Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

interesanti,

15.06.2019. 11:10

tas "FKTK" ir vārds vai uzvārds, vai arī aģenta kļička?

Atbildēt

Latvis

13.06.2019. 17:48

Lai tas FKTK pasaka: Kam reāli pieder banka "Citadele", ja konkursā bija pieteicies tikai viens pircējs. Ka ne bijušajiem "Pareks"īpašniekiem, kas arī veiksmīgi tika vaļā no slitās Pareksa puses uz LV rēķina un tagad ar amerikāņu finansu kompānijas starpniecību pārvalda savu, jau uzlaboto banku?

Atbildēt

Y

13.06.2019. 13:48

»

FKTK-am

necik nav žēl FKTK , paskataties, kā jūs- FKTK uzraugat bankas: kā var tas būt, ka Parex līdz šim brīdim caur savu tiesību parņēmējiem uzmācas klientiem ar nepareizi veiktiem aprēķiniem uzbāzto American Express karšu sakarā...


Patērētāju tiesības nav FKTK lauciņš. Par mikroskopiskiem līguma noteikumiem rakstiet PTAC. FKTK tikai uzrauga, lai bankas nebankrotētu, lai neaizraujas riskējot ar klientu naudu utt. Lai nemazgā kukuļus arī.

Atbildēt

zinātāja

13.06.2019. 13:03

Šitais pāķis agrāk neko nedarīja, pirms neiejaucās ASV. Krievijas nauda atmazgājās miljardiem.

Atbildēt

FKTK-am

13.06.2019. 11:40

necik nav žēl FKTK , paskataties, kā jūs- FKTK uzraugat bankas: kā var tas būt, ka Parex līdz šim brīdim caur savu tiesību parņēmējiem uzmācas klientiem ar nepareizi veiktiem aprēķiniem uzbāzto American Express karšu sakarā...
Paraugaties FKTK, kā Parex krāpa klientus ar American Express mikroskopiskas drukas Tipveida noteikumiem karšu noformēšanas brīžos slēpjot no klientiem Tarifus un Cenrādi un FKTK līdz sim brīdim neliekas ne zinis par to, ka pirmslikvidacijas Periodā ar negodīgiem paņēmieniem pie algas kartēm piesaistīja šīs augļotaju sadardzinatās American Express kartes.

Cita valstī vainīgie sēdētu cietumā par klientu maldināšanu dodot iepazīties karšu noformēšanas brīžos ar mikroskopiskas drukas Parex karšu noteikumiem

Atbildēt

lauķis

13.06.2019. 06:49

»

Q

Kāda jēga vienu zagli nomainīt ar citu, mafijas sistēma tāpat rullēs tālāk, tikai kukuļus saņems citu partiju zagļi


Bravo!
Šo lietu vajadzētu atcerēties pirms nākamajām vēlēšanām,vai vērts balsot par šo kloāku.

Atbildēt

Q

13.06.2019. 05:52

Kāda jēga vienu zagli nomainīt ar citu, mafijas sistēma tāpat rullēs tālāk, tikai kukuļus saņems citu partiju zagļi!

Atbildēt

Latvis

12.06.2019. 23:46

»

Latvim

Bez Latvijā darbojošām bankām nekur pasaulē vairs nemazgā otkatus?? Ko tik neuzzināsi Pietiekā. Nomierinies, nav vairs Latvijās bankās Krievijas otkatu, bija bet vairs nav. Visi nerezidenti ārā padzīti. Saki paldies Putniņam par banku sistēmas attīrīšanu


Izlasi divreiz un lēnām, ko es rakstīju! Atkatu naudu MŪSU no Latvijas, ja slikti saproti latviski.
Bet krievi ar amerikāņiem sadarbojas nelegālās naudas kustībās. Tā ka amerikāņiem ir informācija par šādām darbībām no KF un kad šie gribēs, tad to banku arī "noraks", ja labi ne no lobēs, jeb samaksās.

Atbildēt

Ir ir

12.06.2019. 21:37

pamatojums atlaist.
Putniņš runā nepatiesību. Ir normāls pamatojums atlaist Putniņu - 500 milj. ABLV.

Citādi iestājies šķērsām un nekust. Tādu kumosu "bezkompromisa cīnītāji" ar visu iespējamo ļaunumu garām laist netaisās. Ne tāpēc politikā līda un ne tāpēc sponsoru naudiņu tērēja.

Atbildēt

Tiesībsargs

12.06.2019. 20:36

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

TIESĪBSARGA BIROJS

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem FKTK padomes locekļiem un piedāvājot “zelta izpletņus”, veido draudīgu precedentu ne tikai FKTK darbībā, bet norāda uz likumdevēja uzdrīkstēšanos steigā mainīt patstāvīgo iestāžu darbības nosacījumus, kas var skart jebkuru no patstāvīgajām iestādēm.

Atbildēt

Latvim

12.06.2019. 20:02

Bez Latvijā darbojošām bankām nekur pasaulē vairs nemazgā otkatus?? Ko tik neuzzināsi Pietiekā. Nomierinies, nav vairs Latvijās bankās Krievijas otkatu, bija bet vairs nav. Visi nerezidenti ārā padzīti. Saki paldies Putniņam par banku sistēmas attīrīšanu.

Atbildēt

Latvis

12.06.2019. 19:32

Nu bet kur paliek atkatu nauda? No Ukrainas, Krievijas pārskaitītā? Ne jau ar maisu naudu ved, bet nomazgā un bez Latvijā darbojošām bankām, tas nav iespējams. Un investori, kas ar mūsu banku darboņu ieteikumiem investē lielveikalos--- no kurienes šiem tā nauda?

Atbildēt

valdībai 2

12.06.2019. 19:19

Latvijā būtiski sarucis jaunu ārvalstu investīciju projektu skaits

Finanses
Autors: LETA
2019. gada 12. jūnijs plkst. 17:34

Latvijā pagājušajā gadā sākti 34 jauni ārvalstu investīciju projekti, kamēr 2017.gadā tika sākti 53 jauni investīciju projekti, secināts auditorkompānijas «EY» investīciju piesaistes pētījumā.

Atbildēt

???

12.06.2019. 18:52

»

valdībai

10 miljardi noguldījumu aizplūduši (uz Poliju, Ungāriju u.c.), virs 100milj. nodokļu nauda nebūs budžetā, un visiem jāpriecājas, ka ievesta "kārtība"??? Kad šie idiņi ies ārstēties? Tāpat kā ar Krievijas gāzi uz Vāciju. Mēs dzīvojam ar plikiem dibeniem un no politiķu muldēšanas, bet Vācija un ES smīn...


Banku bizness nav kartupeļu vaga dārzā, bet gan starptautisks un no tā izrietošām konsekvencēm. Ja nemāki strādāt domājot vairākus soļus uz priekšu un atteikties savlaicīgi no mainīgajā starptautiskajā situācijā no nelikvīdiem līdzekļiem, lūk rezultāts.

Atbildēt

valdībai

12.06.2019. 18:36

10 miljardi noguldījumu aizplūduši (uz Poliju, Ungāriju u.c.), virs 100milj. nodokļu nauda nebūs budžetā, un visiem jāpriecājas, ka ievesta "kārtība"??? Kad šie idiņi ies ārstēties? Tāpat kā ar Krievijas gāzi uz Vāciju. Mēs dzīvojam ar plikiem dibeniem un no politiķu muldēšanas, bet Vācija un ES smīn bārdā.

Atbildēt

aha

12.06.2019. 18:03

Burovs arī vairs pāris gadus tik atklāti neņemot ķepā, parāk daudz ir ko zaudēt (ārzonu banku kartes varētu daudz ko pastāstīt)... Un Putniņš arī pēdējos trīs gadus sācis baigo cīņu ar naudas atmazgātājiem. BET KUR TU BIJI PUTNIŅŠ AGRĀK? Agrāk ar Rimševicu aptīrīji bankas, vai ko?

Atbildēt

putniņa meli

12.06.2019. 17:57

Putniņš ir daudzus gadus "veiksmīgi" sadarbojies un sastrādājies ar Rimševicu un ir pat viņa rekomendēta persona. Vai gan tas vien nav pierādījums, ka Putniņš un viņa vadītais daudzu desmitu cilvēku kolektīvs (ko viņi tur vispār tik daudzi dara, izņemot nesamērīgi lielo algu saņemšanu?!!!) ir veicis liela apjoma koruptīvus darījumus, kuru rezultāts ir banku krīzes un netīrās naudas atmazgāšana lielos pat pasaules mērogā apmēros.
Ja FKTK sāk cept šadus rakstus (izmantojot tikpat morāli degradētus, stulbus un dārgus PR konsultantus), tad tas liecina vien par viņu pašu morāles zemo līmeni un zemajām prāta spējām un to, ka sāk raustīties zaudēt vietu pie siles. Viņus visus- visu kantori ir jābāž cietumā un jo ātrāk, jo labāk, citādi būs vēl lielāki banku sektora riski un krīzes un tautas grūti un sūri krātie nodokļi aizies turpat, kur nelieša un Latvijas nodevēja Godmaņa noziedzīgās bankas Perex glābšanai aizņemtie no nabadzīgās tautas naudas resursi.

Atbildēt

Ne banka

12.06.2019. 16:28

Nu beidzot. Mūsu acupriekšā grauj neatkarīgi institūciju, un visi tā klusē. Prasās arī ECB komentārs. Kā viņi vērtē šos notikumus?? Kā parasti, kamēr kāds no Eiropas skaļi neuzbļauj, mūsu darboņi neattapsies.

Atbildēt

Acīmredzot FTKT

12.06.2019. 16:19

strādā pārāk labi un nav sagaidīts ar finanšu instrumentiem lielāks trieciens Latvijas ekonomikai.

Atbildēt

brīvais tirgus

12.06.2019. 16:11

Pēc kādiem ekonomikas likumiem veidojas augļotāju peļņas procenti,zelta cena un energoresursu cenas?
Esot taču brīvā tirgus ekonomika.
Varbūt tomēr augļotāju diktāts?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Suverenitātes portrets pakta jubilejas sakarā

Foto2019.gada 23.augustā paiet 80 gadi kopš Vācijas un Padomju Savienības līguma noslēgšanas. Tas bija triviāls līgums par neuzbrukšanu. Līgumu parasti dēvē par Molotova-Ribentropa paktu. Līdz 1939.gada 23. augustam cilvēce pazina daudzus paktus, kā dēvē starptautiskos līgumus. Arī Latvijas Republika savas pastāvēšanas laikā ir bijusi līdzautore daudziem paktiem. Droši var teikt, ka neviens no tiem nekad nav ieguvis sabiedrības plašāku ievērību. Ne reti par paktiem sabiedrība netiek detalizēti informēta. Paktu producēšana ietilpst diplomātisko attiecību segmentā un ārlietu ministrijas rūpēs.
Lasīt visu...

21

Sabiedrībai jau tagad ir iespējams saņemt no iestādes informāciju par ielūgto personu sarakstiem uz valstiski nozīmīgiem notikumiem

FotoRakstam „Nodokļu maksātājiem nav jāzina, kādi cilvēki par nodokļu maksātāju naudu tiek uz sarīkojumiem, kas tiek finansēti no nodokļu maksātāju naudas” lūdzam pievienot Kultūras ministrijas (KM) viedokli, kas ir šāds – jau spēkā esošie normatīvie akti nosaka kārtību, kādā regulējams jautājums par ielūgumu izsniegšanu uz nozīmīgiem kultūras pasākumiem:
Lasīt visu...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

Latvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

Atsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas...

Foto

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

Šādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts....

Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...