Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Sūrā nolemtība

Arturs Priedītis
25.03.2016.
Komentāri (24)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nekādi

28.03.2016. 21:16

»

PILSETNIECE

,,,,,,,,Multikulturāla vide ir lieliska augsne labklājībai, un multikulturāla vide tādējādi ir liela bagātība


nav saprotams, kāpēc latvietim obligāti ir jābūt smirdošam stulbenim kā šī portāla trollim Žulim- latviešu paraugidiotam. Šausmīgi riebīgs tārps.

Atbildēt

PILSETNIECE

28.03.2016. 17:15

,,,,,,,,Multikulturāla vide ir lieliska augsne labklājībai, un multikulturāla vide tādējādi ir liela bagātība.,,,,,
Kaa var shaadus murgus skriceleet,,,
Cionisti no augshas buus ieteukushi :),
kaa tumshie speeki !!

Atbildēt

ren.tv

28.03.2016. 01:16

»

derdz

mes visi piedzimstam un nomirstam,un grîbi teikt ka ta nav atkariba no ka augstaka! Ja taa gribas dzivot un ilgak,jo daudz ko var macities utt un darit labus darbus


Ja jūs būsiet pietiekoši daudz izlasījis šādus tekstus un izdomāsiet padarīt sev galu, tad vainot tajā citus spēkus nebūs iemesla. Kaut gan - ja eksistē kaut kādi augstāki spēki, kas jūs vada(un atbrīvo jūs no jebkādas atbildības par jūsu darbiem... un arī vārdiem), viņiem būtu laiks pakārties, jo jūs esiet bezcerīgs gramatikas un interpunkcijas ziņā.

Atbildēt

ren.tv

27.03.2016. 17:12

Šo rakstu lasot radās iespaids, ka autors ir pārskatījies REN-TV, kur raidījumā par dažādām interesantām tēmām kā anekdotē par studentu, kas iemācījies vienu tēmu, vienmēr nonāk pie NLO, āriešiem, pareģojumiem par Krievijas spožo nākotni un tamlīdzīgu sviestu, kas domāts lai izskalotu smadzenes.

Ir diezgan stulbi iedomāties ka eksistē Visuma saprāts un atdalīt cilvēkus, kā ārpus esošu saprātu... vai nu tāds eksistē un pilnīgi loģiski ka cilvēkiem, kā saprātīgām būtnēm ir tiesības būt daļai no šāda Visuma saprāta vai arī nekas tāds neeksistē un nepiesārņosim smadzenes ar pseidozinātni... bez tumšās matērijas eksistē arī tumšā enerģija un tā eksistence ir hipotētiska - jo pagaidām nav iespējams izskaidrot kas un kāpēc satur kopā matēriju Visumā un veido galaktikas un melnos caurumus, tāpēc vai melnā matērija pastāv - ir vēl jautājums, nevis pierādīts fakts.


ES tika izveidota par pamatu ņemot Kārļa Lielā impēriju, kuŗai absolūti nav nekāda sakara ar austrumeiropiešu identitāti - arī latviešiem. ES drīzāk ir vairāk kopīga ar Trešo Reihu - vāciešiem jau bija pieredze dzīvojot līdzīgā projektā - Svētās Romas impērijas sastāvā.


Latvieši ģenētiski ir 40% somugri un 40% austrumeirāzieši(pie kuriem pieder balti un skiti un pārējie jaukteņi) - pārējie 20% - mazākā daļa ir semītiem ģenētiski tuva atzara atliekas, ko eirāzieši piebeidza, ierodoties Eiropā un eirāziešu pirmā viļņa pēcteči, kas tagad apdzīvo rietumeiropu. Pat neņemot vērā austrumbaltu(latviešu un lietuviešu) ģenētisko piejaukumu, kas notika pirms 1500 gadiem Latvijas un Lietuvas iedzīvotāju ģenētiskajā materiālā(un neskāra Igaunijas somugriskotos baltus), jau tagad balti Latvijā ir absorbējuši vairāk kā 50% svešos pēdējo pāris tūkstošu gadu laikā.

