Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

peķka

22.10.2012. 18:14

tas, kas šajā epopejā smīdina, ir ZRP pašizsudinātā leģenda, ka Zaglera cilvēki ir kaut kādi enģeļi! iedomājamies, ja Sisis ieliktu Lemberga vietā Sonoru-Kukuli?! tad nu gan tauta plauktu un zeltu un iestātos tūlītējs orgasms! principā ir tā, ka tādos amatos, kam naftas caurule galā, sirdšķīsti cilvēki nevar tikt - vai nu viņus "likvidē" pa ceļam, vai nu arī, pat ja tiek - tad samaitājas paši! kā saka, apetīte pieaug ēdot. diemžēl, korupcija un nesmucības notiek arī augsti attīstītās valstīs, bet Latvijā joprojām valda mežonīgais kapitālisms savā pirmajā attīstībā fazē, nu gluži kā Čikāgā 30tajos. problēma arī, ka pēckara gados Padomju vara izsūtija lielāko daļu intelģences, bet no tiem, kas palika, lielākā daļa nodzēra smadzenes. tāpēc, manuprāt, lielu daļu nelaimju var atrisināt tikai paaudžu maiņa, nu pēc gadiem 20 varbūt, ja nenotiks kaut kādas globālas kataklizmas.

Atbildēt

>> Daigai

22.10.2012. 17:47

Pareizi pietiek runāt, sāciet maksāt kariņi, spŗudži par zaudētajām tiesām paši.

Atbildēt

>> RD un VD sirdsdraudzenīte

22.10.2012. 17:46

LAtvijas iznicinātajiem žēl naudu priekš bērniem? Bet vizināt matrausīgo kanādieti, āboltiņu par mūsu naudu varat?

Atbildēt

Sandis

22.10.2012. 11:55

Man patīk , kā izsakās raksta autors. Žēl , ka Latvijā ir tā .

Atbildēt

Daiga

22.10.2012. 07:45

Lapsa!
Nu Tu esi aizgājis par tālu! Pietiek baumot un pietiek apsaukāties, pietiek rupji izteikties!

Atbildēt

Anniņa

22.10.2012. 01:19

Neticu Sisim, jo Sisis pats ļoti gribētu būt Lembergs! Tak visa Reformu partija bija viens vienīgs aprēķina projekts, kur bariņš mantkārīgu un šizofrēnisku sišu apmānija vienu lempīgu dakteri!

Atbildēt

MixXx2005

21.10.2012. 12:50

Lēti paņēmieni, lai "itkā" kritizējot lembergu ,mainītu sabiedrības domas par visu procesu.

Ja nevar ar tiesu cīnīties pret zagli, tad jādara ar tām pašām metodēm ar ko zaglis - populismu. Un kādam to vajadzēja uzsākt jau sen.

Atbildēt

LATO LAPSAI

20.10.2012. 20:09

Te nesen,kadu 1/2 gadu atpakal "pietiek" izmisigi mekleja sponsorus ... esot galigi tuksa kase ... ja kads kadu grasi neiesviedis - tad bus bankrots ....
Lato , runa reiz skaidru valodu ka goda virs ( sirds dzilumos vel ceru ka tev sada tada goda sajuta vel sur tur tava apzina ir saglabajusies) CIK TAD LEMBERGS IEDEVA LAI TAVS "RUPORS" PIETIEK VEL BUTU PIE DZIVIBAS ???? Es saprotu, tur kur "lielie" cinas par ietekmi Baltijas ostas - ja gribi dzivot - labak degunu nebaz, bet tomer .... mes , tie vienkarsie laudis,
ILGU LAIKU simpatizejam sim PIETIEK .. bija interesanti lasit par "nevainigajiem" Vaskevicu, Zaki, Skeli,Rungaini,FukTUK, Loginoviem un daudziem citiem BET TAGAD , PEC SI RAKSTA PAR "VIJOLKAJU" NEZINAM KO DOMAT ?????
Varbut tu sanemi ko sava "personigaja kabatina" ???

