Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

Dmitrijs Skačkovs, zvērināts advokāts
09.06.2023.
Komentāri (21)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

15.06.2023. 12:24

Man šķiet, ka ne tikai paliks amatā tālāk stukānot lietas, bet pat dabūs caurkritušā levita medāli.

Atbildēt

....

13.06.2023. 15:39

palīdzības lūgšana bez sadzirdēšanas bijusi arī iepriekš.
Dace Bunkusa lūgusi aizsargāt no fiziskas varmācības. Vainojot dēlu, kurš arī mēģinot ietekmēt izmeklēšanu. Viņa ir pasargāta?
interesanta ģimenīte Bunkusi.
https://www.pietiek.com/raksti/martina_bunkus_mates_iesniegums_kriminalprocesa_izmeklesana,_iespejams,_bijusi_manu_delu_un_vinu_teva_pretlikumiga_ietekme/

Atbildēt

kā cilvēks bez loģikas

12.06.2023. 19:43

varēja dabūt diplomu par vidējo izglītību???????????? mekšāni, tur viss skaidrs, jo Latvijai sliktāk jo labāk

Atbildēt

Stukāns ir Sorosa deģenerāts

11.06.2023. 14:20

Vai tad kāds šaubās, ka Stukānu iecēla amatā sorosiēši pederasti ar savu uzstājību un aikulišu mafiju. Bet deģenerāts ir un paliek deģenerāts, neatkarīgi no orientācijas, un Stukāns ir izcils piemērs. Kā piemērs viņš ir arī šo aizkulišu pederastu mafijas varai un veselīgās sabiedrības ignorēšanai.
Bet būsi taisnīgi - arī advokāti un tiesneši pamostas vien tad, kad kādam viņu cūcīgās cunftes brāļiem ir uzkāpis uz varžacs. Līdz tam viņi visi paši vārtās mēslos un jūtas tur labi.
Rezumējot - Latvijā godīgs ar pašcieņu cilvēks nevar būt ne prokurors, ne tiesnesis, ne advokāts.
Ja gribi, lai ļaudis rāda ar pirkstu ielās - re, kur iet viens no lielākajiem izdzimteņiem, tad droši var startēt minēto profesiju karjeras smirdīgajā ceļā.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

10.06.2023. 21:04

..ko gribat sagaidīt no pediņa...?

Atbildēt

RAIMONDS

10.06.2023. 18:54

PROKURATURA NOLASITI PERSONAS KAS PEC SAVVAM DOTIBAM VARĒTU SRTADAT PAR SETNIEKIEM ,PROTAMMS IR IZNEMUMI ,KA IZTEICAS PREZIDENTS KKA JU7RITI KVALIFIKACIJAS LIMENIS ZEM VIDEJA,,TAS IR NO2-9 UN LIELAKOTIES PAT LIKUMU NESPEJ IZLASIT ,,,SZTUKANS 2021 G DECEMBRI SOLIJA VEIKT ATESTACIJU 1 DEC KRUSTPUNKTA NEKAS NAVVEIKTS PBŪTU 70PROC JAATLAIZ

Atbildēt

Pietiek.skapja plānprātiņa demences invalīda klimaksa pļutkas ŽH lustrācija:

10.06.2023. 18:52

"Esmu sarakstījis daudz kā man pašam liekās skaistu dzeijoļu, kas nekad netika publicēti ne periodikā ne dzeijas kopkrājumos. Kad piekritu sadarboties ar VDK, mani tomēr nesāka publicēt, par ko esu šokā visu savu nožēlojamo riebīgo dzīvi. Un kas no tā man par labumu? Nekas. Tukšs vēders, plika pakaļa un cauras pastalas. Un neārstējama plānprātība, komplektā ar demences invalīda kroplību.

Dzeija un māksla ir tikai ezotērika un “psiholoģiskā cilpa”, kurā pakaras autors pats, ja neapstājas “savā radošajā procesā”, ko uztveru nopietni. Tieši tā tas notika ar mani, kad biju dzeijnieks un arī tad kad jau biju čekas aģents stukačs un provakators. Dzeijai un mākszlai jābūt nenopietnai un bez pretenzijām, tad tā ir patiesa. Bet man sanāk tikai šķidras klimaksa pļutkas nekad nemainītos pamperos. Tāpēc ka esu savā diletantismā bijis un palicis patoloģisks kretīns un debils latvijāņu sugas biogaļas atkritumu izdzimtenis.

Mani toreiz mēģināja ar šantāžu savervēt VDK nodaļa no KGB, lai ziņotu par H86 vienu no trijnieka, ar ko biju tuvos draugos. Neatteicos un uzreiz parakstījos, ka piekrītu. Mani brīdināja par sekām, bet tomēr piekritu būt par čekas stukaču un provokatoru. Kāpēc es to pieminu? Tāpēc, ka mani nekad nav uztraukusi tēma par čekas aģentu uzskaites kartītēm, uz kurām esot viltoti paraksti. Jo mans paraksts uz manas čekas aģenta stukača un provokatora kartītes ir īsts, manējais paraksts. Mani šī čekas tēma interesē, jo neviens sevi tik labi nepazīst, kā es pats, savervētais čekas stukačš un provakātors.

Skaitījos pie “radošās inteliģences” īsu brīdi, mani pat dažreiz publicēja palīgskolas sienasavīzē “Komjaunatnes prožektors”, bet vienraiz pat namu pārvaldes santehniķu sienasavīzē “Krāniņš un WC pods”. Kad pieteicos sadarbībai ar VDK kā aģents ziņotājs, pārstāju to darīt. Drošuma dienestu savervēts stukačš un provokators, čekas ietekmes aģents un noderīgais idiots - tā bija un vēl tagat ir visa mana dzīve. Nekā cita man nau un neko citu man arī nevajak."

Atbildēt

Varaklānu Godmanis

10.06.2023. 15:46

Vajadzēja ievēlēt par ģenerālprokuroru Latvijas Juristu biedrības prezidentu Aivaru Borovkovu vai Latvijas Juristu apvienības valdes priekšsēdētāju Rihardu Bunku. Tad tik viņi abi visiem būtu parādījuši, ko nozīmē runāt pretim čekistiem un viņu bērniņiem.

Atbildēt

Čangals Dirka

10.06.2023. 14:15

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


patiesībā aizvien šķidrais.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

10.06.2023. 11:41

»

kkk

Normaālā tieslietu sistēmā šis nožēlojamais pederasts sen jau tiktu izmests politiskajā miskastē


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.sk. arī “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMAS “atbildīgos” šindeŗus u.c. taml. “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)
-----------

Par Muļķu Zemes 'piesmaidīto' Temīdu.
( Iz Ontūna M.© aŗChīva, ANNO ~ 05. 2005. )

*** *** ***
Šis pastāstiņš - par šīs "valsts" tiesām:
Par "ķēķa" blēžu treknām miesām,
Kas briest no 'piķa, ķepā ņemta',
Dēļ "sprieduma", pēc "shēmas" lemta.

Par Temīdu būs stāsta daļa ~
Tā, nekļūstot ne mirkli skaļa(!?),
Tur svarus bezspēcīgās rokās,
Un, acīm aizmālētām, mokās:

Tai apakšlūpa šokā 'karas',
Kad “taisnā” tiesa šķībi darās ~
Lemj likteņus, kā ienāk prātā,
Vai – kā tiek diktēts 'aparātā'.

Šeit, Muļķu Zemē, ilgu laiku,
Pūš "trešā vara" MELU tvaiku,
Gan Temīdai, gan “pūlim” ģīmī,
Par labu tiem, kas 'banko štīmi'.

Tiek aizmaksāts ('pēc preiskuranta'),
Priekš katra attiecīgā panta,
Gan dālderos, gan (senāk) latos,
Tā pildot 'soģu' makus platos.

Tiek kontos "atmazgātas" naudas,
Lai "shēmas" 'rullētu', cik jaudas,
Un vēlāk pārvērstos par namiem,
Gan "ķēķa šinderiem", gan 'zamiem'.

Par LIKUMĪBU - bēda maza:
Lai arī cik būs kārna kaza,
Vilks paēdīs, ne badā kūkos ~
To "trešā vara" gādāt lūkos.

Pa reizei, kādā štrunta lietā,
Tiek uzsvērts, "izņēmuma vietā",
Ka - "likums visiem viens ir rakstīts!",
Un piemērs – “pūlim” acīs bakstīts.

Bet ikdienā – viss p(l)ūst pa vecam:
Spļauj "ķēķa soģi" pāri plecam,
Uz LIKUMIEM (dēļ ‘bieza' maka),
Kaut - 'štruntīga' tam visam smaka.
...
Stāv Temīda, kā ielas meita,
Tai svari rokās, gara kleita,
Un cieši aizšņorētas acis ~
Nav jāredz Muļķu Zemes tracis.

Vēl derētu šai 'batons' ausīs ~
Tad viņa lieko nesaklausīs,
Un nesāks 'lielu muti brūķēt',
Iekš kuras pabiezs žūksnis stūķēts...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Anta

10.06.2023. 11:24

Es nesaprotu, kāpēc PIETIEK vislaik reklamē un atbalsta ģenerālprokurori Stukānu? Vai tiešām gribat, ka Stukānes vietā nāk Bordāns vai Jurašs?

Atbildēt

No malas

10.06.2023. 10:59

Stukāns ir Juraša un Bordāna cilvēks. Kamēr Stukāns būs savā amatā, šiem kropļiem būs iespējas bīdīt savas rebes. Varbūt ir jāpārskata arī Bordānjurašu pasūtījuma lietas? Vai ģenerālprokurors, kurš izpilda pasūtījumus nav noziedznieks? Tagad ko, sūdzēties mafijas krusttēvam par mafijas pāridarījumiem? Generālprokurors, kurš ielikts ieviest Bordāna bezkompromisu tiesiskumu, tātad pārveidot tieslietu sistēmu uz darbošanos po ponjatijam!!! Vai valsts vara var krist vēl zemāk! (baidos, ka var)

Atbildēt

Osis

10.06.2023. 10:27

»

IM

Nekā jauna, tipiski Latvijai, tikai nerakt tur kur apakšā problēma, bet līdz nelabumam rakties problēmai blakus, riņķī un apkārt. Problēma ir - vīri pastiprināti dzenā savas sievas, bet kāpēc zem tās rakties? Kāpēc rakties zem problēmas ja var rakties blakus, ja var rakties piemēram zem ģenerālprokurora...


Nepiekrītu! Tikai tad, kad augstākās amatpersonas zinās, ka pienākumu pavirša pildīšana vai vismazākās aizdomas par dalību pasūtījumu galdā var likt zaudēt amatus, kaut kas var mainīties uz labu. Šis taču vispār nepazīst šaubas, viņam vienmēr “taisnība”. Kā višinskim un staļinam

Atbildēt

labi, ka to meikšānu kantori aizvēra

10.06.2023. 10:21

vēl jau daža laba viņu 'akadēmija' tirgo diplomus dumakoviem

Atbildēt

ubogij

10.06.2023. 10:19

citādi neraksturot. Nesaprot, tātad NEKAD labāks nebūs.

Atbildēt

kkk

10.06.2023. 09:40

Normaālā tieslietu sistēmā šis nožēlojamais pederasts sen jau tiktu izmests politiskajā miskastē!

Atbildēt

Jūsmiņš

10.06.2023. 09:37

Var jau te daudz pļāpāt. Visi šitie ir saistīti vienā diedziņā, strādā pulciņā, un viens otram dibenā nekniebj.
Kamēr nebūs reālas atbildības par padarīto, vai nepadarīto, vēl daudz laika tiks tērēts gariem rakstiem, runām, un sapulcēm.
To visu esam izcīnījuši piedaloties Atmodā, arī, t.s., Valsts noslēpumu, kad visas nelietības tiek piesegtas ar šo maģisko "iespēju".

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.06.2023. 09:20

Ja progresīvs (pareizās orientācijas), tātad - profesionāli atbilstošs jebkurā amatā. :) :) :)
LV, 21. gadsimts.

Atbildēt

IM

10.06.2023. 08:03

Nekā jauna, tipiski Latvijai, tikai nerakt tur kur apakšā problēma, bet līdz nelabumam rakties problēmai blakus, riņķī un apkārt. Problēma ir - vīri pastiprināti dzenā savas sievas, bet kāpēc zem tās rakties? Kāpēc rakties zem problēmas ja var rakties blakus, ja var rakties piemēram zem ģenerālprokurora, kas ar it kā turpat vien ir riņķī un apkārt. Laikam kāds cer ka tad ja izdosies aprakt kādu ģenerālprokuroru, vai vēl kādu citu, dzenošo vīru un dzenāto sievu problēma pazudīs pati no sevis. Absurds.

Atbildēt

Linču tiesu visiem

09.06.2023. 20:41

Zvērinātu advokātu uzdevums zvērināti sadarboties ar prokuroru, ģenerālprokuroru, ko noteic Prokuratūras likums. Ģenerālprokurors ir diletants, valsts iekšējais ienaidnieks. Ņemot vērā informāciju par to, kā Stukāns organizējis sapulces, kurās prokuroriem jāpārkāpj izmeklēšanas noslēpums. Pēc šādām darbībām, kas nāca gaismā un nesekoja Strupiša reakcija, pakarami gan Stukāns, gan Strupišs.. Kādas vēl debates, jo abi nepārtrauc savus noziegumus, paši tos piesedz, bet šis zvērinātais advokāts vaid un grozās, pat pielabinās. Maitas un parazīti. Jēkabpils sieviete sūdzējās tiesībsargam Jansonam (trīs sitieni ar beisbola nūju), Stukānam (pieci sitieni ar beisbola nūju), Levitam (desmit sitieni ar beisbola nūju un viena pendele žīdam).

Zvērinātajam advokātam viens sitiens ar beisbola nūju, par sadarbību ar noziedzniekiem “baltajās apkaklītēs. Jūs to gribējāt izlasīt?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi