Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Šķēle uz tiesu

B. Rulle
04.10.2010.
Komentāri (151)

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patiesībā

23.01.2018. 12:39

»


u.c. taml. "lojālpatr.EJ.otiski orientēti" zombiji) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus"

Atbildēt

patiesībā

23.01.2018. 12:29

»

patiesībā

Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības...


Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

patiesībā

23.01.2018. 12:29

»


Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Atbildēt

11.01.2018. 23:37

»

5. Viss iepriekš minētais attiecas arī uz tā dēvētajām "žurnālistu profesionālajām organizācijām" (asociācijām, padomēm un taml. "nagu & ragu kantoriem"). Jo, kā ir sacīts: "No sū#a pīrādziņu neizcepsi", tak' jau, "kādi māli – tādi podi


P.S. Risinājuma šādām defektīvi iniciētām / patoloģiski ielaistām situācijām vienkārši NAV. T.i., katrā ziņā - vismaz ne šādā līdzšinējā truli pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" shēmojumā / šādos teju bezcerīgi katastrofāli "samilzušos" gadījumos. Savukārt, vienīgais arguments iepriekš minēto "sugas pazīmju" (un, līdz ar to, no tām izrietošo draņķību) nepieļaušanai / izskaušanai ir LIKUMS / tā pastāvīga konsekventa respektēšana. Kas, vienlaikus, tomēr ir arī vienīgais (vismaz teorētiski) iespējamais "instruments" šādu šķietami bezcerīgu situāciju max. optimālai "noregulēšanai". Jo, kā zināms, pat šķietami vissliktākais kompromiss ir nesalīdzināmi labāks par šķietami "vislabāko" konfrontāciju.

Atbildēt

11.01.2018. 23:37

»

4. Šādos u.c. taml. gadījumos citi tā dēvētie "masmēdītāji" tradicionāli gļēvi "klusē lupatiņā" ne tik daudz dēļ histēriskām bailēm (pie tam - gluži pamatoti: "suns zina, ko ēdis", tak' jau), kā tieši iepriekš minēto iemeslu jeb "sugas pazīmju" dēļ. Jo – tiesiskā valstī (par kādu esot uzskatāma arī ...


5. Viss iepriekš minētais attiecas arī uz tā dēvētajām "žurnālistu profesionālajām organizācijām" (asociācijām, padomēm un taml. "nagu & ragu kantoriem"). Jo, kā ir sacīts: "No sū#a pīrādziņu neizcepsi", tak' jau, "kādi māli – tādi podi".

Atbildēt

11.01.2018. 23:35

»


4. Šādos u.c. taml. gadījumos citi tā dēvētie "masmēdītāji" tradicionāli gļēvi "klusē lupatiņā" ne tik daudz dēļ histēriskām bailēm (pie tam - gluži pamatoti: "suns zina, ko ēdis", tak' jau), kā tieši iepriekš minēto iemeslu jeb "sugas pazīmju" dēļ. Jo – tiesiskā valstī (par kādu esot uzskatāma arī šī pašreizējā "valsts", lai arī cik tas amizanti nebūtu) jebkurās "norisēs" un īpaši jau konfliktsituācijās, agrāk vai vēlāk nākas rēķināties ar LIKUMU. Lieki piebilst, ka VISIEM un jebkura izdzimuma juridiskiem analfabētiem, t.sk. arī pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" smagi traumētiem "žurnālistiem", Likums (PATIESA likumība, tiesiskums) ir neatrisināma problēma. Atkal jau – ar VISĀM no tā izrietošajām konsekvencēm jeb SEKĀM.

Atbildēt

nu ja

11.01.2018. 23:27

»


;)

Kā saka "viss ir pareizi, tikai - otrādāk" jeb tieši pretēji objektīvajai patiesībai. Jo, kā zināms:

1. Šajā pašreizējā "valstī" tā dēvētie "žurnālisti" klusē, pielāgojas un taml. necili izpildās tikai un vienīgi "par samērīgu atlīdzību", jo ir prasti pērkami (ja ne 100% visi, tad vismaz absolūtajā vairākumā) - kā jau "senākās profesijas" subjektiem pienākas.

