Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ahahaha

13.11.2020. 10:47

»

Varu

sadereet, ka lielakajai dalai sii portala apmekletaju smadzenju ietilpiba ir para maza, lai vispar izlasitu so rakstu, kur nu vel lai saprastu :D


pats izlasīji?
Dažiem ir grūti varbūt, kad raksts sākas ar neprecīzu informacīju (influenza) un nevajadzīgu demagoģiju par Ķīnu uz trijām lapām. Atsit vēlmi lasīt tālāk....
Ķīna tagad ir visiem iestājusies, kad valsts nosaka, kur jūs varat iet, kā jūs varat strādāt, ko vilkt un vēl spiest testēties asimptomātiskiem cilvēkiem, vakcinēties, parakstīties, un vēl veicina stučīšanu.
Bet padomijas lopiņš laikam apmierināts.

Atbildēt

īsumā

13.11.2020. 10:40

»

nunu

Influenza (Flu) and COVID-19 are both contagious respiratory illnesses, but they are caused by different viruses. COVID-19 is caused by infection with a new coronavirus (called SARS-CoV-2) and flu is caused by infection with influenza viruses. Because some of the symptoms of flu and COVID-19 are similar...


Vispār paga paga runā lietu. Sars Cov-2, kā jūs šeit iekopejāt no nezināma avota, nav influenza virus bet gan common cold virus, un tā ir būtiska atšķirība. Bet šai common cold, jeb latviski - parastajai saukstēšanās, kurai ir nepatīkami blakus effekti, it sevišķi plaušās - kuras izskatoties, kā cilvēks stiklu būtu elpojis.
Jūst tik labi pārvaldāt angļu valodu, paklausieties šo interviju ar šo zinātnieku.
https://www.bitchute.com/video/t6OECP7dj0BL/

Atbildēt

īsumā

13.11.2020. 10:29

Kovids nav gripa. Kovids ir saaukstēšanās vīruss. Viņš ir officiāl līdzīgs parastiem saaukstēšanās koronavīrusiem uz 80%. Ja jums ir normāla imunitāte, un esat ar šādu vīrusu saskārušies, tad saskarsnē ar šo jauno mutantu, jūsu imunitāte uzreiz atpazīs un uzveiks. Acīmredzot Latvijā cilvēki ar vīrusiem ir saskārušies. Praktiski populācijā jau sākotnēji 70-90% ir iepriekšēji imūni. Vīrusiem nav otrā viļņa. Vīrusiem ir ap 4 mēnešu sezona. Viss, beidzies. Šogad variet gaidīt jaunus vīrusus.
Bet acīmredzot uzpurņu valkāšana ikdienā palīdz sačakarēt veselību pietiekami, lai beidzot arī Latvijā var iestāties Kovids!
Lai dzīvo bakteriālā pneimonija!

Atbildēt

nu ja

04.11.2020. 16:38

to dranķi pagājušā gada rudenī Latvijā ievazāja no štatiem Ādažos! Ļoti daudzi tad taā apkaimē un caurbraucēji mocījās ar nezināmu gripu!

Atbildēt

vispār

04.11.2020. 16:23

»

Mārtiņš

Sākšu ar to, ka es nedz noliedzu nedz arī atbalstu masku lietošanu. Uzskatu, ka vīrusam, ņemot vērā visus zināmos faktus par viņu, ir jāļauj brīvi izplatīties starp vairāk pasargāto/gados jaunāko/veselīgāko sabiedrības daļu. Vecie un slimie gan lai sevi sargā...


Ļaujot vīrusam brīvi izplatīties, rēķinies ar 10k saslimušajiem dienā un neatliekamo palīdzību, kas ieradīsies nākamajā dienā, turklāt ne jau tikai C-19 sarežģijumu gadījumā, bet arī visos pārējos. Tikai nesaki, ka pats aizvedīsi savu tuvinieku uz slimnīcu, jo tur tāpat būs jāgaida rindā pāris dienas, bet ja ko vairāk par ārsta apskati, tad tikai, kad kādu aiztransportēs uz morgu.

