Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LATVIJAS VETERINĀRĀRSTU BIEDRĪBA

07.06.2016. 14:09

http://lvb.lv/lv/animal-owners/dzivnieku-veseliba

Aizpildiet šo anketu LVB mājas lapā, ja sunim ir/bija kādas no šīm pazīmēm vai to kopums
-- izmaiņas suņa balsī
-- izmainas ēšanas paradumos, piemēram: ēdot izstiepj kaklu, atkāpjas no bļodas utt., novērojamas atraugas, kuru laikā tiek atgrūsts šķidrums ar barību vai bez tās un baltas vai viegli iedzeltenas putas.
-- saglabājas apetīte, tomēr novājē
-- nomāktība, klepus vai pat smakšana Barības vada paplašināšanās un/vai balss izmaiņas ir ļoti nopietna slimība, kas var beigties ar dzīvnieka nāvi.
Ja anketā sniegtās atbildes ietvers pazīmes, kas liecina par megaesophagus/polineiropātiju, ar jums sazināsies speciālisti, lai varētu kopīgi vienoties par turpmāko rīcību.

Atbildēt

Māris

15.05.2016. 12:17

Mam FB ir interesanta sarakste ar Margaritu Priedīti www.facebook.com/profile.php?id=100012132879259 Ļoti interesanta tādā ziņā, ka šeit atrodamie komentāri, zem dažādiem nikiem, ļoti sakrīt ar mūsu saraksti. Piem.
analīze 13.05.2016. 09:15
Bet kā suņu barībā drīkst (un var) atrasties DDT - īpaši bīstama viela, kura aizliegta visā pasaulē kopš 1972.gada?
skat. :
http://www.pvd.gov.lv/lat/augj_izvlne/aktualittes/pvd_paveiktais_uznemuma_tukuma
Kā redzam, DDT klātbūtne ir oficiāli pieļauts un pat attiecīgos daudzumos jebkurā suņu barībā.

un mūsu sarakste ar Margaritu FB:
Jā, un interesanti, ka dogo sāgas dalībnieki nesatraucas par ES standartos paredzēto DDT klātbūtni suņu barībā, jā ir noteikta pieļaujamā norma šai ļoti bīstamajai indei, kura pilnībā aizliegta jau 1972. gadā. saki, lūdzu no kurienes un kādā veidā tā joprojām var nonākt suņu barībā, pie tam legāli?

Otrs: advokāts 13.05.2016. 09:18
ak paraugi devušies uz ASV?
Un kamdēļ ne uz kādu laboratoriju ES ?
Un kā tur ir ar to suņu barības tirgu? Vai tikai kādam nespiež uz nerva tas, ka DOGO ir 40 % no tirgus. Vēl jau varam analizēt KAM pieder citi ražotāji, kuru barība ir nopērkama Latvijā.
Un vēl - vai tik te nav saistība ar TTIP , kura noslēgšana tik ļoti vajadzīga ASV.

mūsu sarakste FB:

Rakstā bija minētas gan vakcīnas, gan pesticīdi, gan raundap (glifosāts)...bet publiskajā vidē izskan tikai DOGO un prasība aizliegt tirgot šo barību. Un vēl jautājums par analīzēm, ekspertīzēm - kamdēļ tas notiek ASV? Vai tad Eiropas savienībā nav nevienas laboratorijas? Ja es vēlos ziedot naudu, gribētos zināt kamdēļ?Nu ja Eiropā nav nevienas !!!! tāda līmeņa laboratorijas kā ASV, tad mēs eam pilnīgā (...) . Jo īpaši kad stāsies spēkā jaunais TTIP - no vislabākajiem produktiem nevarēsim ne atkauties. Un viss būs pārbaudīts vislabākajās laboratorijās. Starp citu, sākumā bija info, ka 94 % ēda sauso barību, bet tieši Dogo 83 %. (bez norādes vai dogo bija vienīgā barība). tātad 6 % saslimušo vispār neēda sauso barību un 11 % ēda citu zīmolu barību. Pēdējā laikā gan tiek doti citi dati, arī ziedot.lv ir info, ka 94 % ēduši dogo.
anna 13.05.2016. 13:09

Ja kādam interesē suņu liktenis, var ielūkoties šajā forumā, kur ir dažādi padomi kā tikt galā ar šo slimību
CanineMegaesophagusInfo.com is your one-stop destination for:

un Margarita biedrības mājas lapā:
Varbūt noderēs šīs domubiedru grupas pieredze:
caninemegaesophagusinfo.com
CANINEMEGAESOPHAGUSINFO.COM

MAN LIEKAS, KA TAS SAUCAS TROĻĻOŠANA!
Par Margaritas FB profila īstumu varat pārliecināties paši, adrese augšā pieminēta.

Atbildēt

anna

13.05.2016. 13:09

Ja kādam interesē suņu liktenis, var ielūkoties šajā forumā, kur ir dažādi padomi kā tikt galā ar šo slimību
We are so glad you've found us! You're probably worried, scared, and feeling slightly hopeless after your dog's diagnosis -- Don't Be Discouraged! It CAN get better!

CanineMegaesophagusInfo.com is your one-stop destination for:

Information (We're all experienced with the condition, so we know how it works!)
Management Tips (Chairs, Food, Treats!)
Recommended Veterinarians (We know they're good because we use them!)
Awareness Events (Let's get ME off the "rare" list!)
Support (Who better than ME parents to laugh, and cry with you throughout your journey!?)

Welcome to our family -- Welcome to our crazy ME world -- Let us help your dog live a long and healthy life with Megaesophagus ♥

*DISCLAIMER* We are NOT veterinarians, and we are NOT speaking on behalf of any companies or others. We ARE a community of pet parents with ME/MG dogs. The information contained on this website is not meant to diagnose, treat, or take the place of advice from your vet. Utilize this information at your own risk. - Thank you*

What Is Megaesophagus?
What are the Signs and Symptoms of ME?
How is Megaesophagus Diagnosed?
How should ME be managed?
What are some of the common medications given for ME?

Megaesophagus (ME) is basically a "floppy" esophagus. The esophagus is a tube connecting the mouth to the stomach. A normal esophagus moves food to the stomach with wave-like contractions called peristalsis. An ME dog's esophagus loses its muscle tone, becomes enlarged, and can develop pockets where food can become trapped. Since the esophagus does not function normally, food sits in the esophagus and doesn't make its way to the stomach. This can cause malnutrition and regurgitation of vast amounts of undigested materials.

ME can be idiopathic (no known cause), or a result of a secondary disease. The most common secondary diseases causing ME are Persistent Right Aortic Arch (PRAA), which is most commonly seen in puppies and can sometimes be successfully treated with surgery, and Myasthenia Gravis (MG), which is a neuromuscular condition that can be treated with medication. Please see the links on our homepage for more information about PRAA and MG.

Atbildēt

advokāts

13.05.2016. 09:18

»

Es gan ticu

Viss notiek godīgi. Vakar pat lasīju, ka pirmie paraugi jau devušies uz ASV. No Tukuma straumes raksta gan neko nesapratu, tikai turpina melot, ka kaut ko dara. Neko nedara, jo, ja darītu, suņi nemirtu


ak paraugi devušies uz ASV?
Un kamdēļ ne uz kādu laboratoriju ES ?
Un kā tur ir ar to suņu barības tirgu? Vai tikai kādam nespiež uz nerva tas, ka DOGO ir 40 % no tirgus. Vēl jau varam analizēt KAM pieder citi ražotāji, kuru barība ir nopērkama Latvijā.
Un vēl - vai tik te nav saistība ar TTIP , kura noslēgšana tik ļoti vajadzīga ASV.

Atbildēt

analīze

13.05.2016. 09:15

»

Bērziņu ziepēs

https://www.facebook.com/andris.ambainis.1/posts/493532294166954...


Bet kā suņu barībā drīkst (un var) atrasties DDT - īpaši bīstama viela, kura aizliegta visā pasaulē kopš 1972.gada?
skat. :
http://www.pvd.gov.lv/lat/augj_izvlne/aktualittes/pvd_paveiktais_uznemuma_tukuma

Kā redzam, DDT klātbūtne ir oficiāli pieļauts un pat attiecīgos daudzumos jebkurā suņu barībā.

Atbildēt

Bērziņu ziepēs

12.05.2016. 21:30

https://www.facebook.com/andris.ambainis.1/posts/493532294166954
Vienā rindkopā: kaitīgas vielas Dogo barībā pagaidām atrastas nav. Bet 23 reižu atšķirība ir ļoti nopietns netiešs pierādījums, ka ar šo barību varētu būt problēmas. Un tas, ka var eksistēt "nezināmie faktori", te nav adekvāts pretarguments. Ja man būtu suns - nepirktu Dogo

Atbildēt

Es gan ticu

12.05.2016. 20:40

»

Varbūt

Pētnieki jau tagad "piesedzas", sakot, ka...


Viss notiek godīgi. Vakar pat lasīju, ka pirmie paraugi jau devušies uz ASV. No Tukuma straumes raksta gan neko nesapratu, tikai turpina melot, ka kaut ko dara. Neko nedara, jo, ja darītu, suņi nemirtu.

Atbildēt

Varbūt

12.05.2016. 14:20

»

es un mans suns maksis

es un mans suns Maksis sekojam notikumiem un varam secināt tikai vienu faktu - veterinārārstu biedrība ar histeriskiem tekstiem mēģina no Zemkopības ministrijas izspiest vēl vairāk finanses, lai turpinātu nebeidzami pētīt suņu slimību, un, kad Aivars Bērziņš saka, piedodiet, cienījamās pētnieces, bet...


Pētnieki jau tagad "piesedzas", sakot, ka:
"Vispirms paraugi tiks izmeklēti dažādu zināmu iespējami neirotoksisku vielu klātbūtnes noteikšanai. Ja šādas vielas netiks identificētas, turpināsim izmeklējumus uz 200 000 nezināmu vielu un to savienojumiem, kas suņu organismā varētu būt izraisījušas nervu sistēmas darbības izmaiņas,» skaidroja Ilze Matīse-van Houtana TVNET rakstā. Kamēr izpētīs tos 200 000 nezināmu vielu, paies ilgs laiks un daudz saziedotās naudas, ka beigās neviens vairs neatcerēsies, ar ko tas viss sākās...

Atbildēt

es un mans suns maksis

12.05.2016. 11:48

es un mans suns Maksis sekojam notikumiem un varam secināt tikai vienu faktu - veterinārārstu biedrība ar histeriskiem tekstiem mēģina no Zemkopības ministrijas izspiest vēl vairāk finanses, lai turpinātu nebeidzami pētīt suņu slimību, un, kad Aivars Bērziņš saka, piedodiet, cienījamās pētnieces, bet nevar tērēt bezmērķīgi valsts naudu, un saskaņā ar līgumu - prasa atskaitities par pētījumu un prasa atbildību no pētniecēm, tad visi ir sliktie, izņemot pašas pētnieces, kas iztērējušas daudzus desmitus tūkstošus nodokļu maksātāju naudas, solījušas izpētīt, bet tā arī neko nav izpētījušas. Tagad tiks tērēta ziedotāju nauda - labs bizness, dāmas un kungi, sekojiet šim piemēram, guliet letarģiskā miegā un turpiniet uzbrukt tiem, kas aicina strikti ievērot līguma nosacījumus,kas nepiekrīt bezmērķigiem naudas tēriņiem. ...sekosim līdzi pētnieču gaitām - gaidīsim rezultātus, cienījamās pētnieces! nu vairs nebūs ko vainot, ja nekas netiks izpētīts, un jāatsakitās būs mums, ziedotājiem, kur palikuši un kā tika tērēti tūkstoši!

Atbildēt

Aivarņi

12.05.2016. 10:26

»

Sesks

Aivar,Aivar


Aivars Lembergs, Aivars Podnieks, nu arī Aivars Bērziņš. Nav laba karma tam vārdam laikam. Vajag apslacīt ar svētavota ūdeni tos puišus.

Atbildēt

Nesmīdini

12.05.2016. 10:24

»

sunītis

Otkatiņš jau iztērējies,kāda tad ir iekšēja norma no katra līguma?Nestāstiet,ka nav,tāpat neticēšu


Parēķini, sunīt, pats. Uz 5 zinātniekiem par 6 mēn 13,5 tūkstoši eiro ir smieklīgi maz. 450eiro vienam mēnesī. Un, lai sliktāk izskatītos, gan jau direktoriņs uzrakstīja summu pirms nodokļu samaksas. Tāpēc kāds vēl otkats no 250eur??? :-)))

Atbildēt

sunītis

12.05.2016. 00:55

Otkatiņš jau iztērējies,kāda tad ir iekšēja norma no katra līguma?Nestāstiet,ka nav,tāpat neticēšu.

Atbildēt

Sesks

11.05.2016. 21:18

Aivar,Aivar!

Atbildēt

Suņa īpašniece

11.05.2016. 14:33

Mani interesē cita lieta. Izrādās, suņi ir saslimuši jau pagājušajā gadā. Jau pagājušajā gadā tika noskaidrots, ka saslimušajiem suņiem ir viens kopīgs rādītājs, ēduši viena zīmola barību - DOGO. Man suns saslima šogad. Tātad jautājums, ko ir izdarījusi ZM, PVD, AS Straume, nu jau laikam arī BIOR, lai nesaslimtu mans suns? Kur es varētu izlasīt šos brīdinājumus, kuri nenonāca līdz manīm? Pēdējie PVD paziņojumi mani vienkārši šokē, jums nepieciešams vēl vairāk suņu līķu, lai jūs saskatītu problēmu.

Atbildēt

Plutons

11.05.2016. 14:02

Ar interesi skatos, vai Straumes pārstāvji beidzot sapratīs, ka ir iebraukuši dziļās auzās. Pagaidām izskatās, ka viņi gaida, līdz problēma pati atrisināsies.

Atbildēt

Saeimas siles vides nodoklis

11.05.2016. 13:27

Visa šī ņemšanās ar Dogo atgādina faktu, ka Latvijā nav uzlikts ar likumu vai MK noteikumiem cūku nobarojamiem kompleksiem (to operatoriem, turētajiem) par pienakumu iebūvēt gaisa attīrīšanas iekārtas. Tad nu šie ar metānu, kas noārda ozona slāni, piesārņo visu apkārtās vides gaisu un atmosfēru.

Jājautā, ka tas iespējams un kam tas izdevīgi. Izdevīgi ir valstij, jo tā iekasē dabas resursu izmantošanas nodokli, ļaujot piesārņot gaisu. Vienīgie, kas neiegūst ir apkārtējie iedzīvotāji, kas tiek indēti, smirdoņa izplatās mazākais 3 km diametrā un papildus tiek noārdīts ozona slānis, kas aiztur saules ultravioleto starojumu.

Arī šeit ar Dogo iegūst valsts ar nodokļiem, bet sabiedrība cieš.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...