Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ha-ha

12.10.2021. 15:58

Latviešu tautas varoņi melnie bruņinieki,pie kuriem droši var pieskaitït bijušos komunistus,okupäcijas virsniekus,čekas šädus un tädus lïdzsträdniekus,raujäs melnäs miesäs lai iznïcinätu tos,pret kuriem pat čeka bija bezspėcïga.

Atbildēt

Elementāri

06.10.2021. 21:43

»

vecais nīgrais onkulis

Agrāk zāle bija zaļāka i pašam vēl stāveja


Izsaku līdzjūtību. Bet es par citu tēmu.

Atbildēt

Poxdemokrāts

04.10.2021. 17:26

»

Kas šis ir par pļurkstu?

Ko autors gribēja pateikt? Piekariņu aplaizīt


Tas tikai ieskats PLP - politisko līķu partijas vēsturē

Atbildēt

Nefleitē

04.10.2021. 11:40

»

Guntis

Tikai dažas piezīmes par meliem šajā rakstā. Krištopāns bija valdībā laikā līdz 2000.gadam...


nu,- tieši tajā laikā bija vairāki grupējumi,kas nemaz tik slēpti nodarbojās ar alko kontru-“ļaunas mēles”melsa,ka bij tāds Mono-M, un vēl,un vēl...”Ļaunas mēles”melsa arī biedra Krišt kabinetā notikušo “negadījumu”ar prostitūtu un miesasargu,kurus atrada nošautus.”Ļaunas mēles”melš arī par Buldozera līdzdalību naudas atmazgāšanā uttt.Un kur vēl peripetijas ar pionieru nometnes zemesgabaliem,Mežaparka Saules dārzu.Bet tie jau tikai”sîkumi” šo kungu bilancès.

Atbildēt

Kas šis ir par pļurkstu?

04.10.2021. 10:28

Ko autors gribēja pateikt? Piekariņu aplaizīt?

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju

04.10.2021. 09:30

Pat šeit dzēš komentārus, reti, bet izdzēš, ja tiek apšaubīta krievu okupantu leģimitāte Latvijas Republikā.

Atbildēt

jr

04.10.2021. 09:27

»

Guntis

Tikai dažas piezīmes par meliem šajā rakstā. Krištopāns bija valdībā laikā līdz 2000.gadam...


Vilīts, pamatīgi uzvārijas, būdams premjērs, piesedzot konteinerus ar etanol, kurus ielaida alkohola apritē nesamaksājot akcīzes nodokli.

Atbildēt

Slesera laika skaidras naudas lietosana bija atlauta !

04.10.2021. 05:57

autors karinlevita klikes propagondons.

Atbildēt

juris

03.10.2021. 23:03

Tikai prātu nodzērusi mauka balsos par bijušo komunistu un padomju fašistu pakalpiņu.

Atbildēt

ha ha

03.10.2021. 22:29

»

he he

Smuks pasūtījuma rakstiņš ... Bet smuks


Primitīvs pasūtījuma komentārs ... pavisam primitīvs!

Atbildēt

he he

03.10.2021. 21:25

Smuks pasūtījuma rakstiņš ... Bet smuks!

Atbildēt

Nākamais balsotājs...

03.10.2021. 18:11

Protestos cilvēki piedalās, ne jau lai apjūsmotu cauri kritušos blēžus, bet gan lai izteiktu savu nepatiku, naidu mūsu valstsvīriem! Pārsteidz, ka pēdējie to nesaprot, un izliekas ka tautas knābju cēlāju komandu, tiešām kāds mīl... Diemžēl, ar zivs galvu, process nebūs apturams!

Atbildēt

nevis “stulbeņu zemes pravietis”

03.10.2021. 15:23

bet muļķu zemes sludinātājs.

Atbildēt

Žulis

03.10.2021. 14:06

»

ESMAIJA

Nu. aprēji, kā jau sētas vaukšķim nākas. un tālāk? Kam tālāk ķersies stilbos? Vai tiešām esi tik stulbs, ka neredzi ka Latviju grib pataisīt par tukšu teritoriju un nesaproti , kādēļ tas tiek darīts/ Cik ciemu jau nav no kartes izstrīpots un cik vēl neizstrīpos, ja nogriezts tiek viss, kas dzīvībai ...


Jums tiešām ir sievišķīga loģika: "...vienalga, kas nāks vietā, tikai lai šiem valdīšana beigtos"
Pavērojiet, kas ir noticis iepriekšājās Saeimas vēlēšanās. Vienmēr priekš tādiem kā Jūs ir sagatavotas kādas "jaunas" partijas ar vecajiem vēžiem vai viņu līdziniekiem. Atcerieties tās partijas, kuras it kā "aizgājušas pa skuju taku"(Latvijas ceļš, Tautas partija,JL u.c.) Pa ceļu ir aizgājuši tikai šo partiju nosaukumi. Šo partiju Latvijas postā dzīšanas politika nekur nav aizgājusi, bet tikai pieņēmusies spēkā ar katru jaunu Saeimas sasaukumu. Un arī to partiju personāži tikai mazliet atkāpušies dibenplānā, bet citādi tepat jau vien ir.
Ja neinteresēsieties par to, kas ir kas, tad katra partija ar vecajiem vēžiem, Jums liksies jauna.

Atbildēt

pogaļa

03.10.2021. 13:55

»

olafs

Katrs raksts,kurā tiek kritizēti nākošā parlamenta kandidāti,spodrina viņu "spalvas


Netiek jau kritizēts, tikai objektīvi uzskaitīti "labie darbi" (pat vēl ne viss) un darbības sekas jūtamas vēl tagad, jo katra nākošā valdība taču necenšas labot iepriekšējo kļūdas tikai vēl vairāk pasliktina.

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

03.10.2021. 13:36

Nemanot ir iestājies ilgi gaidītais rudens. Rudens ir ražas laiks, kad cilvēki novāc pavasarī sēto un vasarā kopto ražu, un gatavo krājumus ziemai. Šajā laikā mēs apjūsmojam visu to, ko Dabas Māte mums ir dāvājusi. Mēs izbaudām Dabas Mātes svētību. Diemžēl šo svētīgo ražas laiku aizēno kroņvīrusa pandēmija. Nelūgtais Covid-19 (kovid-19) vīruss ilgstoši mums neļauj pilnvērtīgi dzīvot. Lai atgrieztos pie ierastās dzīves, iesaku ikvienam Latvijas iedzīvotājam vakcinēties! Pašlaik vakcinācija pret Covid-19 (kovid-19) vīrusu ir vienīgā iespēja atgriezties pie ierastās dzīves. Nezaudēsim ticību Dabas Mātes varenībai, vakcinēsimies un dzīvosim drošībā! Iedegsim gaiši zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles un lūgsim visvareno Dabas Māti, lai Dabas Māte uzveic Covid-19 (kovid-19) vīrusu! Lūgsim Dabas Māti ar visu savu sirdi un dvēseli. Dabas Māte mūs nepametīs vienus nelaimē. Dabas Māte mums palīdzēs, jo mēs esam Dabas Mātes bērni.
Svētīgi, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#vakcinācija #vakcinācijaPretCovid-19 #veselība #drošība #imunitāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #lūgšanas #buršanās #LatvjuDievi #Pērkons #Pērkoņtēvs #DievsPērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Māra #DievieteMāra #DzīvībasDieviete #NāvesDieviete #Māra–VeļuMāte # Māra–ZemesMāte #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.10.2021. 13:10

»

Deokupāciju dekolonizāciju

Ja pagrīdes organizācija veidotos no man līdzīgiem, tad tevis un tev līdzīgo nebūtu. Bet ja veidotos no tev līdzīgiem, tad atkārtotos 1940; 1945; 1949 gads un tālāk pēc vēstures grāmatas


Nu, jā, tas nav tas pats, kas ar lāpām pastaigāties, karogus vicināt un "Mēs esam latvieši" barā bļaut.

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju

03.10.2021. 13:02

»

Latvija - neizdevusies valsts

Noklausījos nejauši divu vīriešu sarunu lielveikalā. Viens otram teica, ka, ja tauta izveidotu no sava vidus kādu paramilitāru pagrīdes organizāciju un sāktu parazītus pa vienam apšaut, kārtība iestātos visai ātri. Es gan šādām metodēm īsti nepiekrītu, bet kas zina


Ja pagrīdes organizācija veidotos no man līdzīgiem, tad tevis un tev līdzīgo nebūtu. Bet ja veidotos no tev līdzīgiem, tad atkārtotos 1940; 1945; 1949 gads un tālāk pēc vēstures grāmatas.

Atbildēt

Polittehnologu badadzeguzes

03.10.2021. 12:54

»

ESMAIJA

Nu. aprēji, kā jau sētas vaukšķim nākas. un tālāk? Kam tālāk ķersies stilbos? Vai tiešām esi tik stulbs, ka neredzi ka Latviju grib pataisīt par tukšu teritoriju un nesaproti , kādēļ tas tiek darīts/ Cik ciemu jau nav no kartes izstrīpots un cik vēl neizstrīpos, ja nogriezts tiek viss, kas dzīvībai ...


Dēļ tādām štervām un badīgiem tēviņiem arī Latvija ir izzagta un ievesta miljardu parādos. No rīta meli, vakarā meli, TV ekrānos meli, radio meli, avīzēs meli .... vienam uz otru meli, citam par citu - meli.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.10.2021. 12:49

»

Deokupāciju dekolonizāciju

Var ielikt amatos visgudrākos un godīgākos cilvēkus, bet nav kur ņemt valstij līdzekļus,kā vien ceļot nodokļus, jo viss ir prihvatizēts un padarīts par privātiem naudas strautiņiem. Visiem lielajiem valsts uzņēmumiem ir noņemtas pelnošās daļas un atstāts pliks karkass ar nosaukumu VALSTS ..... Tādas...


Noklausījos nejauši divu vīriešu sarunu lielveikalā. Viens otram teica, ka, ja tauta izveidotu no sava vidus kādu paramilitāru pagrīdes organizāciju un sāktu parazītus pa vienam apšaut, kārtība iestātos visai ātri. Es gan šādām metodēm īsti nepiekrītu, bet kas zina?

Atbildēt

lidotàjs & copilots bez parasuta

03.10.2021. 12:47

Man kas pàrdod savu miesu,
Labàk ir ja vairàk viesu.
Tikai plaukstoss veikals labs,
Tagad derétu viens snaps

(tà més dosim hodu cetrus gadus)

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju

03.10.2021. 12:42

Var ielikt amatos visgudrākos un godīgākos cilvēkus, bet nav kur ņemt valstij līdzekļus,kā vien ceļot nodokļus, jo viss ir prihvatizēts un padarīts par privātiem naudas strautiņiem. Visiem lielajiem valsts uzņēmumiem ir noņemtas pelnošās daļas un atstāts pliks karkass ar nosaukumu VALSTS ..... Tādas nozares kā alkohols un tabaka, citās ziemeļvalstīs ir valsts monopols un dod pienesumu valsts kasē, bet šeit tas viss aiziet privātās kabatās. Valsts nomenklatūra un visu paveidu tirgoņ parazīti ir savairojušies neredzētos apjomos. Valsts iepirkumos godīgi pat zīmuli vairs nenopirks, bet noteikti kā starpnieks būs kāds savējais.
Valstī viss ir tiktāl sapuvis, ka labošanai vai pārbūvei neder pilnīgi nekas, ir jānojauc kopā ar šķībajiem komunistu-okupantu pamatiem. Jānotiesā visi iesaistītie valsts izzagšanā un tikai tad varēs netraucēti domāt par nākotni jau bez kriminālās naudas spiediena un iekšējo ienaidnieku klātbūtnes.

Atbildēt

Guntis

03.10.2021. 11:52

Tikai dažas piezīmes par meliem šajā rakstā. Krištopāns bija valdībā laikā līdz 2000.gadam.
Tajā laikā akcīzes preču - alkohola, tabakas izstrādājumu un degvielas cenas Latvijā bija tik zemas, ka šo preču kontrabandas no citām valstīm uz Latviju praktiski nebija. Pilnīgi pretēji - cigaretes un alkoholu no Latvijas izveda uz Eiropas Savienības valstīm, kurās šo preču cenas bija vairākas reizes augstākas.
Akcīzes cenu celšana sākās uzreiz pēc tam, kad Lavija iestājās ES. Tajā laikā varas pozīcijās bija Valdis Dombrovskis un Einārs Repše. Akcīzes nodokļa celšana ir Jaunā laika un abu minēto kungu nopelns.

Atbildēt

autoram

03.10.2021. 11:49

Šlesera un Krištopana pakaļskrējēji ir neizglītoti muļķīši, kas nespēj analizēt abu gaismas nesēju politisko pagātni un šodienas mērķus.
Krištopans jau Latviju savulaik nosaucis par MUĻĶU ZEMI.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.10.2021. 11:37

»

paklau

Tu spēj saprast atšķirību starp "balstīt ekonomiku uz..." un "...veido 0,1% no ekonomikas


Es saprotu tikai vienu, ka LV gadījumā, lai atņemtu varu politiskajiem konkurentiem, divi stulbeņi aizbrauca uz ASV un panāca veselu divu tautsaimniecības nozaru iznīkšanu, dažu tūkstošu iedzīvotāju darba vietu zaudēšanu un vēl visādus "labumus", pēc kā trešais stulbenis nāca klajā ar tekstiem a'la "Nemaz jau tas tranzīts mums tik vajadzīgs nebija". Muļķi pie varas, izrādās, ir desmitiem reižu kaitīgāki par zagļiem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.10.2021. 11:33

»

Elementāri

Lai arī pa lielam abu kungu sadarīto var arī šitādā veidā interpretēt, taču viņi tāpat ir galvas tiesu labāki par pašreizējiem. Gribu atpakaļ Latvijā līdz Vienotības laikiem. Ar visiem trūkumiem, kas toreiz bija un "koka" mobīlajiem telefoniem. Dzīve bija labāka un jēgpilnāka. Politiķi zaga, bet nevis...


Ja jāizvēlas viens no diviem ļaunumiem - zagļi, kuriem pietiek prāta un spēju gan par sevi, gan par valsti un pārējiem padomāt (kā Lembergs Ventspilī, piemēram), vai šie nejēgas, impotenti un kaitnieki, tad arī es izvēlos pirmos.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.10.2021. 11:29

»

atceros, atceros

Ceļus remontēja arī pirms Krištopana un tagad tos remontē par kārtu vairāk nekā tolaik. Savukārt no Krištopana līdz Dombrovska valdībai pagāja 10 gadi kuru laikā budžetu un valsti švorēja visādas šķēļu, emšu, kalvīšu un godmaņu valdības. Laikā, kad Ceļu fonds, kopā ar pārējiem, tika likvidēts, katrā...


Tieši šobrīd remontē, jā, tikai no līdzekļiem, kurus ES ir nesen piešķīrusi ... uzmanību!!! ... sociālās nevienlīdzības mazināšanai. Atgādināšu, ka Krištopana laikā remontēja par spīti tam, ka nekādu ES ziedojumu/fondu nebija. Emsis,Šķēle, Kalvītis ... Kautrējos jautāt, bet Vilim ar tām valdībām kāds sakars?

Atbildēt

Nekā jauna - eks gājiens pēc lielās naudas

03.10.2021. 11:11

Kā amatā, tā tiek pie lielās naudas - caur "puķēm" un "veiksmīgu" biznesu, bet faktiski caur kukuļiem, honorāriem, caur tautas apkrāpšanu un tml.

Atbildēt

Elementāri

03.10.2021. 11:00

Lai arī pa lielam abu kungu sadarīto var arī šitādā veidā interpretēt, taču viņi tāpat ir galvas tiesu labāki par pašreizējiem. Gribu atpakaļ Latvijā līdz Vienotības laikiem. Ar visiem trūkumiem, kas toreiz bija un "koka" mobīlajiem telefoniem. Dzīve bija labāka un jēgpilnāka. Politiķi zaga, bet nevis atklāti laupīja. Iespēju biznesa jomā bija stipri vairāk. Es biju brīvs cilvēks starp brīviem cilvēkiem. Negribu dzīvot koncentrācijas nometnē, kas esot izveidota it kā manis paša labā.

Atbildēt

atceros, atceros

03.10.2021. 10:59

»

Latvija - neizdevusies valsts

Protams, protams, tikai pirms tam ceļus vispār neremontēja. Un vēlāk, kad briļļainais grāmatvedis iekļāva ieņēmumus pamatbudžetā, arī ar tiem kļuva pašvaki. Par algām un visu pārējo ... Cik atceros, Viļa laikā administrēšanas tēriņi bija stingri ierobežoti noteikta procenta no ieņēmumiem rāmī. Vēlāk...


Ceļus remontēja arī pirms Krištopana un tagad tos remontē par kārtu vairāk nekā tolaik. Savukārt no Krištopana līdz Dombrovska valdībai pagāja 10 gadi kuru laikā budžetu un valsti švorēja visādas šķēļu, emšu, kalvīšu un godmaņu valdības. Laikā, kad Ceļu fonds, kopā ar pārējiem, tika likvidēts, katrā ministrijā bija vismaz pa vienam fondam, kas nekādi nebija pakļauti valsts budžetam.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

03.10.2021. 10:57

»

Latvija - neizdevusies valsts

Nu, nu! Tagad ir pienācis laiks pakritizēt Šlesera panāktu UIN likmes samazinājumu uzņēmējiem uz 15%. Ko teiksiet, ierēdņparazītu interešu pārstāvji


Ja pret lielākiem ļaunumiem,tad LIKSIM uz SĻESARU un KRIŠTOPU!Bet GUDRS-PRĀTĪGS LATVIS BALSOS par MAIZES AUDZĒTĀJIEM------ZEMNIEKIEM-----tikai bez tiem z a ļ a j i e m(ratā tos ar OIKiem saviem)!Cīņai Sveikiņi!Un amnestiju LEMBERGA KUNGAM!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.10.2021. 10:53

»

pajautāju

Šie teica, ka Roterdamas ostas apgrozījums veidojot 0,1% no Nīderlandes IKP


Nu, tad vēl jo vairāk - ātrāk uz Nīderlandi apgaismot dumjos holandiešus, ka viņiem tada osta nav vajadzīga! Lai slēdz ciet un izpārdod aktīvus, kā jūs, gudrie latvieši, jau esat izdarījuši! :)

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.10.2021. 10:45

Nu, nu! Tagad ir pienācis laiks pakritizēt Šlesera panāktu UIN likmes samazinājumu uzņēmējiem uz 15%. Ko teiksiet, ierēdņparazītu interešu pārstāvji?

Atbildēt

Hehe

03.10.2021. 10:45

Izsūtāmo saraksti jau palēnām top. Vilītim būs viena no godavietām

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.10.2021. 10:43

»

atceros, atceros

Kā tika izveidots Ceļu fonds un vēl desmitiem fondu, kas izsaimniekoja naudu bez kādas kontroles, jo valsts budžetā to tēriņi nebija iekļauti un amatpersonu atalgojumi vispār bija slepeni


Protams, protams, tikai pirms tam ceļus vispār neremontēja. Un vēlāk, kad briļļainais grāmatvedis iekļāva ieņēmumus pamatbudžetā, arī ar tiem kļuva pašvaki. Par algām un visu pārējo ... Cik atceros, Viļa laikā administrēšanas tēriņi bija stingri ierobežoti noteikta procenta no ieņēmumiem rāmī. Vēlāk, kad pie teikšanas nonāca visādi švonderi no ierēdniecības, šī procentu likme tikai regulāri paaugstināta, kamēr ceļu remontiem un uzturēšanai atlika nieks.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...