Atbildēt

nunu

04.11.2020. 16:23

»

paga paga

3. autira kļuda ir Covid nosaukšama par gripai līdzīgu , elpceļu infekciju. Covid nav elpceļu infekcija. Tad slimajiem nebūtu trombi asisnvados, sirds infarkti un bojāti citi orgāni kā nieres, aknas.... neviena elpceļu infekcija nav ar garšās un ožas zaudēšanu, dažādām ādas pārmaiņām utt. Tā nav ne ...


Influenza (Flu) and COVID-19 are both contagious respiratory illnesses, but they are caused by different viruses. COVID-19 is caused by infection with a new coronavirus (called SARS-CoV-2) and flu is caused by infection with influenza viruses. Because some of the symptoms of flu and COVID-19 are similar, it may be hard to tell the difference between them based on symptoms alone, and testing may be needed to help confirm a diagnosis.

Atbildēt

paga paga

04.11.2020. 15:22

3. autira kļuda ir Covid nosaukšama par gripai līdzīgu , elpceļu infekciju. Covid nav elpceļu infekcija. Tad slimajiem nebūtu trombi asisnvados, sirds infarkti un bojāti citi orgāni kā nieres, aknas.... neviena elpceļu infekcija nav ar garšās un ožas zaudēšanu, dažādām ādas pārmaiņām utt. Tā nav ne gripas paveids, ne saauktēšanās, ne elpceļu slimība. Tā ir pilnīga jauna un ļoti viltīga slimība ar asinsvadu bojājumiem. Domāju, ka Wuhanas laboratorija labi "pastrādājusi"pie šī vīrusa radīšanas.

Atbildēt

paga paga

04.11.2020. 15:15

2. Autors mīl Vecos laikus un tic komunistu valstīm, kas melo. Vinš drizāk notic melīgās Ķlnas apgalvojumam, ka vīruss ir no ASV laboratorijas, nekā tam, ka tas patiesi nācis no Ķīnas laboratorijas negadījuma dēļ, tieši tāpat kā SARS nāca no Ķīnas negadīguma dēļ. Una rī Spāņu gripa nāca no Ķīnas un MERS. Zinātnieki jau brīdināja, ka Ķīnas Wuahnas lanoratorija nav drošā, un tas pat redzams fotogrāfijās. Par SARS noplūdi Ķīna arī meloja sākuma posmā slēpjot info. Tā kā Pierīgas ķīniešu laboratorijai es arī neticu. Vini saka vienu, bet dara otru. Kāpēc bija vajadzīgs atvŗty ķiniešiem laboratoriju Latvijā? Gan jau atkal būs kārtējā noplūde pēc laika.Bet valdioai tas ir veiksmes stāsts!

Atbildēt

paga paga

04.11.2020. 15:07

Autora palags satur daudz nepareizas info. 1. Vecu info par masku nēsāšanu. Vadošie Eiropas infektologi jau nonākuši pie slēdziena,ja visi cilvēki jau no sākuma būtu nēsājuši maskas, vīruss nekad tā nebūtu izplatījies. Nevis, kā te apgalvo autors maskas jāvēlk inficētahiem, lai aizsargātu veselos. Taču logīski (ja cilvēkam, protams, ir smadzenes), ja jau maska aizsargā veselos no slimajiem, tad arī veselie var aizsargāties no slimajiem velkot maskas. Sabiedrībā ir tik daudz neapzinīgu cilvēku, tad gaidot, kad neapzinīgais slimais mani aizsargās uvelkot masku, ir patiešām idiotiski. Visdrošāk jebkuā situācijā ir,ja tu pats sevi aizsargā. Un, protams, ar pareizu masku,. nevis kaut kadu vienas kārtas lupatīnu.

