Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:)

23.12.2019. 22:49

visss jau loti jauki ! taisnibas cinitajs tachu taja pasha laika ignoreja kaiminus un pipeja kapnu telpa un nebaidijas no municipalas policijas jo ir tak slaveniba!
apkaro nelegalas cigaretes , tai pasha laika bijusi sieva veic nelegalu biznesu sava dzivokli!!!😂😂 kartejais saucamais tautas kalps ! tik netirigu cilveku nebiju saticis..

Atbildēt

S

12.01.2018. 20:00

Nesmuks vīrietis

Atbildēt

emīls 1

10.01.2018. 17:37

:)):D(bell)Sociologi-T.S. ""ČEKISTU UN LĪDZĪGO ""SĀGU "".. salīdziniet PARALĒLI ar TO....,KAS un KĀ..... tanī pašā periodā PARALĒLI ... notika judu kristīgajā SISTĒMĀ /baznīcās/ , jo Judu kristīgās sistēmas DARBINIEKI- MĀCĪTĀJI bez tam, lai censtos uzspiest Valdībām- Varām Austrumu jūdu reliģiskās Pretcilvēcīgās Pārvaldes /Bībeles u.c./ Programas....vienlaicīgi ! arī Jūdu kristīgās baznīcu Sistēmas t.s. mācitājiem ir"" JĀSTUČĪ""- Oficiālās Varas pārstāvjiem- Tanī pat laikā Informāciju, ko viņi saņem t.s. ""Grēksūdzēs""....:))

Atbildēt

Aizsargs

30.12.2017. 18:43

Vai tad mums ir neatkarīgi žurnālisti ???, vai vispār kādam godīgam cilvēkam ir kaut viens lieks eurorublis, ko ziedot neatkarīgai žurnālistikai. Tad par ko runājam, paliks tikai sliktāk un sliktāk kamēr neaizrīsies, jo viss tiek pirkts un pārdots ārpus jebkādiem saprāta rāmjiem, dvēseles ieskaitot.

Atbildēt

zinātāja

29.12.2017. 06:06

Jā-ā, nezināju, ka Bojārs bija tāds sūds, kas ar rokām un kājām atbalstīja kampējus šleseru(leščinski) un pelēko kardinālu koziolu(kozjol), kurš dabūjis no godmaņa, deviņdesmitajos gados, par brīvu G-24 miljonus.

Atbildēt

Liene

28.12.2017. 20:39

Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 saņem papildus biļeti bez maksas un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

Atbildēt

andris a

28.12.2017. 19:04

Sabiedriskā transportā Sektorā Rīgā -regulāri tāds ""Intūristu"" murgs-troksnis, ka Lidmašīnas tr. NOBĀL !!!

Atbildēt

saprotama lieta

28.12.2017. 00:38

Gunti kādu brīdi pazinu. Nekad viņš nav bijis izcils žurnālists. Izcils domātājs. Vienkārši māk iefiltrēties... Izkalpoties utt.

Atbildēt

Uldis

26.12.2017. 15:38

Tautai ir jāzin savi varoņi, arī tie, kuri pirmo seksuālo pieredzi guvuši no sava tēva.

Atbildēt

Źurnalists

24.12.2017. 22:57

Ieperkas Sky un brauc ar Lexus RX_

Atbildēt

PatrioC

21.12.2017. 11:33

Par šo pilsoni viss skaidrs. Noskatījos raidījumu "Cik "slikti" strādāt ārzemēs" (Nīderlandē). Palasīju sejas grāmatā, ko raksta NL strādājošie un dzīvojošie latvieši. Propoganda vienos vārtos. Paradokss. Latvijas uzņēmēji, neproduktīvi vēlas uz algu rēķina pelnīt un fakts, ka trūkst darbinieki. Lūdzu, kampaņa, ka trūkst strādnieku un tik vedīsim iekšā viesstrādniekus. Kāpēc, Tu maita esi gatavs maksāt viesstrādniekam vairāk, bet vietējam nē? Maksā kārtīgi un Tev rinda stāvēs un prasīs, kad atbrīvosies vieta. Sacelta bezjēdzīga ažiotāža par strādnieku trūkumu un tad jau Bojārs steidz veidot vienpusēju skatu par darbu ārzemēs. Nebrauc latvi pasaulē, dzimtenei grūti, nav, kas strādā par velti. Strādā bāleliņa neefektīvajā kompānijā. Nekas nemainās, angažēts žurnalists paliek angažēts.

Atbildēt

ak, vai

20.12.2017. 17:29

»

Aizliegtais paņēmiens

šodien godīgākā žurnālista etalona sapūdēšanai


Ak, vai Latvijai, ja Guntis Bojārs ir godīgākais žurnālists tajā.
Viens konkrēts raidījuma "Aizliegtais paņēmiens" izlaidums par homo tēmu parādīja, ka šis kungs nekautrējas būt subjektīvs, nekorekts, manipulēt, demagoģēt.

Atbildēt

trakomāja

20.12.2017. 17:22

Trakie senčos nav nekas labs, un ir svarīgi to zināt par politiķiem un dzīvesbiedriem.
Tagad pa TV iet seriāls "Lieliskais gadsimts", tajā Osmanu klanā arī bija divi garā vājie.

Atbildēt

Piekrīru,

20.12.2017. 16:09

»

xy

Jauki, ka ne es vien tā domāju. Arī politikā visi līdzekļi nav labi. Lapsas atmaskojumi man likās necilvēcīgi un zemiski


ka Bojāra, sutkas, pielīšana Šleseram ir prātam neaptverama. Tā daudzi sev veicina karjeru. Bojārs zemiski veido savu karjeru. Izskatās, ka strādā no sirds.

Bet, kā ir patiesībā? Skatāmies operāciju "G.Bojāra alga".

Atbildēt

xy

20.12.2017. 16:02

»

Pomeranču vainadziņš

Patiesībā, lai kā man sajūsmu neizraisīja Šlesers un viņa daudzējādās izpausmes, toreiz padomāju tieši tāpat - kālab sist bērnus par vecāku nodarījumiem


Jauki, ka ne es vien tā domāju. Arī politikā visi līdzekļi nav labi. Lapsas atmaskojumi man likās necilvēcīgi un zemiski.

Atbildēt

Gaspažiņai taisnība

20.12.2017. 10:43

no operācijas Tokio, tai latvietei, kas dalīja aploksnēs naudu zem galda, kamēr tie tur augšā mētāsies ar nodokļu naudu, nav jēgas maksāt nodokļus.

Atbildēt

Tik-tak

20.12.2017. 09:35

Skaidrs ir viens,bez revolūcijas neiztikt, laiks iet,nesodīts nepaliks neviens,kas ņēma dalību operācijā virsprokurors Adlers un Parex...utt.

Atbildēt

fakts

20.12.2017. 06:58

Pēdējā rindkopa uzskatāmi parāda, ka Bojārs nav centies izkalpoties Šleseram, bet Lapsa kārtējoreiz iebraucis ar savu šņukuru paša noliktā kaudzē.

Atbildēt

Šī "godīgākā žurnālista" tematikai

20.12.2017. 06:33

»

Aizliegtais paņēmiens

šodien godīgākā žurnālista etalona sapūdēšanai


jākļūst nozīmīgākai, ja viņš ir godīgs. Tas būtu tikai loģiski, no vienkāršākas tematikas uz sarežģītāku. Loģiski ir tā, ka tad būtu jāseko iepriekš komentāros minētajām operācijām.

Operācijām "Virsprokurori" un " Diversijas".

Pirmajā gadījumā par virsprokuroru Adlera un Lejas lēmumiem izbeigt krimināllieats pret I. Godmani Parex afērā un Rīdzenes sarunās.

Otrajā gadījumā par diversijām pret Latvijas ekonomiku, to novedot parādos.

Interesanta tēma būtu arī Vējoņa nonākšana v p amatā, apskatot un analizējot jautājumu, vai viņš šai amatā nav iebīdīts, lai apžēlotu A. Lembergu pēc viņa notiesāšanas.

Lai šīs hipotēzes paanalizētu, nav nemaz jādodas uz Nīderlandi vai kaut kur tālāk.

Atbildēt

Līdumniek, māmuļniek, Freimentāl,

20.12.2017. 05:59

»

Kas tie par mistiskiem

tautas pārstāvjiem, kas nāks, pakaļ? No līdumnieka LRTT armijas, paceļam dāvājot miljonāra L. Grantiņa Latvijas zemi katrai latviešu ģimenei 5-7 ha? Dzeru tabletes, neko nedaru, gaidu, kami atzīs par latvieti, citādi esmu nenoskaidrotas tautības, lai arī pasē rakstīts latvietis kā daudziem krivu nacistiski...


esiet tik laipns un bez tiem, kas "nāks pakaļ" un Hāgas tiesas, sniedziet man apskaidrību, jo turos uz tabletītēm Tvaika ielā. Sniedziet man apskaidrību, kā man kā nenoskaidrotas tautības personai, neskatoties uz to, ka pasē rakstīts latvietis, būt skaidrībā, ka esmu tomēr latvietis. Un - vai varu cerēt, ka Latvijas zemi 5-7 ha platībā varu saņemt viens, vai man jāprecas? Vai miljonāra Grantiņa solītie 5-7 ha zemes pienāksies tikai ģimenei? Citādi man šie solītie labumi pagaidām izskatās prātam neaptverami!

Atbildēt

Kas tie par mistiskiem

20.12.2017. 01:39

»

Hāga

Par noziegumiem pret savu tautu noilguma nav un nebūs, tautas pārstāvji atnāks pakaļ katram šādam noziedzniekam,vienalga vai tas ir Adlers vai Kalnmeiers


tautas pārstāvjiem, kas nāks, pakaļ? No līdumnieka LRTT armijas, paceļam dāvājot miljonāra L. Grantiņa Latvijas zemi katrai latviešu ģimenei 5-7 ha? Dzeru tabletes, neko nedaru, gaidu, kami atzīs par latvieti, citādi esmu nenoskaidrotas tautības, lai arī pasē rakstīts latvietis kā daudziem krivu nacistiski fašistiskajiem okupantiem.. Tikpat neskaidrs ir jautājums, vai man dibināt ģimeni, lai saņemtu 5-7 ha Latvijas zemes, pirms saņemts atzinums, ka mana otra pusīte būs noskaidrota kā latviete, vai arī tam nav nozīmes?

Atbildēt

Hāga

20.12.2017. 00:06

»

Tikai

2 miljardu LVL , ko nazaga ar Parex, vairs atgūt nevarēs arī Starptautiskajā krimināltiesā, bet no vaca Adlera neko nepaņemsi. Sliktākā gad. tāds Vājonis viņu apžēlotu, kā ir gatavs apžēlot Lembergu uz Latvijas simtgadi


Par noziegumiem pret savu tautu noilguma nav un nebūs, tautas pārstāvji atnāks pakaļ katram šādam noziedzniekam,vienalga vai tas ir Adlers vai Kalnmeiers.

Atbildēt

Tikai

19.12.2017. 19:43

»

Tautas balss

Virsprokuroru Modri Adleru pagaidām neļaus saukt pie atbildības, kamēr SAB vada J.Maizītis un Ģenerālprokuratūru - Ē.Kalnmeiers. Pēc kāda laika pienāks tas brīdis,kad daudziem prokuratūras "darboņiem" klāsies plāni, jo atmaksa pienāks negaidīti, neskatoties ne uz sakariem, ne suņu biznesu...


2 miljardu LVL , ko nazaga ar Parex, vairs atgūt nevarēs arī Starptautiskajā krimināltiesā, bet no vaca Adlera neko nepaņemsi. Sliktākā gad. tāds Vājonis viņu apžēlotu, kā ir gatavs apžēlot Lembergu uz Latvijas simtgadi.

Atbildēt

Tautas balss

19.12.2017. 19:36

»

Bojārs nedara savu darbu,

bet ir kalps VID teroram. Kalps Bojārs nekad neierosinās operāciju Virsprokurors Adlers. Mēģinot iedziļināties jautājumā, kā ar Parex afēru apzaga valsti, virsprokuroram Adleram legalizējot valsts apzagšanu, izbeidzot kriminālprocesu pret I. Godmani. Nekad šajā operācijā arī neiedziļināsies jautājumā...


