Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 06.07.2014. 18:20

»

BaiBai

Arī citās Eiropas valstīs, dažās pat krietni vairāk, ir gan bezdarbs, gan korupcija, gan negodprātīgi politiķi. Nav tādu absolūti perfektu valstu, kurās nebūtu problēmas. Dažas ir ilgāka un lielāka pieredze demokrātiskā un brīvā tirgus apstākļos un mūsu pašreizējās problēmas viņi ir pārdzīvojuši pirms..."Protams, katrā valstī varam atrast noteiktu skaitu emocionāli nenoturīgi, visbiežāk vāji izglītotu ļaužu pulciņu, kuri zākājas un gaudo par savu valsti. Visbiežāk tas ir nepateikts savas bezspēcības kliedziens - viņiem nav ne spēka, ne prāta, ne gudrības kaut ko mainīt uz labo pusi ne savā, ne valsts dzīvē. Tādēļ viņi klaigā kā, piemēram, Mazpisāns. Viņa gadījums ir īpašs - daži savu žulti atstāj pāris komentāros. Mazpisāns ir pamanījies gāzt iekšā milzu izmēru pļeckas."
-------

;)))))))))))))

"Kas arī bija jāpierāda", kā ir sacīts. ;)))))

T.i. - skat. viedokli iepriekš: nu, rau - tur jau tā lieta, ka tu un taml. nozombēti LUMPEŅI un "klusie mīzēji" NEKAD neatļausies rakstīt vai pat domāt (?..., t.i. - ja šamajiem biedriem VISPĀR būtu ar KO domāt, par ko gan NEKAS neliecina, absolūti) neko TĀDU, kas pat tikai gaužām aptuveni un "caur ļoti biezām puķēm" varētu būt saistāms ar to, kas / kā / kāpēc PATIESĪBĀ notiek šajā pašreizējā SILES "valstī" - MUĻĶU zemē "latv(ĀN)ijā". Dēļ tam (arī, t.sk.) - tā, vienlaikus, ir gan šo "kluso mīzēju" un SILES "valsts" zombijfanu "diag(o)noze", gan arī ģenētiski "ieprogrammēta" patoloģiska nolemtība: būt par "klusajiem mīzējiem" un "žults dzērājiem" / slapinātājiem un atvēmējiem uz tiem Cilvēkiem, kas tādi NAV un NEKAD NEBŪS.

Savukārt, kārtējo reiz elementāri Cilvēcīgi reaģējot uz tavu kārtējo atļaušanos nožēlojami sīklopiski pļūtīt šķidru attiecībā personīgi uz mani - ko gan tu, anonīmā bezpersoniskā radībiņa, zini vai pat "saproti" personīgi par mani, lai varētu atļauties "emocionāli nenoturīgi un nožēlojami vāji izglītoti zākāties un gaudot" par tev subjektīvi TIK aumež jau netīkamu cilvēku?!? ;))) tu patiešām neesi spējīgs(-ga) apjēgt, ka šādā veidā tu publiski demonstrē un absolūti neapšaubāmi apliecini savu privāto intelektuālo "nekondīciju", jebkurā izpratnē?!??? ;)))))

tu patiešām neapjēdz, ka tava atļaušanās piedēvēt savas privātās īpatnības / subjektīvi apgrūtinošās "īpašās vajadzības" normāliem cilvēkiem (pat – neskatoties uz to, ka šāda tipiski kretīniska izpildīšanās tādiem neradījumiem kā tev šķietami palīdz pārvarēt savus privātos mazvērtības kompleksus, garīgās nepilnvērtības apziņu un taml. latvānijas LUMPEŅIEM tipiski raksturīgas problēmas) absolūti VISOS šādu vājprāta lēkmju gadījumos ir nekontrolējami instinktīvs "savas bezspēcības kliedziens", jo šādiem lopiski truliem kretīniem un paniski bailīgiem "klusajiem mīzējiem" gluži likumsakarīgi "nav ne spēka, ne prāta, ne gudrības kaut ko mainīt uz labo pusi" ne personīgi savā, ne šos LUMPEŅUS / viņu tuviniekus "pēc pilnas programmas" čakarējošās pašreizējās MUĻĶU zemes SILES "valsts" dzīvē"?!??? ;)))))))

