Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Sūrā nolemtība

Arturs Priedītis
25.03.2016.
Komentāri (24)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nekādi

28.03.2016. 22:16

»

PILSETNIECE

,,,,,,,,Multikulturāla vide ir lieliska augsne labklājībai, un multikulturāla vide tādējādi ir liela bagātība


nav saprotams, kāpēc latvietim obligāti ir jābūt smirdošam stulbenim kā šī portāla trollim Žulim- latviešu paraugidiotam. Šausmīgi riebīgs tārps.

Atbildēt

PILSETNIECE

28.03.2016. 18:15

,,,,,,,,Multikulturāla vide ir lieliska augsne labklājībai, un multikulturāla vide tādējādi ir liela bagātība.,,,,,
Kaa var shaadus murgus skriceleet,,,
Cionisti no augshas buus ieteukushi :),
kaa tumshie speeki !!

Atbildēt

ren.tv

28.03.2016. 02:16

»

derdz

mes visi piedzimstam un nomirstam,un grîbi teikt ka ta nav atkariba no ka augstaka! Ja taa gribas dzivot un ilgak,jo daudz ko var macities utt un darit labus darbus


Ja jūs būsiet pietiekoši daudz izlasījis šādus tekstus un izdomāsiet padarīt sev galu, tad vainot tajā citus spēkus nebūs iemesla. Kaut gan - ja eksistē kaut kādi augstāki spēki, kas jūs vada(un atbrīvo jūs no jebkādas atbildības par jūsu darbiem... un arī vārdiem), viņiem būtu laiks pakārties, jo jūs esiet bezcerīgs gramatikas un interpunkcijas ziņā.

Atbildēt

ren.tv

27.03.2016. 18:12

Šo rakstu lasot radās iespaids, ka autors ir pārskatījies REN-TV, kur raidījumā par dažādām interesantām tēmām kā anekdotē par studentu, kas iemācījies vienu tēmu, vienmēr nonāk pie NLO, āriešiem, pareģojumiem par Krievijas spožo nākotni un tamlīdzīgu sviestu, kas domāts lai izskalotu smadzenes.

Ir diezgan stulbi iedomāties ka eksistē Visuma saprāts un atdalīt cilvēkus, kā ārpus esošu saprātu... vai nu tāds eksistē un pilnīgi loģiski ka cilvēkiem, kā saprātīgām būtnēm ir tiesības būt daļai no šāda Visuma saprāta vai arī nekas tāds neeksistē un nepiesārņosim smadzenes ar pseidozinātni... bez tumšās matērijas eksistē arī tumšā enerģija un tā eksistence ir hipotētiska - jo pagaidām nav iespējams izskaidrot kas un kāpēc satur kopā matēriju Visumā un veido galaktikas un melnos caurumus, tāpēc vai melnā matērija pastāv - ir vēl jautājums, nevis pierādīts fakts.


ES tika izveidota par pamatu ņemot Kārļa Lielā impēriju, kuŗai absolūti nav nekāda sakara ar austrumeiropiešu identitāti - arī latviešiem. ES drīzāk ir vairāk kopīga ar Trešo Reihu - vāciešiem jau bija pieredze dzīvojot līdzīgā projektā - Svētās Romas impērijas sastāvā.


Latvieši ģenētiski ir 40% somugri un 40% austrumeirāzieši(pie kuriem pieder balti un skiti un pārējie jaukteņi) - pārējie 20% - mazākā daļa ir semītiem ģenētiski tuva atzara atliekas, ko eirāzieši piebeidza, ierodoties Eiropā un eirāziešu pirmā viļņa pēcteči, kas tagad apdzīvo rietumeiropu. Pat neņemot vērā austrumbaltu(latviešu un lietuviešu) ģenētisko piejaukumu, kas notika pirms 1500 gadiem Latvijas un Lietuvas iedzīvotāju ģenētiskajā materiālā(un neskāra Igaunijas somugriskotos baltus), jau tagad balti Latvijā ir absorbējuši vairāk kā 50% svešos pēdējo pāris tūkstošu gadu laikā.

Ideja par to, ka daba koriģē veselas dzīvu būtņu grupas un ka dzīvām būtnēm ir sava ģenētiska programma nav jauna. Ja tā ir, tad latvieši jau sastāv no dažādiem cilvēkiem ar dažādām ģenētiskām programmām un katrai no tām ir sava programma. Pat ja fatālisms ir kādu grupu programmu pamatā, tad tomēr uz visiem latviešiem vai pat visiem eiropiešiem to gan nevar attiecināt, nemaz neņemot vērā to, ka katram cilvēkam ir sava - atsevišķa programma. Netaisīsim paniku.

Kas attiecas uz vairošanos - nu ir tāda taktika atstāt pēc iespējas vairāk pēcteču tiem kas nespēj saviem pēctečiem atstāt gudras smadzenes. Ilgtermiņā un tuvākā nākotnē tā nav priekšrocība. Zinātne uz doto brīdi ir sasniegusi iespējas iznīcināt masveidā cilvēkus ar selekciju, balstoties uz ģenētiskajām atšķirībām un ja nav nekādu garantiju, ka musulmaņi neuztaisa kādu kodolspēkstacijas katastrofu vai ka neuztaisa kādu ISIS reģionu Eiropā, bet nav arī nekādu garantiju, ka nesekotu pretreakcija. Uz reakciju vienmēr ir pretreakcija un pagaidām vienkārši nav nekādu iemeslu un attaisnojuma lai sistemātiski veiktu efektīvu pretinieku iznīcināšanu. Par maz asiņu.

Atbildēt

reptilis

26.03.2016. 12:29

taisni neticās....labs raksts,ja nebūtu iepīts Visuma saprāts un tumšā matērija sevišķi nebūtu ,kur piekasīties....,tad būtu sanācis īsāk un kodolīgāk:))

Atbildēt

Eduards Lunis

26.03.2016. 10:33

---LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
NOTIKS-2016.G.4.MAIJĀ,PL-14-OS, RĪGĀ, PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM!
SAPULCES MĒRĶIS-NEVARDARBĪGA, ESOŠĀS , SATVERSMEI NEATBILSTOŠĀS PARTIJU VARAS NOMAIŅA AR SAPULCĒ IZVIRZĪTO UN APSTIPRINĀTO PAGAIDU VALDĪBU!
AICINĀTI VISI LATVIJĀ DZĪVOJOŠIE UN DOMĀJOŠIE PAR LATVIJAS NĀKOTNI!
Latvijas Glābšanas komisija. tel 65038743

Atbildēt

kā teiktu senie ļaudis

26.03.2016. 09:12

D...ā ir ar to globalizāciju. Vai tiešām Briselē to nesaprot?

Atbildēt

lauķis

26.03.2016. 07:38

»

līdzdalībnieks

Tādu naivu pieņēmumu par Visuma prātu es pat no Priedīša k-ga negaidīju. Jeb vai Visuma prāts ir tikai metaforisks apzīmējums vadošo oligarhu sazombēto vientiesīgo ļautiņu stulbumam


Ir daudzas lietas kuras pastāv neatkarīgi no mūsu ticības vai neticības.Var šīs lietas izzināt un var piekopt strausa ,, politiku,, , dibens gaisā un galva smiltīs.Kamēr neviens to dibenu neurķē tikmēr jūtamies droši , kad kāds tanī dibenā ir ko iespraudis ir jau parvēlu.

Atbildēt

līdzdalībnieks

25.03.2016. 23:09

Tādu naivu pieņēmumu par Visuma prātu es pat no Priedīša k-ga negaidīju. Jeb vai Visuma prāts ir tikai metaforisks apzīmējums vadošo oligarhu sazombēto vientiesīgo ļautiņu stulbumam?

Atbildēt

Prof. Hadsons

25.03.2016. 21:31

Dievs, visuma prāts - nē, tas ir neprāts, murgs un plānprātība, jo nekas pār mums nevalda, Ja valda, tad tās ir sātana domas mūsu galvās. Šie valdnieki - prātnieki, ja tā domāt, ir kaitnieki sev un citiem. Procesi sabiedrībā veidojas nekontrolēti, pēc sazvērestības teorijas, pēc nerakstītiem likumiem, stihiski.

Atbildēt

yoda

25.03.2016. 19:30

Archie, stupid you are, breed you should not!

Atbildēt

deniss, sveta, oļegs, irina un goša

25.03.2016. 19:28

»

Tagad Priedītis ir arī Oļegs un Irīna? Šie jūsu joki, Priedīt, jau sen zināmi


Pats raksta, pats komentē. Kaut kāda personības dalīšanās profesoram.

Atbildēt

25.03.2016. 19:05

»

Kādai slimā apsēstībai jābūt, lai producētu šādus murgus - ilgstoši un neatlaidīgi


beidz vienreiz murgot, tu smagi slimiņais plānprātiņ..

Atbildēt

Fēlis

25.03.2016. 18:34

Labs raksts, tikai manuprāt šo procesu inspirētāji nav meklējami kosmosa dzīlēs, bet gan daudz tuvāk. Kad sionisti ar stulbās un alkatīgās eiropiešu vadības rokām tiks galā ar baltajiem, tad sāks domāt, kā tikt galā ar pārējiem.

Atbildēt

Oļegs un Irina

25.03.2016. 18:04

Paldies, pasniedzēj! Turpinām domāt par izlasīto. Latviešu komentētāji kā parasti savas tumsonības augstumos...Žēl, ka šis nav slēgts portāls.

Atbildēt

Andris

25.03.2016. 18:01

Man pietrūka pacietības visu izlasīt :)

Autoriem un pārējiem varu ieteikt http://www.conceptualpower.com/

Atbildēt

25.03.2016. 17:19

Kādai slimā apsēstībai jābūt, lai producētu šādus murgus - ilgstoši un neatlaidīgi?
Deniss - A.P. - viss vēl nav pateikts!

Atbildēt

hm

25.03.2016. 17:15

Par migrantiem.
1. straume, kura plūst no ZĀfrikas uz Itāliju - tie ir āfrikāņu kultūras pārstāvji, kurus Kadafi savulaik nelaida uz Eiropu.
2. straume caur Grieķiju un Balkāniem, kuru pamatā veido kurdi (!!!)
Sīrieši (feniķieši) tik pat kā neietilpst šajā bēgļu plūsmā. Viņiem ir sava gadu tūkstošos kopta kultūra. Jā, vēstures peripetiju rezultātā, viņiem ir arī izveidojušās apmetnes Anglijā, ASV, Argentīnā, bet ne Eiropā (GB =sala). Un viņu ārvalstu kopienās dzīves standarts ir ļoti augsts.
Bet kurdu apmetnes Vācijā bija jau iepriekš. Un viņi raksta saviem radiem, ka Vācijā jāstrādā nav, ka Vācijā naudu maksā tāpat. Un kurdi, bēgot no kara, brauc!
Austrumi nav tikai arābi, Austrumus apdzīvo dažādas tautas, ticības, kultūras. Un mūsu izpratne šajā jautājumā nesniedzas tālāk par kādreiz un arī pašreiz Rietumos sastopamo - ā, latvieši, nu tie paši krievi!

Atbildēt

Daunis Aurs

25.03.2016. 16:26

Es vienmēr priecājos par katru vingrinājumu tautai atrast nākotni. Es neticu tiem, kuri saka, ka latviešu tautai nevar būt nākotne zem Saules. Tā tas nav. Nākotne noteikti būs aiz Saules.

Atbildēt

lauķis

25.03.2016. 15:56

Iemeslu zina vienīgi Visuma prāts.

IEMESLU ZINA ARĪ PASAULES GRĀMATVEŽI.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...