Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Svētdienas pīpmanis

18.01.2022. 08:53

Apini, tavu palagu "ņeosiļil". Pietiktu ar īsāku tekstu: "zārka naglu" lobists reklamē īsāku ceļu uz aizsauli - pretkovida potes.

Atbildēt

Twitter at bogdanovs123

16.01.2022. 23:28

»

Twitter at bogdanovs123

Nesaprotu, kāpēc komentārus nelasošajam Pēterim Apinim būtu par visu šo te jāmelo...


Starp citu, ir diezgan skaidrs, ka 2021-mā gada mirstība būs vismaz 17 uz katriem 1000 iedzīvotajiem. Tomēr aizinu panikas piekritējus nesākt svinēt uzvaru.

Ir tā, ka liela daļa no palielinātās mirstības var izrādīties uz to rēķina, kuriem tika liegtas veselības procedūras un ārstēšana, aizbildinoties ar covidu. Turklāt, ir uzmanīgi jāizpēta, vai nav tā, ka vispārējā mirstība ir lielāka uz 1000 cilvēkiem tieši vakcinēto vidū, lai arī no ar covid nesaistītām slimībām... Vajadzēs riktīgi visu izpētīt...

Atbildēt

SOS

16.01.2022. 00:10

Ievērojami zinātnieki arvien vairāk par vakcīnu izraisītām neiroloģiskām kaitēm, t.sk. parkinsonu..- "Nekādā gadījumā neduriet bērnus" https://www.brighteon.com/1dcecc18-c711-40b5-841a-ebe73092f18f

Atbildēt

Nu

15.01.2022. 20:19

»

Nevajag biedināt

Žulis ir ekstrasenss? Zinātnieks? Ārsts? Pīpmanis...


Šim komentāram lieku daaaaudz plusu!

Atbildēt

Twitter at bogdanovs123

15.01.2022. 17:46

Nesaprotu, kāpēc komentārus nelasošajam Pēterim Apinim būtu par visu šo te jāmelo???

Protams, smēķēšana ir kaitīga, un kā viens no pirmajiem pionieriem šīs patiesības izplatīšanā bija pasaulslavenais vadonis, Ādolfs, Šikelgrūbers... Un viņam bija taisnība par to, tāpat kā ir Apinim. Tomēr, Apinis izplata skaidrus un acīmredzamus melus par smēķēšanas lomu covid nāvēs, un ignorē skaidri pierādāmas patiesības par vispārējo mirstību Latvijā kopumā, kura pierāda, ka nekādas pandēmijas nav un nav bijis.

Ir tā, ka 2020-tā gada mirstība bija pilnīgas normālības robežās. Un to es pierādīšu drusku vēlāk, kad te iekopēšu manis paša komentāru kādam karstgalvim, kuru rakstīju zem apollo.lv raksta. Man nezināmu iemelsu dēļ Apinis pilnībā ignorē šo faktu, un spēlē uz vienu roku ar visiem tiem melīgajiem farmācijas uzņēmumiem un ir viens no panikas izplatītājiem un ekonomikas graušanas polittikas piekritējiem...

Protams, ja smēķētāja plaušas ir jau pamatīgi sagrautas, tad arī viegla saslimšana ar respiratoru vīrusu var izraisīt smagas sekas un nāvi. Tomēr, lielākā daļa smēķētāju tādu stadiju nav sasnieguši. Un tad izrādās, ka smēķēšana, patiesībā, palīdz cīņā ar vīrusu. Kāpēc es paar to vau būt drošs? Tāpēc, ka karstums iznīcina vīrusu. Zinātnieki vēl 2020-tā gada sākumā bija izpētījuši, ka pie 65 grādu temperatūras šis vīruss mirst apmēram 3 minūšu laikā, un pie temperatūras kas ir ap 50, vajag vien 20 minūtes lai tas nobeigtos. Tātad, pirtī iešana un augsta temperatūra saslimšanas laikā ir ļoti labas, jo tas novājina un pat nogalina vīrusu... Bet smēķējot arī cilvēks ieelpo karstu gaisu. Man nezināmu iemesslu dēļ valdība aizliedza arī piršu apmeklēšanu, un Apinim par to nekas nekad nav bijis sakāms... Nožēlojami!

Saprotu Apiņa nepatiku pret smēķēšanu, un atbalstu viņa centienus ar to cīnieties. Tomēr, tā vārdā nesākšu melot vai piekrist meliem. Turklāt, NE APINIS, NE JEBKURŠ CITS TĀ SAUCAMAIS EKSPERTS, NE REIZI NAV IZTEIKUŠIES, KA REGULĀRA IEŠANA PIRTĪS VAI KARSTU TVAIKU ELPOŠANAS PROCEDŪRAS, JA PIRTS NAV PIEEJAMA, ĻOTI LABI PALĪDZĒTU CĪŅĀ AR ŠIEM VĪRSUIEM. LĪDZ AR TO, VISI ŠIE EKSPERTI VAR IET BEZDĒT, JA GODĪGI, JO JŪSU PARACETAMOLI, KURUS ĀRSTI IZRAKSTA KĀ PIRMOS, UN KURI NODZEN TEMPERATŪRU, PAT JA TĀ IR NELIELA, IEDZEN SMAGĀ SASLIMŠANAS GAITĀ VAI PAT KAPĀ DAUDZUS.

