Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Arturs Priedītis
05.07.2019.
Komentāri (30)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vai komunisma saules apstarotais

07.07.2019. 15:53

»

Latvis

Rietumi degradējas, Austrumi attīstās. Rūpniecība aiziet uz Attīstības valstīm, jo post cilvēkam ir primāras vērtības un viņš nav spējīgs attīstīt tautsaimniecību. Tā ka vienkārši civilizācijas centrs pārvietojas uz Austrumiem--- Ķīnu, Krieviju, tur arī Indija, Irāna. No turienes atnāca daudzas zinātnes...


dzīvo mucā, ja nezin cik un kādos apmēros ir iznīcināta krievijas rūpniecība un ka resursu ieguve ir praktiski privāts bizness. Un ka tuvākajās dienās tiks pieņemts lēmums privatizēt atlikušos valsts uzņēmumus, kas nozīmē pakalpojumu nepieejamību 90% jevrijā dzīvojošo nabagu.

Atbildēt

Interesanti,

07.07.2019. 12:19

»

Oi,

kā tie priedīši un mazpisāni ir apnikuši


vai "kasmīslim" galva ir saspiesta plakana kā hūtsmēslu lapsas pļeka jeb kantaina kā ķieģelis?

Atbildēt

Oi,

07.07.2019. 12:17

»

Oi,

kā tie priedīši un mazpisāni ir apnikuši


kā tie eggmaŗa kakuedaja un seskulapsenes izkārnījumi ir pieriebušies visiem!

Atbildēt

Oi,

07.07.2019. 11:19

kā tie priedīši un mazpisāni ir apnikuši!

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

06.07.2019. 22:13

»

Q

Nepārspējams tandēms: Priedītis un Ontūns Mazpisāns


tev skauž (atkal un vēl joprojām)? Nepārdzīvo tik ļoti, iedomāti "anonīmais" onanīmiķi ar nosaukumu "ku-kū", gan jau arī tu kādā izpratnē / izpausmē esi nepārspējams (vai, vismaz, teorētiski varētu tāds būt - ja vien savu iespējamo potenciālu neizšķērdētu melnā skaudībā un hroniskā tukštiršanā).

Atbildēt

Latvis

06.07.2019. 18:35

Rietumi degradējas, Austrumi attīstās. Rūpniecība aiziet uz Attīstības valstīm, jo post cilvēkam ir primāras vērtības un viņš nav spējīgs attīstīt tautsaimniecību. Tā ka vienkārši civilizācijas centrs pārvietojas uz Austrumiem--- Ķīnu, Krieviju, tur arī Indija, Irāna. No turienes atnāca daudzas zinātnes, pēc degradācija, tagad atgriežas. Tā Krievija tik pie šiem kompānijā pieslējās. Pasaules gals nebūs. Pār Pasauli turpinās valdīt domājošs cilvēks. Sliktais ir, ka mums jādzīvo šo pārmaiņu laikā.

Atbildēt

patiesībā

06.07.2019. 18:15

»

muļķiem aug muļķi

gudrajiem gudrie. Muļķi ražīgāki, jo par bērniem nav jārūpējas


Šādi u.c. taml. galēji muļķīgi paudumi neapšaubāmi liecina par to, ka cien. A. Priedītim kārtējo reizi ir taisnība (vismaz "konceptuāli", lai arī Autora tradicionāli atraktīvais un visnotaļ radikālais izteiksmes veids, iespējams, dažkārt / sevišķi jau "nacionālpatREJotiski orientētiem" personāžiem varētu šķist vismaz diskutabls, ja ne kategoriski nepieņemams).

T.i., atļaujoties "konceptuāli" rezumēt aktuālās publikācijas pamatdomu ('special' priekš "jēgā apgrūtinātiem" personāžiem, kam "140 zīmju" totālas debilizācijas formāts nu jau neatgriezeniski ir kastrējis spēju "absorbēt" salīdzinoši apjomīgākas informācijas "porcijas") - iepriekšējās n-tajās paaudzēs normālu vai pat salīdzinoši gudru cilvēku līdzšinējās tūkstošgadēs (un sevišķi dažos pēdējos gadsimtos) "optimizētā" ģenētika, tikai dažus gadu desmitus (!!?!!) "ilgtspējīgas" un ikdienišķi pastāvīgas, normālcilvēciski adekvātu garīgo "kondīciju" truli graujošas max. intensīvas zombēšanas rezultātā, ar katru nākamo paaudzi degradējas teju "ģeometriskā progresijā". Līdz - kādreizējie normālie cilvēki radikāli regresē (un nevis tikai "teorijā", bet patiešām izrādās reāli regresējuši), transformējoties par "ražīgu muļķu" paaudzes īpatņiem jeb biomasas atkritumiem. Un, kā izrādās - ģenētiski degradētu "muļķu / muļķu ražotāju" paaudzes biogaļas izstrādājumi vairs pat to (šādu "negatīvo dialektiku" un tās elementāri likumsakarīgās konsekvences jeb NEIZBĒGAMĀS SEKAS) nesaprot, jo atļaujas uzskatīt, ka tam nav "neviena sakara ar paaudzēm".

P.S. Interesantā laikā dzīvojam (dabiski - ja vien esam spējīgi to apjēgt un atbilstoši novērtēt).

Atbildēt

Asiirietis

06.07.2019. 17:20

Rodas sajūta, ka esmu dzimis 1864.gada 20.jūnijā (kā Kārlis Balodis), jo vēlos visam rakstītajam vēl piemetināt par Priedīša paaudzes devumu. Kas izpaužas kā okupācijas varas nepārtrauktība, kura vistiešākā veidā atspoguļojas ekonomiskajos "sasniegumos" un kremļa varturu propagandas triumfā mūsu mēdijos. Pēc vienota plāna, degradētajā izglītības sistēmā un pilnīgā pašplūsmā aizlaistā medicīnā, kura reāli pieejama vairs tikai tiem, kas uzcītīgi kalpo šai sistēmai.

Atbildēt

nuja

06.07.2019. 16:57

»

no cilvēka viemēr atzarojušies

un atzarojas mērkaķi


atbilstošs pašnovērtējums tev ienācies..

Atbildēt

no cilvēka viemēr atzarojušies

06.07.2019. 15:13

un atzarojas mērkaķi....................

Atbildēt

muļķiem aug muļķi

06.07.2019. 15:11

gudrajiem gudrie. Muļķi ražīgāki, jo par bērniem nav jārūpējas............................
neviena sakara ar paaudzēm

Atbildēt

Prāta vētra

06.07.2019. 10:58

»

Okšķeris

No Mozaīkas: Tikšanās ar postcilvēku...


ir bezdzimuma tirliņi, plaukstas pavasaristi, kas pielāgojas varai.

Atbildēt

Endija

06.07.2019. 10:15

Visi visapkārt aptaisījušies, bet kurš ticis augstāk, taisa uz galvas tiem, kuri zemāk... kā pērtiķu barā.

Atbildēt

Nauda un vara.

06.07.2019. 09:24

"Šī paaudze vēlas dzīvot maksimāla komforta apstākļos, un tai nav svarīgs komforta izcelsmes avots. Šī paaudze lieliski zina naudas varu."
Pieminētie politiķi ar ko atšķiras no iepriekšējās paaudzes valdošajiem?? Naudas un varas vergi bijuši vienmēr!

Atbildēt

Šo

06.07.2019. 09:18

»

Okšķeris

No Mozaīkas: Tikšanās ar postcilvēku...


te nevajag kastrēt. Tādu ir daudz, būs ietaupījums.

Atbildēt

secinaajums

06.07.2019. 07:52

»

Cyril

придурок


Šis komentārs ir apstiprinājums Darvina teorijai,starpposms.

Atbildēt

....

06.07.2019. 07:46

»

Kaatad

Vnk sakot, sociums, bez garīgās dimensijas izmirst. Vienmēr


Ja ieklausās Priedīša garīgajā pienesumā tad var dzirdēt rekviēma skaņas.

Atbildēt

Kaatad

06.07.2019. 05:11

Vnk sakot, sociums, bez garīgās dimensijas izmirst. Vienmēr.

Atbildēt

Okšķeris

05.07.2019. 23:50

No Mozaīkas: Tikšanās ar postcilvēku
Sakarā ar informāciju par “Prāta vētras” un kāda krievu rēpera iedziedāto dziesmu “Par seksu” “Facebook” 2019.gada 5.jūlijā ierakstīju šādu komentāru: “Deģenerācijas vispusīgās izpausmes svaigs apliecinājums!”. Komentāru komentēja “Facebook” “draugs” vārdā Gatis Auziņš: “Artur, kas tur degeneratīvs? Vai ta jums Sekss nekad nav bijis un jūsu gimenē un pazinju lokā sekss nepastāv? Seksa nebija tikai padomju savienībā- un dziesmas piedziedājuma jautājums ir diezgan svarīgs un aktuals- jaunieši ir jāizglīto ar seksa tēmu- jo sit kaut dibenu pret zemi, bet sekss mūsdienās ir daudz ātrāk un biežāk nekā agrāk- un ko? Jaunatni neizglītosim- būs negribēti bērni, venēriskās slimības un vēl visadi brīnumi!!! Labāk ir nerunāt ja?”. Viņam atbildēju: “Tas nav nekad bijis mākslas uzdevums! Tā tas nebija antīkajā mākslā un arī nekad vēlāk, kad kaili cilvēki tika atspoguļoti glezniecībā, tēlniecībā, fotomākslā. Gunārs Binde, mūsu fotomākslas korifejs, Jums, Gati, "sadotu pa purnu", ja teiktu, ka viņa darbi ir veltīti izglītošanai seksā. Tie minētie "izglītotāji" taču sevi uzskata par māksliniekiem. Tās sievietes teiktais par seksu PSRS tika nelietīgi izkropļots TV "tiltā" starp ASV un PSRS. Jūsu komentārs atgādina par šodienas kādas jauniešu daļas necienīgo attieksmi pret mākslu, kad māksla nav nekāda vērtība, māksla ir bizness, prece, sava "viedokļa/koncepcijas" izrādīšana utt. Pie mums tādu deģeneratīvu attieksmi pret mākslu un literatūru propagandē "satori" viepļi. Vai esat "satori" autors, lasītājs? Ja esat, tad viss ir skaidrs!”. Vēl piebildu: “Par slaveno frāzi: "…Людмила произнесла: «Секса у нас нет, и мы категорически против этого», — после чего грянули смех и аплодисменты в обеих студиях и заглушили окончание фразы: «У нас есть любовь»." Sekoja Gata Auziņa komentārs: “nejauciet pautus ar āboliem- Kaupers nedzied pliku dirsu ar ābolu mutē un mazohista pātagu rokā! Māksla- kas ir māksla??? Kas ir māksla pirms 100,50, 20 gadiem un tagad! Bindem iedotu pretī bez vārdiem- varbūt pat ieplēstu ar kāju - ja šis dotu man pa seju! Nezinu kas ir “Satori vieplis” neesmu ne autors ne lasītājs! Pašam aug bērni- un šī tēma kljūst aktuāla- tādēł domāju, ka savus bērnus izglītošu, lai zin kas ir kas!!!! un neesmu nekāds te piderass kas fano par dumībām”.

Atbildēt

....

05.07.2019. 22:08

Nav nekādas paaudžu teorijas,ir vērtību konflikts,vērtības tiek aizstātas ar surogātiem un degradāciju.

Atbildēt

JUA

05.07.2019. 21:12

Paldies par labu analīsi

Atbildēt

forši

05.07.2019. 21:02

Labi rūkts Priedīt! Gaidīsu arinteresi Tavus turpmākos rakstus, atziņas

Atbildēt

Parents

05.07.2019. 19:03

Parents know how hard it is taking care of a baby – new parents especially know how overwhelming this can be because it can feel like your whole world has been turned upside down and now you have this new little bundle of responsibility to take care of. Not only do you have to worry about your own needs, but you have to think of your little ones as well. Taking care of your babies grooming habits are extremely important for a little one. Sometimes as parents we know how the little things can be easy to forget and we forget the importance of brushing your babies' hair, trimming their feet and fingernails and so on. On our top ten list, you will find the top ten grooming kits for your little ones in today’s market. We’re sure you will find something suitable for all your baby’s grooming needs.

Atbildēt

Kārtējie A. P. murgu murgi

05.07.2019. 18:56

Pusi nedēļas, redzams, A.P. skrullējis raksta pirmo pusi. Otru, kā parasti, vodkas skurbulī. Uz ātru roku izvirzot hipotēzes, kas ieklīst idiota vodkas apdullinātajās smadzenēs. A. Priedītis pats ir paraugs totālai atpalicībai, jo teksti depresīvi un allaž dzīvi noliedzoši.

Atbildēt

stalins

05.07.2019. 18:55

Jaunajiem vispar vajag salikt.Ne vini vecos prot cienit, ne reizrekinu zina, neka. Kauna lieta.

Atbildēt

!!

05.07.2019. 18:25

baby boom

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...