Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

R.O.

22.07.2016. 10:43

Skaidrības labad visam šim "'luri, ļuri", ka Reverta nevar pierādīt aizdevuma izsniegšanas faktu, vēlētos ieviest skaidrību. Reverta visu ir pierādījusi! Ar Rīgas apgabaltiesas kā apelācijas instances 18.06.2015. spriedumu lietā C04183111 Revertas prasība ir apmierināta pilnā apmērā un MSIA "Delfīns Partneri" pretprasība - noraidīta! PUNKTS!
p.s. Interesenti var iepazīties ar pilnu sprieduma tekstu interneta vietnē https://manas.tiesas.lv/eTiesasMvc/lv/nolemumi atlases laukā ievadot lietas numuru C04183111

Atbildēt

fakts

20.01.2013. 17:44

Pirms gada Latvijas Nākotnes Institūta valdes priekšsēdētājs Normunds Grostiņš nosūtīja Saeimai "Aicinājumu valstij nokārtot parādu pret denacionalizētajiem barikāžu dalībniekiem" (teksts zemāk). Gada laikā NEVIENS Saeimas deputāts neko nav izdarījis, lai palīdzētu denacionalizētajiem barikāžu dalībniekiem. Tai pat laikā Saeima nekautrējas šodien atkal liekulīgi iekurināt pie savas ēkas Barikāžu piemiņas ugunskuru.

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Solvitai Āboltiņai

Vārdos godinot barikāžu dalībnieku pašaizliedzīgo ieguldījumu valsts neatkarības atjaunošanā, Latvijas valsts izliekas neredzam, ka tūkstošiem barikāžu dalībnieku kopā ar ģimenēm šī valsts ir izmalusi caur denacionalizācijas dzirnavām.

Denacionalizētie barikāžu dalībnieki no valsts, kuras labā viņi cīnījās, arī riskējot ar dzīvību un veselību, saņēma tiesas spriedumus par izlikšanu no dzīvokļa vai tika izlikti, atslēdzot apkuri, elektrību un ūdeni.

Turklāt nav noslēpums, ka daudzi namīpašumi tika denacionalizēti ar viltotiem dokumentiem korupcijas shēmu rezultātā un tūlīt pārdoti „labticīgiem” ieguvējiem.

Piedāvāju denacionalizētajiem barikāžu dalībniekiem nodrošināt viņiem atņemtām dzīvokļa privatizācijas tiesībām atbilstošu taisnīgu kompensāciju dzīvokļa tagadējās kadastrālās vērtības apmērā. (Mīnus saņemtie pārvākšanās pabalsti, ja tādi tikuši piešķirti).

Aicinu Saeimu nekavējoties pievērsties arī visu ap 200 000 denacionalizācijā cietušo cilvēku zaudējumu kompensācijas sistēmas izveidei. Tas ir gan taisnīguma, gan nopietns valsts politiskās stabilitātes jautājums

Aicinu Jūs sākt ar barikāžu dalībniekiem, kamēr viņi ir dzīvi, un nekavējoties rīkoties, lai kompensētu zaudējumus, ko denacionalizētajiem barikāžu dalībniekiem nodarījusi Latvijas Republika.


Atbildēt

meitene zeltene

20.01.2013. 13:57

Atļaušos atgādināt, ka Reverta ir Parex "sliktie" aktīvi. Un šajā tiesas procsā, kā te jau norādīja, nauda, ko grib piedzīt no Revertas, patiesība būs jāizmaksā no valsts kabatas.

Atbildēt

Laimonis

20.01.2013. 09:51

Reverta visu laiku tikai tērē valsts naudu, kuru valsts tajā ir ieguldījusi, un katra viņu aktivitāte nes tikai zaudējumus valstij. Protams, ka tie darbinieki, kuri ir tikuši pie valsts naudas tērēšanas, teiks, ka strādā valsts interesēs, bet patiesībā tikai šķērdē valsts līdzekļus.

Atbildēt

meitene zeltene

19.01.2013. 21:49

Bet nu Delfīnu lietā naudiņa advokāta algošanai ir, un par šo lietu arī diskutēsim zem šī raksta. ;)

Atbildēt

Laimonis

19.01.2013. 21:40

Nez vai tā nauda nonāks valsts kasē, ja šim uzņēmumam nav savas naudas, lai noalgotu advokātus Krievijā? Viņi vēl ar vien turpina slaukt valsti.

Atbildēt

meitene zeltene

19.01.2013. 21:17

Varbūt Lapsa nav sapratis, ka atgūtā nauda nonāks valsts kasē? Pa nakti apdomāsies un pārtrauks publicēt šo nomelnojošo sēriju pret Revertas pārstāvjiem, kuri šaja gadījumā tik tiešām darbojas valsts interesēs?

Atbildēt

es arī tā gribu...

19.01.2013. 20:05

Paņemt "miljoniņus", nemaksāt procentus, tos kapitalizēt, pieaudzējot parādu vēl par pāris miljoniņiem, bet pēc tam tos ar tiesas palīdzību "nodzēst". Naf ko barot valsti! Labāk barot lapsas.

Atbildēt

NRA

19.01.2013. 19:58

Reverta piedāvājot Krievijas varas iestādēm informāciju par Krievijas valsts un uzņēmumu amatpersonu darījumiem ar Parex bijušajiem īpašniekiem Valēriju Karginu un Viktoru Krasovicki, par kādiem šīs amatpersonas varētu sodīt, ja tās nebūs ar mieru dalīties ar V. Putinu, kurš tālāk dalīšoties ar Revertu.

Atbildēt

Laimonis

19.01.2013. 19:57

Nevajag jaukt revertu ar valsti. Reverta ir saimnieciski pilnīgi patstāvīgs uzņēmums, kurš savā darbībā izmanto iepriekš pareksā izmantotās metodes. Nomainījies ir nosaukums un varbūt saimnisks, bet darbības metodes ir saglabājušās, lai neteiktu, ka šie ir bezkaunīgāki, jo piesedzas ar valsts vārdu.

Atbildēt

meitene zeltene

19.01.2013. 19:40

Laikam jau Delfīns partneriem naudiņa turās, ja var noalgot Lapsu tik skurpulozam darbam pret parādu piedziņu valsts labā.

Atbildēt

paija

19.01.2013. 17:48

»

Dainis

Kādam nelietim ir jābūt, lai aistāvētu revertu un revertas izmantotās metodes


Man gan liekas,ka nelieši te jameklē citur. Skaidrs,ja būtu vēl banka Kargina īpasumā, Sviridovai ne pratā neienaktu uzmest banku, jo tiem bija ietekmīgi dienesti paradu piedziņai. Bet kapec neuzmest valsti par paris miljoniem ,lai paliktu gan pašai, gan dašai. Augstakas tiesas Senata civillietu departamenta jau ir arī kadri no ķeķa tiesas Gūtupa un co draugu pulciņa,ko Lapsa nosauca par apjomīgu tīmekli, Ta ka mierīgi var iziet cauri pat visabsurdakie spriedumi,ar kuriem var atzīt,ka paradu vairākkartēja iepriekšeja atzīsana var but nederīga, nekonstatejot, ka tas iegūtas ar varu vai viltu.

Atbildēt

Dainis

19.01.2013. 14:47

Kādam nelietim ir jābūt, lai aistāvētu revertu un revertas izmantotās metodes?

Atbildēt

Jurists

19.01.2013. 12:01

Citāts no Lato Lapsas paša kādrezi rakstītā, kad viņš, kā vismaz izskatās, centās kaut ko panākt taisnības vārdā:
„..kā rīkoties, kā sarunāties, kā atrast un „sakārtot” pareizo tiesnesi, kā iegūt un īstenot savu varu mūsdienu tiesiskajā valstī, kur tiesāšanās, kā redzams, pirmām kārtām ir nevis māksla, bet ķēķis...”
Šis citāts ir no viņa publicētās grāmatas „Tiesāšanās kā ķēkis. Advokāta Gūtupa „sakārtošanas” receptes” 9.lapā.
Šajā pašā grāmatā Ligita Gavare ar pseidonīmu Lilita Gabore ir pieminēta ~ 20 reizes dažādās tiesnesim ētiski šmucīgās epizodēs. Delfīns Partneri 1.instances tiesnese ar REVERTAI nelabvēlīgu spriedumu bija Ligita Gavare!
Šajā pašā grāmatā Māra Katlapa ar pseidonīmu Mārīte Kallapa ir pieminēta ~ 10 reizes dažādās tiesnesim ētiski šmucīgās epizodēs un Raimonds Grāvelsiņš ar pseidonīmu Raivo Gāvelsiņš – 3 epizodēs. Delfīns Partneri 2.instances tiesneši ar REVERTAI nelabvēlīgu spriedumu bija Māra Katlapa un Raimonds Grāvelsiņš!
Izskatās, ka Latvijas tiesu ķēķī nekas nav manījies, pat personāži ties paši...Tikai Lato Lapsa ir "pārgājis otrā pusē"...NOŽĒLOJAMI!

Atbildēt

Kā tad

18.01.2013. 22:00

Izcila menedžere,alga būtu reizes trīs jāpaugstina.

Atbildēt

fff

18.01.2013. 21:27

tad reverta buutiibaa kukuljo un santazee ? lielisks veids kaa paarstaaveet valsti , vai ne ? un lielisks paliigs privaatuzneemeejiem kas darbojas krievijaa jaunu partneru piesaistiishanaa , kursh gan negribeetu sadarboties ar latvijas kompaaniju un peec tam tikt santazeetam ? fantastika , ne valsts uzneemums ! un veel skalji par to blaustaas .

Atbildēt

Jānis

18.01.2013. 14:36

Ko var gribēt no Revertas, ja tās valdes priekšsēdētājs pat latviešu valodu neprot un nepārzin Latvijas likumus, būtiski pārsniedz savas pilnvaras un apzinoties, ka nekādu naudu atgūt nav spējīgs, šķērdē valts līdzekļus?

Atbildēt

Patriots

18.01.2013. 12:54

Pašķirstīju Lapsas publicēto spriedumu - uzkrītoša ir pārādnieka pārstāvja muļķa tēlošanas taktika, skatoties uz kredīta pārvaldības un grāmatvedības procesiem ar maza bērna neizpratnes pilnajām acīm. Žēl, ka tiesa tai pievienojas. Protams, neredzot papīrus, grūti spriest.
No otras puses, galvenais jautājums jau nav tas, kurš uzvarēs šajā strīdā par 2 miljoniem, bet tas, vai Delfīniem vēl ir nauda/ manta parāda lielās daļas samaksai.

Atbildēt

Lapsa

18.01.2013. 12:09

»

murgs 21 gada garumā

un bildes ar čīzzzzzzzzzzzzzzzzzz Par ko smaida


Neatradu bērnības bildi, nācās ielikt no vidusskolas izlaiduma kopbildes izgrieztu.

Atbildēt

paija

18.01.2013. 11:31

»

TT

Kāds ir labums no ātras tiesas, ja Latvijas tiesām pirmkārt trūkst TIESISKUMA? Ko Jūs pati(-s) ļoti trāpīgi aprakstījāt zemāk


Tas gan bija domats ar ironiju, neticami atrā izskatīsana var liecinat par sarunāsanu

Atbildēt

TT

18.01.2013. 09:04

»

paija

Vienīgais prieks,ka AT sakusi neparasti ātri izskatīt apelacijas lietas- 5 mēnešu laikā. Līdz šim bija jagaida pat līdz 5 gadiem.Cerams, ka tas tā nav tikai sajā lietā un vēl sogad sagaidīsim spriedumus visās 2012. g. iesniegtajas lietās


Kāds ir labums no ātras tiesas, ja Latvijas tiesām pirmkārt trūkst TIESISKUMA? Ko Jūs pati(-s) ļoti trāpīgi aprakstījāt zemāk.
Ātri spriest netaisnu tiesu ir pat divtik sliktāk, nekā to darīt lēnā gaitā.

Atbildēt

paija

18.01.2013. 07:51

Vienīgais prieks,ka AT sakusi neparasti ātri izskatīt apelacijas lietas- 5 mēnešu laikā. Līdz šim bija jagaida pat līdz 5 gadiem.Cerams, ka tas tā nav tikai sajā lietā un vēl sogad sagaidīsim spriedumus visās 2012. g. iesniegtajas lietās

Atbildēt

Linda

18.01.2013. 07:02

Kādu spiedienu Reverta parasti izdara uz Latvijas tiesu sistēmu vai konkrētiem pilsoņiem, kuri var ietekmēt Latvijas tiesu lēmumus, ja vairākusma spriedumu tomēr ir Revertai labvēlēigi, kaut Reverta nevienā lietā nevar pierādīt kredīta izsniegšanu?
Ja šāds spiediens šoreiz izrādījies neveiksmīgs, varbūt „Reverta” varētu publiskot 100 Latvijā pazīstamu un ietekmīgu politiķu un ierēdņu sarakstu, kuri ar „Parex bankā” līdz tās nacionalizācijai atvēruši kodētus vai ar ofšoru zonām saistītus kontus, kā to draud dar;it Krievijā?

Atbildēt

ceplis

18.01.2013. 01:58

viss pareiz LAPSAS kungs-visur jaabuut kaartiibai it iipashi valsts iipashumos kuri veel joprojaam pieder tautai nevis mantas izsaimniekotaajiem un mantraushiem....................

Atbildēt

.......

17.01.2013. 23:49

Izskatās ka līkdeguņi būs arī īstos dokumentus vel savākuši.

Atbildēt

Pērkams dzīvnieks

17.01.2013. 23:20

"Kam ir nauda tas var nopirkt lapsas ādu un piešūt to savam kažokam." Autors: Jānis Brūklenis.

Dubultā morāle, kas spiežas ārā no šī dzīvnieciskā portāla ir acīm redzama. Grāmatā "Tiesāšanās kā ķēķis", kuras priekšvārda autors ir persona, kas sevi maigi dēvē par Lapsu figurē trīs personāži: Lilita Gabore, Mārīte Kallapa un Raivo Gāvelsiņš. Grāmatā tiek uzdots jautājums vai šīs personas nevarētu būt tiesnese Ligita Gavare, Māra Katlapa un tiesnesis Raimonds Grāvelsiņš? Šo personu iespējamie varoņdarbi ir izlasāmi šajā grāmatā. Savukārt tīras sagadīšanās pēc un bez jebkādas izdomas visi šie trīs minētie tiesneši ir piedalījušies spriedumu taisīšanā, kurus par labiem un pareiziem atzīst šis portāls. Ar šiem spriedumiem no valsts - tēlaini izsakoties - tiek nozagti miljoniem latu, bet tas šīs selektīvās morāles portālam šķiet nieks, jo valsts nauda tiek skaitīta tikai brīdī, kad nauda tiek maksāta cilvēkiem, kas cenšas paglābt valsti - atkal tēlaini izsakoties - no šīs brutāli korumpētās laupīšanas izmantojot kakla ķēdēm piešķirto varu.

Uz priekšu vecozēn kūmiņ! Tikai atceries, ka selektīva morāle var arī izraisīt somatiskas disfunkcijas. Piemēram, kad gribēsi pačurāt tā vietā apdirsīsies. :)

Atbildēt

TT

17.01.2013. 23:18

»

paija

AT zv. advokāts Andis Pauniņš un pārstāvis Raimonds Ozols


Skaidrs, tad šiem tika samaksāta 100kLs upfront fee par apņemšanas pārstāvēt Revertu tiesās un citās tiesībsarg.iestādēs.

Atbildēt

Vau

17.01.2013. 22:35

Labi ienākumi lapsam,jo arvien kriminālākas lietas
izgaismo,nu īstens advokāts,laiks sasniegt jaunas virsotnes,jo jau vairākas spožas nevainīgas personas-Vaškis,viņa aste un viltīga Lora/lariska/kļuvušas par patstavīgiem klientiem.......
Varbūt Pietiek,citadi ta pavisam nesmuki izskatās?

Atbildēt

Lato Lapsas domas par šiem un citiem tiesnešiem

17.01.2013. 22:23

Daudzi sarunu biedri-ka tik ne dažadu līmeņu tiesneši?-Gūtupam un viņa palīgiem atskaitas,informē par jaunumiem un ir gatavu jebkurā izdevīga laikā sagaidīt ciemos vai "uz tējinu" ierasties pasi. Dialogos ar šiem atsaucīgajiem telefonsarunu biedriem tiek izspēleti gaidami tiesas procesi,pat dikteti tiesas spriedumi...

Atbildēt

murgs 21 gada garumā

17.01.2013. 21:38

un bildes ar čīzzzzzzzzzzzzzzzzzz Par ko smaida?

Atbildēt

paija

17.01.2013. 21:36

»

TT

Kurš pārstāvēja Revertu? Gobzems


AT zv. advokāts Andis Pauniņš un pārstāvis Raimonds Ozols

Atbildēt

TT

17.01.2013. 21:03

Kurš pārstāvēja Revertu? Gobzems?

Atbildēt

paija

17.01.2013. 20:54

Ja, un lietas izskatīsanā piedalījusais Gravelsiņš arī ir Tiesas ķēķa varonis. Ista ķēķa tiesa. Vai tikai nav jaraksta gramata-ķēķa zurnalistika

Atbildēt

paija

17.01.2013. 20:39

Un vēl - pietiek aizmirsis,ka gan 1. instances gabn AT tienese saja lieta ir gramatas Tiesasanas ka ķēkis spilgtas varones.1.instances tiesnese bija ta, kam spriedumu rakstīja advokats,tāpat Katlapai bijuši cieši kontakti ar Grūtupu., apspriestas lietas ,kopa svineti svetki.
Nu izskatas,ka Pietiek iepatikusie šo damu spriedumi, laikam jau labojušas.Man gabn tie izraisa stipras saubas

Atbildēt

paija

17.01.2013. 20:09

Tā jau nu gan nav,ka banka nav spējusi pieradīt kredīta izsniegsanu. AT spriedumā raksta-1.instances tiesa ir konstatejusi nevis to,ka lietā nav pieradījumu par aizdevuma izsniegsanu vispar,bet gan to,ka lietā nav pieradījumu par strīdus pamatsummas 1 milj. apmerā reālu nodosanu atbildētajas īpasumā. si summa sastav no nenomaksatiem procentiem par aizdevumu un saskaņa ar abpusēju vienosanos tika kapitalizeti. Nav saprotams, kapec papildu parāda summa būtu janodod paradnieka īpasuma. Iespejams banka nav noformējusi pareizi kadus dokumentus,bet no sprieduma nav saprotams, kapec šis vienošanas atzītas par nederīgām un kapec Sviridova neprasīja izmaksat šo summu,ja cetras rewizes parakstīja vienoāšanos par procentu kapitalizaciju un kapec vispar viņai pienacas tos izmaksat.

Atbildēt

...

17.01.2013. 19:56

lapsas pirdiens...

Atbildēt

Es

17.01.2013. 19:29

Nu re musu bagatie latvijas pensonari tagad apaksa ari blondines, butu labak ,lai karstie itali maksatu

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...