Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilnmēness

02.11.2020. 21:41

Atvainojiet, es daudz lasu, daudz zinu, bet kad pilnmēness, mans prāts nojūdzas, bet rakstīt es varētu pat deviņas dienas no vietas un vēl gudrāk, kā uzrakstīju šo rakstu. Es strādāju kā "aģentūra", kurā simtiem darbinieku vai kā aģentūra ar vienu darbinieku - es to varu, jo esmu gudrāks par visiem. Drīz es vadīšu valdību, tad jūs katrs uzjutīsiet, kāds gaišums iestāsies Latvijā - visi korumpanti būs cietumā, zagļi - domāju oligarhi, Eiropas un valsts naudas izlaupītāji. Saraksts jau ir gatavs, stājieties manā "plmeness" biedrībā.

Atbildēt

Eric

02.11.2020. 21:40

»

Tagad daudzi ir mutes bajāri

Bet cik no šiem mutes banāriem tiešām nevalkā maskas...


Es tādiem zvirbulīšiem kā tu iedo bietē un mierīgi ar padarīta darba apziņu eju tālāk.

Atbildēt

Visu zemju internacionālists

02.11.2020. 21:40

Visas planētas goji aicināti uz politiskās arēnas masku balli. Ieeja bez maskas būs aizliegta un var beigties ar kaulu salaušanu un piespiedu pakļaušanu minoritāšu diktātam.

Atbildēt

Idiotisks raksts, anonīms

02.11.2020. 21:31

»

Nēsāties maskā

ir tas pats, kas staigāt ar cilpu kaklā, skābeklis samazināts par 25 proc. Vīrusi maskā uzkrājas. Viens vai divi nekaitēs, ja vesela imunsistēma, bet uzkrājoties (filtrējot tos ar masku), imunsistēmu iedragās un viens solis līdz inficējies


Šādu rakstu nav rakstījis un nerakstītu speciālists, jo tas idiotisks, musinošs, aplams un negodīgs un nevajadzīgi garš. Lasi šādu lekciju bioloģisko idiotu kongresā un pārliecini.
Raksta nevis "informācijas aģentūra"- kās tā tāda? - bet "idiotiskā aģentūra", to varētu attiecināt uz Aldi Gobzemu, jo cits, paredzu, tik gudri (patiesi) uzrakstīt nevarētu. Bet rakstā daudz loģisku grāvju, kur lasot rakstu, iekrīt tajos, kamēr izkāpj no grāvja, pazaudē loģisko sakarību. Tātad diagnoze. Lasītājam (visiem lasītājiem) vai autoram - ļauju minēt.

Atbildēt

Nēsāties maskā

02.11.2020. 21:13

»

polārlapsa

Autors sapinās palagā...


ir tas pats, kas staigāt ar cilpu kaklā, skābeklis samazināts par 25 proc. Vīrusi maskā uzkrājas. Viens vai divi nekaitēs, ja vesela imunsistēma, bet uzkrājoties (filtrējot tos ar masku), imunsistēmu iedragās un viens solis līdz inficējies!

Atbildēt

Tagad daudzi ir mutes bajāri

02.11.2020. 21:10

»

Piekrītu.

PVo atzina masku valkāšanu par nelietderīgu. Kas grib, lai nēsā, bet normālus cilvēkus liekat mierā


Bet cik no šiem mutes banāriem tiešām nevalkā maskas?

Šodien Depo ieprkos. Īpašnieki ir sapratuši, ka labāk neuzbrukt pircējiem, jo drīz var aizklapēt visu ciet. Rīt ASV pilsonis Kariņš izlēmis sasaukt apspriedi- gatavojas ieviest ārkārtas situāciju, kad atvērti būs tikai pirmss nepieciešamības preču veikali. Ekonomiku sagraus pavisam.

Es, protams, nestaigāju maskā, vēl daži. Mūs uzlūko kā baltos zvirbuļus. Bet neuzbrūk. Nēsāt masku ir zem cilvēka pašcieņas. Cik ir to, kam vēl saglabājusies pašcieņa? Vai visas brīvības jau konvertētas komfortā?

Atbildēt

polārlapsa

02.11.2020. 21:03

Autors sapinās palagā.

Maska traucējot elpot jeb traucē gaisa gāzu molekulu kustību, bet nu nekādi netrauvējot par kārtu lielāko vīrusu un vēl leilāko nanopilienu kustību.

Nenomainot masku caur to ieelpošot kaitīgās bioloģiskās vides elementus, tikai bez maskas tie jau sen būtu ieelpoti pa tiešo, jo maska jau nav putekļusūcējs un filtrē tikai caur to plūstošo gaisu.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

02.11.2020. 21:03

Sakarīgi.
Manuprāt, vienīgā vieta, kur ir cik necik lietderīgi valkāt maskas, ir pilsētu sabiedriskais transports. Citur tas ir gluži bezjēdzīgs pasākums.

Atbildēt

GEO

02.11.2020. 21:02

Vispār jau interesants viedoklis,redzams,ka autors drusku pasēdējis un šo to paanalizējis,salīdzīnajis,palasījis,lai paustu savu viedokli.Protams,placebo ir ļoti ietekmīgs,tas ir daudz palīdzējis ari man.
Baltkrievija ietekme tādā kontekstā uz Covid Latvijā izraisīja neviltotu smaidu :)).

Atbildēt

Piekrītu.

02.11.2020. 20:50

PVo atzina masku valkāšanu par nelietderīgu. Kas grib, lai nēsā, bet normālus cilvēkus liekat mierā

Atbildēt

Ferdinands

02.11.2020. 20:42

Autor , Tev vieta ir valsts pārvaldes spicē !

Atbildēt

Kremļa liberālisma krahs

02.11.2020. 20:41

»

.

Kariņš: pienācis laiks lemt par ārkārtējās situācijas izsludināšanu 16...


Protams protams, jo mafiozajam Baidenklim uzvarēt vēlēšanās nav izredžu, bet varu pār pasauli un savu nesodāmību ta gribas kaut kā noturēt.

Atbildēt

Kurš kontrolēs nočipotās avis ?

02.11.2020. 20:36

Ir nekorekti salīdzināt eiropeiskās vērtības ar aziātiskām, jo sabiedrībā iesakņojušās dogmas sen vairs nav spēkā. Vairāk kā 30 gadus atpakaļ, eiropeiskās vērtības beidza pastāvēt un eiropu pārņēma vēl neredzēta korupcija, bet aziātiskās vērtības par tradicionālo ģimeni un nostāja pret banku augļotājiem, bija kā nepārvarams šķērslis liberālfašisma tālākai izplatībai.

Atbildēt

hm

02.11.2020. 20:06

Vīruss ķermenī nonāk caur gļotādu. Rakstā tas nebija minēts. Tas tomēr ir būtiski, jo var ificēties ar acu gļotādas starpniecību.
Un maskām šai gadījumā vispār nav nekāds sakars.

Atbildēt

.

02.11.2020. 20:06

»

citāts

Ty,što,sovsem durak?"Piebistu, opisalja


Kariņš: pienācis laiks lemt par ārkārtējās situācijas izsludināšanu 16
SABIEDRĪBA Šodien, 2020. gada 2. novembrī 17:57
  Jauns.lv / LETA

Ņemot vērā Covid-19 izplatīšanos, ir pienācis laiks lemt par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, uzskata Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Kariņš šodien pēc tikšanās ar koalīcijas pārstāvjiem žurnālistiem atzina, ka rīt, 3.novembrī, viņš ir sasaucis valdības un Krīzes vadības padomes ārkārtas sēdi, kur uzklausīs ekspertus no Veselības ministrijas un nozares, kā arī plānots lemt par turpmākajiem soļiem.

Atbildēt

E. Levita, K. Kariņa, I. Viņķeles diversijas?

02.11.2020. 20:02

»

pietiek lasītājs

Šis portāls strauji iet lejup.Neveiklie grafomāni to nogremdēs.Padoms-vajag vairāk un labāk .isties


Visā pasaulē ar C-19 inficētajiem un stacionētiem pacientiem ierīko atsevišķus hospitāļus, atsevišķas slimnīcas, mēs inficētos izvietojam esošo stacionāru nodaļās. Ārstiem, medmāsām, sanitāriem grūtāk izsargāties no kontakta. Kur un kā tiek mazgāti un transportēti ēdiens, netīrie trauki, netīrā veļa. Visa pārējā pasaule, sākot ar ĶTR, Krieviju un Taivānu laikam ir pamuļķi un viņi būvē C-19 hospitāļus. Latvija nevar kādu no savām slēgtajām slimnīcām, vai pansionātiem pārveidot par C-19 hospitāli. Nožēlojamas 250, vai pat 500 gultas vietas spēj ietekmēt plānveida medicīniskās palīdzības sniegšanu ambulatoros stacionāros. Vēl ir jautājums kāpēc tik daudz mediķu ir inficējušies, vai arī atrodas karantīnā. Varbūt viņi neseko Viņķeles rekomendācijām, vai arī tās ir aplamas, vai izvēlēti nepareizie algoritmi. Kariņam, lai nepieļautu stāvokļa pasliktināšanos, jo tagad jau vismaz 35% inficēto nevarēja norādīt kādu kontaktu ar citu infekcijas slimnieku, kas, pēc Jurija Perevoščikova vārdiem, liecina, ka Covid-19 zināmā mērā Latvijā izplatās nekontrolēti un pastāv risks infekcijas avotu sastapt sabiedriskās vietās, iespējams ka labāk būtu nomainīt Veselības ministri Ilzi Viņķeli. Vēl jau mums priekšā ir gripas laiks, slapjie, augstie un tumšie ziemas mēneši. Paldies arī I.Viņķelei par slepenībā veikto vakcināciju pret gripu. Esmu riska grupā un izlasījis ziņu portālos par pretgripas vakcinācijas pieejamību senioriem, zvanīju Veselības centra Vakcinācijas dienestam, bet.... velti, pretgripas vakcīnu ne aptiekās, ne kabinetos nav. Tātad valsts par senioriem nerūpējas un iespējams ka vakcināciju veic tikai izredzētiem. Varbūt arī, ja nu es nokļūstu stacionārā ar C–19 un man nepietiks mākslīgās elpināšanas iekārtas, tad vismaz ātri mani aizkops uz “labākiem medību laukiem” ar plaušu ventilācijas aparātu vai saņemot nāvējošu injekciju “C-19 vakcīnas” veidā, un ar cieņu atstāt šo zemiSenioriem veselību, izturību pārziemojot šo ziemu un sagaidīt 2021. gada maija ceriņu ziedēšanas laiku! Es neticu šai valstij!

