Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vainīga ir Saeima, tas ir NEVIENS

27.10.2013. 10:05

vainīgo var atrast, ja Saeimai bija melīga informācija.......................tad kas to sagatavoja

Atbildēt

vecais n`igrais onkulis

26.10.2013. 16:27

»

Laucinieks

Ja Lavija ir tur kur tagad atrodas ,jāpateicās LB.Kad vienā naktī izmainīja repšiku un rubļu kursu pamatā naudu zaudēja laucinieki ,un pārstrādes uzņēmumi,daudzi pakārās ,citi nodzina matus lai ,repršiem būtu matiņi.Banka Baltija ir uz repšes un eirokomisāra sirtsapziņas.Pareks ir odmaņa un rimševica...


Nu nevajag irst! Nekādu kursu vienā naktī nemainīja. Ja tu domā repsis/ lats - 200/1, tad tu esi tikpat stulbs kā tante bauskā, kas 80-tajā gadā noguldīja krājkasē 1000 koka (PSRS) rubļus un pēcāk bija ļoti pārsteigta, ka labie rūķīši neparvērta šos 1000 kociniekus par 1000 latiem.

Atbildēt

Dagnija

25.10.2013. 17:52

»

Karote

Kopš švāģers stāstīja kā Ilmāriņš gribējis remontu bez nodokļiem sarunāt, pēdējās ilūzijas par šo tipu izgaisa kā rīta migla :)Pakalpīgs un badīgs,kā jau tipisks latvju žurkulēns


Pakalpīgs un badīgs - tādu viņu atkal ievēlēs un tāds viņš defilēs Frankfurtes naudas gaņģos. Mās ar galvu, visam piekritīs un saņems savu žūksni. Ja Saeima šito džeku vēlreiz ievēlēs, tad man pret Saeimu vairs nebūs nekādas cieņas.

Atbildēt

DD1

25.10.2013. 14:05

Atceros, ka FKTK vadītāja arī teica, ka banka neatļāva uzlikt ierobežojumus pret kapitāla aiplūshanu. Viņa demisionēka, bet Rimshevics iznāca sauss no ūdens.

Atbildēt

SS

25.10.2013. 11:48

Jūda!

Atbildēt

novus ordo seclorum

24.10.2013. 22:51

...sēdes kulminācija bijusi Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča iespaidīgā un pārliecinošā uzstāšanās...
----------------
Tai visā sāls ir tāda, ka nav nekāda atšķirība, kā viņš tai sēdē runāja vai iespaidīgi, pārliecinoši vai spiedza falsetā vai brēca, siekalas šķaidīdams vai sēca aizdusā vai klusi bubināja zem deguna.

Galvenais, ka valdības tirliņi visi ļoti labi saprata, ka viņš ir tikai citu, varenāku rupors un ka gadījumā, ja naudas izņemšanu ierobežos, tad valdībai būs piededzis un smirdēs pēc sēra vai vēl kā nelabāka.

P.S. Darbi liecina, ka viņi abi ar einīti nekad nav bijuši ar savu pārliecību, no sākta gala tikai citu rupori (zombiji).

Atbildēt

Dabas bērns

24.10.2013. 20:17

»

Māris Sprinģis

Latvijas Bankas darbība kopš 1991.gada ir bijusi pati par sevi,tās būtība ir darbība sev un ārzemju atvērto durvju vērēju labā. Rezultātā tās darbība ir bijusi kaitnieciska ,valsts ekenomikas bremzētāja faktors. Tās vadītājs Repše Einārs garīgi slims cilvēks,superegoists,kuram valsts intereses ir vārdos...


Komentārs ne saistībā ar Parex afēru, bet tīri par "baltiem krekliem".

Klau, ja Tu esi tas pats Māris Spriņģis, kas savulaik ap deviņdesmitajiem apkalpoja aizrobežu numismātus, tad laikam jau nu labāk būtu par šo tēmu paklusējis.

Ja esi cits Māris Spriņģis, tad, protams, atvainojos par uzbraucienu nevietā.

Atbildēt

bekis

24.10.2013. 19:25

Nu nu, man gan liekas ka Latvijas lielāki zagļi un krāpnieki, ar Dombrovski un Vilku priekšgalā, veido melo kampaņu. Tad bija Godmanis vainīgs, tagad Rimšēvics, diez, kuru izvilks vēlāk ārā. Pārskaitījumu veica Dombrovskis un Vilks.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

24.10.2013. 18:29

Rimšēvics pats par sevi ir pilnīga nulle. Un "nulles" ir teicamas marionetes.Ja iedziļinās šī raksta niansēs,tad redzam, ka viņam mainās bals. Segliņš to sevišķi UZSVER un tur jau arī ir tas īstais suns aprakts- Rimšēvics savā dziļākajā būtība nemaz nav cilvēks, tāpat kā lielākā daļa pie SILES esošie. Lopi !!! Un, ko var sagaidīt no lopiem... .

