Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Socializācijas traumatoloģija

Arturs Priedītis
23.08.2013.
Komentāri (91)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sunc

27.08.2013. 12:08

Palasīju tikai dažus pēdējos komentārus. Kārtējo reizi var pārliecināties, ka Dabas bērna intelekts ir daudz augstāks, nekā visiem histēriskajiem priedīšiem, vsv, denisiem un tieši viņā ir vērts klausīties. A visādi vsv ir viegli apspēlējami, jo jau ne reizi vien pierādījies, ka viņi domā šablonos un aiz kokiem neredz mežu. Cita lieta, ka nekad to viņiem neieskaidrosi, jo pašiem šķiet, ka stāv uz augstākā pakāpiena un to tik vien dara, kā tīksminās par sevi :D Diezgan uzjautrinoši.

Atbildēt

alcheimers?

26.08.2013. 15:10

PSRS bija noslegta melu telpa, kur nevareja uzzinat nekadu informaciju, kas notiek citaa pasaulee lidzas PSRS. Autoram atmina klibo, ja vins liela PSRS, ka tad varejis iegut daudz vairak info. Tajos laikos mums visiem dolbiija galvas zinatnisko komunismu, PSRS vesturi, Lenina citatus un padomju makslu. Kas viss bija pupu mizas.

Atbildēt

Juta

26.08.2013. 12:35

Tagad vajag uzrakstīt, kā izsargāties no smadzeņu skalošanas.

Atbildēt

VVF

25.08.2013. 22:29

Vai socializācija ir tas pats, kas inkulturācija? Man to gribētos dzirdēt no kāda. Vienā grāmatā ir stāstīts par socializāciju un inkulturāciju. Nevaru saprast, kas ir galvenais un vai tās ir atšķirīgas tēmas.Lūdzu, palīdziet!

Atbildēt

novus ordo seclorum

25.08.2013. 21:11

»

paija

ASV un liela daļā ES valstu nemaz nav paredzeta kriminalatbildība par kukuļdošanu citas valstīs, tikai uzliek naudas sodu uzņemumam . Tadēļ, ka viņu uzņemumi nemaz netiktu pie pasūtījumiem bez kukuļiem daudzās Azijas, arābu un postpadomju valstīs


Svaigs (21.08.2013.)raksts THE WALL STREET JOURNAL par to, kādas apsūdzības izvirza ASV.

"Microsoft Bribe Probe Reaches Into Pakistan, Russia Deals. Justice Department Reviewing Allegations Involving Deals in Five Countries" - tulkoju burtiski - "Microsoft veiktie uzpirkšanas mēģinājumi Pakistānas un Krievijas darījumos. ASV Tieslietu ministrijas pārskats par apsūdzībām darījumos, kuros iesaistītas piecas valstis.".

Links: http://online.wsj.com/article/SB10001424127887324619504579027200320722342.html

Nepieciešama reģistrācija.

Atbildēt

Lasiitaajs

25.08.2013. 20:28

»


LOL :D :D :D

Atbildēt

labas idejas sakrustotas ar totalitārismu

25.08.2013. 18:13

demagoģija.
Totalitārismi apturēja cilvēku dabīgo evolūciju, fīreru uzvilktais aizkars ir kritis, redzam, kas kurš ir, man patīk.
Lai sociaļizētos , vispirms ir jābūt vēlmei to darīt. Ar vēlmi parazitēt, bija cērmes un paliks.

Atbildēt

Lasiitaajs

25.08.2013. 16:05

»


Muah, un neviena lamuvaarda? Bravo, tas jau ir progress. Ja veel nebuutu liekvaardiibas un verbaalaas caurejas, tad jau sho vareetu nosaukt pat par lielu progresu :)

Atbildēt

m

25.08.2013. 15:01

Priedītis atkal pretīgi manipulē.

Atbildēt

baumu izplatisana

25.08.2013. 14:59

Princis Čarlzs esot teicis, ka viņš nākamajā dzīvē gribot būt nāvējošs vīruss un iznīcināt cilvēces lielāko daļu – pārāk daudz cilvēku ir savairojušies."
-------------
Neticu, ka princis ir teicis kaut ko tik stulbu! Rakstaa vajadzeja dot atsauci uz konkretu linku tad.

Atbildēt

Vai tiešām?

25.08.2013. 14:45

>"Princis Čarlzs esot teicis, ka viņš nākamajā dzīvē gribot būt nāvējošs vīruss un iznīcināt cilvēces lielāko daļu – pārāk daudz cilvēku ir savairojušies."

Man liekas, ka to teica kāds cits, kāds zaļš dabas draugs.

Atbildēt

novus ordo seclorum

25.08.2013. 14:26

»

kecerigas domas

Man skiet, ka pasauli ir sabojajusi politiki un religijas. Politiki uzspiez valstim jaunus pret cilvekiem verstus principus kaa piemeram pierauties savas majas lai vairak un vairak vietas atbrivotu ienakusiem imigrantiem, jo viniem, luk, ir cilvektiesibas. Majaas jeb nacionalo valstu iemitniekiem nez...


Cilveka EGO ir iecelts Dieva vietaa. Un tas ir strupcels.
----------------------------
Cilvēka EGO dieva vietā iecēla jau tad, kad Ādams un Ieva nobaudīja aizliegto augli. Citāts no bībeles:

"Tad čūska teica sievai: "Jūs mirt nemirsit,
bet Dievs zina, ka tanī dienā, kad jūs no tā ēdīsit, jūsu acis atvērsies un jūs būsit kā Dievs, zinādami labu un ļaunu."".

Ko nu ?

Atbildēt

kecerigas domas

25.08.2013. 13:05

Man skiet, ka pasauli ir sabojajusi politiki un religijas. Politiki uzspiez valstim jaunus pret cilvekiem verstus principus kaa piemeram pierauties savas majas lai vairak un vairak vietas atbrivotu ienakusiem imigrantiem, jo viniem, luk, ir cilvektiesibas. Majaas jeb nacionalo valstu iemitniekiem nez kapec paliek aizvien mazak cilvektiesibu. Taa ir Eiropas valstu tragedija, ko radijusi politiki. Tapec nav brinums, ka rodas breiviki, kas megina sacelties pret politiku visvaldibu un nacionalo valstu iznicinasanu. No otras puses kaa mellais mudzis nak religiskie fanatiki, kuri kaa senes pec lietus rodas islama zemes un kuriem ir nenormals naids pret pasauli, tapec taa, vinuprat, jaiznicina. Arvien vairak rodas jaunu cilveku, kuri ienist cilvekus, tapec, ka redz, ka sii pasaule klust aizvien nepareizaka. Ir gruti dzivot pasaulee, kura vairs nav balstita uz garigumu un fundamentalajam pamatvertibam kaa milestiba un gimene. Kas notiek, kad zupas katlaa samet visu kopaa kas der un neder? Taa klust needama un vienkarsi izlejama. Tas notiek ar pasauli sodien visos kontinentos. Cilveka EGO ir iecelts Dieva vietaa. Un tas ir strupcels.

Atbildēt

apziņas sēkla

25.08.2013. 12:08

Haoss kā dzīves organizēšanas pamatprincips. Lai izdzīvotu haosā identitāte ir jāmaina bieži.
Līdz šim iluzoru stabilitāti deva ticība par piederību it kā mūžīgām vērtībām (vai arī ticība cīņai pret) - valstij (ar patstāvības atribūtiem – valūta, utt), tautībai, reliģijai vai partijai, ģimenei. Netika apstrīdēta dzimumu tradicionālā identitāte un ar to saistītie ieguvumi un tabū. ŠOdien tas ir maznozīmīgs.
Tukšajos traukos (apziņā) ir jāielej kaut kas jauns, piemēram, slavens uz 15 minūtēm ar jebkuru uzmanību piesaistošu rīcību, vai, jākairina instinktu vadītājās emocijas - seksa iekāre un apmierināšanās i-netā (tvnetā populārās dziesmas video , kur modeles vienkārši pastaigājas topless kopumā 70% no dziesmas laika ne vairs 3-5 sekundes kā pirms gada, u.c.)….
Sabiedrības indivīda bailes no savas pēdējās identitātes pazušanas (kas no tā katram ir palikusi pēdējā) ļauj manipulēt ar šo biedru, kā to dara partijas - NACApv „aizsargā” latvietību, citi-labklājību, citi cīnās par tradicionālo ģimenei.
80.-90.gadu „zelta miljarda” (R-Eiropa, Štati, Canada, liela un tukša sala pie D-pola) mazbērni 2020.gadā kā zaudētāji redzēs, ka „z.m.” joprojām pastāv kā skaitlis, lielākā skaitliskā daļa atrodas Āzijā, D-Amerikā un pat Āfrikā. Tā kā šis process ir saprotams bet tiek slēpts, tad slēptās bailes ir jau tagad. Ilgstošu baiļu laikā indivīds meklēs patvērumu vai cerību, ienesīgs un sabiedrības attīstību dezorganizējošākais veids ir interneta izklaides patērētāja radīšana. Šāda veidā 80.-90.gadu „zelta miljarda” mazbērniem iedod viltus mērķi.
Realitātē jaunie platekrāna bilžu telefoni izmaina delfus u.c. i-neta ikdienas mēdijus (attēli, konspektīvi, provokatīvi). Nost ar vecās audzināšanas bremzēm, sev jaunu dzīves veidu radīsim!

Atbildēt

Lasiitaajs

25.08.2013. 11:12

Interesanti palasiit komentaarus.
Pauls Karels - Deniss 100 punkti. Rakstiishanas stils, uzruna (vienaa gadiijumaa vecss viirs, otraa parasts " lauku viirs" kursh paarnaacis maajaas no malkas skaldiishanas, vienvaardsakot nieciiba, bet kura pauzh " domu graudus". Smiekliigi :))))
Savukaart VSV.... lai argumenteetu savu viedokli ir gatavs nosaukt oponentu viszemiskaakajos vaardos.... liidziigi kaa beerniem vai chigaaniem.... kursh skaljaak bljauj, tam taisniia.
Ljoti interesanti palasiit shaadus komentaarus :))

Atbildēt

vilis

25.08.2013. 09:45

Bulšets.Padomju apoloģets

Atbildēt

Pauls Karels

25.08.2013. 09:03

»

Dabas bērns

"Ja pareizi atminos, Jums jau reiz norādīju, ka neesmu Denis...


Jocīgs un jauns: paskaties meklētājos, tur mani atradīsi.Nekas man nesajuka, jo te mani daudzi neņem nopietni.

Atbildēt

propaganda socializācijas stūrakmens

25.08.2013. 08:29

ja kāds cenšās otram iestāstīt,ka viņu jāklausa jo viņš pārāks par viņu,vai viņam ir taisniba jo tā viņš grib,tad tā ir jau ideoloģija un sev atbalsta meklēšana caur propagandu.Tātad visi nodarbojas ar ideoloģiju un propagandu bez tās socializācija nav iespējama.

Atbildēt

Dabas bērns

25.08.2013. 06:46

»

Pauls Karels

Ja pareizi atminos, Jums jau reiz norādīju, ka neesmu Denis, kaut gan komentāros tāds ir lasīts daudz.Man patīk manipulēt. Tāpēc lasu un piedalos. Bet es esmu es, Tas ir mans īstais vārds. Priedītis labi manipulē, redzu radniecīgu dvēseli, tāpēc sēdu pie datora divas dienas vismaz. Citi man reti intersē...


"Ja pareizi atminos, Jums jau reiz norādīju, ka neesmu Denis,"

Jā, Deniss, norādīji gan, bija tāda lieta.
Tikai tur Tu to norādīji, būdams Elmārs Osis. Arī vecs vīrs. Tāpēc, redz, Tev tagad i sajuka.

Melot ir grūti. Visu laiku jādomā, kam, ko un kad esi teicis. Un tik un tā, re, raskoļīsies, jo uz meliem balstīta koncepcija agri vai vēlu sabrūk.

Tieši tāpat kā CCCP.

