Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Svinēsim to, ka dzīvojam brīvā valstī

Raimonds Vējonis, Valsts prezidents*
04.05.2016.
Komentāri (38)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls1

10.06.2016. 14:42

Sociologu pētījums-Dažas dienas iepriekš Latv. radio 1 ""Krustpunktā" runāja tāds Jūdins- semītu vēstures nodevēja apzīmējums..., kas ar ""putām uz lūpām kliedzis par kaut kādu ideju, ka okupācijas rezultātā šeit iesūtītiem kolonistiem ,kas vēl šobrīd izrāda naidu pret pamatiedzīvotājiem...esot jārada iespēja pieņemt ?! tautību LATVIETIS.Un tad viņi jau kā ""latvieši"" varēs braukt atpakaļ uz savām tēvzemēm... Protams, lielāku cinismu jau nu grūti ir pat iedomāties...:)) :)) (fool)

Atbildēt

Dzelzs Zigis

03.06.2016. 10:11

Te ir tā tautas cienītā ZZS,kā var izmantot šādu niku,kas ir latviešu tautas mīlestības vārds,kas tagad ir aptraipīts tādu cilvēku mutēs,kas ir tiekušies pēc nepelnītas naudas ,nedomājot par tautu. 26 gadu laucinieku vergu darbs ,novedis pie galīga kraha ,priecājieties ko esat panākuši šajos gados,tie kas gribēja strādāt nogrima,bet nepelnītas naudas ieguvēji pacēlas par prominantēm un seksistiem --mūsu intilileģence.------nevienu sakarīgu niku nekur nevar ielikt,jo mums ir vārda brīvība,ja tā būtu bijis diez vai Latvijā tik greizi būtu nogājis.Vējonis -lemberga audzēknis,bija vajadzīgs kā neredzošs pakalpiņš šiem zagļiem.-------------Būtu atkāpies no iegūtā augstā pagodinājuma būt par prezi,tad var būt ražojošās tautas acīs TU tiešām būtu cieņā.

Atbildēt

cangals

25.05.2016. 15:30

Ei lupata kā var svinēt to kā sen nav???

Atbildēt

Valts

17.05.2016. 11:34

Padomju propoganda uz šito vienkārši nobal..
Valsts novesta pie kraha, parādi 100 gadiem uz priekšu, tautas atlikumus mēģina nolikt zem šautenes un sūtīt karā metropoles interesēs!!
3. reihā deva vācu ieročus, 4. reihā - amerikāņu??
Ejiet ieskrienieties- uz LV pat tūrismā braukt nevar, var saķert trakkumsērgu un sākt runāt kā "elite"..

Atbildēt

Valdis

16.05.2016. 10:07

»

mila latvijas tauta


Veejonja,kungs!Ja Jums nebija ko teikt par Latvijas neatkariibas panaakumiem,tad labaak buutu kluseejis.Nekaadas Latvijas izaugsmes ekonomikaa nav,tikai grimstam korupcijas un nabadziibas muklaajaa.Veel taisaamies palielinaat izdevumus brunjotajiem speekiem u.t.t.

Atbildēt

Heh

11.05.2016. 00:53

Mētriņš

Atbildēt

Jānis no laukiem

09.05.2016. 10:04

Kuram ir izdevīgi dzīvot brīvā valstī un zagt, gandrīz puse no latviešu nācijas ir pametusi Latviju. Bet tādi, kā Vējonis, Brigmanis , Belēvičš, u.c. līdzīgie, lepni dzīvot un būt lepni, ka var tā šeptēt. Pajautājiet Latvijas iedzīvotājiem, vai viņi arī ir lepni pie tādas sistēmas, es noteikti nē.

Atbildēt

patiesībā

07.05.2016. 18:00

Svinēsim to, ka dzīvojam brīvā valstī no darba, no veselības aprūpes, no skolām, kurās vairs nav kam mācīties, brīvi no mežiem, no saviem lauku labumiem un rūpnīcām, kurās kādreiz strādājām, no pašu iespējas noteikt savu valsts dzīvi un nākotni, brīvi no morāles, kura ir un vienmēr būs pārpasaulīga.

