Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Aivars Lembergs
09.04.2021.
Komentāri (141)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Meironi

23.04.2021. 13:55

Ja kads domā ka Lemberga tiesaa prāva bija tisiska un likumiga neko nejēdz no ta. Lembergs tika tiesats uz politiska spiedien turklat no dazadiem spekiem. Ja sak analizet tad šis proces ne ar ko netaškiras no Stalina trojkas tiesas, tikai seit viss notika radot tiesiskuma sajutu tiem kuri neko nesaprot no ta. Es nedomaju ka Lembergs ir svētais bet tada tiesa norāda uz visatlutibu un likuma piemerosanas pec pasutījuma ne tikai tiesibsragajosajas ietades.

Atbildēt

drizak otradak !

15.04.2021. 21:28

»

haha

Megazaglis pamanijies pat te ielīst


ko te lien sorositi,nacionalie atkritumi un asv okupacijas Latvija pieludzeji !

Atbildēt

haha

14.04.2021. 18:11

Megazaglis pamanijies pat te ielīst

Atbildēt

Esi reāls

14.04.2021. 13:42

»

Kristīne Lemberga

Mīļa Maija, ja es drīkstu tā Jūs uzrunāt...


Visiem labas gribas cilvēkiem jāzina, goda elektriķis Kārlis Miķelsons nav salūzis cīņā pret tumsu, ir gatavs kopā ar Aivaru dot prettriecienu murgainām apsūdzībām.

Atbildēt

zuze

14.04.2021. 12:35

»

дурак латыш

šitas i labais


Vaita nu kauna nav tik pretigus rakstus rakstit ,vemt gribas,kastadus izaudzinajis.....

Atbildēt

plānprātiņam

12.04.2021. 09:39

»

nelej udeni

vienigas diversijas pret latvijas ostam ir sarikojusi asv agenti bordans un jurass,pamulkiem kristovskim un linkaitim palidzot


Mazāk rij krievu sūdus, varbūt sapratīsi, ka ASV nav nekādas vajadzības cīnīties par kravām Krievijas ostām, turklāt ASV speciālo dienestu higiēnu prasību līmenis nepieļautu lietot tādas padibenes, kā Jurašs un Bordāns.

Atbildēt

nelej udeni

12.04.2021. 00:45

»

taisnība

Ja kremļa pakalpiņi, diversiju pret Latvijas ostām rīkotāji, vēl nebaro tārpus un to tuvinieki nav deklasēti, Lembergam vēl daudz par agru sēdēt cietumā


vienigas diversijas pret latvijas ostam ir sarikojusi asv agenti bordans un jurass,pamulkiem kristovskim un linkaitim palidzot.

Atbildēt

Slepkavas Lemberga atrauga

11.04.2021. 22:48

Slepkava Lembergs tik smirdina un smirdina gaisu. Vajadzētu viņam kā Sadamam (kas atškirībā no Lenberga nebija noziedzies) noraut galvu karātavās, tik žēl, ka ir moratorijs un tiesa mums tāda nekāda.Padomju laikos šis būtu nošauts vismaz reizes 100, jo tad arī par 50 štukām bija augstākais soda mērs, bet te vismaz pusmiljards...

Atbildēt

patiesībā

11.04.2021. 21:56

»

Kristīne Lemberga

Mīļa Maija, ja es drīkstu tā Jūs uzrunāt...


Ir sacīts: "Nekad neatļaujies novēlēt vai pat reāli nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA / savu tuvinieku, draugu un domubiedru privātādas."

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

taisnība

11.04.2021. 19:53

Ja kremļa pakalpiņi, diversiju pret Latvijas ostām rīkotāji, vēl nebaro tārpus un to tuvinieki nav deklasēti, Lembergam vēl daudz par agru sēdēt cietumā.

Atbildēt

Aivars

11.04.2021. 18:59

Nu ko tā Kristīne niekojas ar kaut kādu štrunta apvienoto nāciju organizāciju?Vajadzēja taču uzreiz vērsties ar sūdzību pie tā Kunga.Kavē tik pagastu.

Atbildēt

ESMAIJA

11.04.2021. 17:25

»

Kristīne Lemberga

Mīļa Maija, ja es drīkstu tā Jūs uzrunāt...


Mīļā Kristīne, paldies par Jūsu vēstuli! Kad notika sprieduma nolasīšana, es vēlējos aizmigt un nekad nepiecelties, nē ne jau tā kā to sapratīs tie zemiskie cilvēki, kas priecājas par ciTu ciešanām, betpar to ka 21. gadsimtā pietiek ar pāris ar apšaubāmu godu apveltītu cilvēku apšaubāmām liecībām, lai ar cilvēku izrēķinātos, lai uzvarētu meli, ļauna atriebība, naids no tiem, kuriem Aivars Lembergs stāvēja ceļā un atvēra acis aklajiem kas patiesībā šajā Dieva pasaulītē
notiek, kad te varu pārņēmis pats nelabais.

Sveiciniet Aivaru.Viņš izturēs un taisnība agri vai vēlu uzvarēs un tie, kas tik cītīgi ražo ļāunumu, paši to saņems atpakaļ. Dubultā.

Atbildēt

Kristīne Lemberga

11.04.2021. 17:02

»

ESMAIJA

Paldies! Arī par tiem vārdiem! Es nekad neesmu tikusies ar Lemberga kungu, kaut ik gadus visa ģimene braucām uz Ventspili atpūsties un - neesmu viņā iemīlējusies, jo esmu redzējusi viņa bērnu dienu fotogrāfijas, jo viņš mācījās vienā klasē ar manu topošo radinieku. Un pēc viņa stāstītā, kaut viņš jau...


Mīļa Maija, ja es drīkstu tā Jūs uzrunāt.
Gribu Jums darīt zināmu, ka Aivars Lembergs un es zinām par Jūsu eksistenci un kā Jūs aizstāviet vieņu.
Diemžēl tagad viņš nevar to izdarīt, jo Bordāns devis rīkojumu cietumā aizliegt internetu. Cik ir manos spēkos, es viņam visu atstāstu. Arī šos labos vārdus, ko Jūs šodien rakstījāt, viņam nodošu.
Mēs tagad saņemam ļoti daudz atbalsta vēstules ne tikai no ventiņiem, bet arī no visiem Latvijas nostūriem.
Paldies visiem, tas mums ir labs atbalsts.
Ilgi Bordāna kliķe nenoturēsies..mēs jau esam iesnieguši sūdzību ANO. Par šo klajo nelikumību zina jau visa pasaule.
Esmaija.
Jums un visiem pārējiem labas gribas cilvēkiem jāzina, Aivars Lembergs nav salūzis cietumā, ir humora pilns un gatavs kandidēt ventiņiem par mēru. Katru dienu vingro, lai būtu formā uz vasaru. Ieslodzītie izturās ar cieņu pret viņu, jo zina, ka Aivars Lembergs ir netaisnīgi notiesāts.
Cīnīsimies visi kopā pret valsts ienaidniekiem, bet tie, kas cer manu vīru Aivaru Lembergu dabūt malā, neceriet!
Agri vai vēlu taisnība uzvarēs.
Ar cieņu Jums personīgi no Lemberga kunga un visiem, kas ir par sakārtotu Latviju.
Latvija būs tik pat sakopta, kā Ventspils.

Atbildēt

nekāda

11.04.2021. 16:27

»

sakars vistiesakais

Militarais zverests bija viens un tas pats ! Gan zatleram,gan indriksonam ,gan marsalam Jazovam


Varmācīgi uzspiestam zvērestam ir "0" vērtības, atšķirībā no tā, ko devuši tie, kuri labprātīgi sev uzmauca krievu sadistu, marodieru un pederastu armijas šineli.
Ja es tevi nedēļu paturēšu pagrabā, tu būsi gatavs apzvērēt, ka katru dienu vienu krievu pederastu aizsūtīsi pie staļina. Un tad?

Atbildēt

nudien nesmuki

11.04.2021. 16:08

»

kāpēc ne

Vienkāršam civilo augstskolu beidzējam noteikti ir nesalīdzināmi vairāk intelekta, nekā krievijas kara akadēmiju izgājušam pulkvedim


nesmuki sita izteikties par ,,brivas latvijas,, galveno generali kalninu un vina beigto macibu iestadi !

Atbildēt

Liekais

11.04.2021. 16:05

»

Beidz smirdēt vienreiz

Aivar, tad uz pieciem gadiem lai nesmirdētu no Tevis vairs


Aivar, beidz gaudot! Nevienu tas neaizkustina, jo Tava kārts ir sista. Tavi pakalpiņi jau sen ir sameklējuši jaunu saimnieku.

Atbildēt

ir viena divaina lieta,kas nav pat gramata !

11.04.2021. 15:58

»

par prezidentu

nekas nav savākts.Tajā grāmatā par prezidentu nekā nav.Bet par Lembergu ir liecinieku liecības


interesanti ,kapec ebrejus ,tai skaita ari levitus masveida izmitinaja Lenina un Stabu ielas rajona blakus kgb ekai pec Liela tevijas kara.

Atbildēt

atbilde

11.04.2021. 15:44

»

par prezidentu

nekas nav savākts.Tajā grāmatā par prezidentu nekā nav.Bet par Lembergu ir liecinieku liecības


Un tie liecinieki bija tādi paši, kā tie 3 mijonāri, kas paši tagad baidās rādīties tiesas tuvumā jo baidās, ka par saviem darbiem būs jāatbild un viens jau uzsāk ceļu kuru nopelnījis.

Atbildēt

ESMAIJA

11.04.2021. 15:39

»

Lemberga sieva nemūžam tā nerakstītu.Nedomāju,ka viņa tā dievinātu Aivaru.Liekas,Esmaija ir minējusi,ka viņa ir krietni vecāka.Tā,ap astoņdesmit.Jā,nevar sprast,smieties vai raudāt par šādu cilvēku.Bet viņa tomēr ir unikāla.Un viņa patiesi tic visam,ko viņa raksta par to ...personu...


Paldies! Arī par tiem vārdiem! Es nekad neesmu tikusies ar Lemberga kungu, kaut ik gadus visa ģimene braucām uz Ventspili atpūsties un - neesmu viņā iemīlējusies, jo esmu redzējusi viņa bērnu dienu fotogrāfijas, jo viņš mācījās vienā klasē ar manu topošo radinieku. Un pēc viņa stāstītā, kaut viņš jau ir citā saulē, Aivars bijis labs klases biedrs, uzticams draugs ļoti cītīgi mācījās... ievērojis skolas disciplīnu, un bija ģimenē saņēmis labu audzināšanu. Ja arī viņš nebūtu man caur tuvinieku stāstītā pazīstams - ES NEKLUSĒTU UN VIENALDZĪGI NENOSKATĪTOS, KĀ CILVĒKU PAZEMO. Var sodīt, ja ir pelnīts,BET NE censties GARĪGI IZNĪCINĀT!! Es ticu, ka ventiņi nenodos savu Aivaru Lembergu. tAS IR ĻOTI SVARĪGI Un ticu arī to - ŠĪS TIESAS SPRIEDUMS TIKS ATZĪTS PAR NEPAMATOTU.
Te peiemin Lapsas grāmatu. Es neesmu to lasījusi, bet es esmu lasījusi grāmatu par Levitu un nekad neesmu teikusi ko citu, ka tā ir sagrābstītu sēnalu cienīga. Cik ir cilvēku, kas smalki zin savu vēsturi. un Levits ir tikai tāds pat cilvēks kā mēs visi.Nezinu, vai Aivars šo lasīs, bet ja lasīs tad pateikšu - Aivar, esmu sekojusi tiesas prāvai no paša sākuma neesmu palaidusi garām neko, Nekam neesmu akli ticējusi arī Tev ne, bet vispirms analizēju un tad secinu un mans secinājums šī ir visā pilnībā lieta, kuras mērķis bija dabūt Tevi no ceļa, lai līdz galam izputinātu Latviju.Tu biji tas, kas centās atvērt cilvēkiem acis.

Atbildēt

par prezidentu

11.04.2021. 15:19

nekas nav savākts.Tajā grāmatā par prezidentu nekā nav.Bet par Lembergu ir liecinieku liecības.

Atbildēt

kāpēc ne

11.04.2021. 14:47

»

!

PADOMJU ARMIJAS REZERVES VIRSNIEKA LEITENANTA MILITARO PAKAPI.,,brivas latvijas,, rekrutesanas punktos pec 1991 gada vinus automatiski ieskaitija,,brivas latvijas,, rezerves virsnieku personalsastava


Vienkāršam civilo augstskolu beidzējam noteikti ir nesalīdzināmi vairāk intelekta, nekā krievijas kara akadēmiju izgājušam pulkvedim.
Lieliska filma "DMB", kur parādīts krievu oficieru debilisms.

Atbildēt

to cietušais

11.04.2021. 14:40

»

mazattistitam analfabetam

visi latviesi ,kuri absolveja augstskolas LPSR laika sanema ari rezerves virsnieka leitenanta militaro pakapi ,ka kara katedras beidzeji


Kāds sakars diviem pavadītiem mēnešiem vasaras atpūtas nometnē svaigā gaisā kara katedras beidzējiem, ar diviem gadiem pazemojuma necilvēciskos apstākļos, ierindas zaldātiņam?
Augstskolu beigušiem rezerves virsniekiem nebija nekā kopīga ar tiem kara skolu beigušiem necilvēkiem, kuri tur bija iestājušies, cerībā tikt pie cilvēku asiņu rīšanas un perspektīvas pārvērst ASV un ES radioaktīvos tuksnešos.
Vēlreiz iesaku vērsties ar kompensācijas prasību ECT

Atbildēt

!

11.04.2021. 14:31

»

mazattistitam analfabetam

visi latviesi ,kuri absolveja augstskolas LPSR laika sanema ari rezerves virsnieka leitenanta militaro pakapi ,ka kara katedras beidzeji


PADOMJU ARMIJAS REZERVES VIRSNIEKA LEITENANTA MILITARO PAKAPI.,,brivas latvijas,, rekrutesanas punktos pec 1991 gada vinus automatiski ieskaitija,,brivas latvijas,, rezerves virsnieku personalsastava.

Atbildēt

mazattistitam analfabetam

11.04.2021. 14:25

»

to cietušais

Par varmācīgu brīvības atņemšanu, rekrutēšanu sadistu, marodieru un pederastu armijā, vari vērsties ar kompensācijas prasību ECT, atsaucoties uz 1949. gada Ženēvas konvenciju...


visi latviesi ,kuri absolveja augstskolas LPSR laika sanema ari rezerves virsnieka leitenanta militaro pakapi ,ka kara katedras beidzeji !

Atbildēt

Bērziņš bija mazākais ļaunums

11.04.2021. 14:17

»

ir nu gan jaunums

Zēni no NA esot balsojuši par Bērziņu....Atceramies tikai "Saskaņas puikas


Taču ne jau par kolorado lenteni - 9. maija svinētāju, krievu popsas fanotāju, Zatleru, kas lustējās Jaunā viļņa ballē, kopā ar krievu bandītiem, čekistiem, maukām un pederastiem!!!!

Atbildēt

to cietušais

11.04.2021. 14:13

»

Achtung ! Par Latvijas pensijām...

Mazam piemēram (uz personīgās pieredzes bāzes...


Par varmācīgu brīvības atņemšanu, rekrutēšanu sadistu, marodieru un pederastu armijā, vari vērsties ar kompensācijas prasību ECT, atsaucoties uz 1949. gada Ženēvas konvenciju,
par to, ka krievu oficieri - deģenerāti tevi tur padarījuši par fizisku un garīgu invalīdu, arī. Kā zināms, krievija ir sevi pasludinājusi par PSRS mantinieci, tātad ar visām no tā izejošām sekām un, loģiski, uz pāris simts tūkstošiem vari cerēt.
Latvijas VSAA neatbild par citu pret cilvēci pastrādātiem noziegumiem, viņi vienīgi tev var piešķirt pensiju, līdzīgi kā pārējiem invalīdiem.

Atbildēt

m.

11.04.2021. 12:31

Grāmata par Lembergu "Kā nozagt miljardu" - no šī brīža un visu šo nedēļu lejuplādējama bez maksas https://pietiek.com/raksti/gramata_par_lembergu__ka_nozagt_miljardu__-_no_si_briza_un_visu_so_nedelu_lejupladejama_bez_maksas

Atbildēt

Dailonis

11.04.2021. 11:29

»

ESMAIJA

Izlasīju visus komentārus tie ļautiņi nav pa pilnu ņemami. Viņi sāktu domāt, kad pašito izbaudītu uz savas ādas. Par laimi domājošo cilvēku ir vairāk un Jūs savam ventiņu pulkam varat pievienot arī mani. Mani jau tāpat sauc par Lemberga mauku,ja cita nekā prātiņš nespēj saražot -- Es nezinu nevienu, ...


Par tiem, Jums veltītajiem, komentiem. Ja trūkst argumentu ar ko apstrīdēt izteikto viedokli, sākas zākāšanās. Daudzi komentētāji šeit ir parādījuši savas "izcilās" prāta spējas, izpaužoties zākāšanā. Arī pats pieturos pie viedokļa, ka Aivars ir viens no dažiem Latvijas politiķiem, kurš valdošajiem ir kā nagla pakaļā, jo ar savu darbu ir apliecinājis savu varēšanu neskatoties uz aprējēju izmisīgo darbību viņa diskreditēšanā. Domāju, ka ventspilnieki būs tikai ieguvēji ievēlot viņu savas pilsētas Domē. Suņi rej, bet karavāna dodas tālāk... Lai veicas Jums un arī Lembergam!

Atbildēt

11.04.2021. 09:58

»

Es Maijai

Esmaija jums nešķiet Lemberga sieva Kristīne


Lemberga sieva nemūžam tā nerakstītu.Nedomāju,ka viņa tā dievinātu Aivaru.Liekas,Esmaija ir minējusi,ka viņa ir krietni vecāka.Tā,ap astoņdesmit.Jā,nevar sprast,smieties vai raudāt par šādu cilvēku.Bet viņa tomēr ir unikāla.Un viņa patiesi tic visam,ko viņa raksta par to ...personu.

Atbildēt

Es Maijai

11.04.2021. 09:44

Esmaija jums nešķiet Lemberga sieva Kristīne?
Tikai ļoti tuvs cilvēks tā var un DRĪKST runāt par svešu'vīrieti tādā pataloģiskā ticībā un mīlestībā.Es to viņas tekstu uztvēru ar humoru. Pārsmējos.Lai gan tas viss izklausās tik nožēlojami.

Atbildēt

skumjajam bruņiniekam

11.04.2021. 09:33

»

Skumjais Bruņinieks

ESMAIJA...


Mīļš paldies Jums par veltījumu Esmaijai!Labāk nav iespējams pateikt.Vēl interesants ir fakts,ka latviešu zēni stāstījuši Esmaijai par savu iešanu kalpot Hitleram.Ar naivu mērķi.Es gan domāju,ka Esmaija tāda,kāda viņa ir,ir vienīgā Latvijā.Laikam jaunībā ir bijusi īsta,patiesa komūniste,kura no sirds ticēja Hruščova apsolījumam,ka padomju tauta dzīvos komūnismā,kurā katram tiks dots pēc vajadzības un no katra ņemts pēc spējām.Viņas teksti ir aizkustinoši un pareizticīgo baznīcas apbalvotais svētais moceklis Aivars viņai ir Dieva vietā.Skaisti!

Atbildēt

ir nu gan jaunums

11.04.2021. 09:12

»

bet

kas ievēlēja prezidentu Bērziņu? Arī tie zēni no NA unSaskaņas? Par ZZS pat nerunājot. Un Bērziņš izmantoja Maximas traģēdiju, lai pāri mirušiem


Zēni no NA esot balsojuši par Bērziņu....Atceramies tikai "Saskaņas puikas"

Atbildēt

Achtung ! Par Latvijas pensijām...