Ideja par to, ka daba koriģē veselas dzīvu būtņu grupas un ka dzīvām būtnēm ir sava ģenētiska programma nav jauna. Ja tā ir, tad latvieši jau sastāv no dažādiem cilvēkiem ar dažādām ģenētiskām programmām un katrai no tām ir sava programma. Pat ja fatālisms ir kādu grupu programmu pamatā, tad tomēr uz visiem latviešiem vai pat visiem eiropiešiem to gan nevar attiecināt, nemaz neņemot vērā to, ka katram cilvēkam ir sava - atsevišķa programma. Netaisīsim paniku.

Kas attiecas uz vairošanos - nu ir tāda taktika atstāt pēc iespējas vairāk pēcteču tiem kas nespēj saviem pēctečiem atstāt gudras smadzenes. Ilgtermiņā un tuvākā nākotnē tā nav priekšrocība. Zinātne uz doto brīdi ir sasniegusi iespējas iznīcināt masveidā cilvēkus ar selekciju, balstoties uz ģenētiskajām atšķirībām un ja nav nekādu garantiju, ka musulmaņi neuztaisa kādu kodolspēkstacijas katastrofu vai ka neuztaisa kādu ISIS reģionu Eiropā, bet nav arī nekādu garantiju, ka nesekotu pretreakcija. Uz reakciju vienmēr ir pretreakcija un pagaidām vienkārši nav nekādu iemeslu un attaisnojuma lai sistemātiski veiktu efektīvu pretinieku iznīcināšanu. Par maz asiņu.

Atbildēt

reptilis

26.03.2016. 11:29

taisni neticās....labs raksts,ja nebūtu iepīts Visuma saprāts un tumšā matērija sevišķi nebūtu ,kur piekasīties....,tad būtu sanācis īsāk un kodolīgāk:))

Atbildēt

Eduards Lunis

26.03.2016. 09:33

---LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
NOTIKS-2016.G.4.MAIJĀ,PL-14-OS, RĪGĀ, PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM!
SAPULCES MĒRĶIS-NEVARDARBĪGA, ESOŠĀS , SATVERSMEI NEATBILSTOŠĀS PARTIJU VARAS NOMAIŅA AR SAPULCĒ IZVIRZĪTO UN APSTIPRINĀTO PAGAIDU VALDĪBU!
AICINĀTI VISI LATVIJĀ DZĪVOJOŠIE UN DOMĀJOŠIE PAR LATVIJAS NĀKOTNI!
Latvijas Glābšanas komisija. tel 65038743

Atbildēt

kā teiktu senie ļaudis

26.03.2016. 08:12

D...ā ir ar to globalizāciju. Vai tiešām Briselē to nesaprot?

Atbildēt

lauķis

26.03.2016. 06:38

»

līdzdalībnieks

Tādu naivu pieņēmumu par Visuma prātu es pat no Priedīša k-ga negaidīju. Jeb vai Visuma prāts ir tikai metaforisks apzīmējums vadošo oligarhu sazombēto vientiesīgo ļautiņu stulbumam


Ir daudzas lietas kuras pastāv neatkarīgi no mūsu ticības vai neticības.Var šīs lietas izzināt un var piekopt strausa ,, politiku,, , dibens gaisā un galva smiltīs.Kamēr neviens to dibenu neurķē tikmēr jūtamies droši , kad kāds tanī dibenā ir ko iespraudis ir jau parvēlu.

Atbildēt

līdzdalībnieks

25.03.2016. 22:09

Tādu naivu pieņēmumu par Visuma prātu es pat no Priedīša k-ga negaidīju. Jeb vai Visuma prāts ir tikai metaforisks apzīmējums vadošo oligarhu sazombēto vientiesīgo ļautiņu stulbumam?

Atbildēt

Prof. Hadsons

25.03.2016. 20:31

Dievs, visuma prāts - nē, tas ir neprāts, murgs un plānprātība, jo nekas pār mums nevalda, Ja valda, tad tās ir sātana domas mūsu galvās. Šie valdnieki - prātnieki, ja tā domāt, ir kaitnieki sev un citiem. Procesi sabiedrībā veidojas nekontrolēti, pēc sazvērestības teorijas, pēc nerakstītiem likumiem, stihiski.

Atbildēt

yoda

25.03.2016. 18:30

Archie, stupid you are, breed you should not!

Atbildēt

deniss, sveta, oļegs, irina un goša

25.03.2016. 18:28

»

Tagad Priedītis ir arī Oļegs un Irīna? Šie jūsu joki, Priedīt, jau sen zināmi


Pats raksta, pats komentē. Kaut kāda personības dalīšanās profesoram.

Atbildēt

25.03.2016. 18:05

»

Kādai slimā apsēstībai jābūt, lai producētu šādus murgus - ilgstoši un neatlaidīgi


beidz vienreiz murgot, tu smagi slimiņais plānprātiņ..

Atbildēt

Fēlis

25.03.2016. 17:34

Labs raksts, tikai manuprāt šo procesu inspirētāji nav meklējami kosmosa dzīlēs, bet gan daudz tuvāk. Kad sionisti ar stulbās un alkatīgās eiropiešu vadības rokām tiks galā ar baltajiem, tad sāks domāt, kā tikt galā ar pārējiem.

Atbildēt

Oļegs un Irina

25.03.2016. 17:04

Paldies, pasniedzēj! Turpinām domāt par izlasīto. Latviešu komentētāji kā parasti savas tumsonības augstumos...Žēl, ka šis nav slēgts portāls.

Atbildēt

Andris

25.03.2016. 17:01

Man pietrūka pacietības visu izlasīt :)

Autoriem un pārējiem varu ieteikt http://www.conceptualpower.com/

Atbildēt

25.03.2016. 16:19

Kādai slimā apsēstībai jābūt, lai producētu šādus murgus - ilgstoši un neatlaidīgi?
Deniss - A.P. - viss vēl nav pateikts!

Atbildēt

hm

25.03.2016. 16:15

Par migrantiem.
1. straume, kura plūst no ZĀfrikas uz Itāliju - tie ir āfrikāņu kultūras pārstāvji, kurus Kadafi savulaik nelaida uz Eiropu.
2. straume caur Grieķiju un Balkāniem, kuru pamatā veido kurdi (!!!)
Sīrieši (feniķieši) tik pat kā neietilpst šajā bēgļu plūsmā. Viņiem ir sava gadu tūkstošos kopta kultūra. Jā, vēstures peripetiju rezultātā, viņiem ir arī izveidojušās apmetnes Anglijā, ASV, Argentīnā, bet ne Eiropā (GB =sala). Un viņu ārvalstu kopienās dzīves standarts ir ļoti augsts.
Bet kurdu apmetnes Vācijā bija jau iepriekš. Un viņi raksta saviem radiem, ka Vācijā jāstrādā nav, ka Vācijā naudu maksā tāpat. Un kurdi, bēgot no kara, brauc!
Austrumi nav tikai arābi, Austrumus apdzīvo dažādas tautas, ticības, kultūras. Un mūsu izpratne šajā jautājumā nesniedzas tālāk par kādreiz un arī pašreiz Rietumos sastopamo - ā, latvieši, nu tie paši krievi!

Atbildēt

Daunis Aurs

25.03.2016. 15:26

Es vienmēr priecājos par katru vingrinājumu tautai atrast nākotni. Es neticu tiem, kuri saka, ka latviešu tautai nevar būt nākotne zem Saules. Tā tas nav. Nākotne noteikti būs aiz Saules.

Atbildēt

lauķis

25.03.2016. 14:56

Iemeslu zina vienīgi Visuma prāts.

IEMESLU ZINA ARĪ PASAULES GRĀMATVEŽI.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

13

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

12

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...