Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nata

13.06.2013. 03:16

Strelconok,nu kur Jums pacietiba.tas tak nav bernudarzs.lai iet meitenes uz maximu stradat.kaut ko tadu atlauties,nu tas jau visam pari,jaatlaiz no darba.

Atbildēt

Rasma

12.06.2013. 22:33

»

Gregorijs, tēvs un dēls

man šķistu, ka jautājums ap to laiku būs nenozīmīgs, jo uzskaitītās personas no valsts pārvaldes varētu beidzot būt atvadījušās


Vai tiešām tā jāienīst kopējais mērķis cīnīties ar korupciju, lai apmierinàtu savu ego...jocīgs darba stils... Dievs nav mazais bèrns, katrs sańems pēc nopelna....

Atbildēt

Gregorijs, tēvs un dēls

12.06.2013. 22:17

»

Rasma

Vai Streļčenoka kungs nav birokrāts? Un tas, ka Jurča uz darbu nàk 9.30, neskaitàs...Ko viņi abi darīs, kad pr - kam termiņš beigsies


man šķistu, ka jautājums ap to laiku būs nenozīmīgs, jo uzskaitītās personas no valsts pārvaldes varētu beidzot būt atvadījušās.
revolucionārā sirdsapziņa varētu tomēr tikt aizstāta ar tādu pierādījumu vākšanu, kurus tiesā grūti apstrīdēt

Atbildēt

Rasma

12.06.2013. 22:13

Vai Streļčenoka kungs nav birokrāts? Un tas, ka Jurča uz darbu nàk 9.30, neskaitàs...Ko viņi abi darīs, kad pr - kam termiņš beigsies ?

Atbildēt

Režisors

12.06.2013. 21:46

Var redzēt, ka blondīnes @Co fanu klubs turpina imidžmeikera darbu - nu jau Streļčenoku mēģina pataisīt par traku, lai gan visiem skaidrs, ka trakās izdarības kā redzams ilgstoši nāca pavisam no citiem intelekta nepagrūtinātajiem. Arī te var redzēt fanu prāta kūtrumu - pat komentu nejēdz uzrakstīt sakarīgi - uzķēzīt grib, bet tā škidri sanāk.

Atbildēt

Surogātiem

12.06.2013. 21:39

Varbūt Streļčenoks vienkārši ir mēģinājis dāmītes piespiest strādāt, nevis tikai intrigot un manifestēt! Lai "pietiek" paprasa, ko vēl viņš vēl ir darījis, lai panāktu darba darīšanu, varētu būt vēl interesantāk.Vēl interesanti, kas šo visu "nolēja" un ar kādu mērķi, jo parasti šādas ir iestāžu iekšējās lietas.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

12.06.2013. 21:27

Būtu gan godīgi, ja pēc tam, kad būs beigušies šie C, D, E un F novērtējumi, pārmaiņas pēc arī nopublicētu kādu, kurš dabūjis A līmeni — lai tauta zina, kam adresēt iesniegumus, kuri prot pildīt darba pienākumus!

Atbildēt

Ladno

12.06.2013. 20:22

Cik ilgi šitais pajoliņu teātris turpināsies!?! Kaut kāda trako māja par nodokļu maksātāju naudu. Pa kuru laiku viņi apkaro korupciju. Ieceļot pajoliņu par priekšnieku, neatkarīgajā KNABā valda nekontrolējama patvaļa un idiotisms. Bet mums idioti ir ne tikai priekšnieki, bet arī politiķi, kas neprot izveidot normālu uzraudzības sistēmu, lai pārtrauktu šito stulbību ātri un bez sāpēm.

Atbildēt

To paijai

12.06.2013. 19:32

Lai Strikei laizit pakaļu, nav obligāti jābūt par padoto!

Draveniece to dara katru dienu.

Atbildēt

Agnese

12.06.2013. 19:29

Izskatās, ka tā Draveniece totāli ignorē priekšnieka norādījumus, tāpat ka viņas cigarešu draudzene Strīķe,

Šim dāmockam - Strikei un Draveniecei, piedošana, vel Kurpniecei nav vieta KNAB, bet gan darbnīca pie kurpnieka:)

Atbildēt

mjaa,

12.06.2013. 19:18

»

Kaķa klepus surogāts

Strelčenoks izskatās, ka vēl jokaināks par Vilnītis. Ja otrais strādāja, lai nopelnītu, graujot KNAB, tad par pirmo skaidrības nav - vai nu kaut ko atstrādā vai vienkārši ar galvu kaut kas nav kārtībā...


taapeec jau LV ir taada liimenja korupcija, jo galvenais apkarotaajs pasha knab darbiniekus apkaro... mani tik fascinee, vai tieshaam nebija zeel tik daudz laika izskjeerdeet...:o

Atbildēt

Deputāts Piga

12.06.2013. 19:13

Vai maz to visu var paspēt izdarīt, ko tur apraksta Dravniece? Un vai KNABs no šitās putras māk maz strādāt, ja nu tik vien, kā šķaidīt viens otram purnus un mētāties ar baltkrievu ļepjoškām? Visu to palasot, rodas iespaids, ka darbojušies trakie no Aptiekas ielas, iztēlojot strādnieku lomas valsts pārvaldē. Atvainojiet, ja tas aprakstītais notiek visām iestādēs un ministrijās, tad nav jābrīnās, ka gudros tur neiemānīsi, bet dunduki vienkārši pamet valsti...

Atbildēt

koks

12.06.2013. 19:12

Tas teātris par mūsu naudu jāizbeidz. Tā vien izskatās, ka kantoris vairāk aizņemts ar sevi un savstarpēju apkarošanu, nevis savu darbu veikšanu Jāizveido vērtēšanas komisija, kas izvērtē kantori kopumā un visus priekšniekus ieskaitot ar mazo Napoleonu priekšgalā. Sastāvs: SAB, DP, Ģenproķene,VP, VK, VID + nevalstiskais sektors kā novērotāji. Tad arī tiksim skaidrībā. Citādi tie cikliskie cirki visiem apnikuši.

Atbildēt

zvērnīca

12.06.2013. 18:15

Pilnīgi noteikti neaizstāvu biroja darbiniekus, jo darba rezultāti ir tādi kā ir, tomēr attiecībā uz jaroslavoviču jāsaka LOL un ROFLMAO, tam cilvēciņam ne tikai visi desmit nav mājās, viņam mājās nav pat pāris!
Kad vadošā amatā ar lielām pilnvarām ieliek dunduku ar milzīgu ego un ambīcijām, tad valsts pārvalde pārvēršas pat ne par comedy club.. knab izskatās pēc burleskas teātra un trako mājas hibrīda.. labi, strēlnieciņš varbūt no lielā amata apreiba un sajuka galviņā, bet darbinieki taču viņu uztver nopietni, atbild uz e-pastiem, argumentē, paskaidro... tai laikā, kad ir vienkārši jāsauc dzeltensarkanā brigāde! vai strēlnieciņa brālis nebija laupītājs vai miesas bojājumu nodarītājs? tur nav kāda psihopātiska rakstura ģenētiska novirze? Neticas, ka persona vadošā amatā var tik dumji un irracionāli rīkoties.. katrā ziņā arī tiem, kuri viņu tur iebīdīja, atvainojiet, bet NAV PILNS RUBLIS!

Atbildēt

paija

12.06.2013. 18:07

Vai nevarēja informet, kas tā par kreisas rokas būšanu? Draveniece nav Strīķes padotā.
No dokumenta nav secināms,kuram taisnība, bet izskatas,ka gada laikā Streļčenoks pieraksta kladītē faktus par darbiniekiem,bet nereaģē uz tiem nekavejoties, vai nu panakot izpildi vai uzliekot disciplinar sodus, bet pietaupa novērtējumam, un pieprasa paskaidrojumus par desmitiem vecu notikumu, lai novertējums būtu uz 100 lapam. Bez tam Streļčenokam ir problēmas ar autoritati darbinieku vidū- atkartoti tiek piesaukta subordinacija, aizradījums, ka pretenzijas pret viņu tiek izteiktas citu darbinieku klatbūtne, kas graujot viņa prestižu. Lasikam jau švaki ar to prestižu.

Atbildēt

Kaķa klepus surogāts

12.06.2013. 17:48

Strelčenoks izskatās, ka vēl jokaināks par Vilnītis. Ja otrais strādāja, lai nopelnītu, graujot KNAB, tad par pirmo skaidrības nav - vai nu kaut ko atstrādā vai vienkārši ar galvu kaut kas nav kārtībā.

Izskatās, ka Strelčenoks to vien darījis visu šo laiku, kā spamojis darbiniekiem epastus, traucējot strādāt, ar mērķi izēst sev neērtos darbiniekus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi