Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

divkārtējais žīds

13.04.2020. 05:44

Kam viņš ir pusžīds??????

Atbildēt

Tas nav E. Levita teksts

13.04.2020. 05:28

Tas dzīvnieks, terorists, kurš kā bijušais ECT tiesnesis slaidi uzspļāva likumam par mediķu algu palielināšanu, tagad iedzen ar miljardu lielu € parādu valsti vēl lielākā atkarībā no aizdevēju, cionistu globālās finansu korporokrātijas nosacījumiem tautas genocīda apstākļos; kaut ko tādu sacerēt viņš kā pusžīds nemaz nespēj. Izskatās vairāk, ka grib tēlot savu tuvību ar tautu, cilvēcību, tādu kā savu grēku nožēlošanu pret tautu, uz ko kā pusžīds nemaz nav spējīgs.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

12.04.2020. 22:01

»

Ex-seržants

Lieciet mieru Levitam. Lv prexidents ir butaforiska figura kas reali neko neietekme un pilda pamata reprezentativas funkcijas. Lai jau paruna paris eizes gada. Vai tad Ulmanis,kas stajoties pskp atkrustijas no sava tevoca un sakoties Atmodai pedejais nolika pskp biedra karti bija piemetots sim amatam...


Varētu jau tavai pielīdēja- iztapoņas murmulējumam nepiegriezt vērību vai pat piekrist... .Jautājums tikai: Kāpēc šis BUTAFORIJA ir savācis ap sevi prātam neaptveramu parazītu baru, kuri aprij tautai piedrošos līdzekļus ? https://tautastribunals.eu/?p 55773

Atbildēt

ha-ha

12.04.2020. 21:53

»

L.Grantiņš H-86

Garīgā brīvtelpa !!! Mūsu likteņkopība !!! Kāda "likteņkopība" var būt latvietim(vai arī jebkuram) ar šo meli un laupītāju


Cilvēks vienkārši nedomā latviski un uz ātro tulkojot sanāk visādas dīvainības,kuras latviešu uldiņi uzņem kā jaunvārdus.Viņš taču bija profesionāls krievu-vācu valodas tulks ar idiš piesitienu.Caurcaurēm internacionālists ar nesaprotamu tautību un biogrāfiju,kuru pie rociņas,tāpat kā čekas pulkvedis Vairu,atveda bijusī,šoreiz,komsordze.

Atbildēt

goiji ir jadraz

12.04.2020. 21:36

»

mans fīrers

ir dižprezidents Levits


tautu mati masoni vvf nomainija nacijas tevs,izbraucejs no Latvijas ar izraelas vizu un Vacijas pasi kabata !

Atbildēt

Solom

12.04.2020. 21:30

sveiciens goijiem !

Atbildēt

kukū

12.04.2020. 21:28

Kāda brīvtelpa un izaugsme, ja mums pat premjers un prezidents ir importēti ārvalstnieki???!! Un pasakiet šim ieliktenim, ka viņa jaunveidojumi vienkārši besī laukā un tādēļ es pat neklausos prezidenta uzrunas. Tik slikti nav vēl bijis - LV prezidents- kaimiņveidīgo deputātu ieliktenis, svešas valsts pilsonis un nelatvietis, kurš Latvijā ir nodzīvojis vien pāris gadus no savas pieauguša cilvēka dzīves, kura ģimene pa īsti nerunā latviski. Es nezinu, kas ir tie cilvēki, kas spēj viņu saukt par mūsu prezidentu.

Atbildēt

Ex-seržants

12.04.2020. 20:47

Lieciet mieru Levitam. Lv prexidents ir butaforiska figura kas reali neko neietekme un pilda pamata reprezentativas funkcijas. Lai jau paruna paris eizes gada. Vai tad Ulmanis,kas stajoties pskp atkrustijas no sava tevoca un sakoties Atmodai pedejais nolika pskp biedra karti bija piemetots sim amatam. Jeb varbut Berzins, kas pec ievelesanas devas pateicibas vizite pie smagos noziegumos apsudzetā, bija gana labs. Un protams nelokamais cinitajs ar oligarhiem zem sievas tupeles mītošais Zatlers.
Lieciet mieru Levitam.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

12.04.2020. 20:24

»

Ex-seržants

Tu esi neadekvats tuksdirsis. Tapec diskudijas ar tevi turpmak neielaidisos. Varies vien talak sava sula


Nokāp no sava "pārākuma" taburetes. Es nekad neesmu taisījies ar Tevi DISKUTĒT. Es tikai norādīju uz Tavu neadekvāto vērtējumu par šo parazītisko "nācijas tēvu"" ! Tādus lamuvārdus lieto garīgie bomži.

Atbildēt

12.04.2020. 20:18

»

Ex-seržants

Ok. Tad norādi konkreti ko vins tadu aplamu ir pateicis


Smirdošam uniformistam viss šķiet gudrs, kas nāk no augšas

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

12.04.2020. 20:14

»

Ex-seržants

Zaglis un aferists. Ludzu faktus


Nu, lūk, šeit, šajā leksikā, tad arī pilnībā iemirdzas Tavs intelektuālais potenciāls.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

12.04.2020. 20:12

»

Ex-seržants

Ok. Tad norādi konkreti ko vins tadu aplamu ir pateicis


Jautājums retoriski stulbs(es atvainojos par šo brutālo salīdzinājumu)! Jautāšu Tev. Ko nepareizu izkliedz zaglis, kad redz briesmas- saucot: Ķeriet zagli ! Tikai zemas raudzes cilvēks ko tādu var sacīt... Būtība ir tāda, ka viņš neatrodas savā vietā ! Viņa vieta ir RCC...un, vai no turienes viņš arī tādas "pareizas" runas sacītu ?

Atbildēt

mans fīrers

12.04.2020. 20:09

ir dižprezidents Levits!!!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

12.04.2020. 20:05

»

A.P. - naida runa

Bet tādiem ļaudīm arī vieta virs zemes. Viņus, nudien, pat slimības neņem, kur nu kriminālatbildība - kura tāds sīkums vien ir salīdzinājumā ar "stipru" veselības nodrošinājumu, kā vienīgi ar to, kura nemainīgi pastāv un nav ārstējama, tāpat kā Grantiņam. Abi vienādi kā brāļi...


Par "brāļiem" Tev pilnīga taisnība. Levits ir melis un aferists- zaglis ar lielo burtu(to visi zin un tas nav jāpierāda) ! Tādu var aizstāvēt tikai viņa "brālis" vai līdzdarbonis !!!

Atbildēt

Ex-seržants

12.04.2020. 20:00

»

Re, cik tu gudrs

Ne nopriecāties, cik tu gudrs, gudrāks par prezidentiem, par visiem latviešiem, nerunājot par amatpersonām - latviešu personībām, bet nez kādēļ tu neesi prezidents, tev laikam nevelk tā rieva, kā tikai izgāzt dubļus no tās. Citam prāta nepietiek. Lai veicas


Dubļus gāž šeit pamatā kremļa algoti troļļi un vietējie Lv nīdēji. Šo portālu ir iecieńījuši jo reti dabū pretsparu. Kremliniem varētu ieteikt pievērst uzmamību sava fīrera izteikumiem par polovciešiem un pečeņegiem pandèmijas sakarā. Nets ņirdz par to jau vairākas dienas.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

12.04.2020. 19:58

»

Ex-seržants

Pateica jau visu pareizi. Vienīgi viss tas varētu būt vienkāršākā valodā, bet ārzemju latvietim tad piedodami. Izskatās, ka sacer pats un tas jau ir


Ārzemju latvietis ? !? Nosaucot šo KURMI, kurš dzimis un mācījies Latvijā, un, kurš tik pat liels latvietis kā Priedīša suns, par ārzemju latvieti, Tu parādi, ka esi vens no viņu KASTAS- kurmju kastas... . Levits ir apmācīts mūsu tautas mega- ienaidnieks un nekas vairāk ! Un, galvenais: viņš esot jau visu pareizi pateicis !

Atbildēt

parazīts

12.04.2020. 19:51

Šitais prezidents ir parazīts un līdzekļu izšķiedējs. Skaidri sāk iezīmēties nepieciešamība likvidēt šādu prezidenta amatu/institūciju.

Atbildēt

covidiotinficēts

12.04.2020. 19:48

»

Idiots

Kārtējā labruna


universāltematisks šķidrgānījiens

Atbildēt

Re, cik tu gudrs

12.04.2020. 19:48

»

kauns

Levits r kauna traips Latvijai


Ne nopriecāties, cik tu gudrs, gudrāks par prezidentiem, par visiem latviešiem, nerunājot par amatpersonām - latviešu personībām, bet nez kādēļ tu neesi prezidents, tev laikam nevelk tā rieva, kā tikai izgāzt dubļus no tās. Citam prāta nepietiek. Lai veicas.

Atbildēt

A.P. + 2

12.04.2020. 19:42

»

Arturs Priedītis

NDT atkal pamatīgi uzjautrina: ""Vēsture māca, ka katra krīze reiz beidzas un krīzei vienmēr seko strauja izaugsme (!?). Latvija, pateicoties mūsu cilvēku pacietībai un mūsu valsts izsvērtajai politikai (!?), pieder pie tām nedaudzajām (!?) pasaules valstīm, kas salīdzinoši labi spēj šo situāciju kontrolēt...


"... etniski dažādiem vecākiem dzimst vai nu 1) ģēniji vai 2) idioti. Artura vecākiem ir dzimuši vienā personā abi - ģēnijs idiots. Katrs dzejnieks, sacerētājs saturā ieliek sevi, citu iespēju nav. Ielīst cita "ādā", domāšanā un vēl atstāstīt nav iespējams, domas nevar nolasīt, tādēļ uz cita personāža A.P. attēlo sevi, kopē sevi. Tātad, uz Arturu un līdzīgiem par izteikumiem par citiem cilvēkiem to starp, par Valsts prezidentu, nav jāapvainojas.Lasi: tas esmu es, Arturs Priedītis, nevis prezidents.

Atbildēt

varētu padomāt, ka

12.04.2020. 19:41

»

Hankijs

Likteņkopība ar Biroja vadītāju


likteņkRoplība?

Atbildēt

Ex-seržants

12.04.2020. 19:38

Pateica jau visu pareizi. Vienīgi viss tas varētu būt vienkāršākā valodā, bet ārzemju latvietim tad piedodami. Izskatās, ka sacer pats un tas jau ir +.

Atbildēt

kauns

12.04.2020. 19:35

Levits r kauna traips Latvijai!

Atbildēt

Taisnība

12.04.2020. 19:31

»

paardomas

Vēsture māca, ka katra krīze reiz beidzas,tāpat kā to ka krīzes tiek mākslīgi radītas.Pēc krīzēm bagātākie top vēl bagātāki un varenāki,nabagi vēl nabagāki un pakļautāki


Tā ir kas attiecas uz sabiedrības noslānošanos visos lielu satricinājumu pārmaiņu laikos. Prezidenta runa ir pietiekami laba un pareiza un kurināt naidu, lamāties pret Valsts prezidentu, tā ir "diagnoze", līmenis un ļaunuma izpausme. Bet tas ir piedodams "troļļiem" un slimiem, arī okupācijas laika elementiem, jo tas ir viņu dzīvesveids, prieks, ka var izpausties un pateikt savu izvirdumu, ļaunumu pret jebkuru personu. Ko viņi darītu, ja tādu iespēju nebūtu - bīstami, jo viņi meklētu citas izpausmes.

Atbildēt

A.P. - naida runa

12.04.2020. 19:20

»

Arturs Priedītis

NDT atkal pamatīgi uzjautrina: ""Vēsture māca, ka katra krīze reiz beidzas un krīzei vienmēr seko strauja izaugsme (!?). Latvija, pateicoties mūsu cilvēku pacietībai un mūsu valsts izsvērtajai politikai (!?), pieder pie tām nedaudzajām (!?) pasaules valstīm, kas salīdzinoši labi spēj šo situāciju kontrolēt...


Bet tādiem ļaudīm arī vieta virs zemes. Viņus, nudien, pat slimības neņem, kur nu kriminālatbildība - kura tāds sīkums vien ir salīdzinājumā ar "stipru" veselības nodrošinājumu, kā vienīgi ar to, kura nemainīgi pastāv un nav ārstējama, tāpat kā Grantiņam. Abi vienādi kā brāļi.

Atbildēt

Ripa

12.04.2020. 19:15

Nu šitas čoms pārspēj Vairu. Dirsēju ķēniņš!

Atbildēt

Īgņa

12.04.2020. 19:15

Bet vēl jo vairāk apzināties garīgo brīvtelpu....
-------------------
Nabaga laikā un telpā aprobežotais cilvēks joprojām dzīvo savā realitātē ar šo uzrunu it kā visai"nācijai". Šādai uzrunai ir jābūt maksimāli vienkāršai un saprotamai VISIEM, ne tikai maijkūļveidīgajiem, ījabdomājošajiem un citiem smalkās valodas klauniem. Īsts prezidents, nevis paštīksmīgs jaunvārdu ģenerators, būtu Lieldienu runu konstruējis tā, lai to saprastu un teiktais "aizķertu" gan tanti Bauskā, gan kasieri Maximā un parastu sarunvalodu pieprotošo Liepājas Karostas vai Rīgas Bolderājas iedzīvotāju. Lūk tad par šādu prezidentu sāktu bez nicinājuma teikt, ka tam tiešām ir valstsgriba!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

12.04.2020. 18:56

Garīgā brīvtelpa !!! Mūsu likteņkopība !!! Kāda "likteņkopība" var būt latvietim(vai arī jebkuram) ar šo meli un laupītāju ?

Atbildēt

Intars

12.04.2020. 18:43

Bezjēgbpilna sliktruna jeb tukšpļūtis

Atbildēt

?!

12.04.2020. 17:35

Tas tā vienkārši nava no mutes!Kāds ir zemteksts?!

Atbildēt

Ņetuški

12.04.2020. 17:22

"kad mūsu patēriņa iespējas ir ierobežotas, mēs varam atklāt, ka mums varbūt nemaz nevajag tik daudz, kā mēs bijām līdz šim iedomājušies"

Aha, agha.

Tos jaunos pabeņķus bārdkopja rezidences jaunpildīšanai ar' vairs nebūs vajadzība iepirkt, ne?

Tukspļūtis

Atbildēt

Hankijs

12.04.2020. 16:57

Likteņkopība ar Biroja vadītāju?

Atbildēt

Idiots

12.04.2020. 16:56

Kārtējā labruna

Atbildēt

paardomas

12.04.2020. 16:55

Vēsture māca, ka katra krīze reiz beidzas,tāpat kā to ka krīzes tiek mākslīgi radītas.Pēc krīzēm bagātākie top vēl bagātāki un varenāki,nabagi vēl nabagāki un pakļautāki.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....