Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Latvija pirmajā vietā
25.07.2022.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

viltvārdim

02.08.2022. 14:41

»

Satversmes Tiesas tiesnesis

Mūsu tiesas lēmums ,kas aizskar 95% tautas priekšstatus par morāli, bāzes vērtībām un elementāro bioloģiju, nav leģitīms.Nevar tāds būt.Godīga referenduma iznākums par šo tēmu neraisa šaubas.Un ja godīgi, tad tāda Tiesa tik tiešām ir likvidējama


Kādi 95%?! 58 tūkstoši (no 1,5 milj) vien parakstījās parakstu vākšanas kampaņā par šo jautājumu. Gadu varēja parakstīties, bet nekā. Personīgi mani priecē no šī balsojuma izrietošais fakts, ka mūsu valstī lielum lielais vairums ļaužu tomēr zina jēdziena "cilvēktiesības" patieso nozīmi.

Atbildēt

Mindaugs.

31.07.2022. 14:19

»

Precizējums

Lauķi, Satversme ir - oficiāla un pilnīgi likumīga, neizplati te krievu specdienestu pasūtītos melus


Likumīga viņa būs ja ģenētiskais latvietis to rakstīs,ne ēbrejs no Hananānas ciltīm,Levits ,Koenu priesteru kalps,kura mērķis Latvijā atņemts latviešiem īpašumus,vbeikt tautas genocīdu .
Levīti ir Hanaānas bezzemju cilts ,tāpēc meklē sev kādu stūrīti uz šīs zemeslodes ,Kiprā ,Maltā viss aizņemts.

Atbildēt

Mindaugs.

31.07.2022. 14:14

»

draugs

Ja Tev patīk patreizējās anāli vardarbīgās attiecības ar pašreizējo varu, tad nav ko piebilst.Par gaumi nestrīdas. Lai viss paliek pa vecam- lokdauni, sodi un terors ar cenzūru


tāpēc jau cietumos liek kamerās tādus dīvaiņus ,ka politiķi ir tālu no garīgi izglītotiem indivīdiem ,ja to pieļauj,zinot ,kas notiek cietumu kamerās.
Un tajās nonāk cilvēki ( sodāmie) bez šādām dzimumorientācijas novirzēm,bet politiķu bezdarbība ( vardarbība faktiski) , soda izcietējus vēl papildus pārvērš par p.

Atbildēt

Mindaugs.

31.07.2022. 14:08

Sabiedrība tiek turēta informācijas badā ,kur skatās veselības ministrija ,neskaidro plašsaziņas līdzekļos ,ka dzimst cilvēki ar abu dzimumu reproduktīvajiem orgāniem ,kā tas ir teiksim gliemjveidīgajiem,sliekām.
Negribētu šo iedzimto ''anormāliju'' piedēvēt pie gēnu deģeneratīvām mutācijām ,tā noteikti ir katra indivīga evolūcijas stadija ,vai sievietes olnīcas defekts ,kad olnīca nenošķeļ spermatozoīda astīti ,kā tas ir mums veselajiem cilvēkiem..
Iespejams olnīcas funkcija ir arī dzimuma noteikšana ,bet tās neliela disfunkcija pieļauj transvestīta piedzimšanu .
Vai nu arī šie lgbt parstāvji ir gliejveidīgo reinkarnācija ,evolūcijas viena stadija ,tad šādi cilvēki ir jāsaprot ,un līdzigajiem jāļauj veidot laulību ..
Līdzīgi ar tiem ,kuriem ģenētiski uzrādās ,sieviete ar y hromosomu ,un vīrieši ar y hromosomas deficītu ( kuri sevi apjauš kā sievišķo dzimumu ) .
Par šiem cilvēkiem ( genētiskām deformācijām) vajag stāstīt sabioedrībai ( teiksim Zinamais nezināmajā ) , jo kura ģimene tieši nesaskaras ar šādiem pēcteciem,literatūrā nemeklē LGBT medicīniskos iemeslus .
Jau par savu veselību cilvēkiem nav iespēju parūpēties pilnā mērā ,kur nu vēl izzināt hromosomu deģenērācijas attiecībā uz transvestītiem.
Tās LGBT parādes ir apkaunojums tiem cilvēkim : " ejiet ielās ,mēs kā uz zoodārza dzīvniekiem uz jums skatīsiemies ''.,kā uz liliputiem viduslaiku iuzrādēs .
Tad jau arī ar Dauna ( aspargera ) u.c. sindromiem īpašajiem jārīko gājieni , ar attiecīgo atribūtiku ,,,cukura diabētiķiem ,hipertoņiķiem,šizofrēniķiem,.
Vajag medicīnas darbinieku dienā apvienot ,lai mediķi iet kopā vienā gājienā ar saviem pacientiem ,jo mēs esam viena liela ģimene uz zemeslodes .un īpaši ''dīvainos '' neizcelt , kā ar īnteliģenci '',kuri patiesībā ļoto tāli no patiesas garīgās inteliģences..

Atbildēt

draugs

28.07.2022. 22:54

»

:):):):):):)

Es arī esmu "tauta". Dievs, atpestī mani no šleserveidīgo neliešu un viņu pavadošās idiotu varzas "aizsardzības"! Aizsargā mani kā tautu no visa veida mazizglītotu lumpeņu varas


Ja Tev patīk patreizējās anāli vardarbīgās attiecības ar pašreizējo varu, tad nav ko piebilst.Par gaumi nestrīdas. Lai viss paliek pa vecam- lokdauni, sodi un terors ar cenzūru.

Atbildēt

Fakts

28.07.2022. 16:42

»

Jurim

līdz šim nevienam nav izdevies satversmes dokumentu atrast un nav tādas informācijas ka tā būtu kādreiz pieņemta


Nemuldi! Satversme ir oficiāli publicēta 1922. gada 30. jūnijā un stājās spēkā 1922. gada 7. novembrī. Mācīties vajag un vēsturi lasīt nevis stulbi dir.t!

Atbildēt

Precizējums

28.07.2022. 16:38

»

lauķis

kāda satversmes tiesa ja nav pašas satversmes


Lauķi, Satversme ir - oficiāla un pilnīgi likumīga, neizplati te krievu specdienestu pasūtītos melus!

Atbildēt

brex

28.07.2022. 09:16

»

Ģimene

Dabiskās ģimenes jautājums nav jākustina


Dzīvs tas ir tikai tavā sektā un tusiņos, kur pie pavarda lok iekšā pašbrūvēto, līdz acu ābolos iemetas dzelte. Daudzmaz izglītotos šī muļķības absolūti nekrata.

Atbildēt

Tiesnešiem vecumdienu nebūs.Un darba arī ne

28.07.2022. 06:37

»

olnīca

ŠAMIE SOĢI AR SAVIEM GREIZIEM SPRIEDUMIEM GĀDĀ SEV DARBU VECUMDIENĀS AUGSTĀKAJĀ TIESĀ. TAS LOĢISKI IZSECINĀMSNO PIETAISĪTĀ


Būs lustrācija.Lapas viņi parkos vāks, nevis spriedumus taisīs.Ja paveiksies izdzīvot pārmaiņu laikus

Atbildēt

olnīca

27.07.2022. 17:36

ŠAMIE SOĢI AR SAVIEM GREIZIEM SPRIEDUMIEM GĀDĀ SEV DARBU VECUMDIENĀS AUGSTĀKAJĀ TIESĀ. TAS LOĢISKI IZSECINĀMSNO PIETAISĪTĀ.

