Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ar vienas avīzes lappuses lielu reklāmu laikrakstā Diena un klipu televīzijā sākusies tā sauktā "Šīna-Šlesera" kampaņa, aizstāvot termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanas sistēmu. Kā rāda reklāma un Pietiek rīcībā esošā informācija, kampaņas finansēšanai kārtējo reizi tiek izmantotas tradicionālās iepriekš Aināra Šlesera "maizē" bijušā Ērika Stendzenieka metodes - formālais finansētājs ir kārtējais nodibinājums, kas solās "atbalstīt atvērtās, dinamiskās ekonomikas, konkurētspējīgas Eiropas un pasaules tirgos, attīstību". Savukārt kampaņu finansējušā fonda vadībā ir uzņēmējs Edgars Šīns, kurš Pietiek pirms nedēļas meloja, apgalvojot, ka par šādu kampaņu nekā nezinot.

Kā zināms Pietiek, nodibinājumam Latvijas konkurētspējas attīstības fonds, kurš ir formālais kampaņas finansētājs un kura vadībā reizē ar Līgu Uzkalni (nekustamo īpašumu uzņēmuma Vestabalt saimnieka Alda Plauža meitu) un Vestardu Rozenbergu ir no uzturēšanās atļauju sistēmas finansiāli tieši atkarīgais nekustamo īpašumu biznesmenis Edgars Šīns, kampaņas sākums nav izdevies, kā bijis iecerēts un plānots.

MTG grupas televīzijas TV3 un LNT, baidoties no tiesu darbiem, bija atteikušās pārraidīt "Stendzenieka-Šīna-Šlesera" kampaņas reklāmas klipu, kas bijis pilns ar nepierādāmiem apgalvojumiem, un rezultātā "haltūru" radījušajam reklāmistam uzdots steidzami savu kļūmi labot un to pārstrādāt.

Līdz ar to kampaņa pirmdien sākās ar jau pārstrādāto TV klipu un šodien - ar veselas avīzes lappuses reklāmu laikrakstā Diena, no kuras izriet, ka "būvnieks Aivars Grohoļskis" apliecina savu atbalstu pašreizējai uzturēšanās atļauju sistēmai.

Savukārt Šīna vadītā nodibinājuma vārdā reklāmā tiek apgalvots, ka termiņuzturēšanās atļauju tirgošana "palīdz Latvijai" un "nav nedz Latvijas zemes, nedz pilsonības tirgošana".

Saskaņā ar Šīna-Stendzenieka reklāmā apgalvoto uzturēšanās atļauju tirgošanas būtība esot šāda: "Cilvēks nopērk mājokli vai iegulda Latvijas uzņēmumā un pēc rūpīgas pārbaudes iegūst atļauju piecus gadus uzturēties Eiropas Savienībā. Viņš atbrauc, iztērē naudu un aizbrauc. Toties tiem latviešu celtniekiem, arhitektiem, viesmīļiem, ražotājiem un zemniekiem, kas vēl nav pametuši valsti, ir darbs. 150 miljoni valsts budžetā."

Reklāmā neiztiek bez Šlesera un Stendzenieka tradicionāli iemīļotajiem solījumiem un miljardiem: "Pusotrs miljards - ekonomikā. Pietiekami, lai indeksētu pensijas, samaksātu skolotājiem, mediķiem un policistiem, sakārtotu veselības aprūpi, salabotu ceļus... Un vēl pāri paliks."

Kaut gan atklātībā nav nācis neviens gadījums, kad uzturēšanās atļauju tirgošanas sistēmu tieši būtu izmantojuši Nacionālās apvienības vadītāji (bijusī ministre Žaneta Jaunzeme-Grende pie tiem nepieder), Šīna nodibinājuma reklāma apgalvo arī to: "Tieši šādā veidā īpašumus pārdevuši pat Nacionālās Apvienības līderi. Tad kādēļ viņi ir pret? Sirds dziļumos viņi nav pret. Vienkārši viņiem tāds darbs: kliegt "krievi nāk!" Pat ja šī kliegšana kaitē Latvijai."

Kampaņu ar kavēšanos izdevies sākt arī internetā - lai gan reklāmā minēta fonda mājaslapas adrese www.konkuretspejasattistiba.lv un pēdējās izmaiņas šī domēne reģistrācijā veiktas vēl tikai 2. oktobrī, šī lapa 8. oktobra rītā vēl nefunkcionēja un sāka darboties tikai ap pusdienlaiku. Domēna īpašnieks ir Šīna fonds, tā kontaktos minēta Šīna vadītās Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas e-pasta adrese.