Jā, nenoliedzami: tavs gadījums patiešām "ir īpašs" attiecīgajā "žanrā", jo absolūtais vairums tavi sugas biedri "savu žulti atstāj pāris komentāros", t.sk. arī atļaujoties nožēlojami analfabētiski un taml. kretīniski "apdi***" iedomātos "nepareizos" cilvēkus. Kur pretī - tu esi ne tikai "pamanījies(-usies) gāzt iekšā milzu izmēru pļeckas" (nu, vismaz – salīdzinot ar tavu u.c. taml. sugas biedru iecienīto totāli debilizējošo "140 zīmju" formātu), tradicionāli nesekmīgi cenšoties ar saviem privātajiem SILEI pietuvināta sīklopiņa sū#iem apķēzīt normālus cilvēkus (jo - ne jau nu personīgi es vienīgais redzu un saprato to, kas kā / kāpēc PATIESĪBĀ no tiek šajā pašreizējā "valstī"), bet arī – tu esi atļāvies(-usies) savas patoloģiski IDIOTISKĀS fantāzijas jeb personīgi man adresētos "slima cūklopa murgus" saistīt un vismaz sākotnēji "bāzēt" ar kaut kādu "baiba.str." "faktoru". Cita starpā - tā arī nav saprotams, joprojām, kas tas par "baiba.str.", kāpēc tieši tavā plakani nosēdētajā "domātavā" tas ir atstājis TĀDU patoloģisku traumu un kāds šādām un taml. tavām "novirzēm no normas" VISPĀR varētu būt sakars personīgi ar mani?!?... Nu ja, kā jau minēts iepriekš – vienīgais loģiskais izskaidrojums šāda tavai kārtējai "ilgtspējīgajai" / attiecīgi savdabīgi "orientētajai" lēkmei var būt elementārs "kā lāpsta": TIKAI un VIENĪGI tas, ka NEKO citu jau tu nejēdz un neesi spējīgs(-a), kā vienīgi nīkulīgi apsiekalot to, uz ko ir spējīgi / ko ir iespējuši tie, kurus tu atļaujies "apdir**". Diemžēl - neizbēgami nesekmīgi pūloties ar šādu parazitēšanu uz CITU rēķina "aizdir**" savu privāto nožēlojami BEZpersonisko un taml. tizlo LUMPENISMU.

Dēļ tam (arī) - veseļojies, vājiniek(-ce)! Lai gan - "BEZ jebkādām ilūzijām", dabiski. ;)))

MUĻĶU, nozombētu LUMPEŅU un "kluso mīzēju" zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

BaiBai

06.07.2014. 14:21

»

suelman eil sueilmans eil lielais

protam babaija protams babaija ticu tev ka dzīvo skaistā un daiļā latvānijā ne tādā kā mēs šeit visi pārējie


Arī citās Eiropas valstīs, dažās pat krietni vairāk, ir gan bezdarbs, gan korupcija, gan negodprātīgi politiķi. Nav tādu absolūti perfektu valstu, kurās nebūtu problēmas. Dažas ir ilgāka un lielāka pieredze demokrātiskā un brīvā tirgus apstākļos un mūsu pašreizējās problēmas viņi ir pārdzīvojuši pirms kāda laika. Šobrīd viņiem ir citas. Katrai valstij dažādos laika posmos ir savi sarežģījumi, izaicinājumi. Ikdienā viņu “virtuves ķildas” ir labi redzamas viņu vietējos medijos, bet ārpus tiem iziet tikai ļoti retos gadījumos. Ne jau tādēļ, ka viņi kaut ko slēptu, bet tādēļ, ka iekšpolitiskās jezgas maz kādu interesē ārpusē. LV vai citu valstu avīzes bankrotētu, ja ikdienā aprakastītu, piemēram, Slovākijas vai Ungārijas ikdienas politiskās batālijas. Lasītājus tas reti interesē, viņi vienkārši vairs nepirktu šos izdevumus. Bet šaurākiem prātiem tas rada maldīgu iespaidu, ka “citur jau viss ir labāk, viņi neķildojas, nezog, mazāka korpucija, utt”, tikai Latvija tāda unikāla slikta gadījusies.
Protams, katrā valstī varam atrast noteiktu skaitu emocionāli nenoturīgi, visbiežāk vāji izglītotu ļaužu pulciņu, kuri zākājas un gaudo par savu valsti. Visbiežāk tas ir nepateikts savas bezspēcības kliedziens - viņiem nav ne spēka, ne prāta, ne gudrības kaut ko mainīt uz labo pusi ne savā, ne valsts dzīvē. Tādēļ viņi klaigā kā, piemēram, Mazpisāns. Viņa gadījums ir īpašs - daži savu žulti atstāj pāris komentāros. Mazpisāns ir pamanījies gāzt iekšā milzu izmēru pļeckas.

Atbildēt

jurģis amerikāņiem ziepnieks

06.07.2014. 12:33

»


atvijai jānosaka sankcijas francijai līdz patt militārām.

ja rimševics to nedarīs tad viņš ir vecas pastalas un zeķubikses ....

Atbildēt

jurģis amerikāņiem ziepnieks

06.07.2014. 12:33

latvijai jānosaka sankcijas francijai līdz patt militārām.

ja rimševics to nedarīs tad viņš ir vecas pastalas un zeķubikses ...

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 06.07.2014. 12:31

»

BaiBai

Atšķirībā no tevis es dzīvoju Latvijā - skaistā, brīnišķīgā zemē. Protams, ar savām problēmām un, līdzīgi kā daudzviet citur pasaulē, gana kritizējamiem politiķiem. Tomēr nekad neatļaušos rakstīt kaut ko tādu, ko tu - "MUĻĶU, nozombētu LUMPEŅU un "kluso mīzēju" zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts...


;)))))))))))))

Nu, rau - tur jau tā lieta, ka tu un taml. nozombēti LUMPEŅI un "klusie mīzēji" NEKAD neatļausies rakstīt vai pat domāt (?..., t.i. - ja šamajiem biedriem VISPĀR būtu ar KO domāt, par ko gan NEKAS neliecina, absolūti) neko TĀDU, kas pat tikai gaužām aptuveni un "caur ļoti biezām puķēm" varētu būt saistāms ar to, kas / kā / kāpēc PATIESĪBĀ notiek šajā pašreizējā SILES "valstī" - MUĻĶU zemē "latv(ĀN)ijā". Dēļ tam (arī, t.sk.) - tā, vienlaikus, ir gan šo "kluso mīzēju" un SILES "valsts" zombijfanu "diag(o)noze", gan arī ģenētiski "ieprogrammēta" patoloģiska nolemtība: būt par "klusajiem mīzējiem" un "žults dzērājiem" / atvēmējiem uz tiem Cilvēkiem, kas tādi NAV un NEKAD NEBŪS.

Skat. iepr.: Veseļojies, vājiniek(-ce)! Lai gan - "tur jau neko VAIRS mainīt nevar", patiešām. ;)))

---------

;)

"Bet citādi - VISS rullē un pa košo!..."
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

(...)
Par laimi - šajā "valstī" CITĀ ziņā,
Viss "rullē perfekti" (pauž plašsaziņa):
"Gan valdība par pavalstniekiem gādā,
Gan sabiedrība (lojāla!) daudz strādā ~
Ne kāds pa SILI bradā, rukšķu barā,
Ne "glupais pūlis" streso, vīlies varā,
Ne daži "sugas biedri" rij un laupa,
Ne daudzi "pārējie" pa grasim taupa,
Gan svētkus svin (pie TV truli tupot),
Gan "kampaņās" 'ņem dalību' (pa glupo),
Gan "sašutinās", ja kas nav pa prātam
(Gan "lumpeņiem", gan varas "aparātam"),
Pat - "demisijas" pieprasa, vai sodus
(Ja "masām" šķiet, ka daži "nogāž podus") ~
Tad "MĒS" pa "pagalītei sārtā metam",
"Caur svilpi tvaiku nolaižot" (pa retam!)...

Bet citādi - šai "valstī" Latv(ĀN)ijā,
Pa košo rullē VISS - kā "Leiputrijā":
Šeit piena upes ķīseļkrastus mērcē
(Ne - SILE smako rukšķu vircas tērcē),
Un putras kalniem - bieza zafte virsū
(Ne - viss un vienmēr sanāk kā caur ..."ķēķi"),
Uz naudas (SVEŠAS) - Milda (VĒL), kā dzīva
(Ne - LATU nokauj "euro" sērga sīva),
Gan darba netrūkst ļautiņiem, gan maizes
(Ne - "simtlatnieku" / "emigrantu" šaizes),
Gan "pensīšos" var bezrūpīgi "kūkot"
(Ne - ubaggrašus "pašvaldoņos" lūkot),
Pat grūtdienīšiem pieciešami klājas
(Ne - cer, ka šie "pa fikso atstieps kājas") ~
Par šito - "tautai" prieks, kas "valsti" ciena
(Ko PAŠI "latv(ĀN)ieši" 'laiž pēc piena')!!!..."

=====

u.c. oriģinālversijas "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

MUĻĶU, nozombētu LUMPEŅU un "kluso mīzēju" zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

BaiBai

06.07.2014. 01:17

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


Atšķirībā no tevis es dzīvoju Latvijā - skaistā, brīnišķīgā zemē. Protams, ar savām problēmām un, līdzīgi kā daudzviet citur pasaulē, gana kritizējamiem politiķiem. Tomēr nekad neatļaušos rakstīt kaut ko tādu, ko tu - "MUĻĶU, nozombētu LUMPEŅU un "kluso mīzēju" zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts."

Mazpisān, ne Latvijai un tās tautai, bet sev esi izrakstījis diagonozi. Dzer savu žulti tālāk un gūsti no tā baudu.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 05.07.2014. 21:57

»

BaiBai

Ko nu te mels, Ontūn - tev jau nu nezināt savas mūzas vārdu. Bet laikam trāpīts precī, ja tik satraukta versija. Kārtējais grafomānijas palags. Tomēr saprotu, tā ir tava dzīvītes jēga šādi ņemties. Tur jau neko lāga mainīt nevar. Par laimi Tvaikā ielā nav jātērē veselības ministrijas budžets tavām vajadzībām...


;)))))))))

tu nu gan esi atradis(-usi) "mūzu"... Laikam jau savu privāto "iedvesmas avotu" centies iesmērēt citiem, t.sk. arī pat normāliem cilvēkiem? ;)))

Ko gan tu, anonīmā bezpersoniskā radībiņa, zini vai pat "saproti" personīgi par mani, lai varētu būt spējīgs "laikam trāpīt precī" JEBKO par manām "mūzām, "iedvesmas avotiem", "dzīvīti" un taml.?! Tikai to, kas tavā plakani nosēdētajā "domātavā" ir ienācies "Tvaika ielā", no "veselības ministrijas budžeta" subsidētu zināmu medicīnisku manipilāciju rezultātā esot pastāvīgā "dārzeņa kondīcijā? ;)))))

tu elementāri pamanāmi un pat keļūdīgi identificējami atļaujies piedēvēt savas privātās īpatnības / subjektīvi oriģinālās "īpašās vajadzības" normāliem cilvēkiem - vai tas tev palīdz pārvarēt savus privātos mazvērtības kompleksus, garīgās nepilnvērtības apziņu un taml. latvānijas LUMPEŅIEM tipiski raksturīgas problēmas? Tādā gadījumā - turpini vien taml. nožēlojami izpildīties: NEKO citu jau tu nejēdz un neesi spējīgs, kā vienīgi nīkulīgi apsiekalot to, uz ko ir spējīgi / ko ir iespējuši tie, kurus tu atļaujies "apdir**". Diemžēl - neizbēgami nesekmīgi pūloties ar šādu parazitēšanu uz CITU rēķina "aizdir**" savu privāto nožēlojami BEZpersonisko un taml. tizlo LUMPENISMU.

Veseļojies, vājiniek! Lai gan - "tur jau neko lāga mainīt nevar", patiešām. ;)))

MUĻĶU, nozombētu LUMPEŅU un "kluso mīzēju" zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

BaiBai

05.07.2014. 21:07

»


Ko nu te mels, Ontūn - tev jau nu nezināt savas mūzas vārdu. Bet laikam trāpīts precī, ja tik satraukta versija. Kārtējais grafomānijas palags. Tomēr saprotu, tā ir tava dzīvītes jēga šādi ņemties. Tur jau neko lāga mainīt nevar. Par laimi Tvaikā ielā nav jātērē veselības ministrijas budžets tavām vajadzībām. Tikai pietiek.com interneta resursi.

Atbildēt

BaiBai

05.07.2014. 20:30

»


Sensenos laikos Baiba Str. publiski par kaut ko paslavēja Ontūnu. Nezinu, varbūt, baltvīnu vai sarkanvīnu mazliet par daudz bija iemalkojusi, bet tā gadījās kaut kā. Mazpusāns to ņēma nopietni un kopš tā laika regulāri aizdir*** komentāru telpu ar peršām, kuras neviens lāga nelasa, bet tās aizņem nelāgi daudz vietas atmosfairā. Baibas Str. neuzmanīgi izmestā iedvesmas pilīte radīja atombumbas efektu Mazpusāna grafomānijas monstrā.

Atbildēt

Павлик Морозов

05.07.2014. 16:35

»

Софа Пионэрка
Захлопни рыгальник , быдло !!!!

Atbildēt

Gandrīz kā Kalvītis

05.07.2014. 00:08

Derētu to "Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)" nobanot. Ja nav saturīgu komentāru, tad nav. Nav ko "aiz.irst ēteru".

Otrkārt patīkami ir redzēt, ka meļi (tā to varētu šķiet nosaukt) ir pieķerti.

Atbildēt

FW

04.07.2014. 23:16

»

kaķa smiekli

Nesaprotu - kāpēc kaut kādas mazvalstiņas aizsardzības ministram vispār būtu jāizsakās par divu valstu miljonu vērtiem darījumiem? Vai tas ko maina? jau pieradusi, ka mums visur jāvaukšķ pa vidu kā sētas šuneļiem. Arī Straujumai tiek pārmests, ka par klusu, redz esot, vajagot brēkt balsī...


Pirmkārt - Latvija nav ES mazvalstiņa. Jau pamatskolā ģeogrāfijā iemāca, ka Eiropā ir vismaz desmit valstis kas ir mazākas par Latviju.
Otrkārt - Rinkvēvičs ir ārlietu nevis aizsardzības ministrs.
Treškārt - vēl mazākās Igaunijas politiķus sadzird daudz labāk nekā mūsējos. Tāpēc, ka viņi nebaidās runāt un aizstāvēt savas valsts intereses. Nevis tukši zīmulēties un tēlot diplomātus.
Ceturkārt - kad Krievijas militārā flote no Francijā ražota karakuģa ar Francijā ražotas elektornikas palīdzību iemauks tavā mājā ar raķeti, tad tu varbūt sapratīsi kāpēc bija tik skaļi jākliedz par šo darījumu. Ukrainā ir krituši simtiem cilvēku, izpostītās neskaitāmas mājas. Tikai tādēļ, ka kādam vajadzēja uzvārīties uz militārā aprīkojuma apjomiem.
Piektkārt - ja alksti bučot Putinam kurpes ar to nevajag plātīties.

Atbildēt

Blondīne

04.07.2014. 20:45

nezinu ir vai nav un cik daudz runājis.
Taču saprotu, ka tur Vācijā un Francijā paši izdomā, ko un kā darīt.

Atbildēt

kaķa smiekli

04.07.2014. 18:23

Nesaprotu - kāpēc kaut kādas mazvalstiņas aizsardzības ministram vispār būtu jāizsakās par divu valstu miljonu vērtiem darījumiem? Vai tas ko maina? jau pieradusi, ka mums visur jāvaukšķ pa vidu kā sētas šuneļiem. Arī Straujumai tiek pārmests, ka par klusu, redz esot, vajagot brēkt balsī.
Jau sāk apnikt visa šī kņada. Izskatās, ka drīz vienīgais patriotisma un lojalitātes pret Lat5viju apliecinājums būs Krievijas un Putina lamāšana.
Muļķu zeme, patiešām.

Atbildēt

?

04.07.2014. 17:35

vai rikevics sodien dabuja par velti hotdogu un bundzinu patiesibas dzerienu coca-cola asv vestniecibas party laika ?

Atbildēt

koijots

04.07.2014. 12:10

Vismaz tagad Rinkēvičam būs skaidrs, ka, nākamreiz ar kādu runājot, saruna ir jāieraksta, vienlaicīgi jāprotokolē sarunas biedra reakcija (acu darbība, kā sakrustoja kājas utt.), pie kam tas jādara runājot par jebkuru tēmu, jo nekad jau nevar zināt, ko tas kūmiņš atkal uzprasīs. Protams, ka lapsas rej, tas ir tāds dabas dots fenomens, bet vēl jau liela māka ir riet tad un par to, kad tiešām to vajag darīt, nevis tikai tādēļ, lai kādam pierādītu savas dotības un iespējas.

Atbildēt

Софа Пионэрка

04.07.2014. 10:25

»


Закрой вафлеприемник , сука !!!!

Atbildēt

Aivars2

04.07.2014. 09:02

Ar savām peršām sen jau pats sēdi sūdos un laizi putļeristiem zābakus!

Atbildēt

no Mazpusāniem

03.07.2014. 23:30

Mazpusāns savas vecās rīmes raksta no MUĻĶU, nozombētu LUMPEŅU un "kluso mīzēju" gerevņas no Krievijas pierobezas, kur nabaga Mazpusāns spiests zombēties tikai no Krievijas kastes un dzirdējis tikai par cēlo Krieviju -fašistu apkarotaju un savu elku Puķinu

Atbildēt

temida

03.07.2014. 23:22


Rinkevičs nekad ar prātu nav izcēlies , arī laika kād (asinis kūrēja ) !

Atbildēt

ku

03.07.2014. 21:37

Runar viņš var bet kurš gan viņu ņems galva?! Kads labums no tukšiem vārdiem? Smiekligi...

Atbildēt

maix

03.07.2014. 19:26

Lai šis kompetences simbols ar ātrgaitas omiņu sāk krāt naudu, jo Nato valstīm būs jāmaksā Krievijai diezgan daudzi miljardi, ja tiks lauzts līgums par Mistral piegādi. Veiksmīgu miljardu meklēšanu:D

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...