Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vo

14.01.2015. 07:08

Bija privatizācija un privatizācija beidzās. Kur tie žīdi bija toreiz?
UN, ja jau gatavojas atgriezt īpašumus žīdiem, tad vajag atgriezt īpašumus arī Aizsargu organizācijai. Arī šie īpašumi ir mērāmi desmitos miljonu.

Atbildēt

Fēlis

14.01.2015. 06:47

Un kur tad paliek ,,viena taisnība..."? Ja likumdošana neparedz, tad neparedz. Āmen. Šis, es domāju, būs tas vadzis, kas reiz lūzīs. Mums visu laiku jāsavelk siksna un siksna ne jau uz gurniem, bet uz kakla, lai tik valstij ienāk naudiņa, bet viņi to naudiņu kaisa vējā. Tas jautājums jau runāts un pārrunāts, bet vienalga žīdu alkatīgā neatlaidība nerimstas. Jārada precedents un tad varēs kāst. Varēs kāst ne tikai žīdi, bet visi, kas kaut ko gribēs pieprasīt.
1)šiem žīdiem nav nekāda sakara ar tiem žīdiem.
2)termiņš ir nokavēts un basta.
Jāpublicē to kangaru, kuri darbojas pret savu valsti, uzvārdi. Lai tauta zina savus ,,varoņus'' un lemj, ko ar tiem alkatīgajiem neliešiem, kuri par vērdiņu gatavi Dzimteni notirgot, darīt.

Atbildēt

Karote

14.01.2015. 05:59

Tā nu,pamazītēm latvji varēs sākt apjaust, kas ir īstie saimnieki esošajam.. :) Katrā ziņā, ja pieteiktos visi eventuālie, savus namus,uc. labumus kādos laikos zaudējušie, brašajai latvju tautai paliktu tikai dvielis pār elkoni un govs pļeka, kur kājas sildīt :)Kas gan attiecas uz ļoti daudzām valstīm. Tad, kādēļ šeit kādiem ir īpašs statuss? Interesanti, vai tiešām bīdīs.. :)

Atbildēt

Kangaru iznīcinātājs

14.01.2015. 00:59

Ar nevardarbīgu pretošanos un bubināšanu internetā te nekas līdzēts vis nebūs, laikam tomēr nāksies pretoties mūsu apspiedējiem vardarbīgi, mani brāļi un māsas!

Atbildēt

ty

14.01.2015. 00:12

A ko mūsu depūtāti nav kristieši, dvēseles mocībām ellē netic?

Atbildēt

viedoklis

13.01.2015. 23:47

Vienotība ir latviešu tautas bendes.

Atbildēt

zoss

13.01.2015. 23:44

Liela daļa šo īpašumu ir privatizēti, tas nozīmē, ka būs jāmaksā naudā

Atbildēt

Uldis

13.01.2015. 23:43

un tad lai kāds vēl pasaka ka Ādolfam nebija taisnība?

Atbildēt

eku-reku

13.01.2015. 23:36

vai tiesam nostradas 3a portfelitis ?

Atbildēt

pudfmis

13.01.2015. 23:34

mēdijos parasti melš ka krievi esot ievākušies izsūtīto latviešu namos bet izrādas ka lielākās problēmas ar denazinalizāciju izrādās latviešiem grūti ...

Atbildēt

>>>

13.01.2015. 23:20

Denacionalizācijas rezultātā latviešiem ir atņemta zeme zem mājas,kaut bijušie īpašnieki to jau sen pārdevuši, tagad otru reizi iesituši sev kapitālu - aizmuguriski, pa kluso, pēc tam nostādot fakta priekšā, kad jau ierakstīts Zemes grāmatā.Neviena tiesa lietu pretī neņem, jo neesot nozieguma sastāva. Vienas grandiozas nejēdzības,kas radušās denacionalizācijas rezultātā, nav novērstas, jau atkal klūp latviešiem virsū ar jauna veida aplaupīšanām.Ja latvieši grib atgūt atpakaļ savu zemi zem mājas, ko denacionalizētāji vardarbīgi atņēma, tad gan neviens jauns likums šajā jomā netiek pieņemts. Tā ir latviešu u.c. tautu diskriminācija, ja priekš ēbrejiem tiks pieņemti atsevišķi likumi,kas darbosies vienīgi viņiem par labu, bet uz citām tautām, latviešus ieskaitot, tas neattieksies. Ja latvieši runā par Latvisku Latviju, tad tiek nosaukti par nacionālā naida kurinātājiem. Bet, ja ēbrejiem Latvijā Saeima piešķirs pirmtiesības, nevis latviešiem - ar šādu speciāli ēbrejiem rakstītu likumu palīdzību, tad tā būs latviešu u.c.tautu diskriminācija, visīstākā nacionālā naida kurināšana starp ēbrejiem no vienas puses un latviešiem, krieviem u.c. tautām no otras puses, kas var novest pie neprognozējamām sekām.Varbūt šādā veidā ēbreji grib uzkurināt karu Latvijā.

Atbildēt

Ikoa

13.01.2015. 22:33

Karteja latviesu iznicinasana , kapec ir jamaksa nodokli ,ja paris idini izsaimnieko un lien pakala amisiem

Atbildēt

Loģiski

13.01.2015. 22:29

Tas ir tikai laika jautājums kad kangari goju vārdā apmierinās izredzētos

Atbildēt

stingrs nee

13.01.2015. 22:16

Tie ir bezmantinieku ipasumi, kurus grib savakt pec tautibas principa. Tas ir pilnigaa pretrunaa ar likumu. Neviens nevar atgut cita ipasuma tikai tapec, ka ir latvietis vai krievs, bet ebrejs luk, grib iznemumu!

Atbildēt

lata

13.01.2015. 21:19

Paldies Dievam,ka man savulaik pietika prāta nobīties un nepirkt dzīvokli nevienā no skaistajām pirmskara mājām. Domāju, ka daudziem letiņiem, kas nenobijās, tas tagad ar labu nebeigsies. Varēs ilgi un dikti īrēt no Izraēlas pilsoņiem paši savus smukos dzīvokļīšus, maksājot zvēra naudas un knapinoties iztikā, tāpat kā jau tagad daudzi maksā Izraēlas, ASV, Austrālijas pilsoņiem.Tam, kas izstrādāja šo baiso, nelietīgo denacionalizācijas likumu, vajag nocirst gan galvu, gan abas rokas. Bet pretlatviskā Saeima grasās pieņemt vēl vienu noziedzīgu likumu! Nost!

Atbildēt

Stroncijs

13.01.2015. 20:33

Un tā aug saknes reālam terorismam Latvijā..

Atbildēt

Nu gan

13.01.2015. 20:17

Sarkanā c..ka ar spilvengrauzēju ir nododevēji.

Atbildēt

ragana

13.01.2015. 19:57

Andris Grūtups.Neklaudziniet pie mūsu durvīm.Intervija ar E.Veidemani NrA 2011.gada 28.janvārī.Interviju var lasīt arī Andra Vilka grāmatā"Grūtupa fenomens."Lai Andrim Debesu valstība.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

13.01.2015. 19:45

Grūtupu nošāva, kurš gribēja kaut ko ļoti svarīgu sacīt latviešu tautai.... . Viņš bija vienīgais, kurš nepārprotami nostājās pret šiem cionistu izdzimteņiem. Tagad šie noziedznieki centīsies atkal visu sākt no gala.

Atbildēt

roberts de niiro

13.01.2015. 19:29

nu ko, buus jaaiet ielaas...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mediķi varas kalpībā

Foto“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo arī pārējos gadalaikos (Levits neļaus samelot). Turklāt šie mediķi nebūt nav pārtraukuši aģitēt par potēšanos pret kroņa vīrusu.
Lasīt visu...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...