Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

atbilde zinosai

02.11.2010. 14:29

Kā tu zini, ka vilks un Strīķe labi strādā? vai tu viņiem blakus stāvi? Visi pēkšņi tapuši par ekspertiem? Tad sanāk, ka Dombrovskis Āboltiņa un citi JL tagad Vienotības deputāti kas balsoja par Vilnīša iecelšanu amatā ir kampēji? Prieks dzirdēt paši ieliek , bet kad apnīk met nost, jo tā pateica ''godīgie'' nekampēji Strīķe un Vilks.

Atbildēt

vērotājs

02.11.2010. 14:23

Tāda sajūta ka lielākā daļa no komentāru rakstītājiem nav strādājuši valsts pārvaldē, vai vispār nesaprot, kas ir vadītājs un padotais. Ja jebkurā demokrātiskā valstī valsts iestādes darbinieki nepakļautos vadītājam, tad viņi automātiski tiktu atbrīvoti no darba, bet pie mums ir savādāk. Var būt darbiniekiem vajadzētu izteikt neuzticību Kristovskim vai Pabrikam , jo nebūs pietiekoši labi ministri,vai nav no tās partijas? Absurds. Tā jau nav vairs valsts, bet anarhija, katrs dara ko grib.

Atbildēt

vilkam

02.11.2010. 14:18

vai nabaga pelēcītis. ka tik melos nenoslīkst. lai žurnālisti pajautā kādi ir tie izslavētie speciālisti ko Vilks ir pieņemis bez konkursiem darbā. liela daļa veikalnieku un muitnieku, kas pirms tam neko nav sapratuši no korupcijas apkarošanas. Tagd stāstīs cik viņi ir lieli eksperti. pajautājiet tiesām kādas administratīvās lietas nonāk tiesās no vilka vadītajām nodaļām un tad bļaujiet par ekspertiem.

Atbildēt

voldemārs kārlis markuss

02.11.2010. 00:03

Atceros kā nabaga Emsis mocijās,kā klauns stāstija pasaciņas lai neieceltu Jutu Strīķi KNAB vadībā.Un tad Nabadziņš iekrita ar naudiņu.Nu nespēja Nabadzīņš darbiņu izdarīt jo Juta Strīķe palika KNAB kā vietniece.Turaties, Jūsu darbs ir vienkārši lielisks.Jo Jūs līdz šim esiet veikuši ļoti daudz, Jums ir izdevies saglabāt informāciju pirms veicat kārtejo operāciju.Ja tagad aiziesiet tad korumpētā sabiedrības daļa svīnēs svētkus.Iespējams ka pat notiesātie uzsauks tostu Vilnītim.

Atbildēt

Strīķei un Vilkam

01.11.2010. 10:33

Bet cik nodaļu vadītājus jūs savā laikā pieņēmāt darbā bez konkursiem, nodrošinot viņiem vadošā darbinieka pieredzi, pēc kā tie cilvēki aizgāja prom no biroja uz labāko darbu ar attiecīgo pieredzi ?

kāpēc jūs nemīnējat šos faktus par sevi ?

Atbildēt

bārnijs

01.11.2010. 10:09

Kur visi tik un informēti par vilnīša darbu un sistēmu Knābā. Izskatās ka Strīķes un Vilka lojālie spēki šo informāciju cenšas pasniegt sev vēlamā gaismā.Gribētu dzirdēt konkrētu pierādijumu vai faktu ka vilnītis nopludina informāciju, savādāk sanāk, ka tik principiāli apkarotāji var apvainot jebkuru personu par jebkuru nodarījumu. vai kāds ir pajautājis, kāpēc informācija par daudzām aizturēšanān jau pirms to veikšanas tika zināma dažiem žurnālistiem kas lojāli Strīķai.

Atbildēt

Vilnītim jāaiziet

01.11.2010. 00:45

Pilnīgi nešaubīgi - ja Strīķei vai Vilkam būtu kāds skelets skapī, tas tiktu uzrādīts. Tā kā tas nav noticis, tad Strīķei un Vilkam ticu - visā pilnībā. Diemžēl attiecībā uz Vilnīti informācija ir diametrāli pretēja. Jau tas vien, ka viņam ir tik liels parāds, rada lielas aizdomas. Tādu cilvēku šajā amatā nedrīkstēja apstiprināt - nekādā gadījumā. Un vēl - ja agrāk Strīķes iebildumus vēl varēja norakstīt uz sievietes emocijām /daudzi tā mēdz darīt/, tad tagad ir ierunājies arī vienmēr savaldīgais Vilks. Un tas pierāda - situācija birojā ir katastrofāla. Pareizi Strīķe teica par to kritisko masu - Vilnītim ir jāaiziet. Nevaru nosaukt neko pozitīvu saistībā ar šo cilvēku. Bet sabiedrībai jāuzticas birojam - tikai tā atklāsies jauni korupcijas gadījumi. Ja nebūs uzticības, cilvēki samierināsies un klusēs - tuvosimies Krievijas korupcijas līmenim.

