Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 19:26


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

savādāk nevar būt

31.07.2011. 18:26

Strīķe ir lielos draugos ar Viņķeļiem + JL

Atbildēt

opaps

31.07.2011. 17:19

Njura moraali pazaudeeja kopaa ar nevainiibu!!! Izskataas ,ka LV moraali neatguus .Kameer IEREEDNJI,POLITIKJI piekops amoraalu politiku,likuma tulkoshanu saveejo labaa.LV nav gaidaams atveseljojosh uzplaukums !!

Atbildēt

?

29.07.2011. 22:56

Tiesiskumus, cita politika, godīgums, vai īsa atmiņa, ko mums solījat?

Atbildēt

Ta ir

27.07.2011. 22:54

Vēl pretīgāk, ka Bendrāte ilgus laikus bija Jaunā laika Ētikas komisijā - sludinot morāli, kad pašai ar morāli švaki, nezin kad Bendrāti izmeta no Ētikas komisijas - pirms vai pēc OFICIĀLĀ Lemberggeitas gadījuma. Pati jau neaizgāja.

Atbildēt

padalies ar infu

27.07.2011. 15:41

Padalies ar infu kā no Lembja vieglāk piķi izslaukt...

Atbildēt

rubenis

27.07.2011. 15:39

Lai Bendrāte pamācās ētiku no VL Iesalnieka!

Atbildēt

sveta

27.07.2011. 11:54

Nav jau nekas sevišķs tas līgums, bet vienalga - pretīgi, jo tas skar tos cilvēkus, kuri politikā ienāca ar godīguma karogu.Tagad Vienotībai liels mīnuss. Man šķiet, ka šī dāma ir viena no tām, kas balsoja kā jau marionetes līgums prasa.

Atbildēt

vēlētājs

26.07.2011. 13:30

Šeit ir pierādījums, ka gan ZZS, gan V ir savstarpēji saistītas un visas nesaskaņas ir tikai politiskais teātris. Vienotības cīņa ar oligarhiem ir tikai vēlētāju acu aizmālēšanai.

Atbildēt

Pendža>Aspazija

25.07.2011. 23:07

Neaizmirsti, ka par tīšu kāda cilvēka publisku apmelošanu vari tikt cietumā.Nebūs grūti tevi izskaitļot.Bet par S.Bendrāti-tas ir tik sens notikums,daudzkārt spspriests,ka ir smieklīgi to vēl turpināt žļembāt.Vai Lapsam aptrūcies par ko rakstīt?

Atbildēt

futrālis

25.07.2011. 21:04

Kāpēc Jaunajam laikam, t.i., Vienotībai vajadzīga šī Lembergam tik pakalpīgā veča? Nesaprotu!Vai piederas pie Dombra senlietu kolekcijas? Tā Bendrāte jau visus viņu gaišos tēlus sacūko!

Atbildēt

Franks

25.07.2011. 16:35

Kauns ZZS par to,ka viniem shis noziedznieks Lembergs joprojaam ir premjera kadidaats...Ceru,ka tie Lemberga pakalpini no ZZS veleeshanaas izgaziisies kaa veca seeta! Baidaas jau loti Lembergs un vinu zhurnalisti(to skaitaa shii raksta autors) no Nikitas...

Atbildēt

Kauns Bendrātei !

25.07.2011. 16:17

Uz ko gan cer Bendrāte ar savu kandidēšanu vēlēšanās?

Vēlētāji nav muļķi: Bendrāte Vienotībai dziļāku kapa bedri izraks.

Atbildēt

Zetei bez morāles

25.07.2011. 16:15

Paskaties uz sevi spogulī tā kārtīgāk un redzēsi, ka no tevis dvēsele aizgriezusies, ja vari atbalstīt korumpēto Bendrāti.

Arī izteicieni par citiem komentētājiem ( ka viņi "vaukšķ", tikai tu laikam proti vienīgā runāt) tev ir atbilstoši bezmorāles divkāju radījumam, jo par cilvēku tevi grūti apzīmēt, ja jau atbalsti korupciju un Bendrates " atstrādāšanu" Lembergam.

Atbildēt

solvitiņa

25.07.2011. 15:35

Par cik pārdevās Strīķē?

Atbildēt

Zete

25.07.2011. 14:25

Beidziet atkal čāpstināties ap Bendrāti. Vai viņa kādam nozagusi zaptes burku, aprējusi. Nē, taču. Viņa ir laba žurnāliste un normāls cilvēks. Bet kad nāk vēlēšanas, tad atkal izvelk no gultapakšas, kādi līgumi slēgti ar Lembergu un Bendrāti. Beidziet, vaukšķi.

Atbildēt

Jenots parastais

25.07.2011. 13:25

Uzvedība

Kādreiz pastāvēja uzskats, ka jenots ir vientuļnieks, tomēr 1990. gadu pētījumos noskaidrojās, ka starp jenotiem pastāv specifiskas sociālas attiecības.Radniecīgas mātītes, lai arī katra dzīvo atsevišķi, tomēr dzīvo vienā, kopīgā teritorijā, un reizēm mēdz satikties iemīļotās barošanās vai atpūtas vietās. Neradniecīgi tēviņi bieži apvienojas vientuļo tēviņu kopienā, lai riesta laikā kopīgi aizsargātu iespējamo pārošanās teritoriju pret nepazīstamiem tēviņiem. Šādā grupā var būt līdz 4 tēviņiem. Tā kā tēviņi var būt agresīvi pret svešiem mazuļiem, tad mātītes izolējas no pārējiem jenotiem, kamēr mazuļi ir ļoti mazi un nevarīgi.

Jenotu teritorijas lielums var būt ļoti atšķirīgs, tas atkarīgs no jenota dzimuma, vecuma un barības resursiem. Pieauguša indivīda teritorija var būt 2x lielāka kā jaunam jenotam. Dakotas ziemeļu prērijās jenota tēviņa teritorija variē no 6,7 līdz 49,5 km2, bet mātītes teritorija 2,3 - 16,3 km2.

Barība

Visbiežāk jenoti ir aktīvi nakts laikā, bet reizēm mēdz doties barības meklējumos arī dienas laikā. Tas ir visēdājs un 33% no apēstā ir dažādi augļi un augi, 40% bezmugurkaulnieki un 27% mugurkaulnieki. Pavasarī un vasaras sākumā jenots pamatā pārtiek no kukaiņiem, tārpiem un citiem dzīvniekiem, kas pieejami šajā laikā. Vasaras beigās un rudenī jenots labprātāk ēd augļus, riekstus, piemēram, zemes riekstus un valriekstus. Tas izvēlas pēc iespējas treknāku un olbaltumvielām bagātāku barību, jo tiek uzkrāta tauku rezerve ziemai. Pastāv uzskats, ka jenots lielus dzīvniekus kā putnus un zīdītājus ēd reti, jo priekšroku dod medījumam, ko vieglāk noķert. Tas īpaši ir iecienījis zivis un abiniekus. Kad dabā ir pieejami bagātīgi barības resursi, jenots kļūst izvēlīgs un individuāls, atšķirīgiem jenotiem, piemēram, var garšot atšķirīgi augļi. Ziemeļu reģionos jenots guļ ziemas miegu tik ilgi, kamēr zemi klāj sniegs un barības meklēšana ir apgrūtināta.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

25.07.2011. 12:47

*********************************
..."(..) Līgums ir sastādīts uz divām lapām VIENĀ eksemplārā un nodots glabāšanā Trasta dibinātāja pilnvarotajam zvērinātam advokātam Gintam Laiviņam".
********************************
... labi, ka nav pazudis ...un labi, ka acīmredzot Laiviņa seifs ir atslēdzams, jo viņam atmiņa labāka nekā Lembergam ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

25.07.2011. 12:33

>> !
*****************************
!
24.07.2011. 22:08
Bendrātei nekas nespīd vēlēšanās, prātīgāk Vienotībai viņu patiešām nelikt sarakstā.
******************************
...vispār tā spīdēšanas vai nespīdēšanas lieta visumā ir tāda dīvaina - nezin, kā tur ar var sanākt ... cita lieta un būtisks rādītājs būs tas, vai "Vienotība" viņu vispār ieliks sarakstā vai nē ... pašlaik, tā teikt, ieturu pauzi ...

Atbildēt

NLO

25.07.2011. 12:30

Vai šajā gadījumā runa nav par aizklātu "stipendiju". Un kādā veidā žurnālists, vēlāk arī politiķis var "atstrādāt".

Atbildēt

Cits Pēteris

25.07.2011. 12:26

Piekrītu 100%! Jenoti - liekuļi!

Atbildēt

aspazija

25.07.2011. 12:25

Jāsaprot, ka Strīķe arī ir korumpante. Tikai viņa ņem no Repšes partijas, atceroties, kam parādā par šo KNAB priekšnieces vietu. Strīķei derētu paskatīties , kas noticis ar tiem, kas vairāk nav priekšnieka amatā un atcerēties, ka visam ir sākums un beigas. To teica Rainis.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

25.07.2011. 12:25

*********************************
...nu, ja !!! - tas jau ir tas pats, vismaz man jau par leģendāru tapušais Beŗziņa teiciens - "LIKUMĪGI UN GODĪGI" ...

Atbildēt

Pēteris

25.07.2011. 12:10

Vienotība ir piemānījusi savus vēlētājus un tās darboņiem, kas solīja, bet neko nedarīja, ir jānokāpj no politiskās skatuves

Atbildēt

Spoks

25.07.2011. 11:37

Par 2250 latiem , protams, ir jābļauj uz katra stūra, it sevišķi, ka Bendrāte ir Vienotības deputāte. Par dažu afēristu tautai nozagtiem 900!!! miljoniem caur Parex banku un nemākuļiem uzraugiem no valsts puses visi gali ūdenī. Kāpēc tāda atšķirība? Vai tautu apzagt ir ētiski?

Atbildēt

Domājiet paši!

25.07.2011. 10:55

Uzmanīgāku vērotāju vairs nepārsteigs tēze:"KNAB kompetencē vispār neietilpstot izvērtēšana, vai valsts amatpersonas deklarācijās ir norādītas patiesas vai nepatiesas ziņas, - par to lai rūpējoties Valsts ieņēmumu dienests." Ja patiešām šādu uzskatu publiski pauž KNAB tagadējā vadītāja, tad ar to apsveicu mūs visus un aicinu mazliet atgriezties pagātnē. Proti, valsts amatpersonu deklarācijas 90.gados tika radītas ar mērķi padarīt publiskas valsts amatpersonu mantiskās attiecības, tajā skaitā arī ar mērķi mazināt interešu konfliktu ietekmi uz valsts amatpersonu lēmumiem. Kāda Latvijas valstij jēga ir no KNAB, ja šī institūcija neuzskata par savu pienākumu pētīt valsts amatpersonu mantiskās attiecības, kā arī interešu konfliktus?! Ak tad Valsts ieņēmumu dienestam par to jārūpējas? Atvainojiet, bet Valsts ieņēmumu dienesta kompetence ir nodokļu administrēšana un šajā sakarā VID jāpēta iedzīvotāju ienākumu nodokļa deklarācijas, jāveic fizisko personu auditi, lai tad arī noskaidrotu, vai visi ienākumi ir deklarēti un attiecīgi arī samaksāti nodokļi. Tās ir divas dažādas deklarācijas ar atšķirīgu jēgu. Valsts amatpersonu deklarāciju ieviešanas laikā 90.gados, specializēta korupcijas apkarošanas institūcija vēl nepastāvēja, tāpēc politiķi tolaik neko gudrāku izdomāt nevarēja, kā nodot šo amatpersonu deklarāciju pieņemšanas un apkopošanas pienākumu VID. Būtu bijis tikai loģiski, ka jau ar KNAB izveidošanas brīdi, KNAB šo pienākumu būtu pārņēmis no VID, lai meklētu utis amatpersonu kažokos. Tas tā būtu noticis, ja KNAB izveidošanai patiesi būtu bijis mērķis - novērst un apkarot korupciju, selektīvi neškirojot savus izpētes objektus.
Realitātē KNAB līdz šim brīvi ir izvēlējies taktiku - ar kuru Krimināllikuma pantu mēs izčakarēsim vienu amatpersonu, ar kuru pantu otru. Šādu pieeju pilnībā atbalstīja Maizīša vadītā ģenerālprokuratūra, kura attiecībā uz Krimināllikuma 219.panta piekritību akceptēja pilnīgu nesistēmu. Rezultātā KNAB, kad kādam tas bija vajadzīgs, ierosināja kriminālprocesus pēc šī panta. Savukārt, kad KNAB negribēja čakarēties ar kādu stratēģiski neinteresantu amatpersonu, šādi materiāli ar ģenerālprokuratūras svētību tika pārsūtīti jau tā lietās slīkstošajai Finanšu policijai (t.i.VID).
Varētu vien ieteikt PIETIEK.COM uzdot Strīķei šādu jautājumu: Ja KNAB norobežojas no ziņu pārbaudes valsts amatpersonu deklarācijās, tad kāpēc, līdz 2010.gadam ieskaitot, vienīgā KNAB sekmīgā lieta (kriminālprocess) pret Vaškēviču bija tieši par nepatiesu ziņu norādīšanu valsts amatpersonas deklarācijā?

