Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to Hehe

03.10.2020. 11:53

»

Hehe

Pastalas jau smagi elš, ka tik Tramps nepaliek uz otru termiņu, jo tad liberastiem pievērsies dibencaurumi un nato pajuks kā sūdu sauja uz deputāta muguras


Trampa kunga pārvēlēšana būs gals lapķjām. Jūsu galvenos pederastu, Putinu, pirmo uzmauks uz mieta, pēc tam arī visus pārējos augstmaņus, bet tupā bidlomasa lāģeros tiks izmantota visprastākos darbos, vai arī jeb aizies uz pārstrādi.

Atbildēt

Mācies vēsturi

02.10.2020. 20:58

»

Derdz

Raksta autor, papīrs visu pacieš! Autor, tad, kad jums nāktos krievu vietā 2p.k. ar miesu pret tehniku, vai varētu vairāk par runāšanu


... krievu vietā ar miesu pret tehniku.
- Starp citu, krieviem kara sākumā bija 8x vairāk tanku un nesalīdzināmi skaitliski lielāka armija, bet šie pamanījās dezertēt vai padoties gūstā bez pretošanās. Uz to Staļiņs atbildēja ar nesaudzīgu un pasaulē vēl neredzētu atšaušanu, kas pieļāva ierindniekam likvidēt komandieri. Tā turpināja nostiprināties bidlu sistēma, kas valda vēl šobaltdien.

Atbildēt

TYT

02.10.2020. 16:27

»

Uldis

Kāpēc mūsu vēsturnieki nevar Putinam aizbāzt muti okupācijas jautājumā? Tāpēc, ka tehniski viņam ir taisnība. Pēc Ulmaņa apvērsuma konstitūcija vairs nedarbojās un ko viņi ar Ulmani sarunāja mēs (un mūsu vēsturnieki) nezinām...


Ne tehniski, ne formāli, ne arī kā savādāk Putinam nav šajā ziņā nekādas taisnības. No vēstures, valsts tiesību viedokļa absolūts diletanta vingrinājums, kas profesionāļu skatījumā izskatās ... nu teiksim tā ... īpatnēji.
Problēma ir tā, ka Krieviju vada cilvēks, kurš vairs nav spējīgs pats aptvers, kad kārtējo reizi runā un izskatās diezgan stulbi. Un viņa apkārtnē nav cilvēki, kas viņu varētu pasargāt no šādas kārtējās, visbiežāk nevajadzīgas, izgāšanās.

Atbildēt

FKK

02.10.2020. 16:24

»

Derdz

Raksta autor, papīrs visu pacieš! Autor, tad, kad jums nāktos krievu vietā 2p.k. ar miesu pret tehniku, vai varētu vairāk par runāšanu


Cik noprotams, no jūsu jautājuma autoram, tad krievi bija vienīgie kas cieta 2PK laikā?

Atbildēt

Derdz

02.10.2020. 15:31

Raksta autor, papīrs visu pacieš! Autor, tad, kad jums nāktos krievu vietā 2p.k. ar miesu pret tehniku, vai varētu vairāk par runāšanu.

Atbildēt

Garlībs

02.10.2020. 15:28

»

neuztraucies par mūsu parādiem

Pēc tam, kad būs atrisināta globālā krievu pasaules problēma, Latvija varēs pretendēt uz triljonu eiro lielu kompensāciju, par drausmīgo demogrāfisko piesārņojumu, kas bija jāizcieš 75 gadus...


latvietis ir slinks, gļēvs, zaglīgs, bez pašapziņas un mugurkaula. “Arvien viņš iztēlo sevi par nožēlojamu un nabagu; arvien tam ir uzskaitāma vesela virkne nelaimju, kas tam notikušas.” (64)[1] “Tieksme uz dzeršanu ir otra vispārēja latviešu tautas pazīme.” (65) “Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi.” (78) Sievietes “ir vienīgās, kas zem vispārējā jūga vēl var sajust dzīves prieku”, savukārt, lai drūmo un noslēgto vīriešu sirdis paceltos “līdz prieka augstumiem, [..] viņiem vajadzētu tā piedzerties, ka viņi paši sevis vairs nepazītu”.

Atbildēt

Niknais

02.10.2020. 15:13

Ek, nez kāpēc otto kodolu neviens pie sarunām nepielaiž

Atbildēt

Uldis

02.10.2020. 14:30

Kāpēc mūsu vēsturnieki nevar Putinam aizbāzt muti okupācijas jautājumā? Tāpēc, ka tehniski viņam ir taisnība. Pēc Ulmaņa apvērsuma konstitūcija vairs nedarbojās un ko viņi ar Ulmani sarunāja mēs (un mūsu vēsturnieki) nezinām.

Mūsu vēsturnieki to saprot. To saprot arī, hmm, rietumu "partneri". Bet problēmas sākas 4. maija propagandistiem. No vienas puses norakt Ulmani būtu nepopulāri, no otras - Ulmanis traucē okupācijas stāstam.

Tad arī top šādi raksteļi - vārdu daudz, jēgas maz.

Atbildēt

Uldis

02.10.2020. 14:24

»

:)

Sibīrijā biju pagājušo vasaru: vispārējs sabrukums - pamesti ciemi, brūkošas mājas, nātres gar ceļmalu


Latvijas laukos ir tas pats. Mazpilsētās pa dienu uz ielas satiktos ir jāsveicina, jo viņu ir tik maz.

Atbildēt

:)

02.10.2020. 12:26

»

Jānis

Kad tu, Antiņ, pēdējo reizi biji Maskavā vai Sibīrijā? Krievija sen tāda nav


Sibīrijā biju pagājušo vasaru: vispārējs sabrukums - pamesti ciemi, brūkošas mājas, nātres gar ceļmalu.

Atbildēt

:):):):):):):):):):)

02.10.2020. 12:20

»

Hm

Nu Makrons, muldētājs, nemuldētājs, bet vēstījumu viņš nodeva skaidru, uz Krieviju ir jābeidz riet un jāsāk runāt. Pateica skaidri un nepārprotami, ka tas varētu būt skaidrs pat ārlietu ministrijas praidam. Lielais saimnieks vēl aizņemts priekšvēlēšanu kampaņā un viņam šī "frontes līnija" ne visai interesē...


Nu gan... kas viņš mums par "pateicēju"???? Dīvainis, kas izpilda savas vecās sievas ambīcijas. Un piekrītu - Francijas viedoklis nekad nav bijis autoritatīvs, bet ... tikai Francijas pašlabumam nepieciešams.

Atbildēt

To Otto

02.10.2020. 09:11

Malacis Makrons, paši jau neredzam, ka ar kaimiņiem ir jāveido draudzīgas attiecības , nevis jāiesaistās naida kurināšana. Labi, ka mazliet pamācīja mūsu valdību, citādi visi sacensībā ir aizrāvusies ar visādu organizāciju ieteikumu ievērošanu, ka Latvijas ārpolitikas vispār nav kā tādas.

Atbildēt

jānis 2

02.10.2020. 08:37

»

jānis

Kāpēc šis cilvēks, raksta autors, neparakstās ar savu īsto vārdu? Nu, nav viņš Otto Ozols


Šādu ottiņu pilna pasaule.Pasaule pilna. Nevajag viņus nosodīt. Ēst viņiem vajag. Nevajag sist pa trūkumcietēja(garīga) roku.

Atbildēt

jānis

02.10.2020. 08:27

Kāpēc šis cilvēks, raksta autors, neparakstās ar savu īsto vārdu? Nu, nav viņš Otto Ozols.

Atbildēt

JKES- TYT

02.10.2020. 06:12

Izlasiet uzmanīgi 3 pēdējās teikumus. Ja tie nav padomi, tad vismaz rīcības plāns.

Atbildēt

makarons klausās

02.10.2020. 06:01

pasaules terorista putina klačas, kur nu tālāk

Atbildēt

Naiva iedoma par kārtību

02.10.2020. 04:10

»

mēslam

Sabiedrotiem ir noteiktas prasības: Viņiem nav pieņemami ka Krievijas Pederastijas organizētā noziedzība un FSB Latvijā mazgā naudu un finansē starptautisko terorismu, neierobežoti apgroza skaidro naudu un sabiedrotiem nav patīkami, ka Latvijā izplatīts krievu cūciskais dzīves veids...


ne viss ir un būs, kā iedomājamies!

Sāciet saprast, ka 6 miljardi tiek uzskatīti par liekajiem cilvēkiem. Katrs nomirst ar savu pārliecību par neredzamo lietu kārtību.

Nav viegli nokratīt no sevis katru propagandu, paliekot pie savām cilvēktiesībām un būt brīvam. Patiesi brīvam. Tad jāatbild pašam par sevi.