Atbildēt

valsts izadzējus vajag likvidēt

31.10.2010. 20:10

valsts zagļiem knaba vājināšana ir kā saldā maize, vaēs aplaupīt mūs sprāgoņas.

Atbildēt

jopciks

31.10.2010. 12:13

Cik saprotu pēc amata nosaukumiem Strīķe un Vilks tieši šobrīd ir vadošos amatos un nodarbojas ar papīru pārbīdīšanu. Vismaz vienam no viņiem būtu reformas rezultātā jākļūst par reāliem korupcijas apkarotājiem.Un tas nu laikam ir tas ,kas nepatīk,jo viens ir iznākt pie žurnālistiem ,lai paziņotu par citu paveikto skaļi( sak, manā gudrajā vadībā), bet pavisam kas cits reāli strādāt...

Atbildēt

zinosa

31.10.2010. 00:27

nevajag vainot STRIKI un VILKU vini strada labi(jo nav uzperkami),bet tas vilnitis ir kampeju ieliktenis un tadel vinam ir dota pavele,lai no siem abiem tiek vala,vai aizsuta uz kadu regionu,lai nemaisa vilnitim krukit lietas un tadel vins izdoma reorganizaciju.Daudzi profesionali jau aizgajusi un vins pienem vieta tadus,kas vinam klausis,kaut ari nebus taisniba.Neaizmirstiet,ka vina sievai ir lieli paradi,un ko cilveki nedara naudas del!Ja Dombrovskis ari talak pielaus vilnisa izdaribas, nu tad jau butu jaiesaistas visai tautai!!

Atbildēt

Vērotājs>kaads

30.10.2010. 23:54

Vai tik Jūs cienītais kaut ko nejaucat?
Kritizēt savu saimnieku nsdrīkst sulainis.
Jebkuram pilsonim ir ne tikai tiesības, bet arī tiešs pienākums kritizēt jebkuru vadītāju, ja tā darbību rezultātā tiek nodarīts kaitējums valstij!

Atbildēt

kaads

30.10.2010. 21:58

Viss ir vienkaarshi - nepatiik vadiitaajs - meklee citu darbu, Shitais sviests, ka padotie atljaujas publiski izpaustie par iestaades darbu un veel kritizeet vadiitaaju ir jaaizskauzh, jo tad mees nonaaksim pie ne kaa...

Atbildēt

vinnijs puks

30.10.2010. 20:31

Ko darīs Lācītis? Izliksiksies par muļķi un mals vienu un to pašu,ka no likumiskā viedokļa priekšniekam bija visas tiesības veikt reformas. Bet ne par to ir runa.

Atbildēt

Vērotājs>Artis

30.10.2010. 19:59

KNAB nevienu nevar notiesāt! T.s. "pokazuhas" ir reālas korupcijas lietas, kas tālāk tiek nodotas prokuratūrai un ja paveicas nonāk arī tiesā. Tas jau ir atkarīgs no prokuroru prasmes(kas noteikti ir zemāka nekā labi apmaksātiem korumpantu advokātiem)un zināmā mērā arī no tā cik uzpērkami ir tiesneši.

Atbildēt

artis

30.10.2010. 19:27

Nu jā, plēšas savā starpā, "pokazuhas" ir bijis lērums, bet .... kaut kā neredz desmitus un simtus ministru un deputātu, kuri būtu notiesāti un sēdētu!
Tur ir jāatlaiž gan Vilnītis, gan Strīķe...

Atbildēt

Vērotājs>OPĀ>KNAB mirst

30.10.2010. 19:07

Pilnīgi piekrītu tam, ka šobrīd informēt KNAB par iespējamo korupciju augstākajā līmeni ir ne tikai muļķīgi, bet pat bīstami, jo pastāv reāls risks, ka Vilnītis nopludinās šo informāciju "konsultējoties" ar mafijas ielikteņiem.

Atbildēt

Vilnisa gimenes paradi

30.10.2010. 18:08

Vilnitis ir nodevejs un stradaaa kampeju labaa, tas visiem skaidrs. Cik ilgi Dombrovskis ar vinu auklesies?! Tik ilgi, kamer aizies visi KNAB profesionali un paliks tikai Vilnisa jaunie ielikteni? Dombdrovski izmet Vilniti no KNAB, jo vins darbojas korupcijas aizstavesanas labaa, nevis atklasanas.

Atbildēt

Vērotājs>nopietni.lv

30.10.2010. 15:38

To, ka KNAB struktūrā varētu būt cilvēki, kas tiek atbalstīti no JL puses (kas vismaz vārdos ir deklarējis savu neatkarību no Latvijas mafijas klanu ietekmes) mani uztrauc daudz mazāk nekā, tas fakts, ka KNAB pašlaik atrodas Latvijas mafijas klanu kontrolē, kuru ieliktenis neapšaubāmi ir Vilnītis. Lai to saprastu, man personīgi pietiek ar to personu uzskaitījumu, ar kuriem "konsultējas" Vilnītis. Ja jaunā Saeima un Dombrovska valdība neizravēs šo nezāli par cīņu ar
Latvijas mafijas klaniem var droši aizmirst.
KNAB labākā gadījumā cīnīsies ar tiem korupcijas gadījumiem, kurus nav "akeptējuši" šo mafijas klanu "krusttēvi".