Atbildēt

Kallis

20.10.2012. 18:30

Lapsa jau nav muļķis saqprot, ka Sprūdžam viss var izdoties, jo viņš neko daudz par to PUZES ČŪSKU nezina.
Cilvēks smaidīdams pāries pāri laipai dejojot, ja nezinās vai neredzēs, ka apakšā ir BEZDIBENIS....
Tā notiek.

Atbildēt

Kallis

20.10.2012. 18:24

Ieteikums Lapsam.
Neķer kreņķi!
Norij krupi!
Dodies Sprūdžam palīgā.
Galu galā esi 11 gadus ilgāk šajā pasaulē grozījies un spīdējis...

Atbildēt

Kallis

20.10.2012. 18:20

Tomēr es rakstīju jau Tvnetā, ka kaut kas tajā visā ir.
Sprūdžs tik maz zina par Lembergu, ka viņam nav bailes to mērgli purināt.
Sprūdžs kļūdīsies, visi teiks bija citādi, ja Sprūdžam pietiks prāta pajautāt, lai pastāsta, viņš vinnēs...
Sprūdža izglītība un vecums ir apšāubāmi lielumi, bet viņa Zodiaks kombinācijā ar Mērkaķi gan būtu vismaz piefiksēšanas vērts.
PS Lato Lapsa ir Vērsis un Gailis, loģiski, ka viņam Lembergs ir tuvāks kā Sprūdžs, ja neņem vērā visu pārējo.

Atbildēt

Kallis

20.10.2012. 18:09

Ir divas lietas.
1. Lato Lapsa savā grāmatā par Lembergu pavirši un tikai garāmejot pieminēja Vitālu Lejiņu, kas varbūt bija visnozīmīgākā epizide tā Ventspils pundura noziedzīgajā sarakstā.
2.Mazliet vīd tāda kā greizsirdība un arī dusmas, jo jūtams, ka Šprūdžs nav lasījis Lapsas grāmatu, kas arī man liekas visai jocīgi, ja reiz grib ķerties tam Ventspils mērglim pie rīkles.
Pilnīgi iespējams, ka tas ir galvenais Lemberga lecības trumpis, viņš zina, ka Sprūdžs nav izlasījis to, ko kāds cits jau ir pastāstījis, atklājis pats saviem spēkiem.

Atbildēt

:D

20.10.2012. 13:37

Pisis Lasaskāja airāvies cīņā, nu jau pret visiem

Atbildēt

Guntis

20.10.2012. 10:25

Sprūdža rīkojums ir punkts uz 'i' 2007.g. tiesas lēmumam, atgādinājums, vai arī šī tiesas lēmuma reāla izpilde.
Iemesls, kāpēc tikai tagad Lembergs varētu vērsties kādā tiesā un apstrīdēt šo 2007.g. apgabaltiesas lēmumu, ir tāpēc, ka tagad šis pasākums ir noticis ar lielu pompu un tāpēc ir dziļi aizskarta zagļa pašcieņa. Bet ir pagājuši 5 gadi, vai visi termiņi nav nokavēti?

Atbildēt

virsraksts

19.10.2012. 22:21

Sisis Vijoļkāja pret Puzes Pāķi

Atbildēt

pubertate

19.10.2012. 22:04

Siša Vijoļkāja tas ir sprudza apzimejums tiesi ka kulaks uz acs lapsam cepure nost

Atbildēt

Purple rain

19.10.2012. 21:36

Vecit,zogam mes visi...BET!!!Ir jazina kauns un laikus paiet mala...Vispar Skele notina makskeres,kad saprata ka var but sudi...Vel pirms Anglijas tiesas es ari biju ar putam uz lupam pret Lembi...bet tagad es saprotu,ka mums,latvieshiem,ir paveicies atrasties viena laika kopa ar Lembergu ;)Viennozimigi absoluts genijs!Nonemu cepuri vina prieksha!Tik satriecoshi veiksmigi chakaret veselu(kaut diezgan pastulbu)tautu!!!un anglijas tiesu ieskaitot.Satriecoshi!!!

Atbildēt

KGB

[R] 19.10.2012. 20:40

Nu ko te pērties, ja jau soclaikos neielika būrī, tad tagad uz to cerēt ir naivi, vēl jo vairāk dons Kihots no Zatlera tabora.
Aivars Lembergs nav godīguma iemiesojums, tomēr ir labāks par tādu Andrīti, kurš nepelnīti bauda klusumu un idilli, bet bija jāsēž ar Kalvīti, Godmani vienā karcerī. Tāpēc te lekt virsū tikai Aivaram vien nu..sist var, bet pārējos tad līdzi vajag paķert.

Atbildēt

z

19.10.2012. 20:17

vai tad atkal kādas vēwlēšanas muļķu zemē briest, ja pret čigānzēnu tiek kārtējās tiesu lietas bīdītas? interesanti kāpēc visiem tāds ienaids pret Aivariņu, kas tiešām savai pilsētai atmet kādu santīmu, bet kāpēc neviens nepalūkojās uz kaimiņu pilsēteli zem liepām, kur tas smirdonīgais dzīvnieķelis savu karalisti ierīkojis? biju es abās pilsētelēs pēc padumjās varas sabrukšanas, biju arī pērn... atraujiet tak savas pakaļas kādreiz no datorbeņķa dārgie spammeri un aizbraucat uz kurzemi paelpot svaigu gaisu... tur fakti runās par sevi... nu nevajag tak reālo dzīvi vērtēt tikai pēc sev līdzīgo spammeru sarakstītā... tik tajā Liepājā tā uzmanīgāk uz ielām, tur seskainie ar džipiem laiž trakāk kā jūs datorspēlēs...

Atbildēt

lauma

19.10.2012. 19:03

pilniigi nepiekriitu Lapsam.spruudzs ir malacis,ja reiz netic tauta ,ka shis zaglis tiks notiesaats ar visu savu gimeni,tad vismaz ,lai dziivo atlikushaas dienas par tiesaam.ticiet man lembergam ir gruuta dziive,vinsh pat seksu nespeej dariit nedomaajot par tiesaam.tos santiimus no manas kabatas nemaz nav zheel.visdaargaakais ,kas mums pieder ir laiks,Lembergam vina praktiski nav.nekaadaa gadiijumaa nevar pielaut,ka vienaa dienaa Lembergam nav probleemu un vinsh ir tiirs un puukains ar nenormaalu daudzumu sazagtu naudu un mieriigi var doties mediibaas.

Atbildēt

čīgā, čīgā, sienāzīti :)

19.10.2012. 18:06

Vivat Sisim Vijoļkājim! Malacis puika!

Atbildēt

Uģis

19.10.2012. 17:00

Aj da Lapsa, aj....nemet nu kreņķi tik ļoti, kūmiņ - atceries vārdus: MENE MENE TEKEL UPHARSIN...

Atbildēt

Lato MALACIS

19.10.2012. 16:32

Sprūdžs jau maigajā divpadsmit gadu vecumā ik dienas novērojis kaut kādu slapjumu gan pašam, gan visiem apkārtējiem uz sejas. Sākumā domājis – rīta rasa. Izrādījies – nē, Lembergs spļaudās. Tad nu veselus divdesmit gadus cieties – un nu tik sācis rīkoties...
Tā izsmējos, ka gandrīz no krēsla nenokritu - līdz asarām.
Tas Spūdžs tiešām ir vienkārši pajoliņš neko vairāk pateikt nevar, interesanti, kā pats būtu rīkojies ja, piemēram, pēkšņi būtu ticis pie naftas produktu trubas, vai termināļu sadales (droši, ka būtu pateicis - tas viss pieder Latvijas Valstij un tās cilvēkiem - man neko nevajag :)))! Piekrītu, ka Lembergs ne vienmēr savas karjeras un amatu laikā (maigi izsakoties) ir domājis par mums cilvēkiem, bet kurš tad ir ??? Varbūt Spūdžs tagad to taisās darīt ? Pēc viņa darbībām - jau tagad var redzēt - viņa mērķus, uzdevumus(no partijas) un rezultātus. LNT tiešajā ēterā cilvēks, kurš ir ielikts tādā amatā var pateikt, ka apmēram - viņš jau redz grib visu darīt - strādāt mainīt u.t.t. lai mūsu dzīve būtu labāka, bet Lembergs redz spļauj viņam sejā - visi pārējie pašvaldību vadītāji, to redzot arī spļaudās - rezultātā Sprūdžs vairs nevienam neko vairāk nevar pateikt, jo ir tā apspļaudīts, ka nav iespējams pastrādāt... :)) un kas vainīgs, ka Pašvaldību ministrs savā amatā, nebūs - kārtējo reizi paveicis nevienu valstij un mums cilvēkiem nozīmīgu darbu - Lembergs, protams!!!
P.S. Pēc manām kā lasītāja, domām - būtu lietderīgi Pietiek.com papētīt tos jautājumus, ko 900 sekundēs, raidījuma beigās Lembergs uzdeva Sprūdžam par viņa lobijiem - būtu intresanti uzzināt viņa atbildes.

Atbildēt

ar skumjām....

19.10.2012. 16:06

Variet, mīļie, dusmoties uz Lapsu, bet šoreiz viņam taisnība. Sisis jau pirmajā raundā ar valsts lielāko zagli, blēdi un nelieti ir zaudējis.Tas vēl nieks, ka zaudējis, bet, iespējams, nākotnē darījis kaitējumu valsts budžetam.
Vai patiešām valsts pārvaldē un VARAM trūkst ekspertu, kas iemācītu Sisim valsts pārvaldes un APL pamatprincipus?

Atbildēt

Purple rain

19.10.2012. 15:41

Latvieshu tauta ir pelnijusi Lembergu,jo savadak vins nebutu,nu vismaz tik ilgi...pedejo 20 gadu absoluts politekonomijas genijs,varu tikai apbrinot vinu un nav pat svarigi vai vins ir zaglis vai svetais,jo vina vietu neienems vairs neviens un tauta var tikai smmilkstet-patik vai nepatik,pat otrs latvju genijs A.Skele nevelk lidz vina limenim...
Man personigi vienigais,kas simpatize Lemberga ir vina prasme(ne bez stilista palidzibas protams)gerbties...Jo es tomer esmu nu jau nelaika,autsaidera Raita Gaila fans...

Atbildēt

ss

19.10.2012. 14:57

Secinu vienu ,visi sie informativie portalini SMIRD pa gabalu !!Perkami un pardodami jus esat ,jusu vertiba ir zemaka ka ielas meitam ,tas vismaz neliekulo!!!!

Atbildēt

ss

19.10.2012. 13:05

Riktigs stulbums !!!ja to raksta L.L tad man tiesam eodas jautajums ,kas jus apmaksa un kads ir jusu darbibas merkis,kam jus esat lojals un cik daudz jus esat par vienu likumu un vienu taisnibu!!!!lasot rakstu ,viennozimigi secinu ,ka jus makat tuksi plurkstet ,tuksi un destruktivi!!!LV beda ir ta ,ka tadu muldonu ir sarazojies vairak ,ka realu daritaju!!!ES saprotu jums kautka ir jadzivo ,bet tas nenozime ,ka to vajadzetu realizet ar tada veida darbibu!!!Uzskatu ka raksta autors ir gana kompetents ,tad nu ludzu ari esat cienigs so latinu ari noturet ,un naciet klaja ar constuktiviem un realiem piedavajumiem ,konkretaja jautajuma!!!!Ir tac japieturas dzive pie kautkadiem principiem ,ja tadu nav ,tad jusu vieta ir tirgu ...................!

Atbildēt

Šalle

19.10.2012. 10:41

Nav ko pārmest Skrūdžam. Ne viņš pašreizējo sistēmu radīja. Ne viņš ir atbildīgs par prokuratūras gauso darbu. Vai viņam ir jārēķinās ar pastāvošo sistēmu, ko radījuši tie, pret ko Skrūdžs cīnās? Vai tā var kaut ko panākt? Esmu gatavs daļu savu samaksāto nodokļu novirzīt potenciālajiem zaudējumiem no tiesvedības par hūtes "godu un cieņu".

