Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jūsu vārds

16.01.2020. 15:50

http://www.leta.lv/photo/printpreview/1328E213-D174-DD29-2A59-2124D60E2EBA/

Atbildēt

varbūt,

16.01.2020. 09:28

ka kārtējā ministrijas klerku sabotāža ??

Atbildēt

priedīts

16.01.2020. 06:50

Tas priedīts publicē ebreju dzeltenās rases mežonības/tumsonības pieminekli augstākajā izglītībā......

Atbildēt

Kaimiņvalsts profesors

16.01.2020. 01:26

Diemžēl, man nav lemts būt par docētāju savā dzimtajā zemē, bet šo, hmm, nezinu pat kā nosaukt, maigākais- anarhistisko savārstījumu, izlasīju no sākuma līdz beigām. Nevienā no valstīm, kurās man ir tas gods vairāk vai mazāk regulāri docēt- Igaunijā, Zviedrijā, Somijā, Vācijā, Apvienotajā karalistē- nekur šādi priekšlikumi netiktu pat sākti skatīt, nemaz nerunājot par virzīšanu un izskatīšanu. Kurš ir devis pavēli iznīcināt Latvijas akadēmisko brīvību un augstskolas pārvērst par visu kaut ko, tikai ne studiju vietu? Brīnums, ka vienā atkāpē atcerējās studentus vispār pieminēt! Bet vispār drausmas, tam cilvēkam, kurš šo sacerējis ir jāanulē augstskolas diploms un ar steigu! Ļoti ceru, ka šis viss apstāsies tajā punktā, kur minēts papildus finansējuma pieprasījums, atnāks Kariņš un pateiks, ka naudas budžetā nav un nekas tālāk nenotiks!

Atbildēt

Likvidējam visu un miers

15.01.2020. 23:26

Valdībā tumsoņi.

Atbildēt

Artuss Kaimiņš

15.01.2020. 23:18

Eu paklausās veči ārprāc Latvijā. Esmu duraku partijas dibinātājs. Paldies ka balsojāt esmu intelekta spīdeklis šuplinska cīnās pret mafiju kopā ar mani

Atbildēt

perle

15.01.2020. 22:47

teksts izpluudis, idejas absurdas.

Atbildēt

ehh

15.01.2020. 21:06

savārstījums par nodokļu maksātāju naudu.

Atbildēt

Belamorkanal TV

15.01.2020. 19:49

Labdien! Labs rīts negadās! Ja esat estēts, tālāk lasīt neiesakām. Arī, ja jums nav astoņpadsmit, vai jau ir simts. Šoreiz nevarēsim jūs iepriecināt par jeb-ļu ar faņķikiem vai sūdiem pilsētas ekoloģiskajā kanalizācijā, bet stāsts būs par deokupantu. Jaungada sagaidīšana ir beigusies! Ar ko arī apsveicam, bet raķešu salūts pilsētas laukumā atgādināja priekšlaicīgu ejakulāciju. Pilsētas pašvaldības administrācija savā ceļojošā laikrakstā bija izplatījusi leģendu par septiņdesmitgadīgu deokupantu, kas bija nolēmis no Rīgas uz visiem laikiem atgriezties savā dzimtajā Čeļabinskā. Labāk nomirt varoņa nāvē, bet dzimtenē! Kad visi bija paspējuši aizmirst par to, menti viņu atrada centrālajā stacijas tualetē onanējot, bet tualete bija noformēta ar Žirinovska un Putina portretiem. Kad šī informācija nonāca astoņos valsts telekanālos, sexšopos pieauga pieprasījums pēc mākslīgiem ķīniešu hu- jiem. Kopā uzvarēsim! Tavs Belamorkanal TV.

Atbildēt

Tālis

15.01.2020. 14:45

Šausmas, šausmas - tik daudz samudzīnāta liekvārdība un nekopetnece sen nav redzāta. Uzrakstīto nav vērts komentēt, jo teksts ir judidiski nepamatoti jēddzieni, likumos nenostiprināta terminoloģija, junievedumi, kuriem nav pamatojums.

Atbildēt

Māris Spriņģis

15.01.2020. 14:31

Lūk Latvijas iedzīvotāji var pārliecināties, kuru cilvēku(necilvēku) darbība liecina par faktu ,ka viņi ir Latvijas valsts un Latvijas iedzīvotāju īstenie ļaundari un ienaidnieki. Viņu ļaunie darbi brēc pēc taisnīgas atmaksas. Šie visu ļaundaru vārdi ir jāatzīmē. -tad ,kad mainīsies šis necilvēcīgais režīms, visus viņus varētu saukt pie atbildības. Lai tad Latvijas TAUTA spriež taisnu tiesu. Godīgā sistēmā par taisnīgu un godīgu darbu pienākas darba alga.

Atbildēt

Vecā paaudze

15.01.2020. 13:28

Gribas kliegt, lai Kārlis Ulmanis ceļas augšā. Tālāk vairs nav kur iet- skolas tiek slēgtas, vidusskolas likvidē pastiprināti... iznīcina jau tā nelielo latviešu tautu. Izskatās pēc tāda aizdomīga pasūtījuma- veidot nākamo paaudzi kā sētniekus, alus tirgotājus, Īrijas sēņu lasītājus, kūtsmēslu izvedējus...

Atbildēt

A.P.

15.01.2020. 12:49

»

Arturs Priedītis

"Pietiek" publicē latviešu mežonības/tumsonības pieminekli augstākajā izglītībā. Tiek veidots šodienas latviešu populācijas degradācijas līmenim adekvāts augstskolas vadības modelis, tiek atklāta "amerika", tiek nolīdzināta ar zemi Oksfordas, Kembridžas, Sorbonas, Maskavas Valsts universitātes, vācu...


Dotajos apstākļos smieklīga ir vēlēšanās polemizēt ar šo kroplo pieminekli, kā to medijos dara jauno zinātnieku funkcionāri, augstskolu funkcionāri, atsevišķi akadēmiskie kadri. Tas taču ir tik kropls piemineklis, ka nekāda polemika nav iespējama tāpat kā nekāda racionāla saruna nav iespējama ar nenormāli stulbiem un nenormāli nekaunīgiem tipiem. Polemikas vietā ir ar sūd..u koku jāiztīra Vaļņu ielas kabineti un visi citi varas inteliģences kabineti - obskurantisma mēslu bedres.

Atbildēt

Arturs Priedītis

15.01.2020. 12:30

"Pietiek" publicē latviešu mežonības/tumsonības pieminekli augstākajā izglītībā. Tiek veidots šodienas latviešu populācijas degradācijas līmenim adekvāts augstskolas vadības modelis, tiek atklāta "amerika", tiek nolīdzināta ar zemi Oksfordas, Kembridžas, Sorbonas, Maskavas Valsts universitātes, vācu slaveno universitāšu pieredze, tiek demonstrēta unikāli aprobežota izpratne par izglītību. Tas ir tik lielā mērā kropls piemineklis, ka nav nekādas jēgas to iztirzāt. Un viss ir loģiski! Ja no zinātniskā viedokļa latviešus vairs nevar uzskatīt par tautu, tad arī izglītība ir ieguvusi jaunu statusu - obskurantisma statusu.

Atbildēt

Visu nevar

15.01.2020. 12:29

Nevarēja visu paveikt , iekļauties termiņos un ievērot procedūru, jo vajadzēja aust skolu slēgšanas tīklu un apkarot LU patreizējā redakcijā.

Atbildēt

Tiesnesis

15.01.2020. 12:15

"caurspīdīgums" kā princips ir visnotaļ atbalstāms galvenokārt jaunu meiteņu apģērba izvēlē, bet angļu "transparency" attiecībā uz politiskajiem procesiem latviski pašlaik pieņemts tulkot kā "pārredzamība".

Atbildēt

opis

15.01.2020. 12:09

Rādās ka šāda veida murgojumu lasu pirmoreiz mūžā!
Māc aizdomas ka šis sacerējums daļēji pārkopēts no kaimiņzemes eksperta A.Derivbopoļska publikācijas par izglītības sistēmu un tās iespējamajiem attīstības ceļiem....bet kaimiņzemē !!!!!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...