Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

NSG

15.12.2017. 12:53

Gribētu zināt no kurienes lai Latvijā rastos cilvēku neskarti meži, kāds laikam ir aizmirsis vēsturi. Pirmais pasaules karš, neatkarības cīņas, otrais pasaules karš. Šajā laikā latvijā bija tikai ap 30 % no visas platības mežs, turklāt lielu daļu saspridzināja karos pārvēršot par mirušo zonu, pēc pirmā pasaules kara lielus apjomus izzāģēja bermonds un citi latvijas teritoriju tīkot gribētāji lai dabūtu naudu kara turpināšanai, pēc tam jau arī otrajā pasaules karā tika izbombītas pietiekami lielas teritorijas, takā nevajag te vainot LVM vai privātos ka nav neaiztiktu mežu viņu fiziska daudz nepalika pēc visas karadarbības.

Atbildēt

Nolobētā likumdošana

02.12.2017. 23:31

»

Vēl skumjāk

Tu marihuānu pīpē pārāk daudz


Sveša nauda rīklē neiestrēgs ? Forši taču noskūt to kas nepieder tev, vai ne ?

Atbildēt

Marijas bèrns

02.12.2017. 13:51

»

Marijas tante

Man arī ir skumji,jo pazudušas sēņu vietas,tur,kur dažus gadus gadus braucu sēņot,mežu vairs vav.Manas sēņu vietas bija Dzērbenes apkārtne,skumji


Marijas tante! Noperc pari sev mežu un sèñi kamer pati sène klûsti! Šito tukšo demagogiju ir jàuzbeidz. Ja Tu spertu savu kàju manà mežà, salauztu abas!

Atbildēt

paga paga

02.12.2017. 13:05

Tas ir tiešām patiesība, ka Somijā meži aizņem 70 %, bet kad braucu cauri visai Somijai no apakšas uz augšu, tad likās, ka tur ir bezgalīgi meži. Cilvēki, kas sauc Latviju par mežu valsti nopietni kļūdās. Latvijā meži aizņem tikai no 35 - 40%. Bet sakarā ar baiso mežu izciršanu pēdējos 10 gados, domāju, ka Latvijā meži ir tikai vairs 30 % no teritorijas. Tad par kādu mežu lielvalsti mēs runājam!

Atbildēt

Strīpniek, Zakovic, Bumbieri, Muižniek, Janson, Ozol, Dūklav!

02.12.2017. 08:13

Beidziet apzagt paši savu tautu!
Tajā elles ķēķī, kurā jūs pašlaik grūžat Latvijas tautu, jūs paši pazudīsiet.

Atbildēt

!!!

01.12.2017. 13:58

Ja mani saimnieki ārzemēs liktu man uzpirkt Latvijas meža zemes es cītos kopā ar jums zaļie draudziņi, jo tad lēti varētu pirkt mežus

Atbildēt

Dace

01.12.2017. 12:24

Mums Latvijā praktiski nav vides aizsardzības institūcijas, kas reāli cīnās par dabas aizsardzību likumdošanas līmenī. NAV mums tādas!
Igaunija, kas nupat arī paudusi atbalstu mūsu mežu aizstāvībai, ir varoša cīnīties pilnīgi citā līmenī un pakāpē. Viņiem ir Igaunijas Vides likumdošanas centrs/Estonian Environmental Law Center.
Tā ir reāla katra valdības lēmuma izvērtēšana un samērošana ar vides un dabas aizsardzības prasībām no visiem juridiskajiem aspektiem.

Atbildēt

Žanis

01.12.2017. 11:22

»

Aina

Arī cilvēks sākas no 50 gadu vecuma, bet jaunāki nav cilvēki, bet kaut kādi tur bērni un līdz galam nenobriedu;šie


vai tad tā nav?? Tas taču pat pašā grāmatu grāmatā teikts! To pat bērni tagad zina.

Atbildēt

Lauķis

01.12.2017. 11:04

»

Jānis

Klasisks izskaloto smadzeņu piemērs, kurš nespēj saprast, ka mežs Latvijā pēc kailcirtes atjaunojas


Pašam, tā vien liekas, ir problēmas ar domāšanu. Protams, ka mazie kociņi un krūmiņi sāk augt jau otrajā vai trešajā gadā pēc nociršanas. Taču meža vide atjaunojas ne ātrāk kā 20 - 30 gadu vecum.
Tā ka nav mežs burkānu lauks, nu nekādi nav. Tikai daudziem to tā pagrūtāk saprast.
Taču viedoklis ir.

Atbildēt

??

01.12.2017. 10:25

Somijā mežkopjiem ir pilnīga brīvība, nekādi ierobežojumi, Latvijā vēl 100 gadus tā nebūs, bet Latijā zaļie propogandisti savā šauri aprobežotajā demogoģijā jau grib sacensties ar Gebelsu???

Atbildēt

esiet modri!

01.12.2017. 10:09

Cilvēki, esiet modri!
Zoļo organizācijas dāsni tiek finasētas no ārvalstīm, ir pamatotas aizdomas ka meķis ir turināt par grašiem uzpirkt Latvijas mežu zemi! Pielīdzinot noteikumus kaimiņvalstīm, automātiski mainās visu Latvijas mežu vērtība, bet Latvijas zemes uzpircējiem tas ir kauls riklē

Atbildēt

Aina

01.12.2017. 09:44

»

lauķis

Liela daļa spriedēju mežu pazīst tikai no bildēm , turklāt par mežu platībām tiek saukti krūmi , jaunaudzes un izcirtumi , bet mežs sākas no 50 gadu vecuma


Arī cilvēks sākas no 50 gadu vecuma, bet jaunāki nav cilvēki, bet kaut kādi tur bērni un līdz galam nenobriedu;šie.

Atbildēt

Jānis

01.12.2017. 09:40

»

skumji

Latvijas cilvēki ir bezgala tuvredzīgi, lielākā daļa nav spējīgi aptvert, ka svarīga ir ne tikai ekonomiskā attīstība...


Ja jau tā būtu, tad jau īpašnieki nedz koptu nedz arī stādītu mežus, kas ir ieguldījums ilgtermiņā.


Atbildēt

Jānis

01.12.2017. 09:34

»

vv

nebūs jau KUR vairs tās sēnes lasīt! mežus taču izcirtīs, nekā vairs nebūs! tuksnesis


Klasisks izskaloto smadzeņu piemērs, kurš nespēj saprast, ka mežs Latvijā pēc kailcirtes atjaunojas.

Atbildēt

Jānis

01.12.2017. 09:33

»

Lauķis

Nu gan aizlaidi šķērsām! Vecie MRS-isti cirta mežus to pieauguma robežās, vai pat mazāk, jo nebija tādas tehnikas kāda ir šodien...


Tad jau sanāk, ka visi meža nozarē visā EU ir uzpirkti. Jo sevišķi skatoties nocirsto m3 daudzumu uz ha katrai ES valstij atsevišķi.

Atbildēt

lauķis

01.12.2017. 06:08

»

Lauķis

Nu gan aizlaidi šķērsām! Vecie MRS-isti cirta mežus to pieauguma robežās, vai pat mazāk, jo nebija tādas tehnikas kāda ir šodien...


Liela daļa spriedēju mežu pazīst tikai no bildēm , turklāt par mežu platībām tiek saukti krūmi , jaunaudzes un izcirtumi , bet mežs sākas no 50 gadu vecuma.

Atbildēt

Lauķis

30.11.2017. 23:35

»

Max

jā, ZZS ir vezo kolhoznieku un MRS-istu partija. Nekāda sakara ar dabas aizsardzību nav bijis un nebūs. Nauda! Nauda! Nauda


Nu gan aizlaidi šķērsām! Vecie MRS-isti cirta mežus to pieauguma robežās, vai pat mazāk, jo nebija tādas tehnikas kāda ir šodien.
Ja vien vari atcerēties, tajā laikā varēja salasīt gan ogas, gan sēnes - atšķirībā no šodienas.
Teiktais tikai liecina par to, ka šodien koksnes pieaugums mežā gadā tiek pārcirsts, un nekaunīgi tiek prasīts vēl vairāk. Un ir vēl vairāk nekā dīvaini,ka daudzi sabiedrībā to akceptē.
Te jāatceras Amerikas indiāņu teiktais: Kad būs nocirsts pēdējais koks, tikai tad baltais cilvēks beidzot sapratīs, ka nauda nav ēdama.

Atbildēt

vv

30.11.2017. 22:45

»

letins

Jā, priekš kam gan latviešiem nauda? Var taču sēnes lasīt


nebūs jau KUR vairs tās sēnes lasīt! mežus taču izcirtīs, nekā vairs nebūs! tuksnesis!

Atbildēt

50s

30.11.2017. 21:38

Nebalsojiet par ta saucamo zalo partiju . Ta ir vismelnaka partija. Par mezu izlaupisanu vajag sudzeties Eiropas komisija.

Atbildēt

letins

30.11.2017. 20:33

Jā, priekš kam gan latviešiem nauda? Var taču sēnes lasīt!

Atbildēt

Max

30.11.2017. 19:33

jā, ZZS ir vezo kolhoznieku un MRS-istu partija. Nekāda sakara ar dabas aizsardzību nav bijis un nebūs. Nauda! Nauda! Nauda!

Atbildēt

?>

30.11.2017. 15:53

Tomēr nevaru saprast, kāpēc putnkopis, kam nav ne meežkopja izglītības, ne sajēgas, tik aktīvi gvelž neko neargumentējošu vāvuli. Atstrādā?

Atbildēt

Marijas tante

30.11.2017. 15:45

Man arī ir skumji,jo pazudušas sēņu vietas,tur,kur dažus gadus gadus braucu sēņot,mežu vairs vav.Manas sēņu vietas bija Dzērbenes apkārtne,skumji.

Atbildēt

skumji

30.11.2017. 14:53

Latvijas cilvēki ir bezgala tuvredzīgi, lielākā daļa nav spējīgi aptvert, ka svarīga ir ne tikai ekonomiskā attīstība.
Ja Latvija nebūtu ES, te kopš neatkarības atjaunošanas mežrūpnieku alkatības dēļ tiktu iznīcinātas īpaši aizsargājamās sugas un biotopi, izcirsti simtgadīgie meži. Zivju upēs ir palicis ļoti maz, mazie HES-i, netīrie notekūdeņi un zvejnieku alkatība, lietojot tīklus vairāk nekā atļauts,tās iznīcinājušas.
Nožēlojami ir arī tas, ka nav politiskās partijas, kas uzstātu uz vides aizsardzību. Mūsu t.s. Zaļā partija ir tikai fikcija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

6

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

Foto2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas toreizējā ministra Edmunda Sprūdža izteikumiem LNT raidījuma “900 sekundes” diskusijā (16.10.2012.), kuras laikā toreizējais ministrs pauda pārliecību par manu atstādināšanu no Ventspils domes priekšsēdētāja amata, cita starpā sakot: „Jums ir jāsaņem [..] taisnīgs sods, zaglim, tāpat kā filmā, ir jāsēž cietumā”; „un tieši, pateicoties tai Jūsu nesodāmībai, kuru Jūs pērkat par publisku nodokļu maksātāju naudu, tajā skaitā par Ventspils iedzīvotāju naudu.”
Lasīt visu...

21

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

Foto1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests esošajā sastāvā.
Lasīt visu...

12

Unikālais izaicinājums

FotoVai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku izaicinājumu? Ja ne visā mūžā, tad tikai pēcpadomju gados. Ja ne no katra cilvēka, tad no valsts visaugstākās amatpersonas. Vai Latvijā ir kāds precedents fotogrāfijā fiksētajam izaicinājumam?
Lasīt visu...

3

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

FotoLatvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas tiesas izveide ir sasteigta, nav pietiekami izvērtēti visi ar to saistītie faktori, kā arī nav ņemtas vērā citas iespējas, kas lietu izskatīšanu padarītu efektīvāku.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...