Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

no malas

14.10.2015. 18:20

»

Vilma

Interesanti, kāpēc 13.janvāri toreiz nenosauca par "maidanu", bet Latvijas "maidana" cilvēkus centās sabāzt pa ķurķiem ar nodevēju palīdzību? Kaut kas te neštimmē. Ā, nebija ASV finansējuma un interešu, tā teikt, "nepareizais maidans


bija. bet jenķi uzmeta. precīzāk - pie varas esošajiem parādīja, cik trauslas ir viņu dzīvības, kas var notikt, ja mēģinās nepakļauties. Solvita saprata. Saeimā skatam logus drusku pasita, šņaba bodi izlaupīja un izklīda.

Atbildēt

no malas

14.10.2015. 18:16

»

Ex-seržants

Nāksies tevi apbedināt. Mani klausa vai kādu citu, nav svarīgi tomer dažās lietās domas sakrīt. Tā piemĒram, AM taisĀs iepirkt pārnēsajamus prettanku ieročus un Stingerus. Cerams, nevis lai glabātu noliktavās, bet apmācītu teritoriālās vienības. Ir dzirdēts, ka aizsardzības operatīvajos plānos vairāk...


Ja šos nodos īstu patriotu, par kādiem uztaisās zemessargi, rokās, tad gan jau i Veras Līķes bruņoto limuzīnu, i ļotenes, ar kurām Vienotības banda mēģinās aizlaisties pie saviem saimniekiem sorosītiem nogāzīs.

Atbildēt

Vilma

14.10.2015. 14:32

Interesanti, kāpēc 13.janvāri toreiz nenosauca par "maidanu", bet Latvijas "maidana" cilvēkus centās sabāzt pa ķurķiem ar nodevēju palīdzību? Kaut kas te neštimmē. Ā, nebija ASV finansējuma un interešu, tā teikt, "nepareizais maidans?

Atbildēt

mp

14.10.2015. 11:44

Autor,pats policijā pieteiksies vai pakaļ atbraukt?

Atbildēt

Humvee

13.10.2015. 14:49

»

Nu un

ko tad tie kam "pieder reālā vara" dara valsts labā? Ir versijas


Valsts labā? Tu ņirgājies?> Ko Andris un Aivars dara valsts labā...hahaha sasmīdināji.

Un par to jau arī viss stāsts. Kad man sāk kāds stāstīt par valsts interesēm - vēmiens nāk. Valsts intereses Latvijā ir Aivara, Andra, Ušastika un Amerika + MNA (Sprūds un ko) intereses.

Viņiem mēs arī maksājam nodokļus, bļ..ģ

Atbildēt

Saimnieks S.

13.10.2015. 11:20

Mūsu varas iestādes vien L.L. tvarstīt prot. Novērtēju, ka L.L. runā skaidru valodu un lietas sauc īstajos vārdos.

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

13.10.2015. 10:43


BIEDRĪBA “”VARU LATVIJAS TAUTAI” PIEPRASĪS SAEIMAS ATSAUKŠANU!