Atbildēt

brex

27.07.2022. 11:26

»

Satversmes Tiesas tiesnesis

Mūsu tiesas lēmums ,kas aizskar 95% tautas priekšstatus par morāli, bāzes vērtībām un elementāro bioloģiju, nav leģitīms.Nevar tāds būt.Godīga referenduma iznākums par šo tēmu neraisa šaubas.Un ja godīgi, tad tāda Tiesa tik tiešām ir likvidējama


O, bjin, procentu karalis atradies. Labākajā gadījumā kādi, nez, 8% garā vājo un neizglītoto, kas kaut kādā veidā sajutušies aizskarti, ja jau mēs kustinām to ārprātīgi tizlo “dabiskas ģimenes” jautājmu. Kādi tur 95%!? Muļķis.

Atbildēt

klausījos netālu no Spices

27.07.2022. 00:27

»

jaunie laiki

Šleseris ir savācis spēcīgus un tautā populārus kadrus.Ideja par konservatīvismu, ģimeni, 2 dzimumiem un pret globālistu dienaskārtību, klimata un kovidpsihozi ir ļoti spēcīga un tautai...


Ja tavas zināšanas nesniedzas tālāk par sava ciema robežām, tad varu atklāt noslēpumu, Ainārs aizgāja ciemos pie viena ietekmīga cilvēka, un sacīja apmēram tā: "Eu davaj, gribu taisīt partiju, bet problēmas ar kadriem un vilkmi." UZ ko tika saņemta atbilde: "Zin, saprot, tu pie manis neesi pats pirmais, kas tagad atnācis, bet man ir viens variants, kas palīdzētu vilkmi radīt." Tad tika samenedžeta tikšanās, izskaidrots Aināram, kādu auditoriju konkrētais cilvēks uzrunā gandrīz katru dienu, lai arī nav nekāds politiķis, un viss tika nodīlots. Tā lūk radās un veidojās visa Aināra "komanda", Protams, nenoliedzami arī viņš tur ir kādus cilvēkus ievilcis, bet būtību tas nemaina, viņš nav partijas vilcējspēks, bet tikai ļoti labs tās menedžeris.

Atbildēt

jaunie laiki

26.07.2022. 19:01

»

nu 3A

pie kam satvesmes tiesā viņam savēie. tracis, lai tiktu ievēlēts, un nekas cits


Šleseris ir savācis spēcīgus un tautā populārus kadrus.Ideja par konservatīvismu, ģimeni, 2 dzimumiem un pret globālistu dienaskārtību, klimata un kovidpsihozi ir ļoti spēcīga un tautai
tautai tuva.
Ko Knariņa hunta var likt priekšā?
4.vakcīnu? Koalīcija sūkā Lāču ledu)
Putins atvedīs Knariņam no Sibīrijas

Atbildēt

jeee jeee

26.07.2022. 11:37

Tik daudz mēslus cik savārijis ir Šlesers, kamēr bija pie siles, man liekas, nav savārijis vēl neviens. Rīgas siltums, airbaltic, Latvijas meži, Rīgas osta, Latvijas dzelzceļš, Liepājas autobusu parks u.t.t. u.t.j.p. vienīgais visā Saeimas pastāvēšanas vēsturē, kuru neizdeva kriminālvajāšanai, iedomājos cik daudzi deputāti toreiz tika vai nu iebiedēti vai nopirkti. Patiesībā viņš arī tagad kandidējot, daudzas sejas nemaz tajā sarakstā redzēt nevēlas, bet pienākas, jo bez viņiem Aināram izredzes ir ļoti vājas.

Atbildēt

Хм

26.07.2022. 11:32

Какие бы хорошие бизнесмены не были бы огранизаторами какой-либо партии, у такой партии в любом случае шансы в лучшем случае занять 1-2 места в Сейме. Потому что для пенсионеров все бизнесмены плохие.
Да и для многих чиновников (а их у нас много) аналогично-они им только мешают делать свое государственное дело. И до сих пор есть ощущение, что чиновники, даже те, кому по 35-40 лет, уверены, что это бизнесмены для них, а не они для бизнеса.

Atbildēt

labi ka publicē

26.07.2022. 10:36

»

Ainārs Šļaseronivčs

Vai tiešām PIETIEK ļauj publicēties katram meža dīvainītim, bez vispār kritikas un jēgas pār šādiem populistu "autordardbiem


tiesā taču šlasara ireņite...viens otru rej, lai cilvēki ievēl. Ja viens otru ļoti skaļi rej, tad tajā brīdī zog......................................kas apamāca papildrējējus ? LU streips. Visi taču viena grupa.nekas jau labāks no viņiem netiek.

Atbildēt

lauķis

26.07.2022. 09:48

»

visatļautība

ir ruskii mir neatņemama daļa jo tādiem ir tikai prasība-man pienākās, bet nav pienākuma ko darīt valsts un tautas labā


Interesanti,kāpēc man būtu kaut kas jādara valsts labā?Valstij vajadzētu būt tikai un vienīgi instrumentam nevis mērķim vai pašmērķim.
Tu novirzījies no tēmas.Dokumentus studijā vai arī apklusti.

Atbildēt

Ainārs Šļaseronivčs

26.07.2022. 08:21

Vai tiešām PIETIEK ļauj publicēties katram meža dīvainītim, bez vispār kritikas un jēgas pār šādiem populistu "autordardbiem"?

Vai ar Trampu ASV jau nepietika?

Atbildēt

12 krēsli

26.07.2022. 07:04

»

Mīna Tubzī

Antivakseru ir ļoti daudz, pat vairāk, kā var iedomāties. Ka tik nebūs tā - 1.oktobrī tiks uzlaists gaisā politiskais tubzis. Loģikas notiekošajā vairs nav, jo notikusi drausmīgi dziļa segregācija. Visdrīzāk tālākie notikumi nav prognozējami


bija tāda filma par blēžiem, kur stūrī iedzītais Ostaps , meklējot izeju no bezcerīgas situācijas, spēlēja šahu,ko nemācēja .Kad saprata, ka zaudē, ietrieca oponentam sejā šaha galdiņu ar visām figūrām un izgāja no stresa situācijas kā uzvarētājs.Latvju vēlētājs ir tā čakarēts un krāpts, ka šajās vēlēšanās ietrieks huntai sejā visu galdiņu.Un parūpēsies, lai bez antielures, antivakseriem, kristiešiem un konservatīvajiem, neviens cits pie varas nenonāktu

Atbildēt

Bordānu gaida karātavas

26.07.2022. 06:56

»

Nost ST, par Šleseru un Bordānu

ST pārkāpa Satversmi un otrs - ielīda Saeimas lauciņā, uzņemoties likumdevēja varu...


Viņa vadītajam JKP un viņu darbiem nav ne attaisnojuma , ne piedošanas.Konservatīvie, kas nodod vēlētājus un atbalsta viedndzimuma laulības! Kas tas vispār ir? Amerikas tūres epopeja luecina par kosmisku mērogu koruptīvām iecerēm- savas nākotnes peļņas vārdā izsaukt ASV sankcijas pa LV ostām!!! Par to nošauj tribunālā!

Atbildēt

lauķis

26.07.2022. 05:41

»

Juris lauķim

Tiesiskums nenozīmē visatļautību, kā tas ir ruskii mir. Visi nepieciešami normatīvie akti šajā sakarā ir pieņemti


Tu ne dē dē dē.Parādi kur ir Satversmes dokumenti un MK dokumenti.Kamēr tādu nav tikmēr par kaut kādu tiesiskumu runāt vispār nevar.Visatļautība ir no kriminālnoziedznieku puses sauktiem par saeimu un ministru kabinetu.

Atbildēt

Mīna Tubzī

26.07.2022. 04:59

Antivakseru ir ļoti daudz, pat vairāk, kā var iedomāties. Ka tik nebūs tā - 1.oktobrī tiks uzlaists gaisā politiskais tubzis. Loģikas notiekošajā vairs nav, jo notikusi drausmīgi dziļa segregācija. Visdrīzāk tālākie notikumi nav prognozējami.

Atbildēt

Nost ST, par Šleseru un Bordānu

26.07.2022. 00:14

»

Satversmes Tiesas tiesnesis

Mūsu tiesas lēmums ,kas aizskar 95% tautas priekšstatus par morāli, bāzes vērtībām un elementāro bioloģiju, nav leģitīms.Nevar tāds būt.Godīga referenduma iznākums par šo tēmu neraisa šaubas.Un ja godīgi, tad tāda Tiesa tik tiešām ir likvidējama


ST pārkāpa Satversmi un otrs - ielīda Saeimas lauciņā, uzņemoties likumdevēja varu.

Tā ir Sanitas Osipovas nekasunīga rīcība, it kā viņa visu to nesaprot, ielīda sekspoltikā un , manā skatījumā, pasludināja grupveida seksbrīvību un ģimeni, kurā drīz varēs atzīt, ka suns ir ģimenes loceklis, jo suņu un pat kaķu turētāji tā arī atzīst, skaļi un atklāti izsakās - tas ir mans ģimenes loceklis un pierādījums - ierīko kapus, svin kapusvētkus, uzstāda pieminekļus (idiotismam nav robežu).

Tik tālu esam. Šleser, būs balsotāji!

Bet, vēlētāji, neesiet tik stulbi - nemetiet nost domu BALSOT arī Jauno Konservatīvo Partiju, Jāni Bordānu, viņš ir darītājs, reformētājs un no viņa baidās mafiozi kā velns no krusta. Viņam ir daudz labi darbi, kurus mafiozi neļāva realizēt, arī par ģenerālprokuroru.

Atbildēt

Kalnietis

25.07.2022. 22:57

Šleseris ir nospraudis minimālo programmu-nolikt pie vietas sodomītus,pandēmistu panikas cēlājus un sorosītu tīklus.Pasargāt tautu no lokdauna, neitralizēt huntu. Balsojot par Koalīciju, mēs dabūsim tos pašus vecos piderus ar pideru gājieniem.Ar Šlesera komandu ir cerība- tur daudz dumpinieku un normālu ļaužu

Atbildēt

Satversmes Tiesas tiesnesis

25.07.2022. 22:49

Mūsu tiesas lēmums ,kas aizskar 95% tautas priekšstatus par morāli, bāzes vērtībām un elementāro bioloģiju, nav leģitīms.Nevar tāds būt.Godīga referenduma iznākums par šo tēmu neraisa šaubas.Un ja godīgi, tad tāda Tiesa tik tiešām ir likvidējama

Atbildēt

Haralds Kalns

25.07.2022. 22:03

Bordānu par Satversmes Tiesas priekš(pakaļas)sēdētāju- galveno patiesības paudēju!

Atbildēt

meli

25.07.2022. 21:33

vispirms jālikvidē Latvijas oligarhi un zagļi, kā pats Šlesers...

Atbildēt

>Mx

25.07.2022. 20:56

»

Mx

Kāds vēl Mars?! Pat uz Mēnesi neviens nekad nav lidojis


Piekrītu: Un Putins sen ir miris, bet viņa vietā sēž reptilis.

Atbildēt

paklau, vēsturniek:

25.07.2022. 20:55

»

Vēsturnieks

Satversmes sapulces stenogrammas neesi lasījis, pajoliņ


Ko tur ar idiotiem runāt? Tas ir tas pats, kas latviijciem stāstīt, ka iebraucot okupācijas laikā latvijā tika pārkāptas visas iespējamās starptautiskās normas šajā jomā. Tik pat brēks ka viņi te ir osvoboditeli. Mērkaķu attīstības līmenis.

