Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jāsecina

29.05.2019. 13:21

»

vice

Kasīklim...


+ ir daudzi tūkstoši, kuriem vecuma rezultātā izkaltušas smadzenes. Tiem ko meļi ausīs iečurā tas 100% patiesība

Atbildēt

vice

29.05.2019. 13:10

Kasīklim!
Kopējie secinājumi pareizi!
Tā saucamie aptauju veicēji ir pseidokantori, kas izplata baumas!
UN saņem par to naudu!
Ja privātie mediji - nekas, dara kā grib, bet LTV to veic par nodokļu maksātāju naudu, tas ir vienkārši bezjēdzīgi izķēza finanšu līdzekļus, par ko būtu sodāmi!
Par absurdiem šajās fikcijās (pseidoaptaujās).
Aptaujāto skaits - nav lielāks par 1000! Atsevišķos gadījumos 1200. Tradicionāli 850-900 robežās!
Tas ir no 1 400 000 + vēlētājiem (130 000 + ārzemēs dzīvojošus pilsoņus neskaitu) tiek noskaidrots viedoklis MAZĀK kā 0,1%!! Kas ir daļa no matemātiskās kļūdas!!!
Aptaujājot šādu cilvēku skaitu, iespēja iegūt kvalitatīvu rezultātu ir kosmiski niecīga.
Tiek faktiski iegūti - meli, ko mediji sistemātiski pavairo (privātie pelna - saprotams), bet valsts?!?
Papildus klasiskā aptauju fikcija ir balsojušo %.
Tavās tabulās tas arī nav.
Parasti neizlēmušo kopā ar nebalsojošo skaits 15-30%.
Reāli nobalso 33%, tātad patiesais skaitlis ir 67%!!!
Vēl viena fikcija ir neizlēmušie!
Tāds termins vēlēšanās nav iespējams!
Vai nu nobalso vai nē!

Un mērķis ir saprotams - ar demagoģijas palīdzību ietekmēt mazāk izglītoto viedokli atbilstoši pasūtījumam. Faktiski - reklāmas kampaņa.

Atbildēt

Jozis

29.05.2019. 08:03

Ne jau tāpat vien pirms vēlēšanām vēlēšanu komisijas priekšsēdei tika piešķirta pielaide valsts noslēpumam.
JV uzvara vēlēšanās ir šis valsts noslēpums. Tā ka domājiet vien kāpēc tā ir sanācis.

Atbildēt

Potapovs

29.05.2019. 07:56

Papētiet pēdējās prezidenta vēlēšanas ASV. Tur melu midzeņos tika teikts, ka klintone vinnēs ar 90% iespējamību. +katru dienu visi melu midzeņos izsmēja Trampa izredzes uzvarēt

Atbildēt

Fēlis

28.05.2019. 22:34

»

Fēlis

Kolēģim teicu, ka nobalsoju par Reģionu partiju, jo šķiet visnekaitīgākie. Viņš piekrita, padziedāja diferambas Smiltēnam, bet teica, ka balsos par V. Reitingi, saproties. Rīt iebāzīšu viņam acīs, ka regioniem pietrūka tikai viņa balss


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli, čekas pakalpiņu fanāt, kuces bērns ar iepuvušiem zobiem smirdīgajā rīklē!

Atbildēt

interesanti,

28.05.2019. 22:32

»

AB

Kasīklim.. Nu ja jau korelācija, tad korelācija...


vai "kasmīslim" galva ir saspiesta plakana kā hūtsmēslu pļeka jeb kantaina kā ķieģelis?

Atbildēt

fakts

28.05.2019. 21:31

Ja autors pirms taurēšanas būtu saskaitījis skaitļus stabiņos, tad nerastos stulbi secinājumi! Saraksti 'Nepiedalīšos' un 'Nezinu' vēlēšanās nebija pieteikti.

Atbildēt

jaajaa

28.05.2019. 19:55

...:D...a man liekas, ka EP vēlēšanu likums ir pieņemts speciāli tāds, lai Ždanoka tiek pie šprices...ZZS bija 5,3%, tātad pāri 5 % barjerai...kurš ir izdomājis dalītāju rindu 1;3;5;7;utt. ?...kāpēc ne 1;2;3;4;5..?...vai 1;4;7;10..?...būtu vai nu ZZS arī EP kopā ar LTS, vai vēl viena vieta V...:)

Atbildēt

AB

28.05.2019. 19:45

Kasīklim.. Nu ja jau korelācija, tad korelācija...

Korelācija jeb saistība ir mērījums, kas parāda divu vai vairāku mainīgo saistību (t.i., vai, mainoties vienam mainīgajam, izmainās arī otrs). Absolūtā korelācija (|r| 1,00) var tikt citādi attēlota kā y a + bx. Tomēr statistikā parasti nemēdz būt tik absolūtas sakarības. Tā vietā nosaka sakarības ciešumu, ko izsaka ar koeficientu r robežās [–1;1]. Ja koeficients tuvojas r 1,00, tad saka, ka, palielinoties vienam, palielinās arī otrs, bet, tuvojoties r –1,00 — palielinoties vienam, otrs samazinās. Ja r 0 vai tuvu tam, tad sakarība nepastāv.

Tas, vai korelācijas koeficientu var uzskatīt par statistiski nozīmīgu, ir atkarīgs no izlases apjoma (jeb no rezultātu ticamības). Ja izlases apjoms ir 3, tad par statistiski nozīmīgu var saukt rezultātu r 0,805, ja apjoms ir 30, tad šis skaitlis ir r 0,296, bet ja izlasē ir 500 dati, tad statistiski nozīmīgs ir jau r 0,073.

Citā aspektā runā par sakarības ciešumu. Neatkarīgi no izlases apjoma, ja korelācijas absolūtā vērtība ir līdz 0,2, tad sakarība ir ļoti vāja, ja tā ir 0,2—0,4, tad sakarība ir vāja, no 0,4 līdz 0,7 sakarība ir vidēji cieša, virs 0,7 sakarība ir cieša.

Šitajā reitingu procentu bezjēdzīgajā savārstījumā aprēķināto korelācijas koeficientu neredzēju.

Pietiek.COM - mainiet virsrakstu. Nemaldiniet. Te no statistikas nebija nekādas smakas.

Atbildēt

Piemānīts vēlētājs

28.05.2019. 19:29

Man kā vēlētājam šajās vēlēšanās netika dota iespēja nobalsot! Dzīvoju un strādāju tālu no savas deklarētās dzīvesvietas, tātad arī vēlēšanu iecirkņa. Pirmsvēlēšanu dienās solītā iespēja nobalsot citā iecirknī izpalika, jo "sistēma nobruka". Vēstuli par manu vēlēšanu iecirkni tā arī nesaņēmu. Par iespēju mainīt vēlēšanu iecirkni uzzināju tikai pirms vēlēšanām. Nav nekāds brīnums, ka aptauju rezultāti un vēlēšanu rezultāti ļoti atšķirās. Aptaujās piedalās pārsvarā jauni, ekonomiski aktīvi cilvēki, kuriem pietiek prāta šo socaptaujas anketu aizpildīt. Uz vēlēšanām pārsvarā aizgāja pensionāri, kuriem vēlēšanu iecirknis turpat pie mājām.
P.S. Strādājošie cilvēki televizoru neskatās, laikraklstus nelasa. Ja mērķa auditorija bija tikai pensionāri, tad informatīvi ļoti labi noorganizētas vēlēšanas. Pārējie palika aiz "borta". Praktiski nebija pamanāmas aktivitātes ne soctīklos, ne ziņu portālos.

Atbildēt

Darbīgi cilvēki

28.05.2019. 19:28

»

Statistika

KAS SKAITA,TAS UZVAR.Tāpēc jau nomainīja cvk vadītāju.UZMETĒJIEM nu nekādi nevarēja būt tādi vēlēšanu rezultāti


Iespējams, ka tieši tehnisko neizdarību dēļ uzmetēji savus rezultātus krietni uzlaboja ( gan jau , ka skaitītāji arī noapaļoja ) . Balsot aizgāja īsteni savu partiju patrioti, ierēdņu armija, visi radi , draugi , paziņas. Un nobalsoja par ko vajag , pateicoties haosam. Iespējams , kas nebija netīšām. Jo vinnētāju augšgals rezultātus skaļi nenoprotestēja .

Atbildēt

Vēlētājs

28.05.2019. 18:53

Bija tādi - Latvijas fakti. To vadonis bija nofotografēts Skandināvijā, zvejojot zivis un dzerot šņabi ar vadošajiem politiķiem. Pēc tam tika veiktas reitingu ''aptaujas''.

Atbildēt

Statistika

28.05.2019. 18:51

KAS SKAITA,TAS UZVAR.Tāpēc jau nomainīja cvk vadītāju.UZMETĒJIEM nu nekādi nevarēja būt tādi vēlēšanu rezultāti!?

Atbildēt

U.U.

28.05.2019. 18:31

Kasīklis ir kasīklis pilnīgi bez smadzenēm, jo raksta: "No iepriekš minētā secinājuma (!?) izriet pēdējais (!?) - aptaujas dati ir kārtējais (!?) instruments, kurš tiek izmantots priekšvēlēšanu cīņā, lai panāktu konkrētu (!?) rezultātu. Atliek tik minēt (!?), vai Jaunās Vienotības uzvara jau sākotnēji (!?) bija ieplānota(!?) vai tas sanāca tikai nejauši(!?)".

Atbildēt

Fēlis

28.05.2019. 18:05

»

vēl

Aptauju publicēšana ir reklāmas kampaņa! Vairākas sabiedribas vadības (zombēšanas) teorijas un pētījumi parāda, ka šadas ptaujas ietekmē vēlēšanu rezultātus, tāpēc virkne valstu šādas aptaujas ir aizliegts publicēt. Protams, to var darīt partijas par savu naudu, bet tās nevar but neatkarigas aptaujas...


Kolēģim teicu, ka nobalsoju par Reģionu partiju, jo šķiet visnekaitīgākie. Viņš piekrita, padziedāja diferambas Smiltēnam, bet teica, ka balsos par V. Reitingi, saproties. Rīt iebāzīšu viņam acīs, ka regioniem pietrūka tikai viņa balss.

Atbildēt

vēl

28.05.2019. 17:00

Aptauju publicēšana ir reklāmas kampaņa! Vairākas sabiedribas vadības (zombēšanas) teorijas un pētījumi parāda, ka šadas ptaujas ietekmē vēlēšanu rezultātus, tāpēc virkne valstu šādas aptaujas ir aizliegts publicēt. Protams, to var darīt partijas par savu naudu, bet tās nevar but neatkarigas aptaujas!

Atbildēt

Zinošais

28.05.2019. 15:52

Autors manuprāt neņem vērā ne EP vēlēšanu, ne atsevišku partiju eletorāta izvēlēs kritēriju īpatnības.

Atbildēt

piezīme

28.05.2019. 15:12

Kad uzspiedu zemsvītras piezīmes (1 un 2) jūsu tekstā, tad tiek atvērta mana e-pasta (!) lapa. Lūdzu koriģēt jūsu zemsvītras piezīmes.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...