Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vas

12.09.2012. 20:35

Ja tiešām tiesāsies,Latvija kārtējo reizi zaudēs un zaudēs pamatīgu summu,un kā vienmēr kāds uzņesies POLITISKO atbildību un kā vienmēr skādi samaksās nodokļu maksātāji.Tā pa BB maksājām,tā par sagriesto kuģi,tā par Parex,tā krājbanku,maksāsim par air Baltic un tā tālāk.Tad cik būtu jāpelna ,lai tikai mūsu politiķu stulbības apmaksātu.

Atbildēt

es

12.09.2012. 19:01

par piedalisanos konkursa valstij nnav jamaksaa.

Atbildēt

Kurmītis

12.09.2012. 16:20

Business jenotības stilā. Drīz mēs dzirdēsim līdzīgus brīnumus arī par airBaltiku ... :) Kurš to teica, ka taukmūļu laikā Latvijā esot valdījusi korupcija un pērkami politiķi ?? Ta nekā tamlīdzīga! Taukmūļu spicajiem zēniem i sapņos nekad nav rādījusies tāda nekaunība un alkatība pareizināta ar galīgu nekompetenci, ko demonstrē “godīgie un tiesiskie” ... sākot ar “Latvijas glābēja” nekustamo īpašumu un bankas biznesiem, savu ģimenes družku iekārtošanu valsts amatos, āboltiņas ģimenes štellītēm, kampara tumbočkām un beidzot ar neaizvietojamās mūrnieces aka abu-meri radaru konkursiem, zaķa autiņu dīliem un pārējiem brīnumiem ... tagad arī štokijs kopējā kasītē savu artavu piemetis klāt ... :)))

Atbildēt

arī staļins zagļus netiesāja

12.09.2012. 15:43

...................

Atbildēt

hmm

12.09.2012. 15:06

Staļins kādreiz teica: 'Katrai kļūdai ir vārds un uzvārds', un neskatoties uz drūmo represiju laiku, šie tomēr ir viedi vārdi.

Atbildēt

niknais

12.09.2012. 13:27

kā var būt konfidenciāls līgums, kura finansiālā puse sastāv no mūsu - nodokļu maksātāju naudas????
atkal tie nelieši slepus tusē mūsu naudiņu pa labi pa kreisi kā vien ienāk prātā, slēpjot to visu aiz kaut kādas mistiskas "konfidencialitātes"!!!

Atbildēt

kas nu uzziedēs

12.09.2012. 12:39

čangaļi=čekisti=komunisti visus pumpurus norij

Atbildēt

Būsim reāli!

12.09.2012. 11:42

viens ir skaidrs, visi ka šeit lasa savā mūžā nepiedzīvos Latvijas uzplaukšanu!

Atbildēt

smaka

12.09.2012. 11:26

Latviju Cilvēktiesību tiesā Strasbūrā pārstāv kriminālnoziedzniece??

Atbildēt

Kā tas var būt ?

12.09.2012. 11:00

Pietiek.com., kā tas var būt, ka Kristīne Maļinovska (tagad Līce), kura tik ļoti iegāza Latvijas valsti zviedru kuģa lietā tagad ir Ministru kabineta pārstāve starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās, Cilvēktiesību tiesā Strasbūrā ? Būtu interesanti izlasīt, kā tas var notikt, ka par nolaidību var tikt atkal vēl augstākā amatā ? Viņu taču tiesa atzina par vainīgu nolaidībā....un dienesta pienākumu nepildīšanā! Lūdzu pastāstiet par to!

Atbildēt

smakai- Maļinovska-Līce

12.09.2012. 10:43

Tagad Kristīne Maļinovska, kura iegrūda Latviju postā ar zviedru kuģi (neaizbraucot un ignorējot starptautisko tiesas procesu, papīru iebāžot dziļāk rakstāmgaldā, lai nebojā nervus) un kuras nolaidības dēļ Latvija dabūja maksāt miljonus šķīrējtiesai un zviedriem, greznus honorārus advokātiem Gencam un Ūdrim , tagad šī Maļinovska- Līce ir godpilnā amatā, viņa pārstāv Latviju Starptautiskajā cilvektiesību tiesā.
Savukart Laila Medin, kura ar bija pielikusi rokas nolaidībā ar zviedru kuģi ir Tieslietu ministrijas valsts sekretāra vietniece.Viņas labi ļaudis atkal iecēla vel augstakos amatos.


Tā, lūk, - jo nolaidīgāks ierēdnis, jo augstāks amats, bet par šo pietiek.com klusē.

Atbildēt

smakai- Maļinovska-Līce

12.09.2012. 10:43

Tagad Kristīne Maļinovska, kura iegrūda Latviju postā ar zviedru kuģi (neaizbraucot un ignorējot starptautisko tiesas procesu, papīru iebāžot dziļāk rakstāmgaldā, lai nebojā nervus) un kuras nolaidības dēļ Latvija dabūja maksāt miljonus šķīrējtiesai un zviedriem, greznus honorārus advokātiem Gencam un Ūdrim , tagad šī Maļinovska- Līce ir godpilnā amatā, viņa pārstāv Latviju Starptautiskajā cilvektiesību tiesā.
Savukart Laila Medin, kura ar bija pielikusi rokas nolaidībā ar zviedru kuģi ir Tieslietu ministrijas valsts sekretāra vietniece.Viņas labi ļaudis atkal iecēla vel augstakos amatos.


Tā, lūk, - jo nolaidīgāks ierēdnis, jo augstāks amats, bet par šo pietiek.com klusē.

Atbildēt

Jette

12.09.2012. 10:20

Nav tikai saprotams viens - kā tas ir iespējams, ka caurbirušie, iedzīvotāju izsvītrotie Štokenbergs un Kučinskis ir atkal tikuši pie iespējas šādā vai tādā veidā čakarēt valsti????

Atbildēt

otkatņiki

12.09.2012. 10:00

a kurš ielika līgumā punktu par to, ka strīdus šķir šķīrējtiesa? vai tām personām vienreiz nav jāsēž?
šis smirduļportāls šantažē visus un visu, lai nodrošinātu kampējiem ienākumus no Latvijai absolūti neizdevīga vilcienu iepirkuma, turklāt vilcieni Latvijā nav vajadzīgi, mums ir tāda infrastruktūra, kur vilcieni var būt tikai tranzītam
kurš brauks uz Liepāju ar vilcienu 4.5 stundas, ja ar bmw var aizlidot pa 2.5?

Atbildēt

TAS IR

12.09.2012. 09:08

OTKATU VEIKSMES STASTS

Atbildēt

smaka

12.09.2012. 08:28

Līgums ir parakstīts.

Stokholmas tiesa ir slavena ar Austrumeiropas aplaupīšanu. Lietā CME pret Čehiju identiska lieta tika iztiesāta paralēli Stokholmas tiesā un Londonas tiesā. Stokholmas tiesa apzaga Čehiju pēc pilnas programmas, Londonas tiesa visas prasības pret Čehiju noraidīja.

Kurš kaitnieks, kura Maļinovska Latvijas slēgtajos līgumos liek punktu par Stokholmas tiesu??? Kurš nezin, ka Zviedrija ir bordelis???

Un vai ES dalībvalstij jau nebija sen laiks atbrīvoties no šīm BIT - bilateral investment treaties, kas tika radītas ar mēŗki aizivietot koloniālo sistēmu.

Lai gan Vienotībai jau patīk, ka mūs uzskata par koloniju.

Atbildēt

kur škale tur tiesa

12.09.2012. 08:25

čangals............

Atbildēt

Ojārs

[R] 12.09.2012. 07:37

Vai var tiesāties par spēkā nestājušos līgumu? Turklāt tiesā, kura minēta līgumā, kurš nav stājies spēkā? Pietiekprāt, var, jo šī raksta virsrakstā nav vārda "iespējams".
Ja līgums būtu stājies spēkā, tad kāpēc laimīgie pasūtījuma saņēmēji nesāktu ražot vilcienus, lai varētu laikā un labā kvalitātē tos piegādāt pasūtītājam?! Vai ar gatavu līgumu kabatā, mēģinot vēl kaut ko sarunāt, kāds nopietns uzņēmējs reizes piecas dzītos uz Eiropas otru galu un mēģinātu tikties ar visiem pēc kārtas, bet ne ar savu līgumisko partneri?
Nākas atkārtoties, taču kāpēc mums būtu jāsatraucas par spāņu spiedienu par sev izdevīgāku līguma nosacījumu panākšanu?

Atbildēt

...

12.09.2012. 07:14

Vai tad Latvijā jau sen nav zināms veids, kādā atbrīvoties no šķīrējtiesas klauzulas? Te brīnumvārds ir cesija. Latvijas valstij atliek vien cedēt savus "prasījumus" kādam pašas izveidotam veidojumam, naski celt prasību kādā pašu izvēlētā Latvijas tiesā, gan jau pamatu jurisdikcijai pret spāņiem varēs pievilkt (piemēram, tupi padarot par līdzatbildētāju kādu vietējo no Rīgas), un kurš tad Latvijā izpildīs kaut kādu Stokholmas nolēmumu, ja tas būs pretrunā ar Latvijas tiesas lemto, ka Latvija neko nav pārkāpusi. Public policy apsvērumi. Tikai Latvijas reputāciju tas padragāt varētu. Latvijas valstij taču ir izcila reputācija kā investīciju galamērķim. Jancīgākais ir tas, ka šo piegājienu var novērot Latvijas tiesās ikdienā vietējo šeptmaņu izpildījumā. Kamēr sekas nav jūtami starptautiskas, vietējā aploka ietvaros jau var izpildīties.

Atbildēt

Tas

11.09.2012. 23:46

Tas ir Latvijas veiksmes stasts

Atbildēt

Nonsens

11.09.2012. 23:45

Jampampini no vienotibas da bus pa pakalu Stokholmas tiesa ka nograbes vien. Nodoklu maksataji atkal vares savilkt jostas, lai samaksatu ligumsodus. Idioti pie varas, vienkarsi nonsens.

Atbildēt

smaka

11.09.2012. 23:16

Par 700 miljoniem

Atbildēt

Pec 30 gadiem sledzeji jau kapaa

11.09.2012. 23:08

Kaa vispar ko var slegt uz 30 gadiem?! Kapec ne uz 100? Neviens ligums nedrikst but slegts ilgal par 5 gadi!

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

11.09.2012. 22:58

Ja tie vilcieni nebūs kaut daļēji ražoti Latvijā, daudzi patrioti gatavos vilcienus vienkārši boikotēs! Dzirdi, Štadler?

Atbildēt

Ojārs

[R] 11.09.2012. 21:22

Vērojot no malas, tas izskatās kā spāņu spiediens par sev izdevīgāku līguma nosacījumu panākšanu. Tajā nav nekā īpaša vai neparasta - turklāt ņemot vērā līguma summu. Jāuztraucas būtu tad, ja viss noritēti ātri un gludi - pēc pasūtījuma potenciālo izpildītāju iecerētā scenārija. Nevajag aizmirst, ka tas, kurš maksā, tas pasūta arī mūziku - tam pieder arī pēdējais vārds. Pretendentiem uz pasūtījuma saņemšanu vienmēr ir jārēķinās ar risku, ka to var arī nesaņemt. Un tas ir tikai normāli.

Atbildēt

Tā ir

11.09.2012. 20:29

Zigismunda Genca dēls valters Gencs (zviedru kuģis), Labuckas ieceltais ūdris jau nespēja neko par labu Latvijai izdarīt, bet honorāri šiem par darbu bija grezni, Latvijai - vājprāta zaudejumi

Atbildēt

Ha

11.09.2012. 20:26

Pietiek com vajadzētu painteresēties vai joprojām starptautiskajos tiesvedības procesos ielikti -iekļuvuši tie paši advokāti, kas jau senāk ir nesuši Latvijas valstij lielus finanšu zaudējumus. Jo garāks un neveiksmīgāks starptautiskais tiesvedības process, jo LIELĀKI HONORĀRI LATVIJAS ADVOKĀTIEM.
Latvijas advokāti, ka liecina prakse, ir ieinteresēta garos un Latvijai neizdevīgos tiesvedības procesos, jo honorārs ta tikšķ !

Atbildēt

Aspal

11.09.2012. 20:24

Kā man patīk saņemt čaukstošu kāpostu.

Atbildēt

mats

11.09.2012. 19:41

Ronis kā liels diplomāts vienkārši neizrādīja sajūsmu par Štokija pēkšņo ideju! bet no otras puses ideja varbūt arī nav zemē metama , bet liekama tikai uz pareizām sliedēm.....

Atbildēt

olsteins

11.09.2012. 18:51

es tikai dariju ko lika

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

21

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

FotoSatversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.” Tā jau ir Tautvaldība - Valsts pārvalde, kurā piedalās daudzi sabiedrības locekļi caur/ar savu pārstāvniecību vēlēšanās. Mans viedoklis – ka tas ir galvenais TAUTVALDĪBAS princips, kas realizējams vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

FotoVadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām tautām. Latvijas vagari kā parasti skrējuši posta vezumam pa priekšu, tādēļ situācija Dievzemītē ir viena no traģiskākajām ES. Vietējai kliķei par laimi tauta Latvijā ir uz dumpjiem nolēmēta.
Lasīt visu...

3

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

FotoNepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet pašsaprotama. Tamdēļ vietā ir Aizsardzības ministrijas piedāvājums sākt diskusiju par jaunu koncepciju – Valsts aizsardzības dienestu, kura ietvaros Latvijas pilsoņiem radīsies jauni, pavisam konkrēti pienākumi piedalīties valsts aizsardzībā.
Lasīt visu...

20

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

FotoĻoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju dabūjis PSRS pasi, ko tajā laikā deva vien 16 gadu vecumā, un bija jādodas uz vēlēšanu iecirkni. Padomju Savienībā tā bija svētku diena, plīvoja sarkanie karogi, un es gāju izdarīt kaut ko bezjēdzīgu, jo toreiz vēlēšanas bija vien butaforija. Es to apzinājos, bet nu man bija sava pase – un es gribēju to kaut kur izmantot! Neatceros pat, par ko toreiz bija balsošana. Bet man ļoti paveicās – tās bija pirmās un pēdējās bezjēdzīgās vēlēšanas.
Lasīt visu...

3

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

FotoJūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms četriem gadiem es atbalstīju Kariņu, jo bija jānosargā valsts no populistiem. Kā komandas cilvēks es krīzē premjeru nekritizēju. Bet šobrīd mans pienākums ir runāt tieši: nedrīkst bremzēt valsti vēl četrus gadus. Ir jārīkojas daudz izlēmīgāk. Es esmu gatavs uzņemties atbildību un lūdzu jūsu atbalstu.
Lasīt visu...

21

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

FotoMums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi – gan plastikāta, gan koka, gan ar ieplīsušiem stikliem, tie mēdz būt arī kādā krāsā tonēti, gan netīri, gan miglaini. Tāpēc arī tas, ko mēs ieraugām caur savu logu, mēdz kardināli atšķirties no tā, ko caur saviem logiem redz citi, kaut patiesībā mēs lūkojamies uz vieniem un tiem pašiem priekšmetiem un aplūkojam vienas un tās pašas darbības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...

Foto

Inflācijas krīze – laiks, kad mērķtiecīgi izvēlēties Latvijas uzturproduktus

„Rudentiņis – bagāts vīrs,” septembrī, vācot ražu vai gādājot krājumus ziemai, teica mūsu senči. Septembris mūsdienās ir...

Foto

Kariņam aste kājstarpē - "Vienotības" premjers izrādījies Putina skolnieks

Jau vairākus mēnešus virkne mediju aicina ministru prezidentu Krišjāni Kariņu piedalīties raidījumos, kuros bija iecerēts iztirzāt premjera...

Foto

Politikā man kopā ar Pavļutu pie siles tikt neizdevās, tagad izmēģināšu „dzimumu līdztiesības” tēmu

"Dzimumu līdztiesība?! Mums taču ar to viss kārtībā!" ir biežākā reakcija, kad...

Foto

Tikai nesmejieties, kad es jums mēģināšu iestāstīt, ka Latvijas valsts šajos četros gados ir kļuvusi drošāka un stiprāka

13. Saeima ierakstīs Latvijas valsts politiskajā vēsturē vismaz trīs...

Foto

1. oktobra mājsēdes organizatori

Piežmiegusi CVK naudu Saeimas vēlēšanu popularizēšanai, kliķe atklāti aicināt uz boikotu tomēr neuzdrošinās. Taču izskatās, ka varneši nudien ir nobijušies no ļaužu...

Foto

Subjektīvs Saeimas deputātu kandidātu sarakstu apskats

Pirms kāda laika aicināju iet uz vēlēšanām un balsot kaut par pašu lielāko “dunduku”, tikai pret varas partijām. Pie viena...

Foto

LPSR 2.0 kūrē reliģiju

Levits, kas identificē sevi kā latvieti, sadarbībā ar valdošās koalīcijas tieslietu ministru (lasi – boļševiku komisāru) Bordānu ir iesniedzis likumprojektu, lai mainītu...

Foto

Vēlēšanas: piedalīties vai ignorēt?

Pēc vairāku lasītāju lūguma mēģināšu “izvilkt esenci” un īsi pamatot savu jau vairākkārt pausto viedokli par “vēlēšanām” mūsdienu Latvijā un to lomu...

Foto

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda bezatbildīgo aicinājumu doties meklēt un fotografēt lāčus

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda nepārdomāto un provokatīvo publiskajā telpā izskanējušo Latvijas Nacionālā dabas muzeja iniciatīvu,...

Foto

Elektrizētā priekšvēlēšanu kampaņa

Par Dievzemītes “reņģēdāju” nežēlīgu dīrāšanu 2007.—2010. gada finanšu krīzes laikā Valdis Dombrovskis (JV) ticis pie amata Eiropas Komisijā. Toreiz pat starptautiskie naudas dūži...

Foto

Jehovas liecinieki atsāk apmeklēt cilvēkus viņu dzīvesvietās

Pēc divarpus gadu pārtraukuma no 1. septembra Jehovas liecinieki visā pasaulē, arī Latvijā, atsāks to savas darbības aspektu, kas...

Foto

Uzņēmuma pāreja – jaunā VID granāta

Nu jau ar zināmu regularitāti līdz mums nonāk lietas, kur Valsts ieņēmumu dienests (VID) apgalvo, ka ir notikusi uzņēmuma vai tā...