Atbildēt

Mārtiņš

04.11.2020. 12:40

Sākšu ar to, ka es nedz noliedzu nedz arī atbalstu masku lietošanu. Uzskatu, ka vīrusam, ņemot vērā visus zināmos faktus par viņu, ir jāļauj brīvi izplatīties starp vairāk pasargāto/gados jaunāko/veselīgāko sabiedrības daļu. Vecie un slimie gan lai sevi sargā.
Izlasīju tikai dažas šī daiļdarba rindkopas un man jau radās vairāki jautājumi, uz kuriem atbildi gaidīt, protams, ir muļķīgi.
Pirmkārt; kas tā tāda par informācijas aģentūru? Nosaukumu lūdzu.
Otrkārt; lūdzu saites uz pirmavotu pie visiem “zinātnieki apgalvo” apgalvojumiem.
Treškārt; lūdzu man paskaidrot, ņemot vērā tos faktus, kas ir zināmi par vīrusiem kā tādiem, kas ir dzīvs vīruss un kas ir miris vīruss.
Paldies

Atbildēt

vispār

04.11.2020. 06:29

»

32.6% slimi

https://edition.cnn.com/2020/11/03/europe/europe-second-lockdowns-testing-isolating-gbr-intl/index.html...


Tas atkarīgs no tā ko testē, jeb ja internetaptaujā mēģina noskaidrot cik procenti izmanto internetu, tad pozitīvas atbildes ir 99%.

Atbildēt

32.6% slimi

04.11.2020. 00:51

https://edition.cnn.com/2020/11/03/europe/europe-second-lockdowns-testing-isolating-gbr-intl/index.html
In Poland, the positivity rate is 26.4%,
meaning more than one in four of those tested has the virus.
In the Czech Republic, the rate is 32.6%, meaning almost a third of people tested has Covid-19.

Atbildēt

klaunam

03.11.2020. 17:31

»

Pomeranču Vainadziņš

Tak nejauc medicīnas darbiniekus un to lietotās maskas ar širpotrebu visās nozīmēs...


Varbūt pamatosi kāpēc jādezinficē rokas PĒC maskas uzlikšanas, protams, ja tā nav paņemta no infektoloģijas centra miskastes.

Atbildēt

Derdz

03.11.2020. 16:57

Inform.aģentūrai, Baltkrievija notestējusi 3 vai 4 miljonus savus iedzivotājus no 9 milj., Nav tā ka nepuevērš tam uzmanību un neko nedara, drīzāk dara vairāk, tikai savādāk, sk.valsts e lapās.

Atbildēt

???

03.11.2020. 13:32

Kas tā par sūda informācijas aģentūru? Nosaukums tai ir? Feikņūz.com?

Atbildēt

Cak

03.11.2020. 11:50

Galveno nepatiku rada tas, ka lunātiskais grafomāns sevi sauc par "informācijas aģentūru".

Atbildēt

ha-ha

03.11.2020. 11:17

No mušas iztaisīt ziloni un to visu teorētiski pamatot arī ir māksla.

Atbildēt

Diemžēl

03.11.2020. 11:00

lielākie masku piekritēji ir zombiji , ziņotāji un pilnīgi azpzinīgi izpildītāji , jo zin ,kas notiek .

Atbildēt

03.11.2020. 11:00

»

Andris

Nu gan laida kā zariņu govs


Tagad saproti, cik grūti ir būt augstas klases ierēdnim !

Atbildēt

Varu

03.11.2020. 10:53

sadereet, ka lielakajai dalai sii portala apmekletaju smadzenju ietilpiba ir para maza, lai vispar izlasitu so rakstu, kur nu vel lai saprastu :D

Atbildēt

Andris

03.11.2020. 10:35

Nu gan laida kā zariņu govs.

Atbildēt

Ja tev kovididiotam maska palīdz

03.11.2020. 09:20

»

DR HOOK

Tikai nedrīkst, mazais stulbemi, tu neko nezini, lielie puikas muļķības pagalmā samācījies. Palīdz maska, to tev , puņutapa, jāzina


tad trīškāršo to prieku un uzvelc trīs uzreiz. Bet mēs masku šovā piedalāmies ar masonu masku balles maskām.