2. Šajā pašreizējā "valstī" tā dēvētie "žurnālisti" ir tipiski truli aprobežotas vai pat apzināti pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" zom.bij.fani, jo - ir nožēlojami juridiski analfabēti (ja ne 100% visi, tad vismaz absolūtajā vairākumā).

Atbildēt

PIETIEK liekuļot un laist muļķi

09.01.2018. 17:22

»


Ir sacīts: "MELIEM = īsas un greizas kājeles (tev u.c. taml. līķužurkām - priekškājas un pakaļkājas)."

Un, arī: "Visgardāk smejas ("Hihi"-na) tas, kurš smejas pēdējais." ;)

Atbildēt

09.01.2018. 17:08

»

Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem...Un, arī: "Visgardāk smejas ("Hihi"-na) tas, kurš smejas pēdējais."

Atbildēt

Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!

07.01.2018. 16:43

»

Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem


Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem"

I nodaļa
Vispārīgie noteikumi

7. pants. Nepublicējamā informācija

[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]

V nodaļa
Atbildība par šā likuma pārkāpšanu

[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]

==============
==============

Aktuālais w-resurss: https://likumi.lv/doc.php?id=64879

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Atbildēt

Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!

07.01.2018. 16:39

»

EKTD, no veterinārās ambulances izsprukusī mikro.cefālā kaķu bāba


Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem"

I nodaļa
Vispārīgie noteikumi

(...)

7. pants. Nepublicējamā informācija

Atbildēt

29.12.2017. 19:25

»

CENZŪRAI, jebkurā iespējamajā izpratnē / izpausmēs


un stukaču sugas partneri no attāluma atpazīst, bet pedurskapī iztolerē visos caurumos! Jau no padomlaikiem esam štata stukačos, bet Suņ dzi Karakulikasimākslu neesat lasījis, arī Kamasutras menedžeriem, jo nepareizi interpretējat manis minēto empātiju. Karakulikasi stratēģija bez trim principiem ietver arī iejušanos pretinieka ādnusā, izprotot viņa domu gājienus esošajā situācijā. No tā izriet, ka es ar bez mazākās līdzjūtības pret sev līdzīgiem draņķa stukačiem, izprotot empātiski viņu domas - redzu, ka viņiem nav nepieciešamības ne atklāties, ne nožēlot. Ne mazākās. Tāpat kā man, tāpēc sevi nemaldinu ar cerībām, ka tā varētu notikt vispār. Bet, kā teicu, lapsa pasteidzās pirmais, ceļot sev labumu kā čekas laikos, kā īsts čekists- stukačs.

Atbildēt

25.12.2017. 15:06

»

Kur pretī - visiem pārējiem (t.i. no siles distancētajiem) tiek obligāti uzspiesta "brīva izvēle


1) vai nu kategoriskā bezierunu kārtībā pakļauties absolūtai "hibrīd.ģeopolitiski / lojāl.patrEJotiski politkorektai" (ar Likumu aizliegtai!!!)

Atbildēt

25.12.2017. 15:02

»

CENZĒTS

...


2) vai arī - tikt pasludinātiem par "pilsoniskai sabiedrībai kritiski toksiskiem politNEkorektiem disidentiem", ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm jeb SEKĀM. Un, līdz ar to, izbaudīt uz savas / tuvinieku "privātādas" visas iespējamās politiskās / politekonomiskās represijas "pēc pilnas programmas" (t.sk. tiek piekopta demonstratīva diskriminācija jebkurā sfērā / segmentā, tostarp darba "tirgū", u.t.t. – "padumjie laiki" var kautrīgi pavākties maliņā un atpūsties). Protams, "tekošajā ģeopolitiskajā hibrīdsituācijā" arvien biežāk kā vienu no "politrepresiju top-prioritātēm" izmantojot arī "politiski orientētu lietu" safabricēšanu pret attiecīgajiem "izstrādes figurantiem". Pie tam, pilnīgi jebkādā katrā konkrētajā gadījumā vēlamajā "administratīvajā / civiltiesiskajā / krimināltiesiskajā" formātā, totāli ignorējot LIKUMU, objektīvo realitāti un taml. iedomāti bezvērtīgās "pupu mizas". T.i. – saskaņā ar "ķēķa tiesiskuma" SISTĒMĀ "ilgtspējīgi" nemainīgi dominējošu "shēmu", kas paredz politiski represējamo "izstrādes figurantu" apzināti pretlikumīgu, 100% apmelojošu un taml. apzināti kriminālnoziedzīgi falsificētu apsūdzēšanu, kā arī max. operatīvu / rezultatīvu notiesāšanu +/- publiskās "politdisidentu paraugprāvās". ( Cita starpā - varētu padomāt, ka ar šādu "ķēķa tiesiskuma" šinderu politiski represīvu "shēmošanu" / politekonomiski "sankcionējošu" izpildīšanos pret "izstrādes figurantiem", kā patiesības paudējiem un publiskotājiem, patiešām būtu iespējams "aizbāzt muti" PATIESĪBAI?! Nu bet – totāla bezjēga jeb "murgs un defekts", bez variantiem. )

MUĻĶU zeme eurolatvānija, XXI gadsimts.

Atbildēt

CENZĒTS

25.12.2017. 14:59

»

P.S...


;)))

Šajā pašreizējā "rietumdeŖmokrātiski orientētu virsvērtību un ķēķa tiesiskuma valstī" eurolatvānijā ar patiesības publiskošanu (t.sk. izpildoties jebkādās "radošuma" izpausmēs) vai pat "oficiālu" publicēšanu (t.i. arī tipogrāfiski un taml. tradicionālos formātos, t.sk. "apvienojot savas esejas grāmatā"), ir ļauts nodarboties tikai izņēmuma kārtā un tikai ļoti atsevišķiem silei pietuvinātajiem īpatņiem / siles bradātāju īpašo vajadzību apkalpotājiem.

Atbildēt

24.12.2017. 22:12

»

O.M.© (lit.pseid.)

...


P.S.

C.: "Te jau vajag pa Mazpusānu modei: (...)"
--------------

Ja tu zinātu / jaudātu apjēgt to, par ko tev, kā izrādās, nav pat i ne visniecīgākās nojēgas - tu nekad neatļautos publiski izgāzties kā veca sēta, gvelžot tādas totālas glupības, kādas tu esi atļāvies(-usies) savāvuļot "pa savai modei".

Atbildēt

O.M.© (lit.pseid.)

24.12.2017. 22:10

»

Līdz ar to – BEZ tā saucamajiem “masmē.dītājiem” jeb “masmēd.ekļiem” nekāds truli prasts “populisms”, t.sk. "ģeopolitiski orientēts hibrīdpropaGANDĒJUMS" u.c. taml. "sabiedriskā viedokļa formēšanas / kontroles" manipulācijas, kas galvenokārt izpaužas kā bezcerīgi infantilas lumpeņauditorijas VISAPTVEROŠS...
=======

Ir sacīts: "Pat bezcerīgs muļķis var tikt uzskatīts par normālu cilvēku - ja vien šis neatļaujas savu muļķību "prezentēt", uzbāžoties ar to citiem." ;)

Un, arī: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle."
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950 /

Atbildēt

19.12.2017. 20:02

»

/ deŖmoliberastiski motivēti" - šādiem morāli un reāli prostituētiem masmē.dītājiem / tajos truli parazitējošajiem pseido "žurnālistiem" nožēlojami pazemīgi un verdziski iztapīgi apkalpojot savu saimnieku un angažētāju "īpašās vajadzības


Līdz ar to – BEZ tā saucamajiem “masmē.dītājiem” jeb “masmēd.ekļiem” nekāds truli prasts “populisms”, t.sk. "ģeopolitiski orientēts hibrīdpropaGANDĒJUMS" u.c. taml. "sabiedriskā viedokļa formēšanas / kontroles" manipulācijas, kas galvenokārt izpaužas kā bezcerīgi infantilas lumpeņauditorijas VISAPTVEROŠS MASVEIDA ZOMBĒJUMS, vienkārši nebūtu iespējams.

===========

Atbildēt

19.12.2017. 19:58

»

ikdienišķi pārdodoties "par samērīgu atlīdzību" vai pat izpildoties "nesavtīgi lojālpatrE.Jotiski


/ deŖmoliberastiski motivēti" - šādiem morāli un reāli prostituētiem masmē.dītājiem / tajos truli parazitējošajiem pseido "žurnālistiem" nožēlojami pazemīgi un verdziski iztapīgi apkalpojot savu saimnieku un angažētāju "īpašās vajadzības".

Atbildēt

19.12.2017. 19:58

»

Un šī pseido "preses / vārda brīvība" tiek realizēta, prasti pērkamajiem masmē.dītājiem


ikdienišķi pārdodoties "par samērīgu atlīdzību" vai pat izpildoties "nesavtīgi lojālpatrE.Jotiski

Atbildēt

19.12.2017. 19:55

»


Un šī pseido "preses / vārda brīvība" tiek realizēta, prasti pērkamajiem masmē.dītājiem

Atbildēt

06.11.2017. 15:39

»

atkal jau un vēl joprojām

vairāk tomēr izskatās, ka lapsa tiek pasūtīta aiz jurtas, kārtējo reizi


kur atkal lapsa sūkās dzelteno ledu, pilnu purnu un ekstāzē aizrīdamās.

Atbildēt

21.10.2017. 13:51

»

Un, par tādiem "iezīmētus", šos "tiesībķēķa šinderu" shematiski izvēlētos "izstrādes figurantus" nu jau arvien biežāk ne tikai pat demonstratīvi APZINĀTI PRETLIKUMĪGI "uz pasūtījuma notiesā", bet lopiski truli nolinčo "politisko disidentu paraugprāvās", kas tiek klaji noziedzīgi falsificētas un "pēc...


Kurās, kā ir vispārzināms, uz savu krampjaini agonējošās "ķēķa tiesiskuma" SISTĒMAS upuru – t.sk. arī politiski represēto "izstrādes figurantu" – rēķina trekni parazitē un "par samērīgu atlīdzību" falsificē / izandelē apzināti pretlikumīgus "spriedumus valsts vārdā" kriminālrecidīvi BEZgodīgi "lielākie kretīni".

Atbildēt

21.10.2017. 13:49

»

Savukārt, kā zināms, izņēmumi tikai apstiprina "pastāvošo lietu kārtību". Un, līdz ar to - Latvijā nekādas "vārda brīvības" (tieši tāpat, kā daudzu citu viselementārāko Cilvēktiesību) vienkārši NAV, jau sen. Un pat vēl vairāk – šajā pašreizējā SILES "valstī" eurolatvānijā par neapšaubāmi PATIESU un ...


Un, par tādiem "iezīmētus", šos "tiesībķēķa šinderu" shematiski izvēlētos "izstrādes figurantus" nu jau arvien biežāk ne tikai pat demonstratīvi APZINĀTI PRETLIKUMĪGI "uz pasūtījuma notiesā", bet lopiski truli nolinčo "politisko disidentu paraugprāvās", kas tiek klaji noziedzīgi falsificētas un "pēc shēmas atstrādātas" pa lēto pērkamajās "ķēķa tiesās".

Atbildēt

21.10.2017. 13:30

»

Un, pēc pārpalikuma principa, bet tomēr stingri limitēti – kaut kādas sīkas pabiras no šādas truli policejiski kontrolētas pseido "vārda brīvības" dažkārt tiek arī SILEI pietuvinātajiem, savu "vienlīdzīgĀKo" saimnieku īpašās vajadzības apkalpojošajiem sīklopiem (t.i. "cērpamaitām / šašlikauniem", t....


