Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Čekisti un komunisti

19.07.2019. 07:54

»

tādi esam

Ušakovs pazudis! Varbūt aizbēdzis uz matušku Krieviju


Latvijā cits citu reklamē. Kā to dara Fanija Golda- Ilga Kreituse.

Atbildēt

zaļā

23.05.2019. 17:01

»

tādi esam

Ušakovs pazudis! Varbūt aizbēdzis uz matušku Krieviju


...balsošu par OIK un sadal. TĪKLU organizatoriem un KASIERIEM !!!

Atbildēt

tādi esam

23.05.2019. 10:54

Ušakovs pazudis! Varbūt aizbēdzis uz matušku Krieviju?
Skaidrs ir arī tas, ka latvieši, izņemot plānprātiņus, par šiem korumpētiem domes mantas izzadzējiem vairāk nebalsos.

Atbildēt

Vārnu ielas republika

22.05.2019. 18:58

»

Raiņa kraukļi

Zārks jau nevar palikt tukšā


Pareizi, biedri Ķirsi! Piķis no ministrijas nāk regulāri? Aiztures nav?

Atbildēt

Raiņa kraukļi

22.05.2019. 13:17

Zārks jau nevar palikt tukšā!!!

Atbildēt

grūti pateikt

22.05.2019. 12:14

»

atis

žetons autoram par bildi, super


..jā, bet ja pasaku; filmu par tēti Karlo un Buratīno ņem pa nopietno un īsto, ieliktās fotbildes jāmaina vietām...

Atbildēt

Tūlīt!

22.05.2019. 11:54

»

to Hmmm

I.Kreitusei būtu jānoskaidro šī viņas apgānītāja un apmelotāja IP adrese. Izteikšanās iespējas internetā nav visatļautība. Ja esi kaut cik drosmīgs (ga), tad piesakies ar savu uzvārdu


Lai Fanija Golda (Ilga Kreituse) pierāda ka Fanija Golda nav Ilga Kreituse.

Personu datu aizsardzība strādā ne tikai čekistu- komunistu- cionistu interesēs nolēpt savu noziegumu pēdas valsts amatos, bet arī strādā šo čekistu- komunistu- cionistu ienaidnieku interesēs. No kā izriet, ka I. Kreituse ir ienaidnieks latviešu tautu patiesajām interesēm un ienaidniekam hibrīdkara apstākļos, kad Fanija Golda (Ilga Kreituse) reklamē krievvalodīgo okupantu partiju demagoģiskā manierē, profesionāli perfekti, nav jāatklāj savs patiesais vārds. Kādēļ nav jāatklāj ir otrs iemesls - lai 4. maija čekistu- komunistu- cionistu kliķe nevarētu ar šo personu izrēķināties, izmantojot administratīvos resursus. Jo šī valsts ir nozagta un to nozaguši A. Kreituss, kurš figurē A. Lemberga krimināllietās kā Lemberga stipendiāts un starp zagļiem ir arī cionistu ideoloģe I. Kreituse ar visiem saviem meliem un demagoģiju.


Atbildēt

atis

22.05.2019. 10:10

žetons autoram par bildi, super!

Atbildēt

to Hmmm

22.05.2019. 09:10

»

Hmmm

Var jau Fanija Golda (zināms, ka tā ir Ilga Kreituse) mums te stāstīt sazin ko. Faktiski viss rakstā paustais ir visiem sen zināms, tāpat redzams un saprotams. Domājams, ka autores mērķis būtu atklāt kaut ko tādu, ko nezinām, bet faktiski raksta mērķis ir Saskaņas un N. Ušakova pirmsvēlēšanu reklāma...


I.Kreitusei būtu jānoskaidro šī viņas apgānītāja un apmelotāja IP adrese. Izteikšanās iespējas internetā nav visatļautība. Ja esi kaut cik drosmīgs (ga), tad piesakies ar savu uzvārdu!

Atbildēt

Par Gontarevu

22.05.2019. 09:08

»

Rīgas Siltumserviss

No latviešu medijiem ir pazudis Rīgas apkures simbols un RNP līderis Aivars Gontarevs, kurš ieguvis maģistra grādus vides un uzņēmējdarbības vadībā, kā arī tieslietās, ir bakalaura grāds tieslietās un nekustamā īpašuma pārvaldē un novērtēšanā


Cik iznākusi caur RNP sasakare ar Gontarevu, varu tekt tikai to labāko- nekavējoties tika saņemta atbilde, tika noorganizēts darbs, kā arī tika veikta perfekta darba izpilde. Pirmo reizi RNP reaģēja pozitīvi! Paldies Gontareva kungam!

Atbildēt

Hmmm

22.05.2019. 07:20

Var jau Fanija Golda (zināms, ka tā ir Ilga Kreituse) mums te stāstīt sazin ko. Faktiski viss rakstā paustais ir visiem sen zināms, tāpat redzams un saprotams. Domājams, ka autores mērķis būtu atklāt kaut ko tādu, ko nezinām, bet faktiski raksta mērķis ir Saskaņas un N. Ušakova pirmsvēlēšanu reklāma, atklājot Saskaņas "gudro taktiku un konsekvenci, kompetenci" politikā. Ne velti N. Ušakovs jau paziņojis, ka ar laiku Saskaņa būs valdībā.Redzams, ka Ilgas Kreituses, bij. čekistes un komunistes raksta mērķis ir pateikt, ka ar tūrisma finansēšanu no RD budžeta, izmantojot latvietes, kuras tika aizturētas, un citus latviešus, N. Ušakovs un Saskaņas vadība faktiski iegūtos līdzekļus no tūrisma reklamēšanas izmantojusi un izmanto Saskaņas iepriekšējām un esošajā Eiroparlamenta pirmsvēlēšanu reklāmā un tagad latviešu vēlētājs Saskaņai vairs nav vajadzīgs.Ja "fanīgās" I. Kreituses raksta mērķis būtu sabiedrības, nevis Saskaņas interesēs, tad "profesores" raksta tematika būtu pavisam cita.Tajā varētu analizēt tieši cionistu- komunistu- čekistu patiesos mērķus, kurus var turpināt uzskaitīt - valsts budžeta, RD budžeta izsaimniekošana, palielinot valsts un RD parādus ārvalstu bankām. Kaut kā par cionismu Latvijā un vispār politoloģe I. Kreituse nemil izteikties. Arī žurnālisti kā sazvērējušies nemīl uzdot šādus jautājumus I. Kreitusei. Turpat varētu cēloņsakarībās jautāt, vai un kāpēc tikai tagad ģenprokuratūra un KNAB saskatīja šīs Saskaņas shēmas ar "tūrisma naudu" Rīgas domē, kad vilciens jau aizgājis. Vilciens, kurā reāli sēž N. Ušakovs ceļā uz Eiroparlamentu. Nevis sēž īslaicīgajā aizturēšanas izolatorā.Izdarot sacinājumus, mēs redzētu, ka valsti, acīmredzot, pārvalda un kontrolē, kas skaidri redzams arī no rakstā minētās N. Ušakova priekšvēlēšanas kampaņas, Saskaņas gudro stratēģijas un taktikas, pavisam citi spēki no Krievijas vai ASV (starp tiem nepsatāv pretrunu, jo Krieviju un ASV faktiski kontrolē tas pats globālais cionisms) un tad rodas jautājums, vai tie paši spēki nekontrolē gan ģenprokuratūru un KNAB, jo visas tiesībstruktūru darbības ir bieži novēlotas un bezjēdzīgas, jo īstie organizatori un vainīgie iziet sveikā no saukšanas pie atbildības. Kā tas bija Rīdzenes sarunu kriminālprocesā un tagad ar N. Ušakovu RD vadībā. Ja I. Kreituse patiešām būtu politoloģijas profesore, viņai būtu jāuzdod un jāanalizē tieši šādi jautājumi, nevis jāreklamē Saskaņas gudro stratēģiju un taktiku, šoreiz piesmejot latviešu vēlētāju ar "tūrisma naudu".


"Fanīgās" I. Kreituses uzdevums faktiski būtu pareizi norādīt, ka N. Ušakovam jābūt bija bijis aizturētam kopā ar Vitu Jermaloviču un citiem vienlaikus, tad atkristu aizdomas par to, ka raksta mērķis ir N. Ušakova un Saskaņas gudro stratēģijas un taktikas reklāma.


Saprotams, ka bij. čekistei un komunistei I. Kreitusei vismaz anonīmi kā Fanijai Goldai jāpauž savs viedoklis, vismaz kaut kādā veidā reklamējot prokrievisko Saskaņu, cionistiski veicinot nesaskaņas un atklājot pretrunas interesēs starp krievvalodīgajiem un latviešiem par labu krievalodīgo Saskaņas gudro stratēģijai un taktikai.

Atbildēt

fakts

22.05.2019. 07:09

»

{GOLDA MEIRA}

Paldies foršās filmas par Buratīno,Bazilio un Alisi atgādināj. B E T manas paaudzes cilv. prot novērtēt saņemto CIEŅU VECUMDIENĀS un arī pratīs pateikt paldies Nilam par perfektu un ātru tikšanu galā ar spaisiem u. c. MŪSU LATVIJAS BĒRNU P R O B L Ē M Ā M. Te DAŽI MUĻĻAS 30 gadus vāvuļo par tautas slikto...


Ušakovs ne ar kādiem spaisiem galā netika, bet tikai uzrīkoja kārtējo pamanāmo šovu. Spaisu problēmu likvidēja Saeima un valdība pieņemot attiecīgus likumus un iekļaujot spaisus narkotiku sarakstos.

Atbildēt

cepiens parastais

22.05.2019. 06:32

»

kāda šķirba, par ko cepiens

"... darbiniekiem gandrīz puse ir bijuši aktīvi “Saskaņas” biedri un ziedotāji vai partijas politiķu radi. Šādu “politiski nodarbināto” partijas pārstāvju skaits ik gadu palielinājies...


naudas mazg., skaloš. u.tml. izdarību pulciņi ( t.s. p a r t i j a s ) PILNĪGI VISAS rullē likumōs noteiktajā KĀRTĪBĀ

Atbildēt

{GOLDA MEIRA}

22.05.2019. 05:34

Paldies foršās filmas par Buratīno,Bazilio un Alisi atgādināj. B E T manas paaudzes cilv. prot novērtēt saņemto CIEŅU VECUMDIENĀS un arī pratīs pateikt paldies Nilam par perfektu un ātru tikšanu galā ar spaisiem u. c. MŪSU LATVIJAS BĒRNU P R O B L Ē M Ā M. Te DAŽI MUĻĻAS 30 gadus vāvuļo par tautas slikto atmiņu u. c. //mazspējām//. Vēlam veiksmi VĀVUĻOŠANĀ vēl 100 gadus !!!

Atbildēt

Rīgas Siltumserviss

22.05.2019. 04:54

No latviešu medijiem ir pazudis Rīgas apkures simbols un RNP līderis Aivars Gontarevs, kurš ieguvis maģistra grādus vides un uzņēmējdarbības vadībā, kā arī tieslietās, ir bakalaura grāds tieslietās un nekustamā īpašuma pārvaldē un novērtēšanā.

Atbildēt

pareizais

22.05.2019. 00:59

Merikam triju pirkstu kombināciju!

Atbildēt

Soņa, ukrainvalodīgā

22.05.2019. 00:53

»

eh

ušaka šaika izdarījusi lāča pakalpojumu krievvalodīgiem


Tie ir meli un aplamības, ka "Nils aizstāv krievvalodīgos Latvijas iedzīvotājus". kapitālisma apstākļos nav iespējams etniski sadalīt aizstāvāmos un aizstāvēt atseviškus etniskos grupējumus. Kapitālisma vienādi slauc visas tautības. Politiskā aizstāvība - tā ir tukša muldēšana un populisms, kas neko krieviem nedod, tā drīzāk vedina uz naida kurināšanu, šķelšanu, kas kaitē visām tautībām Latvijā, ne mazāk krieviem.

Tā, ka krievi, mostieties no politiskā marasma, kas mums visiem mauc maisu galvā. Politiskā norobežošana - skatieties, ko tā dara un uz kurieni ved Ziemeļkorejā, Venecuēlā un kā grauj Ukrainu, Krimu! Visa norebežošanas politika skaidri izpaužas arī NA - TB/LNNK politiskajā murgā. Nebūtu bijis šo divu partiju, Latvija būtu vismaz tuvu klāt Igaunijas attīstībai. Bet abu šo partiju idiotisms ved Latviju uz nekurieni. Tas izdevīgi krieviem? Tas izdevīgi latviešiem? Nevienam nav izdevīg! Tas ved uz nabadzības saglabāšanu, uz tautas izlaupīšanau, jo naida uzkurināšana grauj valsts ekonomiku.

Atbildēt

kāda šķirba, par ko cepiens

22.05.2019. 00:09

"... darbiniekiem gandrīz puse ir bijuši aktīvi “Saskaņas” biedri un ziedotāji vai partijas politiķu radi. Šādu “politiski nodarbināto” partijas pārstāvju skaits ik gadu palielinājies..."
Nomainiet partijas nosaukumu uz jebkuru citu un rakstītais būs 100% taisnība par visām ministrijām, visām partijām visas valsts mērogā!

Atbildēt

nu ja

21.05.2019. 22:39

NA un Vienotība, kanKariņiešu kliķe ir nodarījuši Latvijai daudz vairāk ĻAUNUMA kā Ušakovs

Atbildēt

Tad

21.05.2019. 22:26

jau redzēs. Letiņi ir tik stulbi, ka nespēj atšķirt partiju Saskaņa , kas ir ievēlēta Saeimā, no šīs partijas kā viena koalīcijas pārstāvja RD. Labi, ka patrioti cīnījās par tautības ierakstu pasē, nostaļģijā pēc PSRS. Tagad pēc ieraksta pasē var noteikt diagnozi. Būsim pārsteigti par latviešu atbalstu Saskaņai, jo tādas stulbības kā "latviskās partijas " sastrādājušas, vēl vēsturē nav redzētas.

Atbildēt

Dauka

21.05.2019. 21:18

»

Fēlis

Smagais ūdens


Nano...

Atbildēt

Fēlis

21.05.2019. 20:51

»

Fēlis

Smagais ūdens


Atkal kaut kāds pederasts onanē uz mana nika. Kaut tev pakaļcaurums izkalstu, pasīvais mērgli!

Atbildēt

Samuels

21.05.2019. 20:46

Runā, ka pakojot mantas, jo , kopš izmests no RD priekšnieka amata, t.s. "draugs no Krievijas" liekot izvākties no Mežaparka mājas. Kam vajadzīgs cilvēks, kuram pakausī elpo tiesa un KNAB...un restes.

Atbildēt

tak

21.05.2019. 20:03

Ušakovs jau sen nerunā ar latviešu žurnālistiem, gadiem bija tik izkārtne aiz Amerika muguras. par ne pozitīvām lietām Ušakovs nerunāja.

Atbildēt

eh

21.05.2019. 20:01

ušaka šaika izdarījusi lāča pakalpojumu krievvalodīgiem.

Atbildēt

nevis sādža

21.05.2019. 19:59

bet "ušaka šaika"

Atbildēt

vēsture

21.05.2019. 17:35

Naciķi Birka un Aksenoka laikā zaga vairāk.

Atbildēt

iespējams,ka

21.05.2019. 16:42

baidās no cilvēkiem...

Atbildēt

Fēlis

21.05.2019. 16:36

»

Saška

Kārtējais ūdens bez seguma


Smagais ūdens.

Atbildēt

Saška

21.05.2019. 15:40

Kārtējais ūdens bez seguma.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...