Atbildēt

Masku šovs

03.11.2020. 09:17

»

Pomeranču Vainadziņš

Tak nejauc medicīnas darbiniekus un to lietotās maskas ar širpotrebu visās nozīmēs...


ir apzināti mērķtiecīga ļaunprātība Covid-19 mērķtiecīgā izplatīšanā. Mērķis ir sēt paniku, apmuļkojot iedzīvotājus, lai sagrautu ekonomiku un vakcinētu ar obligātu vakcīnu, kas uz visiem laikiem sagraus imunitāti. Arī Latvijas laboratorijās ir simtiem C-19 mutantu- paveidu. Der tikai vakcīna, kas liek šūnām izstrādāt antivielas, iejaucoties ar ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīnu cilvēa organismā. Astrogen vakcīnu ražos zem dažādiem nosaukumiem, vakcinēs militsārpersonas un policiju vispirms. Pēc tam tiem pavēlēs vakcinēt iedzīvotājus. Tā īsā laikā iznīcinās konkrētu iedzīvotāju skaitu. Pasaules Banka šīm darbībām paredz 1. fāzē termiņu līdz 2025. gada 31. martam.

Atbildēt

Ja nu nav inficējies, tad inficēsies

03.11.2020. 09:09

»

Platais

Neviens nav apgalvojis, ka maska pasargā tā nēsātāju, tas ir paredzētas tikai un vienīgi lai samazinātu infekcijas risku apkārtējiem, ja nēsātājs ir inficējies, elementāri fizikāli procesi neļauj gaisa plūsmai (tai skaitā ūdens pilieniem) pārvarēt tik lielu attālumu, kā esot bez maskas - tas arī ir ...


Jo vīrusi un baktērijas un stafilokoki uzkrājas ātri mitrajā maskā, skābeklis samazinās par 25 procentiem. Šajā situācijā imūnsistēma tiek sagrauta - tāds arī ir ar likumu un sodu uzspiestais masku nēsāšanas mērķis - strauji izplatīt Covid-19.

Kurš var apgalvot, ka ar masveida testēšanu uz Covid-19 netiek masveidā inficētas personas? UK laikraksts ziņoja, ka kādā testu partijā atrasti ar Covid-19 vīrusu inficēti testi!

Atbildēt

lauķis

03.11.2020. 09:07

»

Platais

Neviens nav apgalvojis, ka maska pasargā tā nēsātāju, tas ir paredzētas tikai un vienīgi lai samazinātu infekcijas risku apkārtējiem, ja nēsātājs ir inficējies, elementāri fizikāli procesi neļauj gaisa plūsmai (tai skaitā ūdens pilieniem) pārvarēt tik lielu attālumu, kā esot bez maskas - tas arī ir ...


Masku nēsāšana nepasargā apkārtējos no inficēšanās iespējām nemaz,no vārda nemaz.No tiešiem klepus vai puņķu mikropilieniem gan pasargā,bet tāpēc jau šķaudot vai klepojot var aizlikt priekšā plaukstu.Toties maskā visādi vīrusi gan labi vairojas,nemaz nerunājot par asins apgādi ar skābekli,co ieelpu un citiem ,,labumiem,,.

Atbildēt

Platais

03.11.2020. 08:58

»

Pomeranču Vainadziņš

Tak nejauc medicīnas darbiniekus un to lietotās maskas ar širpotrebu visās nozīmēs...


Neviens nav apgalvojis, ka maska pasargā tā nēsātāju, tas ir paredzētas tikai un vienīgi lai samazinātu infekcijas risku apkārtējiem, ja nēsātājs ir inficējies, elementāri fizikāli procesi neļauj gaisa plūsmai (tai skaitā ūdens pilieniem) pārvarēt tik lielu attālumu, kā esot bez maskas - tas arī ir iemesls kādēļ tās ir jānēsā un jānēsā visiem, jo neviens nevar 100% zināt ka nav inficējies un jau neizplata infekciju tālāk.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

03.11.2020. 08:37

»

Platais

Tirliņš, kurš nezin pat fiziku raksta tupus palagus - tik drausmīgi kaitīgas maskas iedomājieties jau vairāk kā gadsimtu lieto medicīnas darbinieki un vai varat iedomāties - neviens no šī palaga pseidofaktiem nez kādēļ tur nedarbojas. Varbūt derētu ieslēgt smadzenes un šos populistus - gobzemjus triekt...


