Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Arturs Priedītis

26.08.2019. 08:55

Par suverenitātes neesamību un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Rimšēviču, kuru latviešu žurnālistikas mēsli atkal propagandē 2019.gada 26.augustā. Pēcpadomju laikā latviešu varas inteliģences nelietības rekords noteikti ir saistīts ar Valsts bankas prezidenta kriminālajiem noziegumiem. 2019.gada 8.augustā internetā tika ievietota šāda informācija: “Rīgas rajona tiesa Rīgā šī gada 4.novembrī plkst.12 sāks skatīt krimināllietu, kurā par korupciju apsūdzēts Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs un uzņēmējs Māris Martinsons [..] Prokuratūras preses sekretāre Laura Majevska aģentūru LETA iepriekš informēja, ka Rimšēvičs apsūdzēts par diviem noziegumiem, proti, kukuļa - apmaksāta atpūtas brauciena - pieņemšanu, kā arī par kukuļa - naudas - pieņemšanu. Tāpat viņš apsūdzēts par noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu legalizēšanu.” Tātad tiesās nevis bijušo Valsts bankas prezidentu, bet joprojām esošo Valsts bankas prezidentu. Rimšēviča atstāšana augstajā valsts amatā ir latviešu varas inteliģences nelietības rekords. Tas ir pašlaik augstākais nelietības piemērs – noziegumu brīvības apliecinājuma apogejs. Tādu nelietību spēj pastrādāt vienīgi kaut kādi zemcilvēki. Tādu nelietību savā inteliģencē var vienīgi pieļaut morāli ļoti nevērtīga sabiedrība. Latviešu varas inteliģences deģenerācijas līmenis jau ir tik šausmīgs, ka Rimšēvičs arī Baltajā gulbī sēdēs kā LR Valsts bankas prezidents. Kā gan cilvēce pacieš sev līdzās tādus izdzimteņus? Kur vēl tā var būt uz planētas, ka noziedznieks ir joprojām Valsts bankas prezidents un pie tam māca dzīvot tautu? Kur vēl ir iespējams tāds absurds? Vai vēl ir vajadzīgs kāds cits piemērs, lai apgalvotu par latviešu valstisko nevērtību, latviešu inteliģences cilvēcisko nevērtību? Vai arī pēc tiesas sprieduma pasludināšanas viņš būs Valsts bankas prezidents? Vai sēdot Baltajā gulbī viņš arī būs Valsts prezidents? Vai latvieši vispār ir spējīgi aptvert, ko ir pastrādājuši? Kas tie par žurnālistikas mēsliem, kuri uzklausa un izplata tautai noziedznieka "viedokli"? Latviešu varas izdzimteņi var š.g. 4.novembri izsludināt par valsts brīvdienu un turpmāk ieviest jaunu svētku dienu "Latviešu varas izdzimteņu un Rimšēviča dienu"! Vai var vēl būt apkaunojošāks stāvoklis, pretīgie latviešu varas izdzimteņi?

Atbildēt

Paldies autoram

25.08.2019. 16:35

Labs raksts. Bet! Tagad Latvijas suverenitāte nevienu neinteresē. Kolonijai suverenitāti nevajag.

Atbildēt

Labs raksts

25.08.2019. 11:06

Mums lietas nav izprotamas nevis tāpēc, ka mūsu izprante ir vāja, bet gan tāpēc, ka šīs lietas neietilpst mūsu izpratnes lokā. Tās tapat kā cilvēki senatnē un zibens vai saules aptumsums.
Kangaru režīms, partijas jeb kangaru bandas nekad nerunā par suverenitāti. Tā vietā kangaru režīms visu laiku piemin neatkarību. Par kādu neatkarību vispār var būt runa 21. gadsimtā ar esošo globalizāciju.
Rekur baltkrievi uzbūvē atomstaciju pie lietuviešu robežas. Lietuvieši jau ir atkarīgi no baltkrieviem, pat iepērk jodu. Tas viens piemērs, kā piliens piemēru jūrā.
Kāpēc kangari nerunā par suverenitati? Tāpēc šādas sarunas aizvedīs pie lietām, ar kurām precīzi varēs izmērīt kangaru režīma pēdējo 30 gadu baisos noziegumus, ar sevišķi smagiem pantiem (par kuriem agrāk vienkārši nošāva), kas savādāk tiek pasniegti kā super sasniegumi.
Par kādu suverenitāti var būt runa, piemēram, ja nav palikusi neviena banka, vismaz ar nacionālo kapitālu.
Vai arī, ja daudzās stratēģiskajās nozarēs vadošie uzņēmumi vairs nepieder latviešiem. Vai arī vismaz 1/32 daļa Latvijas teritorijas (gan jau šis skaitlis ir daudz baisāks) nepieder latviešiem, nesen viens ārzemju uzņēmums citam pārdeva mežus teritorijā 1/64 no visas Latvijas