Atbildēt

cangals

07.05.2016. 09:17

Prezidents=lupata.

Atbildēt

latvāņi smird

05.05.2016. 20:23

»

kada starpiba

kada starpiba tic ,vai netic .vins saka tikai to ,ko liek asv vestnieciba un es gaulaiteri.preteja gadijuma vins momentali tiks nomainits


Ļoti ceru, ka Tramps būs prezidents, un tad latvāņi un visi pārējie kretīni, visādi putinoīdi un parašenakas ar timošenkām varēs paši ņemties savā tusiņā, jo kā saka Tramps: kāda jēga palīdzēt, pat uzspiest to kas būtu labāk, visādiem garīgi kropliem mēsliem ja viņiem tas nav vajadzīgs!

Atbildēt

sūdoņu raimis

05.05.2016. 14:10

»

Fēlis

Neblamē mīļo latvju tautu! Zagt rakstās ar G nevis K


Man nevajag mācīt latviešu valodas pareizrakstību, es to ļoti labi zinu! Ar latvāņiem loģiskāk ir komunicēt latvāņu valodā..

Atbildēt

ESMAIJA

05.05.2016. 13:58

Man kauns! Man kauns Prezidenta vietā! Jā mēs visi cerējām kopāesot krastmalā vai Mežaparka estrādē, dienām un naktīm - ticējām, cerējām, bet MĒS ESAM IZVAROTI, PĀRDOTI UN NODOTI! Labāka dzīve? Kur viņa ir! Tas ir apsmiekls, tā runāt. Kam tā runa bija domāta? ŅIRGĀŠANĀS! NEVIENA PATIESA VĀRDA! UN jŪS ESAT PREZIDENTS? Kādas domas un jūtas ir Jūsu sirdī? Tikai liekulīgas? Kurās nav ne kripatiņas sirdsskaidruma? Kauns!

Atbildēt

Fēlis

05.05.2016. 13:51

Tu to nopietni? Brīvā no ilūzijām? Brīvā no godaprāta? Jūs izzagāt un sadirsāt visu, un vēl pietiek nekaunības mētāties ar tik skaļiem vārdiem!

Atbildēt

latvāņi smird

05.05.2016. 10:37

Ir pamatotas aizdomas, ka šitas kretīns, tā saucamais prezidents, ir tiktāl degradējies, ka pats tic visiem tiem saviem murgiem..., kurus var klausīties tikai līdz brīdim kad šitas radījums atver savu barības iekraušanas atveri un izdveš pirmo skaņu...

Atbildēt

Kreisais huks

05.05.2016. 10:22

Te tak ir vismaz padsmit klajāko melu. Piemēram: "Mūsu ceļš uz NATO un Eiropas Savienību ir izcils piemērs tam, ka svarīgākos mērķus ir iespējams sasniegt tikai ar smagu, neatlaidīgu un saliedētu darbu."
Iestāšanās ES var būt tikai par instrumentu mērķu sasniegšanai. Reāli mērķi nemaz nav noteikti, tāpēc jau nemaz nevar salīdzināt kā šis instruments palīdzēja mums sasniegt mērķus. Ja būtu noteikti mērķi uzreiz būtu skaidrs, ka visi šie prezidenti ir paveikuši genocīdu pret latviešu tautu.

Atbildēt

Agris Mutulis

05.05.2016. 10:14

Viņš taču neko citu nevarēja teikt. Lai teiktu, ka es nevaru būt valsts prezidents tāpēc, ka krāpu sievu un izzagu budžēta naudu, viņš nevarēja. Latvieši to nesaprastu. Latvieši var vienīgi saprast, ka zaglis un sievas krāpējs ir labs prezidents ar lielu reitingu. Pie latviešiem tikai tādi čaļi drīkst būt amatos valstī, jo latvieši mīl tikai zagļus un netikumīgos.Latvieši ir laba tauta, to nevajag gānīt visu laiku.

Atbildēt

sūdoņu raimis

05.05.2016. 10:05

Dārgie latvāņi! Svinēsim to ka varat nesodīti zakt! Tā sacīt - jūs, dižvarenie, palieciet savās vietās - es savā... jūs varat zakt, es tikmēr stumdīšu puņķus degunā, un par to man dārgā latvāņu NĀCIJA maksās algu... latvāņu eļektorats ir pats labākais eļektorats pasaulē.. lemperku par premjēru - lemperks ir smaidīgs, devīgs un apsviedīgs, lemperks māk noslēpt nodoklīšus panamā...

Atbildēt

Austris

05.05.2016. 09:34

Dīvaini, ka pats prezidents saka, ka mēs dzīvojam brīvā valstī, ja gandrīz katrs sētas suns jau zin, ka mēs juridiski esam kolonija.

Atbildēt

Re re

05.05.2016. 09:17

Kanonizētā patologija
Patoloģijas (novirzes no normas) var būt visdažādākās. Visdažādākās var būt kanonizētās (par vienīgi pareizo normu pārvērstās) patoloģijas. Kanonizēto patoloģiju virzībai ir vēsturisks raksturs. Proti, kanonizētās patoloģijas var vēsturiski mainīties. Mainoties laikmeta vispārējai tonalitātei, mainās kanonizētās patoloģijas. Piemēram, patreizējā pārejas laikmetā tiek kanonizētas homoseksuālās patoloģijas. Latvieši šajā procesā ir iesaistījušies ar lielu entuziasmu, jo latviešiem vispār ir intīmas attiecības ar patoloģijām kā antropoloģiskajām izpausmēm. Latviešu pederasti tagad ir „dienas varoņi” –tautas paraugs, tautas izcilākie dēli. Latvieši prot aizsargāt gan juridiskās deviācijas (aizmugurisko tiesāšanu), gan seksuālās deviācijas, kuras saņem ne tikai juridisko aizsardzību, bet arī morālo aizsardzību. No tradicionālajām latviešu kanonizētajām patoloģijām nākas minēt noziegumu brīvību, pievienošanās debilitāti, zemiskumu, denuncēšanas māniju, nelietību, tumsonību, politisko aprobežotību, paškritikas trūkumu, naidu pret apgaismību, mākslu, zinātni, garīgumu, patiesu reliģiozitāti, profesionālismu, talantu. Latviešu vissenākās kanonizētās patoloģijas ir zagšana un blēdības.

Atbildēt

A.P.

05.05.2016. 09:08

»

Eduards Lunis-

---Kur rodas TĀDI , LABĀKAJĀ GADĪJUMĀ- KRETĪNI , kuri var teikt vārdus, PILNĪGI NEATBILSTOŠUS lATVIJAS, BET IT SEVIŠĶI- LATGALES REALITĀTEI


Pilnīgi pareizi! Runa taču tika teikta Latgalē, kur aiz Krāslavas uz Baltkrievijas pusi vairs vispār neviens nedzīvo. Miruši vai aizbēguši.

Atbildēt

Eduards Lunis-

05.05.2016. 08:50

---Kur rodas TĀDI , LABĀKAJĀ GADĪJUMĀ- KRETĪNI , kuri var teikt vārdus, PILNĪGI NEATBILSTOŠUS lATVIJAS, BET IT SEVIŠĶI- LATGALES REALITĀTEI!???
--UN TO SAKA NOZIEDZĪGO VARTURU-PARTIJU -IELIKTENIS!
VĒJONI! VAI TEV TĒVS UN MĀTE IR BIJUSI!!!??

Atbildēt

maris

05.05.2016. 07:00

Latvija nav neatkariga valsts, Ko per 50 gadiem neizdaria krievu tanki,to driz jau izdaris eiropas ieredni. Zel latviesu.

Atbildēt

inkvizitors

05.05.2016. 06:41

Dārgie krāslavieši un Latgales ļaudis! Godātie klātesošie! Mīļā Latvijas tauta! No sirds sveicu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienā!
Interesanta prezidentam mīlestība? Pamērdē badā, bet mīl!

Atbildēt

lauķis

05.05.2016. 06:23

Tie ir biedru partijnieku baltā galdauta svētki , tie nav Latvijas svētki,dzīres mēra laikā.

Atbildēt

haralds

04.05.2016. 22:40

http://www.fotoblog.lv/rep/8388713/?cid=10723
http://www.fotoblog.lv/rep/8388714/?cid=10723

Atbildēt

derdz

04.05.2016. 22:27

sanāk ka mēs esam jauna tauta .... a kur palika mūsu latviešu tauta senči un mātes jeb mums viņu nav, kuru nebūtu vērts runāt, pieminēt, atdzīmēt, svinēt, utt., jo tajā laikā viņi ar cīnījās par savu dzīves telpu, kura ar jāuzskata kā valsts ar savu teritoriju, utml., ja citas tautas par to vien runā un lepojas, par seno laiku medaļām, ordeņiem, utt, saviem karavadoņiem, utt. Bet lai jau paliek šī pozitīvā ideoloģija, kā es viņu dievinu, lai ir veiksmes stāsts un lai kādi tilti aiz mums ( tautas saturā )brūk un irst

Atbildēt

Okšķeris

04.05.2016. 19:33

»

Priecīgus svētkus, biedri!

Pēc tā, kā mūsdienās tiek atalgoti tie, kuri cīnījās par brīvību un tie, kuri tēloja brīvības cīnītājus, var spriest par to, kas šodien ir mūsu "brīvības" saimnieki...


Kāpēc viņš neprasa naudu VDK mantiniekiem FDD? Visi tie naciķu kustību lāčplēši ir pelnījusi naudu no kantora par savu darbu "perestroikas" specoperācijā. Kāpēc kantoris viņus ir aizmirsis?

Atbildēt

A.P.

04.05.2016. 19:29

Kāpēc tā ir jāapkauno pašam sevi: "Mēs divreiz aizvadītajā gadsimtā spējām izcīnīt sev valsti, mūsu tauta visai pasaulei ir apliecinājusi pārcilvēcisku izdzīvošanas spēku". Vai cilvēks tik tiešām ir tik aprobežots, ja tā var teikt?

Atbildēt

Priecīgus svētkus, biedri!

04.05.2016. 17:52

Pēc tā, kā mūsdienās tiek atalgoti tie, kuri cīnījās par brīvību un tie, kuri tēloja brīvības cīnītājus, var spriest par to, kas šodien ir mūsu "brīvības" saimnieki.
„... bijušie Augstākās Padomes deputāti, kuri balsoja “par” 1990. gada 4. maija deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”, vai“par“ 1991. gada 21. augusta konstitucionālo likumu “Par Latvijas Republikas valstisko statusu” saņem Speciālo valsts pensiju 80 % apmērā no Saeimas deputātu mēnešalgas jeb nepilnus 2000 eiro. Šo speciālo valsts pensiju saņem arī daudzi bijušie LPSR varas un represīvo orgānu darbinieki, kuri “īstajā brīdī paspēja nostāties īstajā pusē“
„Gunāra Astras cīņubiedrs, Trīs Zvaigžņu ordeņa Lielvirsnieks, Jānis Rožkalns (dzimis 13.08.1949.), viens no Latvijas Neatkarības Kustības dibinātājiem un vadītājiem, grupas “Helsinki-86” dalībnieks, pašlaik saņemot pensiju – 90,35 eiro un Nacionālās pretošanās kustības dalībnieka pabalstu – ap 100 eiro mēnesī.”
(„LA” 04.05.2016. „Brīvības cīnītāji šobrīd cīnās ar trūkumu; inteliģence aicina palīdzēt”)

Atbildēt

Panamas papīrs

04.05.2016. 17:36

Čekas maisi nav atvērti, tādēļ pie varas joprojām vecie čekisti un viņu sulaiņi no Kremļa. Kam tad šie svētki? Vecajiem čekistiem.

Čekisti vada valsti ar publiskām raportēšanām un pretīgajām komunistiski kolektīvajiem masu pasākumiem, talkām. Atveriet, valsts varas izdzimteņi, čekas maisus, lai mēs zinām, ka ir kas!!! Lai vienreiz varam būt brīvi!

Atbildēt

mila latvijas tauta

04.05.2016. 15:37

?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...