Atbildēt

OPĀ>KNAB mirst

30.10.2010. 13:35

Opā, tas nu gan ir nonsenss!!! Ja Jūsu informācija atbilst patiesībai, tad nekavējoties ir jāveido izmeklēšanas komisija! Ja tas ir tā,ka šī informācija netiek izmantota izmeklēšanas un novēršanas vajadzībām, tad kas notiek? Tad nekavējoties jānoskaidro, vai nav radīta oligarhu vai mafijas informācijas datu bāze, kuru uztur un finansēr par nodokļu maksātāju naudu, un informāciju, iespējams, iztirgo. Tas taču var apdraudēt ziņotāju un liecinieku drošību, un valst drošību kopumā.

Atbildēt

nopietni.lv

30.10.2010. 12:26

sabiedrības Uzticības kredīts tam priekšniekam (vilnītim) ir 0. to vajag ņemt vērā dažiem komentētājiem. Vai Strīķe ir godīga, vai arī saistīta cieši ar JL, ir cits jautājums.

Atbildēt

hi-ha

30.10.2010. 11:35

Hmm , interesantu vietnieki lemj bez priekšnieka ziņas...nu tā tik ir struktūra! To vajadzētu izmantot DP, VP un citā iestādēs!

Atbildēt

tā ir

30.10.2010. 11:34

īstais cēlonis, reorganizācijas kritizēšanai ir amatu samazināšana!
J.Strīķe
Reorganizācijas dēļ paredzēts atbrīvoties no viena vietnieka, turklāt abiem vietniekiem, visticamāk, faktiski tiks atņemtas lemšanas tiesības daudzos jautājumos.

" Ja es tikšu ievietota vienā no mazām šūnām kā tehnisks izpildītājs, es neredzu savu lomu šādā birojā...

Atbildēt

KNAB mirst

30.10.2010. 08:12

Latvenergo lieta momentāli izgāztos, ja par to laikus painformētu Vilnīti. Viņa vēlmi iebāzt degunu visās izmeklēšanās un pēc tam par tām nopludināt infu vai ietekmēt izmeklēšanas gaitu pagaidām vēl var ierobezot, jo to notur Vilks ar Strīķi. Tiklīdz vini būs prom, tā lidzīgi kā jau tas bijis dažos gadījumos, operatīvie pasākumi vienkārši nojuks.
Otra lieta - Vilnītis jau šobrīd ir ieviesis sistēmu, kas pārkāpj Kriminālprocesa likumu - dokumenti, kas pēc izmeklētāja pieprasijuma KPL kārtībā tiek sūtīti uz KNAB, nenonāk izmeklētājam, bet vispirms viņš pats vēlas tos izpētīt. To viņš dara pamatīgi - pat vairakas dienas.
Info izzināšanai Vilnītis ir izveidojis pat speciālu struktūru - kaut kādu Datu uzglabāšanas nodaļu vismaz 9 cilv. sastāvā, kas no operatīvajām lietām vāc datus, sistematizē un nav saprotams, kur šos datus izmanto, jo ne kriminālprocesuālo, ne administratīvi procesuālo darbibu veikšanai no viņiem uzdevumi nenāk.
Pat aklam ir redzams - Vilnīša mērkis ir pludināt infu un likt sķēršļus izmeklešanai

Atbildēt

Girts - alekss

30.10.2010. 07:41

Šis ir kārtējais atgādinājums Vienotībai - ko sēsi, to pļausi. Paši radīja mītu par KNAB un "labo" Strīķi, tad nu tagad ir kļuvuši par šī apšaubāmā tandēma (Strīķe, Vilks)ķīlniekiem. Sen bija laiks tos abus patriekt no KNAB, lai netraucē strādāt un bojāt gaisu kolektīvā.

Atbildēt

alekss

30.10.2010. 02:21

šis notikums būs pirmais lielais tiesiskuma eksāmens dombrovskim un vienotibai. Arī pārbaudījums v un zzs seksa kvalitātei.

Atbildēt

Vērotājs

30.10.2010. 01:50

Viss notiekošais ar KNAB ir loģiska Latvijas mafijas klanu reakcija uz mēginājumiem vājināt tās kontroli pār Latvijas valsti, apdraudot klanu "krusttēvu" biznesus un vismaz teorētiski arī brīvību.
KNABA vadībā mafijas veiksmīgi iefiltrētais "kurmis" drīz varēs atskaitīties saimniekiem, ka draudi vairs nepastāv.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....