Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Juris

23.10.2019. 08:55

Vispirms koalīcijas partijām vajadzētu atzīties, kuri nelietīgie naudasmaisi, līdz šim, tās ir ar ziedojumiem šantažējuši, lai JKP, Jaunā Vienotība, Attīstībai Par, Nacionālā Apvienība, KPV.LV darbotos tikai viņu interesēs un tagad minētās partijas no šo nelietīgo naudasmaisu ietekmes tiktu vaļā. Konkrētos uzvārdus!

Atbildēt

K

21.10.2019. 22:19

»

Atpakaļrāpulis

Konstantīnam Čakstem ,Ludvigam Bolšteinam u.c.atdotu visu. Pašreizējiem ne kapeiku--izklakarēs


Čakstes radi, intervijā stāstīja par savu bērnību: Čakstem bija kaplone, virēja (mūsdienās sauktu par personīgo pavāru), aukle, šoferis, drēbju mazgātāja..... nez vai tu vispār zini, ka tieši šie čakstesveidīgie bija pašiedomātās ,,'poltiskās elites''pirmsācēji Latvijā, kas tieši tāpat kā tagad Latvijas pašiedomātā,,politelite'' dzīvoja atrauti no tautas??? Tai pat laika čakstveidīgo varas laikā ciematos bija pa 2 nabagmājas, pilnas ar valsts absolūti aizmirstiem cilvēkiem, kad čakstveidīgie frakās un viņu kundzes kažokādās ballējās pa operu, akurāt kā tagad ballējas varas elite''pa operu, Merķeļa ielas namu un Rundāles pili, teatriem. Tu to zini?

Atbildēt

Badakàsis & Laimes Màte

20.10.2019. 14:01

Za Rodinu ,za Stalina ,
Za Anjku ,za Vanjku!

Atbildēt

Partiju finansēšanas palielināšana ir naudas atmazgāšana

20.10.2019. 11:49

Partiju finansēšanas palielināšana ir naudas atmazgāšana
caur reklāmu kampaņām un reklāmu firmām pirmsvēlēšanu stadijā. Naudas plūsma sekojoša : valsts budžets- partiju kase- reklāmas birojs - partiju melnā kase (Kampara tumbočka).

Atbildēt

Siguldietis

19.10.2019. 17:06

»

lauķis

Partijas jāpārstāj finansēt no nodokļu maksātāju naudas,tikai biedru naudas,un nekādi ziedojumi


Pilnīgi pareizi, tikai no biedru naudas un nekā citādi. Es maksāju nodokļus un nevēlos, ka tos izkleķerē partiju bosi.

Atbildēt

Bordāns no cionistiem kopš Kluba 21 laikiem

19.10.2019. 16:27

»

bratka

Gods un slava Bordana partijai,vienīgā partija kura cīnās ar sarkaniem cekistiem


vecie komunisti, čekisti ir vienas sūdvaboles divi spārni. Tā visa operativņiku Duraša, Potapovas virzība, kritizējot varu, ir varas pašas imitācija, lai nezaudētu varu. Tāpat vara iespaido Navaļņiju Krievijā, lai laikus sagatavotu Putina varas oligarhiem cienīgu nomaiņu, nezaudējot varu. Navaļnijam ļauj kritizēt Putina režīmu. Tāpat izrēķinās ar cionistu Bordānu Latvijā, audzējot viņa politisko reitingu nākošajām vēlēšanām. Ari Durašam ierosina krimlietu formāli.

Nevar pati sistēma radīt sev pretiniekus, sistēma var radīt tikai sistēmu uzturošu - paliks, kas pārmainās. Rainis

Atbildēt

bratka

19.10.2019. 15:14

Gods un slava Bordana partijai,vienīgā partija kura cīnās ar sarkaniem cekistiem.

Atbildēt

Atpakaļrāpulis

18.10.2019. 23:15

Konstantīnam Čakstem ,Ludvigam Bolšteinam u.c.atdotu visu. Pašreizējiem ne kapeiku--izklakarēs!

Atbildēt

Skatss

18.10.2019. 19:23

»

Skats

Viss bija jàraksta ar diviem s,neuzmanības kļùda


Pareizi - skatss. Tagad zinu.

Atbildēt

Skats

18.10.2019. 15:15

Vis ir loğiski. Lielākie bļāvēji ir tie, kuri nepiedalijās vēlèšanãs. Neatpaliek opozīcija, jo līdzšim viņiem bijuši visdàsnākie sponsori.

Atbildēt

J. Bordāns

18.10.2019. 07:44

J. Bordāns no Balviem
ir Napoleona laiku iebrukuma cariskajā impērijā palieka. Nekaunīgs, izcili krāpniecisks melis. Ar smaidu tīrus melus uzdod par patiesību. Patiesību, ko visi zin, prot lieliski izmantot savām manipulāciju vajadzībām. Prot runāt "tautas valodā" līdz tik teicamai šķietamībai, ka tauta sāk viņu identificēt ar sevi, kā to dara trakais plānā galdiņa urbējs L. Grantiņš H86. Sastrādājas ar visiem slependienestiem, ir pielaide valsts noslēpumiem. Kluba 21 biedrs, klubu izveidoja ārvalstu cionisti, lai piemeklētu savām vajadzībām atbilstošus parazītus- politiķus- mutes bajārus. Slependienestu bruņinieks J. Bordāns rūpīgi izvēlas savus politiskos melus, stratēģiski plānojot savu melu sekas. 

