Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kristīne

31.03.2021. 20:00

Kasparam Pudnikam covid laikam nograuzis smadzenes. Pats gaida ārlaulības bērnu + vairākus gadus nav reģistrējis attiecības + atbalsta daudzsievību (stāstīja vienā intervijā). Tikumības kalngals! Un tāds citiem mācīs tikumību un pareizes ģimenes vērtības! Iesniedzis sūdzības pret Samantu visur kur var, manabalss 2 reizes, policijā, bērnu tiesību aizsardzības inspekcijā un vēl kaut kur...kāds naids, skaudība, negācijas šādā cilvēkā valda, lai kaut ko tādu darītu otram, vēl pie tam savi "amata" māsai. Kaspar, atslēdziet un iesūdziet tiesā arī radio, TV, internetu un sociālos tīklus, visur rāda kaut ko erotisku, perversu, lezbisku vai gejisku ...

Atbildēt

Tīre rebe

23.03.2021. 19:54

Ko tikai poļakova neizdarīs par naudu! Pirms dažiem gadiem viņa Rīgā 9.maijā dziedāja pie okupantu staba krieviski, tagad taisās Latviju prezentēt kā varavīksnes paradīzi (zinot eirovīzijas pamatklientūru)
man ir viņas vietā kauns!

Atbildēt

Atbilde In

23.03.2021. 17:01

»

In

Nu cerams , ka Tev ģimene nebūs neviens ar nedradicionalu orientāciju ( bet noteikti, ja būs, tad Tev to neteiks...


Cilvēki ir ļoti aprobežoti. Pilnīgi piekrītu. Nejau no reklāmām cilvēks tāds paliks. Cilvēks apzināsies, ka tāds viņš ir. Tur absolūti neko nevar darīt. Tik pat labi es vainošu kādu, kuram ir zaļas acis vai raksta ar kreiso roku.. tagad ej uz nomaini acis, sāc rakstīt ar labo roku. Absurds. Ar reklāmām un filmām bērns apzināsies, ka tādi cilvēki arī pastāv, būs tolerants, iekļaujošs. Bet, ja bērnus audzina šitādi(es atvainojos) aprobežoti pāķi- tad šeit ir arī sekas. Briesmīgi uz šo skatīties.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.03.2021. 11:13

Mute kā seksa lellei

Atbildēt

Prece

21.03.2021. 15:02

»

kas par muti!!!

Burvigi,seksigi


Trula, merkantīla emma!

Atbildēt

ne tu pirmais

21.03.2021. 04:45

»

kas par muti!!!

Burvigi,seksigi


tava mute tevi nobeigs pirms laika.

Atbildēt

kas par muti!!!

20.03.2021. 23:57

Burvigi,seksigi!

Atbildēt

Tautas dziesma / The Moon Is Rising

20.03.2021. 15:43

Samanta Tīna ir vienīgā dziedātāja, kura spēja izdziedāt
tautas nakotnes virzienu.
Moderni un Covida laikam atbilstoši.

Atbildēt

Hff

20.03.2021. 12:19

Man patik krievija variants ko dar ar krasainiem pertikiem , bet citadi dzivoju pats par sevi trubaa sai valsti

Atbildēt

smiekls

19.03.2021. 22:59

»

pārdomas

...


Varbūt Tukuma Poļakova kaut ko uzpīpējusi?? Un tad sevi iedomājās kā tīnu:))

Atbildēt

Bija

19.03.2021. 22:44

»

pārdomas

...


90 tajos,tuvu pusnaktij,tāda veca reklāma, šķiet, apmierinājums pa telefonu jeb kkas tmldz.-Tu esi mans vergs:):):):):)To arī nozīmē..

Atbildēt

pārdomas

19.03.2021. 19:18


Balta nāca tautu meita... nu, tūlīt tai gejropai parādīs, padomāju.Tad jau laikam arī dziedās kaut ko par pašas tikumību vai par dzimtās zemes skaistumu, nu vismaz par darba tikumu... lai tak tā gejropa visumaz beidzot pamana, ka mums tomēr pašiem savas tradicionālās vērtības un viņējās mēs ne vienmēr saprotam. Mūsējā tak dziedone, kā nekā, savējā! Par cik ar angļu mēli pats tā kā nedaudz uz jūs, iemetu ponta pēc Google Translate, un lūk ko tur izmeta...

Nāk nakts karaliene Asins mēness pieaug Kad es šādi ieeju Ar un attieksmi Jums jāzina, ka es nāku pēc jums. Jūs varat palaist, jūs varat paslēpties, bet jūs esat apburts Domās es jau esmu elkots Spēlē netīri - tas nav mans gadījums! Atmetot cerības - tas nav mans gadījums! Skaudība - tas nav mans gadījums! Ja tev ir kas sakāms, saki to man sejā! Nāk nakts karaliene Asins mēness aug (Gatavojieties a) Pa ra ra Pa ra ra Pa ra ra pa Pa ra ra pa pa-rade Es kvēlošu, es sadedzināšu Apgaismot Ievediet kaisli iekšā, Ļaujiet man pieskaries tavam liktenim, kuru es vadīšu, es tevi vadīšu. Ceļā es esmu šeit, lai atgādinātu, ka tu esi īstajā vietā Mani noteikumi, tavi noteikumi Es esmu sieviete, es esmu valdnieks Mani noteikumi, tavi noteikumi Es esmu pieņemu tikai patiesu mīlestību Mani likumi, tavi noteikumi Es esmu sieviete, es esmu valdnieks Tev ir kas sakāms, Saki man sejā Mani likumi, tavi noteikumi Gatavošanās parādei Mani noteikumi, tavi noteikumi Nav attaisnojumu, ja ir par vēlu Mani noteikumi, tavi noteikumi Visi ievēro manu ceļu. Tev ir kas sakāms: Saki to man sejā! Nāk nakts karaliene Asins mēness aug

Kas tā vel par nakts karalieni un ko viņa grib, kāds var paskaidrot?! Un kādu vēsti ar šo sū... tas ir, dziesmu, Eiropai mēģinās nodot Samanta???

Atbildēt

Bet

19.03.2021. 16:29

vai tad šo dziesmu izvēlējās LV skatītāji? Ja ne, tad dziedātājai nevajadzētu pārstāvēt LV, bet sevi. Bez LV karoga plivināšanas, jo balsojis ta neviens nav. Manis pēc lai izpilda Eirovīzijā kaut 10 tādas dziesmas, bet bez valsts pārstāvniecības.

Atbildēt

Unkas

19.03.2021. 12:55

Ko var cepties par tiem LGBTQ?
Tāda sajūta, ka šim raksta autoram ir kaut kāda neizsāpēta jaunības mīlestība pret sava dzimuma cilvēku.
Katrs mākslinieks savu mākslu, dziesmu un darbu pasniedz kā viņš to uzskata par labu.
Ja kādam nepatīk, tad tā ir viņa paša problēma. Ir daļa personības (arī plašākai publikai zināmas), ka viņiem ir cita dzīves uzskati un viņi no tā nekaunās.
Par kādu LGBTQ propagandu šeit var runāt?!
Tas, ka klipā piedalās dažādi cilvēki un personība, klipa kvalitāti un izpildījumu nemaina - tikai paspilgtina. Pats šo klipu esmu noskatījies un man liekas, ka ir ok. Katrs pats var izvēlēties ko skatīties un kam sekot, ticēt utt.
P.S.
Ja var ticēt, ka šī raksta autors ir Kaspars Pudniks, kurš sevi reklamē kā pasākumu vadītāju, tad viņa raksts izraisa izbrīnu un šaubas par viņa profesionālo darbību. Tāda sajūta, ka viņš nekad nav ar LGBTQ cilvēkiem ticies un runājis.

Atbildēt

gf

19.03.2021. 12:21

Piekrītu : dziesma tizla.
Bet tas nemaina faktu, ka aizvainotais klausītājs ir pāķis.

Atbildēt

In

18.03.2021. 22:13

»

Vilks

Tas viss ir kā sērga, kā slimība ko sabiedrībai uz katra soļa tagad mēģina iestumt smadzenēs. Žurnāli un TV nepārtraukti popularizē šos slimos cilvēkus. Tādi kašeri, amunadevisi, un vel virkne slimi cilvēku sakropļo mūsu bērnu psihi un uztveri par ģimeni un tās vērtībām. Kāda velna pēc atverot delfi...


Nu cerams , ka Tev ģimene nebūs neviens ar nedradicionalu orientāciju ( bet noteikti, ja būs, tad Tev to neteiks ) .
Jo nevis no reklāmām un filma sākas visa šī būtība, bet kaut kur dziļāk ( Tev var būt tradicionāla ģimene ,un Tu vari radīt savas ģimenes vērtības , bet tas nenozīmē, ka tavam bērnam būs tādas pašas). Un būtu skumīgi ,ja Tavu bērnu nepieņemtu tikai tāpēc , ka cilvēki neinteresējas par šo tematu un ir aprobežoti savos uzskatos un nespēj pieņemt citu viedokli.

Atbildēt

Fakts

17.03.2021. 14:53

»

Ivars

Kur visur pa priekšu tie "viņi" grozās? Man liekas, geju sabiedrība ir nodzīta tādā pagrīdē, ka vispār neviens pat papīkstēt neuzdrošinās, ka ir gejs


Ja homoseksuāļu sabiedrība nebūtu sākusi uzbrukumu ar ārkārtīgi klaji bezgaumīgajiem, vulgārajiem praidiem, ar savu uzstājīgo tiesāšanos ar valsti, tad, manuprāt, nebūtu nekādu konfliktu sabiedrībā. Pazīstu gejus - gudri un inteliģenti cilvēki (droši vien - ne visi geji ir tādi). Esmu absolūti konservatīvu uzskatu piekritējs, bet man nekas nav pret maniem draugiem - gejiem. Esmu pret agresīvu savu vērtību uzspiešanu no jebkuras puses!!!!

Atbildēt

Kuivižu Televīzija

17.03.2021. 13:42

»

par performanci

Visiem iespējamiem līdzekļiem jānovērš uzmanību no dziedāšanas


kaidrojumā, kuru parakstījis kongregācijas galva kardināls Luiss F. Ladaria, teikts, ka Katoļu baznīca nevar svētīt viendzimuma laulības, jo Dievs nevar svētīt grēku. Homoseksuālu savienību nevar uzskatīt par likumīgu [baznīcas izpratnē] tāpēc, ka “tā būtu netieša svētība vīrieša un sievietes Laulības liturģijas imitācijai, kaut gan nav pilnīgi nekāda pamata uzskatīt homoseksuālās savienības par kaut ko līdzīgu vai pat attāli līdzīgu Dieva plānam attiecībā uz laulību un ģimeni”.

Atbildēt

Viedais Manels

17.03.2021. 12:52

Pričom te čekistu pēcteči, drīzāk jau čekisti savulaik ņedogļiģeļi. 🤣 Autors izliekas vai nesaprot, ka Latvija atrodas ES, kur LGBT ir valdošā reliģija, tāpēc sūkstīties par Samantas dziesmu, kuru mūsu valsts prezentē atklātā sodomītu (IMHO) konkursā Eirovīzijā ir naivi. Manuprāt, paldies Dievam, ka tautai vairs neliek līdzākstīties šajā perversajā pasākumā. Problēmu jāravē saknē un tā nav derdzīgajā "The Moon Is Rising" videoklipā. Turklāt jāsāk ar sevi, ar sīkumu - izsvītrojot tādus pasākumus kā Eirovīzija no savu vērtību skalas.

Atbildēt

Jūs,Ivar

17.03.2021. 12:20

»

Ivars

Kur visur pa priekšu tie "viņi" grozās? Man liekas, geju sabiedrība ir nodzīta tādā pagrīdē, ka vispār neviens pat papīkstēt neuzdrošinās, ka ir gejs


dzīvojat kaut kādā sev vien zināmā citā realitātē.Papīkstēt neiedrošinās žurnālists Streips,"mākslinieks" Blūms Blūmanis,viņa partneris Miņins,"mācītājs "Sants un daudzi citi,kuri to vien dara,kā pikst katru mīļu dienu portālos un tv pārraidē,nemaz nerunājot par Ārlietu ministru,kurš lepojas,ka ir gejs un regulārajiem "praidiem"Rīgas centrā.Ko dara saeimas deputāte,prezidija locekle Golubeva sieviešu žurnālos?Latvijas televīzija katru nedēlū rāda filmas par transseksuāļiem,gejiem,lezbietēm,arī seriāli čum un mudž.Par kādu pagrīdi jūs muldat?Nolaižieties uz grēcīgās zemes!Bet varbūt jūs dzīvojat ārzemēs,tālu no Latvijas?

Atbildēt

pelēkā vadmalas svārkā

17.03.2021. 11:53

Manu dvēselī tādi izpilditāji nekad nesasniegs.

Atbildēt

pensionāre

17.03.2021. 11:07

»

fakts

Ne dē dē dēē.Padomju laikos bija pants par pederastiju.Neviens pederasts neuzdrošinājās ar savu ideoloģiju uzbāzties cilvēkiem.Toties tagad gan visi šie deģenerāti agresīvi uzbāžas ar savu ideoloģiju uz katra stūra


Nemaz tik traki viņus nevajāja. Ir gadījies kādus pāris redzēt sabiedrībā, viņi gan izskatījās psihiski nenosvērti un izturējās agresīvi pret apkārtējiem, viens visu laiku aizvainoja sievietes, otrs mēģināja iestāstīt, ka tepat citi ir tādi paši kā viņš. Tas otrs reizēm bija redzams ar zilu aci, laikam pārāk uzbāzās.
Toties toreiz tā būšana netika slavēta medijos.

Atbildēt

TuMa

17.03.2021. 10:46

Nus ko Jūs - Šis ir globālistu projekts ar samērā spēcīgu ideju apakšā, kas strādā uz cilvēku zemapziņu.
Nakts karaliene ir "hierarhijā" daudz augstāka nekā piemēram bandītu karalieni ko simbolizē "bite".
Nakts karalienes sākums ir parādīts šeit un tas ir tā teikt "Trojas Helēnas turpinājums"
Nakts karaliene filmā:
Te ir vēl viens video kur parādīts kā "Strādā" karaliene:
https://www.youtube.com/watch?v QtEES0PThEo

Bite ir parādīta šeit:
https://www.youtube.com/watch?v AVYGCjwjUXg

Akiro Kurosava "Bites principu" parādīja šajā filmā:
https://www.youtube.com/watch?v R3iQE3M4LFs

Vai lielie naudīgie puiši "Pēta šo tēmu" - Jap.
https://www.youtube.com/watch?v u54ENX6kw8U

Atbildēt

Satīra

17.03.2021. 10:35

"Es jau neesmu pret gejime. BET NEDOD DIEVS ES KĀDU GEJU REDZĒŠU!" *vicinu dūri*

Atbildēt

fakts

17.03.2021. 09:31

»

pensionāre

tv visvairāk skatās vecas tantes, pensionāres. Laikam jau viņas ir jāpāraudzina, lai nestāsta mazbērniem, ka "mūsu laikā gan tā nebija


Ne dē dē dēē.Padomju laikos bija pants par pederastiju.Neviens pederasts neuzdrošinājās ar savu ideoloģiju uzbāzties cilvēkiem.Toties tagad gan visi šie deģenerāti agresīvi uzbāžas ar savu ideoloģiju uz katra stūra.

Atbildēt

varbūt

17.03.2021. 09:23

»

Ivars

Vienkārši iedomājieties sevi cita vietā. Jums pēkšņi patīk vīrietis. Jūs viņu mīlat vairāk par visu. Joprojām gribas rakstīt tādas jēlības


jums vajadzētu padzert hormonu preparātus, tad nebūtu tādas tieksmes.
Nesen tv gāja filma, kur kāda būtne ar krāniņu gribēja kļūt par meiteni, un viņai ārsti parakstīja sieviešu hormonus un solīja izdarīt dzimuma maiņas operāciju (filma Meitene). Nezin kāpēc viņiem neienāca prātā dot šim jaunietim vīriešu hormonus, nebūtu viņu jākropļo.
Man pašai ir nācies lietot hormonu zāles sakarā ar kādu slimību, tāpēc varu atļauties rakstīt tādu "ķecerību".

Atbildēt

Bet

17.03.2021. 09:15

»

Ivars

Vienkārši iedomājieties sevi cita vietā. Jums pēkšņi patīk vīrietis. Jūs viņu mīlat vairāk par visu. Joprojām gribas rakstīt tādas jēlības


vai tad kāds liedz?Mīliet.Nesen bija publicēts mūsu geju top 10.Nu un?Viņu dzīvē diez vai kas ir mainījies.Ja kāds apsaukā,tad palasiet,kādos tik vārdos netiek saukti mūsu prezidenti,ministri,u.c. personības.Cik novērots dzīvē,ikdienišķā saskarsmē dominē nevis orietācijas vērtējums,bet personība, cilvēka būtība.Problēma ir uzspiesta kulta radīšanā,attieksme pret bērniem, tas arī izraisa milzu pretestību pat tik tolerantai tautai kā latviešiem:):)Ģimene ir māte,tēvs,bērns/bērni.Divu vīriešu,sieviešu savienības tiesības juridiski gan jau var atrisināt tādā pat līmenī.

Atbildēt

pensionāre

17.03.2021. 09:14

»

tv un eirovīziju

sen skatās tikai pūlis, nu tas, kurš vakcīnu naudu nozog


tv visvairāk skatās vecas tantes, pensionāres. Laikam jau viņas ir jāpāraudzina, lai nestāsta mazbērniem, ka "mūsu laikā gan tā nebija".

Atbildēt

Vilks

17.03.2021. 07:33

Tas viss ir kā sērga, kā slimība ko sabiedrībai uz katra soļa tagad mēģina iestumt smadzenēs. Žurnāli un TV nepārtraukti popularizē šos slimos cilvēkus. Tādi kašeri, amunadevisi, un vel virkne slimi cilvēku sakropļo mūsu bērnu psihi un uztveri par ģimeni un tās vērtībām. Kāda velna pēc atverot delfi ziņas internetā man un citiem jāredz informācija par šiem slimajiem, kuri nevar izvēlēties kāzu kleitu un vispār kurš būs vīrs vai sieva. Kāpēc kaut ko tādu vispār publicē. Vienīgais manā uztverē pozitīvais ir tas ka šie slimie nevar radīt pēcnācējus. Kāpēc cilvèkus kas uzskata sevi par napaleonu vai vai vēl ko citu liek slimnicās ārstēties bet šitos kas uzskata sevi par sievieti aizstāv un popularizē. Cilvēki ar veselo saprātu un ģimenes vērtībām esat vienoti un stipri!

Atbildēt

tv un eirovīziju

17.03.2021. 06:52

sen skatās tikai pūlis, nu tas, kurš vakcīnu naudu nozog

Atbildēt

...

17.03.2021. 06:39

»

Ivars

Vienkārši iedomājieties sevi cita vietā. Jums pēkšņi patīk vīrietis. Jūs viņu mīlat vairāk par visu. Joprojām gribas rakstīt tādas jēlības


Laikam jau pederastiem patīk vīrieši,bet,neviens vīrietis ar pederastu pat runāt nesāks.Pederastiem ir perversa izpratne par vīrieša būtību un sūtību.

Atbildēt

cilveks444

17.03.2021. 04:41

»

Barba

Par Latvijas Televīziju nav jābrīnās. Kā pirms kāda laika izteicās Ruduša, "sabiedrība tiek pamazām radināta", neviens neesot protestējis pret geju pāri seriālā "Mīlas viesulis" un šī "radināšana" ar svētdienu vakaru seriāliem TV1 un specifiskām mākslas fllmām TV 7 jau uzņēmusi apgriezienus...


Ruduša izteicās vēl derdzīgāk - ka Latvijas sabiedrību "gatavina". Maskas krīt, un jāsaka, ka pēc tik masīva uzbrukuma tradicionālas ģimenes vērtībām, kuras grauj jau par Satversmes tiesa, ir skaidrs, ka tas no LGBT ir kara gājiens pret Latvijas sabiedrību, pret latviešu tautu.

Atbildēt

cilveks444

17.03.2021. 04:34

»

uzvar mīlestība

Ko cepaties? Jūs kāds gejs vai lezbiete izvarojis ,vai kā? Viņi ir tādi paši cilvēki kā mēs, tikai mīl citādāk. Bet mīl!!!! Lieciet viņiem mieru! Pēc tādiem komentāŗiem un naida, domājiet, viņi izkūpēs gaisā? Tie ir mūsu cilvēki, viņi dzīvo un dzīvos mūsu vidū, ja vien neaizbrauks prom - no naida, no...


Iespējams, esat jauns (jauna) gados. Daudz ko nezināt, daudz ko nesaprotat. Ziniet, Latvijā ne gejus, ne lezbietes neviens nevajā un nav vajājis pat PSRS laikos, ja neskaita čeku, kas viņus izmantoja kā stukačus. Cilvēki nav bijuši naidpilni. Jā, ir bijuši tādi, kas nicina, bet vairākums pret viņiem neizturējās agresīvi. Ir un ir. Pēc PSRS sabrukuma pret viņiem sāka izturēties vēl tolerantāk, vēl draudzīgāk. Kamēr netradicionālās orientācijas aktīvisti nesāka ar milzīgu propagandas spiedienu popularizēt to, ko viņi dara guļamistabās. Kamēr arī mediji nesāka "nogatavināt" sabiedrību. Vai maz apjēdzat, kā skan šis "nogatavināt" Kas ar to tiek domāts, kas zem tā slēpjas? Tā ir smadzeņu skalošana. Saka iedod velnam mazo pirkstiņu, tas paņems visu roku. Un Latvijas sabiedrība, esot viena no tolerantākajām sabiedrībām, iedeva pat ne mazo pirkstiņu LGBT sabiedrībai, tā padeva pat roku. Bet šiem ar to bija par maz. Šiem nepietika, jo šie vēlas brutāli aprīt Latvijas sabiedrību, pataisīt to pēc LGBT sejas un līdzības. Viņi lien iekšā skolās, degradē jauno paaudzi, drīz līdīs iekšā bērnu dārzos. Arī ģimenes šiem neliek mieru, tradicionālās ģimenes. Ziniet, daudzi no tiem, kas sākumā pret netradicionālās seksuālās orientācijas īpatņiem attiecās ar sapratni, tagad saprot, ka tiek izmantota viņu labvēlība, ka izrādās vismaz skaļākie LGBT pārstāvji jau paģērē sev atļaut laulāties. Nē, laulība ir kas cits. Lai viņi kārto partnerattiecības citā formātā, bet lai neķeras klāt laulībai un ģimenēm, lai nelien skolās un pie bērniem ar savu "bībeli".

Atbildēt

Ivars

17.03.2021. 01:13

»

Džeks uzšķērdējs jāamnestē

Varbūt nekrofīliem un zoofīliem arī likt mieru, lai tak cilvēki rotaļājas parkos, skvēros, kapos, ganībās un TV ekrānos


Vienkārši iedomājieties sevi cita vietā. Jums pēkšņi patīk vīrietis. Jūs viņu mīlat vairāk par visu. Joprojām gribas rakstīt tādas jēlības?

Atbildēt

nu tak

17.03.2021. 00:39

»

Ivars

Kur visur pa priekšu tie "viņi" grozās? Man liekas, geju sabiedrība ir nodzīta tādā pagrīdē, ka vispār neviens pat papīkstēt neuzdrošinās, ka ir gejs


informācijas telpā, televīzijā kādas filmas rāda, gandrīz katrā ir kādi ļoti pozitīvi netradicionāļi, nesen bija filma pat par sado - mazo jaukajām attiecībām, viņu klubiņu. Tas viss modernajā kultūrā ir tik uzbāzīgi, ka atliek gaidīt kādas pārmaiņas, ja nu mēs paši netiekam ar to galā. Zināmā mērā kovids jau ienes pārmaiņas, "kultūristi" vairs nevar tusēties kā agrāk.
Ļoti moderni jau ir tie mūsdienu švauksti - kašeri, bet neaizmirstiet, ka mode mēdz mainīties.

Atbildēt

Ivars

17.03.2021. 00:04

»

vairākums

Mēs liktu viņiem mieru, ja viņi liktu mums mieru un negrozītos visur pa priekšu, un liktu mieru mūsu bērniem


Kur visur pa priekšu tie "viņi" grozās? Man liekas, geju sabiedrība ir nodzīta tādā pagrīdē, ka vispār neviens pat papīkstēt neuzdrošinās, ka ir gejs.

Atbildēt

uzvar mīlestība

16.03.2021. 22:26

Ko cepaties? Jūs kāds gejs vai lezbiete izvarojis ,vai kā? Viņi ir tādi paši cilvēki kā mēs, tikai mīl citādāk. Bet mīl!!!! Lieciet viņiem mieru! Pēc tādiem komentāŗiem un naida, domājiet, viņi izkūpēs gaisā? Tie ir mūsu cilvēki, viņi dzīvo un dzīvos mūsu vidū, ja vien neaizbrauks prom - no naida, no ļaunuma bēgdami.Un tad? Jums būs labāka dzīve? Es vienmēr viņus aizstāvēšu, daudzi no viņiem ir talantīgi, gudri, jauki un sirsnīgi cilvēki.Man arī nepatīk praida gājieni, bet mani tie netraucē, es neeju un nepazemoju sevi ar neķītrībām un mēslu maisiņiem.Es labāk sarunājos ar geju, nekā ar kādu no šiem komentētājiem, kuri bez kauna un sirdsapziņas pārmetumiem sauc citus par perversiem radījumiem. Un, ja jums dēls vai meita viendien pateiktu, ka mīl sava dzimuma cilvēku, ko tad? Sistu nost? Vajag ļoti padomāt, ko saki par citiem cilvēkiem, viss atgriežas atpakaļ.Viss!

Atbildēt

par performanci

16.03.2021. 22:20

Visiem iespējamiem līdzekļiem jānovērš uzmanību no dziedāšanas.

Atbildēt

to Ivars 16.03.2021. 20:18

16.03.2021. 21:09

šķiet, ka nevienu vairs neuztrauc 2 sieviešu, vai 2 vīriešu attiecības, vēl mazāk, kuru orgānu nu kurš izmanto savu vajadzību apmierināšanai. Problēma ir tajā, ka to mēģina padarīt par kultu. Vēl lielāka problēma ir nenobrieduša bērna psihi mēģināt ietekmēt pirms viņa pieaugšanas un dzimumnobriešanas, lai viņam iestātos dzimumapjukums. Vēl tik pat liela, ja ne lielāka problēma ir adoptējot, nerēķināties ar bērna, kurš piedzimis dabiskā ģimenē, tiesībām tādā arī uzaugt. Pasaulē ir milzum daudz bezbērnu hetero seksuālu pāru, kuri vēlas adoptēt bērnus.

Atbildēt

to eee.. 16.03.2021. 18:39

16.03.2021. 20:57

ne tikai, kā zināms, tam ir arī cita dabiska funkcija, tāpat sievietei. Ne vienā, ne otrā gadījumā veselībai no tā kaitējuma nav. Vēl vairāk, vienīgais veids, kā pasaulē nāk bērni.

Atbildēt

Ivars

16.03.2021. 20:18

»

Ivars

Vai Jūs esat kristietis


Kāda gan var būt cilvēka sūtība? Man liekas, ka atbilde ir tikai viena - būt laimīgam. Kādam vairāk paveicas, jo viņš ir piedzimis sabiedrības acīs "pareizs", un kādam mazāk. Par to, kuram mazāk paveicies, vairākumam ir nospļauties. Tā ir neērtā tēma, kas visu laiku ir tikusi atbīdīta malā. Tomēr mūžīgi atbīdīt malā to nevar.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

Par kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo,...

Foto

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums...

Foto

Vēstule ārstiem

Cienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt...

Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....