Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ahahaha

13.11.2020. 10:47

»

Varu

sadereet, ka lielakajai dalai sii portala apmekletaju smadzenju ietilpiba ir para maza, lai vispar izlasitu so rakstu, kur nu vel lai saprastu :D


pats izlasīji?
Dažiem ir grūti varbūt, kad raksts sākas ar neprecīzu informacīju (influenza) un nevajadzīgu demagoģiju par Ķīnu uz trijām lapām. Atsit vēlmi lasīt tālāk....
Ķīna tagad ir visiem iestājusies, kad valsts nosaka, kur jūs varat iet, kā jūs varat strādāt, ko vilkt un vēl spiest testēties asimptomātiskiem cilvēkiem, vakcinēties, parakstīties, un vēl veicina stučīšanu.
Bet padomijas lopiņš laikam apmierināts.

Atbildēt

īsumā

13.11.2020. 10:40

»

nunu

Influenza (Flu) and COVID-19 are both contagious respiratory illnesses, but they are caused by different viruses. COVID-19 is caused by infection with a new coronavirus (called SARS-CoV-2) and flu is caused by infection with influenza viruses. Because some of the symptoms of flu and COVID-19 are similar...


Vispār paga paga runā lietu. Sars Cov-2, kā jūs šeit iekopejāt no nezināma avota, nav influenza virus bet gan common cold virus, un tā ir būtiska atšķirība. Bet šai common cold, jeb latviski - parastajai saukstēšanās, kurai ir nepatīkami blakus effekti, it sevišķi plaušās - kuras izskatoties, kā cilvēks stiklu būtu elpojis.
Jūst tik labi pārvaldāt angļu valodu, paklausieties šo interviju ar šo zinātnieku.
https://www.bitchute.com/video/t6OECP7dj0BL/

Atbildēt

īsumā

13.11.2020. 10:29

Kovids nav gripa. Kovids ir saaukstēšanās vīruss. Viņš ir officiāl līdzīgs parastiem saaukstēšanās koronavīrusiem uz 80%. Ja jums ir normāla imunitāte, un esat ar šādu vīrusu saskārušies, tad saskarsnē ar šo jauno mutantu, jūsu imunitāte uzreiz atpazīs un uzveiks. Acīmredzot Latvijā cilvēki ar vīrusiem ir saskārušies. Praktiski populācijā jau sākotnēji 70-90% ir iepriekšēji imūni. Vīrusiem nav otrā viļņa. Vīrusiem ir ap 4 mēnešu sezona. Viss, beidzies. Šogad variet gaidīt jaunus vīrusus.
Bet acīmredzot uzpurņu valkāšana ikdienā palīdz sačakarēt veselību pietiekami, lai beidzot arī Latvijā var iestāties Kovids!
Lai dzīvo bakteriālā pneimonija!

Atbildēt

nu ja

04.11.2020. 16:38

to dranķi pagājušā gada rudenī Latvijā ievazāja no štatiem Ādažos! Ļoti daudzi tad taā apkaimē un caurbraucēji mocījās ar nezināmu gripu!

Atbildēt

vispār

04.11.2020. 16:23

»

Mārtiņš

Sākšu ar to, ka es nedz noliedzu nedz arī atbalstu masku lietošanu. Uzskatu, ka vīrusam, ņemot vērā visus zināmos faktus par viņu, ir jāļauj brīvi izplatīties starp vairāk pasargāto/gados jaunāko/veselīgāko sabiedrības daļu. Vecie un slimie gan lai sevi sargā...


Ļaujot vīrusam brīvi izplatīties, rēķinies ar 10k saslimušajiem dienā un neatliekamo palīdzību, kas ieradīsies nākamajā dienā, turklāt ne jau tikai C-19 sarežģijumu gadījumā, bet arī visos pārējos. Tikai nesaki, ka pats aizvedīsi savu tuvinieku uz slimnīcu, jo tur tāpat būs jāgaida rindā pāris dienas, bet ja ko vairāk par ārsta apskati, tad tikai, kad kādu aiztransportēs uz morgu.

Atbildēt

nunu

04.11.2020. 16:23

»

paga paga

3. autira kļuda ir Covid nosaukšama par gripai līdzīgu , elpceļu infekciju. Covid nav elpceļu infekcija. Tad slimajiem nebūtu trombi asisnvados, sirds infarkti un bojāti citi orgāni kā nieres, aknas.... neviena elpceļu infekcija nav ar garšās un ožas zaudēšanu, dažādām ādas pārmaiņām utt. Tā nav ne ...


Influenza (Flu) and COVID-19 are both contagious respiratory illnesses, but they are caused by different viruses. COVID-19 is caused by infection with a new coronavirus (called SARS-CoV-2) and flu is caused by infection with influenza viruses. Because some of the symptoms of flu and COVID-19 are similar, it may be hard to tell the difference between them based on symptoms alone, and testing may be needed to help confirm a diagnosis.

Atbildēt

paga paga

04.11.2020. 15:22

3. autira kļuda ir Covid nosaukšama par gripai līdzīgu , elpceļu infekciju. Covid nav elpceļu infekcija. Tad slimajiem nebūtu trombi asisnvados, sirds infarkti un bojāti citi orgāni kā nieres, aknas.... neviena elpceļu infekcija nav ar garšās un ožas zaudēšanu, dažādām ādas pārmaiņām utt. Tā nav ne gripas paveids, ne saauktēšanās, ne elpceļu slimība. Tā ir pilnīga jauna un ļoti viltīga slimība ar asinsvadu bojājumiem. Domāju, ka Wuhanas laboratorija labi "pastrādājusi"pie šī vīrusa radīšanas.

Atbildēt

paga paga

04.11.2020. 15:15

2. Autors mīl Vecos laikus un tic komunistu valstīm, kas melo. Vinš drizāk notic melīgās Ķlnas apgalvojumam, ka vīruss ir no ASV laboratorijas, nekā tam, ka tas patiesi nācis no Ķīnas laboratorijas negadījuma dēļ, tieši tāpat kā SARS nāca no Ķīnas negadīguma dēļ. Una rī Spāņu gripa nāca no Ķīnas un MERS. Zinātnieki jau brīdināja, ka Ķīnas Wuahnas lanoratorija nav drošā, un tas pat redzams fotogrāfijās. Par SARS noplūdi Ķīna arī meloja sākuma posmā slēpjot info. Tā kā Pierīgas ķīniešu laboratorijai es arī neticu. Vini saka vienu, bet dara otru. Kāpēc bija vajadzīgs atvŗty ķiniešiem laboratoriju Latvijā? Gan jau atkal būs kārtējā noplūde pēc laika.Bet valdioai tas ir veiksmes stāsts!

Atbildēt

paga paga

04.11.2020. 15:07

Autora palags satur daudz nepareizas info. 1. Vecu info par masku nēsāšanu. Vadošie Eiropas infektologi jau nonākuši pie slēdziena,ja visi cilvēki jau no sākuma būtu nēsājuši maskas, vīruss nekad tā nebūtu izplatījies. Nevis, kā te apgalvo autors maskas jāvēlk inficētahiem, lai aizsargātu veselos. Taču logīski (ja cilvēkam, protams, ir smadzenes), ja jau maska aizsargā veselos no slimajiem, tad arī veselie var aizsargāties no slimajiem velkot maskas. Sabiedrībā ir tik daudz neapzinīgu cilvēku, tad gaidot, kad neapzinīgais slimais mani aizsargās uvelkot masku, ir patiešām idiotiski. Visdrošāk jebkuā situācijā ir,ja tu pats sevi aizsargā. Un, protams, ar pareizu masku,. nevis kaut kadu vienas kārtas lupatīnu.

Atbildēt

Mārtiņš

04.11.2020. 12:40

Sākšu ar to, ka es nedz noliedzu nedz arī atbalstu masku lietošanu. Uzskatu, ka vīrusam, ņemot vērā visus zināmos faktus par viņu, ir jāļauj brīvi izplatīties starp vairāk pasargāto/gados jaunāko/veselīgāko sabiedrības daļu. Vecie un slimie gan lai sevi sargā.
Izlasīju tikai dažas šī daiļdarba rindkopas un man jau radās vairāki jautājumi, uz kuriem atbildi gaidīt, protams, ir muļķīgi.
Pirmkārt; kas tā tāda par informācijas aģentūru? Nosaukumu lūdzu.
Otrkārt; lūdzu saites uz pirmavotu pie visiem “zinātnieki apgalvo” apgalvojumiem.
Treškārt; lūdzu man paskaidrot, ņemot vērā tos faktus, kas ir zināmi par vīrusiem kā tādiem, kas ir dzīvs vīruss un kas ir miris vīruss.
Paldies

Atbildēt

vispār

04.11.2020. 06:29

»

32.6% slimi

https://edition.cnn.com/2020/11/03/europe/europe-second-lockdowns-testing-isolating-gbr-intl/index.html...


Tas atkarīgs no tā ko testē, jeb ja internetaptaujā mēģina noskaidrot cik procenti izmanto internetu, tad pozitīvas atbildes ir 99%.

Atbildēt

32.6% slimi

04.11.2020. 00:51

https://edition.cnn.com/2020/11/03/europe/europe-second-lockdowns-testing-isolating-gbr-intl/index.html
In Poland, the positivity rate is 26.4%,
meaning more than one in four of those tested has the virus.
In the Czech Republic, the rate is 32.6%, meaning almost a third of people tested has Covid-19.

Atbildēt

klaunam

03.11.2020. 17:31

»

Pomeranču Vainadziņš

Tak nejauc medicīnas darbiniekus un to lietotās maskas ar širpotrebu visās nozīmēs...


Varbūt pamatosi kāpēc jādezinficē rokas PĒC maskas uzlikšanas, protams, ja tā nav paņemta no infektoloģijas centra miskastes.

Atbildēt

Derdz

03.11.2020. 16:57

Inform.aģentūrai, Baltkrievija notestējusi 3 vai 4 miljonus savus iedzivotājus no 9 milj., Nav tā ka nepuevērš tam uzmanību un neko nedara, drīzāk dara vairāk, tikai savādāk, sk.valsts e lapās.

Atbildēt

???

03.11.2020. 13:32

Kas tā par sūda informācijas aģentūru? Nosaukums tai ir? Feikņūz.com?

Atbildēt

Cak

03.11.2020. 11:50

Galveno nepatiku rada tas, ka lunātiskais grafomāns sevi sauc par "informācijas aģentūru".

Atbildēt

ha-ha

03.11.2020. 11:17

No mušas iztaisīt ziloni un to visu teorētiski pamatot arī ir māksla.

Atbildēt

Diemžēl

03.11.2020. 11:00

lielākie masku piekritēji ir zombiji , ziņotāji un pilnīgi azpzinīgi izpildītāji , jo zin ,kas notiek .

Atbildēt

03.11.2020. 11:00

»

Andris

Nu gan laida kā zariņu govs


Tagad saproti, cik grūti ir būt augstas klases ierēdnim !

Atbildēt

Varu

03.11.2020. 10:53

sadereet, ka lielakajai dalai sii portala apmekletaju smadzenju ietilpiba ir para maza, lai vispar izlasitu so rakstu, kur nu vel lai saprastu :D

Atbildēt

Andris

03.11.2020. 10:35

Nu gan laida kā zariņu govs.

Atbildēt

Ja tev kovididiotam maska palīdz

03.11.2020. 09:20

»

DR HOOK

Tikai nedrīkst, mazais stulbemi, tu neko nezini, lielie puikas muļķības pagalmā samācījies. Palīdz maska, to tev , puņutapa, jāzina


tad trīškāršo to prieku un uzvelc trīs uzreiz. Bet mēs masku šovā piedalāmies ar masonu masku balles maskām.

Atbildēt

Masku šovs

03.11.2020. 09:17

»

Pomeranču Vainadziņš

Tak nejauc medicīnas darbiniekus un to lietotās maskas ar širpotrebu visās nozīmēs...


ir apzināti mērķtiecīga ļaunprātība Covid-19 mērķtiecīgā izplatīšanā. Mērķis ir sēt paniku, apmuļkojot iedzīvotājus, lai sagrautu ekonomiku un vakcinētu ar obligātu vakcīnu, kas uz visiem laikiem sagraus imunitāti. Arī Latvijas laboratorijās ir simtiem C-19 mutantu- paveidu. Der tikai vakcīna, kas liek šūnām izstrādāt antivielas, iejaucoties ar ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīnu cilvēa organismā. Astrogen vakcīnu ražos zem dažādiem nosaukumiem, vakcinēs militsārpersonas un policiju vispirms. Pēc tam tiem pavēlēs vakcinēt iedzīvotājus. Tā īsā laikā iznīcinās konkrētu iedzīvotāju skaitu. Pasaules Banka šīm darbībām paredz 1. fāzē termiņu līdz 2025. gada 31. martam.

Atbildēt

Ja nu nav inficējies, tad inficēsies

03.11.2020. 09:09

»

Platais

Neviens nav apgalvojis, ka maska pasargā tā nēsātāju, tas ir paredzētas tikai un vienīgi lai samazinātu infekcijas risku apkārtējiem, ja nēsātājs ir inficējies, elementāri fizikāli procesi neļauj gaisa plūsmai (tai skaitā ūdens pilieniem) pārvarēt tik lielu attālumu, kā esot bez maskas - tas arī ir ...


Jo vīrusi un baktērijas un stafilokoki uzkrājas ātri mitrajā maskā, skābeklis samazinās par 25 procentiem. Šajā situācijā imūnsistēma tiek sagrauta - tāds arī ir ar likumu un sodu uzspiestais masku nēsāšanas mērķis - strauji izplatīt Covid-19.

Kurš var apgalvot, ka ar masveida testēšanu uz Covid-19 netiek masveidā inficētas personas? UK laikraksts ziņoja, ka kādā testu partijā atrasti ar Covid-19 vīrusu inficēti testi!

Atbildēt

lauķis

03.11.2020. 09:07

»

Platais

Neviens nav apgalvojis, ka maska pasargā tā nēsātāju, tas ir paredzētas tikai un vienīgi lai samazinātu infekcijas risku apkārtējiem, ja nēsātājs ir inficējies, elementāri fizikāli procesi neļauj gaisa plūsmai (tai skaitā ūdens pilieniem) pārvarēt tik lielu attālumu, kā esot bez maskas - tas arī ir ...


Masku nēsāšana nepasargā apkārtējos no inficēšanās iespējām nemaz,no vārda nemaz.No tiešiem klepus vai puņķu mikropilieniem gan pasargā,bet tāpēc jau šķaudot vai klepojot var aizlikt priekšā plaukstu.Toties maskā visādi vīrusi gan labi vairojas,nemaz nerunājot par asins apgādi ar skābekli,co ieelpu un citiem ,,labumiem,,.

Atbildēt

Platais

03.11.2020. 08:58

»

Pomeranču Vainadziņš

Tak nejauc medicīnas darbiniekus un to lietotās maskas ar širpotrebu visās nozīmēs...


Neviens nav apgalvojis, ka maska pasargā tā nēsātāju, tas ir paredzētas tikai un vienīgi lai samazinātu infekcijas risku apkārtējiem, ja nēsātājs ir inficējies, elementāri fizikāli procesi neļauj gaisa plūsmai (tai skaitā ūdens pilieniem) pārvarēt tik lielu attālumu, kā esot bez maskas - tas arī ir iemesls kādēļ tās ir jānēsā un jānēsā visiem, jo neviens nevar 100% zināt ka nav inficējies un jau neizplata infekciju tālāk.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

03.11.2020. 08:37

»

Platais

Tirliņš, kurš nezin pat fiziku raksta tupus palagus - tik drausmīgi kaitīgas maskas iedomājieties jau vairāk kā gadsimtu lieto medicīnas darbinieki un vai varat iedomāties - neviens no šī palaga pseidofaktiem nez kādēļ tur nedarbojas. Varbūt derētu ieslēgt smadzenes un šos populistus - gobzemjus triekt...


Tak nejauc medicīnas darbiniekus un to lietotās maskas ar širpotrebu visās nozīmēs!

Neviens (atkārtoju - NEVIENS) ikdienas cilvēks - ne transportā braucējs, ne publisko vietu apmeklētājs - pirms un pēc (kas svarīgi - pirms un pēc!) maskas uzvilkšanas rokas nedezinficē. Ja kāds te piekasīsies pie absolutizēšanas, - labi, sacīsim, ka to nedara 99,99%

Līdz ar to viss masku cirks ir viens vienīgs fufelis. Darbības imitācija un tikai.

Atbildēt

VB

03.11.2020. 08:00

»

fakts

Lopi un psihiski slimie var staigāt bez maskām


Toties tagad sāku redzēt bezpajumtniekus, kuru šīs maskas meklē pa atkritumu konteineriem...

Atbildēt

fakts

03.11.2020. 06:14

»

Tagad daudzi ir mutes bajāri

Bet cik no šiem mutes banāriem tiešām nevalkā maskas...


Lopi un psihiski slimie var staigāt bez maskām.

Atbildēt

aicinu

03.11.2020. 02:16

»

pietiek lasītājs

Šis portāls strauji iet lejup.Neveiklie grafomāni to nogremdēs.Padoms-vajag vairāk un labāk .isties


s.da raksts,un neviena komentāra.Obstrukcija.Ostrakisms.Nicinājums.L.,nokaunies un ziedo naudu ...

Atbildēt

Psc

03.11.2020. 02:14

"Savukārt, ja Latvijas sabiedrība un valsts nepadodas globālajam aziātisma trendam, tad tā ne tikai var izglābt sevi (un, iespējams, arī vēl kādu citu), bet tās pastāvēšana var iegūt pat ļoti spožu un izteikti pozitīvu vēsturisko jēgu.

Tāpēc cīņa pret sejas masku piespiedu valkāšanu visa cita starpā ir arī cīņa par Latvijas valsts pastāvēšanu un cīņa par Latvijas neatkarību. Katrs, kurš tagad pretosies (pa savam, kā nu var) masku režīmam, tas faktiski cīnīsies par Latvijas valstiskuma turpmāku pastāvēšanu. Savukārt sejas masku piespiedu valkāšanas ieviesēji ir nekas cits kā Latvijai svešās aziātiskās kultūras ietekmes aģenti, jaunlaiku okupantu pakalpiņi un kolobracionisti. Sevis un savu bērnu labā viņiem vajadzētu atņemt politisko ietekmi, jo sejas maskas ir salīdzinoši maza destrukcija un ārprāts, ko šādi indivīdi, sajutuši rīcības brīvību, pie mums te var ievazāt."

Par kādu aziātismu Eiropā un Latvijas valstiskuma turpmāku pastāvēšanu tu murgo? Eiropā nav aziātisms, bet hazāržīdu jūgs, kas Eiropu pārtaisa pēc Izraēlas piemēra, plānoti iepludinot aziātus, lai sabiedrību būtu vieglāk kontrolēt un iedzīvoties no šī haosa. Un vai Latvijā ir valstiskums, kura turpmāku pastāvēšanu daudzi gribētu? Nē, vairums gribētu, lai šis 4.maija čekas režīma viltus "valstiskums" nebūtu pastāvējis jau kopš 1990.gada, un turpmāk tiktu atjaunota tas valstiskums, kas pastāvēja līdz 1940.gadam.

Atbildēt

dljv';qw/lrig';q3iorg'[p3u4hy

03.11.2020. 02:14

Autor,steidzies mainīt RUR pret juaņiem,tas nav tik viegli.

Atbildēt

Traki

03.11.2020. 02:03

Tas ir unikums, kā var viens psihopāts vai psihopātu grupa izšķiest tik daudz laika tāda nevajadzīga palaga uzcepšanai! Grūti noticēt, ka tas ir darīts ar cēlu mērķi cilvēku labā, tāpēc atliek vien secināt, ka mērķis ir pretējs - nodarīt kaitējumu cilvēkiem, veicinot viņu inficēšanos. Pat nav vēlēšanās šķiest laiku tāda palaga lasīšanai, bet visdrīzāk nekur tajā nav pat piedāvāta alternatīva tik sliktajām sejas maskām, nekam nederīgajiem sejas aizsargiem - pēc iespējas neuzturēties sabiedriskās telpās.

Atbildēt

viss ir vienkārši

02.11.2020. 23:30

»

pietiek lasītājs

Šis portāls strauji iet lejup.Neveiklie grafomāni to nogremdēs.Padoms-vajag vairāk un labāk .isties


Kāds "mēēēdītājs" un tā kuratori no "specorgāniem" - tādi "autori pietieklapsītāji kazmīšļi", "komentētāji šakāļgaudotāji" un citi tamlīdzīgi pietiek.lapsas lumpeņskapja zombīšfanotāji.

Atbildēt

Platais

02.11.2020. 23:27

Tirliņš, kurš nezin pat fiziku raksta tupus palagus - tik drausmīgi kaitīgas maskas iedomājieties jau vairāk kā gadsimtu lieto medicīnas darbinieki un vai varat iedomāties - neviens no šī palaga pseidofaktiem nez kādēļ tur nedarbojas. Varbūt derētu ieslēgt smadzenes un šos populistus - gobzemjus triekt ratā tālu un ilgi.

Atbildēt

Dollārs

02.11.2020. 23:12

Kaut kāds pilnmēness iedarbībā tapis raksts! Murgojums kaut kāds. Līdz galam nav iespējams izlasīt un saprast, jo 3 punktā 1.3.6 apakšpunkts ir par kaut ko murgainu. Neveiksmīgs paraugs kā aprakstīt algoritmu.

Atbildēt

Kad mediji paziņos, ka Mēness nav īsts

02.11.2020. 22:16

»

Pilnmēness

Atvainojiet, es daudz lasu, daudz zinu, bet kad pilnmēness, mans prāts nojūdzas, bet rakstīt es varētu pat deviņas dienas no vietas un vēl gudrāk, kā uzrakstīju šo rakstu. Es strādāju kā "aģentūra", kurā simtiem darbinieku vai kā aģentūra ar vienu darbinieku - es to varu, jo esmu gudrāks par visiem. ...


un, ka Covid- 19 nāk no Mēness “baltiem cilvēciņiem”, kas izdzīvo planētas Zeme starpdzīvi, kam citplanētieši ne visai tic, tavu vēlētāju elektrāts var samazināties par desmit miljoniem mazāk. Jau 19. g. s. polittehnologi no masonu 15. Itālijas Venēcijas ložas neieteica partiju un politisku kustību nosaukumos iekļaut planētu nosaukumus. Tikai tā viena iemesla dēļ, ka pilnmēness cikls Venēcijā izraisija plūdus. Lai gan laikraksti rakstīja, ka tas neatbilst patiesībai. Tur jau tā lieta, ka ar masoniem un planētām neko nevar zināt. Šim apgalvojumamesit piekritis marsietis Atis Priedītis no Kandavas.

Atbildēt

flints

02.11.2020. 22:09

101 808 zīmes bez atstarpēm (bez virsraksta un autora). Kādas 40 A4 formāta lapaspuses.
... ... ...

Atbildēt

Sen neviens nav trāpījies, kam iedot bietē

02.11.2020. 21:56

»

Eric

Es tādiem zvirbulīšiem kā tu iedo bietē un mierīgi ar padarīta darba apziņu eju tālāk


rokas niez tevi satikt. Cits dabūs. Arī par tevi.

Atbildēt

Tādi gadās kā tu,

02.11.2020. 21:55

»

Eric

Es tādiem zvirbulīšiem kā tu iedo bietē un mierīgi ar padarīta darba apziņu eju tālāk


kas meklēt meklē, lai viņiem iedod bietē.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...