Virsprokuroru Modri Adleru pagaidām neļaus saukt pie atbildības, kamēr SAB vada J.Maizītis un Ģenerālprokuratūru - Ē.Kalnmeiers. Pēc kāda laika pienāks tas brīdis,kad daudziem prokuratūras "darboņiem" klāsies plāni, jo atmaksa pienāks negaidīti, neskatoties ne uz sakariem, ne suņu biznesu.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

19.12.2017. 19:09

Patiesībā, lai kā man sajūsmu neizraisīja Šlesers un viņa daudzējādās izpausmes, toreiz padomāju tieši tāpat - kālab sist bērnus par vecāku nodarījumiem??

Atbildēt

Bojārs taisa izklaides

19.12.2017. 18:22

»

medmāsa

Bojārs ir izcils analītiskais žurnālists.Diskusijās laikam kādu paņēma aiz o..ām.Tagad brūk virsū kā Strīķei.Turieties


ar saviem raidījumiem. Jēgas no tiem nekādas, cik vienīgi iebaidīšana un terors. Kāda tur analīze? Nekā jauna nevienā raidījumā. Forma vien provocējoša.

Atbildēt

Aizliegtais paņēmiens

19.12.2017. 17:19

šodien godīgākā žurnālista etalona sapūdēšanai.

Atbildēt

medmāsa

19.12.2017. 17:15

»

lasītāja

Cik muļķīgi komentāri , rakstītājs raksta lai tikai ko uzrakstītu


Bojārs ir izcils analītiskais žurnālists.Diskusijās laikam kādu paņēma aiz o..ām.Tagad brūk virsū kā Strīķei.Turieties !

Atbildēt

Tieši tāpat Bojārs nekad

19.12.2017. 15:13

saviem maizes devējiem - 4. maija kliķes komunistu un čekistu varai neuzdrošināsies lekt acīs ar operāciju "Diversija". Operācijas mērķis ar izvirzītu hipotēzi, ka Latvijas ekonomika mērķtiecīgi tiek sagrauta - VN trubas slēgšana, Banka Baltija, Parex, Krājbanka utt. Uzdodot jautājumus un saņemot atbildes no personām, ekspertiem, kuri neapkalpo 4. maija kliķi.

Hipotēze ir tāda, kādu dzrdējāt.Bet kā ir patiesībā? Skatāmies operāciju "Diversijas".

Atbildēt

Bojārs nedara savu darbu,

19.12.2017. 14:55

»

Bojāram,

atšķirībā no pārējiem,tas apriebās un tagad dara normālu darbu. Atšķirībā no pārējiem, kuri turpina to pašu


bet ir kalps VID teroram. Kalps Bojārs nekad neierosinās operāciju Virsprokurors Adlers. Mēģinot iedziļināties jautājumā, kā ar Parex afēru apzaga valsti, virsprokuroram Adleram legalizējot valsts apzagšanu, izbeidzot kriminālprocesu pret I. Godmani. Nekad šajā operācijā arī neiedziļināsies jautājumā, kādēļ virsprokurors Leja izbeidza kriminālprocesu Rīdzenes sarunu lietā. Jo likumdošana, kas ir spēkā, ļauj prokuroram tagad apšaubīt visus pierādījumus.

Vienā gadījumā valsts apzagta, otrā nozagta. Bet, kā ir patiesībā? Skatāmies operāciju "Virsprokurors".

Atbildēt

nu un

19.12.2017. 14:16

Viedokļi var būt dažādi. Ne visiem patīk, ka taisa reklāmu sev un kritiku par citiem, izvelkot kādus nesmukumus par viņu vecākiem (kurus kritizējamais nemaz nav varējis ietekmēt)

Atbildēt

Ghk

19.12.2017. 11:35

Domaju prasts stukacs Tas b

Atbildēt

Pietiek lasītājs

19.12.2017. 11:02

»

?

Interesanti, kam un ar kādu mērķi ievajadzējās "aktualizēt" šo veco rakstu


Pietiek nespēj radīt jaunu saturu, jo visu laiku "jāvāra veca" zupa. Tad "150 vienādi raksti" par Vairu. Tad "60 identiski raksti" par Kaimiņu. Žurnālistikas prasmju robežas acīmredzami ir tik plašas, cik "žurnālista" redzesloks.

Atbildēt

hm

19.12.2017. 10:55

Bet Šļeseram iekšās ir slepkavas un izvarotāja gēni? Senča izgājieni un noziedzīgās darbības var atkārtoties?

Atbildēt

Bojāram,

19.12.2017. 10:45

atšķirībā no pārējiem,tas apriebās un tagad dara normālu darbu. Atšķirībā no pārējiem, kuri turpina to pašu...

Atbildēt

zed

18.12.2017. 23:02

Bojārs -pērkams vanckars,resnā aināra ieliktnītis(vairākkārtējas izmantošanas.)

Atbildēt

Ja nolasa fizionomiju,

18.12.2017. 22:33

laba stratègijskà oža, pa gabalu un labàk par Lapsu sakž paślabumu. Menedžeris, nav tendèts uz kràśanu.Acis zilas- var runàt, domàt un rîkoties pretrunîgi. Var bût disharmonijà ar sevi, kas var bût tàda veida iekśèjà harmonija. A p ir negodîga spèle.Gaśpažiñai no Tokio operàcijas taisnîba.

Atbildēt

Lapsa kalpo lasîtàjam,

18.12.2017. 22:28

»

.

Kāds Lapsa, tāds Bojārs. Abi vienādi kalpo saviem saimniekiem


kà prot. Nepretendè uz pèdèjo patiesîbu. Bojàrs, kà te pareizi raksturots, - sutka, iztapoña par algu, lîku muguriñu tekalè, gatavs bućot kàju. Interesanti, kà beigs, jo Ap sevi paràda visà sutkas spožumà. Aizrunàjas pat lîdz karaliskiem jautàjumiem - piem. , pa vidu diskusijai iemet nevis tetoriski, bet łoti konkrètu jautàjumu : Tad ko mès daram? Varbût tà... Tukśu diskusiju pakalpîgàs runas. Cînàs, lai kaut kàda pensija sanàktu.

Atbildēt

Edgars

18.12.2017. 22:26

Lapsa = atriebīgs.....drusku lēti

Atbildēt

.

18.12.2017. 22:07

Kāds Lapsa, tāds Bojārs. Abi vienādi kalpo saviem saimniekiem.

Atbildēt

Nja

18.12.2017. 21:37

Parakstītos zem šī teksta.

Atbildēt

Marks

18.12.2017. 21:15

»

lasītāja

Cik muļķīgi komentāri , rakstītājs raksta lai tikai ko uzrakstītu


Lai arī Bojārs ir viens no labākajiem žurnālistiem LTV, viņam tomēr ir zināmas ētikas problēmas! To pierāda kaut vai viņa raidījums "Aizliegtais paņēmiens", kur pa laikam nospļaujas par cilvēkiem, kurus ievelk savos eksperimentos, pa laikam pat "nedaudz piemelo".
Piemēram, kādā pilsētiņā kacināja bezdarbniekus, uzdodoties par uzņēmēju, kam vajadzēs darbiniekus. Vari iedomāties, kā jutās cilvēki, kad viņu cerības šādi sagrāva?

Atbildēt

pakalpiņš

18.12.2017. 20:44

..........sutka

Atbildēt

lasītāja

18.12.2017. 20:42

Cik muļķīgi komentāri , rakstītājs raksta lai tikai ko uzrakstītu !
Bojārs ir viens no labākajiem žurnālistiem !
Tā lūk ! Bet ir jau tādi kuram tas nepatīk ! Tas ir loģiski un saprotami !

Atbildēt

Aivars s

18.12.2017. 20:17

Sist vajag bieži, varbūt kas aizķērās tanīs puvušajās dvēselītēs

Atbildēt

?

18.12.2017. 20:13

Interesanti, kam un ar kādu mērķi ievajadzējās "aktualizēt" šo veco rakstu?
Vai gaidams daudzdiennieks?

Atbildēt

tā ir

18.12.2017. 18:27

bomārs ir pretīga samazga, bet par vēl smirdīgāku samazgu visu pateicis pilnīgi pareizi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...