Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:)

23.12.2019. 22:49

visss jau loti jauki ! taisnibas cinitajs tachu taja pasha laika ignoreja kaiminus un pipeja kapnu telpa un nebaidijas no municipalas policijas jo ir tak slaveniba!
apkaro nelegalas cigaretes , tai pasha laika bijusi sieva veic nelegalu biznesu sava dzivokli!!!😂😂 kartejais saucamais tautas kalps ! tik netirigu cilveku nebiju saticis..

Atbildēt

S

12.01.2018. 20:00

Nesmuks vīrietis

Atbildēt

emīls 1

10.01.2018. 17:37

:)):D(bell)Sociologi-T.S. ""ČEKISTU UN LĪDZĪGO ""SĀGU "".. salīdziniet PARALĒLI ar TO....,KAS un KĀ..... tanī pašā periodā PARALĒLI ... notika judu kristīgajā SISTĒMĀ /baznīcās/ , jo Judu kristīgās sistēmas DARBINIEKI- MĀCĪTĀJI bez tam, lai censtos uzspiest Valdībām- Varām Austrumu jūdu reliģiskās Pretcilvēcīgās Pārvaldes /Bībeles u.c./ Programas....vienlaicīgi ! arī Jūdu kristīgās baznīcu Sistēmas t.s. mācitājiem ir"" JĀSTUČĪ""- Oficiālās Varas pārstāvjiem- Tanī pat laikā Informāciju, ko viņi saņem t.s. ""Grēksūdzēs""....:))

Atbildēt

Aizsargs

30.12.2017. 18:43

Vai tad mums ir neatkarīgi žurnālisti ???, vai vispār kādam godīgam cilvēkam ir kaut viens lieks eurorublis, ko ziedot neatkarīgai žurnālistikai. Tad par ko runājam, paliks tikai sliktāk un sliktāk kamēr neaizrīsies, jo viss tiek pirkts un pārdots ārpus jebkādiem saprāta rāmjiem, dvēseles ieskaitot.

Atbildēt

zinātāja

29.12.2017. 06:06

Jā-ā, nezināju, ka Bojārs bija tāds sūds, kas ar rokām un kājām atbalstīja kampējus šleseru(leščinski) un pelēko kardinālu koziolu(kozjol), kurš dabūjis no godmaņa, deviņdesmitajos gados, par brīvu G-24 miljonus.

Atbildēt

Liene

28.12.2017. 20:39

Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 saņem papildus biļeti bez maksas un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

Atbildēt

andris a

28.12.2017. 19:04

Sabiedriskā transportā Sektorā Rīgā -regulāri tāds ""Intūristu"" murgs-troksnis, ka Lidmašīnas tr. NOBĀL !!!

Atbildēt

saprotama lieta

28.12.2017. 00:38

Gunti kādu brīdi pazinu. Nekad viņš nav bijis izcils žurnālists. Izcils domātājs. Vienkārši māk iefiltrēties... Izkalpoties utt.

Atbildēt

Uldis

26.12.2017. 15:38

Tautai ir jāzin savi varoņi, arī tie, kuri pirmo seksuālo pieredzi guvuši no sava tēva.

Atbildēt

Źurnalists

24.12.2017. 22:57

Ieperkas Sky un brauc ar Lexus RX_

Atbildēt

PatrioC

21.12.2017. 11:33

Par šo pilsoni viss skaidrs. Noskatījos raidījumu "Cik "slikti" strādāt ārzemēs" (Nīderlandē). Palasīju sejas grāmatā, ko raksta NL strādājošie un dzīvojošie latvieši. Propoganda vienos vārtos. Paradokss. Latvijas uzņēmēji, neproduktīvi vēlas uz algu rēķina pelnīt un fakts, ka trūkst darbinieki. Lūdzu, kampaņa, ka trūkst strādnieku un tik vedīsim iekšā viesstrādniekus. Kāpēc, Tu maita esi gatavs maksāt viesstrādniekam vairāk, bet vietējam nē? Maksā kārtīgi un Tev rinda stāvēs un prasīs, kad atbrīvosies vieta. Sacelta bezjēdzīga ažiotāža par strādnieku trūkumu un tad jau Bojārs steidz veidot vienpusēju skatu par darbu ārzemēs. Nebrauc latvi pasaulē, dzimtenei grūti, nav, kas strādā par velti. Strādā bāleliņa neefektīvajā kompānijā. Nekas nemainās, angažēts žurnalists paliek angažēts.