Tak nejauc medicīnas darbiniekus un to lietotās maskas ar širpotrebu visās nozīmēs!

Neviens (atkārtoju - NEVIENS) ikdienas cilvēks - ne transportā braucējs, ne publisko vietu apmeklētājs - pirms un pēc (kas svarīgi - pirms un pēc!) maskas uzvilkšanas rokas nedezinficē. Ja kāds te piekasīsies pie absolutizēšanas, - labi, sacīsim, ka to nedara 99,99%

Līdz ar to viss masku cirks ir viens vienīgs fufelis. Darbības imitācija un tikai.

Atbildēt

VB

03.11.2020. 08:00

»

fakts

Lopi un psihiski slimie var staigāt bez maskām


Toties tagad sāku redzēt bezpajumtniekus, kuru šīs maskas meklē pa atkritumu konteineriem...

Atbildēt

fakts

03.11.2020. 06:14

»

Tagad daudzi ir mutes bajāri

Bet cik no šiem mutes banāriem tiešām nevalkā maskas...


Lopi un psihiski slimie var staigāt bez maskām.

Atbildēt

aicinu

03.11.2020. 02:16

»

pietiek lasītājs

Šis portāls strauji iet lejup.Neveiklie grafomāni to nogremdēs.Padoms-vajag vairāk un labāk .isties


s.da raksts,un neviena komentāra.Obstrukcija.Ostrakisms.Nicinājums.L.,nokaunies un ziedo naudu ...

Atbildēt

Psc

03.11.2020. 02:14

"Savukārt, ja Latvijas sabiedrība un valsts nepadodas globālajam aziātisma trendam, tad tā ne tikai var izglābt sevi (un, iespējams, arī vēl kādu citu), bet tās pastāvēšana var iegūt pat ļoti spožu un izteikti pozitīvu vēsturisko jēgu.

Tāpēc cīņa pret sejas masku piespiedu valkāšanu visa cita starpā ir arī cīņa par Latvijas valsts pastāvēšanu un cīņa par Latvijas neatkarību. Katrs, kurš tagad pretosies (pa savam, kā nu var) masku režīmam, tas faktiski cīnīsies par Latvijas valstiskuma turpmāku pastāvēšanu. Savukārt sejas masku piespiedu valkāšanas ieviesēji ir nekas cits kā Latvijai svešās aziātiskās kultūras ietekmes aģenti, jaunlaiku okupantu pakalpiņi un kolobracionisti. Sevis un savu bērnu labā viņiem vajadzētu atņemt politisko ietekmi, jo sejas maskas ir salīdzinoši maza destrukcija un ārprāts, ko šādi indivīdi, sajutuši rīcības brīvību, pie mums te var ievazāt."

Par kādu aziātismu Eiropā un Latvijas valstiskuma turpmāku pastāvēšanu tu murgo? Eiropā nav aziātisms, bet hazāržīdu jūgs, kas Eiropu pārtaisa pēc Izraēlas piemēra, plānoti iepludinot aziātus, lai sabiedrību būtu vieglāk kontrolēt un iedzīvoties no šī haosa. Un vai Latvijā ir valstiskums, kura turpmāku pastāvēšanu daudzi gribētu? Nē, vairums gribētu, lai šis 4.maija čekas režīma viltus "valstiskums" nebūtu pastāvējis jau kopš 1990.gada, un turpmāk tiktu atjaunota tas valstiskums, kas pastāvēja līdz 1940.gadam.

Atbildēt

dljv';qw/lrig';q3iorg'[p3u4hy

03.11.2020. 02:14

Autor,steidzies mainīt RUR pret juaņiem,tas nav tik viegli.

Atbildēt

Traki

03.11.2020. 02:03

Tas ir unikums, kā var viens psihopāts vai psihopātu grupa izšķiest tik daudz laika tāda nevajadzīga palaga uzcepšanai! Grūti noticēt, ka tas ir darīts ar cēlu mērķi cilvēku labā, tāpēc atliek vien secināt, ka mērķis ir pretējs - nodarīt kaitējumu cilvēkiem, veicinot viņu inficēšanos. Pat nav vēlēšanās šķiest laiku tāda palaga lasīšanai, bet visdrīzāk nekur tajā nav pat piedāvāta alternatīva tik sliktajām sejas maskām, nekam nederīgajiem sejas aizsargiem - pēc iespējas neuzturēties sabiedriskās telpās.

Atbildēt

viss ir vienkārši

02.11.2020. 23:30

»

pietiek lasītājs

Šis portāls strauji iet lejup.Neveiklie grafomāni to nogremdēs.Padoms-vajag vairāk un labāk .isties


Kāds "mēēēdītājs" un tā kuratori no "specorgāniem" - tādi "autori pietieklapsītāji kazmīšļi", "komentētāji šakāļgaudotāji" un citi tamlīdzīgi pietiek.lapsas lumpeņskapja zombīšfanotāji.

Atbildēt

Platais

02.11.2020. 23:27

Tirliņš, kurš nezin pat fiziku raksta tupus palagus - tik drausmīgi kaitīgas maskas iedomājieties jau vairāk kā gadsimtu lieto medicīnas darbinieki un vai varat iedomāties - neviens no šī palaga pseidofaktiem nez kādēļ tur nedarbojas. Varbūt derētu ieslēgt smadzenes un šos populistus - gobzemjus triekt ratā tālu un ilgi.

Atbildēt

Dollārs

02.11.2020. 23:12

Kaut kāds pilnmēness iedarbībā tapis raksts! Murgojums kaut kāds. Līdz galam nav iespējams izlasīt un saprast, jo 3 punktā 1.3.6 apakšpunkts ir par kaut ko murgainu. Neveiksmīgs paraugs kā aprakstīt algoritmu.

Atbildēt

Kad mediji paziņos, ka Mēness nav īsts

02.11.2020. 22:16

»

Pilnmēness

Atvainojiet, es daudz lasu, daudz zinu, bet kad pilnmēness, mans prāts nojūdzas, bet rakstīt es varētu pat deviņas dienas no vietas un vēl gudrāk, kā uzrakstīju šo rakstu. Es strādāju kā "aģentūra", kurā simtiem darbinieku vai kā aģentūra ar vienu darbinieku - es to varu, jo esmu gudrāks par visiem. ...


un, ka Covid- 19 nāk no Mēness “baltiem cilvēciņiem”, kas izdzīvo planētas Zeme starpdzīvi, kam citplanētieši ne visai tic, tavu vēlētāju elektrāts var samazināties par desmit miljoniem mazāk. Jau 19. g. s. polittehnologi no masonu 15. Itālijas Venēcijas ložas neieteica partiju un politisku kustību nosaukumos iekļaut planētu nosaukumus. Tikai tā viena iemesla dēļ, ka pilnmēness cikls Venēcijā izraisija plūdus. Lai gan laikraksti rakstīja, ka tas neatbilst patiesībai. Tur jau tā lieta, ka ar masoniem un planētām neko nevar zināt. Šim apgalvojumamesit piekritis marsietis Atis Priedītis no Kandavas.

Atbildēt

flints

02.11.2020. 22:09

101 808 zīmes bez atstarpēm (bez virsraksta un autora). Kādas 40 A4 formāta lapaspuses.
... ... ...

Atbildēt

Sen neviens nav trāpījies, kam iedot bietē

02.11.2020. 21:56

»

Eric

Es tādiem zvirbulīšiem kā tu iedo bietē un mierīgi ar padarīta darba apziņu eju tālāk


rokas niez tevi satikt. Cits dabūs. Arī par tevi.

Atbildēt

Tādi gadās kā tu,

02.11.2020. 21:55

»

Eric

Es tādiem zvirbulīšiem kā tu iedo bietē un mierīgi ar padarīta darba apziņu eju tālāk


kas meklēt meklē, lai viņiem iedod bietē.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...