05/10/2015/0 Comments/in Uncategorized /by Igors Lukjanovs


 Skatījumi: 52

Biedrība ” VARU LATVIJAS TAUTAI” Reģ.Nr. 40008239930; Ūdru iela 14, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 Tālr.: 29119996; 26347783,fakss: 67379890; e-pasts: [email protected] Bankas rekvizīti: VAS„Latvijas Pasts”,konts:LV49LPNS0002103410981 ; valdes priekšsēdētājs: Igors Lukjanovs
Rīgā, 2015/10/03 2. INFORMĀCIJA mūsu atbalstītājiem un tiem, kas nav apmierināti ar notiekošo Tēvzemē!.
Līdz Saimas atsaukšanai ir palicis viens mēnesis. Pašreiz mēs veicam aptauju par to cik ir par Saeimas atlaišanu un papildinam mūsu rindas.
Mūsu biedrības galvenais mērķis ir, lai vara pieder tautai, kā tas ir teikts Satversmes 2.pantā un īstenotu dzīvē lozungu: Viens likums –viena taisnība un vienādas iespējas visiem!
Aicinam Latvijas patriotus paplašināt mūsu biedrības rindas un turpināt aktīvi:
1. Piedalīties deputātu – kandidātu saraksta veidošanā , katrā vēlēšanas apgabalā. Sarakstā neviena esošā ne bijušā deputāta, bet tikai tos, kas atbalsta Latvijas valsts atjaunošanu.
2. Veidot katrā pagastā rīcības komitejas, kā tas bija 1905 gadā!
3. Jūs izvirzītā deputāta – kandidātam ir jābūt patriotam un obligāti jāzina Latvijas Valsts Satversme! Mūsu Tautas Saeimas sarakstā deputāta – kandidātam jābūt saviem 100 galvotājiem.
Katrā vēlēšanu apgabalā jābūt:
Rīgas – 35, Vidzemes – 29, Latgales – 18, Zemgales – 17, Kurzemes – 16. Kopā 115 deputāti – kandidāti. Iesakat savus deputātu – kandidātus un 9 ministrus, 19 aprinķu un 516 pagastu priekšniekus. Mums ir tautsaimniecības pirmskara pieredze, kad var saimniekot bez lielās ierēdņu armijas un ārejiem parādiem!
Ierosinājumam nepieciešama viena desmitā daļu vēlētāju. Cik liela ir viena desmitā daļa, to mums paskaidros Centrālā Vēlēšanu Komisija (CVK). Tautas nobalsošanu likumā noteiktajā kārtībā CVK sagatavo un vada nobalsošanu, kura izdod arī nepieciešamās instrukcijas un veidlapas.
Pašreizejās Saeima un Valdības darbības rezultatā, katra diena mums izmaksā kredīta procentos ap 1,4 miljonus eiro. Neviens nezina, cik esam parādā? Cik vēl būs jāmaksā? Par ko maksājam?
Mēs veidojam mājaslapu internetā. Paredzam izdot savu laikrakstu, kurā Jūs varēsiet brīvi piedalīties diskusijās un saņemt atbildes uz saviem jautājumiem.
Tas viss prasa naudas līdekļus. Mēs ceram uz biedru naudām – 3 eiro gadā, Jūs kļūstat par VLT biedru. Veicot naudas iemaksu, nepieciešams norādīt savu vārdu, uzvārdu un personas kodu. Pēc bankas izdrukām mēs sastādam biedru žurnālu. Ja viena desmitā daļa vēlētāju kļus biedrības biedri, tad mēs izdosim dienas laikrakstu.
Biedrības Kuratori vēlēšanu apgabalos ir valdes locekļi: 26347783- Artūrs Malta- Latgale; 26336617- Juris Švalbe -Vidzemi; 29119996- Bruno Druķis – Zemgali; 26731553 – Jānis Hūns – Kurzemi; 26517296 – Valdis Taupmanis – Rīgas vēlēšanu apgabals.
Latvijas neveiksmē nav vainīgi atsevišķi cilvēki, bet lielā valsts ierēdņu armiju, kas ir Padomju iekārtas stute un balsts. Ierēdņi dara visu, lai neatjaunotu Latvijas valsts iekārtu un ievērotu Satversmi!
Tas ir priekšnoteikums Latvijas Valsts atjaunošanai un pašreizejās Padomju iekārtas demontāžai. Samazinot ierēdņu skaitu 15,8 reizes, var sociālajā budžetā iekaitit vairāk nekā 1,4 miljardi eiro. Tas dos iespēju izmaksāt pabalstu katram sociāli aprūpējamam 250 eiro mēnesī, tas ir bērnam, skolniekam…
Lai mērķi īstenotu,ir jāatsauc līdzšenejā Saeima un jāievēl Deputāti, kurus izvirzat Jūs, nevis partijas.
Katrs VLT biedrs varat būt kurators savā pagastā, aprinķī un vēlēšanu apgabalā! Zvaniet un rakstat! Neesat vienaldīgi! Biedrības e-pasts: [email protected] Pasta adrese: Ūdru iela 14, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167

Atbildēt

Sinis

12.10.2015. 23:39

»

Ex-seržants

Pasen atpakaļ sava rakstā šaja portāla mēģināju parādīt cik elementari ir ""nolikt uz ausīm" šo banānu republiku...