Atbildēt

sniegbaltīte

25.08.2013. 06:09

kāpēc visu laiku tik ļoti jāuzsver ''baltums'' un cīnišanās ar homoseksuāļiem ???

vai tad eiropoīdiem vairāk nekas cits nav atlicis ...

piemēram mūsu baltajiem āriešu draugiem no skandināvu bankām ...

Atbildēt

sniegbaltīte

25.08.2013. 06:08

kāpēc visu laiku tik ļoti jāuzsver ''baltums'' un cīnišanās ar homoseksuāļiem ???

vai tad eiropoīdiem vairāk nekas cits nav atlicis ...

piemēram mūsu baltajiem āriešu draugiem no skandināvu bankām ...

Atbildēt

novus ordo seclorums

24.08.2013. 22:29

»

Dabas bērns

Bībelē ir tēze par to, ka Ādamu un Ievu iztrenca no paradīzes par to, ka šamie nobaudīja augļus no "laba un ļauna atzīšanas koka...


Bībelē ir daudz īstenības, jāmāk tikai saskatīt. Bēdīgi, ka nav zināms bībeles oriģinālteksta daudz maz saglabājies eksemplārs.

Aizliegtā augļa baudīšanas epizodē piedalījās vēl viens personāžs, - ČŪSKA, kura pierunāja Ievu augli noplūkt un piedāvāt Ādamam. Zīmīgi un simboliski, vai ne? Interesanti, ka dažos bībeles tekstos tā nav čēska, bet pūķis, drakons. Tas pats drakons, kura aci trijstūrī drukāja uz 1 dolāra banknotēm.

Atbildēt

Dabas bērns

24.08.2013. 21:35

»

novus ordo seclorum

Tagad uzrakstījāt kā trollis, nav Paula Karela stils, bet, lai nu paliek, jautājumi ir labi...


Bībelē ir tēze par to, ka Ādamu un Ievu iztrenca no paradīzes par to, ka šamie nobaudīja augļus no "laba un ļauna atzīšanas koka".

Manā sapratnē tas nozīmē, ka cilvēks zaudēja paradīzi zemes virsū ar brīdi, kad sāka pasauli uztvert duāli (tu to sauc bipolāru) - augļi no LABA un ĻAUNA atzīšanas koka!

Duāla pasaules uztvere ir visu ciešanu pamatā. Un visu mēslu pamata arī.

Atbildēt

Pauls Karels

24.08.2013. 21:33

»

Dabas bērns

Denis, Tev neapnīk ņemties...


Ja pareizi atminos, Jums jau reiz norādīju, ka neesmu Denis, kaut gan komentāros tāds ir lasīts daudz.Man patīk manipulēt. Tāpēc lasu un piedalos. Bet es esmu es, Tas ir mans īstais vārds. Priedītis labi manipulē, redzu radniecīgu dvēseli, tāpēc sēdu pie datora divas dienas vismaz. Citi man reti intersē. Šis ir labs saits. Te daudzas manipulācijas ar mums groza.

Atbildēt

Pauls Karels

24.08.2013. 21:29

»

novus ordo seclorum

Tagad uzrakstījāt kā trollis, nav Paula Karela stils, bet, lai nu paliek, jautājumi ir labi...


Paldies! Nogurstu un laikam mācos no citiem te visu pēc kārtas lasot.

Atbildēt

Dabas bērns

24.08.2013. 21:27

»

Pauls Karels

Labi. Diskusijas beigas. Arī man nāk miegs. Pačurāšu un iešu gultā.Ja nenāks miegs, atgriezīšos te atkal. Varbūt varēs ar citu padiskutēt. Ko lai vecs vīrs dara


Denis, Tev neapnīk ņemties?

Īstenībā Tu lieliski reprezentē Tava profesora sludinātās ideoloģijas stilu - meli, izlikšanās un smadzeņu pūderēšana. Komentēšana zem daudziem nikiem, sludinot to pareizāko viedokli, ir tipiska manipulēšana.

Varbūt Tev sociālais traumatologs jāapmeklē?

Atbildēt

novus ordo seclorum

24.08.2013. 21:09

»

Pauls Karels

Pateicos! Tātad viena dieva laikā patiesību nevar izzināt. Vai es pareizi taurēju? Tad jau baltu ciltīm bija visas kārtis rokās. Viņiem bija daudz dievu. Senajiem Romā, Grieķijā arī bija daudz dievu. Tātad tajā laikā varēja tikt pie skaidrības par visām lietām. Vai tā


Tagad uzrakstījāt kā trollis, nav Paula Karela stils, bet, lai nu paliek, jautājumi ir labi.

Saskaņā ar bībeli dievs nav ierobežots laikā, viņš ir visa sākums un visa beigas. Tāpēc vienam dievam laika nav, līdz ar to nav apspriežams, vai patiesību var izzināt viena dieva laikā.

Jā senajiem baltiem, romiešiem, grieķiem bija daudz "dievu", kā māca vēsture. Visi viņi bija dabas vai sociālo parādību priekšstati attiecīgās tautas apziņā. Visizteiktāk, dziļāk un smalkāk senajiem ēģiptiešiem līdz 2500.g.p.m.ē. Nenoliedzami viņiem bija plašākas zināšanas par apkārtējo vidi un tās kopsakarībām. Neviens mūsdienu arhitekts vai inženieris, kuram ir pieejama modernākā tehnika, neņemas atdarināt kādu no Gizas piramīdām, uzbūvēt dublikātu ar seno ēģiptiešu materiāliem un precizitāti. Sengrieķu un romiešu kultūras ir jaunākas, tās attīstījās jau monoteisma paradigmas nesēju laikā ar kuriem mijiedarbojās un kuri tās sagrāva, piedāvādami apziņai primitīvu bipolāru (pretstatu) paradigmu: dievs - sātans, labs - ļauns, pareizs - nepareizs utt.

Neapstrīdami vēstures fakti liecina, ka cilvēce ir pazaudējusi senās zināšanas pati par sevi, par apkārtējo vidi un tās parādību enerģētiku un mijiedarbību. Zināšanas par multipolāru pasauli.

Vai tajā laikā varēja tikt pie skaidrības par visām lietām? Jā, pirmsmonoteisma laikmeta attīstītākajā civilizācijas kultūrā senajā Ēģiptē - noteikti.

Atbildēt

paija

24.08.2013. 20:52

»

novus ordo seclorum

Info Knābam nāca no ASV. Tev taisnība, ja rietumos iekrīt, dabū pa smago. Bet iekrīt ļoti reti. Latvijā no siles izkritušie un iekritušie - Štrams, Strancis, pat sadarbušamaies Janita, arī dabūja ne maz


ASV un liela daļā ES valstu nemaz nav paredzeta kriminalatbildība par kukuļdošanu citas valstīs, tikai uzliek naudas sodu uzņemumam . Tadēļ, ka viņu uzņemumi nemaz netiktu pie pasūtījumiem bez kukuļiem daudzās Azijas, arābu un postpadomju valstīs

Atbildēt

Pauls Karels

24.08.2013. 20:51

»

Ex-seržants

Atkal kļūdies, esmu krietni vecāks un apjucis nejūtos jo dzīvoju pēc konkrētiem principiem, vismaz cenšos. Diemžēl pie šiem principiem nonācu diezgan pavēlu. Diskusijas beigas


Labi. Diskusijas beigas. Arī man nāk miegs. Pačurāšu un iešu gultā.Ja nenāks miegs, atgriezīšos te atkal. Varbūt varēs ar citu padiskutēt. Ko lai vecs vīrs dara.

Atbildēt

Edge

24.08.2013. 20:50

Latvijas uzņēmumos ir ļoti jūtams stress, intervijā biznesa portālam "Nozare.lv" stāsta biznesa psihologs un konsultants Jānis Roze.
http://la.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=388205:biznesa-psihologs-latvijas-uzmumos-ir-oti-jtams-stress&catid=114:aktuli&Itemid=135 class=

Atbildēt

paija

24.08.2013. 20:39

»


.Tas tikai vēl trūka ,lai es citetu visu PSRS un komunisma apraudataju un cīņā aicinataju par to atgriesanos . Bet Tu vari te parpublicet kaut vai visu manifestu.

