Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvija - neizdevusies valsts

01.04.2024. 10:34

»

JKL

ja pareizi sapratu, Tu te esi lai izlamātos, ne ko sakarīgu uzrakstītu. Atis pareizi raksta...


Cenzs jau sen ir vajadzīgs.

Atbildēt

JKL

01.04.2024. 09:49

»

atpisies

debīlais stulbeni


ja pareizi sapratu, Tu te esi lai izlamātos, ne ko sakarīgu uzrakstītu. Atis pareizi raksta.
Tomēr paliek jautājums: Ko tādi pusbomži kas māk tikai lamāties, var savēlēt? Tikai tādus pat deputātus kādi ir paši-pusbomžus...Vai nebūtu laiks ieviest vēlēšanu cenzu,ka katrs duraks nemaz nedrīkst vēlēt?

Atbildēt

Kāpēc

01.04.2024. 08:25

»

Atis Priedītis

Ja cilvēki sāktu uzdot man jautājumus...


Gulbja zvaigznājs?

Atbildēt

atpisies

01.04.2024. 07:14

»

Atis Priedītis

Ja cilvēki sāktu uzdot man jautājumus...


debīlais stulbeni!

Atbildēt

Atis Priedītis

01.04.2024. 06:38

Ja cilvēki sāktu uzdot man jautājumus

Šis būs ļoti provokatorisks raksts. Un tomēr nolēmu to beidzot publicēt.

Man piemīt ļoti neparasta īpašība - es uz daudziem jautājumiem varu atbildēt uzreiz un bez domāšanas. Parasti pēc tam man pašam ir jādomā, ko es īsti esmu pateicis. Šādā veidā es pats no savas zemapziņas izvelku ārā informāciju par kuru pat nekad neesmu domājis, ka es to zinu.

Tas notiek gan sarunājoties ar kādu cilvēku, gan atrodoties vairāku cilvēku grupā. Pēc manām domām šo īpašību esmu sevī radījis es pats ilgstoši veicot savas psihes pašanalīzi izmantojot Freida metodikas. Regulāra vārdu analīzes izmantošana ir novērsusi dažu vārdu bloķēšanu laikā kad es kaut ko saku. Un es vārdus varu "šaut ārā kā no ložmetēja".

Šobrīd, labi zinot kāda parasti ir citu cilvēku reakcija uz manām domām, es visbiežāk esmu ļoti daudz ko spiests slēpt. To ko prozas valodā pateikt šobrīd ir nevēlami, es ietērpju simbolu valodā un zemtekstos. Es pat to nedaru speciāli. Tie ir mani dzejoļi, kuri "autopilota" veidā izlaužas no manām smadzenēm un man atliek tos tikai pierakstīt.

Tāpēc manī šobrīd rada interesi, kas notiktu ja cilvēki sāktu man uzdot konkrētus jautājumus. Iespējams, ka manas atbildes būs diezgan neparastas un pārsteidzošas. Bet šķiet, ka ir pienācis laiks publiskot arī to, kas citos cilvēkos var radīt lielu pārsteigumu.

Un tātad - gaidīšu jautājumu, jo arī es pats vēlos uzzināt ko īsti vēl slēpj manas smadzenes.

Atbildēt

saki vienu lietu,siemniekiem pasiem sava zeme,blakus asv vestniecibai

01.04.2024. 00:04

»

krievam

Rūpējies, mēsls, par savu krieviju, kur bērnu - bomžu ir vairāk nekā bija pēc Oktobra apvērsuma. Reizēm, to skaits būtiski samazinās, cik noprotu, tie visi ir pārdoti rezerves daļās


kada valoda ir skoda/vagonka ritosa sastava lietosanas un remonta instrukcijas ?

Atbildēt

Hmm

31.03.2024. 23:13

Vainosim paši sevi, krievus nē?!
Krievu latvietim arī tācu nav ir kaut kadi surogāti - hibrīdkrievi - "krievvalodīgie", kuri sevi tā sauc un latvietis no mutes iz'mņemt nespēj šo maigo čekistisko tautības apzīmēkumu. Nav arī krievu lauku, bet tikai "padomju" - visiem labi un visi partiem laikiem smejas. Okupācija bija, bet okupanti mēs paši - visas 16 republikas , tāpat kā Krimā u.c. Ukrainā, 100% nobalsoja (???) par PAŠOKUPĀCIJU.

Krievu vietā latvietis maigi lieto savienojumu - "KRIEVU CILVĒKI". Vai nav skaisti?

Vācu laiki , zviedru laiki, poļu laiki bijas - krievu laiki, fui, apvainosies, bija "padomju "laiki, kā jau teicu nekādas okupācijas nebija, lēma visi draudzīgi kopā 16 republikas, pašiekļa'vās, kā Krima Krievijas sastāvā. Krievu valodas arī nebija, bija "padomju"valoda, "padomju"tautība. un bija ŠIROKA SGTANA NOJA RODNAJA.

Bet runāt krieviski. Tāpat saka krievi - tas, ka viņi nerunā latviski, vainīgi latveši. Mēs arī maujam līdzi. Tas ka latvija pārkrievota, vainīgi

Te autors rakstā arī smuki vaino latviešus. latvieši, nu "padoju cilvēki" bijām visi.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

31.03.2024. 22:20

»

krievam

Rūpējies, mēsls, par savu krieviju, kur bērnu - bomžu ir vairāk nekā bija pēc Oktobra apvērsuma. Reizēm, to skaits būtiski samazinās, cik noprotu, tie visi ir pārdoti rezerves daļās


Kamēr "mums aizdod", Tu, protams, neskatoties uz to, ka katrs no mums ir parādā nu jau vairāk nekā 10 tūkst. eiro, vari lepni paziņot, ka bomži ir tikai kaut kur citur, bet "valstī 404" viss ir labākajā kārtībā. Atgādina tos, kuri pirms 2008. gada krīzes lepni stāstīja, cik un kādus kredītus paņēmuši, kur ieguldījušies ar devīzi "Tagad esam Eiropā, - mums pienākas." Vien tālākā notikumu attīstība rada pamatu bažām par to, ka viens otrs "patriots" ne visai tālā nākotnē var nonākt turpat, kur nonāca tie "investori", - pie lielveikalu atkritumu konteineriem kaut kur Londonas nomalē. :)

Atbildēt

!

31.03.2024. 21:59

»

Sausais atlikums - latviski runājoši okupanti

Un tas nemaina faktu par tiesiskuma atjaunošanu, dekolonizāciju, lustrāciju un nelikumīgi naturalizētās pilsonības anulēšanu


Kāds tev atlikums, kad elite jāmaina? Vienu lustrēsi, otrs tāds pat deģenerāts ielīdis pa kaut kādu tur izdomātu tiesiskumu? Kas tagad tiesu maz? Tiesas ir , tad arī tiesiskums ir! Karalis despots nevalda!

Atbildēt

Sausais atlikums - latviski runājoši okupanti

31.03.2024. 21:35

Un tas nemaina faktu par tiesiskuma atjaunošanu, dekolonizāciju, lustrāciju un nelikumīgi naturalizētās pilsonības anulēšanu.

Atbildēt

Troļļu gans

31.03.2024. 21:27

Kā atšķirt trolli no vienkāršā komentētāja - trollis vienmēr uzbrūk autoram, nevis komentē saturu.

Kā cīnīties ar troļļiem - ignorēt debiliķus. Nekā necīnīties. Nav jau Rīgas "Dinamo".

Troļļiem sīku naudiņu maksā par to, ka viņi uzbrūk un apkaro pasūtītos publikāciju tēmu vai komentāru viedokļu autorus. Pašiem viņiem dziļi vienaldzīgs gan pats autors, gan viņa raksti. Jo troļļi ir totāli nozombēti deģenerāti un tāpēc pilnīgi neko no tā nesaprot, tikai atstrādā savu sīknaudu.

Atbildēt

krievam

31.03.2024. 20:06

»

Latvija - neizdevusies valsts

Ir vērts nedaudz pieciest. Tad, kad jūs, pateicoties savam slinkumam un nespējai uzņemties atbildību par bērniem, sāksit nespēt vairs noturēt varu šajā teritorijā, pacietība būs vainagojusies ar rezultātu


Rūpējies, mēsls, par savu krieviju, kur bērnu - bomžu ir vairāk nekā bija pēc Oktobra apvērsuma. Reizēm, to skaits būtiski samazinās, cik noprotu, tie visi ir pārdoti rezerves daļās.

Atbildēt

Nabadziņ deģenerāt pašnāvniek pļutkinen,

31.03.2024. 20:01

»

Nabdziņ,

tu atkal neesi lietojis aktīvo ogli un galēji stipros trankvilizatorus, ko tev izrakstīja tavs proktologs un psihoterapeits, tāpēc tev šodien dauzi pļutkineni daudzās vietās. Kāpēc tu neklausi savus dakterus un riskē pilnībā zaudēt savu jau tā vārgo veselību (sevišķi mentālo jeb garīgo veselību), pļutkinen...


kā atzina tavs kolēģis plānprātiņš vice klimaksa traumētā - nāve ir neizbēgama, tomēr pļutkinenam, vicei u.c. taml. deģenerātiem līdz aiziešanas slieksnim mērojams mokošs, sāpju pilns pēdējais dzīves posms.

Līdzjūtība tev u.c. neizbēgamiem pašnāvniekiem deģenerātiem.
Un tik vieglas smiltis, kādas nu būsiet nopelnījuši.

Atbildēt

vv

31.03.2024. 19:51

»

Krievija-izdevusies valsts

Zagšana-krievu dzives veida neatņemama sastavdaļa, un pieder pie russkii mir jau gadu simtiem


Zagšana ir latviešu neatņemama dzīves daļa, ko pierāda pēdējie 30 gadi.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

31.03.2024. 19:41

»

krievam

Neviens jums, planētas demogrāfiskam un bioloģiskam piesārņojumam neliek mocīties nīstā Latvijā. Putins gaļu frontei spiests meklēt Āfrikā un Āzijā


Ir vērts nedaudz pieciest. Tad, kad jūs, pateicoties savam slinkumam un nespējai uzņemties atbildību par bērniem, sāksit nespēt vairs noturēt varu šajā teritorijā, pacietība būs vainagojusies ar rezultātu.

Atbildēt

tiešām

31.03.2024. 19:38

»

svetku diena,sveiciens makaronam

31 marta 1814 gada Krievijas karaspeks iesoloja Parize un atbrivoja Franciju


Šodien krievi Parīzē, tāpat kā nēģeri un arābi, var pieēst pilnus vēderus municipālās zupas. Es paļaujos, ka tādas privilēģija tām civilizācijas pabirām drīz tiks atņemtas.

Atbildēt

interesanti

31.03.2024. 19:34

»

31/04/2024

sodien tavam favoritam ebrejam zelenskim pedeja darba diena.rit vina pilnvaras ukrainas iznicinasana bus beigusas


Vai žīdenes Šelomovas un nezināma klaidoņa defektīvais dēls, ko bērnībā seksuāli izmantoja viņa sambo treneris, Putins, atzīstams par jebreju, jeb tikai par krievu?

Atbildēt

Nabdziņ,

31.03.2024. 19:27

»

patiesībā

viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti...


tu atkal neesi lietojis aktīvo ogli un galēji stipros trankvilizatorus, ko tev izrakstīja tavs proktologs un psihoterapeits, tāpēc tev šodien dauzi pļutkineni daudzās vietās. Kāpēc tu neklausi savus dakterus un riskē pilnībā zaudēt savu jau tā vārgo veselību (sevišķi mentālo jeb garīgo veselību), pļutkinen?

Atbildēt

Anatolijs Bogdanovs

31.03.2024. 19:26

»

svetku diena,sveiciens makaronam

31 marta 1814 gada Krievijas karaspeks iesoloja Parize un atbrivoja Franciju


Soglasen: Visu kur bijis musu kirzovij sapog-visur vis atbrivots, a kur bija amerikanci-vis okupets..Pilnigi pareizi tovarisc. Atbrivojat baltiju-tagad laiks majas ka no Parizes...

Atbildēt

labas dzejas rindas

31.03.2024. 19:15

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


latvijas ,mulkuzemes vesture tiek rakstita dzejas varsmas.

Atbildēt

svetku diena,sveiciens makaronam

31.03.2024. 19:13

»

krievam

Neviens jums, planētas demogrāfiskam un bioloģiskam piesārņojumam neliek mocīties nīstā Latvijā. Putins gaļu frontei spiests meklēt Āfrikā un Āzijā


31 marta 1814 gada Krievijas karaspeks iesoloja Parize un atbrivoja Franciju.

Atbildēt

patiesībā

31.03.2024. 19:11

»

Ticības apliecinājums

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)

Un arī: "Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.vied.aut. - Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Savukārt, kā zināms "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

hehe

31.03.2024. 19:08

Nerimstas pļutkineni. Varbūt turpmāk jāsauc par kakineniem, tas tomēr cietāk, var arī saturēt?

Atbildēt

nerimstas

31.03.2024. 19:06

»

Mikropisāna sūdu smaka

nerimstas


deģenerātu pašnāvnieku pļutkinenu sūdu smaka.

Atbildēt

!

31.03.2024. 19:05

»

hehe

Tad tomēr arī svētkos pļutkinens


tavs favorits baidens sodienu pasludinaja par starptautisko transseksualisma svetku dienu.

Atbildēt

Kas notika?

31.03.2024. 18:57

»

hehe

Jau otrais pļutkinens šeit! Kas notika


tu atkal neesi lietojis aktīvo ogli un galēji stipros trankvilizatorus, ko tev izrakstīja tavs proktologs un psihoterapeits, tāpēc tev šodien dauzi pļutkineni daudzās vietās. Kāpēc tu neklausi savus dakterus un riskē pilnībā zaudēt savu jau tā vārgo veselību (sevišķi mentālo jeb garīgo veselību), pļutkinen?

Kā teica tavs kolēģis plānprātiņš - Nāve ir neizbēgama, tomēr pļutkinenam, vicei u.c. taml. deģenerātiem līdz aiziešanas slieksnim mērojams mokošs, sāpju pilns pēdējais dzīves posms.

Līdzjūtība tev u.c. neizbēgamiem pašnāvniekiem deģenerātiem.
Un tik vieglas smiltis, kādas nu būsiet nopelnījuši.

Atbildēt

Ticības apliecinājums

31.03.2024. 18:49

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Atbildēt

hehe

31.03.2024. 18:39

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Jau otrais pļutkinens šeit! Kas notika?

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

31.03.2024. 18:37

»

Pārdomas

Krievi no 17. gadsimta ar vāciešiem valdīja pār tagadējās Latvijas tautām, sacēla te pilsētas, fabrikas, dzelzceļus, ostas. Pēc revolūcijas krievu pārvaldnieki aizgāja, atstājot te savus komersantus, inženierus, kas kopā ar vāciešiem bija Latvijas elite. Pēc vāciešus aizvāca uz fāterlandi, izmaksājot...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais..." ;)

Un, arī: "Tauki un sū#i vienmēr un visur peld pa virsu – neatkarīgi no tā, kāds ir tilpums un kāda substance ir tajā skalojas."

Savukārt, kā zināms: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

-----------

Mediju ziņa (2008. gads): Šīs valsts (Latvijas) pašreizējais "valsts prezidents" V. Zatlers esot "paziņojis, ka atbalsta ārlietu ministra M. Riekstiņa ( TP jeb "kurmjutēta taukmūļi" ) ierosinājumu, lai šajā valstī pie skolām, kā arī pie valsts un pašvaldību pārvaldes / pakļautības iestādēm plīvotu gan Latvijas, gan "eiropas savienības" (ES) karogi"...
-------------------

Kas SVEŠĀM varām 'kniksi taisa'...
( Iz “O.M.© aŗChīva”, ANNO ~ 11. 2008. )

Kam 'mēle neturas aiz zobiem',
Tam - "reputācija ar robiem":
Par gudru turēts tiek pat muļķis,
Ja vien - šim 'pļāpātavā' "puļķis"...
...
Dzird Voldiņš - 'korišs bīda spamu':
"Šai "valstī" vajag katru namu,
Ar diviem karogiem, vai zināt,
Kā 'padomjlaikos' apkarināt!

Tas viens par "valsti" atgādinās,
Bet - otram līdzās jāplivinās:
Lai neaizmirstas 'reņģēdājiem',
Par EURO-lendas "kūrētājiem"!

Kopš seniem laikiem tā ir bijis,
Ka - letiņš SVEŠOS paklausījis,
No rietumiem vai austrumkraja,
Bez lieka "brīvdomības" 'haja':

Vai zviedru Kārlis "ciemos" nācis,
Vai Šiklgrūbers "bankot" sācis,
Vai Joske 'baurus' "atbrīvoja" ~
Šeit SVEŠAS "krāsas" paplīvoja.

Kam 'kāposts biezs un nikni stroķi',
Tiem - tiek ( uz laiku ) varas 'kloķi':
Šie SAVUS karogus mums 'sprauda'
(Pirms 'nomainīta' tika nauda...).

Pašreiz (vēl?) - Jevropa ir "topā":
Kā kolhozā - pa taisno... (kopā),
Tur "valsti" 'stūma' politiķi
(Un - atkal 'lobē SVEŠU piķi'...)

Tas, respektējot "precedentus",
Un pildot SVEŠUS "reglamentus",
Liek EIRO-karogus vilkt mastā,
Pie katras 'anštaltes' un - 'basta'!..."

No Pils 'nāk' komentārs par tēmu:
"Es, šito apdomājot, lēmu ~
Mums tradīcijas jāsaglabā,
Un divas 'flagas jākar stabā'!

Kā "prezi(dent)s" - es aicinātu,
Pirkt blāķiem jaunu karogkātu,
Tiem - zilu 'parķi pieceikunāt',
Un "goda" vietās (sa)karināt:

Pie kantoriem, kur 'klerki' vācas,
Pie iestādēm, kur (it kā?) mācās,
Pie 'pašvaldoņu' "sēdētavām",
Un citām 'siles bradātavām'!..."
...
Kas SVEŠĀM varām "kniksi taisa",
(Vairs?) "bauros" cieņu neizraisa:
"Ne mugurkaulu tāds, ne prātu,
Sev "protezēs" ar karogkātu..."

-----------

oriģinālversijas -- "O.M.© blogā":
[ CENZĒTS ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

> Nāve ir neizbēgama

31.03.2024. 18:36

»

Nāve ir neizbēgama

tomēr CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts) līdz aiziešanas slieksnim mērojams mokošs, sāpju pilns pēdējais dzīves posms


Līdzjūtība tev. Un tik vieglas smiltis, kādas nu būsi nopelnījis.

Atbildēt

31/04/2024

31.03.2024. 18:34

»

nesatraucies

Pazemes rūpnīcās un šahtās, kur jūs, krievu necilvēkus, līdz mūža galam sadzīs celt gaišo nākotni, varēsiet lietot tikai krievu feņu


sodien tavam favoritam ebrejam zelenskim pedeja darba diena.rit vina pilnvaras ukrainas iznicinasana bus beigusas.

Atbildēt

krievam

31.03.2024. 18:33

»

Latvija - neizdevusies valsts

"Augstās kultūras tauta" lika drusku iesmaidīt. "Uzsiet prievītes un nozagt miljonu"? Tā ir jūsu "augstā kultūra"? Vai pianisti, filologi, aktieri un tautasdziesmu pētnieces no Kanādas, kuri, tikuši pie varas, konstanti zog


Neviens jums, planētas demogrāfiskam un bioloģiskam piesārņojumam neliek mocīties nīstā Latvijā. Putins gaļu frontei spiests meklēt Āfrikā un Āzijā.

Atbildēt

nesatraucies

31.03.2024. 18:30

»

Katolis

Angļu valoda ir sātana valoda! Tanī īsts kristietis nedrīkst runāt


Pazemes rūpnīcās un šahtās, kur jūs, krievu necilvēkus, līdz mūža galam sadzīs celt gaišo nākotni, varēsiet lietot tikai krievu feņu.

Atbildēt

interesanti gan

31.03.2024. 18:27

»

Pārdomas

Krievi no 17. gadsimta ar vāciešiem valdīja pār tagadējās Latvijas tautām, sacēla te pilsētas, fabrikas, dzelzceļus, ostas. Pēc revolūcijas krievu pārvaldnieki aizgāja, atstājot te savus komersantus, inženierus, kas kopā ar vāciešiem bija Latvijas elite. Pēc vāciešus aizvāca uz fāterlandi, izmaksājot...


Nekad jūs, civilizācijas atkritumi, krievu bidlomasa, neesiet nekur valdījuši. Pirmais jūsu valdnieks no jūsu pašu vidus, bija osetīnu mauķeles un nezināma klaidoņa atvase, kura "personību" izveidoja patēvs, žīdu kurpnieķelis: alkašs, sadists un pederasts, Džugašvili. Atlicis jums uz cilvēku planētas ir pavisam neilgi, visi aiziesiet uz pārstrādi.

Atbildēt

Katolis

31.03.2024. 18:12

»

fakts

Angļu valoda ir viena no primitīvākajām valodām.Jo primitīvākā valodā cilvēks domā jo stulbāks viņš ir,ar sātanu tam nav sakara


Bucebula piemineklis ir tikai ASV un 100 000. pielūdzēju. Sātana vietnieks uz zemes, viņiem esot Baidens!

Atbildēt

Pārdomas

31.03.2024. 18:08

»

Gustavs

Patukšs, bezsatura raksts. Kapēc? Tapēc ka autors nejēdz, ka pastāvošās problēmas valodas jomā LV izriet no diviem galvenajiem aspektiem


Krievi no 17. gadsimta ar vāciešiem valdīja pār tagadējās Latvijas tautām, sacēla te pilsētas, fabrikas, dzelzceļus, ostas. Pēc revolūcijas krievu pārvaldnieki aizgāja, atstājot te savus komersantus, inženierus, kas kopā ar vāciešiem bija Latvijas elite. Pēc vāciešus aizvāca uz fāterlandi, izmaksājot tiem nelielas kompensācijas, vienojoties ar Hitleru par šitādu izdarīšanos. Krievi palika, un kopā ar latviešiem izveidoja Ulmaņlaiku Latviju. Pēc no Krievijas ienākušā sarkanā armija sastāvošā no Krievijas Impērijas zemākā slāņa "mužičķi", izkāva Latvijas krievus. 1990. gadā dabūnot brīvību, mēs latvieši 33 gadus valdījām savā zemē un sagrāvām valsti tā, kā to nebija varējuši abi pasaules kari kopā! Tagad mēs meklējam vainīgo! Nu Latvijas elite vainīga! Jāmaina elite! Kur liksim pašreizējo debili-zaglīgo?

Atbildēt

Nāve ir neizbēgama

31.03.2024. 18:07

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


tomēr CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts) līdz aiziešanas slieksnim mērojams mokošs, sāpju pilns pēdējais dzīves posms.

Atbildēt

jautājums

31.03.2024. 17:56

»

Variants

Puisi krimināli piežmiedz, tad nu arī sākās verbālas izpausmes. Taču ne viņš vienīgais ar tādu likteni šajā portālā. Tas laikam tāds sindroms


Par ko tevi pašu krimināli piežmiedz, ja tev arī sākušās verbālās izpausmes šajā portālā? Tas laikam tāds sindroms, taču ne tu vienīgais ar tādu likteni. Ir varianti...

Atbildēt

Mikropisāna sveiciens

31.03.2024. 17:51

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


galiņam.

Atbildēt

fakts

31.03.2024. 17:50

»

Katolis

Angļu valoda ir sātana valoda! Tanī īsts kristietis nedrīkst runāt


Angļu valoda ir viena no primitīvākajām valodām.Jo primitīvākā valodā cilvēks domā jo stulbāks viņš ir,ar sātanu tam nav sakara.

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

31.03.2024. 17:49

»

paklau

kas tas par jēdzienu-titulvaloda? Ir arī kāda netitulvaloda


Tātad - "Pareiza un mūsdienīga latviešu valoda – pašcieņas jautājums. Guna Kalniņa, LNB.."Latviešu valoda ir vislabākajā situācijā visā savas attīstības vēsturē: nacionālas valsts titulvaloda; latviešu valodā darbojas mediji – TV, radio, grāmatu apgādi, prese"

Atbildēt

Katolis

31.03.2024. 17:41

Angļu valoda ir sātana valoda! Tanī īsts kristietis nedrīkst runāt!

Atbildēt

Butaforija

31.03.2024. 17:38

Par ko raksts?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi