Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Roberta Putņa "Blue Ambitions Matter"

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK
01.07.2021.
Komentāri (26)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TYT

02.07.2021. 17:28

»

Lemesis

Ko tikai cilvēki nav gatavi "satamborēt", lai varētu jūsmot par savu primadonnu! Pat nepamanīt, ka LA deputāti Rīgas domē tika norobežoti no Par/PRO. Kaut kā neesmu dzirdējis Putņa publisku sašutumu par PRO 11 mandātiem Rīgas domē


Teikt, ka Putnis būtu mana "primadonna" ir faktos nebalstīts apgalvojums jeb latviski runājot - melošana. Vēlamā uzdošana par esošo - prasta demagoģija. Tieši tāpat, ka stāsti par A/Par "nodalīšanos" Rīgas Domē. Mans teksts nebija par to. Runa bija par to, ka PRO spēj iesaistīties ļoti netīrās kombinācijas, lai tikai tiktu pie varas. Morāles, principu nodošana izdevīguma vārdā būtība ir un paliek prostitūcija. Kur ir garantija, ka PRO pēc Jaunupa un Pūces kopīgās "gultas" dalīšanas atkal ciniska izdevīgumā dēļ neielīdīs kādā cita gultā? Putnis var būt tāds vai šitāds, bet viņš teju vai vienīgais pret to iebilda jau sākotnēji. Pārējie kautrīgi paklusēja un kopīgi ierāpās gultā ar jaunupiešiem un tagad visiem stāsta, ka zem segas "nekā tāda nebija." Protams. Cilvēka seksuālā orientācija nav cilvēka izvēle. Maucība un prostitīcija gan ir. Arī politikā.

Atbildēt

Skumbrijs

02.07.2021. 15:07

Par ko raksts? To pašu varēja trīs teikumos uzrakstīt. Daiļrunīga viegla mērķa nodiršana un pūlis uzgavilē, jo zilais taču nepatīk nevienam. Ļoti lēti. Sasmējos, kur autors, drošs paliek drošs, atgādina, ka pats ir ļoti konservatīvs un tradicionāls, lai netīšām pūlis viņu pašu nesāk izsvilpt.

Atbildēt

zelta likums nē

02.07.2021. 10:48

zilais

Atbildēt

Vilmārs

02.07.2021. 10:46

Relaks, to dīvaini neiecēla mēdiju uzraugošā iestādē. Līdz ar to diareja pilnā krāšņumā.

Atbildēt

paardomas

02.07.2021. 10:27

»

Nika

Nu tikko jau ari profesors Hanovs sašutis pauda viedokli par neierosināto kriminālprocesu, kurā viņš ir citušais. Esmu pret vardarbību, bet pēc notikuma izklāsta, manā skatījumā, pilnīgi adbilstoši ir ierosināts administratīvai process par sīko huliganismu. Nu "nevelk" uz kriminālo atbildību! Un arī...


Nu tur lieta ir daudz sarežģītāka.Tur radās greizsirdība starp pederastiem un gejiem,smags gadījums.Pederasti ir nabadzīgie,geji ir tie paši pederasti bet ar ietekmi,statusu vai lielu naudu.

Atbildēt

Nika

02.07.2021. 09:22

Nu tikko jau ari profesors Hanovs sašutis pauda viedokli par neierosināto kriminālprocesu, kurā viņš ir citušais. Esmu pret vardarbību, bet pēc notikuma izklāsta, manā skatījumā, pilnīgi adbilstoši ir ierosināts administratīvai process par sīko huliganismu. Nu "nevelk" uz kriminālo atbildību! Un arī Hanova viedoklī, caur rindām, lasāms, ka notikumi risinās šādi dēļ viņa seksuālās orientācijas. Tā laikam tāda poza. Nesaprasto cietēju

Atbildēt

Lemesis

02.07.2021. 08:48

»

TYT

Vispār stāsts ir par ko citu, ko Lemešonoks nezkādēļ nepiemin. Lielākā PRO problēma ir sasiešanās ar cinisko APar polittirgoņu grupējumu, kurš baisi smird pēc korupcijas. Putnis savulaik šādam atbaidošam darījumam negribēja piekrist un tika pastumts malā. Tālāk, protams, emocijām bija sava loma un konflikts...


Ko tikai cilvēki nav gatavi "satamborēt", lai varētu jūsmot par savu primadonnu! Pat nepamanīt, ka LA deputāti Rīgas domē tika norobežoti no Par/PRO. Kaut kā neesmu dzirdējis Putņa publisku sašutumu par PRO 11 mandātiem Rīgas domē.

Atbildēt

intim politika

02.07.2021. 08:42

cik var cepties, šis ir tāds laiks, ka politiku var taisīt ar visādām pat dziļi intīmām tēmām, tads laikmets, un iet uz urrā. labs vai slikts tulks poltikā tam nav nozīmes nekādas. un jo dziļāk intīmi, jo lielāki panākumi politk;a garantēti. tiem, kam tas viss riebjas var neiet un nebalsot vēlēšnās un pasūdzēties pie lēta alus pudeles un balsot par gobzemi. foršs vecis, patīk meitenēm. putnis patīk puišiem, tad ta bēda. jo vairtāk uzbāzīsies jo vairāk balsotāju būs

Atbildēt

viedoklis

02.07.2021. 08:38

»

Tfu..

Kādreiz bija latviešu zeme. Tagad kautkādu izdzimteņu - čekistu, bandītu, pederastu un lezbiešu valsts


Tieši tā, tā saucamo kapitālistu demokrātiju, nesodīti izmantoja savā labā cilvēki kuri pēc daba bija ar vis sliktākajām tieksmēm, bet godīgie tika atstumti malā, kā nevajadzīgi, neattapīgi vai pastulbi. Tāda ir vienkārši kapitālisma morāle, pakāpties uz vājākā pleciem, lai izceltos pats un gūtu labumu sev.

Atbildēt

TYT

02.07.2021. 08:05

Vispār stāsts ir par ko citu, ko Lemešonoks nezkādēļ nepiemin. Lielākā PRO problēma ir sasiešanās ar cinisko APar polittirgoņu grupējumu, kurš baisi smird pēc korupcijas. Putnis savulaik šādam atbaidošam darījumam negribēja piekrist un tika pastumts malā. Tālāk, protams, emocijām bija sava loma un konflikts samilza, izplūda jau par citā, tēmām. Bet gods kam gods - Putnis nepārdevās. Daudz tādu politiķu?
Un PRO krusttēvi lieliski zināja ar kādiem korumpantiem sasējās, nav ko izlikties, ka nesaprata. Ierindas biedriem to varbūt lāga neapjēdza, bet spice gan labi zināja, cik netīrā kompānija tika ievilkti. Paliek tik jautājums, kāpēc šo būtisko konflikta daļu Lemešonoks pat nepiemin. Protams par geju tēmām izvērsties ir gana ērti, lai kurā pusē būtu.

Atbildēt

he he

02.07.2021. 07:30

Nebūtu pidars, neviens šo pat nepamanītu ...

Atbildēt

ruksis

01.07.2021. 22:44

Tas Putnis lēkā apkārt kā sienāzis.

Atbildēt

Lemesis

01.07.2021. 21:34

»

P.

Daini, angliski gejus gan dēvē visādi, bet par zilajiem gan ne. "Blue" virsrakstā iznāk vai nu "skumjš", vai ar policiju saistīts (sk. "thin blue line


Zinu un atvainojos, bet traki jau gribējās BLM nosaukumu apspēlēt. "Rainbow" tam likās par gudru. Turklāt šis komentārs ir adresēts latvju un latvijiešu auditorijai, kurai "zils" diez vai sasaistās ar policiju vai pat skumjām.

Atbildēt

LASIET UN DOMĀJIET!

01.07.2021. 21:21

https://www.brivibasplatforma.lv/laikmeta-griezos-ko-vesta-saule-un-vilki/
GAISMAS CEĻŠ LATVIJĀ TEV VARĒTU INTERESĒT
Laikmeta griežos – ko vēsta Saule un vilki?
23. jūnijs, 2021 Aivis Vasiļevskis

Šogad viesojoties pie Latgales šamaņiem, kuri mēra Saules ceļu pa debesu jumu, viņi zināja teikt dīvainais lietas. Ka Saule vairs nelec tur, kur tai jābūt no rītiem un īpaši uzbūvētās Saules vērotavas rāda pavisam ko citu, kā simtiem gadu līdz šim.
Līdz ar to Saulstāvji šogad varēja būt patiesībā jau ap 15.datumu, bet ierastais Saules ceļš ir nobīdījies par padsimt grādiem. Un ja tas tā ir, tad tas ir grandiozu notikumu priekšvēstnesis. Tā ir vesela laikmeta maiņa, ja vien mēs spējam aptvert, kas īsti šobrīd notiek.

Bet vēl uz mājām sākuši nākt vilki, par to raksta arī lielajos medijos. Noplosīti vairāki suņi pat māju pagalmos un kāds teļš. No grāmatām par senvēsturi zināms, kā vecie ļaudis esot stāstījuši to, ka tas uz lieliem kariem vai pirms kāda mēra. Tad vilki tā darot. Aizvien spēcīgāk pārņem sajūta, ka drīz kaut kas nāks vaļā

Gara acīm vērojot, ka tieši tāpat reiz pirms gadsimtiem varbūt bija tāpat – bažīgie Krīvi vēroja zīmes un juta to, ka drīz nāks lielas pārmaiņas un vecā, tūkstošgadīgā dzīve vairs nebūs tāda, kā agrāk, ka viss svētais tiks izpostīts un Tēvu zemi pārņems sveša vara.

Tā arī joprojām ir šeit – tikai šoreiz tā nāk ne vien ar apziņas indi vai svešu ticību – tagad tai ir arī fiziskā inde. Un arī Kangars ir tepat – tas tikko satikās ar kārtējo svešzemju ordeņa sūtni fon Leyenu, kas slavē sasniegumus jauniešu maitāšanā, ko viņi dēvē par ‘digitalizāciju’ un ‘zaļo atveseļošanu’ un Kangaram atved zelta maisus, lai tas to izdarītu. Bet tas jau ir izdarījis pašu galveno.

Reiz visā zemē pilskalnu galotnēs dega svētās ugunis, kamēr ļaudis gāja kopā ar dziesmām un dejām – tas bija laiks, kad tautas gars vēl bija stiprs, pat zem svešās varas un tai nekad nesanāca izpostīt šos sakrālos rituālus līdz galam – lai cik cēla božņicas uz svētvietām un pārbīdīja datumus, ļaudis tik un tā turpināja smelties senču gara spēku no sev zināmām vietām un caur kopīgo dziedāšanu un Ritiem.

Bet tagad ir noticis tas, ko nespēja izdarīt neviena svešā vara 1000 gadus – tagad kopā nākšana un tautas gara avots ir izsīcis. Un tas ir daudz briesmīgāk, kā daudzi spēj to aptvert, kas mums ir šis tautas spēka avots – bet kangari to zina un tāpēc pašu zemē top aizliegts pats svētākais, dziesmu un deju svētki, Saulstāvju pasākumi un viss tas, kas vēl spēja dot kādu dzīvības pilienu tautas nomocītajam garam. Viņi to sauc par ‘epidemioloģisko situāciju”, bet mēs to saucam par ordeņa meliem un viltu, kā skaldīt un valdīt un nomaitāt tautas nākotni jau saknēs. Toreiz tas bija vienas reliģijas uguns un zobens, tagad tas ir citas reliģijas uzpurnis un šprice.

Jā, vietām vēl šīs liesmiņas saglabājas, vēl ir veco laiku ļaudis un zinošie, kuri gan jau iznesīs savās sirdīs šīs patiesās zināšanu uguns liesmiņas arī zem šī Melnā Bruņinieka sloga un nodos tās turpmākām paaudzēm. Tomēr šobrīd mēs atrodamies pašā pekles dibenā – savā zemē atkal nākas justies kā tiem božņicu vajātajiem krīviem un zintniekiem, kuri tālajos mežos un purvos centās uzturēt svēto uguni un saglabāt ticību patiesajiem šīs zeme gaismas dieviem. Atliek vien cerēt, ka svešzemju mošķu inde reiz taču taps no tautas acīm izskalota.

Kaut kāds laikmets šobrīd ir noslēdzies un nekas vairs nav tā, kā bija vēl nesen. Vairs jau nav, kur atgriezties un tas nemaz tā nav paredzēts. Bet tikai no mums tagad ir atkarīgs, vai jaunais laikmets atkal nesīs verdzības gadsimtus, vai tomēr šī ir Atmoda un pelavu atsijāšana. Priecīgus visiem Līgo svētkus!

Atbildēt

Tfu..

01.07.2021. 20:45

Kādreiz bija latviešu zeme. Tagad kautkādu izdzimteņu - čekistu, bandītu, pederastu un lezbiešu valsts.

Atbildēt

P.

01.07.2021. 20:04

Daini, angliski gejus gan dēvē visādi, bet par zilajiem gan ne. "Blue" virsrakstā iznāk vai nu "skumjš", vai ar policiju saistīts (sk. "thin blue line").

Atbildēt

Rexstu dzēst

01.07.2021. 20:02

»

zzz

Dzest raxtu


īpaši Nepietiek laika.

Atbildēt

kļimoviča aita

01.07.2021. 19:40

Varbūt viņš gatavojas mainīt dzimumu?

Atbildēt

hmm

01.07.2021. 19:36

Kaut kā nevienā Putņa piedāvātajā izklāstā par doto tēmu nemanīju homo kārts izspēlēšanu.

Atbildēt

tuk,tuk,tuk...

01.07.2021. 18:52

Klauvējiet un jums taps atlīdzināts..

Atbildēt

Tiesnesis

01.07.2021. 18:44

Labs vācu valodas tulks.

Atbildēt

zzz

01.07.2021. 18:10

Dzest raxtu

Atbildēt

reti nekaunīgs tips

01.07.2021. 16:56

Cerams,ka neatgriezīsies Latvijā.Te jau bez viņa visādu narcisu pietiek.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...