Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

06.12.2020. 13:58

Latvijai būtu jākoncentrējas uz valstī esošo ienākumu nevienlīdzību, kas ir gan sociāla, gan ekonomiska problēma, un Latvijā ir viens no lielākajiem rādītājiem Eiropas Savienībā, intervijā “900 sekundēm” atzina Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis (JV).

Viens no (toreiz “Vienotības”) solījumiem pirms Eiroparlamenta vēlēšanām 2008. gadā bija arī nabadzības un nevienlīdzības mazināšana. Ceturtdien, 21. martā, “900 sekundēs” pretnabadzības eksperte pavēstīja, ka plaisa starp turīgajiem un mazturīgajiem šajos gados ir tikai un vienīgi augusi, turklāt vēl par spīti augošai ekonomikai.

Atbildēt

Māris Ābele

30.11.2020. 07:54

https://www.twaku.com/Edvinovics

Atbildēt

Nu nu

29.11.2020. 12:36

»

Dainis Skaistais

Komentētāju problēma ir tā, ka tie ir nākuši no LPSR laikiem...


Ģīmis krunkains kā veca vīra priekšādiņa, gan jau ar’ tā “vadība” no tiem noliegtajiem lpsr laikiem vien nākušas, vai nu dikti ātri dzīvojušas

Atbildēt

ej tak tu rata

29.11.2020. 09:52

»

Mārtiņš Bondars

Un nodokļi nav obligāti? Jūs droši vien būsiet viens no valsts apzadzējiem un aploksnes algas sa


klausities latvijas melu radio un skatities latvijas melu tv nepiespiedisiet !

Atbildēt

vietējais

28.11.2020. 20:35

»

Mārtiņš Bondars

Un nodokļi nav obligāti? Jūs droši vien būsiet viens no valsts apzadzējiem un aploksnes algas sa


Nekad neko nēsu saņēmis aploksnē, bet atšķirībā no tevis, es smagi strādāju šai valstī jau tad, kad tu čurāji vēl autiņos un stāvēju barikādēs, lai tādi kā tu varētu par brīvu iegūt izglītību, ceļot un mācīties ārzemēs, bet kā redzu neko nēsi sapratis no dzīves.Spilgts pierādījums, ka izglītībai ar cilvēka gudrību nav nekā kopēja.

Atbildēt

Skaistulim

28.11.2020. 19:27

Izmazga asti un krepes

Atbildēt

hmr

28.11.2020. 16:24

»

janis

Nav ne TV, un nav arī nevienā Radio raidijumos nesaklausu objektīvas zinas,gribot negribot jaklausās Baltkrievijas zinu kanāli, un citi kanāli,piemēram radio 1.brīvajā mikrafonā Tomsons zvanītāju pārtrauc pusvārdā,un vienam otram nedod to pateikt,vai tas Radio 1 ir Tomsona personigais radio...


Latvijas problēma, ka 80% žurnālistu un t.s. "radošo" pieturās pie piderasu un Sorosa ideoloģijas! Vilku barā jākauc pārējiem vilkiem līdzi - citādi Tomsons paliks bez darba un kā homofobs tiks skaļi nosodīts. Režisors Hermanis arī izteicās pret piderasiem un Sorosu, un Eiropas teātros šis pēkšņi tika ieskaitīts homofobos un uz Eiropas teātriem gandrīz vairs netiek aicināts. Bet sorosoīds Kairišs aizstāv Sorosa idejas un tāpēc tiek pie lielas naudas gan teātrī, gan priekš multikulturālu un nacionālismu nosodošu filmu taisīšanas.

Atbildēt

janis

28.11.2020. 14:10

Nav ne TV, un nav arī nevienā Radio raidijumos nesaklausu objektīvas zinas,gribot negribot jaklausās Baltkrievijas zinu kanāli, un citi kanāli,piemēram radio 1.brīvajā mikrafonā Tomsons zvanītāju pārtrauc pusvārdā,un vienam otram nedod to pateikt,vai tas Radio 1 ir Tomsona personigais radio.

Atbildēt

Cajok

28.11.2020. 12:19

Caj,cajok,cajisce ctobi stojal
Hujisce

Atbildēt

millers

28.11.2020. 06:52

kāds patiess prieks palasīt par kārtējiem kropļiem,te loto,te lizda,te kāda znotiņa grābj vairāk,nekā vajadzētu ,te kāds cits iesūcis tā pavairāk ,bet ,nekas,pavilksim arī šos, mēs taču varam

Atbildēt

tyre

28.11.2020. 00:02

Fuuu, kas par fizionomiju! Alkatīga un riebīga.
Gan jau par prēmiju pirktais gaļas gabals rīklē iesprūdīs! Un citi pirkumi arī laimi nenesīs.

Atbildēt

vietējais

27.11.2020. 20:54

»

Mārtiņš Bondars

Un nodokļi nav obligāti? Jūs droši vien būsiet viens no valsts apzadzējiem un aploksnes algas sa


Ja Amerikā ir jāmaksā par radio un tur tu maksāji, tad nebija ko vilkties te uz Latviju un vilkt līdzi visus mēslus ko esi sagramstījis pa pasauli. Te ir Latvija un sabiedrība pate bez tevis sapratīs kas viņai ir vajadzīgs.

Atbildēt

Spīdola

27.11.2020. 19:18

»

Mārtiņš Bondars

Ceru, ka beidzot Latvijā ieviesīs obligātu sabiedrisko mēdiju abonomentmaksu! Katram iedzīvotājam gadā obligāti būs jasamaksā 200 eiro - šī nauda aizies sabiedriskā radio un TV uzturēšanai. Summa nav liela. Rupji rēķinot 15 eiro mēnesī. Pat mazāk kā viena pusdienu maltīte...


Valsts grib iekasēt naudu, lai priekšniekiem maksātu milzu algas un prēmijas, bet padotos turētu badā un pakļautībā.

Kas organizē tautas neapmierinātības pieaugumu soli pa solītim? Viena netaisnība pēc otras. Kad lūzīs vadzis, kas no tā cietīs un kas iegūs?

Atbildēt

Inese

27.11.2020. 19:14

»

Mārtiņš Bondars

Ceru, ka beidzot Latvijā ieviesīs obligātu sabiedrisko mēdiju abonomentmaksu! Katram iedzīvotājam gadā obligāti būs jasamaksā 200 eiro - šī nauda aizies sabiedriskā radio un TV uzturēšanai. Summa nav liela. Rupji rēķinot 15 eiro mēnesī. Pat mazāk kā viena pusdienu maltīte...


Ja jau tik spoža doma bija sabiedrībai jāuzraksta, tad varēja gramatiski pareizi rakstīt "mediji", nevis "mēdiji." Gramatika jaatkārto laikam. Un - ja nespēj pareizi uzrakstīt, tad jādomā, ka nekādas spozās idejas šajā galvā nav.

Atbildēt

Mārtiņš Bondars

27.11.2020. 19:05

»

vietējais >>>bondaram

Man šķiet ka tādi bondari vēl dzīvo staļina laikā, citādi nemurgotu par obligāto maksājumu...


Un nodokļi nav obligāti? Jūs droši vien būsiet viens no valsts apzadzējiem un aploksnes algas sa
nēmējiem vai maksātājiem?!
Es ilgus gadus nodzīvoju ASV un varu teikt, kad ASV par radio bija obligāts maksājums.

Atbildēt

13 janvāris

27.11.2020. 18:19

Šis ir ceļš uz dumpi ,ko negribētu!

Atbildēt

vietējais >>>bondaram

27.11.2020. 18:13

Man šķiet ka tādi bondari vēl dzīvo staļina laikā, citādi nemurgotu par obligāto maksājumu.
Tieši staļina laikā bija izplatītas obligātās nodevas, obligātie maksājumi, bet tas bija pēckara izpostītajā valstī. Turpretī mūsdienu bondari vēlas izpostīt šodienas valsti.Laikam nav pietiekami sazadzies.

Atbildēt

vietējais

27.11.2020. 18:06

Man nav vajadzīgs mēdijs kurš par manu naudu zombēs man smadzenes, nevienu centu no valsts budžeta viņiem, jau tā ir piemēslojuši ēteri ar reklāmām ka izraisa tikai riebumu. Lai viņi pārtiek no savām reklāmām un nebāžas iedzīvotājiem virsū ar nepārtrauktām atlaidēm.Lai tie mēdiju darbinieki paši bauda tās atlaides.

Atbildēt

atbilde

27.11.2020. 17:13

»

jautājums

Kur sūtīt


Uz poda!

Atbildēt

Mārtiņš Bondars

27.11.2020. 17:05

»

Minors

Jau kādus septiņus gadus neklausos nevienu LR kanālu ; enerģētiski un informatīvi ignorēju zema līmeņa zombējošos ruporus . Žēl tik , ka finansiāli nav iespējama ignorance. Rekomendēju visiem . Sevišķi pensionāriem , kas bendē jau tā vājo , covida sabeigto nervu sistēmu


Ceru, ka beidzot Latvijā ieviesīs obligātu sabiedrisko mēdiju abonomentmaksu! Katram iedzīvotājam gadā obligāti būs jasamaksā 200 eiro - šī nauda aizies sabiedriskā radio un TV uzturēšanai. Summa nav liela. Rupji rēķinot 15 eiro mēnesī. Pat mazāk kā viena pusdienu maltīte.
Ja gribam mēdijos kvalitāti, tad, pirmkārt, mēdiju darbiniekiem jānodrošina Eiropai atbilstoša alga.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

27.11.2020. 16:53

Ir pienākusi ziema. Aukstās naktis un saltie rīti ir kļuvuši par ikdienu. Līdz ar ziemu pieaug kovid-19 sirgstošo skaits. Lai pārvarētu kovid-19 sērgas otro vilni, ievērosim visus valdības ierobežojumus un mediķu rekomendācijas. Ieturēsim 2 metru distanci, nedrūzmēsimies. Rūpīgi mazgāsim rokas ar ziepēm un lietosim dezinfekcijas līdzekļus. Lietosim sejas un deguna aizsegus. Saslimšanas gadījumā apzinīgi ievērosim pašizolāciju. Būsim apzinīgi šajā krīzes brīdī. Sargāsim savu un apkārtējo veselību. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas veselību un zemes aizsardzību! Iedegsim zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Iedegsim tumši zilu svecīti par godu Pērkonam. Iedegsim pelēku svecīti par godu Veļu Māte. Cerēsim, lūgsimies un ticēsim. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds! Lai ticība Dabas Mātei kalpo mums par bruņām un vairogu! Lai ticība Pērkonam kalpo mums par zobenu! Godināsim savus senčus un Latvju Dievus. Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
Svētīgi, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #Tēvzeme #Latvija #sentēvi #veselība #pagāni #Skolnieciņš

Atbildēt

Minors

27.11.2020. 15:16

»

forcemajeure

LR - bābu tribunāls. raidījums atvērtie faili, "pētnieciskā" žurnālistika. vēmiens nāk. kaut kādi seni notikumi jaunās skaņās, apzīžļāta no pirksta izzīsta problemātika


Jau kādus septiņus gadus neklausos nevienu LR kanālu ; enerģētiski un informatīvi ignorēju zema līmeņa zombējošos ruporus . Žēl tik , ka finansiāli nav iespējama ignorance. Rekomendēju visiem . Sevišķi pensionāriem , kas bendē jau tā vājo , covida sabeigto nervu sistēmu .

Atbildēt

Vadībai jāpaliek!

27.11.2020. 14:27

»

Novērotājs

Interesanti, kādēļ paši Latvijas Radio darbinieki neceļ skaļu un publisku brēku par neaizvietojamās blondīnes nekaunību un mantrausību. Tad jau piekrīt, ka viss kārtībā


Tāpēc, ka viņiem algu aploksnē maksā noziedznieks un deģenerāts Soross. Viņiem viss kārtībā, dzīvo pārtikuši un badā nemirst.

Atbildēt

Vadībai jāpaliek!

27.11.2020. 14:24

»

45

Cik tas ir pretīgi..... Visas ir japatriec no amatiem ! Kaut kādai ētikai taču japastav šai Dieva aizmirstajā zemītē


No amatiem jāpatriec sorosoīdus un piderasu ideoloģijas aizstāvjus.

Atbildēt

Fu ku nesmuki izsaimnieko

27.11.2020. 13:24

Latvijas rādžis iznāk tomēr nestrādā tautai. Bet bosam kas grib vēlamas ziņas. Latvijas rādžis birikrātijas rupors.

Atbildēt

45

27.11.2020. 13:21

Cik tas ir pretīgi..... Visas ir japatriec no amatiem ! Kaut kādai ētikai taču japastav šai Dieva aizmirstajā zemītē...

Atbildēt

Novērotājs

27.11.2020. 13:20

Interesanti, kādēļ paši Latvijas Radio darbinieki neceļ skaļu un publisku brēku par neaizvietojamās blondīnes nekaunību un mantrausību. Tad jau piekrīt, ka viss kārtībā.

Atbildēt

exLTV

27.11.2020. 13:16

man par 25 gadu darbu zaķusalā ģendirs uzdāvināja lietussargu, Juskā tāds maksāja 3 eiras, pēc tam nejauši ieraudzīju. Sev ikgadējas lielas prēmijas, citiem pildspalviņas, šokolādīte, pierakstu blociņš tikai struktūrdaļu vadītājiem....

Atbildēt

Par teicamu darbu, lojalitāti žīdu cionistu

27.11.2020. 13:04

»

Blondīne

Patiesībā tās būtu smieklīgi , ja nebūtu tik skumji. Radio pat veseliem 15 cilvēkiem ir pasniegtiz ziedi un foto!!!!!! Par to, ka viņi, tur strādājuši 20- 50 gadus! Fantastiska ņirgāšanās par darbiniekiem! Pašām par gada darbu vēl ap 6000 prēmija. Par ko


komunistu, čekistu genocīda politikai pret latviešu tautu.

To var saprast. Viņas visas ir sievietes un labi apzinās, ja viņas nedarītu to, ko no viņām sagaida, atrastos citas.

Ja būtu vīrieši, tad kā Dz. Kolāts, alkoholiķis..

Atbildēt

Blondīne

27.11.2020. 12:52

Patiesībā tās būtu smieklīgi , ja nebūtu tik skumji. Radio pat veseliem 15 cilvēkiem ir pasniegtiz ziedi un foto!!!!!! Par to, ka viņi, tur strādājuši 20- 50 gadus! Fantastiska ņirgāšanās par darbiniekiem! Pašām par gada darbu vēl ap 6000 prēmija. Par ko?!

Atbildēt

jautājums

27.11.2020. 12:46

»

Skaistulis

Atsūti savu bildi


Kur sūtīt?

Atbildēt

nevajag izmantot svešu nosaukumu pat tad, ja gribas kakāt ar prieku,

27.11.2020. 12:42

»

.CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

Šeit daru to ar prieku, jo citur manu kakāšanu bloķē


tāpat kā nevajag ēst, tirst un domāt reizē ar vienu un to pašu vietu...

Atbildēt

precīzi

27.11.2020. 12:36

»

īsi

Ej d


Izēd savu nakstpodu atkal.

Atbildēt

millers

27.11.2020. 12:29

bet,tā ir jūsu,nodokļu maksātāju nauda ,kāpēc nenodauzat šos kropļus???

Atbildēt

Skaistulis

27.11.2020. 11:34

»

Reti kura aita

Nomirst dabiga nave aiz vecuma


Atsūti savu bildi!

Atbildēt

Reti kura aita

27.11.2020. 11:19

Nomirst dabiga nave aiz vecuma.
Si blonda aitina izskatas smagi nojaata.

Atbildēt

forcemajeure

27.11.2020. 11:17

LR - bābu tribunāls. raidījums atvērtie faili, "pētnieciskā" žurnālistika. vēmiens nāk. kaut kādi seni notikumi jaunās skaņās, apzīžļāta no pirksta izzīsta problemātika.
algās raidījuma veidotājiem ap 5k mēnesī. no nodokļu maksātāju naudas, btw

Atbildēt

Nekā jauna

27.11.2020. 10:21

https://www.facebook.com/liepinsedgars/posts/3177236592329417

Atbildēt

Tas labi, aizmiglo latviešu sabiedriskās domas vadībai

27.11.2020. 10:10

»

degs ellē zagļi

gfgfgfgfg


nacionālo apziņu ar lielām pēmijām - naudu, lai paklausīgi turpina burbulēšanu par latviešu tautai nebūtiskām tēmām.

Atbildēt

Dzintars

27.11.2020. 09:46

Tukiša ,vai Tā nau gadījumā tā pati persona , kas gribēja izkrāpt no iedzīvotāju biedrības naudu, par avāriju dzīvoklī ,ko izraisīja nesaskaņota dzīvokļa pārbūve.

Atbildēt

degs ellē zagļi

27.11.2020. 08:05

gfgfgfgfg

Atbildēt

Ilmārs

27.11.2020. 07:49

Tiekot amatos, cilvēku negausībai, kā redzam, nav robežu. Vai tiešām augstprātībai, visatļautībai un cinismam netiks pielikts punkts?!

Atbildēt

.CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

27.11.2020. 05:39

»

īsi

Ej d


Šeit daru to ar prieku, jo citur manu kakāšanu bloķē.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mediķi varas kalpībā

Foto“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo arī pārējos gadalaikos (Levits neļaus samelot). Turklāt šie mediķi nebūt nav pārtraukuši aģitēt par potēšanos pret kroņa vīrusu.
Lasīt visu...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...