Kā rāda Lursoft dati, pagājušā gada oktobrī reģistrētā fonda mērķi ir "atbalstīt atvērtās, dinamiskās ekonomikas, konkurētspējīgas Eiropas un pasaules tirgos, attīstību; atbalstīt ārvalstu investīciju piesaisti; atbalstīt trīspusējo sadarbību starp darba devēju organizācijām, arodbiedrībām un valsts iestādēm, veidojot taisnīgu un ilgtspējīgu ekonomisko un sociālo attīstību; veicināt sabiedrības apziņu par konkurētspējas attīstības tendencēm, biznesa vides uzlabošanas svarīgumu; stiprināt pilsoniskās sabiedrības attīstību un stiprināt atbalstu sociālajam taisnīgumam, demokrātijai un ilgtspējīgai attīstībai".

Pirms nedēļas Pietiek jau informēja: drīzumā medijos gaidāma reklāmas kampaņa, kas skaidros nepieciešamību turpināt uzturēšanās atļauju tirdzniecību ārvalstniekiem pret nekustamo īpašumu un varētu negatīvā gaismā skart arī Nacionālo apvienību (NA), kas uzstāj uz šī biznesa pārtraukšanu, - to Pietiek apstiprināja nekustamo īpašumu biznesā ieinteresētais ekspolitiķis, par oligarhu dēvētais Ainārs Šlesers, kurš tomēr noliedz, ka būtu starp kampaņas finansētājiem.

"Es esmu ticies ar [nekustamo īpašumu] nozares pārstāvjiem un paudis savu viedokli, bet lai viņi tur nejauc Šleseru iekšā - iespējams, būs kāda skaidrošanas kampaņa, bet tā ir nozare kopumā, tā nav nekāda Šlesera kampaņa," apgalvoja Šlesers, aicinot jautājumus uzdot Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas vadītajam Šīnam.

Savukārt Šīns, telefoniski uzklausījis jautājumu, pirms nedēļas Pietiek apgalvoja, ka par to neko nezinot, un pārtrauca sarunu. Asociācijas valdes locekle, nekustamo īpašumu firmas Vesta Balt vadītāja Līga Plaude iesākumā piekrita komentēt gaidāmo kampaņu, bet pēc norunātā laika atsūtīja īsziņu, ka nevar kompetenti atbildēt, tādēļ labāk jautāt Šīnam.

Uzturēšanās atļauju tirdzniecības biznesā iesaistīto Šīnu Pietiek nesen piefiksēja pusdienojam un skaļi apspriežam politiskās taktikas jautājumus ar premjera Valda Dombrovska (Vienotība) padomnieci Sandru Bukani. Viņa tāpat kā premjers ieguldījusi naudu Ārijai Dombrovskai un Indulim Bukanam piederošā nekustamo īpašumu biznesā, kas paguvis nopelnīt, pārdodot rindu māju kādam Indijas pilsonim, kurš tādējādi kvalificējies uzturēšanās atļaujas saņemšanai.

To, ka neesot šīs kampaņas radošais izstrādātajs, bet tikai dzirdējis par to "baumas", Pietiek iepriekš apgalvoja ar Šleseru vēsturiski saistītais reklāmists Ēriks Stendzenieks, kurš jūlijā ieguva 284,8 tūkstošu latu vērtajā Vienotības ministra vadītās Finanšu ministrijas iepirkumā par eiro ieviešanas skaidrošanu. Stendzenieks arī neapstiprina, ka šobrīd sniegtu reklāmas pakalpojumus Vienotībai. 

"Fascinē paradoksi. NA ir vienīgā partija, kas aizstāv letiņus, bet barojas no Latvijas firmu maksātnespējas. Vairāk bankrotu, vairāk naudas," pirms pāris nedēļām savā sociālā tīkla Twitter profilā savukārt rakstīja Stendzenieks. Vēl citi viņa ieraksti par NA sponsoru, maksātnespējas administratoru Māri Sprūdu, kurš brauc ar dārgo auto Bentley Mulsanne, jau izdzēsti.

To, vai viņa kādreizējais priekšvēlēšanu stratēģiju izstrādātājs Stendzenieks piedalījies kampaņas izstrādē, Šlesers nekomentē. Viņs nenoliedz, ka kampaņa varētu sist pa NA un atsevišķiem tās sponsoriem no maksātnespējas administratoru vidus, kuri, pēc Šlesera vārdiem, ir ieinteresēti nekustamo īpašumu biznesa krahā. "Tas, ka nacionāļi norausies, tas ir skaidrs. Pārējās nozares kategoriski iebilst, ka maksātnespējas maitasputni grib uz citu nelaimes nopelnīt. Nozare pretosies, jo viņi grib iznīcināt biznesu, kas gadā ienes 1,5 miljardus, kamēr tie kretīni nacionāļi neko Latvijā nav radījuši, viņi ir čakarējuši šo valsti no pirmās dienas," brīdina Šlesers.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....