Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Apsveicam mūsu valsts svētkos

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

smieklīgi

18.02.2016. 22:01

nevajag lai Tavi palīgi no katra projekta nokāš vismaz pusi - tad arī skolai vajadzētu 5 reizes mazāk .Vajag dikti daudz nokāst...

Atbildēt

w

18.02.2016. 19:33

Sorosisti pret, kleptokrāti par????

Atbildēt

mizantrops

17.02.2016. 23:05

Raksta vēstījums - ierēdņi baidās no atlaišanas vairāk par visu un uzrakstīs jebko, lai tik paliktu amatā.

Atbildēt

lasītājs

16.02.2016. 13:25

Kas bija raksta vēstījums? Ka vienā no bagātakajām pašavldībām, kuru tā slavina, uzrādās jau vairāk kā 10 gadus sabrukuma stadijā atrodas skola, ar kuru pašvaldība lepojas. Īpaši ņemot vērā, ka Eiropas fondus vieglāk iegūt ir ārpus Rīgas un Ventspils ir ideāla vieta reģionu attīstības līdzekļu piesaistei. Kāds tam visam sakars ar Sorosu?

Atbildēt

caca

11.02.2016. 09:10

Vēl nožēlojamāki ir sorosiešu vaukšķi - kas ražo pasūtījuma sižetus un zombē ar meliem sabiedrību.Labi, ka visi jau sen ir atkoduši viņu melu laboratoriju.

Atbildēt

Šalle

10.02.2016. 16:27

Tad huļi Lembergs ļāva bērniem 10 gadus mācīties bīstamā ēkā? Vajadzētu izvērtēt šī liekuļa atbildību, ja jau bijis informēts.

Atbildēt

trusis Džulio

09.02.2016. 16:42

»

Soross vienojās (precīzas "aizkulises" nezinu) ar Repši, ka nedevalvēs LVL ar spekulācijam, pašam nopelnot. Tad Repše saprata, ka jāprasa tautai ziedojumus, lai iegūtu "šim brīdim" vismaz kaut ko sev


vislabākais ir "precīzas aizkulises nezinu". Un ko tad tu zini?

Kur neesam precīzi, velns spēlējas. Un tas jau arī šādu "komentāru" mērķis. Tikai loģikas nekādas. Uz lata stabilitāti uzvārījās ļoti daudzi, un lata devalvācija nebija vien Repšes rokās. Un tāds Soross to zināja kriteni labāk par tevi, kā izskatās.

Pilnīgs BS

Atbildēt

09.02.2016. 13:19

»

trusis Džulio

Soross ir noziedznieks, piekrītu Lembergam, pie kam Soross rada daudz lielāku kaitējumu valstij nekā puse no visiem korumpantiem un LEMBERGU kopā ņemot...


Soross vienojās (precīzas "aizkulises" nezinu) ar Repši, ka nedevalvēs LVL ar spekulācijam, pašam nopelnot. Tad Repše saprata, ka jāprasa tautai ziedojumus, lai iegūtu "šim brīdim" vismaz kaut ko sev.

Atbildēt

eu

08.02.2016. 16:35

Bet zaglis lembergs vēl līdz šim nav nosaucis vārdā nevienu Latvijas iedzīvotāju , kas būtu sorosists . Tas lembergs tāda pļepertaša vien ir .

Atbildēt

trusis Džulio

08.02.2016. 14:31

»

Niknais

Soross ir noziedznieks, piekrītu Lembergam, pie kam Soross rada daudz lielāku kaitējumu valstij nekā puse no visiem korumpantiem kopā ņemot


Soross ir noziedznieks, piekrītu Lembergam, pie kam Soross rada daudz lielāku kaitējumu valstij nekā puse no visiem korumpantiem un LEMBERGU kopā ņemot.
----
aizmirsi laikam, nācās pierakstīt :)

Soross nav noziedznieks, Soross ir valūtas spekulants. Neesam vairs PSRS, tavai zināšanai. Tad to sauca par spekulāciju, tagad -par biznesu. Un tāds vaukšķis Lembergs Sorosam pazolēs neder. Tādēļ arī besijās un smird.

Bet citādi jau Latvijā Lembim grēks sūdzēties, viņa satelītmedijos LNT, NRA un Pietiek.com viņa viedoklis jau nu tiek tiražēts regulāri.

Demokrātija ir oligarhu vara, šaubu nav un to neviens neapstrīd. Katrā valstī ir savi oligarhi, kā Tramps, Berluskoni, Bolorē, Lembergs - ir itkai daži piemēri. Cits jautājums - vai valsts ir noteikusi stingrus limitus, cik daudz tāds oligarhs var atļauties.

Bet nu neko, gaidām pirmās instances spriedumu - būs vai nebūs ar brīvības atņemšanu. Tad arī redzēsim, cik daudz oligarhi Latvijā var atļauties. Pārējais viss ir tukša dri.šana

Atbildēt

boom

07.02.2016. 21:37

»

Niknais

Sorosam čekisti būtu ļoti labi sabiedrotie


Vēl šis te murkšķ, radījums slimais

Atbildēt

Interesanti

07.02.2016. 18:25

Kāpēc naudas sadali starp pašvaldībām medijos neskaidro ministri, bet vienas pašvaldības vadītājs. Par ko ministri saņem algu?

Atbildēt

we

07.02.2016. 17:45

ko viņš tur pļerkst... sliktam dejotājam, kad olas spiež ir vaina pašā dejotājā. un tad visi apkārt slikti un kaut kādi tur sorosīti.

Atbildēt

Līme

07.02.2016. 15:18

Lemberga kungs pirms rakstīšanas varētu faktus pārbaudīt. 11 lpp atradīsiet arī ventspils skolu. http://www.lnkc.gov.lv/Uploads/2015/12/28/1451287916_8372.pdf

Atbildēt

07.02.2016. 14:42

»

Niknais

Sorosam čekisti būtu ļoti labi sabiedrotie


Sūda cionistu atbalstītāj, Lemberg! Pats ne ar ko neatšķiries no cionistiem, jo vienlaikus kopā ar viņiem, apzogot valsti ar ofšoriem Šveices bankās, tu realizē genocīdu pret latviešu tautu, kam jāpamet Latvija, iznīcinot latviešu valodu un kultūru.

Sūda sorosist, cionistu sistais Lemberg, nabadziņ, kas tik iespaidīgi mētā savu „interesi par Latvijas kultūru” - vecais marksist, pietiek Eiropas naudu pumpēt ar projektiem savējiem! Patiesību, kas slēpjas aiz tavas divkosīgās dabas, nekas nespēj noslēpt!

Sorosisti-cionīdi paredzējuši, ka tādiem ka tu, oligarhiem jātur nauda Šveices bankās, nevis jāiegulda Latvijas ekonomikā, kas apdraudētu valsts parāda palielināšanu.

Visa tava ilglaicīgā „diršana” tevi pašu atmasko kā sorosīdu, komunistu demagogu! Kā tu pats sev neriebies, Lemberg?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

07.02.2016. 14:08

Šeit izskaidrots viens no būtiskākajiem faktoriem izglītības līmeņa degradēšanā
https://www.youtube.com/watch?v=fLa7xFLFSUU

Šeit uz pirkstiem izskaidrots ar kādiem paņēmieniem kangari degradē izglītības sistēmu Krievijā - ļoti līdzīgi ar to kā notiek pie mums
https://youtu.be/ZDgf-S3EVDM

Atbildēt

07.02.2016. 14:02

Sūda cionistu atbalstītāj, Lemberg! Pats ne ar ko neatšķiries no cionistiem, jo vienlaikus kopā ar viņiem, apzogot valsti ar ofšoriem Šveices bankās, tu realizē genocīdu pret latviešu tautu, kam jāpamet Latvija, iznīcinot latviešu valodu un kultūru.

Sūda sorosist, cionistu sistais Lemberg, nabadziņ, kas tik iespaidīgi mētā savu „interesi par Latvijas kultūru” - vecais marksist, pietiek Eiropas naudu pumpēt ar projektiem savējiem! Patiesību, kas slēpjas aiz tavas divkosīgās dabas, nekas nespēj noslēpt!

Ka tu pats sev neriebies?

Atbildēt

Niknais

07.02.2016. 13:50

»

boom

iedzer indi, čekist


Sorosam čekisti būtu ļoti labi sabiedrotie

Atbildēt

aha

06.02.2016. 23:12

Ļoti efektīva līdzekļu izmantošana

skolā mācās teju 500 izglītojamo, un tuvāko gadu laikā plānots, ka šis skaits vēl tikai pieaugs, turklāt sižetā netiek pieminēti vismaz 100 pedagogu, kas jau pašlaik vada nodarbības valsts Ventspils mūzikas vidusskolā

Atbildēt

de vaškevics

06.02.2016. 22:09

da labi visiem ir apnicis apbalvot ventspils būvniekus.
nekas nebūtu pretī ja turpmāk to saņemtu aluuksne

Atbildēt

lhs

06.02.2016. 19:32

toties sorosam ir daudz-daudz naudinas un tapec latvijas kangariem ir ko rosities. ekonomikas valsti nav, bet te var dabut piki un gandriz bez pulem, ja veders pins tad jau to s... lietu izspiest ara var...

Atbildēt

Niknais

06.02.2016. 18:52

Soross ir noziedznieks, piekrītu Lembergam, pie kam Soross rada daudz lielāku kaitējumu valstij nekā puse no visiem korumpantiem kopā ņemot.


https://www.youtube.com/watch?v=yxLxx9elOv8

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...