Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Haralds Kalns

30.10.2021. 22:48

Ja valdība piekrīt,ka latvieši ir krietni veselīga nācija,tad es no savas puses saku- sto procentov veselības aprūpes sistēma ir točno proporcionāli adekvāta pamuļķai valdībai! Pavļuts zārkā ar Leniņu- mūžam nemirstīgi!

Atbildēt

Lauku Pele

30.10.2021. 12:45

Ar pošu uzspiešanu ir tā, ka redzama "gaisma tuneļa galā": piemēram, mani darba devēji jau sapratuši, ka tā sauktās "kovidvakcīnas" neizslēdz iespēju, ka sapotētie tāpat saslimst un aplipina citus, tāpēc visiem ražošanā un tiešajā tirdzniecībā nodarbinātajiem mūsu kompānijā tagad katru reizi pirms došanās uz darbu pašiem mājās jāveic eksprestestus un jāparaksta apliecinājumu, ka viss kārtībā, tāpat rītos pirms katra izbraukuma arī tiem, kuri apmeklē un konsultē uzņēmuma klientus. Šāda rīcība vīrusa izplatības ierobežošanā noteikti ir daudzkārt efektīvāka par eksperimentālajām ĢMO potēm un to obligātu uzspiešanu ar draudiem un viltu. Kompānijai papildus ieguvums būs tāds, ka mēs, daži strādājošie "antivakseri", paliksim lojāli savam uzņēmumam līdz šīs darba dzīves beigām un strādāsim ar patiesu atdevi un iedvesmu. Nu tā kaut kā.

Atbildēt

jane

30.10.2021. 11:34

I get paid over $190 per hour working from home with 2 kids at home. I never thought I’d be able to do it but my best friend earns over 15k a month doing this and she convinced me to try. The potential with this is endless.
HERE ➤➤.WWW.jump80.com

Atbildēt

Latvijai nav ne vainas

29.10.2021. 21:23

»

Latvija - neizdevusies valsts?

Ja valstī stāsta, ka esot INFEKCIJAS epidēmija, ka mirstot daudz cittautiešu, tomēr vienlaikus šos cilvēkus neinformē viņiem saprotamā medijā un valodā, tad ticamība tam, ka tā ir medicīnas problēma, ir nulle. Tā ir POLITISKA lieta


Nu nevajag jau visas ticēt ko stāsta ...varbūt šie ļaudis nemaz negrib tikt informēti un nevajag saskatīt politiku kur viņas nav,prieks tam ir profesionālu mediķu un zinātnieku viedoklis. Uzklausīsim viņus!

Atbildēt

Eda teikumi

29.10.2021. 20:33

»

vispār

Pilnīgi pajāt kāds ir vecums un citas slimības. Ja pie vidējās mirstības ap 80 cilvēkiem dienā, 64 mirst ar covid-19, tad ir tikai divas iespējas vai nu covid-19 ir nāves cēlonis vai arī inficēti ir 80% visu iedzīvotāju


Nevis pajāt, Saulcerīt, bet svarīgi; jo tie daudzie mirušie jau ir tieši vecie ļauži. Ja inficēti ir 80% iedzīvotāju un covid ir tiešām bīstams, tad daži desmiti cilvēku slimnīcā ir nenopietns cipars. 80% no 1,9 miljoniem (mīnus 300-400k ārzemēs) nav simti, tas joprojām ir 1,5 miljoni. Tev kaut kur kaut nedaudz izskatās, ka slimo 1,5 miljoni? Tev ir garīga kaite?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

29.10.2021. 20:29

»

...tā nauda , protams, ņirgsāšanās

uz transportu nozog ( 40 eu jau nopirktā biļete, plus 60 eu no jauna celam) 100 mēnesī, atmet sunim kaulu. krievu pensionāri cik ilgi vizInājĀs par MANU naudu, slimnīcās guļ par kā naudu ???Par MANU naudu, es vakcinājos lai nekauņas ārstētu un tie varētu sabotēt vakcināciju. DEVBILO KOMUŅAGU NEKAUŅU...


Ja valstī stāsta, ka esot INFEKCIJAS epidēmija, ka mirstot daudz cittautiešu, tomēr vienlaikus šos cilvēkus neinformē viņiem saprotamā medijā un valodā, tad ticamība tam, ka tā ir medicīnas problēma, ir nulle. Tā ir POLITISKA lieta.

Atbildēt

...

29.10.2021. 18:28

»

klasika ir nemirstīga

kad pienāks letiņiem tie laiki


KAD Č AIZIES PIE SAVIEM KRIEVIEM...

Atbildēt

...tā nauda , protams, ņirgsāšanās

29.10.2021. 18:27

uz transportu nozog ( 40 eu jau nopirktā biļete, plus 60 eu no jauna celam) 100 mēnesī, atmet sunim kaulu. krievu pensionāri cik ilgi vizInājĀs par MANU naudu, slimnīcās guļ par kā naudu ???Par MANU naudu, es vakcinājos lai nekauņas ārstētu un tie varētu sabotēt vakcināciju. DEVBILO KOMUŅAGU NEKAUŅU PUDENCIJU VSLSTELE

Atbildēt

...

29.10.2021. 18:17

»

protams

Gravitonu arī neviens nav atradis, tāpēc atver logu un lido


Tu neticēsi,arī elektrons nav atklāts.Tā joprojām ir tikai torija.Nav noteiktas masas un enerģijas definīcias,zinatnei pat nav zināms kas ir elektrība,tikai kautrējas to atzīt.Lai gan liela daļa zinātnieku par to sākuši runāt.

Atbildēt

vispār

29.10.2021. 18:04

»

Eda vārdi

Neko tādu tu nezini un nevari zināt. Slimnieku dati netiek izpausti tik sīki. Tev ir sekcijas rezultāti, slimības vēsture, izraksti pieejami? Varbūt citi dati par šiem 66? Vecums, primārās, sekundārās slimības? Nav? Tad nemuldi tukšu


Pilnīgi pajāt kāds ir vecums un citas slimības. Ja pie vidējās mirstības ap 80 cilvēkiem dienā, 64 mirst ar covid-19, tad ir tikai divas iespējas vai nu covid-19 ir nāves cēlonis vai arī inficēti ir 80% visu iedzīvotāju.

Atbildēt

klasika ir nemirstīga

29.10.2021. 17:55

»

tere!

apsveicu igauņus, diemžēl, letiņš neko tādu nespēj


kad pienāks letiņiem tie laiki,
ko citas tautas tagad redz?......

Atbildēt

29.10.2021. 15:29

https://youtu.be/vrJmsl1lCLo

Atbildēt

Ezis

29.10.2021. 13:36

Vakar lasīju Igaunijas presi, kur rakstīts, ka Igaunijas valdība ir nolēmusi katram elektroenerģijas lietotājam (neatkarīgi ne no kā) šoziem segt pusi no elektroenerģijas rēķina. Pie tam cilvēkiem neko nevajadzēs darīt, lai šo atlaidi saņemtu-līdz abonentam rēķins jau nonāks kā puse no sarēķinātās summas.

Atbildēt

Karstais vads

29.10.2021. 13:22

»

toties

daudzi , arī tu ,ir staigājoši miroņi vēl dzīvi esot


Nepatiess un pāragrs apgalvojums par mani. Patiess apgalvojums par veciem cilvēkiem ar vairākām kaitēm. Sevišķi par veciem cilvēkiem ar 2020. gadā un arī šogad neārstētām kaitēm. Protams, ka mirs - un daudz mirs. Sabiedrībā daudz vecu un slimu cilvēku. Nepielūdzami.

Atbildēt

Jautājums

29.10.2021. 13:04

»

sekojiet naudas plusmai

Covid krīzes miljardi plūst uz ASV


Kā citādi lai aizlāpa milzīgo bedri un ASV milzu budžeta deficītu?

Atbildēt

Jautājums

29.10.2021. 13:02

»

Ja vecie ļaudis uzreiz pēc potes aizies pa skuju taku, naudiņa ietaupīsies.

+++ Švābs ierēc


Varbūt tāds tad arī ir lielais plāns: samazināt planētas iedzīvotāju skaitu uz veco un savu laiku nokalpojušo cilvēku rēķina?

Atbildēt

Karstais vads

29.10.2021. 12:44

»

koijots

Tā kā antivakseriem ir nepieciešama laba veselība, augsta imunitāte (ko tie pamatā arī pasludina par vienu no galvenajiem iemesliem nevakcinācijai), tad visā šajā braukšanas atvieglojumu likvidēšanā racionālais grauds ir acīmredzams - valsts rūpējas par šo indivīdu veselību/imunitāti, stimulējot tos...


Kāpēc viņiem būtu papildus nepieciešama laba veselība? Visi taču saprot, ka problēmas ar covid vai gripu piemeklē pirmkārt večukus. Večukus vienmēr piemeklē problēmas, jo organisms ir nolietots.

Cik ilgi var tēlot muļķi, izvairoties no pašsaprotamā?

Atbildēt

viss O.K.

29.10.2021. 11:58

»

Vakcīnas būs visiem

No delkarētā VIDā: Artūrs Krišjānis Kariņš, akcionārs Pharma Giant Eli Lilley


Nekā personīga,tikai bizness.
Par laimi tuvojas patērētāju sabiedrības gals,tas būs arī jebkura biznesa gals.

Atbildēt

Vakcīnas būs visiem

29.10.2021. 11:15

No delkarētā VIDā: Artūrs Krišjānis Kariņš, akcionārs Pharma Giant Eli Lilley.
Komercsabiedrība "Lilly & Co.
Komercsabiedrības reģistrācijas numurs komercreģistrā un juridiskā adrese: ''AJ ASV, Indianapolis,
Indiana 46285 USA

Atbildēt

Nu.....

29.10.2021. 10:07

»

koijots

Tā kā antivakseriem ir nepieciešama laba veselība, augsta imunitāte (ko tie pamatā arī pasludina par vienu no galvenajiem iemesliem nevakcinācijai), tad visā šajā braukšanas atvieglojumu likvidēšanā racionālais grauds ir acīmredzams - valsts rūpējas par šo indivīdu veselību/imunitāti, stimulējot tos...


Alkohola lobēšana šobrīd un ielikšana pirmās nepieciešamības preču sarakstos ar bezmaksas piegādēm pie klienta durvīm arī ir valsts vīru rūpes par cilvēku veselību. Cilvēku atstāšana bez darba - nu labāk lai mirst badā nekā no Covid. Dzelžaina loģika!

Atbildēt

koijots

29.10.2021. 09:45

Tā kā antivakseriem ir nepieciešama laba veselība, augsta imunitāte (ko tie pamatā arī pasludina par vienu no galvenajiem iemesliem nevakcinācijai), tad visā šajā braukšanas atvieglojumu likvidēšanā racionālais grauds ir acīmredzams - valsts rūpējas par šo indivīdu veselību/imunitāti, stimulējot tos vairāk pārvietoties kājām svaigā gaisā.

Atbildēt

Priežu skuju tēja

29.10.2021. 09:30

Suramīns ar šo tiek galā.

Atbildēt

Muris

29.10.2021. 07:35

Es par to izvēlēto senioru vecumu no 60 gadiem. Man ir 61 gads, bet līdz pensijai vēl nepilni četri gadi, kas jāstrādā līdz pilniem 65 gadiem, kas manam dzimšanas gadam ir noteikts, kā pensionēšanās vecums. Bet jau esmu ieskaitīs senioros, neskatoties uz to, ka vēl ilgi jāstrādā. Vakcinējos lai saglabātu darba iespējas un tādēļ ceru ka vakcinēšanās pabalstu saņemšu kā kompensāciju par šo piespiedu pasākumu.

Atbildēt

gudrajam

29.10.2021. 07:31

»

protams

Ir arī sen pazīstamā un pārbaudītā urīnterapija


Jā gan. Mātesmāte bērniem, kad saslima un klepoja, likusi dzert urīnu, lai kā viņi negribēja. Tomēr visi septiņi izdzīvoja. Tagad dažam pretklepus sīrupam sastāvā ir amonjaks, ko var atrast arī urīnā.
Padomijā neticēja visādiem pesteļiem, bet arī dažviet slimnīcās pielietoja un pētīja veco labo augu terapiju, un diezgan veiksmīgi.

Atbildēt

...

29.10.2021. 05:35

Viela pārdomām.Pasaulē gadā saražo 8,5 milj.t. fosgēnu dažādām rūpnieciskajām vajadzībām.
Fosgēns ir nedegoša, toksiska, viegli sašķidrināma gāze. Fosgēns ir ogļskābes dihloranhidrīds. To var iegūt, oksidējot hloroformu vai hlorējot oglekļa monoksīdu. Fosgēns arī var veidoties, degot hloru saturošām organiskajām vielām. Fosgēns ir inde. To lietoja Pirmajā pasaules karā ķīmiskajos ieročos.
Hlora saturošās vielas mums ir visapkārt neiedomājamos daudzumos.

Atbildēt

Eda vārdi

29.10.2021. 05:22

»

tāds sīkums

Tikai tie 64 visi mira ar covid-19!Pašnāvnieku un no vēža mirušo mazāk nepalika


Neko tādu tu nezini un nevari zināt. Slimnieku dati netiek izpausti tik sīki. Tev ir sekcijas rezultāti, slimības vēsture, izraksti pieejami? Varbūt citi dati par šiem 66? Vecums, primārās, sekundārās slimības? Nav? Tad nemuldi tukšu.

Atbildēt

...

29.10.2021. 05:07

»

tāds sīkums

Tikai tie 64 visi mira ar covid-19!Pašnāvnieku un no vēža mirušo mazāk nepalika


Visi labi zina ka zīlēšana kafijas biezumos ir precīzaka par tiem testiem.Joprojām neviens to covid 19 vīrusu nav atradis.Neiespējami testēt to kas nav atrasts.Versija par organisma saindēšanos ir kā karsts kartupelis mutē ortodoksālajai medicīnai.

Atbildēt

tāds sīkums

29.10.2021. 05:01

»

Eda teikumi

Latvijā ik dienas vidēji nomirst apt.70-80 cilvēku. Kur sensācija


Tikai tie 64 visi mira ar covid-19!Pašnāvnieku un no vēža mirušo mazāk nepalika.

Atbildēt

Eda teikumi

29.10.2021. 04:35

»

Fakts uz sejas

Šodien miruši 66 . Apdomājiet labi


Katru dienu Latvijā nomirst 16 cilvēku ar vēzi vien. Gadu no gada. Apdomā to! Un uzticies medicīnai un zinātnei, protams.

Atbildēt

Eda teikumi

29.10.2021. 04:29

»

SPKC twitteris

64 miruši, no tiem 55 nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, 9 vakcinēti


Latvijā ik dienas vidēji nomirst apt.70-80 cilvēku. Kur sensācija?

Atbildēt

gudrajam

28.10.2021. 23:18

»

pamuļķim

Kāpēc mocīties ar potēm, ja to pašu darbiņu var izdarīt ar vīrusu, kurš pats izplatās bez kādām pūlēm un reklāmas


Kā domā, vai pret vīrusu zāļu nav? Bija taču tāds remantadīns, diez kāpēc pazuda? To ieteica ne tikai pret gripu, arī pret ērču encefalītu. Kad mežā sēņojot pieķērās kāda ērce, drošībai paņēmām remantadīnu, neies tāda nieka dēļ apgrūtināt ārstus.
Nemaz neatkārtošos par fitoterapiju. Pārbaudītas lietas ir drošākas kā kas jauns un eksperimentāls.

Atbildēt

Nu moins

28.10.2021. 22:48

»

SPKC twitteris

64 miruši, no tiem 55 nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, 9 vakcinēti


"P.S. Īpatnēji, bet līdzīga aina vērojama Krievijas Samaras apgabalā, kur nepotētajiem pensionāriem vecumā virs 65 gadiem bloķē sociālās kartes, kas garantē bezmaksas braucienus sabiedriskajā transportā"- tātad pie mums valda Krievijas plitika, situācija Ko, tas no tā, ka te krievi to pašu izsauc uz ko strādā māte Krievija arī Latvija- jo sliktāk, jo labāk?
Nav šaubu, ka mums ir raiba sabiedrība, tālu no Lietuvas un san mērā tālāk no Igaunijas, bet audzuināšana vienād bijusi.

Ja tauta pati neievēros distancēšanos, maska, kontaktus, situācija būs "latviaj pasaulē pirmajā vietā", valdība neko neizdarīs - tās ir 30 gadu korupcijas, alkatības un nagu maukšanas politikas rezultāts - tauta nikna, dusmīga, neiecietīga, apkrāpta, pazemota, piesmieta, iedzīta DEPRESIJĀ. Un valdība turpina naidot tautu, pretstatīt vakcinētos pret nevakcinētajiem un atb ilstoši valdības teroran m aug arī vīrusa izoplatība un sekas - kā stāsta, izsaka viedokli - vīrusu izvazā vakcinētie. Tautas šķirošana ir velna darbs, ienaidniekam par laimi un prieku.

Atbildēt

SPKC twitteris

28.10.2021. 22:34

64 miruši, no tiem 55 nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, 9 vakcinēti

Atbildēt

pamuļķim

28.10.2021. 22:24

»

Ja vecie ļaudis uzreiz pēc potes aizies pa skuju taku, naudiņa ietaupīsies.

+++ Švābs ierēc


Kāpēc mocīties ar potēm, ja to pašu darbiņu var izdarīt ar vīrusu, kurš pats izplatās bez kādām pūlēm un reklāmas?

Atbildēt

Pagaidām dzīvais...

28.10.2021. 22:12

»

Fakts uz sejas

Šodien miruši 66 . Apdomājiet labi


Vai ir zināms arī vakcinēto skaits, šo 66 nelaimīgo, vidū? Viss ir pārāk nopietni, lai vienkārši klusētu.

Atbildēt

КПСС

28.10.2021. 21:49

»

sekojiet naudas plusmai

Covid krīzes miljardi plūst uz ASV


Visu laiku plūda uz kremli, bet tad tu nebļāvi jo rijāt kopā.

Atbildēt

zerohedge.com

28.10.2021. 21:24

»

Fakts uz sejas

Šodien miruši 66 . Apdomājiet labi


https://www.zerohedge.com/political/danish-health-minister-threatens-shut-down-society-if-more-people-dont-get-vaccinated

As we highlighted on Monday, Denmark just suffered its worse COVID case load since May, while the virus reproduction (R number) also jumped to 2.01, which is the highest level since January.

Over 75 per cent of Denmark’s 5.8 million inhabitants have been fully vaccinated.

Despite the fact that 85 per cent of people over the age of 12 are vaccinated, Denmark has seen more than 1,000 daily cases of COVID for a week straight.

Now authorities are threatening to “shut down society,” according to opposition party health spokesman Martin Geertsen, if more Danes don’t take the shot.

“If we are to keep Denmark open, we must have more people get the vaccine,” said Health Minister Magnus Heunicke

Although Heunicke said the vaccine would remain voluntary, he ominously warned the unvaccinated that their refusal to get the jab “no longer works.”

Atbildēt

ehh

28.10.2021. 21:21

»

ko piedava tu ?

gobzema spredikus un palidzibu beru organizacija


Diemžēl, katram pašam būs jāveic darbietilpīgais un transformējošais mājasdarbs, lai atrastu, uztvertu un adaptētu jau atklāti pieejamo informāciju. Tikai tas ļaus saprast notiekošā ļaunuma iespaidīgumu un dziļumu. Ne viss ir tā kā mums to pasniedz daudzi politiķi, ierēdņi, vadošie mēdiji, ekonomisti un finansisti. Smadzeņu skalošana notiek kolosālos apjomos.

Atbildēt

Fakts uz sejas

28.10.2021. 21:19

Šodien miruši 66 . Apdomājiet labi!

Atbildēt

Dire Straits - Brothers In Arms

28.10.2021. 21:06

https://www.youtube.com/watch?v jhdFe3evXpk

Visiem brāļiem un māsām, kas dažādu apstākļu dēļ ierauti šajā biokarā. Lai Spēks ir ar Jums! Visums noteikti agri vai vēlu atspēlēsies ļaunajiem maitām. Saudzējiet un cieniet viens otru. Arī kritušos un ievainotos.

Atbildēt

Viedoklis

28.10.2021. 20:57

Pensionāram nekas no tās naudas nepaliks, tā nauda sakarā ar cenu palielināšanos tūliņ tiks pārsūknēta gan uz latvenergo vai citiem tirgotājiem. Pensionārs ir tikai starpnieks, kurš īsu brīdi būs paturējis to naudu savās rokās.

Atbildēt

ko piedava tu ?

28.10.2021. 20:51

gobzema spredikus un palidzibu beru organizacija ?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...