Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Čekisti un komunisti

19.07.2019. 06:54

»

tādi esam

Ušakovs pazudis! Varbūt aizbēdzis uz matušku Krieviju


Latvijā cits citu reklamē. Kā to dara Fanija Golda- Ilga Kreituse.

Atbildēt

zaļā

23.05.2019. 16:01

»

tādi esam

Ušakovs pazudis! Varbūt aizbēdzis uz matušku Krieviju


...balsošu par OIK un sadal. TĪKLU organizatoriem un KASIERIEM !!!

Atbildēt

tādi esam

23.05.2019. 09:54

Ušakovs pazudis! Varbūt aizbēdzis uz matušku Krieviju?
Skaidrs ir arī tas, ka latvieši, izņemot plānprātiņus, par šiem korumpētiem domes mantas izzadzējiem vairāk nebalsos.

Atbildēt

Vārnu ielas republika

22.05.2019. 17:58

»

Raiņa kraukļi

Zārks jau nevar palikt tukšā


Pareizi, biedri Ķirsi! Piķis no ministrijas nāk regulāri? Aiztures nav?

Atbildēt

Raiņa kraukļi

22.05.2019. 12:17

Zārks jau nevar palikt tukšā!!!

Atbildēt

grūti pateikt

22.05.2019. 11:14

»

atis

žetons autoram par bildi, super


..jā, bet ja pasaku; filmu par tēti Karlo un Buratīno ņem pa nopietno un īsto, ieliktās fotbildes jāmaina vietām...

Atbildēt

Tūlīt!

22.05.2019. 10:54

»

to Hmmm

I.Kreitusei būtu jānoskaidro šī viņas apgānītāja un apmelotāja IP adrese. Izteikšanās iespējas internetā nav visatļautība. Ja esi kaut cik drosmīgs (ga), tad piesakies ar savu uzvārdu


Lai Fanija Golda (Ilga Kreituse) pierāda ka Fanija Golda nav Ilga Kreituse.

Personu datu aizsardzība strādā ne tikai čekistu- komunistu- cionistu interesēs nolēpt savu noziegumu pēdas valsts amatos, bet arī strādā šo čekistu- komunistu- cionistu ienaidnieku interesēs. No kā izriet, ka I. Kreituse ir ienaidnieks latviešu tautu patiesajām interesēm un ienaidniekam hibrīdkara apstākļos, kad Fanija Golda (Ilga Kreituse) reklamē krievvalodīgo okupantu partiju demagoģiskā manierē, profesionāli perfekti, nav jāatklāj savs patiesais vārds. Kādēļ nav jāatklāj ir otrs iemesls - lai 4. maija čekistu- komunistu- cionistu kliķe nevarētu ar šo personu izrēķināties, izmantojot administratīvos resursus. Jo šī valsts ir nozagta un to nozaguši A. Kreituss, kurš figurē A. Lemberga krimināllietās kā Lemberga stipendiāts un starp zagļiem ir arī cionistu ideoloģe I. Kreituse ar visiem saviem meliem un demagoģiju.


Atbildēt

atis

22.05.2019. 09:10

žetons autoram par bildi, super!

Atbildēt

to Hmmm

22.05.2019. 08:10

»

Hmmm

Var jau Fanija Golda (zināms, ka tā ir Ilga Kreituse) mums te stāstīt sazin ko. Faktiski viss rakstā paustais ir visiem sen zināms, tāpat redzams un saprotams. Domājams, ka autores mērķis būtu atklāt kaut ko tādu, ko nezinām, bet faktiski raksta mērķis ir Saskaņas un N. Ušakova pirmsvēlēšanu reklāma...


I.Kreitusei būtu jānoskaidro šī viņas apgānītāja un apmelotāja IP adrese. Izteikšanās iespējas internetā nav visatļautība. Ja esi kaut cik drosmīgs (ga), tad piesakies ar savu uzvārdu!

Atbildēt

Par Gontarevu

22.05.2019. 08:08

»

Rīgas Siltumserviss

No latviešu medijiem ir pazudis Rīgas apkures simbols un RNP līderis Aivars Gontarevs, kurš ieguvis maģistra grādus vides un uzņēmējdarbības vadībā, kā arī tieslietās, ir bakalaura grāds tieslietās un nekustamā īpašuma pārvaldē un novērtēšanā


Cik iznākusi caur RNP sasakare ar Gontarevu, varu tekt tikai to labāko- nekavējoties tika saņemta atbilde, tika noorganizēts darbs, kā arī tika veikta perfekta darba izpilde. Pirmo reizi RNP reaģēja pozitīvi! Paldies Gontareva kungam!

Atbildēt

Hmmm

22.05.2019. 06:20

Var jau Fanija Golda (zināms, ka tā ir Ilga Kreituse) mums te stāstīt sazin ko. Faktiski viss rakstā paustais ir visiem sen zināms, tāpat redzams un saprotams. Domājams, ka autores mērķis būtu atklāt kaut ko tādu, ko nezinām, bet faktiski raksta mērķis ir Saskaņas un N. Ušakova pirmsvēlēšanu reklāma, atklājot Saskaņas "gudro taktiku un konsekvenci, kompetenci" politikā. Ne velti N. Ušakovs jau paziņojis, ka ar laiku Saskaņa būs valdībā.Redzams, ka Ilgas Kreituses, bij. čekistes un komunistes raksta mērķis ir pateikt, ka ar tūrisma finansēšanu no RD budžeta, izmantojot latvietes, kuras tika aizturētas, un citus latviešus, N. Ušakovs un Saskaņas vadība faktiski iegūtos līdzekļus no tūrisma reklamēšanas izmantojusi un izmanto Saskaņas iepriekšējām un esošajā Eiroparlamenta pirmsvēlēšanu reklāmā un tagad latviešu vēlētājs Saskaņai vairs nav vajadzīgs.Ja "fanīgās" I. Kreituses raksta mērķis būtu sabiedrības, nevis Saskaņas interesēs, tad "profesores" raksta tematika būtu pavisam cita.Tajā varētu analizēt tieši cionistu- komunistu- čekistu patiesos mērķus, kurus var turpināt uzskaitīt - valsts budžeta, RD budžeta izsaimniekošana, palielinot valsts un RD parādus ārvalstu bankām. Kaut kā par cionismu Latvijā un vispār politoloģe I. Kreituse nemil izteikties. Arī žurnālisti kā sazvērējušies nemīl uzdot šādus jautājumus I. Kreitusei. Turpat varētu cēloņsakarībās jautāt, vai un kāpēc tikai tagad ģenprokuratūra un KNAB saskatīja šīs Saskaņas shēmas ar "tūrisma naudu" Rīgas domē, kad vilciens jau aizgājis. Vilciens, kurā reāli sēž N. Ušakovs ceļā uz Eiroparlamentu. Nevis sēž īslaicīgajā aizturēšanas izolatorā.Izdarot sacinājumus, mēs redzētu, ka valsti, acīmredzot, pārvalda un kontrolē, kas skaidri redzams arī no rakstā minētās N. Ušakova priekšvēlēšanas kampaņas, Saskaņas gudro stratēģijas un taktikas, pavisam citi spēki no Krievijas vai ASV (starp tiem nepsatāv pretrunu, jo Krieviju un ASV faktiski kontrolē tas pats globālais cionisms) un tad rodas jautājums, vai tie paši spēki nekontrolē gan ģenprokuratūru un KNAB, jo visas tiesībstruktūru darbības ir bieži novēlotas un bezjēdzīgas, jo īstie organizatori un vainīgie iziet sveikā no saukšanas pie atbildības. Kā tas bija Rīdzenes sarunu kriminālprocesā un tagad ar N. Ušakovu RD vadībā. Ja I. Kreituse patiešām būtu politoloģijas profesore, viņai būtu jāuzdod un jāanalizē tieši šādi jautājumi, nevis jāreklamē Saskaņas gudro stratēģiju un taktiku, šoreiz piesmejot latviešu vēlētāju ar "tūrisma naudu".


"Fanīgās" I. Kreituses uzdevums faktiski būtu pareizi norādīt, ka N. Ušakovam jābūt bija bijis aizturētam kopā ar Vitu Jermaloviču un citiem vienlaikus, tad atkristu aizdomas par to, ka raksta mērķis ir N. Ušakova un Saskaņas gudro stratēģijas un taktikas reklāma.


Saprotams, ka bij. čekistei un komunistei I. Kreitusei vismaz anonīmi kā Fanijai Goldai jāpauž savs viedoklis, vismaz kaut kādā veidā reklamējot prokrievisko Saskaņu, cionistiski veicinot nesaskaņas un atklājot pretrunas interesēs starp krievvalodīgajiem un latviešiem par labu krievalodīgo Saskaņas gudro stratēģijai un taktikai.

Atbildēt

fakts

22.05.2019. 06:09

»

{GOLDA MEIRA}

Paldies foršās filmas par Buratīno,Bazilio un Alisi atgādināj. B E T manas paaudzes cilv. prot novērtēt saņemto CIEŅU VECUMDIENĀS un arī pratīs pateikt paldies Nilam par perfektu un ātru tikšanu galā ar spaisiem u. c. MŪSU LATVIJAS BĒRNU P R O B L Ē M Ā M. Te DAŽI MUĻĻAS 30 gadus vāvuļo par tautas slikto...


Ušakovs ne ar kādiem spaisiem galā netika, bet tikai uzrīkoja kārtējo pamanāmo šovu. Spaisu problēmu likvidēja Saeima un valdība pieņemot attiecīgus likumus un iekļaujot spaisus narkotiku sarakstos.

Atbildēt

cepiens parastais

22.05.2019. 05:32

»

kāda šķirba, par ko cepiens

"... darbiniekiem gandrīz puse ir bijuši aktīvi “Saskaņas” biedri un ziedotāji vai partijas politiķu radi. Šādu “politiski nodarbināto” partijas pārstāvju skaits ik gadu palielinājies...


naudas mazg., skaloš. u.tml. izdarību pulciņi ( t.s. p a r t i j a s ) PILNĪGI VISAS rullē likumōs noteiktajā KĀRTĪBĀ

Atbildēt

{GOLDA MEIRA}

22.05.2019. 04:34

Paldies foršās filmas par Buratīno,Bazilio un Alisi atgādināj. B E T manas paaudzes cilv. prot novērtēt saņemto CIEŅU VECUMDIENĀS un arī pratīs pateikt paldies Nilam par perfektu un ātru tikšanu galā ar spaisiem u. c. MŪSU LATVIJAS BĒRNU P R O B L Ē M Ā M. Te DAŽI MUĻĻAS 30 gadus vāvuļo par tautas slikto atmiņu u. c. //mazspējām//. Vēlam veiksmi VĀVUĻOŠANĀ vēl 100 gadus !!!

Atbildēt

Rīgas Siltumserviss

22.05.2019. 03:54

No latviešu medijiem ir pazudis Rīgas apkures simbols un RNP līderis Aivars Gontarevs, kurš ieguvis maģistra grādus vides un uzņēmējdarbības vadībā, kā arī tieslietās, ir bakalaura grāds tieslietās un nekustamā īpašuma pārvaldē un novērtēšanā.

Atbildēt

pareizais

21.05.2019. 23:59

Merikam triju pirkstu kombināciju!

Atbildēt

Soņa, ukrainvalodīgā

21.05.2019. 23:53

»

eh

ušaka šaika izdarījusi lāča pakalpojumu krievvalodīgiem


Tie ir meli un aplamības, ka "Nils aizstāv krievvalodīgos Latvijas iedzīvotājus". kapitālisma apstākļos nav iespējams etniski sadalīt aizstāvāmos un aizstāvēt atseviškus etniskos grupējumus. Kapitālisma vienādi slauc visas tautības. Politiskā aizstāvība - tā ir tukša muldēšana un populisms, kas neko krieviem nedod, tā drīzāk vedina uz naida kurināšanu, šķelšanu, kas kaitē visām tautībām Latvijā, ne mazāk krieviem.

Tā, ka krievi, mostieties no politiskā marasma, kas mums visiem mauc maisu galvā. Politiskā norobežošana - skatieties, ko tā dara un uz kurieni ved Ziemeļkorejā, Venecuēlā un kā grauj Ukrainu, Krimu! Visa norebežošanas politika skaidri izpaužas arī NA - TB/LNNK politiskajā murgā. Nebūtu bijis šo divu partiju, Latvija būtu vismaz tuvu klāt Igaunijas attīstībai. Bet abu šo partiju idiotisms ved Latviju uz nekurieni. Tas izdevīgi krieviem? Tas izdevīgi latviešiem? Nevienam nav izdevīg! Tas ved uz nabadzības saglabāšanu, uz tautas izlaupīšanau, jo naida uzkurināšana grauj valsts ekonomiku.

Atbildēt

kāda šķirba, par ko cepiens

21.05.2019. 23:09

"... darbiniekiem gandrīz puse ir bijuši aktīvi “Saskaņas” biedri un ziedotāji vai partijas politiķu radi. Šādu “politiski nodarbināto” partijas pārstāvju skaits ik gadu palielinājies..."
Nomainiet partijas nosaukumu uz jebkuru citu un rakstītais būs 100% taisnība par visām ministrijām, visām partijām visas valsts mērogā!

Atbildēt

nu ja

21.05.2019. 21:39

NA un Vienotība, kanKariņiešu kliķe ir nodarījuši Latvijai daudz vairāk ĻAUNUMA kā Ušakovs

Atbildēt

Tad

21.05.2019. 21:26

jau redzēs. Letiņi ir tik stulbi, ka nespēj atšķirt partiju Saskaņa , kas ir ievēlēta Saeimā, no šīs partijas kā viena koalīcijas pārstāvja RD. Labi, ka patrioti cīnījās par tautības ierakstu pasē, nostaļģijā pēc PSRS. Tagad pēc ieraksta pasē var noteikt diagnozi. Būsim pārsteigti par latviešu atbalstu Saskaņai, jo tādas stulbības kā "latviskās partijas " sastrādājušas, vēl vēsturē nav redzētas.

Atbildēt

Dauka

21.05.2019. 20:18

»

Fēlis

Smagais ūdens


Nano...

Atbildēt

Fēlis

21.05.2019. 19:51

»

Fēlis

Smagais ūdens


Atkal kaut kāds pederasts onanē uz mana nika. Kaut tev pakaļcaurums izkalstu, pasīvais mērgli!

Atbildēt

Samuels

21.05.2019. 19:46

Runā, ka pakojot mantas, jo , kopš izmests no RD priekšnieka amata, t.s. "draugs no Krievijas" liekot izvākties no Mežaparka mājas. Kam vajadzīgs cilvēks, kuram pakausī elpo tiesa un KNAB...un restes.

Atbildēt

tak

21.05.2019. 19:03

Ušakovs jau sen nerunā ar latviešu žurnālistiem, gadiem bija tik izkārtne aiz Amerika muguras. par ne pozitīvām lietām Ušakovs nerunāja.

Atbildēt

eh

21.05.2019. 19:01

ušaka šaika izdarījusi lāča pakalpojumu krievvalodīgiem.

Atbildēt

nevis sādža

21.05.2019. 18:59

bet "ušaka šaika"

Atbildēt

vēsture

21.05.2019. 16:35

Naciķi Birka un Aksenoka laikā zaga vairāk.

Atbildēt

iespējams,ka

21.05.2019. 15:42

baidās no cilvēkiem...

Atbildēt

Fēlis

21.05.2019. 15:36

»

Saška

Kārtējais ūdens bez seguma


Smagais ūdens.

Atbildēt

Saška

21.05.2019. 14:40

Kārtējais ūdens bez seguma.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Un kā ar latviešu valodu sokas pašam „sabiedriskajam medijam”?

FotoKopā ar valodniekiem LTV raidījums “Aizliegtais paņēmiens” izveidojis 15 izplatītāko valodas kļūdu sarakstu un publicējis to. Lasītājiem ir lieliska iespēja pārliecināties, kā ar latviešu valodu sokas pašam LSM. Saglabāta oriģinālā versija. Vērts pievērst uzmanību Nr.12, Nr.7 un Nr.4.
Lasīt visu...

21

Jaunā konservatīvā partija šūpo valdību

FotoParasti politikas vērotājiem vasara ir diezgan garlaicīgs laika posms, jo Saeimas deputātiem ir garās brīvdienas un arī citi politiķi un vadoši ierēdņi izbauda atvaļinājumu. Tomēr šī vasara ir atšķirīga – to nosaka ne tikai izveidojusies krīze Rīgas domē, bet arī skandāli un skaļās emocijas valdībā.
Lasīt visu...

12

Totālā kontrole

FotoDaudz ir dzirdēts par sazvērestībām, un ir pat tāds ironisks apzīmējums – sazvērestību teorijas. Vai tiešām jūs domājat, ka sazvērestības nekad nav notikušas? Teiksiet - ir, bet tas bija sen un vairs nav taisnība.
Lasīt visu...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

Fotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes...

Foto

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

Iesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

Rietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī...

Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...