Atbildēt

x

24.08.2019. 17:58

»

Y

drīzāk jau labas komandas gars. Un reizē labs informācijas avots, ar var aizpildīt padomju laika vēstures izglītības dažus robus


Kas tā par komandu,kā tajā var iestāties? Kā komanda varētu saukties? Kas komandā ir agrāk spēlējis?
Butu žēl negūt atbildes uz šādiem jautājumiem.A.Priedītim vienkārši nav laika ar tādām muļķībām noņemties-rakstīt atbildes.Bet kurš var?

Atbildēt

definīcija

24.08.2019. 16:41

Mūziku pasūta tas kurš maksā.
Tad kam tur pieder FRS,SVF,PB,ECB,Latvijas Banka?

Atbildēt

Arturs Priedītis

24.08.2019. 11:29

Sakarā ar 1939.gada 23.augustā noslēgtā pakta jubileju ārzemēs tiek publicēti daudzi raksti. Tajos galvenokārt ir runa par Rietumu valstu un PSRS politiskajām intrigām, politisko nodevību, politiskajām viltībām, politisko krāpšanos. Visas tik tikko minētās necienīgās darbības savā laikā tika veiktas, lai relatīvi atklāti vai pilnīgi slepeni aizstāvētu savas valsts intereses. Katras valsts politiskā elite bija gatava uz jebkuru amorālo darbību, lai aizstāvētu savas zemes intereses. Citu zemju (“Eiropas”) liktenis nevienam patiesībā neinteresēja arī tajās reizēs, kad par kopējām interesēm tika uzsvērts publiskajos paziņojumos. Patiesībā tā bija tikai skaista retorika un demagoģija, diplomātiska izlocīšanās un diplomātiska tukšvārdība. Pirmskara līgumi un to slepenie pielikumi liecina, ka katra zeme var paļauties tikai uz sevi un nav reāli iespējama kaimiņu valstu palīdzība. Ja arī tika II Pasaules kara laikā izveidotas valstu koalīcijas, tad vienalga katras valsts intereses bija pirmajā vietā un katra valsts centās slepus panākt citu valstu sabrukumu, sakaušanu karā. Balstoties uz šo drūmo praksi, jāizdara kardināls secinājums: arī LR var paļauties tikai uz sevi, un nekāda konkrēta palīdzība nav sagaidāma pat tad, ja būs līgumi, pakti, slepeni pielikumi. LR tiks piekrāpta tāpat kā XX gs. vidū tika piekrāptas daudzas valstis. Un vēl kas ļoti svarīgi! LR paļaušanās uz NATO, ASV faktiski ir gļēvulības apliecinājums. Tā vienmēr ir gļēvulība, ja tiek meklēta palīdzība svešajos un visa atbildība par savu likteni tiek uzvelta citiem. Cienīgs stāvoklis ir tikai tad, ja katrs pats pašcienīgi vēlas sevi aizstāvēt, bet nevis gļēvulīgi paļaujas uz citu aizstāvību. Netiek cienīti gļēvi cilvēki, netiek cienītas gļēvas tautas.

Atbildēt

Arturs Priedītis

24.08.2019. 09:20

Par ko liecina aizvadītie 30 gadi Latvijā? Vai par to ir padomāts? Tie liecina, ka "brīvība" tika iedota totālai valsts nespējīgai tautai, kura visai drīz pati atsacījās no brīvības un iestājās jaunā "savienībā". Jeļcins faktiski pastrādāja noziegumu. Turklāt divkārtēju noziegumu: 1) dodot brīvību patstāvīgai valstiskajai dzīvei nesagatavotai tautai bez īstas politiskās elites, 2) melojot par brīvību un jaunu dzīvi. Jeļcins nevarēja nezināt, ka vara saglabāsies PSKP/VDK morālajiem kastrātiem un LR būs tikai ārēji noformēta ar LR simboliku un institūtiem, kaut gan būtībā nekas nemainīsies. LR būs LPSR turpinājums, bet tikai ar citu vizuālo noformējumu. Pie tam būs ASV ģeokrātija. Pie tam būs milzīga laupīšana, jo padomju sabiedrības kopīpašumus izlaupīs PSKP/VDK morālie kastrāti un viņu galvenie atbalstītāji. Latvijā notika tas pats, kas agrāk notika Āfrikā, kur brīvību iedeva valstiski neadekvātām ciltīm. Koloniālās sistēmas likvidēšana prasīja pārejas periodu, kurā tiek sagatavota elite. Gudras valstis nedeva tūlīt brīvību. Bija pārejas periods. Tā vajadzēja būt arī Latvijā. Bet, protams, latviešu morālajiem kastrātiem nemaz nebija vēlēšanās kaut ko darīt cilvēciski, valstiski, nacionāli patriotiski. Tāpēc radās kriminālais kapitālisms - nacionāli reakcionārs un krimināli oligarhisks smirdējums ar zagšanas ideoloģiju un praksi, noziegumu brīvībā lieliski ievilinot latviešu nevērtīgo miljonu.

Atbildēt

Y

24.08.2019. 07:53

»

x

Pa kuru laiku Arturs Priedītis visu to paspēj?Vesela rinda rakstu,komentāru tik īsā laikā! Un komplicēti teksti,daudzslāņaini.Vai tik tas nav Dievs ,kas viņam palīdz? Vai viņā neizpaužas kāds dieva gars


drīzāk jau labas komandas gars. Un reizē labs informācijas avots, ar var aizpildīt padomju laika vēstures izglītības dažus robus.

Atbildēt

P.Uno

23.08.2019. 21:18

»

molekuls

Čekas idejiskais ziņotājs turas pie miesīgās veselības.Laba ziņa,neapgrūtina veselības aizsardzības budžetu


Čaklākais Lapsas štata autors!Būtu jānosūta kādi veču vitamīni.

Atbildēt

molekuls

23.08.2019. 21:16

Čekas idejiskais ziņotājs turas pie miesīgās veselības.Laba ziņa,neapgrūtina veselības aizsardzības budžetu.

Atbildēt

Stenētājs (pamflets)

23.08.2019. 18:59

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Priedīt, ko Tu murmulē sev zem deguna. Nav Eiropā neviens jebrejs, kurš būtu semīts !!! Tā kā visi ir žīdsātanisti(tikai un vienīgi jūdaisti- ieskaitot arī Tavu sievu) un nekas vairāk un tā arī viņus jādēvē


Grantiņa zināšanu pamatā bija tualetē lasītā lektīra. Viņš ar to lepojās. Grantiņš zināja, ka viņam nav jākaunas par savu aizsprūdumu. Aizprūdums, izrādās, ir tautas kaite – slēpta nacionālā problēma. Speķis, rupjmaize, alus, mazkustīgums, slinka dirnēšana pie TV kastes. Vairāk neko nevajadzēja, lai tautā masveidā būtu izplatīts hronisks aizcietējums. Ja cilvēks ir slinks, tad arī viņa zarnas ir slinkas. Grantiņš vienmēr nelaida garām iespēju kaut ko uzzināt par aizcietējuma būtību un ārstēšanu. Viņš atcerējās vārdu „etioloģija”. Tā sauca mācību par slimību cēloņiem. Vēl viņš atcerējās vārdu „preventīvs”. Tā apzīmēja kaut ko tādu, kas ir profilaktisks. Grantiņš studēja literatūru arī par caureju. Viņš sevi uzskatīja par kompetentu caurejas jautājumos. Viņš bija lietas kursā, ka caureja visbiežāk ir vasarā. Tā sākas pēkšņi. Savukārt akūta caureja ir pavasarī un rudenī. Lasot speciālo literatūru par caureju, Grantiņš teoriju salīdzināja ar savu praksi. Tā sakrita, un Grantiņam tas sagādāja dziļu gandarījumu. Viņš jutās kā nacionālais varonis.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

23.08.2019. 18:07

»

Arturs Priedītis

Latviešu sapuvušās varas inteliģences modernākais elks “nācijas tēvs” mietpilsoņu smadzenēm tīkamajās pseidointelektuālā opija porcijās nelieto jēdzienu “suverenitāte”. Toties viņš nosaka neadekvātas algas savam intelektuālajam harēmam.Un pamēģiniet kaut ko iebilst! Levitžīda bīdītāju latviešu bezprāši...


Priedīt, ko Tu murmulē sev zem deguna. Nav Eiropā neviens jebrejs, kurš būtu semīts !!! Tā kā visi ir žīdsātanisti(tikai un vienīgi jūdaisti- ieskaitot arī Tavu sievu) un nekas vairāk un tā arī viņus jādēvē !!

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

23.08.2019. 17:31

»

Arturs Priedītis

Viss ir atkarīgs no analītikas izejas punkta; proti, no tā, vai analīze tiek dota no kriminālā kapitālisma, nacionāli reakcionārā un krimināli oligarhiskā LR šodienas valstiskuma uzlabošanas viedokļa jeb no tik tikko minētā noziedzīgā valstiskuma kategoriskas neatzīšanas un nosodījuma viedokļa. Skaidrs...“Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Savukārt, kā zināms: "Katra tauta (t.sk. arī eurolatvānijas lumpeņu "titulnācijas" biogaļas izstrādājumi u.c. taml. "lojālpatrEJotiski orientēti" zombiji) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i. pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus "vienlīdzīgĀKos cūklopus"), kā arī tādus "neformālos viedokļu līderus" (t.i. "oficiālajai" politekonomiskajai varas sistēmai / ideoloģijas zombējumam "cieti lojālpatrEJotiski orientētus" un atbilstoši "politkorekti" kviekuļojošus SILEI pietuvinātos sīklopiņus), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

-----------

Mediju ziņa (2009. gada 14. oktobris): Politekonomisko interešu grupējuma "latvijas radošo savienību padome" (LRSP) funkcionāri esot "izplatījuši paziņojumu, kurā aicina visus Latvijas māksliniekus *uz vienu dienu* - 18.novembrī - piedalīties "klusēšanas akcijā", kas nozīmētu šajā (tikai vienā?!) dienā nepiedalīšanos nevienā valsts varas oficiāli rīkotajā pasākumā". Šīs "klusēšanas akcijas" organizatori esot publiski "pauduši uzskata, ka kultūra valsts varu VAIRS neinteresē – prioritāšu sarakstā tā ir ierindota pēdējā vietā un Finanšu ministrijas sagatavotie budžeta priekšlikumi 2010.gadam kultūrai paredz finansējuma samazinājumu par 64%". Akcijas organizatori arī "aicina visus Latvijas māksliniekus šajā dienā (18. novembrī) nespēlēt, nedziedāt, nedejot, nerunāt dzeju varas pārstāvjiem par godu un prieku, nepagodināt viņus ar savu klātbūtni svinīgajās svētku pusdienās un vakariņās, neatvērt varai durvis uz muzejiem, mākslas galerijām, teātriem, bibliotēkām, koncertzālēm, Operu, atteikties no kultūras lappusēm preses izdevumos, ja tādi iznāktu 18.novembrī, un kultūras raidījumiem televīzijā un radio, tas ir - šajā (vienā) dienā parādīt varas pārstāvjiem, kāda izskatās Latvijas valsts bez kultūras"...
-----
Mediju ziņa (2009. gada 20. oktobris): Interešu grupējuma "latvijas radošo savienību padome" (LRSP) valdes vārdā iecerētā, LRSP ietilpstošās struktūrvienības "latvijas rakstnieku savienība" (LRS) iniciētā vienas dienas "klusēšanas akcija", kuras realizācija bija paredzēta valsts svētkos - šā gada 18.novembrī - tomēr "netiek izsludināta", esot paziņojusi LRS priekšsēde I. Kolmane. "Tomēr - šīs akcijas iniciatori aicina Latvijas māksliniekus, kultūras nozares ļaudis un visus Latvijas iedzīvotājus 18. novembrī ( t.i. – TIKAI šajā dienā, vienu reizi gadā "izņēmuma kārtā" ) atcerēties, kāpēc svinam savas valsts svētkus un vai tos var svinēt, izliekoties, ka valstī viss ir kārtībā, kā arī - varbūt ir vērts aizdomāties, kāpēc kopš padomju laikiem mūsu attieksme pret varu nav mainījusies", esot "norādījusi" Kolmane...
-----