Savukārt, kā zināms, izņēmumi tikai apstiprina "pastāvošo lietu kārtību". Un, līdz ar to - Latvijā nekādas "vārda brīvības" (tieši tāpat, kā daudzu citu viselementārāko Cilvēktiesību) vienkārši NAV, jau sen. Un pat vēl vairāk – šajā pašreizējā SILES "valstī" eurolatvānijā par neapšaubāmi PATIESU un konsekventi LIKUMĪGI realizētu Vārda Brīvību cilvēkus apsūdz kā "pastāvošajai varai nelojālus sabiedriski bīstamus elementus".

Atbildēt

21.10.2017. 13:29

»

tikai un vienīgi ekskluzīvi priekš SILES "vienlīdzīgĀKajiem cūklopiem


Un, pēc pārpalikuma principa, bet tomēr stingri limitēti – kaut kādas sīkas pabiras no šādas truli policejiski kontrolētas pseido "vārda brīvības" dažkārt tiek arī SILEI pietuvinātajiem, savu "vienlīdzīgĀKo" saimnieku īpašās vajadzības apkalpojošajiem sīklopiem (t.i. "cērpamaitām / šašlikauniem", t.sk. publisko tiražējumu "pasūtījumu galda" angažējumu par nožēlojamiem jūdasgrašiem ikdienišķi "atstrādājošiem" masmē.dītājiem un taml. neciliem izdzimumiem) - kā "maksas pakalpojums par samērīgu atlīdzību".

Atbildēt

21.10.2017. 13:26

»

uzbāzīgi demonstratīvi lojāl.patrEJotiski orientēta pseido "vārda brīvība


tikai un vienīgi ekskluzīvi priekš SILES "vienlīdzīgĀKajiem cūklopiem".

Atbildēt

21.10.2017. 13:25

»

saldafoniski pedantiski un truli policejiski kontrolēta


uzbāzīgi demonstratīvi lojāl.patrEJotiski orientēta pseido "vārda brīvība" –

Atbildēt

21.10.2017. 13:17

»


T.i., ja nu vienīgi, izņēmuma kārtā – formāli eksistē kaut kāda nožēlojami mikroskopiska un falši dekoratīva,

Atbildēt

21.10.2017. 13:15

»


===========
===========

PATIESĪBĀ - šajā pašreizējā "valsts" parodijā eurolatvānijā nekādas "Vārda Brīvības" (u.c. LIKUMĪGI definēto / spēkā esošo CILVĒKTIESĪBU jeb LIKUMĪGI garantēto BRĪVĪBU) jau sen vairs NAV.

Atbildēt

21.10.2017. 13:06

»

Galvenokārt jau – tie ir dažādi virtuālie "portāli, vortāli, platformas" un taml. (DEZ)informāciju atgremojošas w-bedres, kā arī tā dēvētie "audiovizuālie" (TV / radio) "masu (DEZ)informācijas līdzekļi". Kas, diemžēl, arvien masveidīgāk barojas no "neidentificētu info avotu" (galveno.kārt jau - dažāda...


Ieskaitot pat JEBKĀDUS iespējamos personas datus, sensitīvu u.c. taml. diskrētu privātu, kā arī citā izpratnē stingri konfidenciālu (t.sk. arī tiesiski procesuālu, valsts noslēpuma, komercnoslēpuma u.c. attiecīgā formātā klasificētu u.t.t.) ar LIKUMU aizsargātu (!!!) informāciju. Par kuras nesankcionētu publiskošanu, savukārt, ir paredzēta ne tikai visnotaļ nopietna administratīvā un civiltiesiskā atbildība ( Likumdevēja paredzētās soda naudas par šādiem noziegumiem sasniedz vairākus desmitus tūkstošu € apjomu ), bet arī reāla kriminālatbildība ar reāliem kriminālsodiem.

Atbildēt

21.10.2017. 13:03

»

šķebinoši "politkorekti" tipiski pseido "intelbeņķi" u.c. taml. klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" zombij.fani, kas atļaujas / kam tiek atļauts izmantot masmē.dekļus kā publisku "atvieglotuvi" savu privāto iedomāti "morālētiski orientēto pa(u)dumu" regulārai (ie)ķēzīšanai...


Galvenokārt jau – tie ir dažādi virtuālie "portāli, vortāli, platformas" un taml. (DEZ)informāciju atgremojošas w-bedres, kā arī tā dēvētie "audiovizuālie" (TV / radio) "masu (DEZ)informācijas līdzekļi". Kas, diemžēl, arvien masveidīgāk barojas no "neidentificētu info avotu" (galveno.kārt jau - dažāda iz.dzimuma un insti.tucionālās piederības "atbildīgo amatpersonu") netīri dzeltenajām "noplūdēm". Un kuros para.zitējošie tā dēvētie "žurnālisti" apzināti un galveno.kārt dēļ nožēlojamiem jū.dasa grašiem lopiski bradā pa cilvēku dzīvēm kā pa pašu sagā.nītiem sū#iem - klaji PRETLIKUMĪGI publiski tiražējot JEBKĀDU ar Likumu aizsargātu informāciju par saviem izvēlētajiem "izstrādes objektiem".

Atbildēt

21.10.2017. 13:02

»

Vai pat, arvien uzbāzīgāk - vienkārši jebkuri pašnominēti "lojāl.patrEJotiski orientēti viedokļu līderi


šķebinoši "politkorekti" tipiski pseido "intelbeņķi" u.c. taml. klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" zombij.fani, kas atļaujas / kam tiek atļauts izmantot masmē.dekļus kā publisku "atvieglotuvi" savu privāto iedomāti "morālētiski orientēto pa(u)dumu" regulārai (ie)ķēzīšanai.

Atbildēt

21.10.2017. 13:01

»


Vai pat, arvien uzbāzīgāk - vienkārši jebkuri pašnominēti "lojāl.patrEJotiski orientēti viedokļu līderi"

Atbildēt

21.10.2017. 12:42

»

Latvijas Republikas SATVERSME...


PATIESĪBĀ - tā dēvēto "masu informācijas līdzekļu" truli necilvēcīgajās un lopiski alkatīgajās izdarībās ir visvairāk apzināta brutāla ļaunuma un tīšas recidīvas noziedzības. Pat nesalīdzināmi daudz vairāk par to, ko šādos un taml. gadījumos (arī, t.sk.), iespējams, varētu būt izdarījuši kādi domājamie likumpārkāpēji, kā arī dažādi publiski "fōnā sprediķojoši universāl.eksperti".

Atbildēt

21.10.2017. 12:41

Latvijas Republikas SATVERSME.

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

===========

Aktuālais w-resurss: https://likumi.lv/doc.php?id=57980

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

===========
===========

Atbildēt

Kaktuss

06.10.2010. 17:36

Kad beidzot notiks tas,ko gaida Latvijas tauta - uzliks roku dzelžus lielākam shēmotājam un viņa rokas puišiem...

Atbildēt

Tonco

06.10.2010. 13:42

Valodniecei + :) un taisnība

Atbildēt

a

06.10.2010. 12:54

Valodniecei taisnība un viņai ir tiesības izteikties!

Atbildēt

žiglov

05.10.2010. 23:31

vor dolžen sidetj v tjurme.ja skazal

Atbildēt

tauta

05.10.2010. 18:35

Ja saktu runat visi Skeles uzmestie kolegi, tad so saraini atri vien varetu ietupinat. Ludzu, lieciniet!

Atbildēt

kurzemnieks

05.10.2010. 17:20

valodniece,tas tāds sīkums,ja nav ko vairāk teikt,tad labāk klusē!

Atbildēt

prieks

05.10.2010. 09:44

Jā, gaidu, kā tas beigsies, jau no rīta radio atgādināja AŠ murdziņus par politizēto tiesu un tiesai izteitko līdzjūtību. Savā ziņā to, ka AŠ kādam jūt līdzi, var uztvert arī kā draudus, šoreiz tieši tiesai un tās darbam. Būs jautri

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...