Mēģinājums palielināt maksu partijām no budžeta ir apzināts solis - vilinot cionistu partokrātijā jaunus cilvēkus, jo centralizētie slependienesti VDD kā "valsts cionistu korporokrātija" redz, ka aizvien vājākas cionistiem noderīgas personas nonāk politikā.

Tomēr galvenais cionistu uzdevums VDD slependienestu bruņiniekam J. Bordānam ir cits - "ebreju tiesas saimnieciskajos strīdos" izveidošana rokrokā ar Valstsgribas Kluci.

Atbildēt

jkp

17.10.2019. 21:04

Bordāns ir lielākais vepris Saeimā, kurš iekāpis silē ar abām kājām. Latvijas ceļa vecblēdis, galviņā Napoleona komplekss.

Atbildēt

manupraat

17.10.2019. 18:37

Kas tad iisti ir taa partiju neatkariiba? Mees esam vairaaK kaa devi'ni miljardi (valsts bud'zets) atdevu'si partiju riiciibaa un tagad ceram, ka vareesim ar da'ziem miljoniem piekuku'lot partijas, lai taas priek's sevis neko nesheemotu un nezagtu no tiem vi'niem uzticeetajiem devi'niem miljardiem. Kaads naivums! Tas ir apmeeram tas pats kaa kad iedot zaglim un bleedim kaadu miljonu, lai vi'n's to izmanto Juusu labaa, par vi'na pakalpojumu maksaat 'sim kadus da'zus tuuksto'sus un cereet, ka vi'n's godpraatiigi riikosiees ar juusu naudu.

Atbildēt

manupraat

17.10.2019. 18:10

Latvijaa nav politisko partiju, bet ir tikai ekonomiskie grupeejumi, kas sevi deevee par politiskajaam partijaam. 'Siem grupeejumiem visiem ir viena "politika" - izmantot Latviju kaa savu baro'sanaas sili. Valsts finanseejums 'siem siles lopiem nekaadu neatkariibu neradiis. Piebaaro to cuuku kaut vai ar kaviaru, vi'na taapat nepaarveertiisies par lauvu vai tii'geri, kur's aizstaavees Latvijas valsts un tautas intereses. Sen jau bija laiks paarstaat finanseet partijas par nodok'lu maksaataaju naudu, nevis veel domat pie's'kirt taam papildus miljonus.

Atbildēt

Dullà Paulïna

17.10.2019. 16:48

Laime bija tuvu ,bet tà saucamais bordelàns
aizmiga .Partiju finanséjums aiziet gar degunu .

Atbildēt

ticiet man

17.10.2019. 16:37

taisnība ir tiem, kuri saprot ka skopais maksā vismaz divas reizes. Šeit tā ir vistīrākā patiesība. Laimīgi tie, kuri to nav pamanījuši.

Atbildēt

skaidrs

17.10.2019. 16:19

ka valda politika"klausies manos vārdos, neskaties uz maniem darbiem", visi solījumi vēlētājiem sen ir aizmirsušies, tagad Bordāna kliķe grābj ko var...bet skolotājiem un veselībai naudas nav.

Atbildēt

Eduards Lunis

17.10.2019. 15:51

---Jau 2009. g. pētījumā, Pasaulē pazīstamais un atzi'tais ekonomikas profesors M. Hadsons , savā pētījumā -LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA-ir norādījis, ka NEKAVĒJOTIES JĀVEIC LATVIJAS VARAS AUGŠGALA9 (SAEIMAS) NOZIEGUMU IZMEKLĒŠABU UN SODĪŠANU...!?
---Partiju vara ir nodarījusi kaitējumu Latvijai jau triju karu apmērā...!?
Partiju vara neatbilst Satversmei. Par šo faktu man nav snieguši atbildes ne saeimā, ne Bordāns, ne Drošība policija...!?
Mūs var gla'bt tikai LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!

Atbildēt

lauķis

17.10.2019. 15:17

Partijas jāpārstāj finansēt no nodokļu maksātāju naudas,tikai biedru naudas,un nekādi ziedojumi.

Atbildēt

Sandra Briķe

17.10.2019. 14:58

Nu jau gandrīz 30 gadus ir pierādījies, ka šāda vēlēšanu sistēma nav attaisnojusi tautas cerības uz demokrātisku un labklājības valsti, tādēļ', pirmkārt, ir jāmaina vēlēšanu sistēma. Dot naudu vēl tiem, kas šīs kaitīgās sekas rada un , lai tie vēl vairāk nostabilizētu ietekmi ir pilnīgs absurds, jo tāda lielo partiju esamība, nav sevi attaisnojusi. Godīgākajiem un gudrākiem prātiem nav iespējams tikt pie valdīšanas, lai sakārtotu valsti.

Atbildēt

Q

17.10.2019. 14:54

Saeimas lopiņiem tādas jūtas kā kauns un sirdsapziņa pārstāj eksistēt, tikko tie kļūst par deputātiem, acis spīd kā badīgām žurkām un trīcošās roķeles stiepjas pēc kukuļiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...