Atbildēt

pietiek lasītājs

02.11.2020. 20:01

Šis portāls strauji iet lejup.Neveiklie grafomāni to nogremdēs.Padoms-vajag vairāk un labāk .isties.

Atbildēt

Rīt, 3. novembrī K. Kariņš izsludinās ārkārtas situāciju

02.11.2020. 19:43

Latvijas valsts pārvaldes Covid-19 masku šovs ir naida kurināšana
Latvijas valsts pārvaldes Covid-19 masku šovs ir naida kurināšana.

Šīs masveida uz Covid 19 testēšanas mērķi ir konstatēt, atrast cik iespējams vairāk inficēto - nav nozīmes vai iesnu vai plaušu karsoņa līmenī, vai vispār bez simptomiem. Jo vairāk testēs, jo vairāk atklās inficētos - loģiski.

Jo vairāk inficēto, jo lielāks valsts terors un cilvēktiesību ierobežojumu.

Jo vairāk visādu prasību, ierobežojumu, sodu, jo vājāka ekonomika un lielāka panika un naids starp divām sabiedrības daļām - tiem, kas piedalās ekonomikas sagraušanā un to veicina, un tiem, kas tam pretojas. Vienaldzīgo nav, jo tiek grauti pašas sabiedrības drošības un labklājības pamati.


Paātrinātā nāve ar nedrošām vakcinām pret Covid-19

Vakcīna pret Covid-19: Eiropas Zāļu aģentūrā iesniegti divi pieteikumi 5
PASAULĒ Šodien, 2020. gada 1. novembrī, 08:26
  LETA

“Eiropas Zāļu aģentūrā (EZA) patlaban ir iesniegti divi pieteikumi vakcīnas pret Covid-19 apstiprināšanai Eiropas Savienībā (ES), informēja Zāļu valsts aģentūras (ZVA) pārstāve Dita Okmane.

Viņa skaidroja, ka šie pieteikumi tiek vērtēti paātrinātā reģistrēšanas procedūrā, ņemot vērā koronavīrusa izraisītās infekcijas slimības Covid-19 straujo izplatību.”

Paātrinātā un bezatbildīgā vakcīnu reģistrācija nodrošinās paātrinātu vakcinēto nāvi ar nedrošām vakcīnām mākslīgi radītas panikas un “pandēmijas” laikā ar bezjēdzīgi lieliem iedzīvotāju testēšanas izdevumiem, testējot nejēdzi lielas iedzīvotāju masas. Tas pilnā mērā var sagraut visus iedzīvotāju veselības aizsardzības pasākumus, kādi bijuši līdz Covid-19 izplatīšanai un Covid-19 bīstamības globālā šova PVO izpildījumā. Vakcīnas drošuma pārbaude tradicionāli bijusi divus līdz trīs gadus pirms ieviešanas. Ikviena vakcinēšana ir saistīta ar eksperimentu ar vakcinētā veselību.

Ķīnā šodien jau divās pilsētās notiek vakcinēšana pret Covid-19, bet labprātīgi un par saviem līdzekļiem, rekomendējot pirms vakcinācijas apdrošināt savu veselību.

Ir pamatotas aizdomas, ka zem dažādu nosaukumu vakcīnām pret C19 tiek slēpta ASV vakcīnu firmas Astrogen cilvēka genomu izmainošā vakcīna, kas liek cilvēka šūnām izstrādāt antivielas, pilnibā sagraujot cilvēka imūnsistēmu uz visiem laikiem. Cita veida vakcīnu vispār nav iespējams izveidot mutējošam vīrusam C19- arī Latvijas laboratorijās jau iegūti desmitiem C19 paveidu. Tas nozīmē, ka šodien nav iespējams izveidot vakcīnu rītdienas C19 jaunajam mutantam. Tas nozīmē tikai vienu - derīga var būt tikai patentētā ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīna, kas iejaucas cilvēka genomā.

ASV vakcīnu firma Astrogen jau juridiski ir nodrošinājusies pret atbildību par sekām, kura jāuzņemas valstīm, kas iegādājas šīs vakcīnas. Latvijas likumdošana nenodrošina valsts amatpersonu atbildību bīstamu sabiedrības veselībai vakcīnu iegādē un izmantošanā, piemērojot piespiedu obligāto vakcināciju, kas jau atrunāta Latvijas likumdošanā.

Aptur un atjauno atļauju

Aptur un atļauj nāvējošās ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīnas izstrādi, kas iejaucas cilvēka genomā un imūnsistēmā. Sākas manipulācijas ar sabiedrisko globālo apziņu.


Aptur Covid-19 vakcīnas izmēģinājumu pēc brīvprātīgā saslimšanas
PASAULĒ 2020. gada 9. septembrī 07:34
  Jauns.lv / LETA

Farmācijas kompānija "AstraZeneca" otrdien paziņoja, ka ir "brīvprātīgi apturējusi" Covid-19 vakcīnas izlases veida klīnisku izmēģinājumu pēc tam, kad viens šī izmēģinājuma brīvprātīgajiem dalībniekiem saslimis ar neizskaidrotu slimību. Cits Brazīlijā nomiris.

Diviem farmācijas uzņēmumiem atļauts atsākt Covid-19 vakcīnu klīniskos izmēģinājumus ASV
PASAULĒ 2020. gada 24. oktobrī 09:58
  Jauns.lv / LETA

Farmācijas uzņēmumiem "AstraZeneca" un "Johnson & Johnson" piektdien tika atļauts atsākt eksperimentālu Covid-19 vakcīnu klīniskos izmēģinājumus ASV.


Vakcīna pret Covid-19: Eiropas Zāļu aģentūrā iesniegti divi pieteikumi - Jauns.lv


Kariņš: pienācis laiks lemt par ārkārtējās situācijas izsludināšanu 16
SABIEDRĪBA Šodien, 2020. gada 2. novembrī 17:57
  Jauns.lv / LETA

Ņemot vērā Covid-19 izplatīšanos, ir pienācis laiks lemt par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, uzskata Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Kariņš šodien pēc tikšanās ar koalīcijas pārstāvjiem žurnālistiem atzina, ka rīt, 3.novembrī, viņš ir sasaucis valdības un Krīzes vadības padomes ārkārtas sēdi, kur uzklausīs ekspertus no Veselības ministrijas un nozares, kā arī plānots lemt par turpmākajiem soļiem.
"Viņš staigājot pa slimnīcām un vērojot, ka slimnīcu kapacitāte lēnām un pakāpeniski nodilstot. Ja situācija nemainīsies, tad mums varot draudēt tas, ka veselības aprūpes sistēmas pakalpojumi var tikt traucēti “pandēmijas” dēļ.”

Atbildēt

Nē maskām, obligātajai vakcinācijai ar ilvēka genomu izmainošo Astrogen vakcīnu!

02.11.2020. 19:33

Protestā pret obligātu sejas masku nēsāšanu, vakcināciju un "čipizāciju" piedalījās aptuveni 80 cilvēki
SABIEDRĪBA Šodien, 2020. gada 2. novembrī, 15:15
Jauns.lv / LETA
Šodien gājienā no Rātslaukuma uz Ministru kabinetu, lai protestētu pret obligātu masku nēsāšanu, obligātu vakcināciju un "čipizāciju" piedalījās aptuveni 80 cilvēki.

130 FOTO

Protestē pret obligātu sejas masku nēsāšanu, vakcināciju un "čipizāciju"
Protesta gājiena dalībnieki nesa vairākus plakātus uz kuriem bija rakstīts "Maskas nekad nedrīkst būt obligātas; Obligāta masku valkāšana ir krimināls medicīnisks eksperiments; Negribu obligāto šprici tamdēļ nevelku obligāto masku!", kā arī bija plakāts ar uzrakstu "Policejiskai valstij - nē!!!" zem kura bija karikatūra, kurā redzams, kā cilvēkam ar varu tur uzvilktu masku.

Atbildēt

Kā masku lietošana veicina Covid-19 izplatīšanu

02.11.2020. 19:25

Informācija krievu valodā. Krievijas medicīnas zinātņu doktors, profesors. Pēdējo mēnešu pētījumi, kādēļ palielinājusies mirstība mediķu vidū.

https://youtu.be/EUkxrIDRFPY

Atbildēt

kārtējais

02.11.2020. 19:22

pilnmēnesss.........

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...