Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A.B.

07.05.2018. 12:20

»

lasītājs

viens tukšs dežurfrāžu artiķelis! Nav skaidrs, kam šāds forums ir vajadzīgs


Šādi forumi vajadzīgi tādu artiķeļu rakstītājiem.

Atbildēt

to nesaprotu

03.05.2018. 18:59

»

nesaprotu

kāpēc nav uzrakstīts, cik bulciņas katrs drīkst apēst kafijas pauzē un, ka rindās pie tualetēm nedrīkst stāties bez numuriņa


Vispār ar likumu vajg noligt rindā uz tualeti stāvēt citam aiz cita un tuvu, numuriņiem ari nav ekspertīzes uz fēcēm, bet bulciņas ar kafijas ēšanu rindā uz tualeti obligāti jāiekļauj tualetes iekšējās kārtības noteikumos.

Atbildēt

nesaprotu

03.05.2018. 17:35

kāpēc nav uzrakstīts, cik bulciņas katrs drīkst apēst kafijas pauzē un, ka rindās pie tualetēm nedrīkst stāties bez numuriņa?

Atbildēt

lasītājs

03.05.2018. 17:24

viens tukšs dežurfrāžu artiķelis! Nav skaidrs, kam šāds forums ir vajadzīgs?

Atbildēt

nav tāda

03.05.2018. 16:58

nav tāda vārda "visoptimālākais". Optimāls jau nozīmē "vislabākais", vispārākā forma no "labs".

Atbildēt

Žulis

03.05.2018. 16:39

»

Vaira3000

Kad tavs Hegelis parleja pienu no pudeles burkaa, tas peeksni kluva par limonaadi


pieķerts kārtējā nezināšanā, nevar nomierināties, jo ir īsts latvietis- nelietis un nekaunīgs, bet ne tikai aprobežots mērglis no mērģļu cilts.

Atbildēt

Dikļu muļķis

03.05.2018. 12:39

pamodies! Untūnns Miropisanczs, good mornig, idiot no Dikļiem lapseņu mušpapīru saēdies! Davai, rādi ko vari! Tev pievērsta visu uzmanība, ir teikts, kas jāpierāda...

Atbildēt

Tu stulbs no dzimšanas?

03.05.2018. 12:27

»

Interesanti,

ka Pietiek neļauj atbildēt pieklājīgi A. P. demagoģijai un lamām. Kāpēc nepievieno komentārus


Kāpēc nepievieno komentārus?

***********************************

Tāpēc, ka portāls dod iespēju publicēties un mums zināt, kas ir kas. Vai tas ir slikti?

Tautai visas citas iespējas atņemtas uzzināt, izteikt protestu vai viedokļi, tādēļ stulbs ir komentārs "Interesanti," kas apvaino lapsu viedokļu nepievienošanā un citā cenzūrā.

Atbildēt

to VB

03.05.2018. 12:04

Saīsināšanas forma ir īsa. Īsi īsinot vadošo 4. maija kliķes galvgali aptuveni 10 personu skaitā. Pārējās, jūtot briesmas, aizbēgs, radot varas vakumu. Otrajā plāna punktā jau jābūt gatavai citai valdībai, kura līdzīgi šodienas manipulācijām ar Saemas balsojumu tiks piespiesta vai maldu ceļā ar viltu pieņemt iznīcinošus likumus pret bijās kliķes vadošiem politiķie, tiesnešiem, prokuroriem. Tā būtu, upurējot nācijas labā desmit "noziedzīgas galvas", radīt revolucionāru stāvokli.To izdarīt ir viegli, grūtākais ir visu labi sagatavot varas pārņemšanā. Un norealizēt līdz galam. Tam vajadzīga revolucionārā pārliecība un kādi pāris M euro. Bez tukšmuldēšanas un fotografēšanās krievu izrādīšanās garā.

Atbildēt

VB

03.05.2018. 11:31

Visp. pareizi. Ja citādi nevar, jāsaīsina līdz maksimumam!

Atbildēt

Kamēr neieviesīs revolucionāras

03.05.2018. 09:57

izmaiņas 4. maija republikas, kas ir LPSR varas turpinājums, valsts pārvaldes satura būtībā, jebkuras formālas 4. maija republikas valsts pārvaldes satura būtības izmaiņas kā NVO priekšlikumi tikai maldina sabiedrību čekista Ojāra Blumberga stilā, nostiprinot 4. maija komunistu un čekistu varu.

Ir diva veida revolucināras 4. maija republikas valsts pārvaldes satura būtisku izmaiņu formas. Viena no iekšas, otra no ārienes. Cerēt, ka revolucionāras izmaiņas nāks no iekšas - čekisti un komunisti paši atvērs čekas maisus, nožēlos izdarīto, ir nejēdzīgi.

Cerēt LRTT veidā, ka iejauksies citas valstis vai NATO ir nepareizi, jo starptautiskās tiesības neļauj iejaukties citas valsts iekšējās lietās.


Tad atliek trešais veids. Revolucionāra, varas neleģitimizēta latviešu tautas kustība. Kaut kas līdzīgs - vēl nāks piektais gads, asins lietus līs..

Atbildēt

NVO tēmas ir mēģinājums

03.05.2018. 09:42

uzlabot 4. maija republikas tiesiskumu un leģimitāti. Komunistu un čekistu varas 4. maija republika ir savā saturā LPSR turpinājums. Sabiedrība tika maldināta, ka šodienas LR iir 1918. gada Latvijas turpinājums.

NVO forumi ar Saeimas deputātiem, Saeimas prezidiju ir nekas cits kā formāla sadarbība 4. maija republikas formas uzlabošanai. No tā 4. maija republikas valsts pārvaldes būtība nemainīsies. Būtiski mainīt 4. maija republikas valsts pārvaldes saturu var tikai tajā ieviešot revolucionāras izmaiņas, atverot čekas maisus, liedzot bij. komunistiem un čekistiem vispār tiesības ieņemt pašvaldību vadītāju, Saeimas deputātu utt. amatus. Nākošajā solī tiesākot par noziegumiem pret valsti.

Atbildēt

Interesanti,

03.05.2018. 09:34

ka Pietiek neļauj atbildēt pieklājīgi A. P. demagoģijai un lamām. Kāpēc nepievieno komentārus?

Atbildēt

Iespējamā realitāte

03.05.2018. 09:30

"...foruma dalībniekiem tēmas jāvirza šādi: ievads – analīze – risinājums."
Ievads: Kā jau tas visiem zināms, mūsu valsts ir dziļā pakaļā.
Analīze: Cēlonis šādai situācijai ir partiju veidoto valdību bezatbildīgā darbība visu šo gadu garumā, kas bieži vien ir pretēja valsts un tautas interesēm.
Risinājums: Steidzīgi jāmaina Vēlēšanu likums, atņemot partijām monopolu uz deputātu kandidātu izvirzīšanu Saeimai.Vēlētājiem ir jādod iespēja balsot par deputātu kandidātiem, nevis partiju sastādītajiem savējo čomu sarakstiem.
Nikns starpsauciens no foruma rīkotāju puses: Lūdzu, runājiet par reālām lietām! Nevajag šeit klāstīt neiespējamas vīzijas. Ne jau Vēlēšanu likumu mēs šeit esam nākuši apspriest.Mums te ir saturīgs, produktīvs forums ar kvalitatīvu diskusiju, kas apspriež sabiedrībai un NVO aktuālas tēmas! Un vispār, ir pienācis laiks baudīt Saeimas izmaksātās siltās pusdienas.

Atbildēt

formula

03.05.2018. 08:36

Vai tomēr pats galvenais nav sorosiešu patriekšana no Latvijas?

Atbildēt

Patoloģiskais naids

03.05.2018. 07:21

pret latviešu kultūru A. Priedītim ļauj saglabāt savu veselību, patoloģiskie naida izvirdumi palīdz izdalīties žultij. Līdzīgi ir L. Grantiņam, runājot par ASM. Žults disfunkcija var izvērsties grafomānijā. Līdzīgi ir Dikļu muļķim I. Dukam no Dikļiem.

Atbildēt

Pēc komentāru satura un formas

03.05.2018. 07:13

sen komentāros atšķirama A. Priedīša deģeneratīvā grafomānija un pataloģiskais naids pret latviešiem. Vēl un Ar Priedītis komentāros atkal izvēmās. Kā jau puskrievs, pusžīds deģenerāts.

Atbildēt

to Ar

03.05.2018. 07:10

Idiots A. Priedītis atkal izvēmēs! Hihi-uhuuhuu!

Latvieši nekaunas būt visur pirmie, ar to tašķiras latvieši no latviešu lūzeriem priedīšiem- deģenerātiem un grafomāniem.

Atbildēt

Ar

03.05.2018. 06:59

»

Vēl

viens vietējais muļķītis: "Mainot formu, saturs nemainās". Skolā nav gājis, nezina par formas un satura vienotību: forma nosaka saturu un saturs nosaka formu. Par Hēgeli muļķītis noteikti nav dzirdējis. Bet tagad jau arī skolotāji ir muļķi. Brīvvalsts


ko atšķiras latviešu muļķis no citu tautu muļķiem? Kāda ir latviešu muļķa īpatnība? Atbildi lasiet Atpūtā: latviešu muļķis nepazīst kaunu par sevi. Latviešu muļķis nekaunās, ka kaut ko nezina pareizi. Latviešu muļķis ir nekauņa, jo nepazīst kaunu, tāpēc iznīcināms. Latviešu muļkis bez kauna sajūtas turpina pierādīt savu muļķību, tāpēc latviešu muļkis nokaujams ute, riebīgs mēsls.

Atbildēt

to Vēl

02.05.2018. 22:50

4. maija komunistu un čekistu kliķes valsts pārvaldes saturs neatbilst valsts brīvvalsts formai. Vismaz izlasi pats/ti E. Karpovics Materiālistiskās dialektikas galvenās kategorijas, pirms spried, nemaz nerunājot par Hēgeļa darbiem, kura daļa teoriju šodien zinātniski jau novecojušas. Tas pierāda, ka nedzīvojam demokrātiskā brīvvalstī, bet pustotalitārā režīmē.

Atbildēt

to Vēl

02.05.2018. 22:37

Pēc Hēgeļa mēs redzam, ka saturs izaudzina jaunu formu. Tas nozīmē, ka nevalstisko organizāciju priekšlikumi formēt formu - 4. maija kliķes iekārtu, nevar mainīt 4. maija kliķes saturu. Tikai saturs - revolucionāra iejaukšanās totalitārās komunistu, čekistu valsts pārvaldes būtībā var radīt - izaudzināt jaunu formu - patiesu demokrātiju. Te nepalīdzēs nevalstisko organizāciju formas kosmētiskais remonts - priekšlikumi, kas minēti rakstā.

Un, brutāli izsakoties, saturs nosaka formu. Ja saturu veido totalitārisma pazīmes kā beztiesiskums, forma nevar būt demokrātija.

Atbildēt

Muļķītis to vēl

02.05.2018. 22:28

"Satura un formasj jēdzienu relativitāte ir tā, ka attīstībā saturs no sevis izaudzina jaunu formu. Saturs ir forma, kas pārgājusi saturā un forma ir saturs, kas pārgājis formā, raksta Hēgelis."

Atbildēt

Vēl

02.05.2018. 20:06

»

Tukšmuldēšana,

jo forma nevar mainīt saturu. Mainot formu, saturs nemainās. Bet saturs ir 4. maija republikas vara, ko realizē komunisti, čekisti un tādi, kuri pakļāvušies tukšmuldēšanI un fotografēšanās priekiem .. ar Mūrnieci, R. Zīli, S. Āboltiņu utt. Tas būtu vesels dzīves notikums, ja jūs iepazīstinātu personīgi...


viens vietējais muļķītis: "Mainot formu, saturs nemainās". Skolā nav gājis, nezina par formas un satura vienotību: forma nosaka saturu un saturs nosaka formu. Par Hēgeli muļķītis noteikti nav dzirdējis. Bet tagad jau arī skolotāji ir muļķi. Brīvvalsts!!!

Atbildēt

Žulis

02.05.2018. 18:50

»

Jānis

Šoreiz jāpiekrīt A.P. - baigā "formas" mainītāja atradusies... Turklāt, kurš tad nezina, ka visi tie NVO forumi ir tikai ķeksīša pēc radīti - vēl Kalvīša laikā, kad nāca modē (vai arī Eiropa pieprasīja) "sabiedrības līdzdalību


Kā vispār tāda Blumberga ar tādu viņai pašai vien zināmu biedrību ir tai Saeimas un NVO 12.forumā iekļuvusi? Baigā speciāliste, pēc šī spriežot, turklāt, iespējams, vēlas piezīsties pie "korupcijas apkarotāju" naudas straumītes vai ieņemt viņu vietu - https://kristinablumberga.wordpress.com/about/

Atbildēt

Jānis

02.05.2018. 18:42

»

Arturs Priedītis

Dažkārt pat nezini, ko darīt: smieties vai raudāt! Stulbums, nezināšana ir tik šausmīga, ka momentā iestājas apjukums. Tikai idiots var teikt: "Ir jāmaina foruma forma". Tas būtu tas pats, kas teikt: ir jāmaina kvadrāta forma, ir jāmaina apļa forma, trīsstūra forma, kongresa, konferences, simpozija ...


Šoreiz jāpiekrīt A.P. - baigā "formas" mainītāja atradusies... Turklāt, kurš tad nezina, ka visi tie NVO forumi ir tikai ķeksīša pēc radīti - vēl Kalvīša laikā, kad nāca modē (vai arī Eiropa pieprasīja) "sabiedrības līdzdalību".

Atbildēt

Tukšmuldēšana,

02.05.2018. 18:25

jo forma nevar mainīt saturu. Mainot formu, saturs nemainās. Bet saturs ir 4. maija republikas vara, ko realizē komunisti, čekisti un tādi, kuri pakļāvušies tukšmuldēšanI un fotografēšanās priekiem .. ar Mūrnieci, R. Zīli, S. Āboltiņu utt. Tas būtu vesels dzīves notikums, ja jūs iepazīstinātu personīgi ar uzpūtīgo idioti I. Mūrnieci, vai debīlo R. Vējoni!

Stulbene I. Mūrniece sevi reklamē LTV tiekoties ar Čakstes radiniekiem. Stulbenei stulbenes gājieni. Un tās runas, un tās filmēšanās, fotografēšanās..,

Atbildēt

Zaigas Pūces no OIK

02.05.2018. 16:44

bandas ir cieņā ne tikai Latvijas Attīstībā?

Atbildēt

ja īsi, zubrilas darbībā

02.05.2018. 16:26

tukšgaitā

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...