Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Haralds Kalns

30.10.2021. 22:48

Ja valdība piekrīt,ka latvieši ir krietni veselīga nācija,tad es no savas puses saku- sto procentov veselības aprūpes sistēma ir točno proporcionāli adekvāta pamuļķai valdībai! Pavļuts zārkā ar Leniņu- mūžam nemirstīgi!

Atbildēt

Lauku Pele

30.10.2021. 12:45

Ar pošu uzspiešanu ir tā, ka redzama "gaisma tuneļa galā": piemēram, mani darba devēji jau sapratuši, ka tā sauktās "kovidvakcīnas" neizslēdz iespēju, ka sapotētie tāpat saslimst un aplipina citus, tāpēc visiem ražošanā un tiešajā tirdzniecībā nodarbinātajiem mūsu kompānijā tagad katru reizi pirms došanās uz darbu pašiem mājās jāveic eksprestestus un jāparaksta apliecinājumu, ka viss kārtībā, tāpat rītos pirms katra izbraukuma arī tiem, kuri apmeklē un konsultē uzņēmuma klientus. Šāda rīcība vīrusa izplatības ierobežošanā noteikti ir daudzkārt efektīvāka par eksperimentālajām ĢMO potēm un to obligātu uzspiešanu ar draudiem un viltu. Kompānijai papildus ieguvums būs tāds, ka mēs, daži strādājošie "antivakseri", paliksim lojāli savam uzņēmumam līdz šīs darba dzīves beigām un strādāsim ar patiesu atdevi un iedvesmu. Nu tā kaut kā.

Atbildēt

jane

30.10.2021. 11:34

I get paid over $190 per hour working from home with 2 kids at home. I never thought I’d be able to do it but my best friend earns over 15k a month doing this and she convinced me to try. The potential with this is endless.
HERE ➤➤.WWW.jump80.com

Atbildēt

Latvijai nav ne vainas

29.10.2021. 21:23

»

Latvija - neizdevusies valsts?

Ja valstī stāsta, ka esot INFEKCIJAS epidēmija, ka mirstot daudz cittautiešu, tomēr vienlaikus šos cilvēkus neinformē viņiem saprotamā medijā un valodā, tad ticamība tam, ka tā ir medicīnas problēma, ir nulle. Tā ir POLITISKA lieta


Nu nevajag jau visas ticēt ko stāsta ...varbūt šie ļaudis nemaz negrib tikt informēti un nevajag saskatīt politiku kur viņas nav,prieks tam ir profesionālu mediķu un zinātnieku viedoklis. Uzklausīsim viņus!

Atbildēt

Eda teikumi

29.10.2021. 20:33

»

vispār

Pilnīgi pajāt kāds ir vecums un citas slimības. Ja pie vidējās mirstības ap 80 cilvēkiem dienā, 64 mirst ar covid-19, tad ir tikai divas iespējas vai nu covid-19 ir nāves cēlonis vai arī inficēti ir 80% visu iedzīvotāju


Nevis pajāt, Saulcerīt, bet svarīgi; jo tie daudzie mirušie jau ir tieši vecie ļauži. Ja inficēti ir 80% iedzīvotāju un covid ir tiešām bīstams, tad daži desmiti cilvēku slimnīcā ir nenopietns cipars. 80% no 1,9 miljoniem (mīnus 300-400k ārzemēs) nav simti, tas joprojām ir 1,5 miljoni. Tev kaut kur kaut nedaudz izskatās, ka slimo 1,5 miljoni? Tev ir garīga kaite?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

29.10.2021. 20:29

»

...tā nauda , protams, ņirgsāšanās

uz transportu nozog ( 40 eu jau nopirktā biļete, plus 60 eu no jauna celam) 100 mēnesī, atmet sunim kaulu. krievu pensionāri cik ilgi vizInājĀs par MANU naudu, slimnīcās guļ par kā naudu ???Par MANU naudu, es vakcinājos lai nekauņas ārstētu un tie varētu sabotēt vakcināciju. DEVBILO KOMUŅAGU NEKAUŅU...


Ja valstī stāsta, ka esot INFEKCIJAS epidēmija, ka mirstot daudz cittautiešu, tomēr vienlaikus šos cilvēkus neinformē viņiem saprotamā medijā un valodā, tad ticamība tam, ka tā ir medicīnas problēma, ir nulle. Tā ir POLITISKA lieta.

Atbildēt

...

29.10.2021. 18:28

»

klasika ir nemirstīga

kad pienāks letiņiem tie laiki


KAD Č AIZIES PIE SAVIEM KRIEVIEM...

Atbildēt

...tā nauda , protams, ņirgsāšanās

29.10.2021. 18:27

uz transportu nozog ( 40 eu jau nopirktā biļete, plus 60 eu no jauna celam) 100 mēnesī, atmet sunim kaulu. krievu pensionāri cik ilgi vizInājĀs par MANU naudu, slimnīcās guļ par kā naudu ???Par MANU naudu, es vakcinājos lai nekauņas ārstētu un tie varētu sabotēt vakcināciju. DEVBILO KOMUŅAGU NEKAUŅU PUDENCIJU VSLSTELE

Atbildēt

...

29.10.2021. 18:17

»

protams

Gravitonu arī neviens nav atradis, tāpēc atver logu un lido


Tu neticēsi,arī elektrons nav atklāts.Tā joprojām ir tikai torija.Nav noteiktas masas un enerģijas definīcias,zinatnei pat nav zināms kas ir elektrība,tikai kautrējas to atzīt.Lai gan liela daļa zinātnieku par to sākuši runāt.

Atbildēt

vispār

29.10.2021. 18:04

»

Eda vārdi

Neko tādu tu nezini un nevari zināt. Slimnieku dati netiek izpausti tik sīki. Tev ir sekcijas rezultāti, slimības vēsture, izraksti pieejami? Varbūt citi dati par šiem 66? Vecums, primārās, sekundārās slimības? Nav? Tad nemuldi tukšu


Pilnīgi pajāt kāds ir vecums un citas slimības. Ja pie vidējās mirstības ap 80 cilvēkiem dienā, 64 mirst ar covid-19, tad ir tikai divas iespējas vai nu covid-19 ir nāves cēlonis vai arī inficēti ir 80% visu iedzīvotāju.

Atbildēt

klasika ir nemirstīga

29.10.2021. 17:55

»

tere!

apsveicu igauņus, diemžēl, letiņš neko tādu nespēj


kad pienāks letiņiem tie laiki,
ko citas tautas tagad redz?......

Atbildēt

29.10.2021. 15:29

https://youtu.be/vrJmsl1lCLo

Atbildēt

Ezis

29.10.2021. 13:36

Vakar lasīju Igaunijas presi, kur rakstīts, ka Igaunijas valdība ir nolēmusi katram elektroenerģijas lietotājam (neatkarīgi ne no kā) šoziem segt pusi no elektroenerģijas rēķina. Pie tam cilvēkiem neko nevajadzēs darīt, lai šo atlaidi saņemtu-līdz abonentam rēķins jau nonāks kā puse no sarēķinātās summas.

Atbildēt

Karstais vads

29.10.2021. 13:22

»

toties

daudzi , arī tu ,ir staigājoši miroņi vēl dzīvi esot


Nepatiess un pāragrs apgalvojums par mani. Patiess apgalvojums par veciem cilvēkiem ar vairākām kaitēm. Sevišķi par veciem cilvēkiem ar 2020. gadā un arī šogad neārstētām kaitēm. Protams, ka mirs - un daudz mirs. Sabiedrībā daudz vecu un slimu cilvēku. Nepielūdzami.

Atbildēt

Jautājums

29.10.2021. 13:04

»

sekojiet naudas plusmai

Covid krīzes miljardi plūst uz ASV


Kā citādi lai aizlāpa milzīgo bedri un ASV milzu budžeta deficītu?

Atbildēt

Jautājums

29.10.2021. 13:02

»

Ja vecie ļaudis uzreiz pēc potes aizies pa skuju taku, naudiņa ietaupīsies.

+++ Švābs ierēc


Varbūt tāds tad arī ir lielais plāns: samazināt planētas iedzīvotāju skaitu uz veco un savu laiku nokalpojušo cilvēku rēķina?

Atbildēt

Karstais vads

29.10.2021. 12:44

»

koijots

Tā kā antivakseriem ir nepieciešama laba veselība, augsta imunitāte (ko tie pamatā arī pasludina par vienu no galvenajiem iemesliem nevakcinācijai), tad visā šajā braukšanas atvieglojumu likvidēšanā racionālais grauds ir acīmredzams - valsts rūpējas par šo indivīdu veselību/imunitāti, stimulējot tos...


Kāpēc viņiem būtu papildus nepieciešama laba veselība? Visi taču saprot, ka problēmas ar covid vai gripu piemeklē pirmkārt večukus. Večukus vienmēr piemeklē problēmas, jo organisms ir nolietots.

Cik ilgi var tēlot muļķi, izvairoties no pašsaprotamā?

Atbildēt

viss O.K.

29.10.2021. 11:58

»

Vakcīnas būs visiem

No delkarētā VIDā: Artūrs Krišjānis Kariņš, akcionārs Pharma Giant Eli Lilley


Nekā personīga,tikai bizness.
Par laimi tuvojas patērētāju sabiedrības gals,tas būs arī jebkura biznesa gals.

Atbildēt

Vakcīnas būs visiem

29.10.2021. 11:15

No delkarētā VIDā: Artūrs Krišjānis Kariņš, akcionārs Pharma Giant Eli Lilley.
Komercsabiedrība "Lilly & Co.
Komercsabiedrības reģistrācijas numurs komercreģistrā un juridiskā adrese: ''AJ ASV, Indianapolis,
Indiana 46285 USA

Atbildēt

Nu.....

29.10.2021. 10:07

»

koijots

Tā kā antivakseriem ir nepieciešama laba veselība, augsta imunitāte (ko tie pamatā arī pasludina par vienu no galvenajiem iemesliem nevakcinācijai), tad visā šajā braukšanas atvieglojumu likvidēšanā racionālais grauds ir acīmredzams - valsts rūpējas par šo indivīdu veselību/imunitāti, stimulējot tos...


Alkohola lobēšana šobrīd un ielikšana pirmās nepieciešamības preču sarakstos ar bezmaksas piegādēm pie klienta durvīm arī ir valsts vīru rūpes par cilvēku veselību. Cilvēku atstāšana bez darba - nu labāk lai mirst badā nekā no Covid. Dzelžaina loģika!

Atbildēt

koijots

29.10.2021. 09:45

Tā kā antivakseriem ir nepieciešama laba veselība, augsta imunitāte (ko tie pamatā arī pasludina par vienu no galvenajiem iemesliem nevakcinācijai), tad visā šajā braukšanas atvieglojumu likvidēšanā racionālais grauds ir acīmredzams - valsts rūpējas par šo indivīdu veselību/imunitāti, stimulējot tos vairāk pārvietoties kājām svaigā gaisā.

Atbildēt

Priežu skuju tēja

29.10.2021. 09:30

Suramīns ar šo tiek galā.

Atbildēt

Muris

29.10.2021. 07:35

Es par to izvēlēto senioru vecumu no 60 gadiem. Man ir 61 gads, bet līdz pensijai vēl nepilni četri gadi, kas jāstrādā līdz pilniem 65 gadiem, kas manam dzimšanas gadam ir noteikts, kā pensionēšanās vecums. Bet jau esmu ieskaitīs senioros, neskatoties uz to, ka vēl ilgi jāstrādā. Vakcinējos lai saglabātu darba iespējas un tādēļ ceru ka vakcinēšanās pabalstu saņemšu kā kompensāciju par šo piespiedu pasākumu.

Atbildēt

gudrajam

29.10.2021. 07:31

»

protams

Ir arī sen pazīstamā un pārbaudītā urīnterapija


Jā gan. Mātesmāte bērniem, kad saslima un klepoja, likusi dzert urīnu, lai kā viņi negribēja. Tomēr visi septiņi izdzīvoja. Tagad dažam pretklepus sīrupam sastāvā ir amonjaks, ko var atrast arī urīnā.
Padomijā neticēja visādiem pesteļiem, bet arī dažviet slimnīcās pielietoja un pētīja veco labo augu terapiju, un diezgan veiksmīgi.

Atbildēt

...

29.10.2021. 05:35

Viela pārdomām.Pasaulē gadā saražo 8,5 milj.t. fosgēnu dažādām rūpnieciskajām vajadzībām.
Fosgēns ir nedegoša, toksiska, viegli sašķidrināma gāze. Fosgēns ir ogļskābes dihloranhidrīds. To var iegūt, oksidējot hloroformu vai hlorējot oglekļa monoksīdu. Fosgēns arī var veidoties, degot hloru saturošām organiskajām vielām. Fosgēns ir inde. To lietoja Pirmajā pasaules karā ķīmiskajos ieročos.
Hlora saturošās vielas mums ir visapkārt neiedomājamos daudzumos.

Atbildēt

Eda vārdi

29.10.2021. 05:22

»

tāds sīkums

Tikai tie 64 visi mira ar covid-19!Pašnāvnieku un no vēža mirušo mazāk nepalika


Neko tādu tu nezini un nevari zināt. Slimnieku dati netiek izpausti tik sīki. Tev ir sekcijas rezultāti, slimības vēsture, izraksti pieejami? Varbūt citi dati par šiem 66? Vecums, primārās, sekundārās slimības? Nav? Tad nemuldi tukšu.

Atbildēt

...

29.10.2021. 05:07

»

tāds sīkums

Tikai tie 64 visi mira ar covid-19!Pašnāvnieku un no vēža mirušo mazāk nepalika


Visi labi zina ka zīlēšana kafijas biezumos ir precīzaka par tiem testiem.Joprojām neviens to covid 19 vīrusu nav atradis.Neiespējami testēt to kas nav atrasts.Versija par organisma saindēšanos ir kā karsts kartupelis mutē ortodoksālajai medicīnai.

Atbildēt

tāds sīkums

29.10.2021. 05:01

»

Eda teikumi

Latvijā ik dienas vidēji nomirst apt.70-80 cilvēku. Kur sensācija


Tikai tie 64 visi mira ar covid-19!Pašnāvnieku un no vēža mirušo mazāk nepalika.

Atbildēt

Eda teikumi

29.10.2021. 04:35

»

Fakts uz sejas

Šodien miruši 66 . Apdomājiet labi


Katru dienu Latvijā nomirst 16 cilvēku ar vēzi vien. Gadu no gada. Apdomā to! Un uzticies medicīnai un zinātnei, protams.

Atbildēt

Eda teikumi

29.10.2021. 04:29

»

SPKC twitteris

64 miruši, no tiem 55 nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, 9 vakcinēti


Latvijā ik dienas vidēji nomirst apt.70-80 cilvēku. Kur sensācija?

Atbildēt

gudrajam

28.10.2021. 23:18

»

pamuļķim

Kāpēc mocīties ar potēm, ja to pašu darbiņu var izdarīt ar vīrusu, kurš pats izplatās bez kādām pūlēm un reklāmas


Kā domā, vai pret vīrusu zāļu nav? Bija taču tāds remantadīns, diez kāpēc pazuda? To ieteica ne tikai pret gripu, arī pret ērču encefalītu. Kad mežā sēņojot pieķērās kāda ērce, drošībai paņēmām remantadīnu, neies tāda nieka dēļ apgrūtināt ārstus.
Nemaz neatkārtošos par fitoterapiju. Pārbaudītas lietas ir drošākas kā kas jauns un eksperimentāls.

Atbildēt

Nu moins

28.10.2021. 22:48

»

SPKC twitteris

64 miruši, no tiem 55 nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, 9 vakcinēti


"P.S. Īpatnēji, bet līdzīga aina vērojama Krievijas Samaras apgabalā, kur nepotētajiem pensionāriem vecumā virs 65 gadiem bloķē sociālās kartes, kas garantē bezmaksas braucienus sabiedriskajā transportā"- tātad pie mums valda Krievijas plitika, situācija Ko, tas no tā, ka te krievi to pašu izsauc uz ko strādā māte Krievija arī Latvija- jo sliktāk, jo labāk?
Nav šaubu, ka mums ir raiba sabiedrība, tālu no Lietuvas un san mērā tālāk no Igaunijas, bet audzuināšana vienād bijusi.

Ja tauta pati neievēros distancēšanos, maska, kontaktus, situācija būs "latviaj pasaulē pirmajā vietā", valdība neko neizdarīs - tās ir 30 gadu korupcijas, alkatības un nagu maukšanas politikas rezultāts - tauta nikna, dusmīga, neiecietīga, apkrāpta, pazemota, piesmieta, iedzīta DEPRESIJĀ. Un valdība turpina naidot tautu, pretstatīt vakcinētos pret nevakcinētajiem un atb ilstoši valdības teroran m aug arī vīrusa izoplatība un sekas - kā stāsta, izsaka viedokli - vīrusu izvazā vakcinētie. Tautas šķirošana ir velna darbs, ienaidniekam par laimi un prieku.

Atbildēt

SPKC twitteris

28.10.2021. 22:34

64 miruši, no tiem 55 nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, 9 vakcinēti

Atbildēt

pamuļķim

28.10.2021. 22:24

»

Ja vecie ļaudis uzreiz pēc potes aizies pa skuju taku, naudiņa ietaupīsies.

+++ Švābs ierēc


Kāpēc mocīties ar potēm, ja to pašu darbiņu var izdarīt ar vīrusu, kurš pats izplatās bez kādām pūlēm un reklāmas?

Atbildēt

Pagaidām dzīvais...

28.10.2021. 22:12

»

Fakts uz sejas

Šodien miruši 66 . Apdomājiet labi


Vai ir zināms arī vakcinēto skaits, šo 66 nelaimīgo, vidū? Viss ir pārāk nopietni, lai vienkārši klusētu.

Atbildēt

КПСС

28.10.2021. 21:49

»

sekojiet naudas plusmai

Covid krīzes miljardi plūst uz ASV


Visu laiku plūda uz kremli, bet tad tu nebļāvi jo rijāt kopā.

Atbildēt

zerohedge.com

28.10.2021. 21:24

»

Fakts uz sejas

Šodien miruši 66 . Apdomājiet labi


https://www.zerohedge.com/political/danish-health-minister-threatens-shut-down-society-if-more-people-dont-get-vaccinated

As we highlighted on Monday, Denmark just suffered its worse COVID case load since May, while the virus reproduction (R number) also jumped to 2.01, which is the highest level since January.

Over 75 per cent of Denmark’s 5.8 million inhabitants have been fully vaccinated.

Despite the fact that 85 per cent of people over the age of 12 are vaccinated, Denmark has seen more than 1,000 daily cases of COVID for a week straight.

Now authorities are threatening to “shut down society,” according to opposition party health spokesman Martin Geertsen, if more Danes don’t take the shot.

“If we are to keep Denmark open, we must have more people get the vaccine,” said Health Minister Magnus Heunicke

Although Heunicke said the vaccine would remain voluntary, he ominously warned the unvaccinated that their refusal to get the jab “no longer works.”

Atbildēt

ehh

28.10.2021. 21:21

»

ko piedava tu ?

gobzema spredikus un palidzibu beru organizacija


Diemžēl, katram pašam būs jāveic darbietilpīgais un transformējošais mājasdarbs, lai atrastu, uztvertu un adaptētu jau atklāti pieejamo informāciju. Tikai tas ļaus saprast notiekošā ļaunuma iespaidīgumu un dziļumu. Ne viss ir tā kā mums to pasniedz daudzi politiķi, ierēdņi, vadošie mēdiji, ekonomisti un finansisti. Smadzeņu skalošana notiek kolosālos apjomos.

Atbildēt

Fakts uz sejas

28.10.2021. 21:19

Šodien miruši 66 . Apdomājiet labi!

Atbildēt

Dire Straits - Brothers In Arms

28.10.2021. 21:06

https://www.youtube.com/watch?v jhdFe3evXpk

Visiem brāļiem un māsām, kas dažādu apstākļu dēļ ierauti šajā biokarā. Lai Spēks ir ar Jums! Visums noteikti agri vai vēlu atspēlēsies ļaunajiem maitām. Saudzējiet un cieniet viens otru. Arī kritušos un ievainotos.

Atbildēt

Viedoklis

28.10.2021. 20:57

Pensionāram nekas no tās naudas nepaliks, tā nauda sakarā ar cenu palielināšanos tūliņ tiks pārsūknēta gan uz latvenergo vai citiem tirgotājiem. Pensionārs ir tikai starpnieks, kurš īsu brīdi būs paturējis to naudu savās rokās.

Atbildēt

ko piedava tu ?

28.10.2021. 20:51

gobzema spredikus un palidzibu beru organizacija ?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

21

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

FotoLatvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas kārtējo atteikumu izpildīt LVSADA streika prasību.
Lasīt visu...

3

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

FotoPolicijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Pirmais tests būs jau rītdien, kad jātiek galā ar aicinājumiem uz nesankcionētu pulcēšanos Rīgā.
Lasīt visu...

12

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

FotoPar politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu sirdi un prātu ir PSRS/Krievijā. Viņi nav pārliecināmi. Tas varētu būt vairāk nekā 200 tūkstoši cilvēku. Liela daļa dzīvo Rīgā un Daugavpilī. Galvenie vakardienas dalībnieki.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....