Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

interesanti,

15.06.2019. 10:10

tas "FKTK" ir vārds vai uzvārds, vai arī aģenta kļička?

Atbildēt

Latvis

13.06.2019. 16:48

Lai tas FKTK pasaka: Kam reāli pieder banka "Citadele", ja konkursā bija pieteicies tikai viens pircējs. Ka ne bijušajiem "Pareks"īpašniekiem, kas arī veiksmīgi tika vaļā no slitās Pareksa puses uz LV rēķina un tagad ar amerikāņu finansu kompānijas starpniecību pārvalda savu, jau uzlaboto banku?

Atbildēt

Y

13.06.2019. 12:48

»

FKTK-am

necik nav žēl FKTK , paskataties, kā jūs- FKTK uzraugat bankas: kā var tas būt, ka Parex līdz šim brīdim caur savu tiesību parņēmējiem uzmācas klientiem ar nepareizi veiktiem aprēķiniem uzbāzto American Express karšu sakarā...


Patērētāju tiesības nav FKTK lauciņš. Par mikroskopiskiem līguma noteikumiem rakstiet PTAC. FKTK tikai uzrauga, lai bankas nebankrotētu, lai neaizraujas riskējot ar klientu naudu utt. Lai nemazgā kukuļus arī.

Atbildēt

zinātāja

13.06.2019. 12:03

Šitais pāķis agrāk neko nedarīja, pirms neiejaucās ASV. Krievijas nauda atmazgājās miljardiem.

Atbildēt

FKTK-am

13.06.2019. 10:40

necik nav žēl FKTK , paskataties, kā jūs- FKTK uzraugat bankas: kā var tas būt, ka Parex līdz šim brīdim caur savu tiesību parņēmējiem uzmācas klientiem ar nepareizi veiktiem aprēķiniem uzbāzto American Express karšu sakarā...
Paraugaties FKTK, kā Parex krāpa klientus ar American Express mikroskopiskas drukas Tipveida noteikumiem karšu noformēšanas brīžos slēpjot no klientiem Tarifus un Cenrādi un FKTK līdz sim brīdim neliekas ne zinis par to, ka pirmslikvidacijas Periodā ar negodīgiem paņēmieniem pie algas kartēm piesaistīja šīs augļotaju sadardzinatās American Express kartes.

Cita valstī vainīgie sēdētu cietumā par klientu maldināšanu dodot iepazīties karšu noformēšanas brīžos ar mikroskopiskas drukas Parex karšu noteikumiem

Atbildēt

lauķis

13.06.2019. 05:49

»

Q

Kāda jēga vienu zagli nomainīt ar citu, mafijas sistēma tāpat rullēs tālāk, tikai kukuļus saņems citu partiju zagļi


Bravo!
Šo lietu vajadzētu atcerēties pirms nākamajām vēlēšanām,vai vērts balsot par šo kloāku.

Atbildēt

Q

13.06.2019. 04:52

Kāda jēga vienu zagli nomainīt ar citu, mafijas sistēma tāpat rullēs tālāk, tikai kukuļus saņems citu partiju zagļi!

Atbildēt

Latvis

12.06.2019. 22:46

»

Latvim

Bez Latvijā darbojošām bankām nekur pasaulē vairs nemazgā otkatus?? Ko tik neuzzināsi Pietiekā. Nomierinies, nav vairs Latvijās bankās Krievijas otkatu, bija bet vairs nav. Visi nerezidenti ārā padzīti. Saki paldies Putniņam par banku sistēmas attīrīšanu


Izlasi divreiz un lēnām, ko es rakstīju! Atkatu naudu MŪSU no Latvijas, ja slikti saproti latviski.
Bet krievi ar amerikāņiem sadarbojas nelegālās naudas kustībās. Tā ka amerikāņiem ir informācija par šādām darbībām no KF un kad šie gribēs, tad to banku arī "noraks", ja labi ne no lobēs, jeb samaksās.

Atbildēt

Ir ir

12.06.2019. 20:37

pamatojums atlaist.
Putniņš runā nepatiesību. Ir normāls pamatojums atlaist Putniņu - 500 milj. ABLV.

Citādi iestājies šķērsām un nekust. Tādu kumosu "bezkompromisa cīnītāji" ar visu iespējamo ļaunumu garām laist netaisās. Ne tāpēc politikā līda un ne tāpēc sponsoru naudiņu tērēja.

Atbildēt

Tiesībsargs

12.06.2019. 19:36

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

TIESĪBSARGA BIROJS

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem FKTK padomes locekļiem un piedāvājot “zelta izpletņus”, veido draudīgu precedentu ne tikai FKTK darbībā, bet norāda uz likumdevēja uzdrīkstēšanos steigā mainīt patstāvīgo iestāžu darbības nosacījumus, kas var skart jebkuru no patstāvīgajām iestādēm.

Atbildēt

Latvim

12.06.2019. 19:02

Bez Latvijā darbojošām bankām nekur pasaulē vairs nemazgā otkatus?? Ko tik neuzzināsi Pietiekā. Nomierinies, nav vairs Latvijās bankās Krievijas otkatu, bija bet vairs nav. Visi nerezidenti ārā padzīti. Saki paldies Putniņam par banku sistēmas attīrīšanu.

Atbildēt

Latvis

12.06.2019. 18:32

Nu bet kur paliek atkatu nauda? No Ukrainas, Krievijas pārskaitītā? Ne jau ar maisu naudu ved, bet nomazgā un bez Latvijā darbojošām bankām, tas nav iespējams. Un investori, kas ar mūsu banku darboņu ieteikumiem investē lielveikalos--- no kurienes šiem tā nauda?

Atbildēt

valdībai 2

12.06.2019. 18:19

Latvijā būtiski sarucis jaunu ārvalstu investīciju projektu skaits

Finanses
Autors: LETA
2019. gada 12. jūnijs plkst. 17:34

Latvijā pagājušajā gadā sākti 34 jauni ārvalstu investīciju projekti, kamēr 2017.gadā tika sākti 53 jauni investīciju projekti, secināts auditorkompānijas «EY» investīciju piesaistes pētījumā.

Atbildēt

???

12.06.2019. 17:52

»

valdībai

10 miljardi noguldījumu aizplūduši (uz Poliju, Ungāriju u.c.), virs 100milj. nodokļu nauda nebūs budžetā, un visiem jāpriecājas, ka ievesta "kārtība"??? Kad šie idiņi ies ārstēties? Tāpat kā ar Krievijas gāzi uz Vāciju. Mēs dzīvojam ar plikiem dibeniem un no politiķu muldēšanas, bet Vācija un ES smīn...


Banku bizness nav kartupeļu vaga dārzā, bet gan starptautisks un no tā izrietošām konsekvencēm. Ja nemāki strādāt domājot vairākus soļus uz priekšu un atteikties savlaicīgi no mainīgajā starptautiskajā situācijā no nelikvīdiem līdzekļiem, lūk rezultāts.

Atbildēt

valdībai

12.06.2019. 17:36

10 miljardi noguldījumu aizplūduši (uz Poliju, Ungāriju u.c.), virs 100milj. nodokļu nauda nebūs budžetā, un visiem jāpriecājas, ka ievesta "kārtība"??? Kad šie idiņi ies ārstēties? Tāpat kā ar Krievijas gāzi uz Vāciju. Mēs dzīvojam ar plikiem dibeniem un no politiķu muldēšanas, bet Vācija un ES smīn bārdā.

Atbildēt

aha

12.06.2019. 17:03

Burovs arī vairs pāris gadus tik atklāti neņemot ķepā, parāk daudz ir ko zaudēt (ārzonu banku kartes varētu daudz ko pastāstīt)... Un Putniņš arī pēdējos trīs gadus sācis baigo cīņu ar naudas atmazgātājiem. BET KUR TU BIJI PUTNIŅŠ AGRĀK? Agrāk ar Rimševicu aptīrīji bankas, vai ko?

Atbildēt

putniņa meli

12.06.2019. 16:57

Putniņš ir daudzus gadus "veiksmīgi" sadarbojies un sastrādājies ar Rimševicu un ir pat viņa rekomendēta persona. Vai gan tas vien nav pierādījums, ka Putniņš un viņa vadītais daudzu desmitu cilvēku kolektīvs (ko viņi tur vispār tik daudzi dara, izņemot nesamērīgi lielo algu saņemšanu?!!!) ir veicis liela apjoma koruptīvus darījumus, kuru rezultāts ir banku krīzes un netīrās naudas atmazgāšana lielos pat pasaules mērogā apmēros.
Ja FKTK sāk cept šadus rakstus (izmantojot tikpat morāli degradētus, stulbus un dārgus PR konsultantus), tad tas liecina vien par viņu pašu morāles zemo līmeni un zemajām prāta spējām un to, ka sāk raustīties zaudēt vietu pie siles. Viņus visus- visu kantori ir jābāž cietumā un jo ātrāk, jo labāk, citādi būs vēl lielāki banku sektora riski un krīzes un tautas grūti un sūri krātie nodokļi aizies turpat, kur nelieša un Latvijas nodevēja Godmaņa noziedzīgās bankas Perex glābšanai aizņemtie no nabadzīgās tautas naudas resursi.

Atbildēt

Ne banka

12.06.2019. 15:28

Nu beidzot. Mūsu acupriekšā grauj neatkarīgi institūciju, un visi tā klusē. Prasās arī ECB komentārs. Kā viņi vērtē šos notikumus?? Kā parasti, kamēr kāds no Eiropas skaļi neuzbļauj, mūsu darboņi neattapsies.

Atbildēt

Acīmredzot FTKT

12.06.2019. 15:19

strādā pārāk labi un nav sagaidīts ar finanšu instrumentiem lielāks trieciens Latvijas ekonomikai.

Atbildēt

brīvais tirgus

12.06.2019. 15:11

Pēc kādiem ekonomikas likumiem veidojas augļotāju peļņas procenti,zelta cena un energoresursu cenas?
Esot taču brīvā tirgus ekonomika.
Varbūt tomēr augļotāju diktāts?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

FotoKāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā uz bērnu jautājumiem un nekādā, ne vismazākajā mērā nerisina tās lietas, par kurām vairākkārt jau esmu rakstījusi.
Lasīt visu...

18

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

FotoSaskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām, četri saskaņieši atšķēlušies un izveidojuši savu “treniņbikšu” frakciju, vairākums zaudēts! Vai latviskā opozīcija beidzot gāzīs korupcijas režīmu, un kādi ir iespējamie scenāriji?
Lasīt visu...

21

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

FotoPēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas atlīdzinājuma likumdošanas iniciatīva, ko reizēm publiski sauc arī par "restitūcijas atlīdzinājumu ebreju kopienai". Diskusija izraisa dažādus komentārus, nereti asus, retu reizi arī tādus, kurus nevajadzētu pagodināt ar uzmanību.
Lasīt visu...

18

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

FotoLikumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā totalitārā režīma laikā nelikumīgi atsavināto nekustamo īpašumu” anotācija.
Lasīt visu...

21

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

Foto1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi." Viņi vēlas godīgu, nekorumpētu pilsētas pārvaldi.
Lasīt visu...

12

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

FotoLatvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir salīdzināma ar netiešu līdzatbildību.
Lasīt visu...

21

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

FotoTie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa - garīgās bojāejas klienti. Tautas garīgā bojāeja tiešā veidā neattiecas uz visu tautu, bet attiecas tikai uz tautas zināmu (visticamākais – nelielu) daļu.
Lasīt visu...

21

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

FotoCentieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padomes locekļiem un piedāvājot “zelta izpletņus”, ne tikai veido draudīgu precedentu FKTK darbībā, bet norāda uz likumdevēja uzdrīkstēšanos steigā mainīt patstāvīgo iestāžu darbības nosacījumus, kas var skart jebkuru no patstāvīgajām iestādēm.
Lasīt visu...

21

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

FotoFinanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina domāt, ka situācija Latvijas finanšu sektorā pēc FKTK veiktās pārmaiņu vadības kopš 2016. gada, kā arī Latvijā līdz šim finanšu pakalpojumu sniedzēju īstenotā uzraudzības pieeja un tās tiesiskais ietvars it kā būtu šķērslis labam valsts novērtējumam Moneyval procesā.  
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 3. Sociālā šizofrenizācija

Zinātnē tiek analizēta parādība vārdā sociālā šizofrenizācija jeb sabiedriskās apziņas šizofrenizācija. Šo parādību izraisa sabiedrības dzīves apstākļi. Tādā gadījumā sabiedrībā...

Foto

Kāpēc LRA ar 5,01% derīgu vēlēšanu zīmju palika zem 5% barjeras, un kāpēc ZZS ar vairāk nekā 5,3% balsu nedabūja vietu

Esmu jau skaidrojis, tak savilkšu...

Foto

Ļaunuma banalitāte

Ļaunumā vienmēr ir zināma banalitātes porcija: ļaunums parasti nevar lepoties ar oriģinalitāti. Ļaunums parasti atkārto citu ļaunumu formātu un trajektoriju, un tas notiek banāli...

Foto

Šīs nav pirmās nopietnās aizdomas saistībā ar Latvijas valsts augstākajiem apbalvojumiem

Saistībā ar pēdējās dienās aktualizēto jautājumu par valsts augstāko apbalvojumu pasniegšanu un „noklīšanu neceļos”, kā...

Foto

Es kā ignorētā Valsts prezidenta amata kandidāta izvirzītājs esmu vērsies tiesā pret LR Saeimu

28. maijā esmu iesniedzis Augstākajā tiesā pieteikumu, vēršoties pret Latvijas Republikas (LR)...

Foto

Zakatistova un Tamuža stāsts nav unikāls. Par ko klusē Tamužs?

Klaji meli, nepatiesi apgalvojumi, safabricēti fakti un intrigas jau vēsturiski ir bijuši iecienīti instrumenti cīņā par...

Foto

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 2. daļa

Turpinājums sarunai ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu....

Foto

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 1. daļa

Saruna ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu....

Foto

Vīzija glamūra inteliģencei

2019.gada 16.maijā portāls “nra.lv” publicēja tekstu ar virsrakstu “Valsts prezidenta amata kandidāta Egila Levita vīzija par Latviju”. Tā ir latviešu varas inteliģencei svētā...

Foto

Katoļu baznīcas Bīskapu konferences aicinājums sakarā ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Tuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Latvijas bīskapu konference vēlas atgādināt par katra kristieša līdzatbildību kopējā labumā, kas...

Foto

Daži argumenti (no daudziem), kāpēc Dombrovskis ir nelietīgs divkosis

1. Zināms, ka Dombrovska grāmatas izdošanu latviešu valodā ir finansējusi Kuveitas naftas kompānija, kura bija ieinteresēta no...

Foto

“Bezkompromisa tiesiskums” bez maskas: „Liepājas metalurga” izlaupītāji reiderē „Olainfarm” un stiepj rokas pēc LU īpašumiem

Velmers un Krastiņš kopā ar Prudentia partneri Rungaini izpārdeva Liepājas metalurga īpašumus. Pārdeva pa daļām,...

Foto

Ir puslīdz skaidrs, kurp dodas NEPLP un LTV. Bet... kur tad tas ir?

Atbilde uz Jāņa Rušenieka 17.05.2019. rakstu «Kurp dodies, LTV un NEPLP?» — šis...

Foto

Brīva vieta Valsts prezidenta ievēlēšanas likuma interpretācijai

Šī gada 13. maijā atbilstoši Valsts prezidenta ievēlēšanas likumam iesniedzu pieteikumu ar prezidenta amata kandidatūru prezidenta vēlēšanām Saeimas Prezidijam,...

Foto

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi...

Foto

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

Pietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas...

Foto

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

Vai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs...

Foto

Latvija gaida nākamo vadoni

Esošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu,...

Foto

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

Rīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa...

Foto

Nacionālā ideja un identitāte

Šo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai...

Foto

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

Edvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas...