Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Svinēsim to, ka dzīvojam brīvā valstī

Raimonds Vējonis, Valsts prezidents*
04.05.2016.
Komentāri (36)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls1

10.06.2016. 13:42

Sociologu pētījums-Dažas dienas iepriekš Latv. radio 1 ""Krustpunktā" runāja tāds Jūdins- semītu vēstures nodevēja apzīmējums..., kas ar ""putām uz lūpām kliedzis par kaut kādu ideju, ka okupācijas rezultātā šeit iesūtītiem kolonistiem ,kas vēl šobrīd izrāda naidu pret pamatiedzīvotājiem...esot jārada iespēja pieņemt ?! tautību LATVIETIS.Un tad viņi jau kā ""latvieši"" varēs braukt atpakaļ uz savām tēvzemēm... Protams, lielāku cinismu jau nu grūti ir pat iedomāties...:)) :)) (fool)

Atbildēt

Dzelzs Zigis

03.06.2016. 09:11

Te ir tā tautas cienītā ZZS,kā var izmantot šādu niku,kas ir latviešu tautas mīlestības vārds,kas tagad ir aptraipīts tādu cilvēku mutēs,kas ir tiekušies pēc nepelnītas naudas ,nedomājot par tautu. 26 gadu laucinieku vergu darbs ,novedis pie galīga kraha ,priecājieties ko esat panākuši šajos gados,tie kas gribēja strādāt nogrima,bet nepelnītas naudas ieguvēji pacēlas par prominantēm un seksistiem --mūsu intilileģence.------nevienu sakarīgu niku nekur nevar ielikt,jo mums ir vārda brīvība,ja tā būtu bijis diez vai Latvijā tik greizi būtu nogājis.Vējonis -lemberga audzēknis,bija vajadzīgs kā neredzošs pakalpiņš šiem zagļiem.-------------Būtu atkāpies no iegūtā augstā pagodinājuma būt par prezi,tad var būt ražojošās tautas acīs TU tiešām būtu cieņā.

Atbildēt

cangals

25.05.2016. 14:30

Ei lupata kā var svinēt to kā sen nav???

Atbildēt

Valts

17.05.2016. 10:34

Padomju propoganda uz šito vienkārši nobal..
Valsts novesta pie kraha, parādi 100 gadiem uz priekšu, tautas atlikumus mēģina nolikt zem šautenes un sūtīt karā metropoles interesēs!!
3. reihā deva vācu ieročus, 4. reihā - amerikāņu??
Ejiet ieskrienieties- uz LV pat tūrismā braukt nevar, var saķert trakkumsērgu un sākt runāt kā "elite"..

Atbildēt

Valdis

16.05.2016. 09:07

»

mila latvijas tauta


Veejonja,kungs!Ja Jums nebija ko teikt par Latvijas neatkariibas panaakumiem,tad labaak buutu kluseejis.Nekaadas Latvijas izaugsmes ekonomikaa nav,tikai grimstam korupcijas un nabadziibas muklaajaa.Veel taisaamies palielinaat izdevumus brunjotajiem speekiem u.t.t.

Atbildēt

Heh

10.05.2016. 23:53

Mētriņš

Atbildēt

Jānis no laukiem

09.05.2016. 09:04

Kuram ir izdevīgi dzīvot brīvā valstī un zagt, gandrīz puse no latviešu nācijas ir pametusi Latviju. Bet tādi, kā Vējonis, Brigmanis , Belēvičš, u.c. līdzīgie, lepni dzīvot un būt lepni, ka var tā šeptēt. Pajautājiet Latvijas iedzīvotājiem, vai viņi arī ir lepni pie tādas sistēmas, es noteikti nē.

Atbildēt

patiesībā

07.05.2016. 17:00

Svinēsim to, ka dzīvojam brīvā valstī no darba, no veselības aprūpes, no skolām, kurās vairs nav kam mācīties, brīvi no mežiem, no saviem lauku labumiem un rūpnīcām, kurās kādreiz strādājām, no pašu iespējas noteikt savu valsts dzīvi un nākotni, brīvi no morāles, kura ir un vienmēr būs pārpasaulīga.

Atbildēt

cangals

07.05.2016. 08:17

Prezidents=lupata.

Atbildēt

latvāņi smird

05.05.2016. 19:23

»

kada starpiba

kada starpiba tic ,vai netic .vins saka tikai to ,ko liek asv vestnieciba un es gaulaiteri.preteja gadijuma vins momentali tiks nomainits


Ļoti ceru, ka Tramps būs prezidents, un tad latvāņi un visi pārējie kretīni, visādi putinoīdi un parašenakas ar timošenkām varēs paši ņemties savā tusiņā, jo kā saka Tramps: kāda jēga palīdzēt, pat uzspiest to kas būtu labāk, visādiem garīgi kropliem mēsliem ja viņiem tas nav vajadzīgs!

Atbildēt

sūdoņu raimis

05.05.2016. 13:10

»

Fēlis

Neblamē mīļo latvju tautu! Zagt rakstās ar G nevis K


Man nevajag mācīt latviešu valodas pareizrakstību, es to ļoti labi zinu! Ar latvāņiem loģiskāk ir komunicēt latvāņu valodā..

Atbildēt

ESMAIJA

05.05.2016. 12:58

Man kauns! Man kauns Prezidenta vietā! Jā mēs visi cerējām kopāesot krastmalā vai Mežaparka estrādē, dienām un naktīm - ticējām, cerējām, bet MĒS ESAM IZVAROTI, PĀRDOTI UN NODOTI! Labāka dzīve? Kur viņa ir! Tas ir apsmiekls, tā runāt. Kam tā runa bija domāta? ŅIRGĀŠANĀS! NEVIENA PATIESA VĀRDA! UN jŪS ESAT PREZIDENTS? Kādas domas un jūtas ir Jūsu sirdī? Tikai liekulīgas? Kurās nav ne kripatiņas sirdsskaidruma? Kauns!

Atbildēt

Fēlis

05.05.2016. 12:51

Tu to nopietni? Brīvā no ilūzijām? Brīvā no godaprāta? Jūs izzagāt un sadirsāt visu, un vēl pietiek nekaunības mētāties ar tik skaļiem vārdiem!

Atbildēt

latvāņi smird

05.05.2016. 09:37

Ir pamatotas aizdomas, ka šitas kretīns, tā saucamais prezidents, ir tiktāl degradējies, ka pats tic visiem tiem saviem murgiem..., kurus var klausīties tikai līdz brīdim kad šitas radījums atver savu barības iekraušanas atveri un izdveš pirmo skaņu...

Atbildēt

Kreisais huks

05.05.2016. 09:22

Te tak ir vismaz padsmit klajāko melu. Piemēram: "Mūsu ceļš uz NATO un Eiropas Savienību ir izcils piemērs tam, ka svarīgākos mērķus ir iespējams sasniegt tikai ar smagu, neatlaidīgu un saliedētu darbu."
Iestāšanās ES var būt tikai par instrumentu mērķu sasniegšanai. Reāli mērķi nemaz nav noteikti, tāpēc jau nemaz nevar salīdzināt kā šis instruments palīdzēja mums sasniegt mērķus. Ja būtu noteikti mērķi uzreiz būtu skaidrs, ka visi šie prezidenti ir paveikuši genocīdu pret latviešu tautu.

Atbildēt

Agris Mutulis

05.05.2016. 09:14

Viņš taču neko citu nevarēja teikt. Lai teiktu, ka es nevaru būt valsts prezidents tāpēc, ka krāpu sievu un izzagu budžēta naudu, viņš nevarēja. Latvieši to nesaprastu. Latvieši var vienīgi saprast, ka zaglis un sievas krāpējs ir labs prezidents ar lielu reitingu. Pie latviešiem tikai tādi čaļi drīkst būt amatos valstī, jo latvieši mīl tikai zagļus un netikumīgos.Latvieši ir laba tauta, to nevajag gānīt visu laiku.

Atbildēt

sūdoņu raimis

05.05.2016. 09:05

Dārgie latvāņi! Svinēsim to ka varat nesodīti zakt! Tā sacīt - jūs, dižvarenie, palieciet savās vietās - es savā... jūs varat zakt, es tikmēr stumdīšu puņķus degunā, un par to man dārgā latvāņu NĀCIJA maksās algu... latvāņu eļektorats ir pats labākais eļektorats pasaulē.. lemperku par premjēru - lemperks ir smaidīgs, devīgs un apsviedīgs, lemperks māk noslēpt nodoklīšus panamā...

Atbildēt

Austris

05.05.2016. 08:34

Dīvaini, ka pats prezidents saka, ka mēs dzīvojam brīvā valstī, ja gandrīz katrs sētas suns jau zin, ka mēs juridiski esam kolonija.

Atbildēt

Re re

05.05.2016. 08:17

Kanonizētā patologija
Patoloģijas (novirzes no normas) var būt visdažādākās. Visdažādākās var būt kanonizētās (par vienīgi pareizo normu pārvērstās) patoloģijas. Kanonizēto patoloģiju virzībai ir vēsturisks raksturs. Proti, kanonizētās patoloģijas var vēsturiski mainīties. Mainoties laikmeta vispārējai tonalitātei, mainās kanonizētās patoloģijas. Piemēram, patreizējā pārejas laikmetā tiek kanonizētas homoseksuālās patoloģijas. Latvieši šajā procesā ir iesaistījušies ar lielu entuziasmu, jo latviešiem vispār ir intīmas attiecības ar patoloģijām kā antropoloģiskajām izpausmēm. Latviešu pederasti tagad ir „dienas varoņi” –tautas paraugs, tautas izcilākie dēli. Latvieši prot aizsargāt gan juridiskās deviācijas (aizmugurisko tiesāšanu), gan seksuālās deviācijas, kuras saņem ne tikai juridisko aizsardzību, bet arī morālo aizsardzību. No tradicionālajām latviešu kanonizētajām patoloģijām nākas minēt noziegumu brīvību, pievienošanās debilitāti, zemiskumu, denuncēšanas māniju, nelietību, tumsonību, politisko aprobežotību, paškritikas trūkumu, naidu pret apgaismību, mākslu, zinātni, garīgumu, patiesu reliģiozitāti, profesionālismu, talantu. Latviešu vissenākās kanonizētās patoloģijas ir zagšana un blēdības.

Atbildēt

Eduards Lunis-

05.05.2016. 07:50

---Kur rodas TĀDI , LABĀKAJĀ GADĪJUMĀ- KRETĪNI , kuri var teikt vārdus, PILNĪGI NEATBILSTOŠUS lATVIJAS, BET IT SEVIŠĶI- LATGALES REALITĀTEI!???
--UN TO SAKA NOZIEDZĪGO VARTURU-PARTIJU -IELIKTENIS!
VĒJONI! VAI TEV TĒVS UN MĀTE IR BIJUSI!!!??

Atbildēt

maris

05.05.2016. 06:00

Latvija nav neatkariga valsts, Ko per 50 gadiem neizdaria krievu tanki,to driz jau izdaris eiropas ieredni. Zel latviesu.

Atbildēt

inkvizitors

05.05.2016. 05:41

Dārgie krāslavieši un Latgales ļaudis! Godātie klātesošie! Mīļā Latvijas tauta! No sirds sveicu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienā!
Interesanta prezidentam mīlestība? Pamērdē badā, bet mīl!

Atbildēt

lauķis

05.05.2016. 05:23

Tie ir biedru partijnieku baltā galdauta svētki , tie nav Latvijas svētki,dzīres mēra laikā.

Atbildēt

haralds

04.05.2016. 21:40

http://www.fotoblog.lv/rep/8388713/?cid=10723
http://www.fotoblog.lv/rep/8388714/?cid=10723

Atbildēt

derdz

04.05.2016. 21:27

sanāk ka mēs esam jauna tauta .... a kur palika mūsu latviešu tauta senči un mātes jeb mums viņu nav, kuru nebūtu vērts runāt, pieminēt, atdzīmēt, svinēt, utt., jo tajā laikā viņi ar cīnījās par savu dzīves telpu, kura ar jāuzskata kā valsts ar savu teritoriju, utml., ja citas tautas par to vien runā un lepojas, par seno laiku medaļām, ordeņiem, utt, saviem karavadoņiem, utt. Bet lai jau paliek šī pozitīvā ideoloģija, kā es viņu dievinu, lai ir veiksmes stāsts un lai kādi tilti aiz mums ( tautas saturā )brūk un irst

Atbildēt

Okšķeris

04.05.2016. 18:33

»

Priecīgus svētkus, biedri!

Pēc tā, kā mūsdienās tiek atalgoti tie, kuri cīnījās par brīvību un tie, kuri tēloja brīvības cīnītājus, var spriest par to, kas šodien ir mūsu "brīvības" saimnieki...


Kāpēc viņš neprasa naudu VDK mantiniekiem FDD? Visi tie naciķu kustību lāčplēši ir pelnījusi naudu no kantora par savu darbu "perestroikas" specoperācijā. Kāpēc kantoris viņus ir aizmirsis?

Atbildēt

Priecīgus svētkus, biedri!

04.05.2016. 16:52

Pēc tā, kā mūsdienās tiek atalgoti tie, kuri cīnījās par brīvību un tie, kuri tēloja brīvības cīnītājus, var spriest par to, kas šodien ir mūsu "brīvības" saimnieki.
„... bijušie Augstākās Padomes deputāti, kuri balsoja “par” 1990. gada 4. maija deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”, vai“par“ 1991. gada 21. augusta konstitucionālo likumu “Par Latvijas Republikas valstisko statusu” saņem Speciālo valsts pensiju 80 % apmērā no Saeimas deputātu mēnešalgas jeb nepilnus 2000 eiro. Šo speciālo valsts pensiju saņem arī daudzi bijušie LPSR varas un represīvo orgānu darbinieki, kuri “īstajā brīdī paspēja nostāties īstajā pusē“
„Gunāra Astras cīņubiedrs, Trīs Zvaigžņu ordeņa Lielvirsnieks, Jānis Rožkalns (dzimis 13.08.1949.), viens no Latvijas Neatkarības Kustības dibinātājiem un vadītājiem, grupas “Helsinki-86” dalībnieks, pašlaik saņemot pensiju – 90,35 eiro un Nacionālās pretošanās kustības dalībnieka pabalstu – ap 100 eiro mēnesī.”
(„LA” 04.05.2016. „Brīvības cīnītāji šobrīd cīnās ar trūkumu; inteliģence aicina palīdzēt”)

Atbildēt

Panamas papīrs

04.05.2016. 16:36

Čekas maisi nav atvērti, tādēļ pie varas joprojām vecie čekisti un viņu sulaiņi no Kremļa. Kam tad šie svētki? Vecajiem čekistiem.

Čekisti vada valsti ar publiskām raportēšanām un pretīgajām komunistiski kolektīvajiem masu pasākumiem, talkām. Atveriet, valsts varas izdzimteņi, čekas maisus, lai mēs zinām, ka ir kas!!! Lai vienreiz varam būt brīvi!

Atbildēt

mila latvijas tauta

04.05.2016. 14:37

?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

FotoNodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī gada 31.jūlijam, lai dotu iespēju pabeigt ligzdošanu šajā teritorijā konstatētajiem putniem, tostarp no īpaši aizsargājamām sugām.
Lasīt visu...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...