"(NE)patrEJotiski (NE)kulturālā (NE)klusēšana."
( NE-"radoša" un NE-"inteliģenta" brīvdomātāja viedoklis )
( iz "O.M.© arChīva", 'ANNO' ~10.2009. )

Kad "skunstniekam", kurš tirgo drazas lētas,
Tās netiek vairs 'pa dārgo apstellētas',
No Saimnieka, kurš ĻAUJ šim 'andelēties' ~
Dveš "apbižotais": "Sirds alkst 'atspēlēties'!!!

Mēs gadiem ilgi sadzīvojām 'zvērā':
Ko Saimnieks pavēlēja - ņēmu vērā,
Kur 'pasūtīja' - tur kā sjunīts skrēju,
Ja pasvilpa - kaut 'rīkli raudams' rēju:

Par 'Jevro-kolChozu', kur jātiek iekšā ~
Lai "regulas" 'stumj pakaļā un priekšā',
Kas ieskaidros, ar ko drīkst 'tusēt' kopā,
Un kā 'pa fikso' "valsti" 'salaist lopā'...

Par "liberastiem" & "skapja toleranci" ~
Kā bauriem "prAIDU" 'ieskapēt pa glanci',
Lai "tumsoņiem" top "apgaismota" 'fiška':
Kam rumpī 'ieriktēta' "taisnā 'kiška'"?...

Par "vaukšķu" 'varzas' "labu pārvaldību" ~
Kā "optimizēt" šīs "valsts" izglītību,
Lai skolām var 'dzīt cauri' aunu baru,
Kas, stulbi ņirdzot, klausīs "gudro" varu...
...
Par to - ļauj Saimnieks 'andelēt' ar mantām,
Kas 'iet pie dūšas' "kulturālām" 'tantām',
Un MUĻĶU Zemes "patrEJotu" 'slakai'
(Par spīti "specifiskai" SILES smakai...):

"valsts" svētkos - tirgot "ekselenču" bildes,
No "lielkretīnu" & "tautas kalpu" ģildes,
Šiem MZ "prezi" (kārtējo), 'kā dzīvu',
Vēl 'piestiķējot' "bonusā" - par brīvu...

Pirms "urnu talkām" - SILES "politiku",
Kā "luksus preci" 'kundēm' priekšā liku,
Klāt - "pozitīvais" ZOMBĒJUMS ( 'uz šaru' ) ~
Lai tie, kas "shēmo" ATKAL 'paņem' varu...

Un - 'štrunts', ka 'švakā' bodē prece slikta,
Bet cena - dubultā (vismaz) tiek likta:
Man Saimnieks 'rebes trekni subsidēja',
Plus - "kulturāli" 'shēmot motivēja':

No budžetlādes grašus 'izkratīja',
Bet "atskaitīties" - diez ko neprasīja:
"'Kuļturņiki' tak' "godīgi", bez gala ~
Kā 'dajebkurš', kam 'zobos SILES mala'!..."

No "kultūrkapitāla" trekni 'slaucu':
Pa "radošajiem simpozijiem" 'maucu',
Caur "prodžektiem" 'uz ķešu piķis nāca'
(Līdz - 'čut ne menti, padlas, nesavāca'...).

Ne viens es šitā dzīvojos - ar baru,
Sev līdzīgo mēs apkalpojām varu:
Uz "kampaņām" - pa masmē.dekļiem brēcām,
Bet IKDIENĀ - pa kluso ('rijot') sēcām.

Par to - mūs SILES labvēlība "skāra":
Pa 'bļembukam' pie "kultūrfrakām" 'kāra',
Pie "kulturāla" 'kāposta' dažs tika,
Jo - 'vērām žaunas' tikai tad, kad lika...

Bet - "dižķibele" (maita!...) 'gāja vaļā':
'Kuļturņikus' vairs Saimnieks 'neņem daļā',
Kaut, bučojot šim ...('vaigus'), žēli kaucām...
Dēļ tam, 'vot' - "sabiedrību talkā saucam":

Kad "valsts" SEV rīkos 'hepī-bjūz-dei' rautus ~
Lai Saimnieks polonēzē 'šūpo pautus',
BEZ 'muzōna' no "galma mākslEniekiem",
Un "pozitīviem kultūr-triecienniekiem"!!!

Tad redzēs (lops!!!), cik "kultūra" ir vērta,
Kas "treknos gados" tiek 'pa smago' svērta,
Bet "dižķibeles" laikos - vairs ne 'sū#a':
Bez mums tak' sabruks "valsts" kā skalu būda!..."
...
Kad sīklopiem, kam izlaizīt ļauj SILI,
(Kur liellops atvēmis šiem "bada pili")
Vairs nepietiek ar to, kas pārpalicis ~
Skan pagļēvs kvieciens: "Qiii! MUMS pamaz ticis!

Pat pabiras (kas sen jau -- mūsu tiesa),
Sāk "apšķērēt" un - porcija kļūst liesa?!
Tas kreņķē... Bet - kas bļauj, tie paliek bešā!
Būs "kulturālāk" klusēt un... '(sv)īst vešā'..."

-----------

MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu "lojāl.patrEJotu", ģenētiski defektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu", derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nožēlojami gļēvu "kluso mīzēju" u.c. taml. necilu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "eurolatv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Arturs Priedītis

23.08.2019. 15:22

Latviešu sapuvušās varas inteliģences modernākais elks “nācijas tēvs” mietpilsoņu smadzenēm tīkamajās pseidointelektuālā opija porcijās nelieto jēdzienu “suverenitāte”. Toties viņš nosaka neadekvātas algas savam intelektuālajam harēmam.Un pamēģiniet kaut ko iebilst! Levitžīda bīdītāju latviešu bezprāši, protams, neapjēdz savas rīcības sekas. Proti, neapjēdz to, ka viņi ir Valsts prezidentam iedevuši vienu no visdrausmīgākajiem aukstajiem ieročiem cilvēces vēsturē. Tādu ieroci levitžīds saņem reizē ar Valsts prezidenta troni Rīgas pilī. Tāds ierocis nekad nav bijis nevienam LR Valsts prezidentam. Drausmīgā ieroča vārds ir antisemītisms. Šo ieroci levitžīds var operatīvi un rezultatīvi izmantot pret jebkuru viņa darbības kritizētāju, neatbalstītāju, nosodītāju u.tml. Tas ir vēsturiski vispusīgi piešauts ierocis vismaz divos aizvadītajos gadu tūkstošos. Ebreji vienmēr izmanto šo ieroci, ja sastopas ar kaut ko tādu, kas neatbilst viņu interesēm. Ebreju interešu neatbalstītājs tūlīt tiek apvainots antisemītismā, un mūsdienu politkorektumā laikmetā pret “antisemītu” nekavējoties vēršas visa progresīvā cilvēce. Esmu pilnīgi pārliecināts, ka šis ierocis vajadzības gadījumā tiks izmantots arī Rīgā. Par šī ieroča savdabīgo psiholoģisko ietekmi esmu rakstījis esejā “Psihiskā labvēlība”; skat.: https://neprgr.blogspot.com/2019/05/psihiska-labveliba.html

Atbildēt

Latvis

23.08.2019. 15:09

Ir jau vēl viena jauna valsts forma, tas ir Ķīnas komunisms ar kapitālismu kompānijā. Jeb tomēr vecā Masonu piramīda, bet modernizēta un paslēpusies aiz komunisma. Man gadījās skatīties pārraidi par masoniem un pēc par Ķīnu--- nu ļoti līdzīga, varētu teikt: viens pret vienu, tikai nosaukumi atšķiras valdošajā piramīdā. Domāju, ka daudzi Rietumu vadoņi gribētu šādu valsts formu ieviest savās valstīs. Tāpēc uz Ķīnu aizgāja liela daļa Rietumvalstu rūpniecības. Pat Trampa, nacionālas valsts aizstāvja sankcijas, tā arī reāli nav ieviestas pret ķīnieti. Ķīnieši to visu sapratuši un mēģinās visā Pasaulē ieviest savu pārvaldes formu, līdz 2054 gadam. Varētu jau pasmieties, bet Ķīnas vēsturē nav tāda kongresa lēmuma, kas nebūtu izpildīts.
Ar mums, domāju, būs vienkāršāk, ekonomiski nolaidīs līdz badam,nemieriem un brauks nākamais "Kirkenšteins" uz Maskavu.

Atbildēt

paardomas

23.08.2019. 14:34

Molotova Rībentropa pakts bija pilnīgi vienpusējs pakts par baltās rases iznīcināšanu.Vienpusējs tāpēc ka tika parakstīts starp cionistiem.Cionismam ir daudz seju,šaja gadījumā komunisms un nacisms.Daudziem nav zināms ka PSRS un trešā reiha vadības pamatā sastāvēja no žīdu cionistiem.Arī Molotovs un Rībentrops bija žīdi,bet vācu un krievu tautas izmantotas kā lielgabalgaļa.Un vēl,dolārs kļuva par valdošo valūtu,žīdu cionisti ieguva cietēju masku,holokaustu,ko paši organizēja.

Atbildēt

x

23.08.2019. 14:14

Pa kuru laiku Arturs Priedītis visu to paspēj?Vesela rinda rakstu,komentāru tik īsā laikā! Un komplicēti teksti,daudzslāņaini.Vai tik tas nav Dievs ,kas viņam palīdz? Vai viņā neizpaužas kāds dieva gars?

Atbildēt

Arturs Priedītis

23.08.2019. 13:36

Viss ir atkarīgs no analītikas izejas punkta; proti, no tā, vai analīze tiek dota no kriminālā kapitālisma, nacionāli reakcionārā un krimināli oligarhiskā LR šodienas valstiskuma uzlabošanas viedokļa jeb no tik tikko minētā noziedzīgā valstiskuma kategoriskas neatzīšanas un nosodījuma viedokļa. Skaidrs, ka patoloģiskie laizītāji iesaka tikai uzlabot kriminālo kapitālismu, bet nevis aicina to likvidēt, tādējādi nekalpojot LKP/VDK nomenklatūras morālo kastrātu izveidotajai un pārvaldītajai mēslu bedrei, kas ir "otrā" LR. Latviešu inteliģences patmīlīgākajā daļā, saprotams, ir panika, histērija, naida izvirdumi u.tml. Latviešu inteliģences patmīlīgākā daļa saprot, ka viņiem nepieder nākotne. Tas, ko viņi saka un raksta šodien, nākotnē tiks pasludināts par šausmīgiem meliem un pielīšanu valdošajai kliķei, bet maigākajā variantā tiks uzskatīts par sava laika dziļu neizpratni. Tie latviešu ambiciozie inteliģenti, kuri tagad nemitīgi laiza kriminālo kapitālismu, nākotnē tiks nostumti grāvī un nolādēti. Tāpēc viņu naids, nepatika, nelietīgums, melīgums tiek tēmēts uz tiem cilvēkiem, kuri pašlaik par tagadni saka patiesību un kuriem tāpēc pieder nākotne. Šodien viņi tiek noklusēti un nolamāti, bet tā nebūs nākotnē. Nākotnē viņus atcerēsies ar labu vārdu. Tāda perspektīva ir viņu pašpārliecinātības motivācijas centrā, dodot spēku izturēt noklusēšanu un nolamāšanu, ko veic skaudības apmātie latviešu inteliģenti – tagadnes kriminālā kapitālisma ideoloģiskie stutētāji.

Atbildēt

Arturs Priedītis

23.08.2019. 13:34

Drausmīgais augusts un patiesības traģisms.
Austrumeiropas tautu visjaunāko laiku vēsturē drausmīgs mēnesis ir augusts. Tā tas ir arī latviešu tautai. 1939.gada 23.augustā tika noslēgts Vācijas un PSRS neuzbrukšanas līgums – ģeopolitiski slavenais Molotova-Rībentropa pakts ar slepeno pielikumu. 1989.gada 23.augustā tika organizēta akcija ar nosaukumu “Baltijas ceļš”, bet 1991.gada 19. augustā PSRS notika apvērsums – dīvainais “Augusta pučs”; par varas pārņemšanu paziņoja Valsts ārkārtas stāvokļa komiteja (VĀSK), kurā ietilpa arī “Krievijas latvietis” Boriss Pugo. Visiem trijiem notikumiem ir drausmīga aura. Tas tā ir tāpēc, ka visi trīs notikumi ir ambivalenti notikumi. Tie ir notikumi, kuri izraisa iekšēji pretrunīgas jūtas un domas. Un tā tas var notikt tāpēc, ka visi notikumi savā būtībā ir morāli odiozi notikumi. To mērķis nebija morāli, politiski, cilvēciski tīrs, godīgs, taisnīgs, tiesisks. Visu minēto notikumu pamats bija apzināta manipulācija, apzina krāpniecība, apzināta nelietība, apzināta tautu mānīšana, kas viss tika realizēts ar vēsu prātu un bezizmēra cinismu. Molotova-Rībentropa pakts slepeni izšķīra daudzu tautu nākotni. “Baltijas ceļš”, kuru izdomāja amerikāņu sociālā un politiskā haosa izraisīšanas tehnoloģiju speciālists Dž. Šarps, bija perfekti izdomāta un perfekti nomaskēta PSKP/VDK specoperācija “perestroikas” specoperāciju komplektā. Tās mērķis bija PSRS reputācijas starptautiskajā graušanā iesaistīt Baltijas ļaužu masas un šajās masās iezombēt ilūzijas par brīvības cīņu un valstiskās neatkarības atgūšanas procesu. Savukārt “Augusta pučs” bija pēdējā specoperācija “perestroikas” specoperāciju komplektā. Gorbačovs sastādīja VĀSK sastāvu. Visu triju notikumu sekas ir labi zināmas. Sekas ir ambivalentas, jo paši notikumi, kā jau minēju, ir ambivalenti notikumi. Seku ambivalentums cilvēku apziņā vispamatīgāk atsaucas uz doto notikumu vērtējumu. Tā, piemēram, daudzi cilvēki joprojām pret “Baltijas ceļu” izturas kā pret kaut ko gaišu un tautiski vērtīgu viņu dzīvē, jo viņi toreiz, stāvot uz ceļa, deva savu artavu Latvijas brīvības atgūšanā. Daudzi cilvēki pret “perestroiku”/”atmodu” vispār izturas kā pret politiski konstruktīvu darbību cilvēciski cienīgas dzīves nodrošināšanai. Atklāti sakot, šos cilvēkus ir žēl un rodas vēlēšanās ļaut viņiem dzīvot maldīgo ilūziju gūstā līdz mūža beigām. Nav vajadzīgs viņus sāpināt ar patiesību. Nav vajadzīgas patiesības traģisma izraisītas rūgtās emocijas un dziļie prāta pārdzīvojumi. Tie cilvēki, kuri ir spējīgi izprast vēsturisko objektivitāti, nevēlas dzīvot melu tvanā un grib zināt patiesību, reāli jau zina patiesību, kaut gan valdošā kliķe un “atmodas” nelietīgi “lāčplēši” joprojām slēpj patiesību un joprojām drausmīgi melo par vēsturiskajiem notikumiem XX gs. nogalē. Savukārt tos cilvēkus (“6.oktobra paaudzes” vairākumu), kuri nav psihiski spējīgi iedziļināties vēsturē un nav psihiski spējīgi izprast vēsturi, nav jāmoca ar patiesību, jo viņi nemaz nevēlas zināt patiesību. Viņi spēj baudīt dzīvi bez patiesības.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...