Atbildēt

Cara un karaļa impēriju saspēle turpinās

02.10.2020. 03:56

Krievijas cars izglāba Francijas karali izsniedzot Jelgavas pili uz 20 gadiem. Austroungārijas un Osmaņu impērijas arī paceļ galvu. Orbāni, erdogani, putini, makroni baro savas tautas ar impēriju idejām, nu tik būs jauni mistrāļi, utt.

Atbildēt

hju

01.10.2020. 22:03

»

S

Bet tauta tajos nīstajos laikos dzīvoja labāk un netika tik pazemota un kontrolēta kā tagad. Tas ir fakts! Ozol, to taču tu nenoliegsi


Tauta toreiz nedzīvoja labāk. Man ir prieks, ka tev, mēsls tāds, iet slikti un tu dzīvo sliktāk kā okupācijas gados.

Atbildēt

Vai pašam no sevis bail

01.10.2020. 21:44

»

Maksims

Tad paskaties uz krievu mašīnām. Kā ražoja sūdus, tā joprojām ražo. Paši krievi labprātāk brauc ar ārzemniecēm - ar bmw un audi no Vācijas, kas it kā zaudēja karā...


Jau sen esat Latviju par vājprāta sūdu bedri pataisījuši, bet gan jau mēs atkopsimies pēc jums.

Atbildēt

Likteņdzirnas

01.10.2020. 21:28

»

Žulis

Te daži, ieskaitot raksta autoru, pauž sašutumu un “cepas” par Makrona teikto tā, it kā Latvija šodien būtu suverena valsts ar savu neatkarīgu ārpolitiku. Veidot vai neveidot, un kādu veidot dialogu ar Krieviju, to nenosaka mūsu kāzu ģenerāļi, kas uzmetušies par valstsvīriem. Kādas pavēles viņiem tiks...


Deokupācijas un dekolonizācijas pieminēšana, daudzkrāsainajos kolaborantos izraisa lielākas šausmas kā viņu personīgo kontu arests :))
Un kā gan ne, ja tās būs beigas ne tikai viņu bezrūpīgajai uzdzīvei, bet dzīvei vispār.

Atbildēt

neuztraucies par mūsu parādiem

01.10.2020. 20:43

»

Propoganda

Nu tad pagaidīsim gada beigas un apskatīsimies kā Jums veicas ar zīlēšanu. Un kādas prognozes ir ES ekonomikai? Popkorns būs...


Pēc tam, kad būs atrisināta globālā krievu pasaules problēma, Latvija varēs pretendēt uz triljonu eiro lielu kompensāciju, par drausmīgo demogrāfisko piesārņojumu, kas bija jāizcieš 75 gadus.
Labāk domā dohoģjaga, kas sagaida tavas sugas īpatņus, kad tie vesels miljons, palikuši bez barības un medicīniskās palīdzības, izmisumā lauzīsies ir Eiropu! Domāju, neviens no tiem dzīvs līdz Daugavpilij vai Rēzeknei nenonāks.

Atbildēt

kāpēc gan?

01.10.2020. 20:32

»

ss

Ozols- Pindosu bazūne. ES ar saviem gandrīz 500milj. iedzīvotāju ir arī varenāka par pasaules lielāko agresoru ASV ar 300 milj. Vai nevajadzētu nolikt pie vietas arī to


Nesalīdzināmi taisnīgāk un lētāk būs notīrīt agonējošo krievijas imperasķiju no pasaules kartes un visu teritoriju humanizēt(atkrievot), turklāt amerikāņi ir tādi pat cilvēki kā eiropieši, bet jūs gan no mums atšķirieties vairāk nekā papuasi un pigmeji.

Atbildēt

Zeze

01.10.2020. 20:29

Otiņ, valdības bazūne, tu ielīdis nepareizajā portālā.

Atbildēt

mēslam

01.10.2020. 20:26

»

,,sabiedrotie,,?

sabiedrotie bankas nesledz,skaidras naudas lietosanu neaizliedz un aborigenus makdonaldos dzeruma stavokli nesit


Sabiedrotiem ir noteiktas prasības: Viņiem nav pieņemami ka Krievijas Pederastijas organizētā noziedzība un FSB Latvijā mazgā naudu un finansē starptautisko terorismu, neierobežoti apgroza skaidro naudu un sabiedrotiem nav patīkami, ka Latvijā izplatīts krievu cūciskais dzīves veids.
Nepatīk, savāc savas mantiņas, netīrā krievu kazarmā taisītais deģenerāt un Putina apsolītais Arktikas hektārs tevi gaida.

Atbildēt

S

01.10.2020. 20:01

Bet tauta tajos nīstajos laikos dzīvoja labāk un netika tik pazemota un kontrolēta kā tagad. Tas ir fakts! Ozol, to taču tu nenoliegsi?

Atbildēt

Propoganda

01.10.2020. 19:37

»

nekur nav jābrauc

Ekonomika Krievijas Pederastijā ir nokritusies līdz 2005 gada līmenim, katru gadu iziet no ierindas 10% novecojušās infrastruktūras, krieviem bez energoresursiem, kuru ieņēmumi šogad kritušies divas reizes, vairs nav ko eksportēt, un, loģiski, nav iespēju importēt. Vēl šogad sagaidāmi pirmie bada dumpji...


Nu tad pagaidīsim gada beigas un apskatīsimies kā Jums veicas ar zīlēšanu. Un kādas prognozes ir ES ekonomikai? Popkorns būs?
Par to 2005 gadu varētu atsaucīti? Pirms mēneša bija cepšanās, ka pēc SVF prognozes, balstoties uz pirktspējas paritātes indeksu, Krievija 2020. gadā, pēc piedzīvojumiem ar COVID, apsteigs Vāciju un kļūs par piekto lielāko ekonomiku uz šīs planētas.
Labāk domājam kā atdot savus parādus!

Atbildēt

Vaira Līķe

01.10.2020. 19:26

izskatās pēc jaunavas, salīdzinot ar Emanuēla izkaltušo pavadoni.

Atbildēt

ss

01.10.2020. 19:26

Ozols- Pindosu bazūne. ES ar saviem gandrīz 500milj. iedzīvotāju ir arī varenāka par pasaules lielāko agresoru ASV ar 300 milj. Vai nevajadzētu nolikt pie vietas arī to.

Atbildēt

tu esi slims vai sorosa propogandas paralizets !

01.10.2020. 19:16

»

sabiedrotie krievas

Kāpēc slāvi krievi uzbruka slāviem ukraiņiem? Tagad krievi paslepus mēģina sagrābt baltkrievu zemi. Škiet, ka citu zemju okupēšana un citu tautu slepkavošana krieviem ir mīļākā nodarbe, jo neko citu krievs neprot


ja tu par asv finanseto 2014 gada valsts apversumu ukraina,tad par to ari raksti !5 miljardi usd tika iztereti.Baltkrievija un Venecuela tas neizdevas.

Atbildēt

antons mikoss

01.10.2020. 18:36

»

sabiedrotie krievas

Kāpēc slāvi krievi uzbruka slāviem ukraiņiem? Tagad krievi paslepus mēģina sagrābt baltkrievu zemi. Škiet, ka citu zemju okupēšana un citu tautu slepkavošana krieviem ir mīļākā nodarbe, jo neko citu krievs neprot


russkije nav slāvi. Russkije ir sbrods no somu- ugru ciltīm, meriem, tatārim, bašķīriem un vēl desmitiem tautībām. SBRODS! No 80 subjektiem RFijā nav krievu apgabala.
Russkije nav slāvi.

Atbildēt

aleksandrs

01.10.2020. 18:36

..ottiņš bez ziepēm...valdošajiem ...nāk jaunas vēlēšanas...kuram jau četrāpus apstājas...

Atbildēt

FKK

01.10.2020. 18:35

»

valdis

Tas viltus otto ir naivs vai nejēga,ja nesaprot,ka valsts svarīgumu nenosaka ikp,bet militārais potencionals,kas arī nosaka kādu pozīciju starptautiskā arēnā ieņem


Jā, jā - vāgnerieši ar savu 'izcilo' krievu militāro jaudu nesen saskrējās ar ASV militāro jaudu. Un dabūja smagi pa purnu. Krievija pat normālu mobilo telefonu gadiem ilgi pat nespēj uztaisīt, bet mūsdienu pasaulē militāri sen visu izšķir augstās tehnoloģijas, nevis tanki, kas slāpst nost vai multeņu raķetes

Atbildēt

zane

01.10.2020. 18:14

Atkal sajauca ar Lietuvu

Atbildēt

hm

01.10.2020. 17:50

ASV un ES ceļi atšķiras. Lielais tirdzniecības līgums tā arī palika nenoslēgts, sankcijas pret vācu autoražotājiem, franču un vācu bankām sankcijas pret gāzes vada būvētājiem. To būvē Vācu, Holandes, Austrijas, Francijas uzņēmumi, kur katrs iegulda ap miljardu. Gazproms - 4 miljardus. Prasība palielināt NATO iemaksas.
Tas viss rada pretestību ES valstīs. Piedevām ASV neveiksmes ekonomikā un iekšpolitikā. Tāpēc notiek jaunu ekonomisko un politisko saišu veidošana.
Ķīna. Ja paskatās kartē, labi redzams, lai nokļūtu Ķīnā, jāšķērso Krievija, kuras ekonomika pašreiz ir 5. pasaulē un milzīgs dabas resursu potenciāls.
Diemžēl baltieši, kā īsteni Eiropas provinciāļi, ar gariem kakliem. Kamār daleks ... tāpēc Makrons mudina. Loģiski.

Atbildēt

apolon

01.10.2020. 17:46

toties franču kīno ir labs

Atbildēt

valdis

01.10.2020. 17:43

Tas viltus otto ir naivs vai nejēga,ja nesaprot,ka valsts svarīgumu nenosaka ikp,bet militārais potencionals,kas arī nosaka kādu pozīciju starptautiskā arēnā ieņem.

Atbildēt

sabiedrotie krievas

01.10.2020. 15:50

»

,,sabiedrotie,,?

sabiedrotie bankas nesledz,skaidras naudas lietosanu neaizliedz un aborigenus makdonaldos dzeruma stavokli nesit


Kāpēc slāvi krievi uzbruka slāviem ukraiņiem? Tagad krievi paslepus mēģina sagrābt baltkrievu zemi. Škiet, ka citu zemju okupēšana un citu tautu slepkavošana krieviem ir mīļākā nodarbe, jo neko citu krievs neprot.

Atbildēt

ha-ha

01.10.2020. 15:50

»

ne1

4. maija režīmu izveidoja un Latvijas PSR augstākā padome un visa pašreizējā valdībiņa un zaglīgās meļu valsteles pārvalde ir padumjā režīma tiesību pārmantotāja... ja jau tālajā 1940. gadā valsti, ko pārvaldīja militārā apvērsumā pie varas nākušais diktators, būtu kāds okupējis un inkorperējis savā...


Klausoties aizsardzības komsorga patriotiskās runās un vienlaicīgi skatoties valsts televīzijā daudz efektīvāko Kremļa propogandas zvaigžņu šovu,katram ir skaidrs,kā jau nu bez šā paša aizsardzības komsorga aktīvās dalības notiek valsts propogandas deaktivizācija un klaunizācija.

Atbildēt

kad tadi ka tu beidzot sapratis lietu butibu !

01.10.2020. 15:29

»

Maksims

Tad paskaties uz krievu mašīnām. Kā ražoja sūdus, tā joprojām ražo. Paši krievi labprātāk brauc ar ārzemniecēm - ar bmw un audi no Vācijas, kas it kā zaudēja karā...


kaut kadas masinas ir sekundara lieta,primara ir tik lielas valsts ka Krievija robezu un teritorijas nosargasana !Latvijas krievi ar dzelzcelnieka un ostas stradnieku kvalifikaciju brauks stradat uz Ustj lugu,ta ka tavs falsais krieva profils var neuztraukties.

Atbildēt

Žulis

01.10.2020. 15:14

»

žuļim

Latvija nav Francijas kolonija, kam būtu ar atplestu muti jāklausās tās pederasta, kura reitins jau sasniedzis minimumu, teiktā. Mums ir nopietni sabiedrotie: ASV, Apvienotā Karaliste un Polija, kas noteikti Ukrainā un Lībijā nenostāsies kremļa pusē, kā Francija...


Paturi pie sevis tās savas rupjības, tāpat kā to naivo ticību sabiedrotajiem. Labāk pamācies gramatiku, tad varbūt "gudriniek" uzzināsi kādēļ dažreiz rakstot vārdi tiek ielikti pēdiņās un ko tas nozīmē.

Atbildēt

ne1

01.10.2020. 14:57

»

Skumjais Bruņinieks

Nu kā Jums patīk Putina "pavāra" Prigožina troļļu fabrikas aktivitātes portālā...


un kurš gan vainīgs, ka tev līdzīgiem tik ļoti patīk katrās vēlēšanās no diviem ļaunumiem izvēlēties to "mazāko", jo nepietiek smadzeņu balsot par labumu?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....