Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kas notiek?!

19.08.2017. 10:21

Bez vārdiem. Pat saskaroties ar absolūtu netaisnīgumu vienīgais , ko iesaka zinātāji - ir iet un sist galvu pret zemi.

Atbildēt

Pēc pieredzes

18.08.2017. 18:23

VID jebkuru likumu sagrozīs un piemēros pēc savas vajadzības. Un pret to cīnīties ir diezgan riskanti, jo var nokļūt viņu 'melnajā sarakstā' un saskarties ar tiešām Staļina laika cienīgām represijām..

Atbildēt

alibaba

17.08.2017. 15:49

»

kika

Šķēles sulainis un pašreizējais Saskaņas ideologs labāk būtu paklusējis


Domāju ka klaji masu inf.līdzeklos kaisīt apvainojumus,reāli pierādāmus, tiek pārkāpts likums un par to būtu jāatbild,

Atbildēt

detaļa

16.08.2017. 11:36

»

Neiedziļinoties detaļās

Kas tie par murgiem? Viņa tak knabā ieņēma vadošos amatus n-tos gadus. Netikai neviens nesēž, bet pat tiesas ir zaudētas visās instancēs


Tu gan mirgo priekš tiem ,kuri neko nezina,tikai pavirši klausās ar vienu ausi!Strīķe nevienu nevar ne nosodīt ,ne attaisnot!!Viņa ir izmeklētāja!!! Ja tiesa un ģenerālprokurors to noštopē tad tur arī viss izčākst ,tāpat kā "oligarhu lieta ",kuras pēc viņu Streļčenoks dzina projām,neļāva strādāt.

Atbildēt

opā

15.08.2017. 14:46

»

Valdis

Diezgan saraustīts raksts, ar diezgan daudzām pretrunām pašā rakstā. Tagad par ss.lv/VID konfliktu izsakās visu kam nav slinkums. Vai kāds ir redzējis ko tad precīzi VID ir prasījis un kā tas ir ticis formulēts? Pagaidām esmu redzējis tikai vienas ieinteresētās puses atstāstu, kuru būtu grūti nosaukt...


Vienalga, ko VID prasīja un kādā veidā. Par to ir iesniegts un pieņemts pieteikums tiesā. Punkts. Tiesiskā valstī strīds par informācijas daudzumu notiktu tiesas zālē, nevis slēdzot "nepaklausīgo" uzņēmumu pirms vēl pirmās tiesas sēdes.

Atbildēt

opā

15.08.2017. 14:43

Lai VID beidzot sāktu darīt to, kas tam jādara, nevis nodarbotos ar kaut kādām muļķībām, vispirms vajadzētu atlaist VID ģenerāldirektoru un visus vietniekus un viņu vietā pieņemt cilvēkus, kas nekad savā mūžā VID nav strādājuši. Un tad varbūt kaut kas mainītos.

Atbildēt

opā

15.08.2017. 14:41

Par tiem 50 vai 100 miljoniem nodokļu var būt tikai viens komentārs - kas to būtu domājis, ka visa Latvijas ēnu ekonomika sastāv TIKAI no "tikko no Vācijas" lietotu auto tirdzniecības. Nav nekādu aplokšņu algu, degvielas, alkohola vai cigarešu kontrabandas, utt.

Atbildēt

Valdis

15.08.2017. 14:30

Diezgan saraustīts raksts, ar diezgan daudzām pretrunām pašā rakstā. Tagad par ss.lv/VID konfliktu izsakās visu kam nav slinkums. Vai kāds ir redzējis ko tad precīzi VID ir prasījis un kā tas ir ticis formulēts? Pagaidām esmu redzējis tikai vienas ieinteresētās puses atstāstu, kuru būtu grūti nosaukt par objektīvu. Pirms izsakāmies, sevišķi, ja aicinām pamest valsti, varbūt iepazīstamies ar faktiem? Bet tas jau laikam nav moderni. Tagad jau tā kā stulbiem auniem visiem ir pieņemts tikai baurot cik viss ir slikti un mudināt visus braukt prom.

Atbildēt

dRaugs

15.08.2017. 14:19

Jāsakārto nodokļu sistēma valstī...Kur ir reversais PVN?! Kāpēc to neviens neieveš?! Tāpēc ka pašiem politiķiem un pietuvinātajām personām tas ir izdevīgi.

Atbildēt

Zorge

15.08.2017. 12:58

Ļoti labi Liepnieks ir uzrakstījis,saprotami un detalizēti,paldies viņam.No vid puses -iemaukuši auzās par dziļu.

Atbildēt

man ir slikta atmiņa

15.08.2017. 12:07

»

Santra

Teiktais rakstā un komentārā tikpat taisnības cik netaisnīga VID nomelnošana...


Nū, Sandra - man svešā valstī dzīvojot ir drošība, ka mani par svešu nemaksātiem nodokļiem valsts nerepresēs. Latvijā VID ar nodokļu nemaksātājiem kaŗo, kā inkvizīcijā - kā saka, Dievs aizsaulē izšķirs kuŗš ir un kuŗš nav labs krist... nodokļu maksātājs.

Par to vai VID ir labs vai slikts nodokļu IEVĀCĒJS izšķirs TIESA, par kuras rezultātiem maksāsi tu - nodokļu maksātāj, par saviem maksātajiem nodokļiem. Tiesiskā valstī represijas var būt un no tām nav pasargātas arī citas valstis, kur atšķirībā no Latvijas ir labāk sakārtotas lietas, bet tur represijas ir dārgas.

Atbildēt

man ir slikta atmiņa

15.08.2017. 11:59

bet man liekas, ka Poikāns publicēja datus(ierēdņu ienākumus), kurus valstij bija pienākums un vajadzēja publiskot, saskaņā ar likumiem un nospraustajiem mērķiem uz atklātu sabiedrību. Man arī liekas, ka kādu laiku pirms tam šie dati bija pieejami.

Atbildēt

nu nu

15.08.2017. 11:35

Nav arī normāli, ka šis ss krievu kantoris savā visatļautībā un rupjā gav gav valodā draud aplauzt spradnu klientam, kurš interesējas par sniegto pakalpojumu.

Atbildēt

...

15.08.2017. 10:58

»

Gusts

Ir zināms ka VIDs mēnešiem presa datus no ss, bet bez rezultātiem. Tīri teorētiski pieņemot ka tāds ss nav un visi lieto ārzemju serveri kas VIDam nav aizsniedzams. Vai arī šajā gadījumā VIDs turpinātu ar ragiem rakt zemi un neveiktu nekādas alternatīvas darbības nodokļu nemaksāšanas apkarošanai...


nevar un negrib.......Loģiski un normāli domājošajiem VID darbiniekiem pat ir kauns svešā kompānijā teikt, kur viņi strādā...........ļoti daudziem tur strādājošajiem ir kauns par ikkatru VID vadoņu debīlismu..............

Atbildēt

jibijot

15.08.2017. 10:56

»

Santra

Teiktais rakstā un komentārā tikpat taisnības cik netaisnīga VID nomelnošana...


kurus nodokļus ss.lv nav nomaksājis? Kurus?

Atbildēt

un

15.08.2017. 10:54

»

VB

Bet, nu labi, teiksim, viss samērīgi, BET, saprotu, VID viņiem esot vēl pieprasījis tos datus speciāli grupēt, apstrādāt, lai viņiem, redziet, ērtāk


Un ko viņi iesniedza? Pilnīgi NEKO! Toties vairākas reizes pēdējā dienā aizsūtīja lūgumus pagarināt termiņu, kas nekādi neliecina, ka viņi pieprasījumu būtu uzskatījuši par nesamērīgu. Turklāt nekas neliedza iesniegt datus pieejamā formātā.

Atbildēt

!!!

15.08.2017. 09:19

»

zobens

Vid malači ka nedodas uz autoplačiem,lai cilvēki darbojas bez stresa pelnot savu santīmiņu,bet pieķēries ss...


Ujjj kā Tu te sadirsies. Latvija nealgo NATO spēkus, bet NATO spēki gan nāk Latvijā ar labām naudiņām, investē militārās infrastruktūras attīstībā un arī dažādos civilajos projektos.

Atbildēt

Vieta aiz restēm

15.08.2017. 09:17

Kaut vienreiz Tiesībsargs, prokurors, ministri un Premjers parādītu mugurkaulu un sodītu tos VID pārstāvjus, kuri bez profesionālām zināšanām ar milzīgu visatļautības sajūtu grūž valsti ekonomiskā bedrē, iznīcinot uzņēmumu ar 20 gadu stāžu, kuram nav nodokļu parādu, bet kurš šo 20 gadu laikā šajā laikā valstij jau samaksājis ap 40 miljoniem eiro nodokļos!? Un kur vēl tie desmiti tūkstoši portāla lietotāju, kuri paļāvās uz tiesiskumušajā valstī?!

Atbildēt

VB

15.08.2017. 08:15

»

??

No raksta saprotu, ka autors principā nav pret, ka valsts iestādījums kaut ko pieprasa komersantam.Arī ziņu sniegšana principā noliegta netiek. Runa iet vienīgi par samērīgumu/nesamērīgumu...


Bet, nu labi, teiksim, viss samērīgi, BET, saprotu, VID viņiem esot vēl pieprasījis tos datus speciāli grupēt, apstrādāt, lai viņiem, redziet, ērtāk...
Nu, šis takš nu ir par traku?!

Atbildēt

zobens

15.08.2017. 07:51

»

Gusts

Nevis no budžeta, bet vajadzētu no Cīrules personīgi, jo arvien vairāk izskatās ka šajā spēlē VID ir tikai marionete. Cietēji tagad ir ss.lv un vēl vairāk kā desmit portāli kuri ar autotirgošanu nekādi nav saistīti. Nav dzirdēts ka VID būtu devies uz kādu autoplaci un publiski padalījies par atklāto...


Vid malači ka nedodas uz autoplačiem,lai cilvēki darbojas bez stresa pelnot savu santīmiņu,bet pieķēries ss.
Nekādi cietēji ss nav,viņu "lielie" nodokļi aiziet viņu pensijai ar 6 nullēm,ko saņems pensijas vecumā.
Tāpat valstij jāalgo nato spēki lai valsts var pastāvēt drošībá,ss pelnītt miljonus,nemaksájot progresīvo nodokli.
Ne jau ss nodoklos maksā 2 milj.,tie esam mēs Latvijas iedzīvotāji no visiem novadiem,kuri apmaksā savus sludinājumus un uzturam ss darbību.

Atbildēt

zobens

15.08.2017. 07:43

»

Santra

Teiktais rakstā un komentārā tikpat taisnības cik netaisnīga VID nomelnošana...


"Represijas" izjustu ja beidzot ieviestu progresīvo nodokli,kā tas ir rietumeiropā,un apliktu ss peļņu ar to,tagad nabaga elektrības patērētājiem mauc sešas ādas.
Bet nebēdājiet ar ss.ua noteikti viņu peļņa piecreiz lielāka,Ukraina ir liela valsts,un tur ss darboņi var pārcelties ar savu biznesu,man nepatīk ka saits vērš represijas pret sludinájumu ievietotājiem,apmaksātājiem,slēpj manu un citu klientu tālruņa nummurus aiz zvaigznītēm,kodiem.
Turklāt ss.ua ir citā kvalitātē.
Ss.īpašnieki nekomunicē ar latvijas klientu ,ignorē un kaitē tautsaimniecībai.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

15.08.2017. 06:51

»

Sultāne

Strīķe vēl "ļaunāka" , kā VIDs, tādēl to lād visi reketieri, korumpanti, uzņēmēji un oligarhi, hūte visvairāk baidās, ka var dabūt sēdēt, ja Juta atgrieztos darbā, Bet šefs - komandieris no komandas pateica KNABam - vecos kadrus, kurus padzina Streļčenoks - pieņemt nedrīkst. Ko draugs no KNABa lai atbild...


Kas tie par murgiem? Viņa tak knabā ieņēma vadošos amatus n-tos gadus. Netikai neviens nesēž, bet pat tiesas ir zaudētas visās instancēs.
Tai pat laikā, regulāri nopludināta informācija no knaba. Šoreiz pat valsts noslēpums.
Ko tu tur murgo?

Atbildēt

??

15.08.2017. 05:31

No raksta saprotu, ka autors principā nav pret, ka valsts iestādījums kaut ko pieprasa komersantam.Arī ziņu sniegšana principā noliegta netiek. Runa iet vienīgi par samērīgumu/nesamērīgumu.
Taču nav doti nekādi samērīguma/nesamērīguma parametri. Var saprast, ka četri mēneši un mēnesis tā kā būtu nesamērīgi. Taču cik liels laika posms ir samērīgi? Vismaz autora izpratnē? Nedēļa? Diena? Dažas stundas?
Kas un kā nosaka samērīgumu? Vai ir tam speciāli apmācīti cilvēki (pats gan par tādiem dzirdējis neesmu),izstrādāsta metodika, vai arī tās ir kāda (kādu) uzņēmumā strādājošā iekšējās izjūtas.
Interesanti, vai ikviens no mums, neatkarīgi kas viņš ir, uz jebkuru valsts vai pašvaldības iestādes uzdotu jautājumu drīkst sākt filozofēt par samērīgumu vismaz savas izpratnes robežās un sākt atbildes sniegšanas procedūru pāradresēt tiesas virzienā?

Atbildēt

vilis

15.08.2017. 03:19

Ko nu murgo vecais liberālis Liepnieks valsts nozadzēja Šķēles trubadūrs.No nāves un nodokļiem neizbēgsi!Likums ir bargs,bet tomēr tas ir likums.Likumi ir radīti tamdēļ,lai ierobežotu stiprākā varu

Atbildēt

Gusts

14.08.2017. 23:43

Ir zināms ka VIDs mēnešiem presa datus no ss, bet bez rezultātiem. Tīri teorētiski pieņemot ka tāds ss nav un visi lieto ārzemju serveri kas VIDam nav aizsniedzams. Vai arī šajā gadījumā VIDs turpinātu ar ragiem rakt zemi un neveiktu nekādas alternatīvas darbības nodokļu nemaksāšanas apkarošanai?
Viņi nevar vai negrib?

Atbildēt

Sultāne

14.08.2017. 23:42

»

DD1

Viss pareizi, tiki nepatika, ka personīgas atriebības dēļ nevietā tika piesaukta Strīķe: "Cik droši var būt uzņēmēji par to, ka Strīķe un viņai līdzīgie kovboji VID


Strīķe vēl "ļaunāka" , kā VIDs, tādēl to lād visi reketieri, korumpanti, uzņēmēji un oligarhi, hūte visvairāk baidās, ka var dabūt sēdēt, ja Juta atgrieztos darbā, Bet šefs - komandieris no komandas pateica KNABam - vecos kadrus, kurus padzina Streļčenoks - pieņemt nedrīkst. Ko draugs no KNABa lai atbild - esmu tavā komandā, klausīšu, jo zinu, citādi padzīsi no amata ar kaunu, kā Mārtinu Krieviņu padzini.

Atbildēt

Santra

14.08.2017. 23:36

»

SEWT

Diemźel VID metodes ir represivas un solitais konsultesim vispirs tad sodisim uttt ir tālu , tālu no patiesības


Teiktais rakstā un komentārā tikpat taisnības cik netaisnīga VID nomelnošana ! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TĀLU, JŪS, NODOKĻU NEMAKSĀTĀJI, TĀLU ESIET TIKUŠI - VAR NEMAKSĀT UN REPRESIJAS NAV PIEĻAUJAMAS. jA TU PASTRĀDĀTU CITĀ VALSTĪ, TAD REDZĒTU, KA NO NODOKĻIEM IZVAIRĪTIES IR TIKPAT GRŪTI KĀ NO NĀVES. LATVIJĀ, KĀ VIENS GUDRĪTS PAIDERS teica - kā divus pirkstus nolaizīt (vienu var, bet divus var tikai obossatj). Diemžēl, VIDā pilns reketieru un kukuļu plēsēju, uzņēmumus v\el vairāk, 10 reizes vairāk - nodokļu nemaksātāju. Kur atrast izeju. Nodokļu nemaksāšana - kā skudru pūznis - kā rok, tā kliedziens - āmen baznīcā, mūs kauj VIDs nost, dosimies uz citu valsti. Te nav dzīves. Un algas arī nemaksā vai maksā kā vergiem - tā ir dzīve?! Un preču cenas - kā pie vergiem. Un Jurģis ar saviem teicieniem arī ir dir ... ā: "Tas ir skaidrs un ļoti skaļš signāls visiem investoriem un uzņēmējiem. Turieties pa gabalu, bēdziet, slēpiet, domājiet, kā pasargāt savu īpašumu, jo Latvijas valsts to ne tikai neuzskata par svētu , - Latvijā bez izmeklēšanas un tiesas jums to var atņemt un bez izmeklēšanas un tiesas iznīcināt - vieni meli un nomelnošana. Kā jaui teicu- VIDā ir daudz reketieru, bet tik šausmīgi, ka salīdzina ar Staļina represijām.

Te vienu daļu uzņēmēju vajadzēja salikt cietumā - paraugprāvu - teiktu Ingūna Sudraba, tad nedaudz trūktos. Mums pat skaļi paziņo - neesam motivēti maksāt nodokļus, būsim spiesti aiziet pagrīdē vai tml. Nekaunībai nav robežu! !!!!!!!!

Atbildēt

R

14.08.2017. 23:19

Man uztaisīja uzrēķinu tikai par to, ka es atļāvos pieprasīt paskaidrot audita nozīmēšanas pamatu, atļāvos pieprasīt parādīt lietu un atļāvos protestēt VID reketieru Bindemanes/ bērziņas/Krūmiņas centīgi izpildītajai pasūtījuma lietas akcijai. tālak vairs navkur iet patvaļā un visatļautībā! Starp citu, tās ir vienas no augstākajām VID amatpersonām - tik pērkamas un tik piesūkušās ar nesodāmību!

Atbildēt

SEWT

14.08.2017. 23:13

Diemźel VID metodes ir represivas un solitais konsultesim vispirs tad sodisim uttt ir tālu , tālu no patiesības !

Atbildēt

Mežsargs Ontūns

14.08.2017. 23:02

Es piespraudu pie elektrības staba savā ciemā zīmīti - mežsargs Ontūns pārdod darba zirgu.
Atbrauca VID un nozāģēja stabu, jo tas nepateica mežsarga adresi...
Tagad puse dzerevņas grimst tumsā, gaidam eļektrikus, kad beigsies izmeklēšana.

Atbildēt

DD1

14.08.2017. 22:38

Viss pareizi, tiki nepatika, ka personīgas atriebības dēļ nevietā tika piesaukta Strīķe: "Cik droši var būt uzņēmēji par to, ka Strīķe un viņai līdzīgie kovboji VID..."

Atbildēt

hugo

14.08.2017. 22:05

Kulbergam tiešām agonija, jo laikam grasījās izmest no pēdējās siles!

Atbildēt

MI

14.08.2017. 21:52

Nav veltīgi laiks iztērēts rakstot, jo precīzi atspoguļota situācija.

Atbildēt

nu bet patiešām

14.08.2017. 21:51

»

druumais...

Jāgatavojas maksāt kompensāciju SS.lv, un atkal no nodokļu maksātāju kabatas... Varbūt tomēr jāietur no uzpūstā VID budžeta


varētu padomāt, ka uzpūstais VID budžets nav izgrābts no nodokļu maksātāju kabatas?!

Atbildēt

Gusts

14.08.2017. 21:36

»

druumais...

Jāgatavojas maksāt kompensāciju SS.lv, un atkal no nodokļu maksātāju kabatas... Varbūt tomēr jāietur no uzpūstā VID budžeta


Nevis no budžeta, bet vajadzētu no Cīrules personīgi, jo arvien vairāk izskatās ka šajā spēlē VID ir tikai marionete. Cietēji tagad ir ss.lv un vēl vairāk kā desmit portāli kuri ar autotirgošanu nekādi nav saistīti. Nav dzirdēts ka VID būtu devies uz kādu autoplaci un publiski padalījies par atklāto nelikumību apjomu kas liek domāt ka mērķi ir pavisam citi.

Atbildēt

druumais...

14.08.2017. 21:15

Jāgatavojas maksāt kompensāciju SS.lv, un atkal no nodokļu maksātāju kabatas... Varbūt tomēr jāietur no uzpūstā VID budžeta?

Atbildēt

šika

14.08.2017. 21:15

»

kika

Šķēles sulainis un pašreizējais Saskaņas ideologs labāk būtu paklusējis


Uz civilizētu valsti skaties kā ierēdnis vai ierindas pilsonis ? Nodokļi ir skaisti kad skaties, kā ierēdnis savā bankas kontā, bet vai zini kā viņi izskatās kad par kafijošanu, vazāšanos un neproduktīvu darbību 15 amatos man jādomā lai tu un tavi bērni, veiksmīgi pie siles piesūkušie radi būtu apmierināti ar dzīvi..

Atbildēt

kāpēcītis

14.08.2017. 20:44

Vids piekasas sludinājumu dēlim,lai gan par to visi nodokļi ir nomaksāti un tā tuvumā un uz tā nekādi darījumi nenotiek,bet aizmirst pajautāt kādēļ no fizisko personu dividendēm netiek iekasēti nodokļi.Kā Poikāns varēja nozagt datus,ja tie nekur nav pazuduši?Runa drīzāk ir par mūsdienīgiem lūriķiem,kuri savu darbību ir modernizējuši,bet tāpēc lietas būtība jau nemainas,bet,kurš būtībā ir nosodams,ja tiek pārkāpts privātums.Bet vai tāds var būt,ja šis privātums ir izkarināts sabiedriskā telpā un vidē?

Atbildēt

koka

14.08.2017. 20:43

»

kika

Šķēles sulainis un pašreizējais Saskaņas ideologs labāk būtu paklusējis


Civilizētās valstīs nav tādu nekompetentu iestāžu kādas ir VID,CSDD un to kuru pārstāv Kulbergs. Valsts gadiem tiek apzagta,bet tie fantazētāji neko nav darījuši lai to novērstu,tik tagad "gudri .irš"..

Atbildēt

Bumbieris

14.08.2017. 20:26

»

Kk

Tā nav informācijas slēpšana klasiskā izpratnē. Tik daudz nu būtu jāatšķir


Kika pati strādā vidā un tik soda un tik soda

Atbildēt

pulss

14.08.2017. 20:21

Man arī patika, viss nostājas savās vietās, viss nosaukts savos vārdos, un nav vairs spekulāciju, lai arī skarbi, bet patiesība.. man skumji par tiem patriotiem, kas vēl cenšas tur ko mainīt, sistēmai ir tik dziļas saknes, ka pat arsēns to laikam nepievarēs, tikai pilns restarts, un protams ar palīdzību no ārpuses, jo pati ir totāli pārņemta.
Tikai viens "bet" autoram, -liberal- visā pasaulē šodien ir lamu vārds, intensitātes ziņā pat spēcīgāks par -communist- vai -muslim-

Atbildēt

Vid

14.08.2017. 20:19

Ir valsts seja.tupa un vardarbīga.pusmiljons emigrācijā ir arī viņu nopelns

Atbildēt

bs

14.08.2017. 20:13

Stulbums un neprofesionalitāte,lūk galvenie vārdi,kas raksturo vid un citu valsts ierēdņuņu pozīciju attiecībā uz ss.lv.Rezultāts arī adekvāts-vietne strādā,bet nodokļus vairs nemaksā,vids troksni sacēlis,bet nevienu nodokļu shēmu nav atklājis.Gan jau tūlīt prasīs pacelt pilnvaras un algas.Vienkārši stulbums.

Atbildēt

murgu raksts

14.08.2017. 19:37

Ja valsts ar šādiem argumentiem bez tiesas lēmumiem sāk vākt informāciju, konfiscēt datubāzes, veikt kratīšanas par visu un visiem

Nevienu kratīšanu neveic bez tiesas lēmuma!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...