Atbildēt

Vēsturnieks

25.07.2022. 20:46

»

Jurim

līdz šim nevienam nav izdevies satversmes dokumentu atrast un nav tādas informācijas ka tā būtu kādreiz pieņemta


Satversmes sapulces stenogrammas neesi lasījis, pajoliņ?

Atbildēt

Mx

25.07.2022. 19:52

»

Juris lauķim

Protams, ka Jums taisnība. Neviens nav bijis uz Marsa un tāda Marsa vispār nav


Kāds vēl Mars?! Pat uz Mēnesi neviens nekad nav lidojis.

Atbildēt

ммм

25.07.2022. 19:50

»

Vispirms

jālikvidē zagļu un aferistu bandas kas vada LV un viupirms Šlesers un visa viņa zagļu-valūtas spekulantu-bijušo čekas zinotaju kompanija


Precīzi! Interesanti, ko teiks Šlesers, kad tiks publicēti nelustrēto čekas smerdeļu saraksti?

Atbildēt

kārtība savā sētā

25.07.2022. 19:09

»

Lauku Vecis

A es riktiigi nesaprotu... Agraak tos pedinjus sitaam. Piemeeram, atejaas pie RIIGAS MODEEM. A ko, tagad vairs tochno nav briiv? Mauciiba. Lai atbrauc pie mums uz Ciblu, aatri tiksim galaa. CIBLA RULLEE


Cibla toč rullē. Pagasta bijusī vecene, tā kurai vīrs muitnieks, lielākie pagasta zemju īpašnieki, tos jau nesitam, tie savējie.

Atbildēt

Lauku Vecis

25.07.2022. 18:50

A es riktiigi nesaprotu... Agraak tos pedinjus sitaam. Piemeeram, atejaas pie RIIGAS MODEEM. A ko, tagad vairs tochno nav briiv? Mauciiba. Lai atbrauc pie mums uz Ciblu, aatri tiksim galaa. CIBLA RULLEE!

Atbildēt

lauķis

25.07.2022. 18:33

»

Juris lauķim

Protams, ka Jums taisnība. Neviens nav bijis uz Marsa un tāda Marsa vispār nav


Nu galīgi neveiksmīgs piemērs kas liecina par domāšanas problēmā.Te esot tiesiska valsts,tiesiskā valstī bez dokumentiem atbilstoši dokumentu juridiskā spēka likumam nekādas tiesiskas darbības nav iespējamas.Tā lūk marsieti.

Atbildēt

redz

25.07.2022. 18:26

»

Huntas trollis

LPV strauji zaudē saprātu esošajā Latvijas kara ekonomikā...


pievienot jau protams var, tikai ASV daļa tautas saceļas bez pievienošanas-savukārt LV tikai raksta pa lielam stulbus komentus ruskii mir stila..

Atbildēt

Juris lauķim

25.07.2022. 18:25

»

Jurim

līdz šim nevienam nav izdevies satversmes dokumentu atrast un nav tādas informācijas ka tā būtu kādreiz pieņemta


Protams, ka Jums taisnība. Neviens nav bijis uz Marsa un tāda Marsa vispār nav.

Atbildēt

Huntas trollis

25.07.2022. 17:58

LPV strauji zaudē saprātu esošajā Latvijas kara ekonomikā.

Satversmei jāpievieno rindas no ASV konstitūcijas, kas dod tautai ar iefočiem tokās sacelties pret tirāniju, valsts iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem. Vienlaikus mainot vēlēšanu sistēmu.

Tai vietā, lai LPV sāktu runāt par cilvēktiesību atjaunošanu Latvijā, LPV muld tukšu. Tautas vairs nav, jo nav cilvēku un vilvēktiesību. Ir pūlis.

Kā šiem kremļa škeseristiem Latvija var būt pirmā vietā bez cilvēktiesībām?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi