Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils l

03.07.2018. 16:11

Šodien 02.07.2018.g. skatoties LTv1 pārraidi no 800 dadīgās vardarbīgā judokristīgā kulta celtnes-Rīgas Doma tiešraidi-, noziedzigās jūdu reliģijas, kas oficiāli ir DALĪTA NO VALSTS- kur izskatījās ,ka cilveķi burtiski tikuši sadzīti-ofic . LR varas pārstāvji un no bērniem ! līdz sirmgalvjiem likts dziedāt jūdu-semītu reliģiozās dziesmas,piem,ka kaut kādam AUSTRUMU aziātu GANAM esot jāgana AVIS-burtiski kā DZĪVNIEKU FERMĀ....un biedri,,ar Vējoni ""priekšgalā''-kas tur Likumīgi nedrikstēja atrasties-vēl rādīja nopietnu ģīmi kā kādā MELNĀS LOŽAS pasākumā. Nāk prātā nesenā biedru Vējoņa un Mūrnieces uzruna Brīvības Laukumā-kur Latvijai /pat ne valstij/ tika novēlēts ilgs mūzš...., bet par Latviešu tautu, kuras dēļ Latvijas valsts vispār pastāv-NETIKA pieminēts ne pušplēsts vāŗds,,,NOŽĒLOJAMI..

Atbildēt

slimniekam

03.07.2018. 14:16

»

6. palātas sanitārs

Atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem...


Tikai krievu smerdelis lieto tādu apzīmējumu, ka "rusofobs", jo pretīgums un nicinājums, ko pret jums, fašistiskām civilizācijas pabirām, izjūt pasaules sabiedrība, nav nekāda fobija, bet dabiska reakcija.

Atbildēt

Eiropas Savienotās Valstis

01.07.2018. 06:58

»

6. palātas sanitārs

Atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem...


pēc ASV parauga bija plānotas jau 1842. gadā, apvienojoties 12 žīdu dzimtām un jau izveidojot žīdmasonu B' nai B' rith.

Nomelnojot komentētāju, tiek strādāts iluminātu un žīdmasonu metodēm.

Mēģinot gāzt cara Nikolaja II varu jau 1905. gadā žīdmasoni un brīvmūrnieki, iznīcinot nacionālās monarhijas ar it kā revolūcijām strādniecības interesēs, veica pirmo noziegumu Krievijā. Krganizēja strādnieku streikus un paši, nevis ar cara pavēli apšāva strādniekus.

Tādēļ idiotiski skan latviešu Manai dzimtenei - vēl nāks piektais gads...Atnāca 2009. g. 13. janvàrî. Rîgà, Doma laukumā. Važās iekaltu A.A. Bērziņu žīdmasonu cionisti piekāva Čehijas cietumā. Atvijā pretēji AT spriedumam Probācijas dienests safabricēja ar prokuratūru un tiesu jaunu krimināllietu, atņemot brīvibu A. A. Bērziņam - inteliģentam, dzejnieka U. Bērziņa dēlam.

Otru noziegumu žīdmasonu cionisti, kuri tiecas pēc vispasaules varas ar centru Austrijā, veica ar 1917. g. " revolūciju", kas patiesībā bija žīdmasonu plānota Nikolaja II ģimenes slepkavība, varu pārņemot miermīlīgā ceļā kā iekaroja šodien Krimu žīdmasonu cionists pusžīds V. Putins. Pusžīdi Leņins un Trockis komunisma pamatus PSRS ielika ar terora palīdzību. Bija lozungs kontrrevolūvija ir antisemītisms.

Šodien tie paši žīdmasonu cionisti - komunisti LV ir pie varas ar vadību Vašingtonā un Čikāgā B' nai B' rith. Tramps ir cionists un mēs redzam viņa neprognozējamību, jo Tramps realizē žīdmasonu B' nai B ' rith izpildvaras plānus.

Izlasi Juri Lina Zem Skorpiona zīmes latviski divreiz 2006. un 2017. g . izdevumi.

Komunisti, čekisti, cionisti aktīvi cīnās pret šīs grāmatas popularizēšanu. Šī grāmata izdota, pamatojoties uz dokumentāliem pierādījumiem. Angliski iznāca trīs reizes.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

30.06.2018. 21:42

»

Lūdz Dievu, nelieti,

par mani! Lai piedod man manus grēkus, kad tevi žīdmasonu garā Jahvem par prieku būšu nolinčojis! Sātanist


Atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Atbildēt

Lūdz Dievu, nelieti,

30.06.2018. 02:42

»

to Яņis

Jā, krievu smerdeli, tavs vecaistēvs, NKVD nagu maucējs, ar tevi lepotos


par mani! Lai piedod man manus grēkus, kad tevi žīdmasonu garā Jahvem par prieku būšu nolinčojis! Sātanist!

Atbildēt

to Яņis

29.06.2018. 14:58

»

Kad es tevi, krievu smerdeli Uldi,

noķeršu, žīdu garā acis no pieres tev izraušu


Jā, krievu smerdeli, tavs vecaistēvs, NKVD nagu maucējs, ar tevi lepotos.

Atbildēt

to Яņis

29.06.2018. 14:16

»

janis

Dobelis visas anketes izņēma,un visi maisi ir tukši.Visi komunisti un čekisti,viņi redzami vecās vadošās partijās


Ļurbanovičs, Jurkans, vai Bordans, atkal tu? Pēc savas priekšniecības pavēles anketes iznīcināja tavējais, čekas izdzimtenis, Borovkovs.

Atbildēt

janis

29.06.2018. 14:07

Dobelis visas anketes izņēma,un visi maisi ir tukši.Visi komunisti un čekisti,viņi redzami vecās vadošās partijās.

Atbildēt

to Ne tikai.

29.06.2018. 13:10

»

Ne tikai.

Žīdu čekisti iežmiedza galvas skrūvspīlēs un galvaskausu sasita ar āmuru. Citus svieda katlā ar verdošu ūdeni. Svētiem tēviem pāršķērda vēderu, izvilka tievo zarnu , to piesēja pie koka un lika skriet apkārt komam...


Zini, krievu smerdeli, kas tevi nodod? Neviens normāls cilvēks uz planētas civilizētu slāvu tautu, ukraiņus, nesauc par "hoholiem" un neraud pēc Asiņainā Nikolaja II, plānprātiņa, kurš izklaidējās, šaujot suņus un kaķus, 1905. gadā apšāva savu dzimtcilvēku demonstrāciju un sarīkoja drausmīgo WWI.

Atbildēt

Ne tikai.

29.06.2018. 12:31

»

Чк

Ar naganu sita pa olām pret cietu koka beņķi


Žīdu čekisti iežmiedza galvas skrūvspīlēs un galvaskausu sasita ar āmuru. Citus svieda katlā ar verdošu ūdeni. Svētiem tēviem pāršķērda vēderu, izvilka tievo zarnu , to piesēja pie koka un lika skriet apkārt komam.

Visi šie žīdmasonu algotni žīdi, kas citas tautas uzskata par lopiem realizēja par godu Vecās Derības Jahvem.

Upurēja nošaujot arī Nikolaju II ar ģimeni. Ēkai pēc rituāla uzšņāma zīmi, ka tajā par godu Jahvem upurēts tautas valdnieks. Jeļcins lika nojaukt to ēku.

Maizītim, kas slēpj VDK izdzimteņu datus, komunistam - cionistam- žīdmasonu vergam ar naganu pa pieri sūdu maisam. Mūrnieci koholieti no NA, kas slavē Maizīti kā godīgu cilvēku, bez bikšelēm palaist pliku pa Vecrīgu dienas laikā. Uz muguru uzrakstīt - Maizītis ir godīgs.

Atbildēt

PATRIOTS

29.06.2018. 11:54

NEVIENU LATU,NEVIENU SANTĪMU!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

29.06.2018. 02:07

>To visu izdarījuši nevis nezināmi ļaundari, bet >"neatkarīgās Latvijas" likumdevēji.

Nē,
pietiek.com redakcija un
Latvijas Nacionālais arhīvs

ir kļūdījušies
ar savu juridisko interpretāciju.

Kur 2 nabagi sanāk kopā,
tur iznāk 1 liels nabags!

Atbildēt

Joh

28.06.2018. 23:30

»

Liliana

Man Nav skaidrs,kas Jums īsti ir un ko publicēsiet


Nu tak kārtējais lohatrons! Publicēs, ka lembergs bija komjaunatnē un brigmanis - kompartijā, it kā tas ko mainīs, tauta šos tik un tā mīl un mīlēs! Un ušakovs tajā sarakstā nebūs, jo "maza biju, neredzēju.."

Atbildēt

Liliana

28.06.2018. 21:31

Man Nav skaidrs,kas Jums īsti ir un ko publicēsiet...?

Atbildēt

PIETIEK

28.06.2018. 19:46

»

Hmm

VDK arhīvs, tā saucamie "čekas maisi" ir visas latviešu tautas īpašums...


Nē, nepārprotiet - čekas maisu mums nav. Tas, ko mēs reāli varam sameklēt un sameklēsim, ir augstākās padomju nomenklatūras saraksti, ieskaitot, protams, arī VDK augstāko un vidējo vadību.

Atbildēt

Žīdmasonu čekistu maisu slēpējam

28.06.2018. 19:11

SAB Maizītim ar VDK metodēm ar naganu pa pieri sūdu maisam un izbirs visi čekas maisi tautai!

Atbildēt

Ja es skaidri zinu,

28.06.2018. 18:41

»

Joņs

Es būtu tikai par un ziedotu, bet no raksta diemžēl nav skaidrs, kur tiks izlietota nauda, kurš to saņems un kas tiks publicēts. Vai tiks publicēti visi dokumenti vai "pētījums" un ja tie ir visi dokumenti, vai tie būs iegūti tiesiski, bet ja pētījums - tad kurš būs pētītājs un kā piekļūs pētāmajam ...


ka neesmu tajos maisos un zinu, ka to publicēšana neizmainīs žīdmasonu- cionistu- komunistu- čekistu- brīvmūrnieku VARAS sistēmu Latvijā, man nav jēgas ziedot.

Atvērt šos maisus ir VARAS pienākums. Tā to nedara. Nekas neliecina, ka, sabiedrībai uzzinot šos "varoņus", kas mainīsies.

Piem. priekšvēlēšanu kampaņa mrdijos pašlaik aizliegta, TV 24 Preses klubā ZZS K. Seržants lielās ar savu padarīto atklāti, reklamējas. CVK balsis skaita saskaņā ar valsts noslēpumu. Divi Cimdara priekšgājēji "nošāvās". Utt.

Atbildēt

Joņs

28.06.2018. 18:16

Es būtu tikai par un ziedotu, bet no raksta diemžēl nav skaidrs, kur tiks izlietota nauda, kurš to saņems un kas tiks publicēts. Vai tiks publicēti visi dokumenti vai "pētījums" un ja tie ir visi dokumenti, vai tie būs iegūti tiesiski, bet ja pētījums - tad kurš būs pētītājs un kā piekļūs pētāmajam objektam.

Atbildēt

Hmm

28.06.2018. 18:02

VDK arhīvs, tā saucamie "čekas maisi" ir visas latviešu tautas īpašums.

Pie kā gan ir šie mais, kas nozadzis, tas jānoskaidro būtu policijai pēc šīs publikācijas.

Kas pārdod šo informāciju? Cik prasa starpnieki? Cik prasa tie, kas apstrādās informāciju pirms publicēšanas? Vai publikācija būs grāmatas veidā? Un cik tiek plāna viena eksemplāra mazumtirdzniecības cena?

Jautājumu vairāk, nekā atbilžu.

Atbildēt

Muu

28.06.2018. 17:42

Veiksmi! Lai prettautiskais režīms nodreb!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...