Dzili saubos ka atradisies daudz tadu kas gribes aizstavet so bananu republiku.Latviesi drizak pasi uzrikotu kadu maidanu un sabastu miskastes musu tautas kalpus vissiem ir apnikusi sie meli un divkosiba 25 gadu garuma .Kadiem 60 procentiem ir uzsplaut kada vara naks krievi vai kiniesi

Atbildēt

reāliste

12.10.2015. 21:14

Šoreiz Lapsam piekrītu 100%. Nav ko piebilst

Atbildēt

Ko var cepties

12.10.2015. 19:46

»

gods kalpot okupantiem!

Nesodīti graut var tikai krievi. Lai pamēģina kāds no pamatnācijas paālēties pie RD un gņila ausaiņa rezidences


Kaut ka liekas, ka trolli sak izlikties par ultra nacionaliem, kamer "maidana cilvekus" orgznize jociga organizacija www.latvijas-fonds.ru un nebrinos ja visi ir vienas idejas vaditi, gan izstades organizatori, gan izstades jauceji, gan Rigas dome. Maz mums ikdienas problemas ? Variet fonda pieteikties stradat, vajag zinat valodu un vajadzigs dators ....

Atbildēt

latvāņi smird

12.10.2015. 19:43

»

arvīds

"pie varas esošie latvioeši" lieliski zin ka "pie varas neesošie latvieši" ne pirkstu nepakustinās pret putina armiju, domājku ka pat piebiedrosies putina armijai lai pakutinātu vēderu āboltiņai un amerikam.....un to saprotot šie latvieši vislaik prasa "sabiedrotajiem-jūs mūs tiešām aizstāvēsiet pret...


muļķīgs jautājums, ja loģiski domā tālāk... Un kas mainīsies, ja viņi atbildēs ka neaizstāvēs?.....
("pie varas esošie latvioeši" lieliski zin ka "pie varas neesošie latvieši" ne pirkstu nepakustinās pret putina armiju, domājku ka pat piebiedrosies putina armijai lai pakutinātu vēderu āboltiņai un amerikam)

Atbildēt

Edzis

12.10.2015. 19:37

Šoreiz Lato Lapsam ir pilnīga taisnība. Notikušais ir klajš spļāviens sejā gan VP šefam, gan Iekšlietu ministram personīgi, gan MK kopumā, gan arī likumdevējam, kam ir pilnīgas tiesības pieprasīt no izpildvaras nekavējošu rīcību. Notikušais var nozīmēt tikai 3 varbūtības:
1. Mūsu politiķi un izpildvara ir tik ļoti iebaidīti, ka neuzdrošinās pildīt savus pienākumus.
2. Iekšlietu struktūras, IeM, Valdība. koalīcija slēpti atbalsta notikušās cūcības, bet tad ir arī pilnīgi skaidrs, ka viņi ir Krievijas ieliktas marionetes.
3. Atbildīgās institūcijās, izpildvarā, ... darbojas nekompetenti nejēgas, kam nav pat elementāras profesionālas pašcieņas.

Par Rīgas domi un tās amatpersonām nav vērts runāt, jo tur sēž Krievijas marionetes, kas to pat neslēpj.

Kozlovska kungs un Straujumas kundze varbūt varētu palīdzēt un minēt kādu 4-to variantu?

Ja bars Krievijas algotu huligānu var diktēt savus noteikumus mūsu galvaspilsētā, tad NATO kolektīvās aizsardzības līgums nevar mums palīdzēt, jo ar antibiotikām nevar izglābt pašnāvnieku.

Atbildēt

efb

12.10.2015. 19:30

Lai kā man neriebtos Lapsa, šoreiz ir vien jāpiekrīt par 100%...

Atbildēt

Valsts amatpersonas

12.10.2015. 19:30

»

Buba

Var piekrist, - šī situācija ir kauna traips tiesībsargiem, vajadzētu jau kādā zvaigznītēm no uzplečiem ripot


pašas sevi aptaisa ne jau LL. Šajā rakstā nevar nepiekrist nevienam vārdam. Pilnīgi manas domas. Tie aprijušies tušņi jau citu neko kā melot neprot,vairs.

Atbildēt

Atis Rukšāns

12.10.2015. 19:05

»

1991

PSRS likvidacija 1991 gada juridiski bija nelikumiga. tapec seperatisti ir asv okupetas ,,baltijas valstis,, un ukraina. So teritoriju valdosas klikes ta baidas no Krievijas !PSRS robezas bija juridiski atzitas visa pasaule un ANO kops 1945 gada


PSRS bija noziedzīgu teroristu radīts veidojums, kurā lielāka daļa teritorijas tika iekļauta militāras agresijas ceļā - kā Vidusāzija, Ukraina, Baltkrievija un Kaukāza republikas; Baltijas valstis tika okupētas bez militāras cīņas, bet ar armijas palīdzību, un tu vēl runa par nelikumīgu likvidāciju? Prātiņ, nāc mājās!

Atbildēt

occ

12.10.2015. 17:42

Nez kāpēc pie krievlinu mekas pārdaugavā var dežūrēt PP busiņš gangrīz pastāvīgi,bet pie MK nē? Iespējams tāpēc,ka daži no vadības Rīgā simpatizē iztādes demolētājiem.

Atbildēt

Ex-seržants

12.10.2015. 15:28

Nav laikam jāpierāda, ka vietējo vatņiku un dažādu tur "krievu pasaules" ideologu nekaunība pieaug proporcionāli valsts varas nevarībai un savas nesodamības apziņai. Nu tad jāpārada šai publikai,ka nesanāks tik vienkārši paālēties pie pašvaldības vicinot svešas valsts karogus vai ko tamlīdzīgu bez jūtamām konsekvencēm, bet dabūs pēc pilnas programmas - par valsts iekārtas vai teritoriālās vienotības graušanas mēģinājumu. Kas attiecas uz tās izstādes demolētajiem, tad, ņemot vērā pasākuma provokatīvo raksturu un sabiedrisko bīstamību, nenāktu par ļaunu likt atvēsināt galvas pāris gadu garumā uz nārām.

Atbildēt

Ex-seržants

12.10.2015. 15:13

»

Stratēģisks

Man ir ļoti žēl, ka valdība neklausa ek-seržanta/mīzēja gudros padomus!Tas nav latviski lopiski, ka neklausa eks-muldoņu


Nāksies tevi apbedināt. Mani klausa vai kādu citu, nav svarīgi tomer dažās lietās domas sakrīt. Tā piemĒram, AM taisĀs iepirkt pārnēsajamus prettanku ieročus un Stingerus. Cerams, nevis lai glabātu noliktavās, bet apmācītu teritoriālās vienības. Ir dzirdēts, ka aizsardzības operatīvajos plānos vairāk tiks pievērsta izmanība nelielu patstavīgu vienību darbībai okupācijas apstākļos. Tas tam gadījumam, ja kādam liksies, ka ar "200" kravu no Ukrainas ir par maz. Kas attiecas uz vietējiem vatņikiem, tad nesen Rēzeknē zemessargi kopa ar robežsardzi rīkoja mācības pašvaldības atbrīvošanā no teroristiem. Principā tas, par ko esmu cepies šajā portālā. Tā turpināt!

Atbildēt

Stratēģisks

12.10.2015. 14:41

»

Ex-seržants

Pasen atpakaļ sava rakstā šaja portāla mēģināju parādīt cik elementari ir ""nolikt uz ausīm" šo banānu republiku...


Man ir ļoti žēl, ka valdība neklausa ek-seržanta/mīzēja gudros padomus!Tas nav latviski lopiski, ka neklausa eks-muldoņu!

Atbildēt

gods kalpot okupantiem!

12.10.2015. 14:37

Nesodīti graut var tikai krievi. Lai pamēģina kāds no pamatnācijas paālēties pie RD un gņila ausaiņa rezidences.

Atbildēt

Ex-seržants

12.10.2015. 13:55

Pasen atpakaļ sava rakstā šaja portāla mēģināju parādīt cik elementari ir ""nolikt uz ausīm" šo banānu republiku –
http://www.pietiek.com/raksti/par_zalajiem_cilveciniem_un_ne_tikai_atklata_vestule_iekslietu_ministrijas_valsts_sekretarei_ilzei_petersonei-godmanei
Jautājums ir par to, cik % no LV iedzīvotajiem šādu pasākumu atbalstīs. Ja savāksies kādi 30, tad diezgan reāls variants. Domāju, ka tās izstādes demolēšanu klusībā akceptē 80% LV krievu. Pagaidām klusībā, bet tas pagaidām. Kas attiecas uz ierēdņu kompetenci , tad par to arī bija tajā rakstā. Attiecībā uz LL rakstā minētajiem, kam var interesēt „neatkarīgas un demokrātiskas” LV pastāvēšana, tad jāprecizē, ka tādu nebūs vēra ņemams skaits. Daļa aizbrauks , bet tiem , kam tas nebūs iespējams, pielāgosies, kā jau allaž. Jo ja pēc būtības, tad nav jau par ko. Tā kā droši.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

12.10.2015. 13:40

»

Pilsonis

Pēdējā rindkopa vislabākā


Ievērtējiet kādi cilvēki izveidoja to "izstādi"
https://www.youtube.com/watch?v=Jeajp2-K9_Y

Atbildēt

1991

12.10.2015. 13:38

»

arvīds

"pie varas esošie latvioeši" lieliski zin ka "pie varas neesošie latvieši" ne pirkstu nepakustinās pret putina armiju, domājku ka pat piebiedrosies putina armijai lai pakutinātu vēderu āboltiņai un amerikam.....un to saprotot šie latvieši vislaik prasa "sabiedrotajiem-jūs mūs tiešām aizstāvēsiet pret...


PSRS likvidacija 1991 gada juridiski bija nelikumiga. tapec seperatisti ir asv okupetas ,,baltijas valstis,, un ukraina. So teritoriju valdosas klikes ta baidas no Krievijas !PSRS robezas bija juridiski atzitas visa pasaule un ANO kops 1945 gada.

Atbildēt

Garsija

12.10.2015. 13:09

Vakar sievai teicu: " Ja blakus ministru padomei var nesodīti ko graut un postīt, padomā, kas notiek tālāk no centra un cik cilvēks var justies drošs šajā valstī."
Ne vienmēr piekrītu Lato, it īpaši formai, kādā viņs izsakās, bet šoreiz piekrītu 100 %, i formai i saturam.

Atbildēt

arvīds

12.10.2015. 12:55

"pie varas esošie latvioeši" lieliski zin ka "pie varas neesošie latvieši" ne pirkstu nepakustinās pret putina armiju, domājku ka pat piebiedrosies putina armijai lai pakutinātu vēderu āboltiņai un amerikam.....un to saprotot šie latvieši vislaik prasa "sabiedrotajiem-jūs mūs tiešām aizstāvēsiet pret krieviem, tiešām tiešām....nu bet taču atbildiet precīzi-5.punktrs tāds izplūdi-jūs uzreiz bez vilcināšanās mūs aizstāvēsiet??!!!!!

Atbildēt

Humvee

12.10.2015. 12:33

»

Kreics

Cik ir jabūt izmežģītām smadzenēm, lai te stāstītu ka valsts vara ir sūdīga tāpēc ka par to sūdīgi izsakās. Tas ir no tās pašas operas, kad sistēma soda to, kurš ir norādījis uz zagli, ne pašu zagli "uzrauj pie zara...


Tu, tātad, nesaproti, kam pieder vara Latvijā. Reālā vara, nevis tie klauni Brīvības 36 un statisti Jēkaba ielā. Reālā vara Latvijā pieder tiem četriem pīlāriem, kurus apkalpo Lato. Un valstij svarīgi lēmumi netiek pieņemti valdībā vai Saeimā, tie tiek pieņemti Puzē, zoodārzā utt., kur nu viņiem labpatīkas saskrieties.

Un valsts jau sen ir briesmās, tikai tās, ko Lapsa te paraksta, patiesībā nav īstās briesmas. īstās briesmas ir pastāvīga valsts varas profanēšana un labi apmaksāta Lapsas pseideocīņa pret otrā līmeņa pakalpojošo personālu.
Atbildēt

Rote Armee Fraktion

12.10.2015. 12:26

Vai kājas neaug no proviciālās Jelgavas ?

http://www.novaja.lv/forum/posts.html?fid=6&tid=1612&pid=0
Ineresanta avīžele
"Новое в блогах"

Atbildēt

Kreics

12.10.2015. 12:23

»

Jūsu vārds

Nebūtu brīnums ja pats Lato būtu piedalījies šīs izstādes organizēšanā un attiecīgi arī vandalizēšanā, lai tikai varētu kārtējo reizi uzvemt savai (par šo gan lielas šaubas) valstij...


No tādiem debilioīdiem kā tu, arī sastāv šī tava valsts. Ne mana. Izdari labu darbu, triecies pret betona sienu. Varbūt tev noveicas un izdodas ar pirmo reizi izšķaidīt sev pauri. Nerakstu "izšķaidīt smadzenes", jo to tev nav.

Atbildēt

Jūsu vārds

12.10.2015. 12:15

Nebūtu brīnums ja pats Lato būtu piedalījies šīs izstādes organizēšanā un attiecīgi arī vandalizēšanā, lai tikai varētu kārtējo reizi uzvemt savai (par šo gan lielas šaubas) valstij.
Šī izstāde un attiecīgie uzbrukumi ir viena Latvijai naidīga spēka provokācija, kurā Latvija, asi reaģejot vienā vai pretējā veidā, būs zaudētāja. Aizliedzot skaidri redzamo provokācijizstādi, nacionālradikālie derīgie idioti (NA) iziet ielās un sāktu taisīt savu Maidanu. Savukārt, patērējot lielus līdzekļus un apsargājot šo provokāciju, domājošie nesaprastu kāpēc aizstāvām kaut kādu šarlatānu. Tāpēc domāju, ka izvēlētā taktika, neveikt asas darbības, ir pareiza. Diemžēl izskatās, ka kremeļa kanatas partijas troļļi ar savu derīgo idiotu baru tomēr centīsies no šī kaut ko izveidot

Atbildēt

joans

12.10.2015. 12:06

»

?

kurs organizeja un finanseja banderovcu provokaciju Rigas centra ?cilveki,neesiet vienaldzigi pieprasiet neonacistes murnieces demisiju par piedalisanos sis provokacijas fotografesanas pasakumos ,atbalstot valcman huntu


Kāda hunta valda Austrumukrainā,ja vadas pēc tautībām?Tas ka tur ārdas bijušie komunistu nomeklaturisti,tāpat kā pie mums,jau nu gan var noliegt tikai nozombetie,līdzdalibniekiun citādi aptaurētie.Maidana izstādes demolešana un lietas ierosinašana pret rīkotajiem ir kārtējais apliecinajums padomju okupantu marionešu un prokrievijisko aktīvistu sinhronai,saskaņotai darbībai pret valsts neatkarību,lai cik iluzora tā būtu.

Atbildēt

Kreics

12.10.2015. 12:03

»

Humvee

Nu labi, labi - kampēju Lato neaiztiek, oligarhu - arīdzan ne. un neaiztiek ušastiku ar ameriku arīdzan. bet pa eirokrātiem, mentiem un pārējo augstākminētā triumvirāta apkalpojošo personālu nobrauc vismaz reizi nedēļā...


Cik ir jabūt izmežģītām smadzenēm, lai te stāstītu ka valsts vara ir sūdīga tāpēc ka par to sūdīgi izsakās. Tas ir no tās pašas operas, kad sistēma soda to, kurš ir norādījis uz zagli, ne pašu zagli "uzrauj pie zara".
Kas tā par valsti, ja to var ar "rakstu darbiem" pataisīt par "šķidru sūdu"? Cik vērta ir šāda valstele. Un vai vispār tā ir valsts. Un vai vispār principā to var izdarīt? Proti, ar to ka parāda šīs valsteles nožēlojamo stāvokli, visādu godmaņu, pedarastu birkavu,salašņu meļņiku,deģenerātu dombrovsku, zaglēnu karginu un tiem līdzīgo izdzimteņu "dabiņus", tiek grauta Latvija? Ne Latvijas "valsts". Tādas nav. Normālo cilvēku izpratnē.

Atbildēt

Humvee

12.10.2015. 11:29

»

Edge

Nebūtu kampēju, oligarhu un eirokrātu - neiznāktu lapsām biznesu uztaisīt. Neķer muļķus, nav vairs 1990.gads


Nu labi, labi - kampēju Lato neaiztiek, oligarhu - arīdzan ne. un neaiztiek ušastiku ar ameriku arīdzan. bet pa eirokrātiem, mentiem un pārējo augstākminētā triumvirāta apkalpojošo personālu nobrauc vismaz reizi nedēļā.

Pietiek ir sistēmas sastāvdaļa, kas apkalpo pašu spici. un žēloties, ka Latvijā nav valsts varas no Lapsas puses ir tas pats, kas nošaut savus vecākus un žēloties, ka esi bārenis.

Pietiek ir pielicis pietiekoši daudz pūļu, lai valsts varu Latvijā pataisītu par šķidru sūdu.

Bet bēdīgākais ir tas, ka man personīgi nav skaidrs, vai ja Lato spētu būt tas, kas norauj ūdeni - vai viņš to izarītu, vai nē.

Atbildēt

12.10.2015. 11:16

»

Kreics

Piekrītu Lato skatījumam. Par valsti nosaukt šo patreizējo veidojumu, tb,Latviju nekādi nevar. Pat par noziedzīgu bandu nevar. Bandā ir "kārtība" un par bandas "likumu" neievērošanu ātri vien "pārkāpējs" tiek asvaltā ieklāts. Latvijas "valsts", tas ir bezformas receklis. Pie tam smirdīgs un "radioaktīvs...


Tev personiski Lato un visai PIETIEK.COM komandai, paldies par šo portālu, paldies par darbu un neklusēšānu. Lai arī aizvien biežāk sāk šķist ka velti tas viss. Kas ir miris, tas ir. Var modināt "aizmigušos", bet ne sprāgoņas. Kuri "pēc noklusējuma" ir vairākumā šājā sprāgušājā valstelē. Tā nu tas ir.
================================================

Viss jau būtu labi, bet tēlo muļķus, viss vērsts uz emocijām, uz Pietiek pašreklāmu. Pie katras iespējas, kurai pat nav loģiska izskaidrojuma.

Atbildēt

Inese

12.10.2015. 11:15

Vai ar pirmo reizi nepietika?Nav nekāda attaisnojuma.Kad policija un drošības orgāni pamodīsies???Ja reiz tāda izstāde tika atļauta,tad vajadzēja raudzīties par kārtību(un vēl pie MP)Tas ir nepiedodami un liels kauns iestādēm,kurām par to jāatbild!!!!!!!

Atbildēt

Kreics

12.10.2015. 11:10

Piekrītu Lato skatījumam. Par valsti nosaukt šo patreizējo veidojumu, tb,Latviju nekādi nevar. Pat par noziedzīgu bandu nevar. Bandā ir "kārtība" un par bandas "likumu" neievērošanu ātri vien "pārkāpējs" tiek asvaltā ieklāts. Latvijas "valsts", tas ir bezformas receklis. Pie tam smirdīgs un "radioaktīvs". Katrs indivīds, kurš jelkādi saskaras ar šo veidojumu, vai no tā ir atkarīgs, tiek "saindēts".
Epopeja ar "izstādi" ir tikai epizode. Maza, bet izteiksmīga. Labi parāda esošo situāciju. Īstenībā valsts nepastāv. Varētu šķist ka Latvijas valsts agonē. Nē. Tā ir jau mirusi. Situācija apmēram tāda, kā, kad met mironi jūrā no klints. Tas krītot itkā taustekļus kustina un pat galvu krata. Kamēr krīt, bet mironis ir un paliek mironis. Bet nē, Latvijas valsti par mironi saukt, par liels gods. Piemērotāks vārds ir sprāgoņa.
Un tā saucamā "valsts" struktūra nav bezpersoniska. Nav mistiska veidojuma "valsts". Tā sastav no cilvēkiem, kuri apkalpoja šo recekli. Kuri paši ar to arī ir šie smirdošie sprāgoņas. Un tie, kuri vel aizvien klusē, redzot šo visu. Vai pat vel aizvien atbalsta izdzimtenus, kuri ir padarījuši Latviju par to, kas tā ir šobrīd.
Paskaidroju speciāli tiem stulbeņiem, kuri nejēdz nodalīt Latviju kā "zemi-teritoriju-dzimteni" no tās latvijas, kuru ir pārvērtuši visu kalibru salašņas par šo recekli. Pirmo mīlu bezgala. Otro tik pat bezgalīgi ienīstu. Līdz ar to arī ienīstu visus tos deģenerātus, kuri ir pielikuši savas tizlās roķeles pie šī "darbiņa". Arī tos, kuri aiz sava truluma, mantkārības, visā klusējot noskatījās un turpina to darīt. Tāpēc varat komentāros visādi debiliķi nerakstīt ka esmu kremļa aģents vai Amerikas "gosdepa" algotnis. Neesmu arī "žīds-banderovecs" vai "reptiloids".
P.S.
Tev personiski Lato un visai PIETIEK.COM komandai, paldies par šo portālu, paldies par darbu un neklusēšānu. Lai arī aizvien biežāk sāk šķist ka velti tas viss. Kas ir miris, tas ir. Var modināt "aizmigušos", bet ne sprāgoņas. Kuri "pēc noklusējuma" ir vairākumā šājā sprāgušājā valstelē. Tā nu tas ir.

Atbildēt

B

12.10.2015. 11:07

»

A

Lapsa pareizi saka


ES NO TEVI NEBAIDOS.

Atbildēt

Edge

12.10.2015. 11:06

»

A

Lapsa pareizi saka


Nebūtu kampēju, oligarhu un eirokrātu - neiznāktu lapsām biznesu uztaisīt. Neķer muļķus, nav vairs 1990.gads!

Atbildēt

A

12.10.2015. 10:46

Lapsa pareizi saka ...

vara mums ir vāja

Par izstādi- pašiem bija jāsargā , ja godīgi

Tas,ka krievi te nebaidās ne no kā - PAR TO BŪTU VALSTS VARAI JAAIZDOMAJAS ĻOTI NOPIETNI

Atbildēt

Arčis

12.10.2015. 10:41

Viņu vectēvi nogalēja mūsu vectēvus, lai te radītu savus pēcnācējus, kuri mūsu dzimteni par savējo sauc.

Atbildēt

l.granātiņš

12.10.2015. 10:17

Daudz tomēr to banderlogu latvānijā?Ne visi aizlaidās 1944.

Atbildēt

lada

12.10.2015. 10:14

izskatās, ka menti speciāli ļāva to izstādi izpostīt, gan jau rīgas rāte pavēlēja ļaut savējiem plosīties.

Atbildēt

Trencis Montijs

12.10.2015. 10:13

tak re kā ir patiesībā,l.l. ir par militāru apvērsumu,likumīgu valdību gāzšanu bruņotu bandu rokām un huntas režīmu Propagandu tēvoča semija repertuārā.Lēkā, kā circenis pa oglēm tas l.l.,kādi vēji" papūš".

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...