Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Konkrēti

25.01.2018. 19:03

Inteliģentu slepenās sapulces "biedrs":
http://lpra.vip.lv/BULANA/vdk.html
Skaidrs kurš nostučīja Ingvaru un visu sapulci - smirdošais ziņotājs rokpelnis.

Atbildēt

Edvīns

12.01.2018. 12:19

Jundze: "Man par saviem biedriem ir jāstāv".
Ko? Ja kāds LRS biedrs būs pedofils, tev arī par viņu būs jāstāv?
Jeb vai stčīt čekai tak nav salīdzināma lieta. No sērijas: kurš gan no mums
nav bijis pionieros, kurš nav sadarbojies, kurš nav stučījis.
Īsāk sakot, pārvērst visu PSRS okupāciju par farsu.
Tev, Jundze, nav JĀSTĀV par čekas ziņotājiem, pat ja tie sakritības pēc ir LRS biedri.

Atbildēt

LTV 1:1

10.01.2018. 21:34

»

labus

Jundze - malacis,- labi pateica


Jundze ļauni minēja, ka Rokpelni aicina izdarīt pašnāvību. Domāju arī, ka Jundze ir ļauns, ja Rokpelnim jāpakaras, vai jānošaunas! Kā tāds cilvēks var vadīt Rakstnieku savienību, kuru viņš pielīdzināja alus dzērāju klubam?

Atbildēt

labus

10.01.2018. 19:42

Jundze - malacis,- labi pateica.
Tautieši/vāvuļotāji - mēslu vaboļu un siseņu bars, kas neko citu kā nosprāgšanu un izmešanu vēstures mēslainē naFF pelnījuši.
Punktcc un Āmen. Esmu runājis

Atbildēt

Antons Mikoss

10.01.2018. 12:12

»

Edge

Tiem, kas te piesauc T.Abulandzes filmu, atgādinājums par pasūtītājiem - "tautas draugiem" jeb "jautrajiem zēniem". KGB specoperācija "perestroika" jau nesākās ar Gorbačova ievēlēšanu, bet gan ar tādām filmiņām par "grēku nožēlošanu...


Perestroika sākās ar jaunu derīgu kangaru atlasi Savienības līguma slēgšanai. Tas bija galvenais tā laika uzdevums. Iepriekšējie četri piegājienu izgāzās. Šis turpinās pēc Raiņa- pastāvēs , kas pārvērtīsies!

Atbildēt

Kaut

10.01.2018. 11:15

kā aizdomājos par mankurtiem...

Atbildēt

LTV1:1

10.01.2018. 06:00

»

jim

Meslu vabolu gens shitiem izkalpigajiem un gljevajiem stukachiem sen jau asinis bija, vel krietni pirms cekas ienaksanas LAtvijaa


Mēsls Jundze raudāja par čekistu radiniekiem, kas tiem būšot jāpārdzīvo, ja atvērs čekas maisus. Īsts mērglis Jundze, kuru neuztrauc, kas jāpārdzīvo Klāva Elsberga vecākiem, sievai utt., kas VDK no Maskavas K. Elsbergu izsvieda no Rakstnieku jaunrades nama 7. stāva. Elsbergs bija talantīgu vecāku dzejnieces un tulkotāja dēls. Pats Klāvs atdzejoja no angļu, franču un krievu valodām. 28 g. v.,, kad tādi kā Rokpelnis piegādāja analītisko informāciju slepkavām no VDK, lai tie zinātu noskaņojumu. Klāvu nogalināja VDK tajā laikā, kad jau bija brīvības noskaņas, iebaidot disidentus, brīvdomātājus.

Šodien VDK noziedznieks Borovkovs vazājas pa Saeimu, pa Rīdzenes sarunu izmeklēšanas komisiju. Tieši ar VDK noziedznieka A. Borovkova starpniecību izmaina daudzus likumus, kā par dalīto izmeklēšanu Saeima veica grozījumus, lai tādi prokurori kā Lega var apšaubīt KNAB izmeklētāju pierādījumus un celtuar sarunu nopludināšanu ž. Ir Krievu diversantes Potapovas reitingus.

Kāpēc A. Borovkovs nav nošauts?


Atbildēt

jim

09.01.2018. 23:36

Meslu vabolu gens shitiem izkalpigajiem un gljevajiem stukachiem sen jau asinis bija, vel krietni pirms cekas ienaksanas LAtvijaa! :-) :-)

Atbildēt

Galvenais pirms tam

09.01.2018. 20:53

»

kāpēc

tad savu vārdu neizpaud,bet raksti anonīmi,ja esi tāds varonis spārdītājs?Gan jau pats kādreiz norausies


jāizsauc uz vietas ātrie. Ka šis neatdod galus no bailēm vien. Pa muti jādod bez skaidrošanas. Labdien! Noņem brilles, samin un iepis starp acīm. Izsitīs zobu, var prasīt atmaksāt.

Atbildēt

Kad nospārdīšu

09.01.2018. 20:49

»

kāpēc

tad savu vārdu neizpaud,bet raksti anonīmi,ja esi tāds varonis spārdītājs?Gan jau pats kādreiz norausies


mana bilde ar vārdu būs visos medijos. Kādam jāsāk un piemērs jārāda. Pretīgie mīkstmieši, stukači līdzīgi Jundzem jāātstē, lai kļūst par vīriem.

Tāds nieka sods. Sīkais huligānisms. Var jau inscinēt, ka nejauši utt. Kā to dara policija..

Atbildēt

kāpēc

09.01.2018. 20:39

tad savu vārdu neizpaud,bet raksti anonīmi,ja esi tāds varonis spārdītājs?Gan jau pats kādreiz norausies...

Atbildēt

Rokpelnis

09.01.2018. 20:33

»

re kā

RaimondsP.nupat izteicies,ka viņi visi ,arī viņš ir parakstījuši kādus papīrīšus,kad braukuši arā no valsts.Man gan 1989.gadā,kad braucu uz Kanādu,nekāds papīrītis nebija jāparaksta.Arī maniem draugiem un kaimiņiem,kuri brauca krietni agrāk,nebija.Lai labāk pastāsta,kādu īsti papīrīi parakstīja,jo nevar...


būs cietušais sīkā huligānismā, bet es būšu slavens visss avīzēs, jo, kad došu tam panāci, nesmaržos vairs ananāsi, pieaicināšu žurnālistus ar foto. Rokpelnis to pelnījis. Lai filmē, kā viņu apzinīgi slānīšu. Ar nodomu. Publiski un mērķtiecīgi, un pabeigti. Izsaukšu pirms tam ātro palīdzību, lai nesanāk letāli pēc dažu ribu atspārdīšanas.

Ka tikai kāds nenozog man šo ideju. Latvijā zagļu netrūkst.

Atbildēt

Jaicograda

09.01.2018. 20:01

Sliktāk ja tik tiešām īsti stukači joprojām darbojas biznesā. Visklajāk to var redzēt tādos uzņēmumos kā piemēram Olainfarm. Tur gan padomes locekļi, gan valdes lokļi un vadošie darbinieki ir nopietni izbijušie stukači no augstajiem plauktiem...

Atbildēt

re kā

09.01.2018. 19:51

RaimondsP.nupat izteicies,ka viņi visi ,arī viņš ir parakstījuši kādus papīrīšus,kad braukuši arā no valsts.Man gan 1989.gadā,kad braucu uz Kanādu,nekāds papīrītis nebija jāparaksta.Arī maniem draugiem un kaimiņiem,kuri brauca krietni agrāk,nebija.Lai labāk pastāsta,kādu īsti papīrīi parakstīja,jo nevar jau tā uz dullo parakstīties,nezinot,par ko.Tā jau var sev nāves spriedumu parakstīt.Bet!Ja kāds ir dzēris šņabi ar Rokpelni,tad jau viņš zin,ka dzejnieks nevienu cilvēku nav nodevis un nekādu kaitējumu Latvijai nodarījis un astoņdesmitajos gados viņš jau šņabi vairs nedzēra.Kopīga šņbja dzeršana jaunībā nedod tiesības palaist nagus un muti.

Atbildēt

Bet mērglis Rokpelnis pienesa ziņas,

09.01.2018. 18:27

»

ka tik jūs pašus

kāds nenospārda un nesalauž ribas..par mutes brūķēšanu tā kā būtu godam pelnījuši.Vēl Elsberga nāvē vainojat Rokpelni,labi zinot,ka viņu nogalināja krievi no Maskavas.Paši esat mēsli.Jums līdz Rokpelnim kā mēslu vabolēm līdz Mēnesim


ziņojot par visiem, un Elsbergu nosita, lai iebaidītu citus brīvibas domātājus. Pēdējie disdenti bija vēl stūra mājā, kad Augstākā padome nobalsoja par "neatkarību". Ja viņš gadīsies ceļā, dabūs pa nāsi, jo kopā šnabi esam dzēruši.

Atbildēt

ka tik jūs pašus

09.01.2018. 16:06

»

Kādu ribu tam

merglim pārlauzt, lai zin, kā sāpēja tiem, kurus stratēģiski nodeva. Jundze aizstāv tādu mēslu Rokpelni, kura stratēgiskā analīze VDK mudināja nosist Klāvu Elsbergu, izmetot pa 7. stāva logu


kāds nenospārda un nesalauž ribas..par mutes brūķēšanu tā kā būtu godam pelnījuši.Vēl Elsberga nāvē vainojat Rokpelni,labi zinot,ka viņu nogalināja krievi no Maskavas.Paši esat mēsli.Jums līdz Rokpelnim kā mēslu vabolēm līdz Mēnesim.

Atbildēt

Eduards Lunis

09.01.2018. 10:40

---Vēl jums ir iespēja parādīt ,ka,,krūtīs ir ne tikai aknas,,!? 4. maijā , Riģā notiks -LATVIJAS GLA'BŠANAS SAPULCE. TEL. UZZIŅĀM -65038743

Atbildēt

26 gadus Rokpelnis klusēja

09.01.2018. 08:12

»

žēl

Nabaga Rokpelnis! Tagad es redzu, cik grūti klājas viņam un visiem tiem, kam ir sirdsapziņa un kā ņirdz tie, ka nepazīst šo vārdu...


Viņš savu talantu attīstīja, stučījot un iznīcinot citus, kuri domāja latviski. Tāda Rokpeļņa stratēgijas ziņas, ko viņš pienesa, iznīcināja Klāvu Elsbergu, ko specdienesti izsvieda no 7. stāva Rakstnieku jaunrades namā.

Citiem, Latvijas patriotiem, liedza attīstīt savus talantus, jo nepublicēja, bet konsultācijās izņirdza. Tai vietā Ziedonis, Peters, Ķempe, Rokpelnis, Čaklais, Zālīte, VVF, Jakubāns, Hānbergs utt. , kas līda uz vēdera kompartijas un VDK noziedznieku priekšā pa sociālistiskā reālisma taku.

Vēl šodien šie latviešu tautas garīgie slepkavas tiek godināti.

Atbildēt

Pietiek murgot un maldināt

09.01.2018. 08:05

»

Edge

Valdis Šteins:"Mūsu tautas Atmodai pietrūka tautas jeb nacionālās inteliģences." (NRA,04.07.2013...


Drīz Latvija būs Ķīnas pārvaldījumā. Ātrvilcieni no Ķīnas ar 250 km stundà jau ir cełà.Ātrvilcienus ražo Vācija.

https://youtu.be/F-Wf4xmHeTE

Atbildēt

Edge

09.01.2018. 01:56

»

Valdis Šteins

Jāatdod ar Naftalīnu piesmakušie...


Valdis Šteins:"Mūsu tautas Atmodai pietrūka tautas jeb nacionālās inteliģences." (NRA,04.07.2013.)
Būs tauta un nac. inteliģence, būs kam re-startēt valsti. Pie darba, aktīvisti - atkal jāsāk no "0" punkta, kā Kr.Valdemāra laikā. Vēstures mācības šoreiz vajadzētu ņemt vērā, citādi sanāks vēl lielāks "aplauziens" par auseklīšu piedzīvoto.

Atbildēt

GEO

08.01.2018. 23:42

»

žēl

Nabaga Rokpelnis! Tagad es redzu, cik grūti klājas viņam un visiem tiem, kam ir sirdsapziņa un kā ņirdz tie, ka nepazīst šo vārdu...


Kam linčošana izdevīga? Nav jābūt ar īpašu talantu apveltītai personai,lai saprastu,ka nācijai,kuras genofonds ir gadiem nīcināts karos un izsūtīšanās,tas neko labu nenesīs. Esam 57%..
"Daba tukšumu nemīl", tā man pirmajā kursā teica docente..

Atbildēt

žēl

08.01.2018. 23:26

Nabaga Rokpelnis! Tagad es redzu, cik grūti klājas viņam un visiem tiem, kam ir sirdsapziņa un kā ņirdz tie, ka nepazīst šo vārdu.
Nevajadzēja vi.nam neko teikt, viņš izlika sevi saplosīšanai. Mēs neesam gatavi vērtēt, mēs esam gatavi linčot.
Rokpelnis nav to pelnījis. Viņa grēku nožēlošana jau ir notikusi, ne jau vienmēr tie ir skaļi vārdi, zvēresti, solījumi.
Es noņemu cepuri viņa talanta priekšā un domāju par tiem netalantīgajiem un nekaunīgajiem, kuri joprojām ir amatos un smīn par mūsu šūmēšanos.Ja viņus atradīs maisos, viņi sacīs "Tas neesmu es!!!!"

Atbildēt

GEO

08.01.2018. 23:15

»

Valdis Šteins

Jāatdod ar Naftalīnu piesmakušie...


Piekrītu, Valdi ! Protams, atbilstošai izpētei un publikācijai. Un tiem pētniekiem ir jābūt ne jau vienvirzienā tendētiem un pašlabuma meklētājiem,kuri spodrina gan savas,gan agonizējošo partiju spalvas(tuvojas taču Saeimas vēlēšanas).Un par Jaunajiem Čekas maisiem neviens nerunās- jānovērš uzmanība ar vecas zupas sildīšanu,jo "tas noteikti uzlabos valsts ekonomisko situāciju un cēlonis visām pēcpadomju nebūšanām būs Rokpelnis un viņam līdzīgie".Tikai ķer nu tagad vēju maisā-mums zināmo vārdi sen jau vairs nav tur,kur tiem bija jāatrodas vēl tagad..:).
Tu jau atceries-pirmajā kursā mums biji kurators kolhoza kartupeļu talkas laikā.Vēl tagad ausīs skan :"laiks celties,līdz garšīgajām brokastīm palikušas desmit minūtes". :). Lai veicas un veselība turas!

Atbildēt

A.Čaks

08.01.2018. 23:11

Uz jaunā pontonu tilta
es satiku kungu.
No viņa pretim man dvesa
tāds resnums un omulība
kā no cūkcepeša uz balti apklāta galda,
un manā dvēselē,
kuru kā enkuru
es biju nolaidis savas skaidrības dibenā,
iešāvās strūkla
piķmelna naida un niknuma -
izdzēst kā lukturi
ar dūres triecienu
no kunga gaļīgās sejas to mieru,
kas viņā atgāzies smaida
kā mirdzošs dārgakmens
viņam veidotā apkalumā.

Atbildēt

Valdis Šteins

08.01.2018. 22:52

Jāatdod ar Naftalīnu piesmakušie
„Čekas melnie maisi” atbilstošai zinātniskai izpētei un publikācijai, bet jāatver ir
„Jaunie čekas maisi”, kuros ir valsts nozadzēji un sagrābēji – visa Politiskā BiznesaMafija
(Politbiznesmafija). Šī „slepenā operācija” ir nepieciešama Tautas
saimniecības atdzimšanai – Valsts Re-Startam. Slavenās „Rīdzenes sarunas”,
Lattelekoma, Latvijas gāzes, Latvijas kuģniecības prihvatizācija un OIK atmaskošana
ir labs iesākums „Jauno Čekas maisu” atvēršanai.

Atbildēt

nutanugan

08.01.2018. 21:41

»

Jundze!

Tev nemaz nav neērti par šo pasūtījuma raksteli


atraduši kam prasīt par neērtumu...

tik pat labi to pašu var uzprasīt lapsai par šās pasūtījuma galdu uc riebeklībām.

Atbildēt

reptilis

08.01.2018. 21:37

...šie abi rakstnieki nezina elementārus faktus- Komunistiskā partija bija galvenā. Otrs - komunistu funkcionārus nedrīkstēja vervēt. trīs - ja,kāds ""izsitās""funkcionāros,tad tas bija no kartotēkas jāizņem.

Atbildēt

kļimoviča aita

08.01.2018. 21:25

Bija laiks, kad Rokpelnis - tas skanēja lepni!

Kā Rūgtais, Tukškabatiņš, Bezprizornijs-Bezimjannijs... bet tagad... ak vai, viss pagalam, viss *irsā saskrējis!!!

Atbildēt

Skribents

08.01.2018. 21:13

Būt Jundzes "savienībā" ir peļama cilvēka īpašība...

Atbildēt

Andris

08.01.2018. 21:11

Visu cieņu Edvīnam Raupam. Nepatikā novēršos no allaž glumā Jundzes, kas arī te - savā skrejlapā - dzen demagoģiju un atsaucas uz mirušajiem (A.Čaks), kas nevar viņam vairs sadot pa muti.

Atbildēt

kļimoviča aita

08.01.2018. 20:59

aha

Atbildēt

kād mums daļa, nožēlo vai nē

08.01.2018. 19:38

jāpublicē

Atbildēt

Jundze!

08.01.2018. 19:14

Tev nemaz nav neērti par šo pasūtījuma raksteli!

Atbildēt

absurds

08.01.2018. 18:47

Jābeidz stāstīt pasakas par barikādēm,kuras sarīkoja okupantu roklaižas lai pasargātu sevi no draudošās deokupācijas,deboļševizācijas un bēgšanas uz Pleskavu.Pasākums izdevās,bet tauta noasiņo un potenciālie Pleskavas bēgļi peldās pārticībā,varas pārmērības un nesodamības sajūtās,kuras viņiem ir sagādājusi brīvību,demokrātiju,tiesiskumu alkstošā noasiņojusī latviešu tauta,kura to tagad meklē rietumos,līdzīgi 2.pasaules kara bēgļiem.Meli melu galā!Skatoties uz nožēlojamo,briļļaino sievišķīti,kura lokas kā zutis lai izmelotu 3a un visu viņu potenciālo Pleskavas bēgļu tiesisko jumtu,paliek pat tā kā žēl viņu,jo šī melošana ir tālu no īstenības un atklāj tikai metodes ar kurām šī ekskomunistu,eksčekistu un viņu aģentu banda turās pie varas.

Atbildēt

Edge

08.01.2018. 18:37

Tiem, kas te piesauc T.Abulandzes filmu, atgādinājums par pasūtītājiem - "tautas draugiem" jeb "jautrajiem zēniem". KGB specoperācija "perestroika" jau nesākās ar Gorbačova ievēlēšanu, bet gan ar tādām filmiņām par "grēku nožēlošanu".
Cilvēki, esiet modri!
Vairāk informācijas - vēsturnieka A.Kolpakidi intervijā You Tube (no 20:01) "Слово и дело" с Андреем Фефеловым. Выпуск №28. Александр Колпакиди

Atbildēt

solī

08.01.2018. 18:23

Abi pār vienu kārti metami. Abi ietur kaut kādas iecietības, izpratnes, samiernieciskumu. Bet varbūt ir vērts teikt tieši,sit cauri gļēvums.
Piebilde par to ārā nemešanu. Rudzītis cilvēkus dziedina, bet viņu izmeta. Ko labu devuši šie "varoņi" - ka pelnījuši tik pirksta pakratīšanu. Vairāk velk uz apbalvojiem. Takš tādu laiku izturēja turot mēli aiz zobiem.

Atbildēt

tfu

08.01.2018. 18:17

čūsku midzenis

Atbildēt

Kādu ribu tam

08.01.2018. 17:32

merglim pārlauzt, lai zin, kā sāpēja tiem, kurus stratēģiski nodeva. Jundze aizstāv tādu mēslu Rokpelni, kura stratēgiskā analīze VDK mudināja nosist Klāvu Elsbergu, izmetot pa 7. stāva logu .

Atbildēt

Vai tiešām neatradīsies

08.01.2018. 17:29

neviens un nenomizos to Rikpelni? Mazākais ar dūrēm iekraut purnā. Ja nokrīt, saspārdīt.

Atbildēt

Tukšas bābu runas.

08.01.2018. 17:27

Mērkaķis Rokpelnis nezstāsies no Rakstnieku savienības pats. Jo tur pilns ar kādiem. Ņergas un āmurgalvas. Jundze tāds pats lohs. Uzrakstījis makalatūras gabalu Sarkanais dzīvsudrabs, iztopot pašlaik sabiedrībā esošai konjunktūrai par šiem jautājumiem. Nekā oriģināla. Saucas rakstnieks.

Atbildēt

einārs

08.01.2018. 17:12

ahujeķ!..teiktu klasiķis-nu i virtuvīte jums tur rakstnieciņiem-vieni polši un intrigas...kā 18 gs bābu romānos

Atbildēt

Eduards Lunis

08.01.2018. 16:08

---Šausmas! Cik nožēlojami ir tie ,,mūsu intelbeņķi,,!? Un neviena vārda par par izzagto, izvaroto, iznīcina'to Latviju! Palasiet ASV ekonomikas profesora M. Hadsona pētījumu -LATVIJAS NEATKARI'BA IR NOZAGTA!? Varturu nodari'tais posts-nu jau triju karu apmērā! Viņa ieteikums-nodokļu slodu pārlikt uz bagātajiem un -VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN SODĪŠANU! Un tas jau bija nopublicēts!? !? 2009 . g. 23. !?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...