Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

faaters

06.05.2020. 13:35

»

Nepērkam ntz

Tukumniekiem jāpārstāj abonēt un pirkt Kampara propagandas viltus ziņu laikraksts NTZ. Kāpēc jāmaksā par savu apmuļķošanu. Esam gudrāki beidzot


Un kas ir Tukuma balss ? Ukrainas situācijas ''eksperts'' Liepiņš un piesegam izdomātā feikā Bajāre , kuras pēdas nav atrodamas pat interneta dzīlēs . Vai tik nebūs pats A.Z. :) Par Kamparu vispār nav vērts pat runāt . Vai kāds spēj noticēt ka V-as bandas ģenerālsekretāram nav naudiņas , dzīvo no aldzīņas un ēd Roltonus ? :) Pats interesantākais ir fakts ka sieva aizdevusi 27 štukas . Tad laikam tāpēc Kampars brūtēšanās laikā ar izbijušo TV ''dīvu'' atstāja Ilvu bez iztikas līdzekļiem . Viens no lielākajiem afēristiem Latvijas politiskajā arēnā .

Atbildēt

Matemātika klibo tumbočkai

06.05.2020. 12:45

»

kazh

Zvaigzneskalna un Co labi izplaots teatris. No neka uzpusts Zilonis. Visu figure info, redz Tukuma domei jamaksa par Biblioteku tada summa, vajag atlaides. Bet TV sizeta bija skaidri redzams Kampara viedoklis uz so Lugumu. Kas vel piebilstams??? Un vispar, kapec tiek pasniegta info, ka tas tiek maksats...


Par bibliotēku maksā 11000 eiro mēnesī. Vēl par izglītības pārvaldes telpu nomu maksā ap 6000 eiro mēnesī. Kopā Kampara kungs pelna 17 000 eiro mēnesī no Tukuma domes.

Kampars teica, ka vēl 20 gadus kredīts jāmaksā. Bet īres maksu jau saņem 12 gadus. Ierēķiniet auto darbnīcu, bāru, iepriekš Seb banku. Saskrien kādi 3-3.5 miljoni. Pats Kampars teica, 2 milj. izmaksāja ēka. Kur nauda??

Atbildēt

kazh

06.05.2020. 07:22

Zvaigzneskalna un Co labi izplaots teatris. No neka uzpusts Zilonis. Visu figure info, redz Tukuma domei jamaksa par Biblioteku tada summa, vajag atlaides. Bet TV sizeta bija skaidri redzams Kampara viedoklis uz so Lugumu. Kas vel piebilstams??? Un vispar, kapec tiek pasniegta info, ka tas tiek maksats par biblioteku, saja eka vel ir loti daudz nodalu un citu darba vietu ofisi, ka ari auto veikals. Tas kas notiek Tukuma, ir zem katras kritikas-Urlas kas parnemusi vadibu reali izsaimnieko mantu.

Atbildēt

KGB

06.05.2020. 00:10

VID transesvīts-kroplītis---JAUNZEME,neko nav dzirdējusi , par ARTA KAMPARA - tumbočkām!!!:)))
....Par Čerņecki,jau ir savākta informācija!!!
...četracis,vēl elpo....

Atbildēt

Kirbis

04.05.2020. 20:32

No raksta izdaru secinājumu, ka Liepiņa kgs jau Latvijas sabiedrisko TV neskatās, - raugi, kaut vai LTV1 par to bibliotēku bija gana izvērsts sižets, kurā izteicās abas iesaistītāspuses....

Atbildēt

sia tukums

04.05.2020. 19:07

»

Tumbočka

Tu esi Kampara dēls laikam. Jo visi tukumnieki zina, ka tieši Kampars izslauca Tukumu sausu pēdējos 15 gadus. Par nomu tikai vairākus miljonus, neskaitot to, ka viņam slēpti Kipras ofšoros pieder koģenerācija SIA DH Tukums no kuras obligātā kārtā Tukuma siltumam jāiepērk siltums. Šo neizdevīgo līgumu...


"Kipras ofšoros pieder koģenerācija SIA DH Tukums" tur arii eisaka iistais prieksnieks dzivo, TM sekjuriti bralis, caur ko viss sarunats. Vai Stepanova/Berkja karaa ar Lembi eisaks neteeloja varoni pret policiju? Domes paarstavis, smiekligi. Savos noluukos izmanto sporta pasaakumiem agraak ledushalli, tagad jauno sporta zaali.

Kubit, SIA, 40103498353 (Mierkalns Uldis- PATA)
IRVINTON HOLDINGS LIMITED

Atbildēt

Gena

04.05.2020. 15:55

Viņu vietā stājušies shēmu pretinieki Normunds Rečs un Agris Zvaigzneskalns.
--------
Ha, ha, ha! No šiem "shēmu pretiniekiem" mēs vēl dzirdēsim. Kampars un co atpūšas!

Atbildēt

Latvietis

04.05.2020. 13:22

»

Fakts uz sejas

Te nu ir *Baltais galdauts* visā krāšņumā


Balta galdauta svetki ir kalpu svetki!

Atbildēt

Par Meroni

04.05.2020. 12:27

»

sia tukums

Prasiet kamdeel Zvaigzneskalns leekaa no JKP uz zaljajiem? Ar kaddiem Tukuma cilveekiem konsulteejas Agris? ko aizmirsa pie JKP


Zvaigzneskalna intervijā lasīju, ka JKP nestartēja pašvaldību vēlēšanās, tas ir galvenais iemesls, kāpēc iestājās Zaļās partijas rindās, jo vēlējās jau turpināt iesākto darbu Tukuma domē. Bet domāju iemesli varētu būt arī citi, tur pilns ar sorosītiem, Meroni zagtās naudas, Bordāna autoritatīvā vienpersoniskā vara. Toreiz jau visi kopā pameta JKP valdi. ASV vēstniecība prasīja parakstīties ar savām asinīm, ka izpildīs katru viņu pavēli.

Atbildēt

Tumbočka

04.05.2020. 12:22

»

nožēlojami

Laikā kad valsts un pašvaldības domā kā palīdzēt un atbalstīt uzņēmējus, Tukuma klauni domā kā tos vairāk apslaukt


Tu esi Kampara dēls laikam. Jo visi tukumnieki zina, ka tieši Kampars izslauca Tukumu sausu pēdējos 15 gadus. Par nomu tikai vairākus miljonus, neskaitot to, ka viņam slēpti Kipras ofšoros pieder koģenerācija SIA DH Tukums no kuras obligātā kārtā Tukuma siltumam jāiepērk siltums. Šo neizdevīgo līgumu noslēdza tie paši cilvēki. Tas nekas, ka Tukuma
siltums vēl pirms līguma slēgšanas uzstādīja jaunu jaudīgu katlu un pietiktu savas jaudas. Un neskatoties uz to, ka Kuldīgā deputāti lēma paši uzbūvēt koģenerācijas staciju, lai samazinātu iedzīvotāju izmaksas. Tukumā viss tika darīts Kampara tumbočkas labā.

Atbildēt

nožēlojami

04.05.2020. 12:11

Laikā kad valsts un pašvaldības domā kā palīdzēt un atbalstīt uzņēmējus, Tukuma klauni domā kā tos vairāk apslaukt.

Atbildēt

Liene

04.05.2020. 10:05

Kariņš ierauj nāsīs kino Pionieris, Kampars - Tukuma kinoteātri- izrādās, lai Latvijā tiktu pie varas, vispirms ir jānozog PSRS būvēts kinoteātris, kas pieder mums visiem, un tad jālepojas, ka prot taisīt naudu, kaut tā ir tikai prasta zagšana.

Atbildēt

sia tukums

04.05.2020. 09:49

Prasiet kamdeel Zvaigzneskalns leekaa no JKP uz zaljajiem? Ar kaddiem Tukuma cilveekiem konsulteejas Agris? ko aizmirsa pie JKP?

Eisaks neatkariigaa kaaja pat no apsardzes TM laikiem, tie tevi izmanto kaa suni...

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora patoloģijas diagnoze

04.05.2020. 03:30

Zinātnieki atklājuši, ka tiem, kuri visu savu dzīvi zog, terorizē citus un melo, varētu būt mazākas smadzenes nekā citiem cilvēkiem. Magnētiskās rezonanses uzņēmumos novērots, ka pieaugušiem cilvēkiem, kuri kopš bērnības ir ar antisociālu uzvedību, ir samazināta smadzeņu masa un plānāka to garoza vietās, kas ir saistītas ar tāda veida uzvedību. Pagaidām gan nav skaidrs, vai tas ir iedzimtības dēļ, vai arī rodas narkotiku ietekmē, zema intelekta līmeņa vai garīgās veselības problēmu dēļ. "Personāži, kas pastāvīgi izrāda antisociālu uzvedību jau kopš mazotnes un turpina to darīt visu atlikušo dzīvi, iespējams, zināmā mērā ir invalīdi, jo viņu smadzeņu struktūrā varētu būt izmaiņas, kas sarežģī viņu sociālās spējas, un tas savukārt var novest pie antisociālas uzvedības", esot "skaidrojuši pētījuma autori, kuri arī atzīmēja, ka ir svarīgi nestresot un “nedemonizēt” šo cilvēku grupu, bet uztvert tos kā mentāli apgrūtinātus cilvēkus, kuriem nepieciešama speciālistu palīdzība."

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas zoofilu skapja debiloidsz

04.05.2020. 03:22

»

Durka no Dikļiem atkal pīpē

kaproona zeķes


atkal pārēdies savus paša šķidros izkārnījumus un norāvis sevi podā kopā ar skapja partneri lapseni?

Atbildēt

zoja

04.05.2020. 00:27

»

Kampartrollis

Vistu fermas nekādas nebija, tā bija afēra, lai zemi par sviestmaizi saņemtu no domes. :) Parasta shēma...


ko tu pīpē?? zeme ir vietējiem zemniekiem, ar ko bija līgumi noslēgti, ka tikai kaut kur ko ieraudzīt

Atbildēt

Temīda

04.05.2020. 00:07

»

kas ir

Lembergoīds atcerējās komuņaku laikus, kad viņu saimnieks ņēma nost citiem sev iepatikušos īpašumus, bet saimniekus uz Sibīriju


kāds gan Lembergam sakars ar šo visu? nekāds! Tukums viņam tikpat interesants kā Daugavpils Siltums - mērogs pārāk mazs, tikai vietējam tukumniekam Kamparam var interesēt Tukuma bibliotēka un vēl šis tas Tukumā..

Atbildēt

Nemīz pamperos, izdrātēc pieqirs-komas miskastes debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

04.05.2020. 00:05

»

Durik Durka no Dikļiem!

Beidz pīpēt kaprona zeķes


vai tev utainais cüka pederazd eggmàr kaut ko prasija? Paliec mierigs URLA! Pievaldi savu déjamo, tev iespraudïs atejpoda vàku tüplï kas darbojas vibratora rezimà ,tad tevi dràzis cauru nakti un dienu un tad varési staigàt kà gailis ar paceltu asti ki-ka-ri-gü.

Śkic atkal ielīst atpakal zoofilu skapī savai partnerei lapsai pakaļcaurumà, LPSR laiku milici un čekas stukach un pŗovokatoŗ Egmaŗsz Kakuedajzs!

Atbildēt

Vienotība - slepkavu banda

03.05.2020. 23:20

Nu nav nekādi jaunumi, jo visiem zināms, ka vienotība ir slepkavu banda. Tiek slepkavieti tūkstošiem cilvēku. Desmitiem tūkstošu. Un nekas- neviens nav tiesāts. Par vienotības slepkavām pat balso un rezultātā slepkavas vada valsti..

Atbildēt

No tāda viedokļa

03.05.2020. 22:49

»

Rita

Kas pašlaik notiek Tukuma domē? Ļoti reti rakstu komentārus, bet nu nevaru notutrēties.Runājot par to, kas notiek un šo rakstu, jāsecina, ka sliekai mēslu kaudzē ir vairāk intelekta nekā raksta un komentāru autoriem


ierosiniet domē atsavināt tumbočku Kampara iznomāto īpašumu pašai domei domes vajadzībām ar Saeimas likuma starpniecību, samaksājot par ēku reālo šodienas novērtējuma cenu, kura krītas. Papildus ieguvums būs nomas ieguvums no bankas. Vai to spētu panākt ar rezultātu, vai kamparu tumbačku turētāji būtu stiprāki? Slieka būtu paēdusi.

Atbildēt

Fakts uz sejas

03.05.2020. 22:48

Te nu ir *Baltais galdauts* visā krāšņumā!

Atbildēt

Rita

03.05.2020. 22:23

Kas pašlaik notiek Tukuma domē? Ļoti reti rakstu komentārus, bet nu nevaru notutrēties.Runājot par to, kas notiek un šo rakstu, jāsecina, ka sliekai mēslu kaudzē ir vairāk intelekta nekā raksta un komentāru autoriem.

Atbildēt

Pārmaiņas no LRTT trakuča Hāgā-2

03.05.2020. 20:30

»

Durik Durka no Dikļiem!

Beidz pīpēt kaprona zeķes


Esmu ievērojis, kad notiek normāla diskusija, noteikti ierodas Cenzetaiszs trakaizs no Dikļiem un visu norauj.

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora grēk-sūd-dze

03.05.2020. 19:52

»

Ko pīpē Induli Durka?

Dzejdaris no Muļķu zemes Untuns Mazpusens /lit. pseid


Pac sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" jo esu planpŗŗaatiņs pieqirs-komas izdrātēc debiloiidczs Egmaŗzs Kakuedajzs.


Šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Jo saprotu, ka gan tad, gan tagad viņu nodomi ir iznīcināt mani, lai es nevarētu iznīcināt latviešu tautu un iznīcināt latviešu valsti. Visus padarot par paklausīgiem bioŗobotiem. Viņu rīcībā ir milzu resursi, bet tauta ir lētticīgs aitu bars. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.


Es kad dzîvoju padlaikos tad mani VDK un iekàrta lauza un dŗāza visos caurumos, bet nesalauza pilnībā, izņemot tikai analo nevainibu. Rakstîju viskauko slavinošu iekàrtai un stučiiju. Bet vienalga man visi attîstîbas cełi bija slègti. Man jautā,kāpēc es Egmaŗs Kakuedajs visur atklāti lepojos ar savu darbību LPSR milicijā un VDK štatā kā stukacšš un provokātors. Jā tie bija manas dzīves labākie gadi, gadi kad es tiku savervēts kā ietekmes aģents un atklāti un ar visu jaudu cīnījos pret jums visiem , kad mani novērtēja Partija un Valdība. Vēl līdz šim es, Egmaŗs Kakuedajs izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz, goda vietā glabāju savus apbalvojumus un pateicības rakstus par savu LPSR miliča stukačša provokātora dienestu. Šo cīņu es turpināšu līdz pēdējam kviecienam un gārdzienam.


Tagat šitajà valstē mani vajà tà pate iekàrta, kas sakràsojusies kopà ar ASV CIP židcionistiem, ja es kàdreis senàk biški vèl protestēju.

Atbildēt

Kampartrollis

03.05.2020. 19:29

»

agga

Interesanta loģika...


Vistu fermas nekādas nebija, tā bija afēra, lai zemi par sviestmaizi saņemtu no domes. :) Parasta shēma.
Bet vēja ģeneratoru projekts bija Kampara. Tagad ntz tā skalo visiem smadzenes. Zemes gabali pieder SIA Stiga RM, tāpēc tie tur noraustījās kārtīgi, jo dome nobalsoja pret. Tur visi barojas no katra Tukuma centimetra. Visi projekti ir Kampara.

Atbildēt

10 999,48 EUR

03.05.2020. 19:22

Tukuma čigānam vēl ir jāsadala pašvaldības čomiem un spēka orgāniem: KNAB, VDD par drošu jumtu.

Artonkuļa Tumbočkā labi ja puse nogulst.

Atbildēt

87

03.05.2020. 18:05

Kampars - spilgts LV vecās politikas parstāvis. No 90 jiem līdz 2014 uz LV politiku gāja cilveki `pēc naudas`....Viņi saprata, ka neko nemāk, bet ir forši džeki un varetu kaut kur un kaut ka... Kampar, tas laiks ir beidzies un tevi Tukumā pirmo uz dakšam iznesīs.Mosties, vecīt..

Atbildēt

!

03.05.2020. 18:02

vienotiba turpina zagt un shemot.

Atbildēt

agga

03.05.2020. 17:50

Interesanta loģika:

1. Vistu fermu Volfs centās nocelt Ogrei;
2. EOLUS jau pašā sākumā pateica: kukuļi nebūs;
3. Dobeles galvenie pretinieki:
a) Dobeles dzirnavnieks - īpašnieki LT,
b) Baltic candles - DK,
c) Ziedi JP LV viens no lielākajiem OIK saņēmējiem.

Kā pasūtījumu Zvaigzneskalns pilda?

Atbildēt

Nepērkam ntz

03.05.2020. 17:46

Tukumniekiem jāpārstāj abonēt un pirkt Kampara propagandas viltus ziņu laikraksts NTZ. Kāpēc jāmaksā par savu apmuļķošanu. Esam gudrāki beidzot!

Atbildēt

Vienotības piders

03.05.2020. 17:09

Nekad nav vainīgs , jo viss ir tumbočkā.

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz

03.05.2020. 16:56

»

Parādi debilaiszs

visu savu debilitāti, bijušo milici! Hihihi


Man jautā,kāpēc es Egmaŗs Kakuedajs visur atklāti lepojos ar savu darbību LPSR milicijā un VDK štatā kā stukacšš un provokātors. Jā tie bija manas dzīves labākie gadi, gadi kad es tiku savervēts kā ietekmes aģents un atklāti un ar visu jaudu cīnījos pret jums visiem , kad mani novērtēja Partija un Valdība. Vēl līdz šim es, Egmaŗs Kakuedajs izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz, goda vietā glabāju savus apbalvojumus un pateicības rakstus par savu LPSR miliča stukačša provokātora dienestu. Šo cīņu es turpināšu līdz pēdējam elpas gārdzienam.

Atbildēt

hi hi

03.05.2020. 16:45

sorosoīdi aptrakuši,no TAUTAS BIBLIOTEKAS apmeklēšanas plēst kapustu 10 000 mēnesī,to var darīt tikai,ja tajā vienotā domē sēž vienotie un "uztur" vienoto tumbočku,lai tai kapusta nepazustu.Tad cik tādas SILES šiem pa SAULES MŪŽA ZEMĪTI???????!!!!!!!!
Tad jau grāmatnīcu kādā pamestā truščobā!

Atbildēt

nu kā

03.05.2020. 16:42

»

?

Vienīgi nav saprotams, kāpēc par to tik ļoti uztraucās un raksta Lemberga trubadūrs Liepiņš


Viņš taču tās "Tukuma balss" valdes priekššedētājs, ko, protams, piemirsis norādīt.

Atbildēt

Debilais Dikłu mułķi!

03.05.2020. 16:29

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


Komentē tikai pajoliņu Priedīti! 😀

Atbildēt

?

03.05.2020. 16:00

Vienīgi nav saprotams, kāpēc par to tik ļoti uztraucās un raksta Lemberga trubadūrs Liepiņš?

Atbildēt

Ivo

03.05.2020. 15:44

»

Q

Vienotība un mafija Latvijā ir vārdi sinonīmi, tāpat kā tiesnesis un kukuļņēmējs


Vienotība uz salašņu centra fona ar gņilu išakovu tādi nevainīgi kinderi..

Atbildēt

Varbūt

03.05.2020. 15:41

tukumniekiem jāatrod citas telpas bibliotēkai un kampars jāpadzen?Lauž līgumu un ar kāju pa d...u!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...