Atbildēt

ak, vai

20.12.2017. 17:29

»

Aizliegtais paņēmiens

šodien godīgākā žurnālista etalona sapūdēšanai


Ak, vai Latvijai, ja Guntis Bojārs ir godīgākais žurnālists tajā.
Viens konkrēts raidījuma "Aizliegtais paņēmiens" izlaidums par homo tēmu parādīja, ka šis kungs nekautrējas būt subjektīvs, nekorekts, manipulēt, demagoģēt.

Atbildēt

trakomāja

20.12.2017. 17:22

Trakie senčos nav nekas labs, un ir svarīgi to zināt par politiķiem un dzīvesbiedriem.
Tagad pa TV iet seriāls "Lieliskais gadsimts", tajā Osmanu klanā arī bija divi garā vājie.

Atbildēt

Piekrīru,

20.12.2017. 16:09

»

xy

Jauki, ka ne es vien tā domāju. Arī politikā visi līdzekļi nav labi. Lapsas atmaskojumi man likās necilvēcīgi un zemiski


ka Bojāra, sutkas, pielīšana Šleseram ir prātam neaptverama. Tā daudzi sev veicina karjeru. Bojārs zemiski veido savu karjeru. Izskatās, ka strādā no sirds.

Bet, kā ir patiesībā? Skatāmies operāciju "G.Bojāra alga".

Atbildēt

xy

20.12.2017. 16:02

»

Pomeranču vainadziņš

Patiesībā, lai kā man sajūsmu neizraisīja Šlesers un viņa daudzējādās izpausmes, toreiz padomāju tieši tāpat - kālab sist bērnus par vecāku nodarījumiem


Jauki, ka ne es vien tā domāju. Arī politikā visi līdzekļi nav labi. Lapsas atmaskojumi man likās necilvēcīgi un zemiski.

Atbildēt

Gaspažiņai taisnība

20.12.2017. 10:43

no operācijas Tokio, tai latvietei, kas dalīja aploksnēs naudu zem galda, kamēr tie tur augšā mētāsies ar nodokļu naudu, nav jēgas maksāt nodokļus.

Atbildēt

Tik-tak

20.12.2017. 09:35

Skaidrs ir viens,bez revolūcijas neiztikt, laiks iet,nesodīts nepaliks neviens,kas ņēma dalību operācijā virsprokurors Adlers un Parex...utt.

Atbildēt

fakts

20.12.2017. 06:58

Pēdējā rindkopa uzskatāmi parāda, ka Bojārs nav centies izkalpoties Šleseram, bet Lapsa kārtējoreiz iebraucis ar savu šņukuru paša noliktā kaudzē.

Atbildēt

Šī "godīgākā žurnālista" tematikai

20.12.2017. 06:33

»

Aizliegtais paņēmiens

šodien godīgākā žurnālista etalona sapūdēšanai


jākļūst nozīmīgākai, ja viņš ir godīgs. Tas būtu tikai loģiski, no vienkāršākas tematikas uz sarežģītāku. Loģiski ir tā, ka tad būtu jāseko iepriekš komentāros minētajām operācijām.

Operācijām "Virsprokurori" un " Diversijas".

Pirmajā gadījumā par virsprokuroru Adlera un Lejas lēmumiem izbeigt krimināllieats pret I. Godmani Parex afērā un Rīdzenes sarunās.

Otrajā gadījumā par diversijām pret Latvijas ekonomiku, to novedot parādos.

Interesanta tēma būtu arī Vējoņa nonākšana v p amatā, apskatot un analizējot jautājumu, vai viņš šai amatā nav iebīdīts, lai apžēlotu A. Lembergu pēc viņa notiesāšanas.

Lai šīs hipotēzes paanalizētu, nav nemaz jādodas uz Nīderlandi vai kaut kur tālāk.

Atbildēt

Līdumniek, māmuļniek, Freimentāl,

20.12.2017. 05:59

»

Kas tie par mistiskiem

tautas pārstāvjiem, kas nāks, pakaļ? No līdumnieka LRTT armijas, paceļam dāvājot miljonāra L. Grantiņa Latvijas zemi katrai latviešu ģimenei 5-7 ha? Dzeru tabletes, neko nedaru, gaidu, kami atzīs par latvieti, citādi esmu nenoskaidrotas tautības, lai arī pasē rakstīts latvietis kā daudziem krivu nacistiski...


esiet tik laipns un bez tiem, kas "nāks pakaļ" un Hāgas tiesas, sniedziet man apskaidrību, jo turos uz tabletītēm Tvaika ielā. Sniedziet man apskaidrību, kā man kā nenoskaidrotas tautības personai, neskatoties uz to, ka pasē rakstīts latvietis, būt skaidrībā, ka esmu tomēr latvietis. Un - vai varu cerēt, ka Latvijas zemi 5-7 ha platībā varu saņemt viens, vai man jāprecas? Vai miljonāra Grantiņa solītie 5-7 ha zemes pienāksies tikai ģimenei? Citādi man šie solītie labumi pagaidām izskatās prātam neaptverami!

Atbildēt

Kas tie par mistiskiem

20.12.2017. 01:39

»

Hāga

Par noziegumiem pret savu tautu noilguma nav un nebūs, tautas pārstāvji atnāks pakaļ katram šādam noziedzniekam,vienalga vai tas ir Adlers vai Kalnmeiers


tautas pārstāvjiem, kas nāks, pakaļ? No līdumnieka LRTT armijas, paceļam dāvājot miljonāra L. Grantiņa Latvijas zemi katrai latviešu ģimenei 5-7 ha? Dzeru tabletes, neko nedaru, gaidu, kami atzīs par latvieti, citādi esmu nenoskaidrotas tautības, lai arī pasē rakstīts latvietis kā daudziem krivu nacistiski fašistiskajiem okupantiem.. Tikpat neskaidrs ir jautājums, vai man dibināt ģimeni, lai saņemtu 5-7 ha Latvijas zemes, pirms saņemts atzinums, ka mana otra pusīte būs noskaidrota kā latviete, vai arī tam nav nozīmes?

Atbildēt

Hāga

20.12.2017. 00:06

»

Tikai

2 miljardu LVL , ko nazaga ar Parex, vairs atgūt nevarēs arī Starptautiskajā krimināltiesā, bet no vaca Adlera neko nepaņemsi. Sliktākā gad. tāds Vājonis viņu apžēlotu, kā ir gatavs apžēlot Lembergu uz Latvijas simtgadi


Par noziegumiem pret savu tautu noilguma nav un nebūs, tautas pārstāvji atnāks pakaļ katram šādam noziedzniekam,vienalga vai tas ir Adlers vai Kalnmeiers.

Atbildēt

Tikai

19.12.2017. 19:43

»

Tautas balss

Virsprokuroru Modri Adleru pagaidām neļaus saukt pie atbildības, kamēr SAB vada J.Maizītis un Ģenerālprokuratūru - Ē.Kalnmeiers. Pēc kāda laika pienāks tas brīdis,kad daudziem prokuratūras "darboņiem" klāsies plāni, jo atmaksa pienāks negaidīti, neskatoties ne uz sakariem, ne suņu biznesu...


2 miljardu LVL , ko nazaga ar Parex, vairs atgūt nevarēs arī Starptautiskajā krimināltiesā, bet no vaca Adlera neko nepaņemsi. Sliktākā gad. tāds Vājonis viņu apžēlotu, kā ir gatavs apžēlot Lembergu uz Latvijas simtgadi.

Atbildēt

Tautas balss

19.12.2017. 19:36

»

Bojārs nedara savu darbu,

bet ir kalps VID teroram. Kalps Bojārs nekad neierosinās operāciju Virsprokurors Adlers. Mēģinot iedziļināties jautājumā, kā ar Parex afēru apzaga valsti, virsprokuroram Adleram legalizējot valsts apzagšanu, izbeidzot kriminālprocesu pret I. Godmani. Nekad šajā operācijā arī neiedziļināsies jautājumā...


Virsprokuroru Modri Adleru pagaidām neļaus saukt pie atbildības, kamēr SAB vada J.Maizītis un Ģenerālprokuratūru - Ē.Kalnmeiers. Pēc kāda laika pienāks tas brīdis,kad daudziem prokuratūras "darboņiem" klāsies plāni, jo atmaksa pienāks negaidīti, neskatoties ne uz sakariem, ne suņu biznesu.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

19.12.2017. 19:09

Patiesībā, lai kā man sajūsmu neizraisīja Šlesers un viņa daudzējādās izpausmes, toreiz padomāju tieši tāpat - kālab sist bērnus par vecāku nodarījumiem??

Atbildēt

Bojārs taisa izklaides

19.12.2017. 18:22

»

medmāsa

Bojārs ir izcils analītiskais žurnālists.Diskusijās laikam kādu paņēma aiz o..ām.Tagad brūk virsū kā Strīķei.Turieties


ar saviem raidījumiem. Jēgas no tiem nekādas, cik vienīgi iebaidīšana un terors. Kāda tur analīze? Nekā jauna nevienā raidījumā. Forma vien provocējoša.

Atbildēt

Aizliegtais paņēmiens

19.12.2017. 17:19

šodien godīgākā žurnālista etalona sapūdēšanai.

Atbildēt

medmāsa

19.12.2017. 17:15

»

lasītāja

Cik muļķīgi komentāri , rakstītājs raksta lai tikai ko uzrakstītu


Bojārs ir izcils analītiskais žurnālists.Diskusijās laikam kādu paņēma aiz o..ām.Tagad brūk virsū kā Strīķei.Turieties !

Atbildēt

Tieši tāpat Bojārs nekad

19.12.2017. 15:13

saviem maizes devējiem - 4. maija kliķes komunistu un čekistu varai neuzdrošināsies lekt acīs ar operāciju "Diversija". Operācijas mērķis ar izvirzītu hipotēzi, ka Latvijas ekonomika mērķtiecīgi tiek sagrauta - VN trubas slēgšana, Banka Baltija, Parex, Krājbanka utt. Uzdodot jautājumus un saņemot atbildes no personām, ekspertiem, kuri neapkalpo 4. maija kliķi.

Hipotēze ir tāda, kādu dzrdējāt.Bet kā ir patiesībā? Skatāmies operāciju "Diversijas".

Atbildēt

Bojārs nedara savu darbu,

19.12.2017. 14:55

»

Bojāram,

atšķirībā no pārējiem,tas apriebās un tagad dara normālu darbu. Atšķirībā no pārējiem, kuri turpina to pašu


bet ir kalps VID teroram. Kalps Bojārs nekad neierosinās operāciju Virsprokurors Adlers. Mēģinot iedziļināties jautājumā, kā ar Parex afēru apzaga valsti, virsprokuroram Adleram legalizējot valsts apzagšanu, izbeidzot kriminālprocesu pret I. Godmani. Nekad šajā operācijā arī neiedziļināsies jautājumā, kādēļ virsprokurors Leja izbeidza kriminālprocesu Rīdzenes sarunu lietā. Jo likumdošana, kas ir spēkā, ļauj prokuroram tagad apšaubīt visus pierādījumus.

Vienā gadījumā valsts apzagta, otrā nozagta. Bet, kā ir patiesībā? Skatāmies operāciju "Virsprokurors".

Atbildēt

nu un

19.12.2017. 14:16

Viedokļi var būt dažādi. Ne visiem patīk, ka taisa reklāmu sev un kritiku par citiem, izvelkot kādus nesmukumus par viņu vecākiem (kurus kritizējamais nemaz nav varējis ietekmēt)

Atbildēt

Ghk

19.12.2017. 11:35

Domaju prasts stukacs Tas b

Atbildēt

Pietiek lasītājs

19.12.2017. 11:02

»

?

Interesanti, kam un ar kādu mērķi ievajadzējās "aktualizēt" šo veco rakstu


Pietiek nespēj radīt jaunu saturu, jo visu laiku "jāvāra veca" zupa. Tad "150 vienādi raksti" par Vairu. Tad "60 identiski raksti" par Kaimiņu. Žurnālistikas prasmju robežas acīmredzami ir tik plašas, cik "žurnālista" redzesloks.

Atbildēt

hm

19.12.2017. 10:55

Bet Šļeseram iekšās ir slepkavas un izvarotāja gēni? Senča izgājieni un noziedzīgās darbības var atkārtoties?

Atbildēt

Bojāram,

19.12.2017. 10:45

atšķirībā no pārējiem,tas apriebās un tagad dara normālu darbu. Atšķirībā no pārējiem, kuri turpina to pašu...

Atbildēt

zed

18.12.2017. 23:02

Bojārs -pērkams vanckars,resnā aināra ieliktnītis(vairākkārtējas izmantošanas.)

Atbildēt

Ja nolasa fizionomiju,

18.12.2017. 22:33

laba stratègijskà oža, pa gabalu un labàk par Lapsu sakž paślabumu. Menedžeris, nav tendèts uz kràśanu.Acis zilas- var runàt, domàt un rîkoties pretrunîgi. Var bût disharmonijà ar sevi, kas var bût tàda veida iekśèjà harmonija. A p ir negodîga spèle.Gaśpažiñai no Tokio operàcijas taisnîba.

Atbildēt

Lapsa kalpo lasîtàjam,

18.12.2017. 22:28

»

.

Kāds Lapsa, tāds Bojārs. Abi vienādi kalpo saviem saimniekiem


kà prot. Nepretendè uz pèdèjo patiesîbu. Bojàrs, kà te pareizi raksturots, - sutka, iztapoña par algu, lîku muguriñu tekalè, gatavs bućot kàju. Interesanti, kà beigs, jo Ap sevi paràda visà sutkas spožumà. Aizrunàjas pat lîdz karaliskiem jautàjumiem - piem. , pa vidu diskusijai iemet nevis tetoriski, bet łoti konkrètu jautàjumu : Tad ko mès daram? Varbût tà... Tukśu diskusiju pakalpîgàs runas. Cînàs, lai kaut kàda pensija sanàktu.

Atbildēt

Edgars

18.12.2017. 22:26

Lapsa = atriebīgs.....drusku lēti

Atbildēt

.

18.12.2017. 22:07

Kāds Lapsa, tāds Bojārs. Abi vienādi kalpo saviem saimniekiem.

Atbildēt

Nja

18.12.2017. 21:37

Parakstītos zem šī teksta.

Atbildēt

Marks

18.12.2017. 21:15

»

lasītāja

Cik muļķīgi komentāri , rakstītājs raksta lai tikai ko uzrakstītu


Lai arī Bojārs ir viens no labākajiem žurnālistiem LTV, viņam tomēr ir zināmas ētikas problēmas! To pierāda kaut vai viņa raidījums "Aizliegtais paņēmiens", kur pa laikam nospļaujas par cilvēkiem, kurus ievelk savos eksperimentos, pa laikam pat "nedaudz piemelo".
Piemēram, kādā pilsētiņā kacināja bezdarbniekus, uzdodoties par uzņēmēju, kam vajadzēs darbiniekus. Vari iedomāties, kā jutās cilvēki, kad viņu cerības šādi sagrāva?

Atbildēt

pakalpiņš

18.12.2017. 20:44

..........sutka

Atbildēt

lasītāja

18.12.2017. 20:42

Cik muļķīgi komentāri , rakstītājs raksta lai tikai ko uzrakstītu !
Bojārs ir viens no labākajiem žurnālistiem !
Tā lūk ! Bet ir jau tādi kuram tas nepatīk ! Tas ir loģiski un saprotami !

Atbildēt

Aivars s

18.12.2017. 20:17

Sist vajag bieži, varbūt kas aizķērās tanīs puvušajās dvēselītēs

Atbildēt

?

18.12.2017. 20:13

Interesanti, kam un ar kādu mērķi ievajadzējās "aktualizēt" šo veco rakstu?
Vai gaidams daudzdiennieks?

Atbildēt

tā ir

18.12.2017. 18:27

bomārs ir pretīga samazga, bet par vēl smirdīgāku samazgu visu pateicis pilnīgi pareizi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...