Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

rietumu perversas vertibas

16.03.2021. 20:11

»

elementāri

to Ivars 16.03.2021. 15:13...


dzimumus maina,preteji dabas likumiem ,bet piterus arstet negrib degenerati !

Atbildēt

klau

16.03.2021. 20:08

»

Ivars

Jā, būtu tiešām interesanti uzzināt - kādas? Man nav ne jausmas


Varbūt kāds gejs varētu pakomentēt. Tas pats Reiniks vai diriģents Teterovskis, vai ārlietu ministrs, vai Kašers - ja nezinātu, ka viņš ir gejs, tad nekas nenormāls uzvedībā un rīcībā nav novērojams.

Atbildēt

Ivars

16.03.2021. 19:55

»

!

Tad esi CILVĒKS!Attīsti savu apziņu


Kāpēc jūs rakstāt CILVĒKS ar lielajiem burtiem? Es nemitīgi attīstu savu apziņu. Es apzinos, ka patiešām svarīgi dzīvē ir būt labam pret līdzcilvēkiem. Mīlēt, palīdzēt, nemelot, nekrāpt, būt godīgam. Tās ir pamatvērtības. Tas, ko es m;ilu un kā es mīlu, ir mana personīgā darīšana. Turklāt mans dzīves stāsts nav parasts. Paralēli tam, ka es jūtu vajadzību realizēt sevi personīgajā dzīvē, daudz rūpju nepieciešams maniem tuviniekiem. Es daru visu labāko, ko varu šajā dzīvē. Pretī vēlos mazliet mīlestības. Jā, diemžēl, esmu gejs un man nav visu to privilēģiju, kas ir citiem. Es pat nevaru domāt par nākotni tādās katagorijās, kā iziet uz ielas kopā vai dzīvot kopā. Lai gan tas ir tas, ko es vēlētos. Es esmu lielā mērā ziedojis personīgo laimi citu cilvēku dēļ. Cik daudzi no "normālajiem" uz to būtu gatavi?

Atbildēt

:):):):):):)

16.03.2021. 19:53

»

Barba

Par Latvijas Televīziju nav jābrīnās. Kā pirms kāda laika izteicās Ruduša, "sabiedrība tiek pamazām radināta", neviens neesot protestējis pret geju pāri seriālā "Mīlas viesulis" un šī "radināšana" ar svētdienu vakaru seriāliem TV1 un specifiskām mākslas fllmām TV 7 jau uzņēmusi apgriezienus...


Viņa taču pati ir lezbiete, tāpēc popularizē atbilstoši savai izpratnei, Žēl, ka to dara sabiedriskā TV. Bet - ja arī to dara, tad vajadzētu turpat blakus arī pretējiem viedokļiem ļaut izskanēt - to gan sabiedriskajā TV pietrūkst!

Atbildēt

:):):):):):)

16.03.2021. 19:49

»

Secinājums

Homoseksualisms ir slimība,personības degradāija.Tas ir neapgāzams fakts,un ir vēl citi aspekti,vismaz četrkārtīgi palielināta hipofīze...


Esmu absolūts konservatīvo vērtību piekritējs. Bet pat man pie šāda teksta: "Homoseksualisms ir slimība, personības degradāija. Tas ir neapgāzams fakts" nāk smiekli - it īpaši par "neapgāžamo faktu":):):):)

Atbildēt

Ivars

16.03.2021. 19:33

»

?????

Pederasts nu nekādīgi nevar būt vīrietis,un noteikti tas vairs nav CILVĒKS.CILVĒKAM ir apziņa,sadomītiem tās būt nevar


Skaidrs, paldies par viedokli. Ja vēlaties saukt lietas pareizajos vārdos, vispirms iemācieties tos pareizi uzrakstīt. Bībelē bija minētas pilsētas Sodoma un Gomora. Vārds "sodomīti" ir cēlies no šī nosaukuma. Nav nekādi "sadomīti". Par jēgu atsakos diskutēt, jo es jau, izrādās, nemaz neesmu cilvēks.

Atbildēt

Ivars

16.03.2021. 19:24

»

????

Politkorektums ir melu piesegšana.Sirdsgudrība,sirdsapziņa saka ka cilvēka sūtība ir pilnveidoties un radīt,nevis degradēties.Diez vai tu saproti ko nozīmē būt CILVĒKAM


Geji ir vīrieši, kuri izjūt seksuālu un garīgu tieksmi pret vīrieti. Neņemos analizēt, kāpēc. Personīgais viedoklis - no dzimšanas. Katrā ziņā, nekad sevi citādāku neesmu apzinājies. Pirmās seksuālās domas bija homoseksuāla rakstura. Jūs varat saukt gejus citādos vārdos, kas tautā ir iegājušies kā lamuvārdi. Ja Jums no tā paliek labāk. Neviens nav laimīgs, ka ir gejs. Un vēl mazāk laimīgs, ja saņem par to nosodījumu. Bet, jā, es jūtos kā CILVĒKS, jo dzīvoju saskaņā ar sevi. Pretstatā dažiem man zināmiem gejiem, kuri ir precējušies, nelaimīgi, vēlas kaut ko citu, bet neuzdrīkstas. Es uzskatu, ka viņi ir izdarījuši kļūdainu soli apprecoties un tagad par to maksā. Bet katram, protams, drīkst būt savs viedoklis.

Atbildēt

????

16.03.2021. 19:18

»

Ivars

Prāta gudrība uzteicama (štrunts par pareizrakstību). Kā ar sirds gudrību? Vai varbūt politkorektums Jums ir svešvārds


Politkorektums ir melu piesegšana.Sirdsgudrība,sirdsapziņa saka ka cilvēka sūtība ir pilnveidoties un radīt,nevis degradēties.Diez vai tu saproti ko nozīmē būt CILVĒKAM.
Tu tā arī neatbildēji kas ir geji.Vai tie ir tie paši pederasti,sadomīti?

Atbildēt

Ivars

16.03.2021. 19:07

»

?????

Kas ir geji?Man zināms franču zinātnieks Gejs Lusaks.man zināms kas ir pederasti,tos vēl sauc par sadomītiem


Prāta gudrība uzteicama (štrunts par pareizrakstību). Kā ar sirds gudrību? Vai varbūt politkorektums Jums ir svešvārds?

Atbildēt

Ivars

16.03.2021. 18:53

»

elementāri

to Ivars 16.03.2021. 15:13...


Ļoti delikāta lieta :) Un, protams, taisnība. Zinu, ka ne visi geji piekopj šo seksa veidu, jo sāpīgi, fizioloģiski pretīgi un, protams, šis pats veselības jautājums. Tai pat laikā ir vīri, kas grib šāda veida seksu ar sievietēm. Bet pa lielam jau katrs pats apzinās, ko dara ar savu ķermeni. Kāds piekūpina plaušas, kāds nodzer aknas, kāds guļas zem skalpeļa un izķēmo sevi, lai būtu "seksīgs". Tā nu gan ir katra privāta lieta, ko kurš dara.

Atbildēt

eee..

16.03.2021. 18:39

»

elementāri

to Ivars 16.03.2021. 15:13...


Dzimumloceklis domāts urinēšanai,ko tad visi viņu rausta aizgūtnēm?!
Vai vāveri...

Atbildēt

Hmm

16.03.2021. 18:37

Rožkalns..Nav šausmīgi nomirt no vīrusa... Šausmīgi ir nomirt ar kauna sajūtu sirdī..nu tad mirsti ja vēlies no vīrusa, up to you,kā angļi saka.. Man neinteresē ne Samanta, ne Eirovīzija un mani neuztrauc kaut kāds mūzikas video.. bet tava cepšanās gan ir apbrīnas vērta..Nez par Freimani,Reiniku,Miķeli Laksu u.c. arī tā cepies un izslēdz radio skanot dziesmām?!

Atbildēt

elementāri

16.03.2021. 17:52

to Ivars 16.03.2021. 15:13
tāpēc, ka bojā zarnas. Šis orgāns bioloģiski paredzēts citiem nolūkiem. Jebkādas citas darbības to traumē. Vai vēlētos, ka paša atvases tādā veidā visu mūžu gūst baudu? Diez vai, apzinoties kaitējumu veselībai...Ja tā ir iedzimta kaite, nu ko darīt, sabiedrībai jāpieņem kā citi cilvēki ar iedzimtām veselības nobīdēm. Bet tas nav jāpadara par kultu.

Atbildēt

krītiņu banda

16.03.2021. 17:17

Pirmkārt, eirovīzija ir pēdējos 10 gadus bijusi vienu geju un lesbiešu parāde. Kur tiek vērtēts ar pakaļ* ,atvainojos, ar dziesmu pa priekšu.
Otrkārt, kas tad ir piepalīdzējis Samantai ar visiem tiem tērpiem un klipiem. Pareizi, lielgejs Kašers. Un attiecīgs arī rezultāts, ko gan var gribēt.
Bet raksta autoram vārds vietā un laikā, izmest klipu no LTV. Nav vietas šādai propogandai Latvijas Televīzijā. Latvijā dzīvojošie cilvēki nav atļāvuši šādas samazgas popularizēt jauniešu vidū.

Atbildēt

Barba

16.03.2021. 17:04

Par Latvijas Televīziju nav jābrīnās. Kā pirms kāda laika izteicās Ruduša, "sabiedrība tiek pamazām radināta", neviens neesot protestējis pret geju pāri seriālā "Mīlas viesulis" un šī "radināšana" ar svētdienu vakaru seriāliem TV1 un specifiskām mākslas fllmām TV 7 jau uzņēmusi apgriezienus.

Atbildēt

Secinājums

16.03.2021. 16:26

»

gunars

Jums nav taisniba. Pederastija un lezbisms ir iedzimtas izmainas genos. Ta ir slimiba. Ja izmainas ir mazas, tad dzivodams normalu dzivi, individumam tas izpauzas ar vienaldzibu vai sapratni. Vesels cilveks to uztver ar protestu pret so slimo cilveku aktivitatem. Pederasts var izaugt tikai tada gadijuma...


Var jau būt,neesmu tik smalki iedziļinājies.Dr.Zālītis gan atzina ka izaug,nevis piedzimst.Pat ļoti iespējams ka kaut kādas anomālijas rodas jau iepriekšējā paaudzē,skatoties samantas tīnas ne tas vien ir iespējams.

Atbildēt

Secinājums

16.03.2021. 16:23

»

Ivars

Draudzība balstās uz ļoti daudzu vērtību kopumu, un ne obligāti visam ir jāsaskan. Protams, ja viena vērtība tiek hiperbolizēta, piešķirot tai pārspīlētu uzmanību, tas var padarīt draudzību neiespējamu. Droši vien tāpēc karojoši homofobi nekad nebūs mani draugi. Tas, ka viņiem var būt pilnīgi cits viedoklis...


Nevajag jaukt vērtības ar surogātiem un degradāciju.Vērtības nevar ne noniecināt ne hiperbolizēt,vērtība ir nemainīgs aspekts.Fobija ir bailes,bet cilvēkiem nav bailes no perversijām,cilvēkiem ir riebums pret perversijām.

Atbildēt

ja grib

16.03.2021. 16:11

lai kāda dziesma vai dziedātājs sāk krist uz nerviem, tad vajag to bieži atskaņot.

Atbildēt

Ivars

16.03.2021. 16:09

»

Secinājums

Homoseksualisms ir slimība,personības degradāija.Tas ir neapgāzams fakts,un ir vēl citi aspekti,vismaz četrkārtīgi palielināta hipofīze...


Draudzība balstās uz ļoti daudzu vērtību kopumu, un ne obligāti visam ir jāsaskan. Protams, ja viena vērtība tiek hiperbolizēta, piešķirot tai pārspīlētu uzmanību, tas var padarīt draudzību neiespējamu. Droši vien tāpēc karojoši homofobi nekad nebūs mani draugi. Tas, ka viņiem var būt pilnīgi cits viedoklis kādā jautājumā, gan ir pilnīgi ok.

Atbildēt

gunars

16.03.2021. 16:07

»

Secinājums

Pederasti nepiedzimst,pederasti izaug,pārējais ir kā sakāt


Jums nav taisniba. Pederastija un lezbisms ir iedzimtas izmainas genos. Ta ir slimiba. Ja izmainas ir mazas, tad dzivodams normalu dzivi, individumam tas izpauzas ar vienaldzibu vai sapratni. Vesels cilveks to uztver ar protestu pret so slimo cilveku aktivitatem. Pederasts var izaugt tikai tada gadijuma, ja vinam genos jau ir tads defekts, un pie labveligiem apstakliem, sis kroplibas tiek aktivizetas.

Atbildēt

dīvaiņi

16.03.2021. 15:56

Dziesmai nav ne vainas. Pārējais tur ir lai uzvarai pietuvinātos. Mums taču daudz piemēru gana talantīgu cilvēku daiļradē "krievu "laikos . Kas no tā - gleznas neglītākas , vai mežrozītes noziedējušas, vai "akmeņainais ceļš "bedrains palicis, vai mestais zelta šķēps aprūsējis Kaut kā autora rīkoti protesti pret toleranci redzēti nav.

Atbildēt

Secinājums

16.03.2021. 15:47

»

Ivars

Cik % ganatiju varat dot tam, ka tāds ir pilnīgi visu jūsu tuvinieku un draugu viedoklis? Es atļaušos apšaubīt, jo manā apkārtējā lokā ir cilvēki ar ļoti dažādiem un diametrāli pretējiem viedokļiem. Un apzīmējums "perversas radības" ir klaji nicinošs. Jūs tā, protams, drīkstat uzskatīt, bet neviens ...


Homoseksualisms ir slimība,personības degradāija.Tas ir neapgāzams fakts,un ir vēl citi aspekti,vismaz četrkārtīgi palielināta hipofīze.
Esmu dzimtas vecākais vīrietis,tāka informācija par radiem ir.Draugi var būt tikai ar vienādiem vērtību kritērijiem,bet tev noteikti nav nekādas saprašanas par vērtībām,to apliecina tavs komentārs.

Atbildēt

Ivars

16.03.2021. 15:39

»

Katolis

Nevis cilvēka iekšējo "es", bet sātanu cilvēkā, kas paņēmis tavu dvēselīti


Nezinu, kas ir sātans (kaut kāds pasaku tēls, senlatviešiem taču arī bija velns?). Protams, joks. Sātans ir abstrakts simbols cilvēka netikumiem, kaislībām un baudām. Dievs ir pretmets, kura mērķis ir pamācīt, ierobežot, aizliegt, atturēties. Kaut kādā mērā jau šādu vērtību sistēmas uzturēšana ir bijusi attaisnojama. Tomēr galvenais faktors ir paša indivīda vērtību sistēma - intuitīvā: tāda, kas pati pasaka priekšā, kas ir labs un kas slikts. Un es nebūt nedomāju, ka būt par geju ir kaut kāds briesmīgs grēks. Nu tad jau jāpieņem, ka ar šādu grēku esam piedzimuši. Atliek tikai sadzīvot.

Atbildēt

Ivars

16.03.2021. 15:13

»

Secinājums

Tas nozīmē ka ir 16000 perversi radījumi,turklāt,cilvēki ar šādu "šedevru" skatīsanos neaizraujas


Cik % ganatiju varat dot tam, ka tāds ir pilnīgi visu jūsu tuvinieku un draugu viedoklis? Es atļaušos apšaubīt, jo manā apkārtējā lokā ir cilvēki ar ļoti dažādiem un diametrāli pretējiem viedokļiem. Un apzīmējums "perversas radības" ir klaji nicinošs. Jūs tā, protams, drīkstat uzskatīt, bet neviens nav izvēlējies kļūt par geju vai lezbieti (mans uzskats). Šādu diskusiju var turpināt līdz absurdam un jebkādu seksu baudas nolūkā saukt par perversiju. Kāpēc ļaut vaļu ķermeniskām baudām, ja sekss ir domāts tikai vairošanās nolūkos? Ja tomēr ir pieļaujams sekss baudas dēļ, tad kāpēc to pilnīgi legāli drīkst darīt vīrietis ar sievieti, bet gejiem jāaaturas, jo viņi ir "perversi radījumi"?

Atbildēt

Ivars

16.03.2021. 15:01

Šis būs tikai mans viedoklis. Kā jau tas bija paredzams, ticīgie ir sašutuši par Samantas dziesmu un klipu. Es varu tikai apbrīnot, ar kādu sparu ticīgie māca visus dzīvot "pareizi". Tā baznīcas gadsimtiem ilgā valdīšana, "tradicionālo" vērtību uzspiešana ir laidusi ļoti dziļas saknes. Ar uguni un zobenu baznīca pakļāva visu pasauli, "pāraudzināja" pagānus ar vienu mērķi - lai kontrolētu cilvēkus un izskaustu visu atšķirīgo. Cik gadsimtiem bija jāpaiet, lai tiesības iegūtu melnādainie un sievietes, lai atceltu veredzību utt? Baznīca var apspiest un censties visus pakļaut, bet cilvēka iekšējo "es" nav iespējams mainīt. Par to arī ir šī cīņa. Paldies tādiem kā Samanta, kura ir cīnītāja pret iesīkstējušām un novecojušām "vērtībām"!

Atbildēt

Secinājums

16.03.2021. 14:57

»

Ivars

Redziet, Kaspar, jums ir viedoklis, un citiem arī var būt viedoklis. Paskatieties, kāda ir patīk/nepatīk reakciju attiecība Samantas klipam. 16 000 pret 4000. Es tikai gribētu zināt, kāpēc Jūs tik ļoti uztrauc, kas pārstāvēs Latviju pasākumā, kurš ir vispārzināms ar savu ļoti liberālo attieksmi pret...


Tas nozīmē ka ir 16000 perversi radījumi,turklāt,cilvēki ar šādu "šedevru" skatīsanos neaizraujas.
Redziet,Ivar,tāds nu ir mans viedoklis,arī manu tuvinieku,radu un draugu viedoklis.
Un nevajag perversas radības saukt par minoritātām,ta ir anomālija.

Atbildēt

Ivars

16.03.2021. 14:41

Redziet, Kaspar, jums ir viedoklis, un citiem arī var būt viedoklis. Paskatieties, kāda ir patīk/nepatīk reakciju attiecība Samantas klipam. 16 000 pret 4000. Es tikai gribētu zināt, kāpēc Jūs tik ļoti uztrauc, kas pārstāvēs Latviju pasākumā, kurš ir vispārzināms ar savu ļoti liberālo attieksmi pret minoritātēm? Manuprāt viss ir vienkārši - ja kādam kaut kas nav pieņemams, lai taču neskatās! Man, piemēram, patīk. Un vispār tajā dziesmā nav nekā TĀDA. Tur ir par stiprām sievietēm.

Atbildēt

Piekrītu

16.03.2021. 13:06

Kāds ir teicis: "Jo lielāka propaganda kādam pasākumam, jo lielāks .ūds !" Šis ir tas gadījums. Vesels sēriju cikls noveda pie šāda videoklipa !! Fui!

Atbildēt

ha-ha

16.03.2021. 12:47

Eirovīzija jau arī ir jocīgo ,nu to,kuriem 2×2 ir,tik cik vajag,nevis4,pulcēšanās un izrādīšanās vietā un klasiskajiem jeb dabas cilvēkiem nav tur ko darīt.

Atbildēt

veči

16.03.2021. 12:32

Paši esam vainīgi,nav ko liegties.Vajag daudz labāk un daudz vairāk .isties!

Atbildēt

kaktuss

16.03.2021. 12:04

stulba uzpumpēta blndīne.....

Atbildēt

Aģents 007

16.03.2021. 11:48

»

Vārds

Stulba latišoka domāšana. Ja mums ar šo dziesmu izdosies sasniegt kaut ko vairāk nekā parasti pašās pēdējās vietas, tad Samanta Tīna būs savu darbu izdarījusi labi


Za vaši ģeņgi ļuboi kapriz. Ģeopolitisks pasākums šī Eirovizija. Mācīs mūs dzimteni mīlēt.
Paldies Latvijas televīzijai, varat arī šo slēgt. Par lētu naudu pārdodu televizoru. Nav tur ko skatīt.

Atbildēt

?

16.03.2021. 11:37

bilde gumijas vai silikona sieviete ?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

16.03.2021. 11:28

Viņa izskatās pēc ļoti aprobežota un nenormāli iedomīga cilvēka. Nekādi panākumi viņas jaunajai eurodziesmai nebūs. Būs kārtējā Latvijas izgāšanās. Varbūt ir vērts atcerēties R.Paula vārdus- ja nav ko sūtīt, tad labāk nesūtīt vispār.

Atbildēt

Tiks

16.03.2021. 11:12

Nu jā, ko var gribēt no tiem kam visu laiku pakaļas ar aicinājumu rādās un tad to visu slēpj aiz pārspīlētas tikumības maskas.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

Par kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo,...

Foto

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums...

Foto

Vēstule ārstiem

Cienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt...

Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....