Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hi hi

26.09.2019. 19:24

»

kaut kur jau viņi komunismu ceļ

varbūt venecuēlā


janki pajols,atradis ko jokot??????????!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Lauku pāķis

25.09.2019. 23:20

Fanij neķer kreņķi drīz viņus iespējams atmodinās naciķi ,jo tiem ari vajag atgūt kaut minimālu popularitāti un kaut kad jau atkal "pacelsies" jautājums par pieminekli uzvaras parkā... i naciķi, i saskaņa būs atkal labi paēduši pie treknās siles...

Atbildēt

kaut kur jau viņi komunismu ceļ

25.09.2019. 20:01

varbūt venecuēlā????????????????????

Atbildēt

Ilga Gore

25.09.2019. 18:42

Naktis redzu sapnus ...Nelaikis Grütups un nelaike Ita Kazakevica dod man savas kurpes.Pa kreisi vai pa labi, kuras lai nemu?

Atbildēt

Ilga Golda

25.09.2019. 17:49

Mani tracina tas, ka es, gudra, profesore, mācu kā mācīties un kā strādāt, bet mani neatzīt par gudru, neņem amatos. Visi tie, kuri uzdodas par gudriem un netiek atzīti, brūk virsū katram, kuram var iekost. Tā man, Ilgai, sanāk, kožu cik varu, lai vietvietām tas izskatās muļķīgi. Ko darīt, peldu. sanāk, ka mani studenti nav gudri. Kas tas ir - vai tas, ka es slikti, aplami mācu, pati stulba un gribu izlikties gudra, tādēļ braucu un maucu virsū tiem jaunajiem.

Atbildēt

Latvis

25.09.2019. 11:43

Satrauciens jau ir konservatīvajās partijās, kas nav pildījušas savus sociāldemokrātiskos solījumus, ko arī konservatori nevarēja, negribēja. Tauta ir muļķota 30 gadus un ja tagad nabagi nobalsos par Saskaņu un būs 51% saeimā? Tā tak labējiem katastrofa! Sāks ķert lielā atkata ņēmājus un tādi 7% trolejbusu iepirkumā būs sīkumi ar 50%-70% celtniecībā, ceļos.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

24.09.2019. 22:51

Fanija Golda ir krievžīdu čekas rupors, kura jauc gaisu greizi pasniedzot notikumus, lai tikai latvietis neiedomātos prasīt Tiesiskuma atjaunošanu- dekolonizāciju !---------Sandras Kalnietes variants !!!

Kas notiek, ja de-sinhronizē Laiku ar Notikumu ? Lūk, kas notiek: “Latvieši nekad nav dzīvojuši tik labi kā šodien !”, paziņo noziedzniece Kalniete, protams, ar sava onkuļa muti.

Šo Laika un Notikumu/Apstākļu de- sinhronizāciju veic komunisti, lai sagrozītu Patiesību un slēptu savus noziegumus, kas tika/tiek veikti pret latviešu tautu.

Mēs zinām, ka: komunisms bija nekas cits, kā slēpts jūdaisma totalitārisms ! Tātad, komunisti ir jūdaisma ideoloģijas īstenotāji ! Ko mēs redzam uz šīs MATRICAS titul bildes ? Pareizi, visus kā viens- komunistus.

Bet, tagad sinhronizēsim Laiku ar Notikumiem un paskatīsimies kāda izskatās PATIESĪBA:

“1939. gadā latvieši, Kārļa Ulmaņa vadībā, attiecībā pret citām Eiropas tautām, dzīvoja tik labi kā nekad agrāk, atradās PĀRTICĪBAS AVANGARDĀ- starp 1 – 7 vietu pasaulē !”(Plauka un zēla visas iespējamās tautsaimniecības nozares ! Svešzemnieki uz Latviju brauca piepelnīties)

“2019. gadā latvieši, 4. maija žīd- komunistiskās kliķes vadībā, attiecībā pret citām Eiropas tautām, dzīvo tik slikti kā nekad, dalot 1 – 3 vietu no beigām !” (Ir izlaupīts ne tikai K. Ulmaņa Latvijas mantojums, bet arī tas, kas tika radīts okupācijas laikā un 50% darba spējīgā tauta izdzīta no Dzimtenes) Šo manis sacīto 2019. g. apstiprināja EK !!!

Un tagad bez tabu par Sandru Kalnieti: Puslatviete, komuniste, kura Atmodas periodā “trinot savu kājstarpi”(tāpat kā Elita Veidemane un Solvita Āboltiņa) ar krievu čekistiem, pelnīja savu vietu hazāržīdu politiskajā elitē. Bija un ir vēl šodien algota KGB darbiniece.

Atbildēt

biedrs

24.09.2019. 22:32

Saskaņa kopumā nav nogurusi, bet gan Saeimas deputāti ir aptaukojušies un apmierināti ar mierīgu dzīvi 4gadu garumā. Ušakovs ir ievēlēts EP un varēs konsultēt no saviem augstumiem, bet ne vadīt. Atrast nākamo harizmātisko līderi būs grūts darbs un Kongress to neatrisinās. Jāmeklē!

Atbildēt

Cīņa ar vējdzirnavām

24.09.2019. 21:48

»

NON

viss plūst un viss mainās, "bites" aizlidoja, sociālisti arī pazuda tā, ka nekas nav mūžīgs. Un dalīšanās nav pārgrupēšanās. Bet ko tur, drīz vien mēs atkal gāzīsim apkārt vēlēšanu iecirkņus dienā, kad "Saskaņai" ir iespējamas chance tā, ka skatīsimies


"dalīšanās nav pārgrupēšanās..."
S dalīšanās ir Sx2 vienas vietā, kas pirms vēlēšanām visticamāk, atkal saies kopā.
Nirnbergai. Izvēle - dziesmotā revolūcija nevar atrisināt tiesību pārkāpumu saknē, bez pamudinājuma no malas.

Atbildēt

Nirnberga1

24.09.2019. 21:24

»

Nirnberga2

Analizēt Latvijas valstij nepiederošo personu rīcību ir tik pat neauglīga nodarbe kā centieni izsmelt jūru ar daGšiņu...


Tika tiesāts nacisms,bet ne nacisma radītāji.Komunisms netiks tiesāts,jo,tad atklāsies ka komunisma un nacisma radītāji ir vieni un tie paši,cionisti.

Atbildēt

Nirnberga2

24.09.2019. 20:43

Analizēt Latvijas valstij nepiederošo personu rīcību ir tik pat neauglīga nodarbe kā centieni izsmelt jūru ar daGšiņu.
Katrs tiesību pārkāpums ir jālikvidē saknē un tā ir 1940 gada okupācija, bet mums piedāvā bezgalīgu cīņu ar okupācijas sekām un tās neatņemamos pavadoņus, mūžīgo trūkumu, melīgumu un kolektīvā parazītisma bezatbildību.
Parādiet kaut vienu zemes pleķi uz planētas, kur sarkanās sērgas apsēsto vadībā,valdītu labklājība.

Atbildēt

švamme

24.09.2019. 20:11

Well to be perfectly honest, in my humble opinion, of course without offending anyone who thinks differently from my point of view, but also by looking into this matter in a different perspective and without being condemning of one's view's and by trying to make it objectified, and by considering each and every one's valid opinion, I honestly believe that I completely forgot what I was going to say.
Mans tulkojums... Piesakās, kas ir kaut ko ieguvis no šā izlasīšanas !!! Kā arī no citiem kreituses rakstiem..??

Atbildēt

NON

24.09.2019. 19:11

»

Ka tik ne taa

Kaadas mu'l'kiibas! Saska'na nogurusi. Taa ir tikai taada paargrupee'sanaas pauze. Iedibinaataa sisteema bez saska'nas veidiigajiem nemaz nevar pastaaveet. Citaadi jau to aitu baru uz veelee'sanaam nevarees dabuut! Ar ko tad pirms veelee'sanaam baidiis latvie'sus? Un ko tad piedaavaas krieviem kaa vi...


viss plūst un viss mainās, "bites" aizlidoja, sociālisti arī pazuda tā, ka nekas nav mūžīgs. Un dalīšanās nav pārgrupēšanās. Bet ko tur, drīz vien mēs atkal gāzīsim apkārt vēlēšanu iecirkņus dienā, kad "Saskaņai" ir iespējamas chance tā, ka skatīsimies....

Atbildēt

Ka tik ne taa

24.09.2019. 17:45

Kaadas mu'l'kiibas! Saska'na nogurusi. Taa ir tikai taada paargrupee'sanaas pauze. Iedibinaataa sisteema bez saska'nas veidiigajiem nemaz nevar pastaaveet. Citaadi jau to aitu baru uz veelee'sanaam nevarees dabuut! Ar ko tad pirms veelee'sanaam baidiis latvie'sus? Un ko tad piedaavaas krieviem kaa vi'nu glaabeejus par ko jaaskrien balsot?! Taa, ka velti raksta autore te par saska'nu uztraucas.

Atbildēt

MADAMA MAUZERE

24.09.2019. 17:38

ASV atvelk militàràs bàzes no Vàcijas uz Poliju .
Polijas pilsoni sanems bezvïzu iebrauksanu ASV.
Bet Fanija Golda gaida iebrauksanas vïzu no
Ljurbanovica ? Vai tad Aivars vairs nespéj iebraukt? Eiropas sarkanie komisàri ar Vàciju prieksgalà preséja Poliju,
bet presésana beigusies ,tà kà Polija un ASV vakar
noslédza lïgumu.Tramps taisa àrpolitiku ari saviem sabiedrotajiem ,bet Ilga un Aivars pirz dïvànà un gaida MESIJU péc Pétera Stuckas lïdzibas .Nozélojamie agenti

Atbildēt

Patriotiskais gars

24.09.2019. 17:00

sorosnaziki vairs nevelk,bankas un oiki,nodzīts zirga.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.09.2019. 16:42

Iemesls ir banāls. Apzagās tāpat kā visi citi!

Atbildēt

voila

24.09.2019. 16:38

šķelšanās ir pirmā norieta pazīme, gandrīz visu partiju diagnoze, kuras mums reiz bija....

Atbildēt

nu gnu

24.09.2019. 16:16

nogurusi jo apdisusies..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...