Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vas

12.09.2012. 20:35

Ja tiešām tiesāsies,Latvija kārtējo reizi zaudēs un zaudēs pamatīgu summu,un kā vienmēr kāds uzņesies POLITISKO atbildību un kā vienmēr skādi samaksās nodokļu maksātāji.Tā pa BB maksājām,tā par sagriesto kuģi,tā par Parex,tā krājbanku,maksāsim par air Baltic un tā tālāk.Tad cik būtu jāpelna ,lai tikai mūsu politiķu stulbības apmaksātu.

Atbildēt

es

12.09.2012. 19:01

par piedalisanos konkursa valstij nnav jamaksaa.

Atbildēt

Kurmītis

12.09.2012. 16:20

Business jenotības stilā. Drīz mēs dzirdēsim līdzīgus brīnumus arī par airBaltiku ... :) Kurš to teica, ka taukmūļu laikā Latvijā esot valdījusi korupcija un pērkami politiķi ?? Ta nekā tamlīdzīga! Taukmūļu spicajiem zēniem i sapņos nekad nav rādījusies tāda nekaunība un alkatība pareizināta ar galīgu nekompetenci, ko demonstrē “godīgie un tiesiskie” ... sākot ar “Latvijas glābēja” nekustamo īpašumu un bankas biznesiem, savu ģimenes družku iekārtošanu valsts amatos, āboltiņas ģimenes štellītēm, kampara tumbočkām un beidzot ar neaizvietojamās mūrnieces aka abu-meri radaru konkursiem, zaķa autiņu dīliem un pārējiem brīnumiem ... tagad arī štokijs kopējā kasītē savu artavu piemetis klāt ... :)))

Atbildēt

arī staļins zagļus netiesāja

12.09.2012. 15:43

...................

Atbildēt

hmm

12.09.2012. 15:06

Staļins kādreiz teica: 'Katrai kļūdai ir vārds un uzvārds', un neskatoties uz drūmo represiju laiku, šie tomēr ir viedi vārdi.

Atbildēt

niknais

12.09.2012. 13:27

kā var būt konfidenciāls līgums, kura finansiālā puse sastāv no mūsu - nodokļu maksātāju naudas????
atkal tie nelieši slepus tusē mūsu naudiņu pa labi pa kreisi kā vien ienāk prātā, slēpjot to visu aiz kaut kādas mistiskas "konfidencialitātes"!!!

Atbildēt

kas nu uzziedēs

12.09.2012. 12:39

čangaļi=čekisti=komunisti visus pumpurus norij

Atbildēt

Būsim reāli!

12.09.2012. 11:42

viens ir skaidrs, visi ka šeit lasa savā mūžā nepiedzīvos Latvijas uzplaukšanu!

Atbildēt

smaka

12.09.2012. 11:26

Latviju Cilvēktiesību tiesā Strasbūrā pārstāv kriminālnoziedzniece??

Atbildēt

Kā tas var būt ?

12.09.2012. 11:00

Pietiek.com., kā tas var būt, ka Kristīne Maļinovska (tagad Līce), kura tik ļoti iegāza Latvijas valsti zviedru kuģa lietā tagad ir Ministru kabineta pārstāve starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās, Cilvēktiesību tiesā Strasbūrā ? Būtu interesanti izlasīt, kā tas var notikt, ka par nolaidību var tikt atkal vēl augstākā amatā ? Viņu taču tiesa atzina par vainīgu nolaidībā....un dienesta pienākumu nepildīšanā! Lūdzu pastāstiet par to!

Atbildēt

smakai- Maļinovska-Līce

12.09.2012. 10:43

Tagad Kristīne Maļinovska, kura iegrūda Latviju postā ar zviedru kuģi (neaizbraucot un ignorējot starptautisko tiesas procesu, papīru iebāžot dziļāk rakstāmgaldā, lai nebojā nervus) un kuras nolaidības dēļ Latvija dabūja maksāt miljonus šķīrējtiesai un zviedriem, greznus honorārus advokātiem Gencam un Ūdrim , tagad šī Maļinovska- Līce ir godpilnā amatā, viņa pārstāv Latviju Starptautiskajā cilvektiesību tiesā.
Savukart Laila Medin, kura ar bija pielikusi rokas nolaidībā ar zviedru kuģi ir Tieslietu ministrijas valsts sekretāra vietniece.Viņas labi ļaudis atkal iecēla vel augstakos amatos.


Tā, lūk, - jo nolaidīgāks ierēdnis, jo augstāks amats, bet par šo pietiek.com klusē.

Atbildēt

smakai- Maļinovska-Līce

12.09.2012. 10:43

Tagad Kristīne Maļinovska, kura iegrūda Latviju postā ar zviedru kuģi (neaizbraucot un ignorējot starptautisko tiesas procesu, papīru iebāžot dziļāk rakstāmgaldā, lai nebojā nervus) un kuras nolaidības dēļ Latvija dabūja maksāt miljonus šķīrējtiesai un zviedriem, greznus honorārus advokātiem Gencam un Ūdrim , tagad šī Maļinovska- Līce ir godpilnā amatā, viņa pārstāv Latviju Starptautiskajā cilvektiesību tiesā.
Savukart Laila Medin, kura ar bija pielikusi rokas nolaidībā ar zviedru kuģi ir Tieslietu ministrijas valsts sekretāra vietniece.Viņas labi ļaudis atkal iecēla vel augstakos amatos.


Tā, lūk, - jo nolaidīgāks ierēdnis, jo augstāks amats, bet par šo pietiek.com klusē.

Atbildēt

Jette

12.09.2012. 10:20

Nav tikai saprotams viens - kā tas ir iespējams, ka caurbirušie, iedzīvotāju izsvītrotie Štokenbergs un Kučinskis ir atkal tikuši pie iespējas šādā vai tādā veidā čakarēt valsti????

Atbildēt

otkatņiki

12.09.2012. 10:00

a kurš ielika līgumā punktu par to, ka strīdus šķir šķīrējtiesa? vai tām personām vienreiz nav jāsēž?
šis smirduļportāls šantažē visus un visu, lai nodrošinātu kampējiem ienākumus no Latvijai absolūti neizdevīga vilcienu iepirkuma, turklāt vilcieni Latvijā nav vajadzīgi, mums ir tāda infrastruktūra, kur vilcieni var būt tikai tranzītam
kurš brauks uz Liepāju ar vilcienu 4.5 stundas, ja ar bmw var aizlidot pa 2.5?

Atbildēt

TAS IR

12.09.2012. 09:08

OTKATU VEIKSMES STASTS

Atbildēt

smaka

12.09.2012. 08:28

Līgums ir parakstīts.

Stokholmas tiesa ir slavena ar Austrumeiropas aplaupīšanu. Lietā CME pret Čehiju identiska lieta tika iztiesāta paralēli Stokholmas tiesā un Londonas tiesā. Stokholmas tiesa apzaga Čehiju pēc pilnas programmas, Londonas tiesa visas prasības pret Čehiju noraidīja.

Kurš kaitnieks, kura Maļinovska Latvijas slēgtajos līgumos liek punktu par Stokholmas tiesu??? Kurš nezin, ka Zviedrija ir bordelis???

Un vai ES dalībvalstij jau nebija sen laiks atbrīvoties no šīm BIT - bilateral investment treaties, kas tika radītas ar mēŗki aizivietot koloniālo sistēmu.

Lai gan Vienotībai jau patīk, ka mūs uzskata par koloniju.

Atbildēt

kur škale tur tiesa

12.09.2012. 08:25

čangals............

Atbildēt

Ojārs

[R] 12.09.2012. 07:37

Vai var tiesāties par spēkā nestājušos līgumu? Turklāt tiesā, kura minēta līgumā, kurš nav stājies spēkā? Pietiekprāt, var, jo šī raksta virsrakstā nav vārda "iespējams".
Ja līgums būtu stājies spēkā, tad kāpēc laimīgie pasūtījuma saņēmēji nesāktu ražot vilcienus, lai varētu laikā un labā kvalitātē tos piegādāt pasūtītājam?! Vai ar gatavu līgumu kabatā, mēģinot vēl kaut ko sarunāt, kāds nopietns uzņēmējs reizes piecas dzītos uz Eiropas otru galu un mēģinātu tikties ar visiem pēc kārtas, bet ne ar savu līgumisko partneri?
Nākas atkārtoties, taču kāpēc mums būtu jāsatraucas par spāņu spiedienu par sev izdevīgāku līguma nosacījumu panākšanu?

Atbildēt

...

12.09.2012. 07:14

Vai tad Latvijā jau sen nav zināms veids, kādā atbrīvoties no šķīrējtiesas klauzulas? Te brīnumvārds ir cesija. Latvijas valstij atliek vien cedēt savus "prasījumus" kādam pašas izveidotam veidojumam, naski celt prasību kādā pašu izvēlētā Latvijas tiesā, gan jau pamatu jurisdikcijai pret spāņiem varēs pievilkt (piemēram, tupi padarot par līdzatbildētāju kādu vietējo no Rīgas), un kurš tad Latvijā izpildīs kaut kādu Stokholmas nolēmumu, ja tas būs pretrunā ar Latvijas tiesas lemto, ka Latvija neko nav pārkāpusi. Public policy apsvērumi. Tikai Latvijas reputāciju tas padragāt varētu. Latvijas valstij taču ir izcila reputācija kā investīciju galamērķim. Jancīgākais ir tas, ka šo piegājienu var novērot Latvijas tiesās ikdienā vietējo šeptmaņu izpildījumā. Kamēr sekas nav jūtami starptautiskas, vietējā aploka ietvaros jau var izpildīties.

Atbildēt

Tas

11.09.2012. 23:46

Tas ir Latvijas veiksmes stasts

Atbildēt

Nonsens

11.09.2012. 23:45

Jampampini no vienotibas da bus pa pakalu Stokholmas tiesa ka nograbes vien. Nodoklu maksataji atkal vares savilkt jostas, lai samaksatu ligumsodus. Idioti pie varas, vienkarsi nonsens.

Atbildēt

smaka

11.09.2012. 23:16

Par 700 miljoniem

Atbildēt

Pec 30 gadiem sledzeji jau kapaa

11.09.2012. 23:08

Kaa vispar ko var slegt uz 30 gadiem?! Kapec ne uz 100? Neviens ligums nedrikst but slegts ilgal par 5 gadi!

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

11.09.2012. 22:58

Ja tie vilcieni nebūs kaut daļēji ražoti Latvijā, daudzi patrioti gatavos vilcienus vienkārši boikotēs! Dzirdi, Štadler?

Atbildēt

Ojārs

[R] 11.09.2012. 21:22

Vērojot no malas, tas izskatās kā spāņu spiediens par sev izdevīgāku līguma nosacījumu panākšanu. Tajā nav nekā īpaša vai neparasta - turklāt ņemot vērā līguma summu. Jāuztraucas būtu tad, ja viss noritēti ātri un gludi - pēc pasūtījuma potenciālo izpildītāju iecerētā scenārija. Nevajag aizmirst, ka tas, kurš maksā, tas pasūta arī mūziku - tam pieder arī pēdējais vārds. Pretendentiem uz pasūtījuma saņemšanu vienmēr ir jārēķinās ar risku, ka to var arī nesaņemt. Un tas ir tikai normāli.

Atbildēt

Tā ir

11.09.2012. 20:29

Zigismunda Genca dēls valters Gencs (zviedru kuģis), Labuckas ieceltais ūdris jau nespēja neko par labu Latvijai izdarīt, bet honorāri šiem par darbu bija grezni, Latvijai - vājprāta zaudejumi

Atbildēt

Ha

11.09.2012. 20:26

Pietiek com vajadzētu painteresēties vai joprojām starptautiskajos tiesvedības procesos ielikti -iekļuvuši tie paši advokāti, kas jau senāk ir nesuši Latvijas valstij lielus finanšu zaudējumus. Jo garāks un neveiksmīgāks starptautiskais tiesvedības process, jo LIELĀKI HONORĀRI LATVIJAS ADVOKĀTIEM.
Latvijas advokāti, ka liecina prakse, ir ieinteresēta garos un Latvijai neizdevīgos tiesvedības procesos, jo honorārs ta tikšķ !

Atbildēt

Aspal

11.09.2012. 20:24

Kā man patīk saņemt čaukstošu kāpostu.

Atbildēt

mats

11.09.2012. 19:41

Ronis kā liels diplomāts vienkārši neizrādīja sajūsmu par Štokija pēkšņo ideju! bet no otras puses ideja varbūt arī nav zemē metama , bet liekama tikai uz pareizām sliedēm.....

Atbildēt

olsteins

11.09.2012. 18:51

es tikai dariju ko lika

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...