Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

atbilde zinosai

02.11.2010. 14:29

Kā tu zini, ka vilks un Strīķe labi strādā? vai tu viņiem blakus stāvi? Visi pēkšņi tapuši par ekspertiem? Tad sanāk, ka Dombrovskis Āboltiņa un citi JL tagad Vienotības deputāti kas balsoja par Vilnīša iecelšanu amatā ir kampēji? Prieks dzirdēt paši ieliek , bet kad apnīk met nost, jo tā pateica ''godīgie'' nekampēji Strīķe un Vilks.

Atbildēt

vērotājs

02.11.2010. 14:23

Tāda sajūta ka lielākā daļa no komentāru rakstītājiem nav strādājuši valsts pārvaldē, vai vispār nesaprot, kas ir vadītājs un padotais. Ja jebkurā demokrātiskā valstī valsts iestādes darbinieki nepakļautos vadītājam, tad viņi automātiski tiktu atbrīvoti no darba, bet pie mums ir savādāk. Var būt darbiniekiem vajadzētu izteikt neuzticību Kristovskim vai Pabrikam , jo nebūs pietiekoši labi ministri,vai nav no tās partijas? Absurds. Tā jau nav vairs valsts, bet anarhija, katrs dara ko grib.

Atbildēt

vilkam

02.11.2010. 14:18

vai nabaga pelēcītis. ka tik melos nenoslīkst. lai žurnālisti pajautā kādi ir tie izslavētie speciālisti ko Vilks ir pieņemis bez konkursiem darbā. liela daļa veikalnieku un muitnieku, kas pirms tam neko nav sapratuši no korupcijas apkarošanas. Tagd stāstīs cik viņi ir lieli eksperti. pajautājiet tiesām kādas administratīvās lietas nonāk tiesās no vilka vadītajām nodaļām un tad bļaujiet par ekspertiem.

Atbildēt

voldemārs kārlis markuss

02.11.2010. 00:03

Atceros kā nabaga Emsis mocijās,kā klauns stāstija pasaciņas lai neieceltu Jutu Strīķi KNAB vadībā.Un tad Nabadziņš iekrita ar naudiņu.Nu nespēja Nabadzīņš darbiņu izdarīt jo Juta Strīķe palika KNAB kā vietniece.Turaties, Jūsu darbs ir vienkārši lielisks.Jo Jūs līdz šim esiet veikuši ļoti daudz, Jums ir izdevies saglabāt informāciju pirms veicat kārtejo operāciju.Ja tagad aiziesiet tad korumpētā sabiedrības daļa svīnēs svētkus.Iespējams ka pat notiesātie uzsauks tostu Vilnītim.

Atbildēt

Strīķei un Vilkam

01.11.2010. 10:33

Bet cik nodaļu vadītājus jūs savā laikā pieņēmāt darbā bez konkursiem, nodrošinot viņiem vadošā darbinieka pieredzi, pēc kā tie cilvēki aizgāja prom no biroja uz labāko darbu ar attiecīgo pieredzi ?

kāpēc jūs nemīnējat šos faktus par sevi ?

Atbildēt

bārnijs

01.11.2010. 10:09

Kur visi tik un informēti par vilnīša darbu un sistēmu Knābā. Izskatās ka Strīķes un Vilka lojālie spēki šo informāciju cenšas pasniegt sev vēlamā gaismā.Gribētu dzirdēt konkrētu pierādijumu vai faktu ka vilnītis nopludina informāciju, savādāk sanāk, ka tik principiāli apkarotāji var apvainot jebkuru personu par jebkuru nodarījumu. vai kāds ir pajautājis, kāpēc informācija par daudzām aizturēšanān jau pirms to veikšanas tika zināma dažiem žurnālistiem kas lojāli Strīķai.

Atbildēt

Vilnītim jāaiziet

01.11.2010. 00:45

Pilnīgi nešaubīgi - ja Strīķei vai Vilkam būtu kāds skelets skapī, tas tiktu uzrādīts. Tā kā tas nav noticis, tad Strīķei un Vilkam ticu - visā pilnībā. Diemžēl attiecībā uz Vilnīti informācija ir diametrāli pretēja. Jau tas vien, ka viņam ir tik liels parāds, rada lielas aizdomas. Tādu cilvēku šajā amatā nedrīkstēja apstiprināt - nekādā gadījumā. Un vēl - ja agrāk Strīķes iebildumus vēl varēja norakstīt uz sievietes emocijām /daudzi tā mēdz darīt/, tad tagad ir ierunājies arī vienmēr savaldīgais Vilks. Un tas pierāda - situācija birojā ir katastrofāla. Pareizi Strīķe teica par to kritisko masu - Vilnītim ir jāaiziet. Nevaru nosaukt neko pozitīvu saistībā ar šo cilvēku. Bet sabiedrībai jāuzticas birojam - tikai tā atklāsies jauni korupcijas gadījumi. Ja nebūs uzticības, cilvēki samierināsies un klusēs - tuvosimies Krievijas korupcijas līmenim.

Atbildēt

valsts izadzējus vajag likvidēt

31.10.2010. 20:10

valsts zagļiem knaba vājināšana ir kā saldā maize, vaēs aplaupīt mūs sprāgoņas.

Atbildēt

jopciks

31.10.2010. 12:13

Cik saprotu pēc amata nosaukumiem Strīķe un Vilks tieši šobrīd ir vadošos amatos un nodarbojas ar papīru pārbīdīšanu. Vismaz vienam no viņiem būtu reformas rezultātā jākļūst par reāliem korupcijas apkarotājiem.Un tas nu laikam ir tas ,kas nepatīk,jo viens ir iznākt pie žurnālistiem ,lai paziņotu par citu paveikto skaļi( sak, manā gudrajā vadībā), bet pavisam kas cits reāli strādāt...

Atbildēt

zinosa

31.10.2010. 00:27

nevajag vainot STRIKI un VILKU vini strada labi(jo nav uzperkami),bet tas vilnitis ir kampeju ieliktenis un tadel vinam ir dota pavele,lai no siem abiem tiek vala,vai aizsuta uz kadu regionu,lai nemaisa vilnitim krukit lietas un tadel vins izdoma reorganizaciju.Daudzi profesionali jau aizgajusi un vins pienem vieta tadus,kas vinam klausis,kaut ari nebus taisniba.Neaizmirstiet,ka vina sievai ir lieli paradi,un ko cilveki nedara naudas del!Ja Dombrovskis ari talak pielaus vilnisa izdaribas, nu tad jau butu jaiesaistas visai tautai!!

Atbildēt

Vērotājs>kaads

30.10.2010. 23:54

Vai tik Jūs cienītais kaut ko nejaucat?
Kritizēt savu saimnieku nsdrīkst sulainis.
Jebkuram pilsonim ir ne tikai tiesības, bet arī tiešs pienākums kritizēt jebkuru vadītāju, ja tā darbību rezultātā tiek nodarīts kaitējums valstij!

Atbildēt

kaads

30.10.2010. 21:58

Viss ir vienkaarshi - nepatiik vadiitaajs - meklee citu darbu, Shitais sviests, ka padotie atljaujas publiski izpaustie par iestaades darbu un veel kritizeet vadiitaaju ir jaaizskauzh, jo tad mees nonaaksim pie ne kaa...

Atbildēt

vinnijs puks

30.10.2010. 20:31

Ko darīs Lācītis? Izliksiksies par muļķi un mals vienu un to pašu,ka no likumiskā viedokļa priekšniekam bija visas tiesības veikt reformas. Bet ne par to ir runa.

Atbildēt

Vērotājs>Artis

30.10.2010. 19:59

KNAB nevienu nevar notiesāt! T.s. "pokazuhas" ir reālas korupcijas lietas, kas tālāk tiek nodotas prokuratūrai un ja paveicas nonāk arī tiesā. Tas jau ir atkarīgs no prokuroru prasmes(kas noteikti ir zemāka nekā labi apmaksātiem korumpantu advokātiem)un zināmā mērā arī no tā cik uzpērkami ir tiesneši.

Atbildēt

artis

30.10.2010. 19:27

Nu jā, plēšas savā starpā, "pokazuhas" ir bijis lērums, bet .... kaut kā neredz desmitus un simtus ministru un deputātu, kuri būtu notiesāti un sēdētu!
Tur ir jāatlaiž gan Vilnītis, gan Strīķe...

Atbildēt

Vērotājs>OPĀ>KNAB mirst

30.10.2010. 19:07

Pilnīgi piekrītu tam, ka šobrīd informēt KNAB par iespējamo korupciju augstākajā līmeni ir ne tikai muļķīgi, bet pat bīstami, jo pastāv reāls risks, ka Vilnītis nopludinās šo informāciju "konsultējoties" ar mafijas ielikteņiem.

Atbildēt

Vilnisa gimenes paradi

30.10.2010. 18:08

Vilnitis ir nodevejs un stradaaa kampeju labaa, tas visiem skaidrs. Cik ilgi Dombrovskis ar vinu auklesies?! Tik ilgi, kamer aizies visi KNAB profesionali un paliks tikai Vilnisa jaunie ielikteni? Dombdrovski izmet Vilniti no KNAB, jo vins darbojas korupcijas aizstavesanas labaa, nevis atklasanas.

Atbildēt

Vērotājs>nopietni.lv

30.10.2010. 15:38

To, ka KNAB struktūrā varētu būt cilvēki, kas tiek atbalstīti no JL puses (kas vismaz vārdos ir deklarējis savu neatkarību no Latvijas mafijas klanu ietekmes) mani uztrauc daudz mazāk nekā, tas fakts, ka KNAB pašlaik atrodas Latvijas mafijas klanu kontrolē, kuru ieliktenis neapšaubāmi ir Vilnītis. Lai to saprastu, man personīgi pietiek ar to personu uzskaitījumu, ar kuriem "konsultējas" Vilnītis. Ja jaunā Saeima un Dombrovska valdība neizravēs šo nezāli par cīņu ar
Latvijas mafijas klaniem var droši aizmirst.
KNAB labākā gadījumā cīnīsies ar tiem korupcijas gadījumiem, kurus nav "akeptējuši" šo mafijas klanu "krusttēvi".

Atbildēt

OPĀ>KNAB mirst

30.10.2010. 13:35

Opā, tas nu gan ir nonsenss!!! Ja Jūsu informācija atbilst patiesībai, tad nekavējoties ir jāveido izmeklēšanas komisija! Ja tas ir tā,ka šī informācija netiek izmantota izmeklēšanas un novēršanas vajadzībām, tad kas notiek? Tad nekavējoties jānoskaidro, vai nav radīta oligarhu vai mafijas informācijas datu bāze, kuru uztur un finansēr par nodokļu maksātāju naudu, un informāciju, iespējams, iztirgo. Tas taču var apdraudēt ziņotāju un liecinieku drošību, un valst drošību kopumā.

Atbildēt

nopietni.lv

30.10.2010. 12:26

sabiedrības Uzticības kredīts tam priekšniekam (vilnītim) ir 0. to vajag ņemt vērā dažiem komentētājiem. Vai Strīķe ir godīga, vai arī saistīta cieši ar JL, ir cits jautājums.

Atbildēt

hi-ha

30.10.2010. 11:35

Hmm , interesantu vietnieki lemj bez priekšnieka ziņas...nu tā tik ir struktūra! To vajadzētu izmantot DP, VP un citā iestādēs!

Atbildēt

tā ir

30.10.2010. 11:34

īstais cēlonis, reorganizācijas kritizēšanai ir amatu samazināšana!
J.Strīķe
Reorganizācijas dēļ paredzēts atbrīvoties no viena vietnieka, turklāt abiem vietniekiem, visticamāk, faktiski tiks atņemtas lemšanas tiesības daudzos jautājumos.

" Ja es tikšu ievietota vienā no mazām šūnām kā tehnisks izpildītājs, es neredzu savu lomu šādā birojā...

Atbildēt

KNAB mirst

30.10.2010. 08:12

Latvenergo lieta momentāli izgāztos, ja par to laikus painformētu Vilnīti. Viņa vēlmi iebāzt degunu visās izmeklēšanās un pēc tam par tām nopludināt infu vai ietekmēt izmeklēšanas gaitu pagaidām vēl var ierobezot, jo to notur Vilks ar Strīķi. Tiklīdz vini būs prom, tā lidzīgi kā jau tas bijis dažos gadījumos, operatīvie pasākumi vienkārši nojuks.
Otra lieta - Vilnītis jau šobrīd ir ieviesis sistēmu, kas pārkāpj Kriminālprocesa likumu - dokumenti, kas pēc izmeklētāja pieprasijuma KPL kārtībā tiek sūtīti uz KNAB, nenonāk izmeklētājam, bet vispirms viņš pats vēlas tos izpētīt. To viņš dara pamatīgi - pat vairakas dienas.
Info izzināšanai Vilnītis ir izveidojis pat speciālu struktūru - kaut kādu Datu uzglabāšanas nodaļu vismaz 9 cilv. sastāvā, kas no operatīvajām lietām vāc datus, sistematizē un nav saprotams, kur šos datus izmanto, jo ne kriminālprocesuālo, ne administratīvi procesuālo darbibu veikšanai no viņiem uzdevumi nenāk.
Pat aklam ir redzams - Vilnīša mērkis ir pludināt infu un likt sķēršļus izmeklešanai

Atbildēt

Girts - alekss

30.10.2010. 07:41

Šis ir kārtējais atgādinājums Vienotībai - ko sēsi, to pļausi. Paši radīja mītu par KNAB un "labo" Strīķi, tad nu tagad ir kļuvuši par šī apšaubāmā tandēma (Strīķe, Vilks)ķīlniekiem. Sen bija laiks tos abus patriekt no KNAB, lai netraucē strādāt un bojāt gaisu kolektīvā.

Atbildēt

alekss

30.10.2010. 02:21

šis notikums būs pirmais lielais tiesiskuma eksāmens dombrovskim un vienotibai. Arī pārbaudījums v un zzs seksa kvalitātei.

Atbildēt

Vērotājs

30.10.2010. 01:50

Viss notiekošais ar KNAB ir loģiska Latvijas mafijas klanu reakcija uz mēginājumiem vājināt tās kontroli pār Latvijas valsti, apdraudot klanu "krusttēvu" biznesus un vismaz teorētiski arī brīvību.
KNABA vadībā mafijas veiksmīgi iefiltrētais "kurmis" drīz varēs atskaitīties saimniekiem, ka draudi vairs nepastāv.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Nacionālā apvienība aicina parakstīties referenduma ierosināšanai par partnerības jautājumu

FotoNo 7. decembra līdz 5. janvārim var parakstīties par to, lai tiktu rīkots referendums, kurā lemt par partnerattiecību regulējumu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...