Atbildēt

Mrs.Bean

19.10.2012. 08:56

Paši Siši.:))

Atbildēt

Ansadels

19.10.2012. 08:34

Ļoti tēlains stāsts. Kārtīgi izsmējos. Jāatzīst, ka L.Lapsas kungam ļoti laba humora izjūta ar sarkasma garšvielām. Varen ņammīgi.

Atbildēt

Hexe

19.10.2012. 08:02

Man arī nav pieņemama vides ministra muļķošanās!

Atbildēt

Ne

19.10.2012. 07:29

Nepaspēju izlasīt. Aizmigu.

Atbildēt

Murgs

19.10.2012. 07:28

Kārtējais Lato bla bla bla. Mēģina pirādīt...kaut ko.

Atbildēt

kāds

19.10.2012. 01:08

Bēdīgi - lielākā daļa komentētāju nesaprata, ka Lapsa nevis aizstāv Lembergu, bet saka, ka nevis vajag linčot, bet visas darbības veikt ar prātu un normatīvo aktu ietvaros. :( Kariņš jau bij tāds gudrinieks... Lembis jau tikai kaifo par šādu infantīlismu un spēlē uz tiesiskumu. Ehh, ai lab, nav jēga rakstīt, jo tie, kas saprot, saprot tāpat, bet tie kas nesaprot grib asinis dajebkādā veidā. Kopumā bilde ir bēdīga... :(

P.S. Lato Lapsam - varbūt ir vērts mazliet primitīvāk (vēl:P) rakstīt, lai pielektu lielākai daļai auditorijas? :D

Atbildēt

Smaida Burbule

19.10.2012. 00:50

Manuprāt, daudz liekvārdības. Pietiktu ar virsrakstu vien.

Atbildēt

sola

19.10.2012. 00:27

Laikam tomēr SISISSĪKPIRDIENS. Tāda maza zaglera lielpirdiena atblāzma. Cik raksturīgi garīgi, arī morāli un fiziski nespējīgajai RP.

Atbildēt

lucky

18.10.2012. 22:11

betmens pret pingvīnu !!!!!!

Atbildēt

Alekss

18.10.2012. 21:24

Zini, lato, šoreiz tā sajūta pēc raxta ir tāda, it kā tu - pats dižais Džedajs, vienīgais puika ciemā, kurš līdz šim ir uzdrīkstējies uzbrukt hūtei, esi mazliet sacepies ka uzradies konkurents. Lai būtu Sise vijoļkājis, bet tad tu šai pasakā esi Palle, tas pats, kurš viens pats pasaulē.

Atbildēt

Ex-seržants >aass

18.10.2012. 20:57

Labi nodomi un relatīvs godīgums ir stipri par maz lai izpildītu vēletajiem solīto- lauztu koruptīvo sistēmu. Un nav ko te Sprūdžam apvainoties. Lai kontrolē katru savu soli un vardu. "100% atstadinas" Un ja nu neatstadinas un tiesa atcels ministra rīkojumu ? Ko tad ? VNK aizmīrsīs ko solījis? Ar Olšteinu kopā izlūkos ies? Negribetos ticēt, ka šis jandaliņs ir lēts un muļķīgs pirmsvēlēšanu kampaņas elements. Drīzak nepardomats un emocionals solis.

Atbildēt

atis

18.10.2012. 20:56

Paldies Lato Lapsa par šo rakstu !!
Ja līdz šim es biju jūsu fans , tad tagad es jūs nicinu
Žēl - arī jūs ir uzpircis Lembergs

Atbildēt

au

18.10.2012. 20:52

Pēc Lemberga uzvedības , man paliek iespaids , ka es dzīvoju nevis Latvijā , bet Lemberga karalistē.Pasūtīt d.irst ministru , ņirgāties par tiesu sistēmu , noteikt dienas kārtību parlamentam , likt noņemt no amata un ielikt amatā prezidentu , noteikt kādos valsts amatos kas atradīsies u.t.t. , var TIKAI KARALIS .
Ļaikam jau latvieši ir vergu tauta , kurai nav gēnos dota māka vadīt savu valsti. Tapēc arī viens nekaunīgs zaglis ir uzkāpis latviešu tautai uz galvas un atņirdzis zobus di.rš virsū
Nožēlojama tautele.

