Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Linda

30.10.2014. 17:22

»

Bebrs

Tā arī netieku skaidrībā, ko tad Āboltiņas kundze TĀDU ir izdarījusi? Izklausās, ka kāds viņu vēlas pazemot tik ļoti, ka tas jau kļūst aizdomīgi. Tā ir cīņa pret Vienotību. Tomēr nepārliecina.Šoreiz mani saskumdināja pat ONTŪNS. Tomēr vīrietim par sievieti tā uzrakstīt...nu nav vīrieša cienīgi. Tur ...


Aboltina, tomeer saeimaa,bez ziepeem ,kauna neprot,bezkauniigi visu laiku ir smiineejusi ,tautai sejaa,kaads smiininsh,agraak bija taads Seglinsh,arii smiineeja.Tizla latvju tauta,nozheelojams Bebra kungs.Nu ABOLINA fektees taalaak.Kaut kas jau sheemojaas,ja tik loti grib tur buut....Nekad nevienaa briidii nav piezagusies doma,ka vinai ruup muusu tautas labklaajiiba,ja juus to neredzat,nesaprotat Bebra kungs,brauciet prom.

Atbildēt

onkols

23.10.2014. 08:01

»

Bebrs

Tā arī netieku skaidrībā, ko tad Āboltiņas kundze TĀDU ir izdarījusi? Izklausās, ka kāds viņu vēlas pazemot tik ļoti, ka tas jau kļūst aizdomīgi. Tā ir cīņa pret Vienotību. Tomēr nepārliecina.Šoreiz mani saskumdināja pat ONTŪNS. Tomēr vīrietim par sievieti tā uzrakstīt...nu nav vīrieša cienīgi. Tur ...


Viņiem VISIEM (ne tikai Vienotībai) cukas birstēt vajag regulāri! Citādi,viņi domā ,ka var mums uz galvas malku skaldīt!
Par Lapsas pietāti pret SC,nu jā,mani arī tirda nejaukas aizdomas - *у Шпака магнитофон; у посла медалён *, за чей счёт банкет , товарищ Лапса ?
Kaut kā šķērmi,neobjektīvi šķiet....

Atbildēt

Bebrs

21.10.2014. 19:57

Tā arī netieku skaidrībā, ko tad Āboltiņas kundze TĀDU ir izdarījusi? Izklausās, ka kāds viņu vēlas pazemot tik ļoti, ka tas jau kļūst aizdomīgi. Tā ir cīņa pret Vienotību. Tomēr nepārliecina.Šoreiz mani saskumdināja pat ONTŪNS. Tomēr vīrietim par sievieti tā uzrakstīt...nu nav vīrieša cienīgi. Tur jau ir personīgi apvainojumi. Bet, Āoltiņa, nenoliedzami ir skaista sieviete un ceru, ka viņai ne nieka nepielips šie pazemojošie "uzbraucieni".

Atbildēt

kalnu puķe

19.10.2014. 07:39

»

Ēdelweiss

Interesanti, kas gan īstenība stāv aiz šīs politmafijas klana Vienotības ???? kaut kāda tur Āboltiņa, Zaķis ir tikai aisberga redzamā dala...bet, kas tad ir tās 6/7 zem ūdens...????? Kādi naudas maisi tad kompone un diriģe šos "orķestri" muziķus


...un ir arī interesanti uzzināt kurš/ kas stāv aiz Lapsas muguras. Ticiet, gan jau kādreiz tas uzpeldēs. Vai esat matījuši kaut vienu rakstiņu par kreisajām prtijām? Un viņa viesošanos Suņu būdā nodkatījos ar lielu piespiešanos. Pajēls...neatstāja rakstniecības monstra iespaidu...piespēlējot informāciju man, es būtu tikpat "lielisks" atrakstītājs

Atbildēt

gaide

18.10.2014. 21:10

druviete bija par krievu skolu slēgšanu tāpēc tika izsvītrota ...

Atbildēt

paija

18.10.2014. 10:32

Druviete arī neievēleja bez kadam kampaņam . Ta ka būtu vajadzīgs pētījums, kas vairak ietekme vēletajus. āboltiņas vadītā partija ieguva pietiekami labu rezulātuu un nevarētu taču būt tā, ka Āboltiņai tur nav nekadu nopelnu. Arī plusinu viņai bija vairak ka mīnusu. Un diez vai japriecajas, ka viņas vieta tika olsteinietis Junkurs. Par Lapsas lomu= ja biški piemelo , cerot,ka neviens jau neparlasīs satiksmrs noteikumus, ka uz operatīvo transportu neattiecas stāvešanas noteikumi , ko protans nemaz netaisas atsaukt , savas fantazijas par mēslu vabolem , iztelo kā citu cilveku izjūtas un gandrīz vai āboltiņas pateikto, tad jau var lielīties. Faktiski jau tikai viens ātruma pārkapums, par ko arī juridiski pasažieris nav atbildīgs.kas izpūsts par mega noziegumu. Parējais par slikto raksturu.,kas arī taisnība.
Pie reizes vareja jau pastastīt arī par galīgu izgāsanos - bezsakara publikacijam par preses sekretari, Viņķeles dēla lamāsanos , gramatu par REpši, kuram tapat nebija nekadu cerību. Gtibetu zinat, kurs bija tas muļkis,kas to apmaksāja.

Atbildēt

to HELP

17.10.2014. 20:27

Tā avīze bij tīrā haltūra, nekāda vērā ņemama informācija. Pusi laukuma aizņēma virsraksti lieliem burtiem un nesliktas Āboltiņas bildes. Pa visu 1.lapu karikatūra. Šoferis braucis uz 150km/h (zinu mājsaimnieces, kas vajadzības gadījumā brauc uz 140) un Saeimā izveidots iekšējās drošības vadītāja amats (loģiski, jo nesen tur nozaga vairākus datorus). Papīrs glancēts (labi var izmantot paklāšanai zem samazgu spaiņiem).
Lapsa varētu atbraukt kurzemnieku sētā uz mēslu talku, būsi vismaz attaisnojis savu eksistenci padarot ko derīgu, nevis pie datora kultivējot savu kašķīgo un saskābušo dzīvesziņu.

Atbildēt

Ausma

17.10.2014. 20:13

Vienotība nav prooligarhiska un promaskaviska partija, tas Latvijas apstākļos jau ir daudz.

Atbildēt

pergdus

17.10.2014. 09:00

redzit beigas latvijai būs bez tādiem smagsvariem kā āboltiņas un zaķa kunga ...

krievi atnāks beidzot un neviens nepalīdzēs bēdīgi iznācis fināls ...

Atbildēt

pergdus

17.10.2014. 08:59

»

Ausma

Lato, nestāsti, ka viens izmainīji vēlēšanu rezultātus, skaidrs, ka kāds Latvijas nelabvēlis pasūtīja un Tu izpildīji nožēlojamo, zemisko darbiņu... Kā īsti sauc pērkamus vīriešus - prostitūts vai prostitūta?? Valodnieki palīdziet tikt skaidrībā


redzit beigas latvijai būs bez tādiem smagsvariem kā āboltiņas un zaķa kunga ...

krievi atnāks beidzot un neviens nepalīdzēs bēdīgi iznācis fināls ...

Atbildēt

ĒĒdelweiss

17.10.2014. 07:47

»

Čangals

Lato Lapsa vairākas reizes vārdu āboltiņa uzrakstīja ar Lielo burtu!!! Nez vai roku arī spiedīs...


lato lapsa nepielaida druks kļūdu uzrakstot tās tur stervas no politmafijas kkana Vienotība pasugas nosaukumu ar lielo burtu ( Āboltiņa), bet tikai izpildīja žurnālistu ētikas prasības..... Arī es rakstu ar lielo sakuma burtu tadus pasugas apzīmējumus ka Lūkass, Punculis, Čakārnis, Ķuzis,Kalnmejers ar lielo sakuma burtu, un, nejau taoēc ka es tos uztvertu kā cilvēku vardus vai uzvardus....

Atbildēt

Ēdelweiss

17.10.2014. 07:41

»

Ausma

Lato, nestāsti, ka viens izmainīji vēlēšanu rezultātus, skaidrs, ka kāds Latvijas nelabvēlis pasūtīja un Tu izpildīji nožēlojamo, zemisko darbiņu... Kā īsti sauc pērkamus vīriešus - prostitūts vai prostitūta?? Valodnieki palīdziet tikt skaidrībā


Par kuru latviju tad tu drostaliņ tur murgo ??? vai par to Latviju, kura ir politmafijas klanu kloakas kliķes Saeima īpasums...??? Vai par to latviju,kura ir ASV īpāsums...???? Vai arī par to Latviju,kura ir bezcerīgo trūkumcieteju elle...????

Atbildēt

Ēdelweiss

17.10.2014. 07:37

Interesanti, kas gan īstenība stāv aiz šīs politmafijas klana Vienotības ???? kaut kāda tur Āboltiņa, Zaķis ir tikai aisberga redzamā dala...bet, kas tad ir tās 6/7 zem ūdens...????? Kādi naudas maisi tad kompone un diriģe šos "orķestri" muziķus ...????

Atbildēt

meži meži tumšie meži

16.10.2014. 22:46

izskatās, ka lapsas saimnieks dzīvo ventspils pusē

Atbildēt

Ausma

16.10.2014. 21:31

Lato, nestāsti, ka viens izmainīji vēlēšanu rezultātus, skaidrs, ka kāds Latvijas nelabvēlis pasūtīja un Tu izpildīji nožēlojamo, zemisko darbiņu... Kā īsti sauc pērkamus vīriešus - prostitūts vai prostitūta?? Valodnieki palīdziet tikt skaidrībā:(

Atbildēt

HELP

16.10.2014. 16:02

Sakiet ludzu, kur Jusu majaslapa ir iespejams lejupladet PIETIEK Kurzemes avizi? Nekur nevaru atrast! Paldies

Atbildēt

Čangals

16.10.2014. 12:32

Lato Lapsa vairākas reizes vārdu āboltiņa uzrakstīja ar Lielo burtu!!! Nez vai roku arī spiedīs?! :)
Ja nopietni: 1) nez jau kura vadošā partija netiek vaļā no Padomju mantojuma - domāšanas veida; 2) nez jau kura vadošās partijas amatpersona iedomājās ka amats tiek piešķirts uz mūžu, ar pārmantojuma tiesībām. Ja dēls izrādās muļķis, tad jānodod vīram, utt..
Paldies LL par galvas izvēdināšanu (arī par likumu (un tiesvedības) pārzināšanu) dažai labai citādi nederīgai intrigantei.

Atbildēt

es

16.10.2014. 12:15

Tiešām iedvesmojoši... :)

Atbildēt

viss stāsts ir

16.10.2014. 09:19

Bleķis.

Atbildēt

teodors

16.10.2014. 08:59

...un nu brēkdamas silē raušas čigāne un viņķele.. jautrība turpinās! gaidīsim nepieciešmos gadus, lai arī šitās drostalas aizstrīpotu? viss rit pa bezjēdzīgu apli.

Atbildēt

pokemons

16.10.2014. 08:50

Ievērības cienīgs bija fakts, ka divi forši un tautā cienīti latviešu rakstnieki - Ēriks Hānbergs un Andris Kolbergs, parunājot par S.Kalnieti un S. Āboltiņu, lielā vienprātībā rezumēja - "stervas ir abas divas". Kolbergs to iedrukāja melns uz balta savā grāmatā "Tas lielais diletantu laiks". Malacis

Atbildēt

AP

16.10.2014. 08:37

Jauki! Vismaz vienam no siles vepriem Jums izdevies bezgala ērto izdzīvošanos uz valsts rēķina padarīt stipri nepatīkamu. Šī vājprātīgi bezkaunīgā sūdu muša jau turpinās gan līst,jo neba nu viegli ir atteikties no ierastās haļavas.

Atbildēt

Ojārs

16.10.2014. 08:13

Āboltiņa ir kļuvusi par problēmu visiem, Vienotību ieskaitot. Partijai būs lielas problēmas, ja viņa turpinās to vadīt, bet vēl lielākas bez viņas, jo citu personību partijas spicē vai tuvu tai sen kā vairs nav...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...