11.04.2021. 09:04

»

Slepkavu Mir Russkij

Kāpēc iebrukāt Afganistānā 79-89 kad Latvija bija Krievijas okupēta, aneksēta un kolonizēta...


Mazam piemēram (uz personīgās pieredzes bāzes):
Latvijas VSAA nemaksā man pensiju par piespiedu kārtā (faktiski izsūtījumā lāģerī spaidu darbos) pavadītajiem diviem gadiem PSRS okupācijas armijā, kas notika joprojām okupētajā un PSRS armijas izslepkavotajā Kēnigsbergā / Karalaučos(joprojām masu slepkavas vārdā nosauktajā "Kaļiņingradā"!).
Šādu cilvēku kas dienestu pavadīja Krievijas un citu valstu teritorijās Latvijā ir desmitiem tūkstošu !!!

"Visskaistākais" VSAA čekistu oficiālajā skaidrojumā ir sekojošais:

1. Ķaļiņingrada ir Krievijas teritorija. Tas turklāt ir juridiski apstrīdams jautājums, jo šī teritorija tika nodota PSRS pārvaldē uz 50 gadiem ar Potsdamas konferences 1946. gada lēmumu, bet tika nelikumīgi pievienota Krievija un joprojām ir Krievijas okupēta.

2. Latvijai nav Sociālā līguma ar Krieviju. Kāpēc nav ? Latvijas iedzīvotāju maksātie nodokļi uztur VSAA čekistu liekēžus kas nesaslēdz Sociālos līgumus...

3. Mēs jums maksātu tikai tad ja jūs būtu dienējis ES teritorijā (piemēram Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Polijā, VDR utt.), vai arī kādā citā valstī ar kuru mums ir Sociālais līgums.

Šie 2 PSRS armijā pavadītie gadi neskaitās manā (ne tikai manā!) darba stāžā (lai gan tie vienmēr skaitījās, turklāt nepārtrauktajā stāžā, ir ierakstīti visos dokumentos un PSRS darba grāmatiņā) !
Patiesībā šiem piespiedu 2 gadiem būtu jāpiemēro koeficients (kā nepamatoti ieslodzītajiem).
Jādomā ka šī pat problēma ir pat tiem kas bija spiesti reāli karot (un pat iet bojā un gūt ievainojumus) Afganistānā, Āfrikas valstīs, Kubā, Vjetnamā, Latīņamerikā un vēl kur citur ārpasaulē...

Atbildēt

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

11.04.2021. 07:55

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Tualetes papīra ražošanas procesā, lai iegūtu skaistos zīmējumus un smaržvielas, tiek patērētas dažādas ķīmiskas vielas. Vēlāk tās nonāk apkārtējā vidē un atstāj ietekmi uz mums, tāpēc labāk izvēlēties videi un cilvēkiem draudzīgu tualetes papīru.

Atbildēt

Janis

11.04.2021. 07:18

Demagogs, vienkārši izcils demagogs.

Atbildēt

jj

11.04.2021. 02:35

lai sēž un muld brīvi.
naidnieks un viņa podlaižas jāatpazīst

Atbildēt

Bordanis

11.04.2021. 00:03

Lasu un priecājos, tas bariņš, ko es apmācīju kalpo godam! Tā tik uz priekšu, Tas mērglis Lembis ir no interneta jādabū laukā. Tas ir jūsu uzdevums un tam tā jābūt, lai tur vai kas!Nepietika, ka dzīvs bāza kājas visam , ko sākām priekšā, vēl no ķurķa no viņa nebūs miera, Zēni, nenolaiž štīmi, dod tik visu kas nāk ārā

Atbildēt

patiesībā

10.04.2021. 22:18

»

Skumjais Bruņinieks

ESMAIJA...


"ad-hominem" kretīnismā "bāzētas" izpildīšanās, kā vismaz absolūti prioritārās (ja ne pat vienīgās) pseido "argumentācijas", izmantošana šajā pietiek.pie*irst.com mikroburbulī ir ikdienišķi dominējoša negācija, jau no pašiem šīs w-bedres izdzimuma pirmsākumiem. Gan dažādu "mazo meža dīvainīšu", ieskatot arī pietiek.lapseni, tiražētajās murgoloģiskajās "publikācijās", gan arī komentāru zōnā.

"Ad-hominem" – tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “pret personu”, “pret cilvēku”.

Tas ("ad-hominem") ir agresīvās demagoģijas "instruments", kas tiek vērsts pret konkrētu subjektīvi netīkamu (iedomāti / reāli bīstamu, melni apskaužamu, trulā barā linčojamu un taml.) personu kā uzbrukums tai personīgi, piekopjot tipisku "naida runu" – tā vietā, lai elementāri cilvēcīgi, kā arī loģiski pamatoti un taml. adekvāti kontrargumentētu šīs personas proponēto viedokli.

Visbūtiskākais – "ad-hominem" agresīvās demagoģijas jeb šāda veida "naida runas" izmantošana nozīmē šīs destruktīvās riebeklības iniciatora sakāves atzīšanu, kā arī cilvēka cieņu apkaunojošu nespēju (visbiežāk) komunicēt pienācīgi adekvāti (loģiski, respektējami argumentēti un taml. konstruktīvi) ar saviem (iedomātajiem) oponentiem.

Atbildēt

Pareizi un

10.04.2021. 21:46

»

Skumjais Bruņinieks

ESMAIJA...


daiļrunīgi vārdi!

Atbildēt

to Skumjais Bruņinieks

10.04.2021. 20:34

»

Skumjais Bruņinieks

ESMAIJA...


Vai Zatlers ar Bordānu jau pie staļina, lai varētu atļauties vēl kādu saukt par neliešiem?

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

10.04.2021. 20:31

»

ESMAIJA

Man ir vienalga, kā jūs mani apsaukājat, ne jau mani jūs pazemojat, bet paši sevi. es nevaru vienaldzīgi noskatīties un klusēt, ja amatpersonas nevadās pēc likuma, bet pakļaujas sadistiskām tieksmēm un rīkojas pēc savām iegribām, vai dara kā liek vēl lielāki nelieši. Var cilvēku tiesāt, ja viņš ir ko...


ESMAIJA!
Jūs esat tik daiļa savā dabiskajā stulbumā!
Jūsu stulbums ir neuzspēlēts un jūtams, ka tas nāk no iekšām.
Jūsu domu biedri kasīklis un Liepiņu Imis ir rūdīti troļļi - nelieši, bet Jūs, ESMAIJA, man izraisāt simpātijas un līdzjūtību.
Tādas, kā Jūs, jau ir retums mūsu valstī..bet noteikti var vēl sastapt Ventspils provinciālajos puķu tirdziņos.
Jūsu stulbums ir tik rets un unikāls, ka to vajadzētu ielikt Sarkanajā grāmatā un uzpasēt, kā Slīteres rezervātu.
Jūs esat viena no tām retajām Lemberga fanātēm - ortodoksālēm, kas, ieraugot savu elku tuvumā, no sajūsmas un pārdzīvojuma pietaisa bikses un kļūstat paralizēta.
Turpiniet tādā pašā garā..nepadodieties un turiet augstu Lemberga karogu.
Turpiniet visus iepriecināt ar savu neuzspēlēto idiotismu..

Atbildēt

kroplim

10.04.2021. 19:55

»

velreiz

tava klanisanas asv pindosu okupantu prieksa nekad nevares apslapet tautu pasnoteiksanas tiesibas un velmi pec suverenitates.tev var velet tikai lietot litija preperatus un vakcineties pret trakumsergu kaut vai kapos


Nespried par visiem, krievu garnizonu maukas bērns, pēc sevis, kas nevar iztikt bez smirdīgo civilizācijas pabiru anālo vagīnu izlaizīšanas!

Atbildēt

ESMAIJA

10.04.2021. 19:54

»

Q

Ļembergs ir vienīgais politiķis ,kura pozitīvo pienesumu Latvijā var apskatīt dabā , tā ir Ventspils pilsēta, pārējie, it sevišķi sorosītu pederastu banda ne ar ko tādu lepoties nevar, tie tikai grauj Latviju, paskatieties kuģu meklēšanas portālā "vessel finder.com"Baltijas jūra pie Latvijas krastiem...


Man ir vienalga, kā jūs mani apsaukājat, ne jau mani jūs pazemojat, bet paši sevi. es nevaru vienaldzīgi noskatīties un klusēt, ja amatpersonas nevadās pēc likuma, bet pakļaujas sadistiskām tieksmēm un rīkojas pēc savām iegribām, vai dara kā liek vēl lielāki nelieši. Var cilvēku tiesāt, ja viņš ir ko noziedzies,bet atņemt viņam tiesības uz aizstāvību, apcietināt tiesas zālē, kā to dara ar slepkavām , izvarotājiem bruņotiem laupītājiem, kas apdraud apkārtējos... Man trūkst vārdu un es ār šausmām domāju par to sprieduma nolasītāju - tiesnesi, kas nenotiesāja, bet ciniski pazemoja un spīdzināja. Normālā valstī tas nekad nevarētu notikt. Cik ir dzirdēts, tad Bordāns viņu iecēlis augstā amatā, bet Bordāns nebūs mūžīgi, cilvēki jau tagad sāk redzēt, ka viņš ir garā vājš, jo tas ko viņš dara, nav pieņemams normālam cilvēkam.Un vai šī tiesnese ir padomājusi, ja nu tas nāk atpakaļ viņai pašai? Vai viņas bērniem, mazbērniem?
Tepat zem mana komentāra kāds auro. ka Lembergs visus apzadzis. Bet ko nu auro, liec galdā pierādījumus un vērsies prokuratūrā. Cilvēku tiesāja cik gadus, meklēja pierādījumus, bet atrast nevarēja, tad lietu izbeidza, tad atradās 3 kungi, kas pēkšņi atcerējās, ka 12 gadus atpakaļ Lembergs viņiem kaut ko izspiedis. Kur tad viņi ir tie liecinieki? Viens savu liecību esot atsaucis, jo viņš tāpat vien parakstījis, kā viņam esot likts. Pret otru uzsākts kriminālprocess, par nepatiesu ziņu sniegšanu, shēmošanu un ko tik vien ne, bet trešais tiesai nav nez cik gadus tuvumā rādījies. Lembergam nekad nav uzrādīta apsūdzība pae zagšanu, un viņš nekad nav tiesāts par zagšanu. Ja kāds ir šajā lietā zadzis tad tas ir Meroni un kā jau draugs parūpējās arī par čekas aģentu Kristovski, kas visu laiku cīnās par Lemberga krēslu. APKAUNATIES JŪS UZPIRKTIE ŠVABRAKI,Lembergs var parādīt, ko viņš ir padarījis, bet kur ir jūsu darbs, ar ko varētu lepoties. Citu apriešanā. Nu tad tik uz priekšu!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

FotoPar spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par spīti valdības vienveidīgajai naudas apgūšanas... pardon, atvainojiet, “vakcinācijas informācijas” kampaņai, iedzīvotāji vakcinējas tā, ka rindās stāv!
Lasīt visu...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

15

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

FotoTeikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka par uzpurņu nenēsāšanu ļaudis varēs sodīt, veseliem cilvēkiem aizliegs pulcēties un diennakts tumšajā laikā nedrīkstēs atrasties ārpus telpām, piemēram, lai izietu uzpīpēt vai ieelpot svaigu gaisu (šī absurdā norma pašreiz gan nav spēkā, taču no tās atgriešanās neesam pasargāti), tālab pilnveidoju un papildināju savus ukazus. Knariņu valdība ir laidusi pasaulē arī vairākus groteskus noteikumus auto un citu riteņratu stūrētājiem, taču kā kājāmgājējs es šajā jomā atturos izteikties.
Lasīt visu...

18

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

FotoVispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta par četriem mēnešiem.
Lasīt visu...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...