Stāsts par temperatūru un šiem vīrusiem ir atrodams šeit:

https://www.healthline.com/health/what-temperature-kills-coronavirus#research

Pēteri - saprotot, ka mans viedoklis jums ir vienaldzīgs (un komentārus jūs tāpat nelasāt...), tomēr gribu pateikt, ka jūsējais viedoklis man arī ir pie vienas vietas, jo liela daļa no tā ko sakāt vienkārši ir meli vai puspatiesības, kas tāds pats melu paveids vien ir!

Atbildēt

Es

14.01.2022. 10:32

Liberālekonomikas noziedzības ceļs tiek brists jau ļoti ilgi: https://www.lrt.lt/en/news-in-english/19/1406217/neoliberal-zeal-spelled-two-decades-of-absolute-tragedy-for-baltic-development-interview

Šis ir tikai cits ceļa līkums.

Atbildēt

Ivars

13.01.2022. 23:19

Apinis galīgi sviestā sagājis. Kāda saistība smēķēšanai ar kaut kādu izdomātu slimību kovid19 kuru līdz šai dienai neviens pasaules zīnātnieks nav atklājis un izolējis to vīrusu.

Atbildēt

Stoga

13.01.2022. 22:39

Akcīzi no ietaupījumiem pirms bada nāves tācu jāpaņem budžeta lāpīšanai.

Atbildēt

ha

13.01.2022. 13:55

Apinis-pipelis nupat jau galiigaako sviestu murgo. Kaartiigs tuudalinsh dzer un piipee un piedevaam veel ir lepns par to ka smoljii kontrabandas cigaretes un dzer krutku.

Atbildēt

Žulis

13.01.2022. 10:30

»

Nevajag biedināt

Žulis ir ekstrasenss? Zinātnieks? Ārsts? Pīpmanis...


Nē, Žulis nav ne ekstrasenss,ne pīpmanis, ne zinātnieks, kaut medicīniskā izglītība Žulim ir. Viņš vienkārši seko ar kovid saistītajiem notikumiem pasaulē bez "Panorāmas" starpniecības un izdara secinājumus.

Atbildēt

biedējošs uzraksts uz paciņas

13.01.2022. 09:33

nav nekāds sasniegums.
Kā ārstēsi nikotīnatkarīgos?

Atbildēt

Reirs ir no Vienotības

12.01.2022. 22:24

Vienotību atbalsta arī publiiste Sandra Veinberga, kas nule uzrakstījusi rakstu tvnet. Šādu:

Kāpēc vācu karavīrs par „pasaulē brutālāko tautu“ holokausta laikā nosauca latviešus.

Saprotams, Maskavā diversijām skolotais cilvēks ir garīgi slims, taču ir arī robežas.

Atbildēt

Mjā

12.01.2022. 22:18

»

Žulis

Domāju, ka nepaies ilgs laiks, kad atklāsies, ka tā saucamā kovid vakcīna Latvijas iedzīvotāju veselībai un dzīvībai ir nodarījusi tik lielu kaitējumu, pret kuru tabakas kaitējums ir kā oda sīciens pret pērkona grāvienu


.... tad ātrās palīdzības dienestu arī vajag likvidēt. Ātrie taču steigā nav spējīgi 100% noteikt pareizo diagnozi, kādu spēj izdarīt smalkā klīnīkā.
Uguns dzēsēji arī jālikvidē, jo tie nespēj nodzēst tik kvalitatīvi, kā stacionāra dzēšanas iekārta. Domu saprati, nu kaut kā tā.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

12.01.2022. 19:18

»

Nevajag biedināt

Žulis ir ekstrasenss? Zinātnieks? Ārsts? Pīpmanis...


Nestreso!

Ievērtē kaut tepat blakus: https://www.pietiek.com/raksti/veselibas_ministrija,_ir_laiks_atzit_sakavi,_patiesiba_par_koronavirusa_politiku_sak_atklaties/

Atbildēt

motorhead 1916

12.01.2022. 19:02

Uzpiipee, idiot Apini, varbuut smadzenju darbiiba uzlabosies.

Atbildēt

Nevajag biedināt

12.01.2022. 18:44

Žulis ir ekstrasenss? Zinātnieks? Ārsts? Pīpmanis?
Riebjas šie visgudrie pareģojumi. Ko biedini? Ja jāmirst, tad mirsim, bet Tu, Žulīt paliksi - neuztraucies. Un mēs vakcinētie ļausim Tev laimē diet. Bet Tev būs garlaicīgi bez mums! Antivakseri taču ir tik neinteresanti - kā oda sīciens pret pērkona grāvienu !

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

12.01.2022. 18:21

»

Žulis

Domāju, ka nepaies ilgs laiks, kad atklāsies, ka tā saucamā kovid vakcīna Latvijas iedzīvotāju veselībai un dzīvībai ir nodarījusi tik lielu kaitējumu, pret kuru tabakas kaitējums ir kā oda sīciens pret pērkona grāvienu


Latvijā tas neatklāsies.
Ja nu vienīgi starptautiski sāksies procesi, kurus, lai kā censtos meinstrīms, Latvijā nevarē ignorēt.

Iegrieztā mašinērija ir tik varena, ka pat it kā izglītoti cilvēki kā aptrakuši pūš kopējā stabulē.

Atbildēt

Žulis

12.01.2022. 17:44

Domāju, ka nepaies ilgs laiks, kad atklāsies, ka tā saucamā kovid vakcīna Latvijas iedzīvotāju veselībai un dzīvībai ir nodarījusi tik lielu kaitējumu, pret kuru tabakas kaitējums ir kā oda sīciens pret pērkona grāvienu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...