Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

boom

03.07.2018. 21:30

Nu, un kad tad beidzot būs raksts par to, kā VN vispār varēja nonākt pie Hūtes ķēma? Kā 0,70 Ls vērtas akcijas penšuki privatizēja par 40 Ls, esot svētā pārliecībā, ka dabūjuši lielo lomu. Gaidu, gaidu, nevaru sagaidīt.

Tā vietā gaudu raksts, ka pundurim kaut kas aizgājis gar degunu.

Atbildēt

AAA

02.07.2018. 15:03

Godīgs prokurors latvānijā ?! Nesmīdiniet manas čības. Piesedz vilkačus uzplečis - roka roku mazgā .

Atbildēt

vilis

02.07.2018. 14:17

Bada laikā pat mušas ir gaļa

Atbildēt

Paija - to pietiek.com

02.07.2018. 11:06

un šis ir tikai tas, ko žurnālistiem ir izdevies uzzināt, bet cik simtiem tūkstošu gadījumu ir tādi, kur advokāti sadarbojas bez tiesas akcepta ar tiesu izpildītājiem, kur advokāti kontaktējas, ietekmējot tiesas lēmumu ar pašiem tiesnešiem un cilvēki " norij" šīs netaisnības, jo juridiskā mafija zin, ka viņus būs problemātiski saukt pie atbildības.
Un par šo juridisko mafiju liecina pietiek.com publicistika, kad bēdīgi slaveni advokāti pa taisno kontaktējas ar senatoriem, lai ietekmētu lēmumus.

Atbildēt

Paskaties, kads JJ purns

02.07.2018. 10:13

Meroni un Lemberga pārmijnieks.

Atbildēt

Jurists Jurkins

02.07.2018. 10:08

Bet ja runa ir par JJ, tad reti riebīgs purns ...

Atbildēt

Pederkungs

02.07.2018. 09:29

»

hehe

Izskatās, juriskungs kopā ar meroņkunga algoto pederu ir vaiga sviedros pūlējušies, komentārus rakstot


Un hehe ir vaiga sviedros pūlējies tos visus izlasīt un no komentēt, hahaha :D

Atbildēt

OIK – Oļegs Ivankina Kungs ?

02.07.2018. 09:26

»

Olegs Ivankins

Varbut JJ ir Juris Jurašs


Varbūt JJ ir Jānis Jarāns?

Un vispār, kāpēc visi domā, ka JJ ir vīriešu dzimtē? Varbūt tā ir kāda slidena dāma, kas kūrē lietas?

Atbildēt

hehe

02.07.2018. 05:53

Izskatās, juriskungs kopā ar meroņkunga algoto pederu ir vaiga sviedros pūlējušies, komentārus rakstot.

Atbildēt

instrukcija

02.07.2018. 05:30

Kā iegūt ciešu saikni ar Ģenerālprokuratūru, ģenerālprokuroru vai jebkuru augstu amatpersonu?
Pēc autora domām pilnīgi pietiek pieiet viņam klāt un dot viņam kādu dokumentu un tālāk rīkoties saskaņā ar viņa norādījumiem un iesniegt šo dokumentu sekretariātā, kancelejā vai kas nu kurā iestādē nodarbojas ar dokumentu pieņemšanu.

Atbildēt

Ina Fominova

02.07.2018. 00:03

Alljo, garazh ! No kaada pirksta ir izziists tas, kas rakstiits raksta, jo tajaa veestulee gan tas nav, tur ir par kaada liecinieka Adriana soliishanu ierasties tiesaa, vai ? Ja jums ir citas veestules, tad publiskojiet, bet nefantazeejiet. Jau pieriebusies masu mediju fake news.
P.s. Un man pie vienas vietas, par cik paardod lemberga sazagto, jo valsts kaa infantiils veidojums, kas nekad neko nevar, shaa vai taa neko neatguus, tad lai arii paardod zaglja zagto mantu par smiekliigu naudinju, jo mazie akcionaari tachu sanjeema pareizi :)

Atbildēt

vēl

01.07.2018. 20:38

Vai kāds vēl šaubās par to vai Latvija ir "tiesiska" valsts? Vai miljonu un miljardu izšiverēšana nenotiek ar prezidentu, valdības, tiesu un prokuratūras atbalstu? Jautājums - cik ilgi šis murgs vēl turpināsies? Kad visi būs emigrējuši?

Atbildēt

Aivars

01.07.2018. 20:35

»

svaigums no rasas nāk

Te nu bija godīgākais prokurors


Kurš to teica? Viņš pats? :D

Atbildēt

Meroni ir žīds

01.07.2018. 18:48

»

Buba

Meroni acīmredzot ir žuļiks, taču nav apsūdzēts


un starptautisks aferists, CIP algotnis, žīdmasons un likumīgs zaglis. Viss vienā personā. Lemberga miljarda kurators. No kurienes Panamas papīris Lemberga meitai varēja būt miljoni 90. gadu beigās. Prokuratūra informēta, klusums.

Atbildēt

Pieci

01.07.2018. 17:28

»

Vaira3000

saturs jaunai Happy Tree friends serijai gatavs


pilnas laimes zari. Godmani iecelt par Vj. Dombrovska padomnieku pēctecības saglabāšanai, Zatleram un VVF noraujot nagus likt parakstīt atzīšanos, ka ir brīvmūrnieki.

Atbildēt

Un pautus

01.07.2018. 15:08

»

:)

NOŠAUT


uz kluci ar āmuru saškaidīt. Lembergam uzsķērst vēderu, tievo arnu piesiet pie koka un likt skriet ap koku. Maroni ielaist trako namā un iespundēt sieviešu nodaļā. Kučinski nolādēt. Reiznieci ar VVF saslēgt rokudzelžos un plikas palaist pa Vecrīgu.

Atbildēt

$$

01.07.2018. 14:59

Izskatās pēc kārtējā Aivara pasūtītā raksta no sērijas: kā Šveices Rūdis mani "apkrāmēja".

Atbildēt

Bībers

01.07.2018. 14:55

Tukšs raksts! Pirmkārt, kur teikts, ka Jonāna epasti atspoguļo patiesību. Otrkārt, kas ir JJ?? Treškārt, saskaņā ar JJ instrukcijām nodeva kancelejā!!! Bet, protams, visi ienākosie nonāk kancelejā. Tracina tie žurnālisti pusdirsēji. Vai nu izroc kaut ko reāli pierādītu un pārbaudāmu, vai turi muti. Citādi nopublicē sazin ko un klāt savas fantāzijas. Virsraksts baigais, bet saturs izrādījās tukšs...

Atbildēt

Mermunds

01.07.2018. 14:52

Pēc šī normālā valstī kalnmeijerim būtu jālido no sava augstā amata kā korķim ar milzu troksni, bet LV, kura ir neizdevusies valsts, nekā tāda nebūs. :)

Atbildēt

:)

01.07.2018. 14:45

NOŠAUT !

Atbildēt

Latvijas inteliģences nav,

01.07.2018. 14:36

kas nomainītu cionistu- komunistu VDK inteliģenci. Ir Viens ir! Smok Latvijas cietumā A.A. Bērziņš, dzejnieka U. Bēziņa, kas pārtulkoja latviski Korānu, dēls. Paplašinot savu un Latvijas inteliģences apziņu.

Ja Latvijā būtu kompartijas inteliģencei alternatīvas inteliģences (nepārvērtējot var nosaukt dažāda ranga esošo - Pietiek un LRTT), tad tai būtu jāpievēršas nevis čekas maisiem, uz ko mudina, meklējot skābbarību gojiem cionisti, bet žīdmasonu un brīvmūrniecības problēmai Latvijā, kura slēpjas zem nevalstisko organizāciju izkārtnes kā sorosīdi, lembergoīdi utt.. Šie neizpētītie jautājumi veicina žīdmasonu VARAS - tās izpildvaras B' nai B' rith netraucētu cionistu, latviešu tautai naidīgas politikas realizāciju Latvijā. Jāteic, ka Latvijā pret cionistu varas realizētājiem SAB, DP utt. prokuratūrā, tiesā, nevalstiskajās delnās utt. domnīcās, nav neviena politiska spēka, kas pretotos šai žīdmasonu- cionistu VARAI.

Atbildēt

Tirsmants Ziepiņš

01.07.2018. 14:23

atkal pietiekomā hūtsmēslu vēššš no aukšš un apukšš pūššššš..
par samērīgu atlīdzību,izsūkātu no izkaltušās trubas pundurkrāna noplūdēm....

Atbildēt

Emmm...

01.07.2018. 14:12

“ne tikai lielās lietās, bet arī dažādos „sīkumos"... Nu, šis citāts pavisam noteikti liek ticēt visam tālāk rakstītajam. Ipaši, ja tādu lielo lietu nekad nav bijis :D

Atbildēt

Emmm...

01.07.2018. 14:09

Pfffff... "Šajā vēstulē aprakstīts, kā O. Jonāns pārrunājis ar kādu „JJ” – pēc visa spriežot, prokuroru Juri Jurisu"... pēc visa spriežot, ha :D

Atbildēt

Tiesiskums

01.07.2018. 13:41

Ai kā LEMBERGA KUNGAM taisnība,re kur tās "odziņas" parādās?!

Atbildēt

Aizvien skaidrāk izpaužas

01.07.2018. 13:34

Meroni, žīdu cionista, un pusžīda Lemberga masoniskie žīdu cionistiskie sakari. Šo ietekmi nostipriāja cionistu ietekme Saeimā caur Saeimas vadību NA I. Mūrnieci, kura izvēlas Saeimas darba kārtības prioritātes saskaņā ar Saeimas darba Kārtības rulli.

Likumgrozījumi nostiprināja patvaļīgu lēmumu pieņemšanu prokuroru darbībā. Ar to prokuroriem dotas tiesības apšaubīt piersdījumus, kā to dara prokurors Juriss, pieņemot lēmumus. Gadiem ilgi pusžīds lamā šo prokuroru, liekot domāt, ka šis prokurors nesadarbojas ar Lembergu viņa interesēs.

Cionisti caur Saeimu nostiprināja grozījumus arī likumdošanā ar I,Mūrnieces vadību, kad prokurori un tiesneši par pretlikumīgu lēmumu, nolēmumu taisīšanu neatbild ar savu mantu.

Piemēram. Pretlikumīgi AT spriedumam Probācijas dienests, prokuratūra un tiesa ar citu spriedumu safabricēja sodu ar brīvības atņemšanu dzejniek U. Bērziņa, inteliģencs pārstāvim A. A. Bērziņam. VP par šo Probācijas dienesta vad. rīcību šim vadītājam izteica atzinību, pasargājot no kriminālvajāšanas par prelijumīgu lēmumu taisīšanu.

Atbildēt

svaigums no rasas nāk

01.07.2018. 13:25

Te nu bija godīgākais prokurors.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....