Atbildēt

Oi

25.07.2011. 09:57

Noteikti, balsojot par Vienotību, svītrošu ārā Štokiju, Pabiru, Bena drāti.

Atbildēt

Jānis

25.07.2011. 09:35

Vienotības spice nebūs vainīga pat tad, ja viņus pieķers pie tikko aplaupītas bankas ar automātu un naudas kuli rokā.

Atbildēt

Dainis

25.07.2011. 09:33

Vienotība domā, ka vēlētāji aizmirsuši par Dombrovskas īpašajiem kredītiem, Kampara sievas tumbiņu, Štokenberga nodokļu optimizāciju, Rēzeknes burtnīciņām, Mūrnieces sūtīto Alfu pret mierīgajiem iedzīvotājiem, atņemtajām pensijām, likvidētajām skolām un slimnīcām...

Atbildēt

Fēlis

25.07.2011. 09:22

Interesanti, vai slepkavība Vienotībai arī tiktu viņu stilā paviegli pamuldot piedota?

Atbildēt

kredītņēmējs

25.07.2011. 09:20

Vai, ņemot kredītu, bija jānorāda, ka esmu Vienotības biedrs, lai saņemtu īpašu attieksmi un atliktu maksājumus, vai tomēr bija jābūt spicē kā Dombrovskim, Kamparam, Štokenbergam?

Atbildēt

un kā būs

25.07.2011. 09:10

ar lakatiņu pindacīšu un lāčuku kopā ar viņa lācenīti, kuri nemaksāja trīs gadus pamatsummu valsts (tautas) bankai? atlak visus skaisti iepakos un saliks vienotības sarakstos?

Atbildēt

pati sāls bez komentāriem

25.07.2011. 09:05

Jutai Strīķei stājoties pie Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka vietas izpildītājas pienākumiem, gandrīz nekavējoties pieņemts lēmums, ka neilgi pēc 10. Saeimas vēlēšanām atklātajā Jaunā laika pārstāves Silvas Bendrātes „marionetes līgumā” ar Ventspils mēru Aivaru Lembergu nav saskatāmi nekādi likuma pārkāpumi.

Atbildēt

Nja

25.07.2011. 08:44

Lapsa grib lai cilvēkus soda pat tad, ja likums nav pārkāpts.

Atbildēt

cinītis

25.07.2011. 08:32

Vienotības rindās esot vairāki Lemberga stipendiāti.

Atbildēt

ZĪME

25.07.2011. 08:29

Laiks saimniekiem nomainīt rakstnieķeli,ar šiem pleikanajiem skribelējumiem saimnieki pie varas netiks.

Atbildēt

lapsēns

25.07.2011. 08:24

Vai tiešām saimnieki tikai šādus niekus Lapsam liek rakstīt,un kam gan tāda vecene ir vajadzīga,ko gan tādu stulbene var izdarīt lai būtu jāraksta.

Atbildēt

[email protected]

25.07.2011. 01:10

Cien. Vienotība un Knab pēc šī precedenta var būt pilnīgi droši - uzticība jums = 0. Visa šī liekulība, divkosība un melošana JL&Co stilā ir padarījuši jūs par klauniem ākstu kompānijā. Jūs esat nožēlojami.

Atbildēt

Zīmulis

25.07.2011. 00:32

Labi, ka tas ir nācis atklātībā. Vēlētājiem jāizmanto savas tiesības izsvītrot necienīgus deputātu kandidātus /kā savulaik Straumi un Ūdri/. Vienotībai jāatmet draugu būšana un nav sev kaklā jāuzkar lieki akmeņi. Pieņemu, ka Bendrāte ir forša sieviete, ka viņa prot izteikties, bet šis gadījums diemžēl ir nenomazgājams traips viņas reputācijā. Lai strādā partijā, bet nelien par deputāti.

Atbildēt

Voldemārs Kārlis Markuss

24.07.2011. 23:01

Bendrāte Vienotībā ir morāla nelaime, goda prāta trūkums patijai nu kaut vai būtu prašijuši lai noliek mandātu.Varbūt ka Bendrāte bij slēptā Vienotības finansiste un tad Lemberga ietekme ir skaidra.Vienotībai nebij izejas.Vai Vienotībai vel ir laiks šo lietu risināt?Vai ir griba,var izlikties ka viss ir kārtībā kā lidz šim.Tāpat kā referendumā arī par Bendrāti Vienotībai 11.saeimas vēlēšanas vēlētāji visu parādīs.

Atbildēt

fefe

24.07.2011. 22:54

kā parasti, tendenciozi. bet acīmredzot jāpastāv šādai dzeltenai politiskai lapelei, no kuras graudus atsijā pārējie mediji.

Atbildēt

!

24.07.2011. 22:08

Bendrātei nekas nespīd vēlēšanās, prātīgāk Vienotībai viņu patiešām nelikt sarakstā.

Atbildēt

misters džons

24.07.2011. 22:05

Vienkāršais Ventspils deputāts tādus līgumus ir saslēdzis vairākus.Viens no līgumiem noteikti Ventas balss.

Atbildēt

Vēl Oma

24.07.2011. 21:44

Ceru, ka Bendrātes vārdu vēlēšanu sarakstā neredzēšu!

Atbildēt

Oma

24.07.2011. 21:42

Katrā ziņā šī ziņa un Vienotības dubultmorāle bija pamatīga darvas šļuka partijas medus mucā! Nu jau "medutiņš" tapis krietni pelēks. Ja kas, balsoju un balsošu par šo partiju, bet svītrošu uz nebēdu!

Atbildēt

es

24.07.2011. 21:10

Un kontrabandiste arī netiks iekļauta?

Atbildēt

Ojārs

24.07.2011. 20:51

Es būšu pārsteigts gadījumā, ja S.Bendrāte netiks iekļauta Vienotības deputātu kandidātu listē.

Atbildēt

Dainis

24.07.2011. 20:45

Izrādās, ka Vienotība ir slēptā Lemberga pārstāvju partija.

Atbildēt

es

24.07.2011. 20:31

Vai Bendrāte balsoja pret Maizīti, pret Judinu, pret Zatleru?

Atbildēt

Vārds

24.07.2011. 20:27

Tāpēc jau EM sile var turpināties. Un KNAB neliekas ne zinis. Un tur rukšu daudz, sile plaša, labi nāk naudas pirmsvēlēšanu izdevumiem, domāju, ka reklāmu bezkaunībā šoreiz Vienotība sasniegs PLL līmeni.


Šajā gadījumā droši vien vēl klāt kāds skaists likumiņš, kas Bendrātes padarīšanu ļauj, mani visvairāk gan pārsteidz Kampara gadījuma neizskatīšana.

Paši sevi KNAB diskreditē un parāda, ka ir daļa no valdošās koalīcijas, sava veida represiju aparāts, jo nevēršas pret "savējo partiju", interesanti, kādēļ tad tāda pārliecība, ka cilvēki ziņos, nevis turpinās tikai pa Interneta komentāriem rakstīt.


Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

21

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

FotoSatversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.” Tā jau ir Tautvaldība - Valsts pārvalde, kurā piedalās daudzi sabiedrības locekļi caur/ar savu pārstāvniecību vēlēšanās. Mans viedoklis – ka tas ir galvenais TAUTVALDĪBAS princips, kas realizējams vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

FotoVadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām tautām. Latvijas vagari kā parasti skrējuši posta vezumam pa priekšu, tādēļ situācija Dievzemītē ir viena no traģiskākajām ES. Vietējai kliķei par laimi tauta Latvijā ir uz dumpjiem nolēmēta.
Lasīt visu...

3

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

FotoNepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet pašsaprotama. Tamdēļ vietā ir Aizsardzības ministrijas piedāvājums sākt diskusiju par jaunu koncepciju – Valsts aizsardzības dienestu, kura ietvaros Latvijas pilsoņiem radīsies jauni, pavisam konkrēti pienākumi piedalīties valsts aizsardzībā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...

Foto

Inflācijas krīze – laiks, kad mērķtiecīgi izvēlēties Latvijas uzturproduktus

„Rudentiņis – bagāts vīrs,” septembrī, vācot ražu vai gādājot krājumus ziemai, teica mūsu senči. Septembris mūsdienās ir...

Foto

Kariņam aste kājstarpē - "Vienotības" premjers izrādījies Putina skolnieks

Jau vairākus mēnešus virkne mediju aicina ministru prezidentu Krišjāni Kariņu piedalīties raidījumos, kuros bija iecerēts iztirzāt premjera...

Foto

Politikā man kopā ar Pavļutu pie siles tikt neizdevās, tagad izmēģināšu „dzimumu līdztiesības” tēmu

"Dzimumu līdztiesība?! Mums taču ar to viss kārtībā!" ir biežākā reakcija, kad...

Foto

Tikai nesmejieties, kad es jums mēģināšu iestāstīt, ka Latvijas valsts šajos četros gados ir kļuvusi drošāka un stiprāka

13. Saeima ierakstīs Latvijas valsts politiskajā vēsturē vismaz trīs...

Foto

1. oktobra mājsēdes organizatori

Piežmiegusi CVK naudu Saeimas vēlēšanu popularizēšanai, kliķe atklāti aicināt uz boikotu tomēr neuzdrošinās. Taču izskatās, ka varneši nudien ir nobijušies no ļaužu...

Foto

Subjektīvs Saeimas deputātu kandidātu sarakstu apskats

Pirms kāda laika aicināju iet uz vēlēšanām un balsot kaut par pašu lielāko “dunduku”, tikai pret varas partijām. Pie viena...

Foto

LPSR 2.0 kūrē reliģiju

Levits, kas identificē sevi kā latvieti, sadarbībā ar valdošās koalīcijas tieslietu ministru (lasi – boļševiku komisāru) Bordānu ir iesniedzis likumprojektu, lai mainītu...

Foto

Vēlēšanas: piedalīties vai ignorēt?

Pēc vairāku lasītāju lūguma mēģināšu “izvilkt esenci” un īsi pamatot savu jau vairākkārt pausto viedokli par “vēlēšanām” mūsdienu Latvijā un to lomu...

Foto

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda bezatbildīgo aicinājumu doties meklēt un fotografēt lāčus

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda nepārdomāto un provokatīvo publiskajā telpā izskanējušo Latvijas Nacionālā dabas muzeja iniciatīvu,...

Foto

Elektrizētā priekšvēlēšanu kampaņa

Par Dievzemītes “reņģēdāju” nežēlīgu dīrāšanu 2007.—2010. gada finanšu krīzes laikā Valdis Dombrovskis (JV) ticis pie amata Eiropas Komisijā. Toreiz pat starptautiskie naudas dūži...

Foto

Jehovas liecinieki atsāk apmeklēt cilvēkus viņu dzīvesvietās

Pēc divarpus gadu pārtraukuma no 1. septembra Jehovas liecinieki visā pasaulē, arī Latvijā, atsāks to savas darbības aspektu, kas...

Foto

Uzņēmuma pāreja – jaunā VID granāta

Nu jau ar zināmu regularitāti līdz mums nonāk lietas, kur Valsts ieņēmumu dienests (VID) apgalvo, ka ir notikusi uzņēmuma vai tā...