Atbildēt

nauda

24.10.2013. 17:12

»

lasītājs

Lapsam vajadzēja uzrakstīt grāmatu par LB, par tās ietekmi , Latvijas tautsaimniecības attīstībā ,vai bremzēšanā.Mums ir tikai divi varoņi,ko visi pazīst


Naglai uz galvas . Finanšu sistēmu nosaka Valsts banka .Sistēma ir nesistēma.Vadoņi ir zināmi skaidrāk par skaidru.Rezultāts arī ir redzams.Te nu mēs esam.
Šitie der . Kā tur šķēles labais teiciens par piemērotību amatam.

Atbildēt

nauda nedara skaistu, ne jaunu

24.10.2013. 16:08

Paskatoties uz so gimi bilde.... naudas daudz, bet izskata nekada, vecs cilveks ar blavam acim...

Atbildēt

Karote

24.10.2013. 15:00

Kopš švāģers stāstīja kā Ilmāriņš gribējis remontu bez nodokļiem sarunāt, pēdējās ilūzijas par šo tipu izgaisa kā rīta migla :)Pakalpīgs un badīgs,kā jau tipisks latvju žurkulēns.

Atbildēt

lasītājs

24.10.2013. 14:34

Lapsam vajadzēja uzrakstīt grāmatu par LB, par tās ietekmi , Latvijas tautsaimniecības attīstībā ,vai bremzēšanā.Mums ir tikai divi varoņi,ko visi pazīst.

Atbildēt

ekonomists

24.10.2013. 14:26

Man liekās ,ka Rimševica projekts ir kabinets ar skatu uz Elbu ,bet to nevar dabūt bezdarbnieks,un aizdomās turāmais,tāpēc vajadzīgs bankas prezidena amats.Vai LB interesē ,kas notiek Latvijā?

Atbildēt

Laucinieks

24.10.2013. 14:22

Ja Lavija ir tur kur tagad atrodas ,jāpateicās LB.Kad vienā naktī izmainīja repšiku un rubļu kursu pamatā naudu zaudēja laucinieki ,un pārstrādes uzņēmumi,daudzi pakārās ,citi nodzina matus lai ,repršiem būtu matiņi.Banka Baltija ir uz repšes un eirokomisāra sirtsapziņas.Pareks ir odmaņa un rimševica projekts,krājbankā akal rimševics neko nezināja.KUR BŪTU LATVIJA ,JA LB KAUT NEDAUDZ BŪTU UZRAUDZĪJUSI BANKAS???

Atbildēt

kaķa smiekli

24.10.2013. 13:42

Gribētos pieredzēt, kāds visai Parex afēwrai kādreiz būs izvērtējums no vēsturiska skatu punkta, bet līdz tam laikam vēl japaiet kādiem 25 gadiem, tā saka vēsturnieki.
Par vienbalsīgu atbalstu šim "neaizstājamajam" - ko brīnieties - viņš vnk pārāk daudz zina, lai politiķi sāktu riskēt ar savu nākotni pārskatāmā laika periodā.

Atbildēt

...

24.10.2013. 11:55

»

nezinu

vai tad ciets lats nav nodrošinājums pret lata nokaušanu ar krievos sazagtiem dollars? Cita lieta atsevšķi zagļi čekisti, tur darbs DP


Kas tā kāda jaunā ekonomiskā teorija, ko te dzeniet?

Labāk uzmetiet aci uz Kipru un sekām. Par visām UA un ar tām radītajiem riskiem bankām samaksās nodokļu maksātājs, ne ECB.

Atbildēt

dānis

24.10.2013. 10:12

Interesants faktors ir DNB bankas veiktais audits 2006. gadā, kad banka vēlējās iegādāties Parx un veica savu neatkarīgo auditu. Pēc šī audita veikšanas banka momentāli pārtrauca jelkādas turpmākās darbības tās iegādē. Līdzīgs scenārijs nākamajā gadā, kad to pašu grib Alfa banka, darījums tiek apturēts pēdējā brīdī, lai gan presē mēģina stāstīt ka 700 piedāvāto miljonu vietā šie divi īpašnieki esot gribējuši miljardu... Kas bija par iemeslu pirkšanas pārtraukšanai? Kāpēc tiek minēts par totālu uzrādīto aktīvu neatbilstību patiesībai? Kā iespēpams, ka viens starptautiskais audits parāda rožainu stāvokli, bet tāds pats cits parāda lielu melnu caurumu? Vai patiesā kopējā zaudējumu summa ir 7,5 miljardi eiro, ko valdība mēģina slēpt?

Atbildēt

mulki rullee

24.10.2013. 09:29

Seglins saka, ka bijis stulbs un tapec uzticejies Rimsevicam, jo tas tacu ir profesionalis! Tagad Saeima turpina Seglina un citu stulbumu, liekot atkal Rimsevicu atpakal. Latvijas banka ir izdarijusi neizmejamu launumu Latvijas ekonomikai, jo nav izmantojusi naudu kaa instrumentu ekonomikas attistisanai. Rimsevics ar savu komandu, tikai gulejis bankaa visus sos gadus un aiz nav ko darit, kalusi smukas monetinas. Un sadu cilveku vel grib atstat! Vinu ar sudainu koku butu japadzen bez nekada "izpletna"!

Atbildēt

nezinu

24.10.2013. 09:17

vai tad ciets lats nav nodrošinājums pret lata nokaušanu ar krievos sazagtiem dollars? Cita lieta atsevšķi zagļi čekisti, tur darbs DP

Atbildēt

Māris Sprinģis

[R] 24.10.2013. 01:23

Latvijas Bankas darbība kopš 1991.gada ir bijusi pati par sevi,tās būtība ir darbība sev un ārzemju atvērto durvju vērēju labā. Rezultātā tās darbība ir bijusi kaitnieciska ,valsts ekenomikas bremzētāja faktors. Tās vadītājs Repše Einārs garīgi slims cilvēks,superegoists,kuram valsts intereses ir vārdos,bet darbos iztapt ārzemniekiem,bet savu valsti noplicināt. Latvijai tas ir neizmantoto iespēju laiks,kurā tika diktēta ,uzspiesta slinkā lata politika. Nozīmē stingru nemainīgu kursu,un tālāk pa līķiem. Ārējā parāda apjoms lielā mērā ir izveidojies vērtīgi nevērtīgā lata diktāta dēļ. 23 gadu laikā nauda izplūst vairāk nekā ienāk. Tas ir karš ar ekonomiskajiem ieročiem. Diemžēl šajā karā Latvijas Banka un 2 tās vadītāji neatlaidīgi atbalstīja Latvijas konkurentus. Vadītāji bija un ir anahroniski,mūžīgi amatos,nemainīgi,nenomaināmi un mūžīgi savā stagnātismā un pakalpībā ārzemnieku interesēs(Zviedru..... u.c.).Otrs tās vaītājs turpināja to pašu jūdasa darbu,ko darīja slimais cilvēks. Jo neko jau nevajadzēja domāt un sekot līdzi valsts ekonomikas attīstībai. Cietais lats,izdomāta ideoloģija ,lai attaisnotu cieto Latu(iedzīvotāju dzīves kvalitātes) apzagšanas instrumentu. Nodevība ,kura nāca par labu ārzemniekiem. Lats bankas vadītājiem bija kā savu nenormāli lielo ,nesamērīgo algu samaksas iemesls.Latvijas Banka kā trojas zirgs valstī. Tā bija un ir ĀRZEMNIEKU valsts Latvijas valstī.

Atbildēt

S

24.10.2013. 00:19

»

pilsonim Lapsam

Man arī varbūt daudzkas nepatīk pareksā , tā vēsturē , businesā..... bet ( Godmaņa lielais bet ) ja paareks būtu aizgājis pa skuju taku , ir grūti vai ļoti nepateicīgi sapņot , kas būtu ja būtu . Nu nebija . Savukārt , par šo rakstu . Nu izlasiet rūpīgi pats šo virsrakstu . Pat , ja jums nepatīk...


tev protams, labāk patiktu, ka visiem būtu aizmālētas acis ar tādu rimševiču, bundzinieku S*diem un neviens neko ne redzētu, ne dzirdētu , ne rakstītu, un tad tiem tajās sēdēs būtu vēl lielāka iespēja katru gadu pa vienai bankai iztukšot un visu noslepenot

Atbildēt

A.

24.10.2013. 00:04

Vārdu salikumā LB vārds Latvijas būtu liekams pēdiņās."Latvijas"banka nekad nav pārstāvējusi valsts intereses,tā vienmēr ir bijusi te starptautisko žīd-masonu iedēta struktūra ar mērķi sagraut šo valsti un Rimševics ir tikai kārtējais Kangars.Par ko tad cepaties? Vai tad kāds to vēl nezināja?

Atbildēt

.....

23.10.2013. 23:39

Gan Lietuvā, gan Igaunijā bija konkursi, te nav neka, tikai atkal ieliek amata absolūtu monetārās politikas diletantu. Viss cietais lata kurss pazudināja Latvijas cilvēkus un tautsaimniecību, lai kādas veiksmes stāstu konferences dažādas mezoņu grupas arī neorganizetu. Neviens no tiem apsveicējiem nekad negribētu, lai kāds no viņu ģimenes piedzīvotu to, ko nācās piedzīvot tik daudzām latviešu ģimenēm. Tika pat uzraiti gaisā nodokļi vismazākajām algām, lai nofinansētu Parex aizplūdušo naudu, tas nav nekāds veiksmes stāsts, tas ir mežoņu pastrādats noziegums.

Atbildēt

Lelle

23.10.2013. 23:14

Kas tad vēl nezina tos vainīgos, bet tomēr atkal tie paši kretīni virza tos pašus kretīnus visās iespējamās šķirbās....un tauta tik rokas noplāta-saucas demokrātija.

Atbildēt

rb

23.10.2013. 22:54

Nu slikti paliek izlasot rakstu un komentārus! Arī, ja tikai kādi 50% būtu taisnības! Kas būs tas, kas to spēs atmaskot? Un pēc tam sodīt. Vai tiešām var nepārtraukti zagt un zagt...

Atbildēt

smaka

23.10.2013. 20:33

Bet PAREX tāpat bankrotēja, tikai mēnesi vēlāk

Atbildēt

Rimšēvičs

23.10.2013. 20:11

neparko negrib atbildēt uz jautājumu, cik izmaksājusi ls uzturēšana.

Atbildēt

Kā tur ar Sudrabu

23.10.2013. 20:08

viņa arī esot bijusi tajā sēdē, un neesot bildusi ne vārda.

Atbildēt

i

23.10.2013. 19:21

Rimsevics ir Dombrovska un Aboltinjas liimenis..

Vaajsh....

BUUTU JAAPROTAS UN JAADOD VIETA....

TIKAI - no tik siltaam vietaam iznes nevis kaads aiziet...

Atbildēt

***

23.10.2013. 18:40

Protams, ka Rimševičs ir līdzvainīgs pie Parex un pie Krājbankas. Bet vairāk mani interesē lata piesaiste eiro. Tā kā esmu matemātisku uzdevumu un rēbusu interesents, man radās interese par lata kursu, ar kādu tas tika atsaistīts no SDR valūtu groza un piesaistīts eiro. Par šo varētu sastādīt matemātikas uzdevumu pamatskolai. SDR grozā bija piecas valūtas, kur katrai bija sava vērtība. Un arī proporciju daudzums SDR grozā vienai pret otru nebija vienāds, kas sarežģī uzdevumu. Bet man rodas jautājums, aizstājot grozā dolārus, jenas, mārciņu un eiro ar tikai eiro, kā varēja palikt tā pati eiro cena? Manuprāt kursam bija jāmainās, bet ja kurss nemainījās, tad būtībā lats kļuva par pilnīgi citu valūtu. Man ir aizdomas, ka sekojošais burbulis,hiperinflācija un krīze vismaz pa pusei ir Latvijas bankas un Rimševiča vaina. Varbūt kāds gudrāks matemātiķis varētu pakomentēt lata piesaistes eiro matemātisko pusi un kursa pamatotību. Jāatceras arī tas , ka pēdējo gadu, pirms lats tika piesaistīts eiro, lata kurss attiecībā pret eiro visu laiku samazinājās, gada laikā zaudējot ap 10% savas vērtības.

Atbildēt

dodo

23.10.2013. 16:28

Korumpētie politiķi ievēl korumpētu Latvijas bankas prezidentu

Atbildēt

domas

23.10.2013. 14:48

Ne tikai Parex, bet piesiedams latu eu, Rimsevics padarija Latvijas naudu bezvertigu un nekonkuretspejigu, tapat kaa visu ekonomiku. Tapec tiem, kas aizstav latu jazin, ka lats ir nulle jau sen, un to izdarija Rimsevics.

Atbildēt

meliem saeimaa

23.10.2013. 14:46

Jaa, un atkal nav neviena kandidata, bet tikai Rimsevics! Nu vai nav viena nelietiga Saeima, kura telo, ka neko nesaprot, kad jaizvairas no atbildibas, bet kad R. butu janomaina, tad nee, vins tacu ir vislabakais!

Atbildēt

U.U.

23.10.2013. 14:15

Tipiski latvisks cūkmaisījums- cūku nedarbi un nekas vairāk. Lodi nav pelnījuši.

Atbildēt

caca

23.10.2013. 13:59

Taisnība Segliņam. Ne jau tikai viņš mainīja savu viedokli. To darīja arī citi ministri sēdes laikā.

Atbildēt

Viens kungs...

23.10.2013. 13:46

Viens kungs komentāros iebilst, ka rakstā trūkst analīzes.... Analīze īsa: 20 gados līdz karam Latvija uzplauka. tagad 20 gados Latviju izzaga. Kāsdu vēl analīzi ? Ja par labu darbu K.Ulmanim gods un slava, tad par bandītisku laupīšanu ""Biedru"grupai no KPSS labākajā gadījumā jāizsit zobi ! Un kā cietumā jāiedod pasūkāt tautas loceklis ! Godmanim, Gorbunovam un Rinkēvičam ! Ne3aizmirstot naudas vagonu konduktoruy jeb pavadoni E.Repši ! Un pārējos bandītus, kurus Gorbačovs nopirka, lai aplaupītu un pārdotu latviešu tautu !

Atbildēt

Stepans

23.10.2013. 13:30

Šīs godīgās meļa ačteles.

Atbildēt

tam ,kas raksta L.L.

23.10.2013. 13:28

»

pilsonim Lapsam

Man arī varbūt daudzkas nepatīk pareksā , tā vēsturē , businesā..... bet ( Godmaņa lielais bet ) ja paareks būtu aizgājis pa skuju taku , ir grūti vai ļoti nepateicīgi sapņot , kas būtu ja būtu . Nu nebija . Savukārt , par šo rakstu . Nu izlasiet rūpīgi pats šo virsrakstu . Pat , ja jums nepatīk...


ir grūti vai ļoti nepateicīgi sapņot , kas būtu ja būtu . Nu nebija ................. bet diezgan viegli ir prognozēt,kas būtu,ja nebūtu.Ja nebūtu Parex pārņemšanas NO VALSTS LĪDZEKĻIEM NETIKTU IZŅEMTS VIENS MILJARDS LATU.Vai Parex grimšana būtu izmaksājusi dārgāk, lūk tas ir jautājums "kas būtu ja būtu" uz ko tu nekādu atbildi nespēj dot.Bet tas,ka tad nebūtu jācieš Latvijas tautai,tas gan ir skaidrs.

Atbildēt

pilsonim Lapsam

23.10.2013. 13:06

Man arī varbūt daudzkas nepatīk pareksā , tā vēsturē , businesā..... bet ( Godmaņa lielais bet ) ja paareks būtu aizgājis pa skuju taku , ir grūti vai ļoti nepateicīgi sapņot , kas būtu ja būtu . Nu nebija . Savukārt , par šo rakstu . Nu izlasiet rūpīgi pats šo virsrakstu . Pat , ja jums nepatīk Rimšēvičš ( personīgi ) un izskatās , ka arī viņš Jūs nemīl ( lično ) , tad tas , kas te sarakstīts izskatās kā 4 .klases skolnieka sūdzības : " Skolotāj ! , bet Ilmārs Dacītei dibenā ieknieba . " Nu nav , nav sanācis . Trūkst analīzes . Kā vienmēr .

Atbildēt

ss

23.10.2013. 12:59

labāk vajag Rimševicam pajautāt par spēlēm akciju biržās un cik LB mlj zaudēja,kad bija ASV biržu krahs. un starp citu,kur paliek % no šiem darījumiem?

Atbildēt

bs

23.10.2013. 12:46

Jā nu gan liecinieku atraduši.Pārsmieties var.Un ko tad pats Segliņš darīja tik valstiski svarīgā jautājumā uz kura lemšanu bija saaicināti visi tautas priekšstāvji?Vai mēģināja pats kaut ko noskaidrot,lai izveidotu savu pozīciju,nē gaidīja,ko darīs citi.Uz tādiem es arī būtu kliedzis.Un arī par naudas aizplūšanu uzrakstīts divdomīgi,jo ja jau bija nolemts pārņemt PAREX,tad skaidrs,ka tā nauda būs jāatdod,jo tā bija noguldītāju nauda,bet te dažiem komentētājiem likas,ka tā ir bijusi viņu nauda.

Atbildēt

bulshits

23.10.2013. 12:26

Žurkas mēģina novelt atbildību viena no otras, bet visas taču kopā zaga. Segliņš balsoja "par", tātad vainīgs.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...