Atbildēt

paija

24.08.2013. 20:33

»


nu bet manifests bija tiesi no Priedīša nosaukta kunga un kustībasm un tev nekas netraucēja to noskaidrot , pat ja es neprecīzi nosaucu uzvardu. Priedīsa, Kurginjana , tavas un citu veco staļinistu ilgas pec pSRS man dziļi pie kajas . VIenīgais ko jūs spejat ir veltīt jēlas lamas normali domajiesiem cilvekiem. Tas pat nespej aizskart, paliek smieklīõgi un atkartojas

Atbildēt

Pauls Karels

24.08.2013. 20:19

»

Ex-seržants

Neesmu es Tev nekāds dēls (paldies Dievam)un pusmūžu esmu nodzīvojis padomijā, tapēc otreiz nevelos dzīvot melos, kur virtuvē runa vienu, bet citur pavisan kaut ko citu un ļaut sev skalot smadzenes liedzot pretindi. Ka jau teicu- iespringsti krievu lumpeņu saitos ar saviem komentiem , kaut gan ari ...


Tātad tu esi mana vecākā dēla vecumā- pāri 40. Tā ir, vai ne. Tie ir visapjukušākie. Tad jau jaunā paaudze ir stabilāka. Protams, savā stulbumā stabila, jo samācīta labi netika. Skolotāji pie mums ir vāji.Viņi savā starpā sacentās padomju laika lamāšanā. Direktori, drebot par savu krēslu, tos atbalstīja. Pielīdēji nelgas. Es uz tevi nedusmojos. Mans vecākais dēls arī vēl nav nācis pie prāta, jo es viņam netieku klāt. Viņš pat datoru nelieto.

Atbildēt

Pauls Karels

24.08.2013. 20:14

»

novus ordo seclorum

Monoteisms ir viendievība, ticība vienam dievam, kā radītājam un lietu kārtības noteicējam pasaulē


Pateicos! Tātad viena dieva laikā patiesību nevar izzināt. Vai es pareizi taurēju? Tad jau baltu ciltīm bija visas kārtis rokās. Viņiem bija daudz dievu. Senajiem Romā, Grieķijā arī bija daudz dievu. Tātad tajā laikā varēja tikt pie skaidrības par visām lietām. Vai tā?

Atbildēt

Ex-seržants

24.08.2013. 20:07

»

novus ordo seclorum

Ap 2005/06.gadu bija 50 tūkstoši un viens izglītības ministrijas valsts sekretāra vietnieks, par piedziņas prasības atsaukšanu no tiesas, uzvārdu neatminos. Tev taisnība tajā ziņā, ka pie mums iekrist var tikai pirms tam izkritušie no siles...


Būdams prezidents Širaks baudīja imunitati, tāpēc ari netiesāja, bet lieta vilkās dziezgan ilgi. Par eālo varu runajot, gan ka bij prezim un politiķim sakari bija bet tas neglāba. Attiecība par Putina čomu Berluskoni- kada šķirba par ko tiesaja.
Rietumos uz korupciju ieziet tad, ja likme tiešam ir ta vērta, jo zin- ja iekritīs neglābs nekāda politiskā aizmugure un čomi. Tas protams nenozīmē ka tur netrūkst vieglas dzīves tīkotaju.

Atbildēt

Ex-seržants

24.08.2013. 19:57

Bij. Francijas prezidentam Ž.Širakam tiesībsargi bendēja nervus vairāku gadu garumā izmeklējot LV mērogam pavisam "nenozīmīgu" gadījumu- būdams Parīzes mers noformēja darbā "mirušās dvēseles" tādejādi papildinadams savas partijas kasi (šai sakarā prāta nāk visas tās LV valsts uzņēmumu valdes un algas par neko. Sprūdžs krāpjas ar nodokļiem un izraksta treknas prēmijas savai pieguletajai, pie tam puikam netrūkst nekaunības kopā ar savu "ētisko" partijas kodolu macīt citus dzīvot. Kādas konsekvences ? Varbūt demisija ? Nekā tamlīdzīga. Vienkarši tā ir LV vispārpieņemta prakse un piemērs nav tālu jāmeklē- premjers un viņa biznesa partnere un tagadēja padomniece Bukāne.

