Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Rībentrampisks apmulsums

Dainis Lemešonoks, īpaši Pietiek
13.01.2017.
Komentāri (47)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gotfrīds

20.01.2017. 03:44

... vēlams pamainīt Latvijas konstitūciju !!!
Nu ja, Satversme jau tik tālu sagrozīta, ka līdzinās CCCP laiku konstitūcijai.

Atbildēt

Lauku pāķis

17.01.2017. 05:37

Ar daini ivanu ir cauri....cerēja nopirkt vietu kkādā vēlēšanu sarakstā-nu ir miskastē...

Atbildēt

Atis

16.01.2017. 10:22

Viss ir lieli mesli< latviesi, valsts.

Atbildēt

kas jūs mulsina nevienu nekasa

15.01.2017. 23:15

»

trans vestītē

Mani vairs nepārsteidz nekas. Vēl mazliet mulsina lemešonoku u.tml. spēja prostituēt


Lemešonoka raksts bija kā vienmēr - pilnīgi nebaudāms sūds. Kas viņu vispār lasa. Vienīgais oriģinālais un lasāmais teksts, kas dissonē ar pārējo tekstu ir pēdējā rindkopa. Tā uzdod jautājumu vai Lemešonoks vispār ir to pats rakstījis. Tai gan piekrītu, jo Latvijas valstsvīriem un diplomātiem mutes priekšvēlēšanu laikā jātur ciet. Ja neprot turēt - lai prot aizmālēt ausis ne tikai tautai, bet arī Trampam un man absolūti nav nekas pret to, ja tie uzstājas ar dzintara lietus programmu... neesmu baudītājs, bet ne mans tāds darbs.

Atbildēt

trans vestītē

15.01.2017. 21:00

Mani vairs nepārsteidz nekas. Vēl mazliet mulsina lemešonoku u.tml. spēja prostituēt.

Atbildēt

Saema

15.01.2017. 16:13

»

pundurcars

ar šiem glumajiem kangariem es pat negribu bikšu priekšu smērēt


Bet mēs nāksim ar dziesmām un ziediem! Mūsu vidū ir profesionāļi,kas apmācīs pārējos...Mēs būsim nepārspējami it visā!Par biksēm nav jāuztraucās.

Atbildēt

domāju

15.01.2017. 14:37

»

Ivars

Vajadzētu pārtulkot latviešu literārajā valodā un atbilstoši cilvēku saprātam. Bet kas to izdarīs


Viedais gribēja teikt, ka nevajag bučot svešas pakaļas.

Atbildēt

Ivars

15.01.2017. 12:34

»

Viedais

Arturam Priedītim...


Vajadzētu pārtulkot latviešu literārajā valodā un atbilstoši cilvēku saprātam. Bet kas to izdarīs?

Atbildēt

Viedais

15.01.2017. 11:39

Arturam Priedītim.
Ikviens jau var deklarēt, sapņot un bļaut par savu pašlepnumu – gan bomzis, gan prostitūta, pat politiķis. Tāpat arī tautas ar pašlepnumu. Latviešiem taču neviens nevar aizliegt lepoties ar sevi – nedz ES, nedz Krievijas guberņā, nedz štatu pavalstī, ja tāds brīnums varētu notikt, nedz Ziemeļkorejas vai cita tipa brīvvalstī, ko mums te diez vai pieļaus. Ir tikai neliels sīkums – pašlepnumam ieteicams segums, nu, pamats, vai, prasti sakot, kaut kas tāds ar ko var lepoties ;) Protams, ka mums ir tādas opcijas, taču ārpolitika nav to starpā.

Atbildēt

Viedais

15.01.2017. 11:20

Proamerikānisms vienmēr ir bijis Latvijas neatkarības vadmotīvs. Austrumu kaimiņam mēs bijām, esam un būsim gards kumoss. Varas tur arī reizēm mainās un negribas paļauties uz Kremļa toleranci latvju brīvības jautājumā, taču pašiem spēciņa par maz. Taču mūsu varturi sajauca proamerikānismu ar liberālismu (es pat teiktu – liberastismu), globālismu un rusofobiju, pusamerika tam lieciniece. Mēs pieņēmām teoriju, ka baltās, tradicionāli domājošās Amerikas vairs nav, un tā nav proamerikāniska pozīcija, bet drīzāk otrādi. Tajā vietā, lai atbalstītu amerikāņus pret globālismu baltiešu līderi aktīvi līda štatu Huseinam paši zinām kur. Vai tad Trampam jāpasaka, ka tradicionālās vērtības ir OK, ka sadarboties ar Krieviju ir izdevīgi, ka stiprināt savu aizsardzību ir pareizi, ka korupcija ir pē un nelegāļus vajag triekt ratā – vai savas galvas nav. Visbeidzot, kas tad ir proamerikānisms, akla sekošana kārtējam ASV Huseinam vai tās vērtības uz kurām tika būvēta šī valsts.

Atbildēt

J.S.

15.01.2017. 10:06

Kapec latviesiem nav pascienas? Kapec latviesiem nav alkas pec neatkaribas? Kapec latviesi ir tik nesapratigi politika? Kapec latviesi ir tik nodevigi, nododot eiropiesus, kuriem nepatik amerikanu kundziba? Kapec latviesi ir tik neizglitoti un nezina eiropiesu vesturi pec kara? Kapec sis zurnalists ir tads pielidejs? Kapec latviesiem ir tik stulba jaunatne?

Atbildēt

Atbrivotajs

14.01.2017. 23:58

raksts ir mulkigs.Bet raksta it ka nejausi ir piemineta igaunu centra partija. Tads ari ir si raksta merkis. Centra partija ir partraukusi sakarus kremla partiju. Ka ari ir gatava stiprinat sadarbibu ar NATO utt. Dainitis sito protams nepiemin.

Atbildēt

asv tankisti

14.01.2017. 20:48

»

parastais Vienotības Vinķelisms

Vai Rīgā praids būs


ja latvija bus asv tankisti ,tad praids Riga ir neizbegams.

Atbildēt

?

14.01.2017. 20:46

»

:-(

Prokrievisks raksts


metropole sarga asv koloniju?

Atbildēt

Okšķeris

14.01.2017. 20:33

Jautājums ir nevis par to, kas mūs gaida nākotnē, bet gan par to, kādu nākotni mēs esam izveidojuši šodienas darbos, kādu nākotni esam provocējuši ar savu rīcību un prātu. Ne velti pastāv tas, ko var saukt par futuroloģisko transcendentālo pseidoprognozēšanu. Tā ir nākotnes plānošana bez šodienas prāta klātbūtnes. Uz nākotni atsauksies šodienas pasaules komponenti: komplicētība, nenosakamība, stohastiskums, determinisma neiespējamība, bifurkācija, haoss, polivariantums bifurkācijas punktos, nelīnijiskie procesi. Minētie kompenenti ir mūsu prāta elementi. Tā ir mūsu šodienas izpratne, kas noteikti atsauksies uz nākotni.

Atbildēt

jurka

14.01.2017. 18:31

»

Siena

Dumja latvieša murgi, tā var spriest tikai neaptēsts latvis


Liekās ka autoram ir arī visai kangariska un padomju okupaciju slavinoša pagātne,kura ik pēc brīža liek sevi manīt un rīkoties,kā jau okupantu ideju infekciozam avotam.

Atbildēt

Siena

14.01.2017. 16:17

»

:-(

Prokrievisks raksts


Dumja latvieša murgi, tā var spriest tikai neaptēsts latvis.

Atbildēt

Temīda

14.01.2017. 15:48

»

:-(

Prokrievisks raksts


Ja Dievs grib kadu sodīt tad atņem viņam saprātu.

Atbildēt

:-(

14.01.2017. 15:33

Prokrievisks raksts.
Ja Baltijas valstis nesargātu NATO un ASV, mūsu zemi jau sen mīdītu krievu zaldātu zābaki.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

14.01.2017. 13:05

»

Prieditis malacis,labs raksts

Priedisa raksts nepatik no tvnetapollo atklidusajiem sorositiem,dzintarjugendam un iesalnieka hunveibiniem.lasiet tacu savus troicka,otto ozola,atvalinato asv generalu,makkeina,ata klimovica un lukasa,,rakstus,,!ko jus seit esat aizmirsusi


Paga paga. Kas par bezsakaru? Kāpēc aicinat mani lasīt jūsu pieminēto kangaru melus un murgus?
Vai tad šis ir Priedīša raksts?

"...mēģināt izbeigt tēriņus un pūliņus «pasaules lāpīšanā», apcirpt savas starptautiskās saistības NATO partneru..."
ASV simtiem bāzes ārpus savas valsts uztur nevis lai kādam palīdzēt, nevis lai kādu aizsargāt un tie nav nekādi tēriņi.
Tas viss ir, lai nodrošināt sev 50%+ visas pasaules IKP.
Domāt ka tas viņiem ir slogs? man ar to vien pietiek lai izdarīt secinājumus par cilvēku.
Protams ja vien tas viss nav ironija

Atbildēt

kukū

14.01.2017. 10:33

17.padsmitais ir revolūciju gads, paldies dievam pasaule sāk mainīties uz labo pusi, liberālpederasti tiek noņemti no trases , Latvijā tā ir Vienotība, tas ir liels solis pareizajā virzienā! Vēl būtu vēlams Latvijā pamainīt konstitūciju, jeb satversmi, lai vēlētāji varētu izvirzīt savus deputātu kandidātus, bet neuzticētu to kriminālām bandām, ko Latvijā sauc par partijām!

Atbildēt

Donna

14.01.2017. 10:11

Nu šitas bija labs!!!!!! Tagad tik kažoku uz otru pusi, ko mēs mākam, un uz krievu valodas kursiem.

Atbildēt

Janis Stings

14.01.2017. 10:03

Es par so kritienu domaju visu nakti. Vai tiesam latviesi butu tik nevertigi cilveki? Nakas apstiprinosi atbildet, jo to liek fakti. Vergu dveseles nevar izmainit pat neatkaribas uzdavinasana. Pret davanu nav labi slikti iztureties. Latviesi pret davanu slikti izturas jau otro reizi. Tas nav labi.Mans vectevs ir vacietis. Vins vienmer mani ar masu lika cienit davanu. Vai tas ko dotu, ja latviesiem butu tads vectevs ar labu macibu?

Atbildēt

janka

14.01.2017. 09:47

pēc pēdējā laikā publikācijām šķiet, ka Pietiek ir mainījies īpašnieks, vai arī Lato Lapsas (to, kuru paziņām iepriekš) vairs nav,............???

Atbildēt

lauķis

14.01.2017. 09:37

Turklāt baltiešiem līdz šim ASV tiešām bija ideāls ārpolitiskais «patrons».

ASV Latviju jau pardeva trīsreiz,vai bus ceturtā reize ar?

Atbildēt

Siekala

14.01.2017. 09:19

Kurš teica, ka latvieši ciena neatkarību? Te taču ir redzams, ko tie ciena. Neciena ne autors, ne trolllis, ne citi plusotāji un komentāru mēsli. Bet tad ciena latvieši? Ciena zagšanu, savu stulbumu pie katras idejas.

Atbildēt

parastais Vienotības Vinķelisms

14.01.2017. 06:39

Vai Rīgā praids būs?

Atbildēt

Tramps prezidents !

14.01.2017. 03:41

»

Neiedziļinoties detaļās

Šajā rakstelī mudž ar slima suņa murgiem


Prieditis neagite karagajienam uz Krieviju !

Atbildēt

Prieditis malacis,labs raksts

14.01.2017. 03:39

»

Neiedziļinoties detaļās

Šajā rakstelī mudž ar slima suņa murgiem


Priedisa raksts nepatik no tvnetapollo atklidusajiem sorositiem,dzintarjugendam un iesalnieka hunveibiniem.lasiet tacu savus troicka,otto ozola,atvalinato asv generalu,makkeina,ata klimovica un lukasa,,rakstus,,!ko jus seit esat aizmirsusi?

Atbildēt

ironiskais

14.01.2017. 00:35

Daini, nekaisi pērles cūkām:) Te puse nesaprata vispār par ko Tu runā:) Tās saucamie liberāļi nespēj pieņemt realitāti. Viņiem ir šoks. Viņi cer, ka Tramps tomēr nebūs, bet viss būs kā agrāk. Viss būs forši:) Visi saglabās savas vietas, siles un status quo. Es gan par to nebūtu tik drošs. Bet es arī neesmu liberālis:)

Atbildēt

zed

13.01.2017. 22:17

Jadod iespeja darboties profesionāļiem!!!!Rinkevičš,Āboltiņa,Daudze-šie un citi skaistuļi viegli atradīs pareizo pieeju pundurcaram.

Atbildēt

hm

13.01.2017. 22:14

Ģeogrāfiski mēs neatrodamies Meksikas vai Kanādas vietā, neatrodamies pat Amerikas kontinentā. Un ne jau mēs esam vajadzīgi vai būsim vajadzīgi esošajā vēsturiskajā situācijā ASV. Mūsu šodiemas vienīgā vērtība - tuvums ar Krieviju. Lai amerikāņi to varētu pakaitināt. Nožēlojama vērtība. Jo kolīdz beigsies Krievijas kaitināšana, mūsu vērtība tieksies uz "0".
Tā vietā, lai reāli sadarbotos ar kaimiņvalstīm, veidotu labas kaimiņattiecības, latviešiem sagribējās aizjūras princi.
Naivums un dumjums!

Atbildēt

..

13.01.2017. 22:04

Gribu samierināt karojošās puses. Raksta doma par "Vašingtonas mīlulīšiem" saprotama. Par mīlulīšu tuvredzību, intelektuālo mazspēju. Bet nobeigums neveiksmīgs. Nav mums jāmet kauns/lepnums pie malas. Lai to dara mīlulīši, viņiem tā nav pirmā reize.

Atbildēt

Janis Stings

13.01.2017. 21:55

Negribas ticet, bet fakts. Vai tiesam tik zemu jau esam kritusi? Vai tas ir tikai viena cilveka spriedelejums? Delfi raksti rada, ka vel kads ta doma, ka latviesiem ir jabut amerikas vergiem.

Atbildēt

VB

13.01.2017. 21:47

Autor, turpmākšādas muļķības tikai savā vārdā, lūdzu!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

13.01.2017. 21:43

Šajā rakstelī mudž ar slima suņa murgiem.

Atbildēt

Dens

13.01.2017. 21:01

»

Hmm

Ja kāda raksta autors lamājas, apsaukājas, tas jau nozīmē, ka viņa teiktajam nav vērtības, viņš pats nāk no morālā pagrimuma skatuves, pats ir "deģenerāts". Skaidrs


Protams, ka autors nav vienīgais. Viņam līdzās ir latviešu deģenerātu divīzija, īpaši no jaunās paaudzes tizļiem, kuri nevar plinti panest aiz sava vārguma, bet var tikai ar muti rīstīties.

Atbildēt

Aidis

13.01.2017. 20:53

Vai, Daini, tu jau nogājis no loģiskas skatuves, ka raksti tik murgainas slejas? Kam tas "rībentrampisks"apmulsums, tev? Molotovs - Rībentrops, Tramps - Putins?

Tavam trampam no tā nekas nesanāks, viņuAmerikas vara apturēs no ārprāta. Jā, ar visām valstīm jāuztur normālas diplomātiskas attiecības, bet kā tās var tādas uzturēt, kad šis pundurprezidents, ticis pie amata iznākot no nabadzības sala, tēlo sevi par pasaules karali, biedē visus, draud visiem kā 5.klases ietiepīgais puišelis. Viņš atgādina Hitleru - ak, tie profesori man neļāva iestāties augsskola, riebīgie, un sāka cīņu par varu un pasaulei nodarīja milzīgu postu ar savu brāli "ataļinu'. Hitleri otrajā pakāpē pasauli slaktēja. Kā var uzticēties šim "pundurcaram', kasurš, cik var noprast no publikācijā, inenācis no ielas huligānu publikas. Daini, beidz šlupstēt krievu stabulē un apvainot citus ar šādiem visrsakstā saukļiem.Kam tad apmulsums, tev?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...