Atbildēt

aass

18.10.2012. 20:42

Ja pareizi sapratu , tad Lato Lapsa atbalsta Lemberga shēmas tautas apzagšanā. Ja Sprūdžs ir sācis cīņu ar lielzagli Lembergu , par to vien cieņa pret viņu . Viņš var atļauties to darīt , jo nav ēdis no Lemberga siles . Zatlerieši ir vienīgie , kuri to nav darījuši . Tapēc pārējie VISI stāv klusu , jo baidās , ka zaglis Lembergs izliks kompromatus pret viņiem un karjera vējā.
Šis notikums parāda , cik dziļi ir kotupcija saēdusi mūsu valsti . Nav neviena , kas palīdzētu Zatleriešiem . Pat PIETIEK ir piečurājis bikses. Ka tikai arī nav bijis pie Lemberga siles

Atbildēt

sociologs

18.10.2012. 20:28

L. Lapsas k-gs!
Vai Jūs būtu spējīgs uzrakstīt līdzīgu rakstu par Ušakovu? Vai tomēr Jūs vadāties pēc aprēķina - tad Jums automātiski būtu jāzaudē labvēlīgā krievu mēdiju attieksme, tad Jūs vairs uz turieni neaicinātu kā ekspertu? Vai Jūs riskētu, ja tādā gadījumā pret Jums nostātos Krievijas specdienestu resursi?

Uzbrukt Spūdžam, zatleriešiem jau nav nekāds varoņdarbs - aiz viņiem nestāv mēdiju impērija vai kādi draudīgi spēki.

Atbildēt

līdzdalībnieks

18.10.2012. 20:23

Pārliecīgi emocionāli uzkurbulēts raksts, t.i.ar pārspīlēti urīnisku nosodījuma pakāpi, bet pamatos tomēr pareizs. Ministram nevajadzētu pasauli smīdināt uz nodokļu maksātāju rēķina, bet vispirms sastādīt kompetentu plānu, kas darāms un paredzēt, kas pēc darītā var notikt.

Atbildēt

niks

18.10.2012. 20:04

Arī mazie ierēdnīši ir lepni un uzpūtīgi, piemēram, skolu direktorīši apgalvo: "Es" viņiem "dodu darbu"...

Atbildēt

ha,ha,ha...

18.10.2012. 18:43

Lato ir sameklējis lielisku iesauku tam līkkājim. Izsmējos no sirds. Latvija ir pilna ar tādiem sišiem un kariņiem. Lai tik Briselē spēj izdomāt visiem viņiem amatus. Latvija deleģēs simtiem. Nākamais sisis būs Dombrovskis. Gan jau Vojoļkāja ar klusībā cer uz kādu labi apmaksārtu vietu Briselē. Tur šitie āksti kļūst tik gudri.... Ko tik tagad tas Kariņš, Vaidere te nemuld publiski. Īsts kino i ņemci variants. Kalniete kautkā pieklususi. Varbūt kādu veci beidzot atradusi. Tas viņu labi šoperē.

Atbildēt

:):):)

18.10.2012. 18:17

Man patika.

Izcili parādīta mūsu varas kompetence.

Atbildēt

sirsniņmāja

18.10.2012. 17:46

Sisim Vijoļkājai ar urīnu pārpilns ir tikai pūslis, vai urīns ir sakāpis arī galvā!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

18.10.2012. 17:35

*******************************
..."(..)urīna pārpilno četrkājaini nekavējoties pasludināt par pēdējo cīnītāju izšķirošajā cīņā ar oligarhu varu."...
********************************
... tā nu gan ir Spīdolas balvas nominanta cienīga sentence ... it sevišķi, ka pats nemaz nesmādē, tā teikt, riteņu apčurāšanu - te visādi Parādnieka linki, te Grendes frizūra ... ES esmu ar mieru samaksāt par šito šovu, nedaudz jau apnicis Lapsa sevi kā vienīgo cīnītāju sadomājies...Sprūdžam kā jaunam puikam pavisam cits asums - lai tika sāk...bet pēcāk, kā pats Lapsa mīl teikt-"a tamuž kak polučitsja!"... samaksāšu tieši tāpat, kā man jāsamaksā par Sukašova brīvvizināšanu ...

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 18.10.2012. 17:29


Mediju ziņa: Par smagu noziegumu organizēšanu un izdarīšanu apsūdzētais A. Lembergs ( eks-PSKP, ZZS jeb "hūtes naftaspāķi" ) esot "atzinis, ka pirmoreiz mūžā nonācis situācijā, kad nezinās, pie kā iet, ja gribēs izkārtot sev vajadzīgu lēmumu". Šādi sajusties Lembergam esot licis viens no "starptautisko aizdevēju sindikāta" locekļiem, globālo politekonomisko interešu grupējums "starptautiskais valūtas fonds" (SVF), kas esot "solījis Latvijas valstij aizdot naudu". "Kopš brīža, kad SVF sāks kontrolēt Latviju, maza nozīme būs lēmumiem, ko varēja sarunāt ar iepriekšējo gadu premjeriem vai saeimas politiķiem", esot žēlojies Lembergs...
---------

"Dēļ 'skrobes čut ne' jāpakarās!!!..."
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 28.12.2008., Nr.6. )

Mulst Trubas 'krāniņš', burzot hūti:
"Kļūst Muļķu Zemē 'šeftēt' grūti ~
Pie kā būs 'jābrien bīdīt tēmas',
Lai turpmāk 'rullē' manas "shēmas"?!...

'Vot' - iepriekš 'kruķījos' bez kreņķiem:
Tie 'biedri', kas iekš "goda" beņķiem,
Ar prieku (un bez pretenzijām),
MAN kalpoja (par "stipendijām"):

'Caur' Augsto Māju "normas" 'grūda',
No kurām nejēdza ne 'sū#a' ~
Pats tās priekš 'lohiem sadrukāju',
Un - "priekšapmaksu" 'atpogāju'.

No sākuma - viens "valstī" 'rāvos',
Pēc tam - ar Krupju Papu kāvos,
Līdz - Muļķu Zemi "sakārtojām",
Un šo/to kopā "pasashēmojām".

Kad šamais mani 'uzmest' sāka ~
Tā 'štelle vērpās' savādāka:
Es (pārsvarā) 'uz nārām svīdu',
Līdz - Krupim bučot... (roku) 'līdu'.

Šis, protams, 'izpirka no būra' ~
Man sākās "trimdā" dzīve sūra...
Bet - "shēmām" tuvāk Tētis laida,
Kad tiekamies - pat (šķībi) smaida!

Nu, lai vai kā - kopš šajā "valstī",
Pie "teikšanas" ir 'SILES balsti' ~
Var visu 'saberzēt' kā nākas,
Bet - tagad kaut kāds 'bardaks' sākas:

Līdz grīdai klanās "politiķi",
Tiem, kuri "valstij" 'aizspiež piķi':
Šie kontrolēs, kas un kā 'darās'?!
Dēļ 'skrobes čut ne' jāpakarās!!!

Ja Muļķu Zemes "bāleliņiem",
Nav brīv pat... (nospļauties) bez viņiem ~
Ar ko (MAN) 'apsiekalot' tēmas?!
Kā turpmāk 'saberzēšu' "shēmas"?!?..."
...
Pret Trubu Hūte 'klapē' galvu ~
Stress sīklopam slien stāvus spalvu:
"Kurš PARĀDNIEKU "valsti" kūrēs?
Kam 'SILES biedri ...(ķēķī) lūrēs'???..."

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=9489

=====

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...