Atbildēt

novus ordo seclorum

24.08.2013. 19:48

»

Ex-seržants

Vai bez Štrama,štranča gadījuma vari minēt vēl kādu ar "darījuma" summu vismaz simts tukst


Ap 2005/06.gadu bija 50 tūkstoši un viens izglītības ministrijas valsts sekretāra vietnieks, par piedziņas prasības atsaukšanu no tiesas, uzvārdu neatminos. Tev taisnība tajā ziņā, ka pie mums iekrist var tikai pirms tam izkritušie no siles.

Berluskoni tiesāja kā mačo, Širaku par nelikumībām savas partijas finansēšanā, bet arī tikai pēc tam, kad viņiem vairs nebija reālas varas.

Atbildēt

Ex-seržants

24.08.2013. 19:31

»

novus ordo seclorum

Info Knābam nāca no ASV. Tev taisnība, ja rietumos iekrīt, dabū pa smago. Bet iekrīt ļoti reti. Latvijā no siles izkritušie un iekritušie - Štrams, Strancis, pat sadarbušamaies Janita, arī dabūja ne maz


Vai bez Štrama,štranča gadījuma vari minēt vēl kādu ar "darījuma" summu vismaz simts tukst.?
Par reto iekrišanu rietumos nevaru piekrist.Pie dziesmas tiek ņemti subjekti neskatosie uz amatiem un nopelniem (Širaks, Berluskoni)

Atbildēt

Ex-seržants

24.08.2013. 19:23

»

Pauls Karels

Dēls, nesatrakojies! Tev nevajag mani tūlīt apsaukāt aiz skaudības, ka esmu vesels, bet tu esi slims. Es neesmu īsts latvietis. Jauktenis, tāpēc neskaud. Skaud latviešus īstos. Priedīti, Rozenvaldu, Ijābu un citus gudros te Lapsas saitā. Apskaud Lapsu, bet ne mani. Tu esi jauns. Varbūt nāksi pie prāta...


Neesmu es Tev nekāds dēls (paldies Dievam)un pusmūžu esmu nodzīvojis padomijā, tapēc otreiz nevelos dzīvot melos, kur virtuvē runa vienu, bet citur pavisan kaut ko citu un ļaut sev skalot smadzenes liedzot pretindi. Ka jau teicu- iespringsti krievu lumpeņu saitos ar saviem komentiem , kaut gan ari tur visticamak apd..ies, jo neko sakarīgu līdz šim neesi pateicis tikai rīsties bezspēcīgā niknumā.

Atbildēt

novus ordo seclorum

24.08.2013. 19:22

»

Ex-seržants

Demokratiskā un tiesiskā valstī korumpantam, ja iekŗit draud reāls cietumsods netakarīgi no politiskās aizmugures Neatceros kā bija Mersedes gadījuma, bet ja atmiņa neviļ, tad spiediens uz LV tiesībsargiem izmeklēt lietu šeit nāca no ES


Info Knābam nāca no ASV. Tev taisnība, ja rietumos iekrīt, dabū pa smago. Bet iekrīt ļoti reti. Latvijā no siles izkritušie un iekritušie - Štrams, Strancis, pat sadarbušamaies Janita, arī dabūja ne maz.

Atbildēt

novus ordo seclorum

24.08.2013. 19:14

»

Homosovieticus

Tatad nonacam tik talu kaa pie tiri nacionalas valsts kaa progresa garanta, jo pec tava sanak, ka Krievijaa krievi ir balti kaa jerini, jo luk, visu prihvatizaciju, tapat kaa komunistisko ideologiju Krievijaa ieviesa tikai ziidi un zidi arii rullee visu pasauli tagad. Tad ko ir nepieciesama tikai tira...


Jā, tiešām interesanti, - pie labumu dalīšanas tie žīdiņi vienmēr paspēj visiem citiem pa priekšu. Iesaku padomāt, kāpēc tā? Ka Krievija grib atgriezties pie komunistiskas valsts, neesmu ne dzirdējis, ne lasījis. Apgaismo, lūdzu.

Atbildēt

Ex-seržants

24.08.2013. 19:13

»

novus ordo seclorum>ex-seržants

Tāpēc nevajag apvainoties uz rietumniekiem par to, ka uzskata šo valstu pilsoņus par otrās šķiras ļaudīm...


Demokratiskā un tiesiskā valstī korumpantam, ja iekŗit draud reāls cietumsods netakarīgi no politiskās aizmugures Neatceros kā bija Mersedes gadījuma, bet ja atmiņa neviļ, tad spiediens uz LV tiesībsargiem izmeklēt lietu šeit nāca no ES.

Atbildēt

Ex-seržants

24.08.2013. 19:07

Izskatās, ka tam Priedītim ir nelāga kaite- personības dalīšanās un komentēšana zem dažādiem nikiem ir tās izpausme. „Izlūka” pašreklāma tam pierādījums.
Bet ja par tēmu. Krievijas korumpantiem ir nesalīdzināmi vieglāka dzīve kā viņu „amata brāļiem” LV, gan devējiem, gan ņēmējiem, jo nav jalauza galva, kuram politiskam spēkam jālien pakaļā riskējot ar krišanu nežēlastībā varas maiņas gadījumā. Tapēc stāvēs un kritīs par totalitāru režīmu, kur krimināla valsts vara saaugusi ar tikpat kriminālu biznesu veidojot varas eliti, ko tautā sauc par „politmafiju”.

Atbildēt

novus ordo seclorum

24.08.2013. 19:05

»

Pauls Karels

Skaidrs. Paldies! Tas ir pareizi - ceļš ir zināšanās. Varbūt sīkāk, kas Jums ir monoteisms. Sacīšu, pēdējā teikumā


Monoteisms ir viendievība, ticība vienam dievam, kā radītājam un lietu kārtības noteicējam pasaulē.

Monoteistiskas reliģijas ir jūdaisms, kristietība, islams, budisms, arī ateisms jeb dieva noliegšana, arī sātanisms.

Atbildēt

novus ordo seclorum>ex-seržants

24.08.2013. 18:57

Tāpēc nevajag apvainoties uz rietumniekiem par to, ka uzskata šo valstu pilsoņus par otrās šķiras ļaudīm.
----------------
Īstenībā gan krievi, gan rietumnieki ir vienādi. Piemēram, kaut vai Mercedess kukuļdošana pa visu pasauli, ieskaitot ASV. Rietumnieki vienkārši korupcijas ziņā ir daudz slīpētāki un māk labāk maskēties par prastajiem krieviem, kā nekā vairāki simti gadu "kapitālismā".

Atbildēt

Pauls Karels

24.08.2013. 18:45

»

Ex-seržants

Jā, Krievijā arī Jeļcina laikā amerikāņi saimniekoja pilnā mērā... Arī Krievijā tika atlasītas vietējās padibenes - ņemcovi,gaidari, tas rižijais, aizmirsu uzvārdu momentā, atcerējos-čubaisss. Tie visi bija speciāli atlasīti un apmācīti blēži un kapitālisma ieviesēji, aplaupot savējos...


Dēls, nesatrakojies! Tev nevajag mani tūlīt apsaukāt aiz skaudības, ka esmu vesels, bet tu esi slims. Es neesmu īsts latvietis. Jauktenis, tāpēc neskaud. Skaud latviešus īstos. Priedīti, Rozenvaldu, Ijābu un citus gudros te Lapsas saitā. Apskaud Lapsu, bet ne mani. Tu esi jauns. Varbūt nāksi pie prāta.Ja nē, tad palūdz kopā ar paiju, lai Grantiņš likvidē pirmajā kārtā. Vienalga no jums nav nekāds labums. Organiskais mēslojums mums ir pašiem pietiekamā daudzumā. Iztiksim bez tavējā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...