Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

NSG

15.12.2017. 13:53

Gribētu zināt no kurienes lai Latvijā rastos cilvēku neskarti meži, kāds laikam ir aizmirsis vēsturi. Pirmais pasaules karš, neatkarības cīņas, otrais pasaules karš. Šajā laikā latvijā bija tikai ap 30 % no visas platības mežs, turklāt lielu daļu saspridzināja karos pārvēršot par mirušo zonu, pēc pirmā pasaules kara lielus apjomus izzāģēja bermonds un citi latvijas teritoriju tīkot gribētāji lai dabūtu naudu kara turpināšanai, pēc tam jau arī otrajā pasaules karā tika izbombītas pietiekami lielas teritorijas, takā nevajag te vainot LVM vai privātos ka nav neaiztiktu mežu viņu fiziska daudz nepalika pēc visas karadarbības.

Atbildēt

Nolobētā likumdošana

03.12.2017. 00:31

»

Vēl skumjāk

Tu marihuānu pīpē pārāk daudz


Sveša nauda rīklē neiestrēgs ? Forši taču noskūt to kas nepieder tev, vai ne ?

Atbildēt

Marijas bèrns

02.12.2017. 14:51

»

Marijas tante

Man arī ir skumji,jo pazudušas sēņu vietas,tur,kur dažus gadus gadus braucu sēņot,mežu vairs vav.Manas sēņu vietas bija Dzērbenes apkārtne,skumji


Marijas tante! Noperc pari sev mežu un sèñi kamer pati sène klûsti! Šito tukšo demagogiju ir jàuzbeidz. Ja Tu spertu savu kàju manà mežà, salauztu abas!

Atbildēt

paga paga

02.12.2017. 14:05

Tas ir tiešām patiesība, ka Somijā meži aizņem 70 %, bet kad braucu cauri visai Somijai no apakšas uz augšu, tad likās, ka tur ir bezgalīgi meži. Cilvēki, kas sauc Latviju par mežu valsti nopietni kļūdās. Latvijā meži aizņem tikai no 35 - 40%. Bet sakarā ar baiso mežu izciršanu pēdējos 10 gados, domāju, ka Latvijā meži ir tikai vairs 30 % no teritorijas. Tad par kādu mežu lielvalsti mēs runājam!

Atbildēt

Strīpniek, Zakovic, Bumbieri, Muižniek, Janson, Ozol, Dūklav!

02.12.2017. 09:13

Beidziet apzagt paši savu tautu!
Tajā elles ķēķī, kurā jūs pašlaik grūžat Latvijas tautu, jūs paši pazudīsiet.

Atbildēt

!!!

01.12.2017. 14:58

Ja mani saimnieki ārzemēs liktu man uzpirkt Latvijas meža zemes es cītos kopā ar jums zaļie draudziņi, jo tad lēti varētu pirkt mežus

Atbildēt

Dace

01.12.2017. 13:24

Mums Latvijā praktiski nav vides aizsardzības institūcijas, kas reāli cīnās par dabas aizsardzību likumdošanas līmenī. NAV mums tādas!
Igaunija, kas nupat arī paudusi atbalstu mūsu mežu aizstāvībai, ir varoša cīnīties pilnīgi citā līmenī un pakāpē. Viņiem ir Igaunijas Vides likumdošanas centrs/Estonian Environmental Law Center.
Tā ir reāla katra valdības lēmuma izvērtēšana un samērošana ar vides un dabas aizsardzības prasībām no visiem juridiskajiem aspektiem.

Atbildēt

Žanis

01.12.2017. 12:22

»

Aina

Arī cilvēks sākas no 50 gadu vecuma, bet jaunāki nav cilvēki, bet kaut kādi tur bērni un līdz galam nenobriedu;šie


vai tad tā nav?? Tas taču pat pašā grāmatu grāmatā teikts! To pat bērni tagad zina.

Atbildēt

Lauķis

01.12.2017. 12:04

»

Jānis

Klasisks izskaloto smadzeņu piemērs, kurš nespēj saprast, ka mežs Latvijā pēc kailcirtes atjaunojas


Pašam, tā vien liekas, ir problēmas ar domāšanu. Protams, ka mazie kociņi un krūmiņi sāk augt jau otrajā vai trešajā gadā pēc nociršanas. Taču meža vide atjaunojas ne ātrāk kā 20 - 30 gadu vecum.
Tā ka nav mežs burkānu lauks, nu nekādi nav. Tikai daudziem to tā pagrūtāk saprast.
Taču viedoklis ir.

Atbildēt

??

01.12.2017. 11:25

Somijā mežkopjiem ir pilnīga brīvība, nekādi ierobežojumi, Latvijā vēl 100 gadus tā nebūs, bet Latijā zaļie propogandisti savā šauri aprobežotajā demogoģijā jau grib sacensties ar Gebelsu???

Atbildēt

esiet modri!

01.12.2017. 11:09

Cilvēki, esiet modri!
Zoļo organizācijas dāsni tiek finasētas no ārvalstīm, ir pamatotas aizdomas ka meķis ir turināt par grašiem uzpirkt Latvijas mežu zemi! Pielīdzinot noteikumus kaimiņvalstīm, automātiski mainās visu Latvijas mežu vērtība, bet Latvijas zemes uzpircējiem tas ir kauls riklē

Atbildēt

Aina

01.12.2017. 10:44

»

lauķis

Liela daļa spriedēju mežu pazīst tikai no bildēm , turklāt par mežu platībām tiek saukti krūmi , jaunaudzes un izcirtumi , bet mežs sākas no 50 gadu vecuma


Arī cilvēks sākas no 50 gadu vecuma, bet jaunāki nav cilvēki, bet kaut kādi tur bērni un līdz galam nenobriedu;šie.

Atbildēt

Jānis

01.12.2017. 10:40

»

skumji

Latvijas cilvēki ir bezgala tuvredzīgi, lielākā daļa nav spējīgi aptvert, ka svarīga ir ne tikai ekonomiskā attīstība...


Ja jau tā būtu, tad jau īpašnieki nedz koptu nedz arī stādītu mežus, kas ir ieguldījums ilgtermiņā.


Atbildēt

Jānis

01.12.2017. 10:34

»

vv

nebūs jau KUR vairs tās sēnes lasīt! mežus taču izcirtīs, nekā vairs nebūs! tuksnesis


Klasisks izskaloto smadzeņu piemērs, kurš nespēj saprast, ka mežs Latvijā pēc kailcirtes atjaunojas.

Atbildēt

Jānis

01.12.2017. 10:33

»

Lauķis

Nu gan aizlaidi šķērsām! Vecie MRS-isti cirta mežus to pieauguma robežās, vai pat mazāk, jo nebija tādas tehnikas kāda ir šodien...


Tad jau sanāk, ka visi meža nozarē visā EU ir uzpirkti. Jo sevišķi skatoties nocirsto m3 daudzumu uz ha katrai ES valstij atsevišķi.

Atbildēt

lauķis

01.12.2017. 07:08

»

Lauķis

Nu gan aizlaidi šķērsām! Vecie MRS-isti cirta mežus to pieauguma robežās, vai pat mazāk, jo nebija tādas tehnikas kāda ir šodien...


Liela daļa spriedēju mežu pazīst tikai no bildēm , turklāt par mežu platībām tiek saukti krūmi , jaunaudzes un izcirtumi , bet mežs sākas no 50 gadu vecuma.

Atbildēt

Lauķis

01.12.2017. 00:35

»

Max

jā, ZZS ir vezo kolhoznieku un MRS-istu partija. Nekāda sakara ar dabas aizsardzību nav bijis un nebūs. Nauda! Nauda! Nauda


Nu gan aizlaidi šķērsām! Vecie MRS-isti cirta mežus to pieauguma robežās, vai pat mazāk, jo nebija tādas tehnikas kāda ir šodien.
Ja vien vari atcerēties, tajā laikā varēja salasīt gan ogas, gan sēnes - atšķirībā no šodienas.
Teiktais tikai liecina par to, ka šodien koksnes pieaugums mežā gadā tiek pārcirsts, un nekaunīgi tiek prasīts vēl vairāk. Un ir vēl vairāk nekā dīvaini,ka daudzi sabiedrībā to akceptē.
Te jāatceras Amerikas indiāņu teiktais: Kad būs nocirsts pēdējais koks, tikai tad baltais cilvēks beidzot sapratīs, ka nauda nav ēdama.

Atbildēt

vv

30.11.2017. 23:45

»

letins

Jā, priekš kam gan latviešiem nauda? Var taču sēnes lasīt


nebūs jau KUR vairs tās sēnes lasīt! mežus taču izcirtīs, nekā vairs nebūs! tuksnesis!

Atbildēt

50s

30.11.2017. 22:38

Nebalsojiet par ta saucamo zalo partiju . Ta ir vismelnaka partija. Par mezu izlaupisanu vajag sudzeties Eiropas komisija.

Atbildēt

letins

30.11.2017. 21:33

Jā, priekš kam gan latviešiem nauda? Var taču sēnes lasīt!

Atbildēt

Max

30.11.2017. 20:33

jā, ZZS ir vezo kolhoznieku un MRS-istu partija. Nekāda sakara ar dabas aizsardzību nav bijis un nebūs. Nauda! Nauda! Nauda!

Atbildēt

?>

30.11.2017. 16:53

Tomēr nevaru saprast, kāpēc putnkopis, kam nav ne meežkopja izglītības, ne sajēgas, tik aktīvi gvelž neko neargumentējošu vāvuli. Atstrādā?

Atbildēt

Marijas tante

30.11.2017. 16:45

Man arī ir skumji,jo pazudušas sēņu vietas,tur,kur dažus gadus gadus braucu sēņot,mežu vairs vav.Manas sēņu vietas bija Dzērbenes apkārtne,skumji.

Atbildēt

skumji

30.11.2017. 15:53

Latvijas cilvēki ir bezgala tuvredzīgi, lielākā daļa nav spējīgi aptvert, ka svarīga ir ne tikai ekonomiskā attīstība.
Ja Latvija nebūtu ES, te kopš neatkarības atjaunošanas mežrūpnieku alkatības dēļ tiktu iznīcinātas īpaši aizsargājamās sugas un biotopi, izcirsti simtgadīgie meži. Zivju upēs ir palicis ļoti maz, mazie HES-i, netīrie notekūdeņi un zvejnieku alkatība, lietojot tīklus vairāk nekā atļauts,tās iznīcinājušas.
Nožēlojami ir arī tas, ka nav politiskās partijas, kas uzstātu uz vides aizsardzību. Mūsu t.s. Zaļā partija ir tikai fikcija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...